czwartek, 30 kwietnia 2015

TYLKO ŚWINIA W BUTACH KIMA czyli słoma z butów gówno na podeszwach miłe dla ryja świni co na widok psich jajec się ślini.Właściwie w tytule zawarta jest cała kiiiintesencja kwiiiietnka, ale dla porządku uświadomię co niektórym to i owo bo, albo nie wiedzą, albo wiedzą, ale mimo to lubią....
Na butach jest wszystko. Od ludzkich spluniętych ślin, psich gówien i ptasich po wszelkie zarazki, bakterie i syf wszelaki. Miejski kurz, wsiowy pył osadza się wszędzie na chodnikach, drogach i trawnikach. W lesie srają leśne zwierzęta i roznoszą najgorsze odzwierzęce choroby, a to wszystko mamy na butach czy tego chcemy czy nie.
Ale jak widać dla świnia kwiecień walnął się w tych buciorach na wyro i zadowolony odpoczywa. Zapewne przed snem przykryje się tym kocem. Może jutro zamieni go stronami po ścieleniu i rozniesie po całej pościeli ten syf. A potem wtuli ten swój pijacji ryj w ten syf i będzie śnił o.....

pościeli i łóżku pełnym psów


Jak widać kwiiiecień nie tylko lubi włazić z buciorami do wyra, ale lubi jak psy wylegują się na jego wyrze. W tej małej kawalerce gdzie kwiiiecień mieszka ze swoją suką jak widać wszyscy mają jedno legowisko. Co oburzaliście się kiedyś, że nazwałem ją suką? No to teraz wiecie dla czego, bo tylko suka pozwoli innym psom spać we własnym łóżku. Ot taka to kultura i higiena Riesołaka psowilka i wilkołaka.
Ale to nie wszystko. Jak widzimy na załączonym obrazku kwiiiecień ze swoją suka nie mogli powstrzymać zachwytu nad tym widokiem i postanowili go uwiecznić na zdjęciu. Najwyraźniej rajcuje ich oboje nie tylko to, że brudne psy pełne pasożytów, bakterii, zarazków na łapach w sierści i z resztkami gówna psiego wokół dupy wylegują się w ich łóżku, ale i to, że jeden wyeksponował to co już po raz, któryś zachwyca kwiietnia... psie jajca. Przypominacie sobie jak chyba ze dwa lata temu zachwycał się nad genitaliami jakiegoś stwora uwiecznionego w rzeźbie twierdząc, że to bóstwo cyganów transylwańskich? Ti ma swe transsylwańskie klimaty na co dzień.

W normalnych domach gdzie ludzie są na właściwym poziomie nie wchodzi się z buciorami do łóżka, a pies na nie nie ma prawa wstępu.

świnia świni dupę ślini
a pies ci kwiiiecień mordę lizał i osrał.

PS
Kwiecień to tak jakbyś temu psu wylizał dupę i najadł się gówien przyniesionych na butach.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:16 komentarzy:

 1. He he , a kto to się bawi w Photoshopie dorabiając łeb kwietniołaka do obcego ciałka ? :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pewnie ten wilkolak co z Riese przeszedl III poziomem pod sracz w Malborku, zahaczajac po drodze o MRU bo Kwiecien narysowl mu mape zeby nie zabladzil.
   :)

   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Wyraz twarzy, jakby się naćpał jakiegoś zielska.

  OdpowiedzUsuń
 3. To cep popisuje się, że jest w jednostce, a przyjechał do kumpla i se zrobił fotę na pokaz. Regulamin zabrania leżenia w ubraniu na łóżku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny wyczyn kwiiiiiietnia! Wielkie mi co. Nawet jeśli jest w tym BSR to co? Wielu chłopa net w NSR i co to ma być jakiś wyczyn? Kwiecień weź się facet nie ośmieszaj bo takimi zdjęciami może zaimponujesz nastoletniej widowni. Starsi śmieją się z Ciebie bo jesteś pajacem.kwiecień jesteś nikim zwykłym mięsem armatnim jakby co.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwiecień to jest słabe. Zrób fotę jak stoisz z karabinem, albo rzucasz granatem. Pamiętaj rzucasz granat, a nie zawleczkę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecien odpierdala ostatnio sesje zdjeciowe niczym jakis pedal, co on chce z tych fotek zrobic kalendarz dla swych zboczonych czubow?
  Stroi miny i przybiera smieszne pozy, narcyz poryty, to wyglada tak groteskowo ze az wstyd za niego.

  OdpowiedzUsuń
 7. 1
  Nie trudno się domyślić, że na blobu chlewie koniczyny piszą tylko jastrząb, sęk, kwiecień i bardzo rzadko lub wcale sporadycznie jakaś osoba, a właściwie wcale co widać gołym okiem. Snujemy domysły analizując komentarze, który z nich ma inne konta? Gucio mruk na bank to sęk. Widać to po stylistyce i porównaniu do stylu jaki używa sęk gdy pisze oficjalnie ze swego konta Marek Ivelios. Z początku na tym chlewie było kilka różnych loginów piszących komentarze, ale ostatnio chujom nie chce się wylogowywać i logować na nowe konta więc zostali tylko koniczyna, czasem Darek no i Gucio Mruk oraz... Konan Romański. Ten ostatni jest trudny do zweryfikowania bo sprytnie pisze tak by do nikogo nie być podobnym. Podejrzewam jednak, że to nie sęk, a sam dariusz jastrząb bo to wynika z logicznego podejrzenia. Tylko Kwiecień, Jastrząb oraz pedofil sęk mają do mnie największy uraz i nie sposób sądzić, że ot kurwa tak nagle w internecie pojawiają się jakieś niezainteresowane osoby stające w obronie tej pedofilskiej trójcy tak ochoczo i żywo oraz tak często udzielające się w ich obronie i atakach na mnie. Tak więc sytuacja wygląda tak, że jastrząb ma co najmniej jedno lewe konto/Konan Romański/ Kwiecień jest za tępy by to zrobić bo by od razu było poznać, a sęk ma ich kilka w tym to Giciowe. I tak dla niepoznaki obaj z dokładką kwiiietnia piszą te swoje zboczone komentarze myśląc, że coś udowodnią i przysporzą chwały swemu kwiiietniowi i mi dokopią. Tymczasem prawda jest taka, że widownia kwiiietnia to nie są jacyś jego zagorzali zwolennicy tylko sporadyczni zaciekawieni tematyką ludzie nie angażujący się w te nasze wojny i po zapoznaniu się z kwiiietniowymi wyczynami nie mający zamiaru w nich uczestniczyć. Dla tego jastrząb tworzy złudzenie szerokiego wsparcia kwiiietnia przy pomocy marka sęka i pokwikiwaniu czasem kwiiietnia.
  Prawda jest też taka, że sporo ludzi jednak widzi, że kwiiiecień to czub i kretyn i daje temu wyraz w naszych komentarzach. Pedofilska trójca jednak mniema, że sami te komentarze sobie piszemy, a tak nie jest. Trafny przekaz tych komentarzy jak widać boli pedobandę i stąd taka zajadłość na ich chlewie.

  Zastanawiające jest w tym co sprawia, że po mimo tylu dowodów na chorobę i zakłamywanie historii przez kwiiietnia taki dariusz jastrząb vel koniczyna go broni co rusz wstawiając zdjęcia kwiiietnia na swego bloga? Moim zdaniem jest to jakiś ukryty seksualny pociąg. DOKŁADNIE. seksualny pociąg utajonego pedała, który widzi w typie kwiiietnia jakiś obiekt pożądania fizycznego, a nie obiekt-źródło wiedzy czy wzorzec moralności, intelektu i postępowania.
  No bo jak wytłumaczyć, że kwiiiecień prostak i analfabeta nie potrafiący się wysławiać, poprawnie ortograficznie i stylistycznie pisać, ani zachować przyzwoicie ma u dariusza jastrzębia takie uznanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tera z innej beczki.
   JAKI TYP WIDOWNI MA KWIIIIECIEŃ?

   Na swoim chlewie jastrząb pod loginem konan romański wstawił linka do sondy ulicznej gdzie zapytano młodych ludzi czy wie co to jest symbol SS? Na 40 pytanych wiedziało tylko 1/4. Reszta kojarzyła go z napięciem, grupą rockową lub nie wiedziała wcale. Zobaczcie sami:

   /Dla mnie to nieważne, popatrcie na mojegi linka :

   http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/chajzer-sprawdzil-czy-polacy-wiedza-co-oznacza-symbol-ss,166576.html

   To nie jest teoretycznie przeciw nikomu.

   ZASTANÓW się bohaterze z kim walczysz??? ///


   Konan romański wstawił ten komentarz w odpowiedzi sękowi na atak na kwiiietnia gdzie sęk napisał: ///Nie żebym bronił Kwietnia (IMO kawał chuja z niego, swoją drogą), ///
   Ale do rzeczy. Jak widać większość młodego społeczeństwa ma zerowe pojęcie czym był symbol SS i pewnie kompletnie nie zna historii IIwś. To spośród tego typu ludzi kwiiiecień zbiera swoją widownię z tą różnicą, że większość jednak wie czym był symbol SS, ale co do reszty wiedzy jaką wciska kwiiiecień to ta większość ma takie pojęcie jak ci ludzie z ulicy nie mający pojęcia o symbolu SS.
   Ot i tak to wygląda.
   Wśród widowni kwiiietnia nie znajdziecie ani jednego człowieka mającego rozległą wiedzę o IIwś i jej szczegółach. Każdy kto zechce sobie zadać trud zweryfikowania dowolnej bredni kwiiietnia - mówię dowolnej, spotka się, albo z całkiem innymi udokumentowanymi faktami, albo okaże się, że nie ma NIGDZIE dowodów potwierdzających te wymysły kwiiietnia.
   Większość jednak tego nie robi zdając się na łatwowierność i przekonanie, że taki stary jebus w moro i czap[ce wojskowej dłubiący scyzorykiem w betonie jakiegoś bunkra przekazuje im wiedzę. Gówno wiedzę, bo to jest gówno wiedza zmyślona.
   Po obejrzeniu tej sondy teraz wiecie skąd bierze się taka liczba łapek w górę pod filmami kwiiietnia. Nic dziwnego skoro ta większość to totalne matoły i kretyni, którym nie zależy na faktycznej sprawdzonej udokumentowanej wiedzy tylko na bajkach i osobniku, który im imponuje wymachiwaniem karabinami i pistoletami, posiedzeniem kilka minut na koniu, sfotografowaniu się na tle morza albo legnącego się w buciorach z gównem na podeszwach na wojskowej pryczy. Tej części imponuje jak kwiiiecień pochrumka na chlewiku jastrzębia, jak wyśle 100 smsów do starych znajomych z obelgami i szantażem, że zrobi komuś bydło w pracy, albo gdy zadzwonie do kogoś i wypluje z siebie steki pomówień i wyzwisk nazwywając kogoś pedrylem i chomoseksualistą.
   Ale fakty sa inne. Fakty pokazują jakie ujawniamy na tym blogu, że to on trzyma z bandą pedofilów i dewiantów, że go nie razi jak ktoś ugania się za 14 latkami i namawia do zoofilii. albo szantażuje kogoś, że zacznie pisać na jego matkę w internecie. Kwiecień otoczył się najgorszego sortu skurwysynami samemu im wtórując w swych prymitywnych i prostackich komentarzach sięgając od mowy świni po mowę najgorszego skurwysyna.

   Usuń
  2. Normalnie to taka pedofilska łajza Sęk powinien być zjebany wszędzie gdzie się pojawi. Ale ten cały Konan Romański chyba chce Sęka przekabacić na swoją stronę tak łagodnie go pouczając.

   "ZASTANÓW się bohaterze z kim walczysz???"
   Konan Romański no właśnie z kim? Kawałem chuja i takiego samego pedofila jak Ty i cała wasza reszta. Weź jeszcze zaproś Sęka na wypad na małolaty i zorganizujcie z Kwietniem prelekcję pt. Jak uwieść nieletnią. Sęk będzie wam napędzał nastolatki z internetu a Ty i Kwiecień już się nimi właściwie zajmiecie.

   Usuń
  3. http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   Przypominam linka do materiałów udowadniających pedofilskie, zoofilskie i sadystyczne skłonności Marka Sęka vel Ivellios.

   Wiele osób tu wchodzi i może niewiedzieć skąd biorą się te nasze komentarze nazywające kwiiietnia i jastrzębia pedofilami.

   Przypomnę też genealogię tych faktów.
   Sęk uwodził na internecie 14 latki, jastrząb potem mu życzył powodzenia w dalszej działalności, a kwiiieciń nie zrażony w obu gronie pominął ten fakt mając tego pełną świadomość dołączając się do ich obu chóru kwicząc i chrumkając w najlepsze o czym pisaliśmy w poprzednim temacie i w kąciku koniczyny w dodatkach.

   Pedofile jak widać mają się ku sobie choć czasem różni ich osoba kwiiietnia. Ale jak to się mówi kruk krukowi oka nie wykole, a swój swego pozna.

   Usuń

  4. Teraz to juz sie posluguje pismem obrazkowym aby dotrzec do swych przyglupow, takie kwietnioemoty, czy kwietnioglify.
   Ubierze moro, nadnie sie, strzeli puce i jest ikona nad lozko Dariusza Jastrzebia koniczyny czy Marka Seka Gucia.
   Ciekawe czy zboki maja cale sciany oblepione plakatami swego ukochanego? Widac jak na dloni ze to jest chore i nienormalne, kilku facetow podkochuje sie w patologicznym klamcy, oni go wielbia, wyznaja bezwarunkowo, bezkrytycznie, chlona kazdy jego pierd i bajke.
   Normalnie jak zakochane nastolatki.
   Zdrowi na umysle ludzie tak sie nie zachowuja.

   Usuń
 8. Pojawil sie sam WojtekOki, jedna z zywych Sowiogorskich legend eksploracji.
  No to Kwiecien znow bedzie odstawial fochy z zazdrosci, juz widze jak go to zaboli, zaraz nakreci jakis material pelen narcystycznych przechwalek i “odkryc” ktorych jednak nie pokaze bo “zakopia mu sztolnie jak na Soboniu” jednak pelikany dowiedza sie z niego ze “coraz bardziej zblizamy sie do odkrycia tajemnicy Riese” jednak “zawistnicy przeszkadzaja” i przez to jeszcze tajemnice pozostaja tajemnicami ale nasz Kwiecien “jest juz blisko” jak trzy lata temu…
  Inaczej Kwiecien pokazalby nam sekretny trzeci poziom Riese oraz kolejne poziomy podziemi w tunelu pod Wolowcem gdzie zbiegla malpa z pepesza co to na drezynie jechala.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze, nie jestem żadną legendą ( "bez jaj" ) żywe legendy to moi przyjaciele ale nie ja.

   Po drugie zaglądnąłem w kwestii obozów GrossRosen w związku z tym artykułem,
   http://sphit.pl/oboz-w-rogoznicy/
   sprawdziłem wypowiedzi, a że to zdjęcie zobaczyłem to mi tak na myśl przeszło te "Przygody Wojaka Szweja" :), więc trzeba było pożartować .

   To nie małpa jechała na drezynie a sowiety :), i nie był to Wołowiec a tunel pod Sajdakiem :), oj te górskie opowieści :-).

   Usuń
 9. Kwiecien, nasz ty Rambo, komandosie, pletwonurku i weteranie niezliczonych wojen, slyszales ty kiedys o takim rozporzadzeniu?

  “Decyzja Ministra Obrony Narodowejz dnia 9 stycznia 2007 r. w sprawie wprowadzenia wytycznych postępowania dla żołnierzy i pracowników komórek organizacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej oraz jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej w kontaktach z wykonawcami i osobami działającymi na ich rzecz (Dz. Urz. MON. 07.1.13)”

  Pewinie tego na oczy nie widziales, ale przytocze ci ten fragment:

  “ŻOŁNIERZ ZAWODOWY POZA SŁUŻBĄ
  1. W środowisku społecznym prezentuje najwyższe wartości moralne
  i obyczajowe. Jest wzorem kultury osobistej i dobrego wychowania.
  2. Dąży do umiejętnego łączenia potrzeb służby z troską
  o dobro swojej rodziny.
  3. Odnosi się z szacunkiem i zrozumieniem do obowiązków i potrzeb
  rodzinnych swoich podwładnych i kolegów.
  4. Dąży do integracji swojego środowiska zawodowego, a w kontaktach
  towarzyskich prezentuje postawę otwartości.
  5. Nie jest obojętny wobec negatywnych postaw i poczynań.
  Udziela pomocy potrzebującym i występuje w obronie pokrzywdzonych.
  6. Nie podejmuje działalności, która naruszałaby jego dobre imię
  i dobre imię Sił Zbrojnych RP”


  Polecam telefon do dowodcy jednosti w Malborku i weryfikacje bajek Kwietnia o wojsku, weryfikacje jego zdjec z jednostki-jedno jesli jest prawdziwe to podchodzi pod zlamanie tajemnicy panstwoewj i oznacza natychmiastowa nagane lub wylot z armii jesli w takowej jest.
  Za dzialanosc Kwietnia w necie-kolejan nagana lub zawieszenie.

  http://antykorupcja.gov.pl/ak/import/kodeksy-etyczne/3581,Kodeks-honorowy-zolnierza-zawodowego-Wojska-Polskiego.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest z tego nowy temat.
   Dziękujemy drogi anonimie.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.