niedziela, 29 marca 2015

OSTRZEGAM!!!! PSYCHOPATA Z BRONIĄ ZNALEZIONĄ W TERENIE!!!

Od 41 minuty kwiecień popisuje się znalezioną przez niego /tak powiedział/ bronią w starej kaplicy ewangelickiej w Rzeczce.
2 Karabiny Sten i 2 pistolety Parabellum.
43:07 kwiecień mówi: osobiście znalazłem tu kilka takich, sprzęcik działający, zakonserwowany w idealnym stanie.


OSTRZEGAM!!!!!
TO JEST PRZYGRYWKA DO TRAGEDII !!!

cytat:

Kurwa ludzie czy musi się wydarzyć tragedia byście się przekonali, że to psychopata?!

Kwiecień nie ma uprawnień do posiadania broni i jej posługiwania się nią, a mimo to już trzeci raz na internecie afiszuje się z nią. Na imprezie w muzeum PRL dawał instruktarz jak posługiwać się karabinem, potem na prelekcji jak posługiwać się pistoletem, teraz wywija karabinami i pistoletami szpanując, że potrafi je ładować i obsługiwać. Normalny człowiek nie mający uprawnień nie tyka broni na widoku publiczności!!! Kwiecień usilnie chce pokazać, że ma dostęp do broni i tylko ślepy nie widzi, że to jest przygrywka przed jakimś zbrodniczym aktem. Ludzie obudźcie się póki nie jest za późno. Tomasz odwalasz kawał dobrej roboty walcząc z tym psychopatą tylko jak widać organy ścigania są ślepe i głuche. Jak się wydarzy tragedia to dopiero Twoja walka z tym psycholem będzie doceniona.


DODATEK 1
W JEDNYM Z KOMENTARZY PONIŻEJ KTOŚ NAPISAŁ. UZNAŁEM, ŻE TO POWINIEN BYĆ DODATEK DO SPRAWY:

Nie chce pisac tutaj o zlosciach czy pogardzie dla tego czlowieka...
Dolny Slask jest dla mnie ,i nie tylko ...czyms czego ten ten czlowiek nigdy swoim 
wodoglowiem nie bedzie w stanie pojac.
Prosze o jedno ...tylko o jedno... niech nigdy nie depta mojej rodzinnej miejscowosci Zobten tymi obelgami o Lebensborn... co on zmysla.?
Wywijanie przed publicznoscia bronia palna, pachnie jak ktos slusznie zauwazyl tutaj wyzej... jakimis ukrytymi zamiarami paramilitarnymi, badz paranoicznym zachowaniem...im predzej ktos to zglosi na policje tym lepiej dla niewinnych istnien ludzkich. Tak zachowywali sie przesiedlency z ziem wschodnich na tereny Dolnego Slaska ...byly rany wsrod Polskiej i Niemieckiej ludnosci za co zawsze oskarzano Wehrwolf... Patrzac jak z zachwytem i opentaniem operuje ten czlowiek bronia... jest naprawde najwyzsza pora by powstrzymac tego czlowieka by nie stala sie nastepna tragedia.
A                             DODATEK 2


POLAKU BROŃ SIĘ SAM
Powyższe materiały dowodzą, że kwiiiecień ma psychopatyczne skłonności i gromadzi broń. Dziś wskażę kolejny aspekt potwierdzający wcześniejsze ostrzeżenia.
Otóż faktem jest, że żyjemy w czasach gdy pokój wisi na włosku. Nie ma się co oszukiwać. Może się tak zdarzyć, że każdy z nas stanie w obliczu wojny i będzie musiał zasilić szeregi armii. Smutna to prawda, ale w obliczu aktualnej sytuacji na wschodzie i polityki pomiędzy Rosją a UE i USA wszystko jest możliwe. Są jednak tacy jak kwiiiecień, którzy już zawczasu zdradzają symptomy, że wcale nie mają zamiaru stanąć w obronie ojczyzny w szeregu z innymi lecz sam chwycić za broń i bronić się, samego siebie. Tylko pytanie przed kim? Czy tylko przed najeźdźcą z zagranicy czy może w ogóle bronić się przed każdym w kim zobaczy wroga?
Ostatnie zdanie z poniższego skrena jego niegdysiejszego tematu zdradza, że nie tylko chce sam się bronić, czyli wcale nie zamierza wstępować do armii i walczyć ramię w ramię z Polakami, ale i, że już ma czym:


Każdy szaleniec w tej czy innej formie zdradza swe prawdziwe przekonania i zamiary. Nie wszyscy umieją to odczytać. Ja to co napisał w ostatnim zdaniu odczytuję jednoznacznie. Kwiiiecień ma jak widzieliśmy w ostatniej pierdolekcjii niezły arsenał i w dodatku chce nim na własną rękę bronić się sam, a może z grupką wyselekcjonowanych matołów przychodzących wysłuchiwać tego pseudo polityczno-historycznego bełkotu.
A przecież jak pamiętamy tyle razy w ostatnich miesiącach chełpił się, że jest żołnierzem NSR! A tu proszę: Polaku broń się sam?
Jak to odczytać? Ja to widzę jako dezercję. Dla czego dezercję? No bo jako żołnierz NSR to raczej powinien skłaniać ludzi do walki w szeregach wojska Polskiego, a nie na własną rękę. Logiczne chyba.
Tak więc nasz kwiiiecień zanim jeszcze wybuchła wojna już w sumie zdezerterował pisząc te słowa. 
I terza załóżmy, że wojna wybucha. Co robi kwiiiecień? Wyjmuje znalezione karabiny i parabelki i ucieka do lasów w góry Sowie i ukrywa się w tej swojej sławetnej tajemnej sztolni o, której tyle pisał, że już ma przygotowaną na otwarcie wrót. Po jakimś czasie jadełko się kończy i co dalej? Partyzantka? Nu, nu moi drodzy jaka partyzantka? Dalsze ukrywanie się przed wojną i walka o przetrwanie. Jak to by wyglądało? To proste. Z arsenałem znalezionym w czasach pokoju kwiiiec ień po prostu musiał by grasować po okolicznych wsiach w celu zdobywania jedzenia. Czyli byłby zwyczajnym bandziorem bo czy ktoś zechciał by mu pomagać wiedząc, że to dezerter kimający w sztolni z arsenałem broni? Oczywiście nie, a więc kwiiiecień musiał by zdobywać żywność tylko poprzez rabunek. 

Podsumowanie.
W świetle tego, że kwiiiecień napisał kilka miesięcy temu"Polaku broń się sam" i w świetle jego ostatnich opowieści, że znajdował takie karabiny i pistolety w terenie pewnym jest, że kwiecień dysponuje niemałym arsenałem i to bynajmniej nie przeznaczonym do obrony ojczyzny i was Polaków, a samego siebie-własnego przetrwania...Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
88 komentarzy:

 1. Czubek znow sie popisuje bronia przed nieletnimi!
  Korekta-prosze popraw to Stemp a pierwszym akapicie bo az razi w oczy, to pistolet maszynowy Sten:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_maszynowy_Sten

  Drugi pistolet maszynowy to MP 40 no i szaleniec macha jeszcze przed publicznoscia pistoletem Parabellum.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_maszynowy_MP_40

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_P08_Parabellum

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czym się przejmować, najwyżej zadźga po pijaku lub zastrzeli kogoś w Starej Babci lub w ośrodku w Rzeczce. jak chcą to niech sobie tam jeżdżą z nim jak lubią, a jak właściciele obiektów na to przyzwalają to ich broszka. Ciebie tam nie będzie to co się martwisz.

   Usuń
 2. Od kiedy w MP40 można było wymienić lufę w warunkach polowych?
  Kretyn do kwadratu.
  Ponadto w Walimiu nie produkowano Stenów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiecie musi być psychopatą i to na bank. Normalny poszukiwacz nigdy by nie pokazał sprawnych karabinów i pistoletów znalezionych. I w dodatku nie mówił by w jakich miejscach się je znajduje. Co to ma być zachęta dla innych by szperali po starych kościołach i plebaniach? Może jeszcze Kwiecień wyda przewodnik gdzie i jak szukać niewypałów? Bo na jedno wychodzi. Facet ma mentalność gnojka lubiącego pochwalić się niebezpiecznym znaleziskiem i miejscem. I to jest psychopatia niebezpieczna dla innych. Zgadzam się też, że w każdej chwili może chwycić za karabin i w przypływie depresji dokonać masakry. Po jego wpisach na internecie nie ulega wątpliwości, że kwalifikuje się do przymusowego zamknięcia i leczenia. Jego komentarze jakie daliście w poprzednim temacie nie budzą wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiczenie, beczenie i chrumkanie. Każdy lekarz skierował by go na oddział zamknięty.

   Usuń
  2. Ani on normalny, ani poszukiwacz. To zwykły czubek i tak należy do tego podchodzić :). Pośmiać się można i nic po za tym.
   Chyba nikt nie bierze go na serio :).

   Usuń
 4. 41:49
  Kwiecień podnosi karabin i mówi, że w zakładach w Walimiu składano coś takiego. Jest to kolejna przygrywka do stworzenia oskarżenia, że niemcy produkowali broń dla AK i powstańców Warszawskich.

  43:30 Kwiecień podnosi Parabellum i mówi, że gwarantuje, że w co drugiej chałupie można coś takiego znaleźć. Dodaje, nie Gosia? U dziadka... Z sali dobywa się kobiecy głos zaprzeczający, nie. Kwiecień się głupio zaczyna śmiać i dodaje, że od niego tego dziadka go dzisiaj pożyczył.
  A więc nasz Kwiecień wykazał się totalną głupotą wrabiając jakiegoś bogu ducha winnego dziadka w posiadanie broni czemu chyba to jego wnuczka musiała zaprzeczać. Nawet jeśli to prawda, że Kwiecień od jakiegoś dziadka pożyczył to Parabellum to wykazał się nie tylko głupotą mówiąc od kogo, ale zwykłym skurwysyństwem przez co cała rodzina może mieć kłopoty przez jego chlapanie jęzorem. To jest dowód, że Kwietniowi nie wolno nic dawać i mówić bo wrobi każdego w kłopoty.

  42: 45
  Kwiecień mówi, że rozmawiał wczoraj z takim starym autochtonem i on mu powiedział, że ci ludzie znowu się na coś szykują. Z dalszej wypowiedzi o czym za chwilę wynika, że według Kwietnia ludzie z tych terenów szykują się na odparcie ataku jakiś mutantów mieszkających w podziemiach.
  To jest już nie tylko wymysł Kwietnia. To jest absolutny dowód na jego chorobę i manię prześladowczą na punkcie jakichś stworów mieszkających w Riese.

  43:57
  Kwiecień mówi, że autochtoni, którzy na coś się szykują, ci mający w co drugiej chałupie taką broń, strasznie boją się tych rejonów, i tu wskazuje jakiś obszar na mapie. Dodaje przy tym, że "one" stąd wychodzą, że "one" znów działają.
  Kwiecień kontynuuje swój mit urojony o istnieniu jakichś wilkoludzi i dorabia do tego całą otoczkę z wielu zdań opisujących jakoby miejscowi przekazują mu to wszystko. Popiera to wymachiwaniem karabinami i pistoletami oraz wskaźnikiem pokazując na mapie tereny jakoby na, których miały by działać potwory, które budzą w miejscowych przerażenie.

  To wszystko kwalifikuje Kwietnia do natychmiastowego aresztowania i poddania przymusowemu leczeniu! Tak samo należało by postąpić z każdym kto wespół z nim organizuje te prelekcje. A więc Mikołajczak właściciel tego ośrodka i Drużyński jako organizator tych spotkań.
  Wszystko to śmierdzi organizowaniem grup paramilitarnych do, których Kwiecień i spółka szuka członków pośród durnej nawiedzonej widowni łykającej te bzdury. Czy tego nikt nie widzi, że o to chodzi? Przecież każdy zamachowiec wpierw gromadził wokół siebie ludzi i z tych ludzi wyłapywał co bardziej szalonych jak on sam do przeprowadzenia później jakiegoś aktu terrorystycznego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dość, że nie ma uprawnień do posługiwania się bronią to się nią popisuje publicznie. To jest psychopatia.
   Nie dość, że opowiada gdzie ją znalazł to jeszcze ją pokazuje i nią wywija przed publiką. To jest psychopatia.
   Nie dość, że nią wywija przed publiką to jeszcze wskazuje od kogo pożyczył parabellum. To jest również psychopatia.
   Gdzie są prawdziwi prokuratorzy i służby, które powinny go wziąć w obroty i zapobiec tragedii?

   Usuń
 5. Aleee KŁAMIE,aleee KŁAMIE meeenndaaa!!!!!!! Od samego początku...doszedł do opisu zdjęć po numerach "Z ARCHIWUM LOTNICZEGO W MALBORKU DO KTÓREGO MA DOSTEP" hahahahahahahahahahahahahah KŁAMCAAAA-KŁAMCAAA-KŁAMMCAAA.....zdjęcia lotnicze dał mu Jarecki..taaaaaaaa....ale potem ktoś je dziwnie obrobił cyfrowo hahahhahahaa....Noooo qr..a ludzie!!!!!!! Trzeba być mega jebniętym żeby te bzdury słuchać i jeszcze za to płacić...Noooo i mega wypasiony typ obsługi kompa ADRIANEK...równie "pojętny" jak TATEE...powiększ-pomniejsza...w prawo-daje w lewo---NO CÓŻ-PATOLE RODZĄ PATOLE....a tym od poklasku dla MISTRZA KONFABULACJI gratuluje tępoty i dalej dawajcie się robić w konia hahhhahaahhahaha.....

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaa i jeszcze jedno....text...."jestem jedynym PRZEWODNIKIEM który to pokazuje" .....nooooo BRAWOOOOOO!!!!!! Przewodnik....chyba ślepego psa a powinno być odwrotnie ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiii...ecień jeszcze sobie kuku tym zrobisz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy śledzi wiadomości i doniesienia o pilocie samobójcy Andreasie Lubitzu, który rozbił samolot w Alpach wraz z 149 osobami popełniając tym samym samobójstwo. Okazało się, że facet miał psychiczne problemy, które dość dokładnie poznaliśmy. Nie trzeba ich przypominać dla oszczędności czasu. Porównując je do zachowań i stanów emocjonalnych Kwietnia widać ogromne podobieństwo. Z tą różnicą, że usiłuje zamanifestować swoją frustrację w komentarzach na internecie i popisywaniu się nożem i bronią palną. Andreas Lubitz skrywał swe problemy psychiczne, a Kwiecień się z nimi nie kryje przynajmniej jeśli je próbuje ukryć to mu to nie wychodzi. Zastanawialiście się skąd Kwiecień ma kasę na obijanie się i jazdę po kraju? To teraz wiecie bo wam pokazał i powiedział z handlu takimi zabawkami znalezionymi w terenie.

  OdpowiedzUsuń
 9. (41:00) Kwiecien ty jesteś żołnierz ? baran jesteś... każdy kto miał do czynienia z bronią wie ,ze najpierw odpina się magazynek później przeładowuje i strzał kontrolny i nie miedzy ludźmi.... Nawet jeżeli to atrapa, to w takiej kolejności powinno sie wszystko wykonać

  OdpowiedzUsuń
 10. Ludzie oddajcie te materialy na Policje. niech ktos wreszcie z tym wyplochem zrobi porzadek.
  Dolny Slask ...pozostawione takim Kwietniom, bezcenne dziedzictwo kultorowe...jest przez takich jak Kwietniow niezrozumiale i bezwzglednie gwalcone.
  Ten paranoik klamie, zmysla, zaklamuje niezrozumiala przez niego hisroriie 2 w sw
  tworzac tym samym nowa fale nienawisci miedzy naszymi narodami....zamiast budowac przyjazn,,,
  Nigdy nie bylo miedzy narodami Polski i Niemiec TAK BLISKIEJ WSPOLPRACY I ZROZUMIENIA JAK DZISIAJ... nie pozwolcie takiemu nierobowi tego popsuc.!

  Autochton

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja podpowiem co zrobić. Wystarczy pójść na komendę policji w Głuszycy Grunwaldzka 98 i złożyć zawiadomienie. Trzeba takie w kilku zdaniach przygotować na piśmie z podaniem tytułu i linka do materiału na, którym kwiiiiecień wywija karabinami i pistoletami chwaląc się, że takie znalazł i zanieść to na komendę. Oprócz tego będzie się przesłuchanym gdzie policjant sporządzi osobną notatkę nada sprawie bieg. Trzeba zaznaczyć, że kwiiiecień był na terenie należącym do Jacka Mikołajczaka ośrodek w Rzeczce Łowisko Pstrąga, a organizatorem tej pierdzielekcjii był Drużyński.
   Ja się dziwię, że do tej pory nikt tego nie zrobił z miejscowych nawet choćby drogą elektroniczną.

   Ja dziś zadzwoniłem na komisariat w Głuszycy tel 74-8456317 Rozmawiałem z Panem o nazwisku Żbik, tak się przedstawił. Zgłosiłem zajście z posiadaniem znalezionej broni, którą kwiiiecień wywijał na prelekcji w ośrodku Rzeczka Jacka Mikołajczaka. I na razie tyle. W zależności od obrotu sprawy rozważam złożenie pisemnego zawiadomienia na policję.
   Kwiecień to ewidentny psychopata i jeśli w końcu ktoś poważnie nie zareaguje skończy się to tragedią.
   Pozdrawiamy.

   Usuń
 11. Dla czego nikt z tych zajebanych matołów przychodzących na pierdolekcje Kwietnia nie nagrał sobie tego na dyktafon i nie zweryfikował na spokojnie? Gdyby tak zrobił dowiedział by się, że został oszukany w co dziesiątym zdaniu i nigdy więcej by nie chciał tych bzdur wysłuchiwać płacąc. Hej matoły zajebane czemu nie ruszycie szarymi komórami i nie zadacie sobie trudu na myślenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego, że do dzisiaj tego nie zrozumiałeś, że na te jego bzdury przychodzi parę osób, które mają sekciarstwo w genach, przychodzili przychodzą i przychodzić będą, 5 , 10, 15 osób zawsze będzie bo w Polsce mieszkają miliony ludzi, ktoś przyjdzie z ciekawości inny bo mu się to podoba.
   Tak naprawdę to zostało już 1,5 roku temu wykazane że kwietniołak ma ciężko nie po kolei pod sufitem.
   I nie ma sensu wciąż o tym pisać i tego w kółko pokazywać na podstawie jego dzisiejszych bredni, bo jego brednie są takie same jak i na początku. Nic się w tej materii nie zmieniło.

   Wariata śpiącego pod mostem nikt nie będzie ganiał bo nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje tego osobnika poważnie. Podobni jemu, a jest ich setki zamieszczają na You Tube swoje wypociny. Jedni po pijaku rzygają na podłogę, jeszcze inni śpiewają o pierdach siedząc na kiblu, a kwietniołak chodzi i pieprzy głupoty. Chcesz ze wszystkimi psychicznie chorymi w tym kraju toczyć wojenkę ?.

   Czym się różni ten nienormalny od innych? ...niczym.

   Tobie się zdaje, że jakiś posterunkowy z Głuszycy będzie latał za wariatem z Łodzi po lesie ?. Owszem wtedy tylko będzie latał, jak po pijaku kwietniołak dźgnie kogoś nożem i zrobi się afera.. Ale to sprawa tych co za wariatem latają jak stado gąsek.

   Chcesz robić za stróża ?, swój do swego ciągnie i ciągnął będzie. Rybak do rybaka, śpiewak do śpiewaka, wariat do wariata.

   Chcesz robić za zbawiciela czubów?, przecież z tego co on pieprzy śmieje się prawie cała Polska. A że jest odsetek nieuków i nienormalnych, to tak jak wszędzie.
   Chcesz ich sprowadzać na właściwą drogę ?, po co ?, nie przyswoili nic w szkole, nie łapią że cwańszy czub robi ich na kasę, nie łapią że cwaniaki typu właściciel Rzeczki czy jakiś gryzipiór robą za pomocą czubka na nich kasę, to niech płacą.

   Kwietniołak jest już dawno skończony wszędzie. Nie znasz środowiska więc tego nie wiesz.
   Wydaje Ci się że on coś znaczy ?, bo pieprzy coś w necie, bo go pokazali jak małpę w cyrku aby zrobić sensację i zarobić na frajerach ?. Pokazali małpę, małpa zrobiła swoje, pospała w szopie przy Włodarzu dostała parę zł na piwo i dostała kopa w dupę. Temat zamknięty.

   Sam się dajesz wariatowi nabierać, co jest z Tobą gościu?, masz prosty przykład z Poznania, sam to zamieszczasz, masz prosty przykład z każdego filmiku 3-5-10 niezrównoważonych jednostek łażących za baranem. Nie widzisz tego? jesteś ślepy ?. 10 -piętnaście wpisów w komentarzach z tego z pięć z kont samego wariata, jeden i ten sam bełkot.

   Kwietniołak skończył się dawno, to skończone, on tego nie załapał i Ty chyba też nie załapałeś. Skończył się kiedy powstał ten blog.
   Te niby blogi "kończ koniczyna" to łabędzi śpiew następnego czuba któremu padło na głowę i mysli że coś ugra dla swojego guru.

   Znasz przypadek sekty Jimiego Jonesa , wiesz co to sekty ?.
   Zjawia się psychol i wciąga podobnych sobie. niezrównoważone osobniki będą szły ślepo za nim. Tu jest podobnie.

   Chcesz wariatów ratować?, ostrzegać?, po co ?, jak całkiem ześwirują to pójdą do zakładu, a jak się wybiją tym lepiej. W takim rąbniętym stadzie zawsze znajdzie się bardziej rąbnięty od swojego guru, i wtedy guru będzie miał przesrane.

   Usuń
  2. 100% racja, u nich wciąż panuje Inna rzeczywistość , "pieski jak widać mają się dobrze " pisze jakiś świrek, zapomniał tylko że jest akurat wczesna wiosna, a za oknem u piesków jest pełnia lata , ale to mały szczegół :-).

   Usuń
  3. Do anonimowego z poniedziałek, 30 marca 2015 10:38:00 CEST

   Masz absolutną rację z małymi wyjątkami. Nikt, a tym bardziej Gallowie nie dają się nabierać temu wariatowi. Już dawno byśmy się nim nie zajmowali gdybyśmy nie widzieli zagrożenia jakie właśnie kwiiiecień okazał w pełnej krasie. To, że sobie pieprzy o wilkoludziach to nic, ale tu chodzi o to, że ro jest psychopata/komentarze na blogu Jastrzębia/ oraz terrorysta/afiszowanie się ciągle z bronią lub nożami/
   I to jest powód dla, którego nadal prowadzimy tego bloga.
   Z całą resztą tego co napisałeś się zgadzamy!

   Usuń
 12. Nie chce pisac tutaj o zlosciach czy pogardzie dla tego czlowieka...
  Dolny Slask jest dla mnie ,i nie tylko ...czyms czego ten ten czlowiek nigdy swoim
  wodoglowiem nie bedzie w stanie pojac.
  Prosze o jedno ...tylko o jedno... niech nigdy nie depta mojej rodzinnej miejscowosci Zobten tymi obelgami o Lebensborn... co on zmysla.?
  Wywijanie przed publicznoscia bronia palna, pachnie jak ktos slusznie zauwazyl tutaj wyzej... jakimis ukrytymi zamiarami paramilitarnymi, badz paranoicznym zachowaniem...im predzej ktos to zglosi na policje tym lepiej dla niewinnych istnien ludzkich. Tak zachowywali sie przesiedlency z ziem wschodnich na tereny Dolnego Slaska ...byly rany wsrod Polskiej i Niemieckiej ludnosci za co zawsze oskarzano Wehrwolf... Patrzac jak z zachwytem i opentaniem operuje ten czlowiek bronia... jest naprawde najwyzsza pora by powstrzymac tego czlowieka by nie stala sie nastepna tragedia.
  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mądre słowa. Zrobiłem z nich DODATEK 1
   Pozdrawiam.

   Usuń
 13. Czub znow zapial pozersko strojac miny do przegranej gry:
  "
  poniedziałek, 30 marca 2015
  Tomasz Sidor ul Lipska 10 Warszawa , donosi i szpicluje , kapuś , konfident zadzwonił na policje do Głuszycy , Głuszyca , rada Miasta Głuszyca , tylko miał pecha fani właśnie obejrzeli film , a do tego na spotkaniu byli także policjanci , - Jedno słowo wszyscy wypowiadają o Tomasz Sidor = DEBIL . Tomasz Sidor pogrążył Karol Sawiak = Tomasz Sidor , a Karol Sawiak pogrążył Joanna Lamparska = Tomasz Sidor
  Autor: koniczyna kon o 10:43
  Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
  2 komentarze:

  Darek30 marca 2015 10:54

  Ale jazda
  Odpowiedz
  Darek30 marca 2015 10:57

  To chyba tagi tak się szuka Joanna Lamparska = Tomasz Sidor ale jazda , nowe listy Von SHREKA , ale jazda
  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/tomasz-sidor-ul-lipska-10-warszawa.html

  Z komentarza czuba zrobili temat, i czub pod nim pieje.
  Kwiecien, jak tam byla policjant to juz nie pracuje, blefujesz jak zwykle, wiem ze powolujesz sie na policje bezpodstawnie bo nikogo z policji tam nie bylo.

  Debil belkocze o listach von Schrecka, penie juz na tej manszynie falszuje kolejne "rewelacje" aby robic na nich sensacje i nakrecac gownoburze wokol swej proznej osoby. Kwiecien, ty kurwo atencyjna, zalozymy sie ze policja bedzie miala la ciebie duzo atencji?

  Znow gnida pomawia postronne osoby, znow wyleaz zale na JL bo dostak kopa w dupe i wilczy bilet na wszelkie powazne imprezy eksploracyjne, znow placze nieudacznik zyciowy.


  Jak jeszcze nie wylaslicie zgloszenia w formie elektornicznej potwierdzonego rozmowa telefoniczna o przyjeciu zgloszenia wraz z linakmami o materialami na KGP w Walbrzychu to nie wiem po co jest ten blog.
  W Gluszycy moze sie rusza a moze nie, ale to wydupczysko, to musi byc telefon z Walbrzycha i beda latali jak kot na pazurach, watro tez przed KGP Walbrzych zadzwonic do KGP Wroclaw prosic o laczenie z Samodzielnym Pododdzialem Antyterrorystycznym Policji we Wroclawiu, prosic o rozmowe z panami:
  nadkom. Robert Otczyk lub
  podinsp. Wojciech Żmija

  Zapewniam ze po obezjezniu materialow wjada na sygnale do osrodka Mikolajczyka jak i do meliny Magdy w Lodzi.

  Za kraty albo do czubowni chorego pokurwienca z bronia!

  OdpowiedzUsuń
 14. Tu macie nr. tel.
  http://bip.dolnoslaska.policja.gov.pl/KWW/kontakt/15677,Numery-telefonow-numeru-faksow-i-adresy-e-mail-do-poszczegolnych-Wydzialow-KWP-w.html

  Ostatni na liscie to AT.


  Jesli autor/autorzy tego bloga poswiecaja czas na prowadzenie go a nie chca poswiecic czasu na finalne upierdolenie Kwietnia gdy ten wystawia sie tak jak teraz, to nie widze sensu dalszej dzialanosci.
  Teraz skurwiel chory moze miec wjazd za kraty, na co Czekacie?

  OdpowiedzUsuń
 15. a kwietniowi znowu odpierdoliło
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/tomasz-sidor-ul-lipska-10-warszawa.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wizdze ze tam znow zabawa w psychiatryku na calego. Zauwazcie ze zaden nie odniosl sie merytorycznie do zaistnialej sytuacji, po prostu pieja do siebie jak rasowe swirusy.
   Do tego zauwazcie ta zjebioze umyslowa ze ciesza sie z czyjegos zdjecia ze strzelnicy gdzie legalnie uzywany broni w obecnosci instruktora a calkowicie przemilczaja wymachiwanie bronia przed publicznoscia w jakims pensjonacie przed grupka malolatow i chwalenie sie co do jej nielegalnego pochodzenia demosntrujac sprawnosc mechaniczna jej elementow. Jak mozemy przeczytac wsrod czubow to DK dawal im bron do zabawy na tym spotkaniu.
   Swir z bronia wsrod przyglupialych mlokosow.

   Usuń
  2. Wystarczy przeczytać i wszystko jasne kto pisze :

   kazmirz 30 marca 2015 18:27

   A jak by taka strzykawek co gówno pcha do d... . Tomek mysie ze nikt tego nie wymyślił opatentuj.

   Jako głupkowi analfabecie kazmir z odpiszę tak :

   A jaka taka tłoka malaka ...sra....a , byla miasto poznala i sie zlala, patenta, nik to nie wymyslal opatentuj smoja glupia muzga .:-)

   Hey kazmir z malaka pisaka nie bolala ci durna jadaka od teg pisaka.?

   Usuń
  3. http://porozmawiajmy.tv/kronika-ludwikowic-i-lozeczko-lebensborn-dariusz-kwiecien/

   Opowieści Hildy z szybu się potwierdzają bo kwietniołak patrzy w książkę jak szpak w piz...ę i nie wie co tam pisze, ale wie że tam pisze że się opowieści potwierdzają. :0.

   Po prostu niesamowite :). I szuka normalnych ludzi co przetłumaczą ją w sposób normalny :-). jak na razie to ja sobie nie znając żadnego języka z nie normalnymi, w sposób nie normalny :-).

   Tak kwietniołak, IPN już wysłał pismo do Tworek o kronikę szkolną z Ludwikowic, na piśmie jest pieczątka samego Ambasadora Gujany Francuskiej i Wysp Bora Bora.

   Ta kronika to jest niezaprzeczalny dowód, tylko jest jedno pytanie ...na co to jest dowód ?.

   Plan stołowki szkolnej jest dla kwietniołaka jednym z największych dowodów .....znów pytanie , na co dowodem jest plan stołówki ?

   Widokówki są dla kwietniołaka niesamowitym dowodem ....pytanie brzmi... na co dowodem ?

   Z tego wychodzi logika wariata.... plan jest dowodem, widokówki są dowodem .... a wszystko jest niesamowite dla czuba bo potwierdza się z tym o czym od wielu wielu lat mówi.

   Pytanie brzmi ,co się potwierdza ? czy od wielu wielu lat kwietniołak mówi że są plany stołówki szkolnej, czy też od wielu wielu lat mówi że istnieją pocztówki ? . Tego nikt nie zgłębi oprócz psychiatry.

   Usuń
  4. http://porozmawiajmy.tv/kronika-ludwikowic-i-lozeczko-lebensborn-dariusz-kwiecien/

   Następna maniana , jak to u kwietniołaka, ktoś coś, jakiś dziadek 93 lata
   mu pokazywał, a świadkami są pacjenci zakładu, ta grupa tsystu co z nim była taka jak na zdjęciu z Poznania, 666 niewidocznych SS-manów :).

   Świadek opowiada będąc w GrossRosen o transportach kierowanych ciężarówkami w kierunku tej góry.

   Pytanie do debila, jak świadek będąc w GrossRosen widział ciężarówki będące 30 km dalej jadące w kierunku góry ?

   Z tego co pamietam to pierniczył że jakaś Bożena Tarnowska wciąż rodził i pracowała w kuchni w Jedlinie a nie przy workach z cementem, teraz za pomocą czarodziejskiej rózczki idioty rozładowuje cement wraz i mężczyznami, jak wszyscy zdrowi umysłowo wiedzą kobiet tam w górach przy pracy nie było.
   Więc pytanie do debila .. jakim cudem jakaś Tarnowska potwierdza jak komand żeńskich w górach przy cemencie nie było.

   Następna bzdura to 1,5 mln worków cementu.

   I znów wymyślił jakieś ucieczki i upiory, z głowami wampirów. :).

   Dzięki Alexowi, podobnemu do kwietniołaka czubasowi słyszę znów te brednie :). Pierdolencje, swiadek był w jakims takim i takim urzędzie , znów nie wiadomo w jakim kto był w tym urzędzie, a kwietniołaka świadkowie to wymysły jego chorej wyobraźni :).

   Już się skończyły prognozy pogody teraz znów ma powrót do wilkołaków, dzieci , lebensbornu i kitowania o wampirach. :)

   Jak widzimy już nie ma mobilizacji NSR , odpiął scyzoryk, zrzucił łaciatą szmatę, okularki i czapeczkę. Teraz będzie robił za Wołoszańskiego :). Szykuje się do występu pewnie w TVN :-).

   Usuń
  5. Srutu tutu rolka drutu , Kwietniołakowa brednia, zeznanie jednego z saperów a potwierdzili je inni saperzy.

   Pytanie brzmi jak nazywał się ten saper, gdzie mieszkał , pytanie drugie kim są ci inni saperzy, nazwiska miejsca zamieszkania.

   Ja wiem kim są , mieszkają na księżycu i nazywają się "inni" a saper nazywa się " jeden", oprócz tych wymienionych jest jeszcze tak zwany "ktoś", jest głównym świadkiem kwietniołaka :-), w tej komedii występują również , "niektórzy" , " większość", " ' starzy mieszkańcy".
   Oraz wędrowna trupa 99 letnich "świadków", których nikt nie słyszał oprócz guru sekty wyznawców małp na drezynach, wampirów i wilkołaków :-).

   Usuń
  6. A i zapomniałem o "jedna osoba ", " druga osoba" , "trzecia osoba" i "czwarta osoba" . Oraz oczywiściedo dziś otrzymuje maile z Chin i wysp Owczych ...pewnie to te wyspy gdzie mieszkają naiwne barany :).
   politycy co się do niego zglaszją , tez nazywają się "pewien polityk" a lekarze "pewien lekarz" się nazywają. A on nazywa się pewien wariat co pieprzy trzy po trzy zawsze na tle kupy kamieni, worków z cementem .
   kwietniołak wymień nazwisko choć jednego poszukiwacza z sowich który coś z tobą robił :-). Oprócz cwaniaków od agroturystyki typu Rzeczka oraz pisarzy piszących o UFO i muchołapkach z muchami. :).

   Usuń
  7. Widzę że zaczyna opowiadać znów te opowieści jak był w zakładzie :), i mu ześwirowani kolesie z Bolesławca opowiadali swoje wizje.
   Zaraz znów będzie że był w komando Bolesławiec jako komandos. Ale zamiast czerwonego beretu miał w kieszeni żółte papiery :-).

   Usuń
  8. A kto by człowieczku chciał z tobą człowieczku gadać i z twoim jakimś jackiem plackiem. Człowieczku rozpakuj ten jedyny działający na świecie wyjątkowy opatrunek i owiń sobie mocno główkę człowieczku od konsensusów :). Potem zrób sobie zastrzyk z jedynej strzykawki na świecie , smiało skorzystaj z tej ampułki w niej jest tak zwany antyświr. Starzy niemcy mówią gegen Dumheiten,

   Usuń
 16. Chlopcy z AT Wroclaw siedza i czekaja na dzwonek, moze dzisiaj w koncu bedzie jakas akcja?
  Jakis niebezpieczny szaleniec z bronia majacy potencjalnego zakladnika?
  Potencjalnie dzialajacy w zorganizowanej grupie przestepczej handlujacej bronia i antykami z siedziba w penym pensjonacie w Rzeczce?
  Trzeba bedzie sprawdzic mieszkania wszystkich osob bioracych udzial w ostatnim spotkaniu, kto wie do czego doszlo tam za kamerami, moze ktorys z uczestnikow nabyl tam nielegalna bron i ukrywa ja w swoim mieszkaniu?
  Moze planuja cos grubszego z Kwietniem, tyle gadal o zbrojeniu sie, chowaniu nielegalnej broni, jakis tajemniczych planach...

  OdpowiedzUsuń
 17. Dwa komentarze powyżej, ktoś słusznie zauważył, że po tak długim czasie walki z nikczemnym kwietniołakiem chyba z tysiąc razy udowodniliśmy wszystkim jaki z niego jest podły oszust. Nikt nie ma zamiaru bawić się w stróża i prowadzić wojny z każdym istniejącym wariatem. Z kwietniołakim jest jednak inaczej. Dlaczego nadal z nim walczymy? Odpowiedź jest jedna, bo kwietniołak to nie tylko szkodnik narodowy, ale również psychopata o zadatkach bojówkarza i zamachowca. Wystarczy zapoznać się z jego ostatnimi wyczynami z bronią palną, bo poskładać wszystki karty układanki i dojść do sensownego wniosku, że kwiecień szykuje coś dużego. Co to jest, tego jeszcze nie wiemy. Można się domyśleć, że chodzi o rekrutację jego najbardziej wiernych popaprańców, którzy przychodzą na ten jego bełkot, bo sformować z nich jakąś grupę paramilitarną. Teraz w walce z kwietniołakiem nie chodzi już tylko o wytykanie mu kłamstw i fałszerstw historii, ale o to by nie dopuścić aby przez tego maniaka stała się komuś krzywda. Nie musimy chyba mówić jakim realnym zagrożeniem są tego typu grupy, a widać jak na dłoni, że kwietniołak ma zadatki na przywódcę takiej sekty. Trzeba działać zanim będzie za późno i ktoś przez tego świra ucierpi. Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że nie odpuścimy i nie zamkniemy tematu dopóki nie będzie pewności, że kwietniołak już nikomu nie zagraża. Nie będzie nikomu zagrażał tylko wtedy, gdy będzie w zamknięciu - zakład karny lub psychiatryczny, zobaczymy w które z tych miejsc ostatecznie trafi, ale cele w jednym z nich ma już zapewnioną, to tylko kwestia czasu. CDN...

  OdpowiedzUsuń
 18. Moimi skromnym zdaniem to Kwiecień wymachiwał replikami ,dlaczego? Pokażcie mi broń zachowaną w takim stanie po 70 latach gdzies pod strzechą. MP-40 ma pasek nośny jak nowy . I parabelka artyleryjska rarytas z pierwszej wojny w takim stanie.
  Bo nie wierze że to odginały.
  Co nie pomniejszania faktu że temu świrowi nawet bym atrapy nie dał.
  Po za tym to on jest świadomy tego że będą się czepiać jego .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby ta broń nie była oryginalna, a przynajmniej nadająca się do użytku to owa Małgosia nie zaprzeczała by kwiiietniowi, że dziadek mu ją pożyczył. Coś jest więc na rzeczy, że dziewczyna zażenowana zaprzeczyła jakoby kwiiiecień pożyczył to parabellum od jakiegoś dziadka. Widać w chwili gdy kwiiiecień powiedział, że pożyczył od dziadka-no nie Gosia, owa Gosia uświadomiła sobie, że właśnie świr wkopuje być może jej dziadka w posiadanie sprawnej nielegalnej broni...

   Usuń
  2. Nie jest tak bardzo istotne czy bron jest w pelni funkcjonalna czy to przerobka z ozdysku albo sztuka z bazaru, jednak jesli ma oryginalne elementy to juz podchodzi pod rejestracje, koniec kropka.
   Proawo co do broni jest chujowe, przyznaje to jednak w tym przypadku swietnie sie nada do utracenia potencjalnie niebezpiecznego czuba.
   Zobacz co Kwiecien odpierniczal w przeszlosci, wielokrotnie gorzil najsciem na dom, do pracy, wygrazal sie.
   Czysty czub, pora na leczenie lub kraty.

   Usuń
 19. Jakoś menda już nie nawija o spotkaniach w Sopocie i Malborku....a tak miało być hucznie....tak "prawił" w jednym wydaniu kocopołów...i morświny się skończyły...Standard Kwietnia,podjaranie się jakimś tematem potem zlewka...spierdalaj MENDO z Pomorza!!!! Nikt Cie tu nie chce oprócz twej Ady!!! Na Przymorzu masz prze...ne ODBYTOFILU!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. W komentarzach na gnojowisku koniczyny-schwarz-niczyny (sama ta zlepka slow daje do myslenia o stanie zdrowia psychicznego pacjenta) jakis czubek radosnie chwali sie tym ze Kwiecien dal sie pobawic bronia “wszystkim uczestnikom”, czyli rowniez nieletnim ktorzy paletaja sie po spedach Dariusza Kwietnia. Do tego bredzenie o zazdrosc aby podotykac starych gantow-no taki czub to pieje z radosci jak pomaca giwere, od razu wyobraznia osoby chorej na umysle zaczyna pracowac, czego by to nie robil gdyby mial pelny magazynek pestek.
  Kwiecien sam na pierdolekcji krtytkowal toporna konstrukcje Stena, podkreslil okaleczenia jakie zadawala ta bron nieuwaznym uzytkownika, pokazal ze bron naciaga sie i odbija jak w sprawnym egzemplarzu-wlasnie to zatrzaskiwanie odslonietej komory obcinalo place-po czym daje bron do zabawy publicznosci w tym nieletnim…
  No kurwa brawo, tym razem chyba nikt nie upierdolil soebie paluchow, ciekawe co by czubek zrobil wraz z cwaniaczkiem Mikolajczykiem jakby jakis dzieciak urabal sobie palce nielegalna bronia na tym pokazie popisow starszego idioty.
  Dali by kuwa plaster i kazali milczec?

  “Konan Romański30 marca 2015 20:58
  Czytam "PINOKIA" napisał bym tam, ale nie przejde cenzury. Tutaj mogę się wypowiedzieć, bo Admin nie cenzuruje tylko publikuje - Szacun z odwage. To że wszyscy uczestnicy mogli dotknąć i pobawić się "eksponatami", Tego nie ma na filmach. Wszyscy byli zadowoleni. Jak zadrościsz to se zarezerwuj miejsce i też się pobawisz - a Ty nie możesz spaprałeś sprawe, było obserwować UFO nad Sejmem, a nie krytykować. Nie wiem, czy czekasz na porwanie i badania "odbytnicze" ponoć porwni nie pamiętają. Jednak wydają się zadowoleni. Jak jest Panie TS. “  OdpowiedzUsuń
 21. Pod nickiem Konan Romański pisze sam kwietniołak, a konta: Antoni Ssiepałko, kazmirz, GUCIO MRUK, anonimow, Ion Pirx, Wladyslaw Matraszak i Marines... należą do downa autysty mareczka sękacza i jastrzębka hawka koniczyny na spółkę, jednak większość z nich to wcielenia obrzydliwca sękola. Oznacza to, że na szambie frajera z krosoftu bełkot prowadzą ze sobą trzy upośledzone cwelaki tworząc jeden wielki zbereźny trójkąt :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Jakos zatkalo downow na kloace krosnienskiego cwaniaczka, czyzby juz dojebali ktoregos? Ale sie smarki zdziwia.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Wariat Kwiecien jest tak chorobliwym narcyzem z parciem na szklo ze mu odbyt skrecilo gdy zobaczyl tego kolesia w TVN ze starymi zdjeciami, on ma psychotyczna manie napoleona, musi byc w centrum uwagi za wszelka cene.
  Pacjent dostaje orgazmu jak mu ludzie kadza, nawet jesli to grupa dzieci ktorym opowiada bajki jak to jako komandos walczyl w Afryce i preplywal na Elefantyne walczac z krokodylami.
  Tak wiec za wszelka cene chce to sobie odbic i robi swoje male gowniane teatrzyki w ktorych udaje znana osobe dla pokalsku malolatow.
  Powiem wam ze czub planuje jakas maskarade, z pewnoscia zpreparuje nowa liste von Schrecka I poleci z tym do TVNu czy innej TV jako z sesnacja dekady, bo to typ chory na umysle ktory musi miec lechtane ego.
  Parcie na szklo i kase ponad wszystko, jednak jak na razie wychodzi z tego szklo po wodce i gowniane programiki w jutubowych TV dla pacjentow psychiatryka, bo powiedziec to trzeba miec co i jeszcze wiedziec co sie mowi, nie Kwiecien?
  Ty ani nie masz czego a nie wiesz co gadasz, sowiogorski wilkolaku z pod monopolowego.

  OdpowiedzUsuń
 24. Oj Darku, Darku, ale sie zwijasz z zazdrosci o Lukasza Kazka, sloma i buraki wylaza z butow, kieszeni i z pod marineski.
  Prymityw jednak pozostanie prymitywem do konca swych dni, nie umiesz Darku przebolec-i to widac jak na dloni-ze ktos nagle wyskakuje z prawdziwym znaleziskiem, prezentuje je publicznie i ma poklask postronnych osob.
  Tak cie skrecalo ze w koncu udalo ci sie namowic pewna osobe aby pokazala ci ten album z ktorym odstawiasz sesje zazdrosnego, odtraconego szympansa ktory malpuje Kazka z nadzieja uzyskania poklasku.
  Boli przerosniete ego, boli Dareczku?
  Za wysokie progi na chama nogi.
  Boli cie Dareczku i zachowujesz sie jak male dziecko ktore chce cukierka od kolegi z piaskownicy, tylko jeszcze nie rozumie ze to nie jego cukierek. Tak wiec Dareczko nagrywa film z nie swoim cukierkiem popisujac sie jakby to bylo jego znalezisko, oj nieladnie, klamczuchu, nieladnie.
  Co dalej Dareczko?
  Bedziesz siedzial w muzeum i pokazywal eksponaty z kolekcji jako twoje znaleziska?
  Czemu na twoim blogu Dareczku, jak i blogu twoich slug jest zakaz pisania o innych grupach dzialajacych w Gorach Sowich?
  Czemu zrobiles z tego temat TABU wsrod swoich slug, Dareczku?
  Czyzby mialo to cos wspolnego z twoja opinia wsrod eksploratorow Riese, do ktorych ty za wszelka cene chcesz sie zaliczyc, slowem, popisem, przechwalkami a nie czynem?
  Czyzby ich opinia o tobie byla tak krytyczna ze nie chcesz nawet aby ktokolwiek z twojego bloga trafil na blogi ludzi z SGP czy Wojtka Oki bo moze tam przeczytac cos co calkowicie zdyskredytuje twoje opowiesci, pokaze prawdziwe oblicze eksploracji zamiast wiecznego futrowania pleacakow opowiesciami z mchu i paproci?
  Czyzb nie chcesz aby zobaczyli jak inni dzialaja i jak wiele zrobil a ty przywlaszczasz sobie ich prace, czy moze nie chcesz aby wyszlo ze nic w Riese nie znalazles, niczego nie odkryles a jedynie usilujesz malpowac sprawniejszych i madrzejszych?
  Robisz wiec popisowe przedstawienia w ktorych machasz bronia, zmyslasz niesamowite historie, wszystko aby podbudowac swoje prozne ego, ciekawe co nastepne-pokazy sztucznych ogni na “prelekcji” czy moze zaczniesz pokazywac fikolki, salta i skoki przez plonaca obrecz?
  W sumie to salta i skoki juz byly w Rudzie Slaskiej, RZolnierzu (pisownia Dareczka) NSR ty nasz zawodowy.
  Czego sie boisz Dareczku?
  Czyzby czegos co nazywamy PRAWDA, prawda o tobie Dareczku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież już kiedyś pisałem że aprilis nigdy niczego nie znalazł.Wszystko co pokazuje to ktoś mu pokazał a on wali to jako swoje odkrycie. Z tą kroniką jest tak samo. Film wykonany u kogoś w chacie i tych materiałów nie dostanie dla siebie.Kwiecień po takiej cynie "mam fajne papiery" z mety mówi "KRĘCIMY MATERIAŁ" hahhhaa zawsze jest to dziwne "MY" ? A potem chodzi i knuje jak tu od kogoś coś wyrwać..."może się ze mną nachleje i odda???" A tu duuuupaaaaa no i zadra w dupe ;))) Może gdyby nie kłamał i nie leciał w h..ja z ludźmi może by coś ugrał,ale ogólnie wiadomo że KŁŁŁŁŁAMIEEEEEE aż przykro...do tego stopnia że żadna szanująca się i z osiągnięciami grupa nie chce mieć z nim nic wspólnego jak i pojedynczy eksploratorzy.No i jeszcze podszywanie się pod kogoś kim nie był i nie jest...no oszukiwać siebie samego to jest już szczyt pierdolstwa...małolaty bez wzorców do naśladowania łykną te brednie,ale nie stare wyjadacze...A PRAWDY SIĘ BOI bo mu tępą publikę zabiera jednocześnie fundusz na chlanie czyli "ŻYCIE" bo pewnie po odstawieniu alku by zszedł :))))))) Z resztą ogólnie to wiadomo......pozdrawiam ;)

   Usuń
 25. Kwietniowi dojebano to kalkiery kombinuja jakby tu robic dobra mine do zlej gry, pacjent znow odstawia popisy.
  Znaleziono belke w jego oku to on…szuka drzazgi w oku adwersarza!

  “Darek1 kwietnia 2015 14:09
  Tomasz Sidor kapuś i donosiciel czuje się bez karny , atu kolejny Zonk ktoś te materiały przesłał do Komendy Głównej Policji wydział ruchu drogowego i Tomasz Sidor beknie jak Frog za świadome łamanie przepisów ruchu drogowego , oraz świadome narażanie na śmierć lub kalectwo innych uczestników ruchu drogowego . Za to Tomaszu Sidorze są ciężkie kraty .

  OdpowiedzUsuń
  Darek1 kwietnia 2015 14:14
  Oj Tomaszu Sidorze z ul Lipskiej 10 Warszawa podwójna ciągła ograniczenie do 60 , a ty 160 km\h i taki dowód dla policji , szykuj bieliznę i wazelinę .

  OdpowiedzUsuń
  Darek1 kwietnia 2015 14:24
  Do tego Harcerki wg Tomasza Sidora NKWDzistki z Poznania , no i Dariusz Jastrząb a do tego fałszywe donos na Dariusza Kwietnia , wprowadzenie w błąd CBS i Policji w Wałbrzychu Tomaszu Sidorze jak ty to znosisz , jak to jest być Hyclem kapusiem i donosicielem czyli być Nikim powiedz przepraszam napisz Tomaszu Sidorze jak to jest być Nikim , bo już więcej ne napiszemy knur bo to obraża knury Ty Tomaszu Sidorze jesteś po prostu Niczym i Nikim

  OdpowiedzUsuń
  GUCIO MRUK1 kwietnia 2015 15:12
  140-160 km/h podwójna ciągła. A jakby ktoś z rodziną ,autobus z dziećmi etc z naprzeciwka wystraszył się i w drzewo ? Bo taki DEBIL lansuje się w necie.
  Jesteś takim samym potencjalnym mordercą Sidor jak pijani kierowcy !!!
  Dla popularności powiedziałbyś i zrobił wszystko. Byleby zdobyć akceptację. Kogokolwiek. I zdobywasz. Takich samych idiotów jak ty.

  Odpowiedz”


  Kwiecien, debilu jeden, Mruk debilu do kwadratu (glupiec idacy za glupcem), gowno wiecie i na gownie sie znacie, jak zwykle. Po pieciu latach jest przedawnienie wiec chuja mozecie zrobic, debilu jeden z drugim.
  Za to za machanie gantami masz Kwiecien przejebane, ty i Mikolajczyk tlumaczycie sie gesto a ty masz sprawe, gnojku jeden. Teraz beda kraty bo piatka nie minela, panie Darku super robota kurwo!
  Mozesz strugac miny do swoich debili ale kto zna prawo wie w jakim gownie jestes, klamco i pozerze.


  OdpowiedzUsuń
 26. Kwietniowi dojebano to kalkiery kombinuja jakby tu robic dobra mine do zlej gry, pacjent znow odstawia popisy.
  Znaleziono belke w jego oku to on…szuka drzazgi w oku adwersarza!

  “Darek1 kwietnia 2015 14:09
  Tomasz Sidor kapuś i donosiciel czuje się bez karny , atu kolejny Zonk ktoś te materiały przesłał do Komendy Głównej Policji wydział ruchu drogowego i Tomasz Sidor beknie jak Frog za świadome łamanie przepisów ruchu drogowego , oraz świadome narażanie na śmierć lub kalectwo innych uczestników ruchu drogowego . Za to Tomaszu Sidorze są ciężkie kraty .

  OdpowiedzUsuń
  Darek1 kwietnia 2015 14:14
  Oj Tomaszu Sidorze z ul Lipskiej 10 Warszawa podwójna ciągła ograniczenie do 60 , a ty 160 km\h i taki dowód dla policji , szykuj bieliznę i wazelinę .

  OdpowiedzUsuń
  Darek1 kwietnia 2015 14:24
  Do tego Harcerki wg Tomasza Sidora NKWDzistki z Poznania , no i Dariusz Jastrząb a do tego fałszywe donos na Dariusza Kwietnia , wprowadzenie w błąd CBS i Policji w Wałbrzychu Tomaszu Sidorze jak ty to znosisz , jak to jest być Hyclem kapusiem i donosicielem czyli być Nikim powiedz przepraszam napisz Tomaszu Sidorze jak to jest być Nikim , bo już więcej ne napiszemy knur bo to obraża knury Ty Tomaszu Sidorze jesteś po prostu Niczym i Nikim

  OdpowiedzUsuń
  GUCIO MRUK1 kwietnia 2015 15:12
  140-160 km/h podwójna ciągła. A jakby ktoś z rodziną ,autobus z dziećmi etc z naprzeciwka wystraszył się i w drzewo ? Bo taki DEBIL lansuje się w necie.
  Jesteś takim samym potencjalnym mordercą Sidor jak pijani kierowcy !!!
  Dla popularności powiedziałbyś i zrobił wszystko. Byleby zdobyć akceptację. Kogokolwiek. I zdobywasz. Takich samych idiotów jak ty.

  Odpowiedz”


  Kwiecien, debilu jeden, Mruk debilu do kwadratu (glupiec idacy za glupcem), gowno wiecie i na gownie sie znacie, jak zwykle. Po pieciu latach jest przedawnienie wiec chuja mozecie zrobic, debilu jeden z drugim.
  Za to za machanie gantami masz Kwiecien przejebane, ty i Mikolajczyk tlumaczycie sie gesto a ty masz sprawe, gnojku jeden. Teraz beda kraty bo piatka nie minela, panie Darku super robota kurwo!
  Mozesz strugac miny do swoich debili ale kto zna prawo wie w jakim gownie jestes, klamco i pozerze.
  Sanki ci sie skonczyly zes taki radosny? To i tak czeka cie recydywa czyli mocny wyrok, za kraty recydywo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień to psychopata. Poziom jego komentarzy w tym chlewie nie budzi wątpliwości.

   Usuń
 27. Odpowiedzi
  1. A więc co? Mamy pędzić do kwietniołaka i kupować od niego broń? Przecież sam mówił, że tyle jej już znalazł.
   A poważnie afiszowanie się ze znalezioną bronią w Riese to jak ktoś tu napisał sygnał dla każdego kto chciałby mieć taką i może ją kupić od kwietnia. Wszystko się układa jasno w jedną całość. Kwiecień to handlarz starą sprawną bronią.

   Usuń
  2. Polaku broń się sam, ale przedtem wal do mnie ja ci sprzedam Parabellum, albo Stena, granaty i materiały wybuchowe.
   Kwiecień ile za parabelkę?

   Usuń
  3. O czym wy tu pieprzycie ?, jak was czytam to widzę że pieprzenie głupot nie ma końca.

   1) czubek nie jest w żadnym NSR, nie jest żadnym sierżantem i kapralem.
   2) czubek nie ma żadnych grup paramilitarnych, jest sam.
   3) to taki kalibabka co raz się przytuli do jednej baby, a jak ta da nierobowi kopa to znajdzie sobie następną naiwną.
   4) to nie "eksplorator" tylko pijaczek spod sklepu.
   5) taki z niego posiadacz broni jak z Brewika pilot Boeinga.
   Jedno co posiada to kapotę na grzbiecie i 2 zł na piwo.

   Sami wymyślacie jakieś głupoty, oraz robicie ze zwykłego pijaczka i upośledzonego od dzieciństwa nieszczęśliwego mitomana co kręci filmiki na You Tube jakiegoś NSR-a, mówcę partyzanta, przewodnika i chuj wie co jeszcze.

   Latacie za nim i podtrzymujecie pojebane tematy, które dawno już nikogo oprócz paru czubów podobnych jemu nie interesują.
   Wyciągacie go na światło dzienne spod warstwy mułu która go przykryła. Snujecie jakieś teorie i rozważacie co powiedział idiota.

   To tak jak byście pojechali do Bolesławca do zakładu psychiatrycznego i analizowali wypowiedzi wariatów traktując to co powiedzą poważnie.
   Wy się nad sobą zastanówcie, a nie nad tym upośledzonym przypadkiem z Łodzi.

   On się już dawno w swoim szambie utopił, a wy tam grzebiecie i wciąż tego trupa na wierzch wyciągacie uważając że nieboszczykowi trzeba jeszcze kopa zasadzić. To jest mój ostatni wpis tutaj.
   Możecie sobie o nim jeszcze pisać z 10 lat, śledząc co powiedział i gdzie był wariatuńcio. Możecie też się w jego szambie taplać razem z nim w nadziei że niby uświadamiacie jaki jest stuknięty.

   Ten co ma trochę oleju w głowie po dwóch zdaniach idioty widzi że to czub, a tym co mają nie po kolei pod sufitem i tak wasza gadka nic nie daje.

   Usuń
  4. Z Kwietniem to jest tak ze swiat eksploratorow i pasjonatow historii juz dawno zamknal jego temat chyba ze chodzi o zarty przy ognisku.
   Kwiecien tez to doskonale wie ale dalej zgrywa dupnego eksploratora, wabiac do siebie jakas gownazerie i pospolitych beretow-kretynow a ze czub ma parcie na szklo jak malo kto to glupi ludzie zapatrzeni w niego go rozpromuja, tak to niestety dziala.
   Wtedy zobaczysz pewnego ranka w TV jak daun pierdoli kocopoly pokazujac nie swoje znalezisko i przypinajac soebie latke eksploratora.
   Takie cos bedzie najgorsza antyreklama eksploratorow w Polsce jaka mozna sobie wyobrazic, bo sporo ludzi nie zwiazanych ze srodowiskiem sprawdzi typa i powie “ci eksploratorzy sa popierdoleni”a czesc to lyknie jarajac sie “poszukiwaczem” i zasili kiese pierdolca dodajac mu skrzydel.
   Dzieki temu blogowi haslo Dariusz Kwiecien w google przynosi wyniki “wariat, oszust, czub, mitoman, klamca” co daje do myslenia kazdej postronnej osobie posiadajacej ta umiejetnosc.

   Wiadomo ze w terenie Kwiecien gownem jest, tak jak jego ekipa dzieci-na widok innych eksploratorow uciekaja bojac sie wpierdolu, nakarmieni bajkami Kwietnia.

   Nalezy wyslac gnoja za kraty lub do psychiatryka taka by kazdy widzial jasno ze to kryminal i czub.


   Usuń
  5. Do komentującego Anonimowyczwartek, 2 kwietnia 2015 12:03:00 CEST

   Bardzo dobrze napisałeś, ale i bardzo dobrze Ci odpowiedział Anonimowyczwartek, 2 kwietnia 2015 13:53:00 CEST

   Ja dodam od siebie, że tym bardziej im bardziej kwiiiecień wykazuje objawy chorobowe i psychopatyczne/komentarze na chlewiku/ tym bardziej zachodzi obawa, że przerodzi się to w jakiś niebezpieczny dla innych zespół zachowań. Przypomnę, że kwiiiecień wiele razy oprowadzał w SPOSÓB NIEODPOWIEDZIALNY ludzi po terenie ciągając ich w sztolnie w, których raz były niewypały-pisaliśmy i pokazywaliśmy to, a dwa ciągał do sztolni do, których nie było łatwego wejścia przez jakieś dziury w ziemi ludzi w tym MAŁĄ DZIEWCZYNKĘ! Pisaliśmy o tym i pokazywaliśmy to. Dzięki nam jest szansa, że tylko prawdziwi idioci i ludzie bez wyobraźni pójdą za nim, a normalni nie świadomi kim jest to nieodpowiedzialne psychopatyczne bydle trafią na naszego bloga i 10 razy pomyślą nim skuszą się na takie atrakcje. Do tego dochodzi można już rzec notoryczne afiszowanie się z bronią, co w naszym przekonaniu -wielu z nas, nosi znamiona organizowania handlu taką bronią lub faktycznie zorganizowania jakiejś grupki oszołomów, która będzie się szykować do nadejścia otwarcia wrót i strzelania do ludzi.
   Na Twoim miejscu nie bagatelizował bym tych faktów. Kwiecień oczywiście, że jest skończonym zerem w środowisku eksploratorów, ale niestety pelikany zawsze się znajdą bogu ducha, i komuś może stać się nieszczęście. Poza tym o czym tu dyskutować? Ma facet jazdy na internecie wykazujące niezrównoważenie i psychopatię to i w realu może wykręcić to samo tyle, że przy użyciu broni. Myślę, że do póki go nie zamkną i nie przyłapią na czymś co może zagrażać innym spełniamy pożyteczną rolę, nie mówiąc o takim małym drobiazgu, że spychamy na margines kwiiietnia z tymi jego bredniami ze środowiska Polskich poszukiwaczy oczyszczając tym samym ich wizerunek. Nasz blog to jedyne miejsce, no może jeszcze kilka w mniejszym stopniu gdzie widać jak na dłoni, że całe środowisko eksploracyjne kompletnie od tego debila się odcina. Nikt nie chce by Polskich eksploratorów i poszukiwaczy utożsamiano z takim czubem i jego chorymi wymysłami i my to gwarantujemy-poniekąd.

   Usuń
 28. Zrywam boki czytajac tych pacjentow:

  “koniczyna kon1 kwietnia 2015 22:10
  A poza wszystkim, Sidor szczując Ośrodek w Rzeczce i Darka Kwietnia Policją i innymi służbami, musi mieć niezłe dowody. Gdyby było inaczej, mógłby beknąć z paragrafu za wprowadzanie władzy w błąd. O kosztach nie wspominam. Ale Sidor zawsze pisze prawdę, nieważne z jakiego loginu.

  OdpowiedzUsuń
  Konan Romański1 kwietnia 2015 22:35
  kracy pogryzł psa, dżony schowł Rambo bandamke. press nie wie co Live. Sok tylko z biedronki. Policja myśli, że CBŚ, CBŚ myśli że GROM GROM myśli,że NATO, Jak myślisz TS ? - zagramy w państwa miasta ? Mierna możliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzikoniczyna kon1 kwietnia 2015 22:41
  Sidor nie z takiej opresji wyszedł cało. Nauczyło go to, że jest nietykalnym. Strzykawki dały mu fortunę i pewnie układy. Sam byłby nikim. Z zarobionymi milionami za patenty jest w stanie pogrążyć wszystkich co nie myślą jak on:)

  Usuń
  Odpowiedz
  Darek2 kwietnia 2015 11:26
  Tomaszu kochamy Sidorze takie sprawy nie sa przedawniane pan inspektor raczył mnie poinformować iż przeciwko Tomasz Sidor zostalo wszczete postępowanie karne zarzut świadome stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym

  OdpowiedzUsuń
  Darek2 kwietnia 2015 11:31
  Do tego dwie fundacje np Stop Wariatom Drogowym także dostały te nagrania Tomaszu sidorze trochę mi ciebie żal takie Nic na wolności ale w kicaju twoja grzywka zrobi furorę bo tylko tak cie zapamietaja od tyłu

  OdpowiedzUsuń
  Ion Pirx2 kwietnia 2015 12:32
  Pisałem już, że karabiny były zabawkowe i są na groch ? W magazynku mieści się 225 groszków.

  Odpowiedz”

  Pojawil sie Kwiecien popierdolic glupoty, co powie to sklamie gnojek bez szkoly, patologiczny klamca , mitoman. Komu ty chcesz wciskac te kity, gamoniu?
  Kwiecien, takie kity to mozesz sobie opowiadac swojej patologicznej widowni malolatow, dorosli ludzie zdrowi psychicznie maja z ciebie kopalnie beki.
  Taaa, znow zmysla jakis inspektorow myslac ze ludzie sa tak nieogarnici jak on, po prostu porazka zyciowa z Kwietnia.
  A nie bylo tam 666 SSmanow i kilkunastu adwokatow z prokuratorami? Albo malpy z pepesza pedzacej na drezynie?
  Tabletki zjedles, Dareczko czubie?

  A to to czysty kwiatek, wysmienicie pokazuje poziom psychiczny tego osobnika:
  “…mógłby beknąć z paragrafu za wprowadzanie władzy w błąd.”
  O ja pierdole ale wysryw zjebka wychowanego przez komunistow, z ciezka komuna w glowie.
  Rozumie ze koniczyna czapkuje przed kazdym urzedem i chapie panstwowa knage po prostate jak ma szanse, taki glupek-chlopek-nieroztropek wychowany przez urzedasa czy jakiegos kurwa milicjanta ze sprana psychika?
  Czysty zjeb, przyznaje, czysty zjeb bez rozenznania w swiecie, mentalnie na poziomie 14 latka.


  OdpowiedzUsuń
 29. kwiecien debilizmu nie leczy sie hipoterapią :)
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/04/riese-z-sioda.html
  idz do normalnego lekarza psychiatry....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hipoterapia dla czuba, ciekawe co nastepne?
   Chwytanie pstragow golymi rekami w sadzawce u Mikolajczyka?
   Konkurs na najbardziej opalona klate w altanie u ciecia?
   Wyscigi w chodzeniu na rekach trasa kosciolek w Rzeczce-schronisko na Maelj Sowie?
   Zawody w wyciaganiu chuja z wody?

   :)

   Usuń
 30. Kwiecien, patrze wlasnie na ciebie.

  Ale sie wijesz, jak glista.
  Podpowiedz:jasny budynek frajerze, wielki facet z lornetka.
  Masz jakies tiki nerwowe czy to wrodzone?

  OdpowiedzUsuń
 31. https://www.youtube.com/watch?v=125Koh3IFz4

  kURWA NIE WYTRZYMAM! hAHAHAHA ZACZĄŁEM TO OGLĄDAĆ I O MAŁO Z KONI....Z FOTELA NIE SPADŁEM. kWIIIECIEŃ PIERDOLI, ŻE NA KONIU PRZEJEDZIE 50-60 KILOMETRÓW PO rIESE :)
  On nie ma pojęcia o jeździe konnej chyba, co z resztą widać na urywkach jak jedzie. Pod górkę to nie wiedział jak utrzymać pion i jak zawrócić konia by ustawił się bokiem do stoku. Konisko samo się obróciło bo nie wiedziało co zrobić, a kwiiiecień o mało nie zjechał mu na zad.
  Ciekawe jak te wyprawy konne by miały wyglądać! Chyba tak, że kwiiiecień i mikołajczak będą jechali konno, a pelikany będą za nimi człapały po wykrotach :))) Śmiech na sali.
  Poza tym jazda konno w takim terenie wymaga sporych umiejętności. Koń robi swoje , a jeździec musi mieć niezłą wprawę by nie spaść. Już ja to widzę te wyprawy.
  A pani trenerce koni, która ma w tych wyprawach mieć pieczę gratuluję komitywy z psychopatą i historycznym konfabulantem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to się nazywa pozerstwo Kwietnia. Przylepił się do semity i odgrywa wielkiego kowboja. Żenua.

   Usuń
  2. Pierdolony jebany cham i prostak kwiczący jak jebnięty na chlewie jastrzębia zabiera się za edykowanie ludzi i romantyczne przejażdżki konne. Słuchajcie tu się nie ma co z nim pierdolić tylko trzeba mu zrobić reklamę w Rzecze. Mieszkam 30 kilo dalej, ale chyba się poświęce z raz.

   Usuń
  3. Siedzi na tym koniu jak worek kartofli. 50 kilometrów chce przejechać to niech konia pociągowego sobie załatwi kloc niezdarny.

   Usuń
  4. http://zapodaj.net/1739e16c32ac7.jpg.html

   I oni chcą w takich butach i stroju zrobić konno 60 kilosów po nierównym terenie? To trzeba na łeb upaść. Już po 20 minutach jazdy będzie miał obtarte łydki od pasków strzemion i szwów spodni nie mówiąc o ślizganiu się w siodle. Kwiiiecień kompletnie nie ma pojęcia o jeździe konno. Stopę opiera się tuż za palcami a nie śródstopiem w strzemieniu. Takie buty to samobójstwo. Koń przyspieszy, poniesie czy zrzuci go, a noga zostanie w strzemieniu i hajda do nieba kwiiiecień. Coś mi się zdaje, że wkrótce nasz eksplorator będzie jeździł konno nie po Riese, ale po dobrych chęciach w piekle, którymi jest wybrukowane.

   Usuń
  5. Ale przecież będzie "trenerka koni" ;))))) trenerka czyjego "konia" ??? Jak kwietniołakowatego to WSZYSTKO WYJAŚNIA......dorwał następną ofiarę...Ada z trójmiasta nie popuściła szpary czyli czas wracać do Riese...i relacji z SOPOTU nie będzie ....a taaaaaak czekałem!!!! Kwietniołak ty H...ju!!!!! Kamere kupiłem żeby cie nagrać...:((((

   Usuń
 32. Ja najchetniej tego Kwietnia kopnal bym tak mocno w dupe...by sie zaraza posral!°
  A za to ze robi z moich rodzinnych stron Hitlerowski Burdel ..wszedzie na Dolnym Slasku ten smiec widzi Lebensborn! psychol jeden.(OSRODKOW TAKICH NIE ORGANIZOWANO NA TYM TERENIE)
  Ludzie ...prosze odbierzcie temu czlowiekowi te Kronike z Ludwikowic on nigdy nie odczyta tego bo pisane jest w Suterlingu... Naopowiada bajek, trafi to do nas do Niemiec i beda sie nabijac z was...wlasnie przez takiego smierdzacego leniucha jakim jest Kwiecien.
  Panie Tomku dobrze ze Pan tego jednokomorkowca ukazuje jakim on jest . osobiscie zycze wytrwania,sukcesu, i kibicuje wam !...
  A

  OdpowiedzUsuń
 33. I jeszcze jedno.
  Bydlak...jeden z drogim kto zezwala na to by te malpy plujace z bagien zarabialy na
  terenach kazni Hitlerowskich ?
  Bydlo ..
  jakich tajemnic debile sie tam doszukuja ?
  Oblesne to wszystko...
  Ile razy jeszcze powtarzac? to byly zwykle schrony dla armii Hitlerowskiej
  niedokonczone zapomniane ,znienawidzone przez Niemcow oraz meczennikow ktorzy je budowali...znienawidzone przez tych ktorzy tam zostali zameczeni,oraz tych ktorym udalo sie przezyc...ci nic nie wspomna ,chcac zapomniec.
  Kwiecien ty bydlaku przestan Pan fantazjowac.. bo sie przekonasz co to znaczy prawo miedzynarodowe...Ty lebehsbornie. Historiie z premedytacja zaklamujesz !
  A

  OdpowiedzUsuń
 34. Hajs sie musi zgadzac, ot cale "tajemnice Riese wedlug Dariusza Kwietnia".
  Musi byc flacha, piwko, szamanie i cieple leze.

  OdpowiedzUsuń
 35. Jesteście pojebani, ludzie czy wy w ogóle widzicie co wy na temat Kwietnia piszecie? Same bzdury i idiotyzmy. Banda napalonych nerdów działających na szkodę ogółu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My jesteśmy pojebani? To weź wejdź dwa tematy wstecz i poczytaj popisy kwiiietnia na chlewiku Jastrzębia. To weź kurwa wejdź w jego wizytówkę i spróbuj to wszystko wysłuchać i przeczytać. Jeśli nadal będziesz twierdził, że to my jesteśmy pojebani to nie pozostaje Ci nic innego jak zapisać się na jazdę konno z kwiiietniem w ośrodku Rzeczka u mikołajczaka.

   Usuń
  2. Zapoznaj sie z tym co Kwiecien odpierdala a nie zachowuj sie jak zachwycony "komandosem" gowniarz, tu na blogu jest pelno materialow o tym swirze i oszuscie.
   Wez 10 "faktow" z jakiejkolwiek prelekcji Kwietnia i sprawdz je, otworzysz oczy. Koles zmysla, pierdoli bzdury, naciaga naiwnych.
   Oszust-rozumiesz?

   Usuń
  3. Anonimowyczwartek, 2 kwietnia 2015 23:10:00 CEST

   Jesteście pojebani, ludzie czy wy w ogóle widzicie co wy na temat Kwietnia piszecie? Same bzdury i idiotyzmy. Banda napalonych nerdów działających na szkodę ogółu.

   Ok. to spytam co jest na temat kwietnia bzdurą a co idiotyzmem ?.
   Konkretnie i na temat poproszę .

   Usuń
  4. No właśnie powtórzę co jest na temat kwiiietnia bzdurą lub idiotyzmem na naszym blogu?

   Jak widać niektórzy po mimo takiej ilości materiałów i tak jasno opisanych i uargumentowanych nie widzą co jest idiotyzmem i bzdurą co mówi kwiiiecień.

   Usuń
  5. Czlowieku, wez sobie pierwsze TRZY nazwiska i daty o ktorych mowi Kwiecien w jakijkolwiek audycji, nastepnie wez TRZY ze srodka material-sprawdz.
   Co wyszlo? Oczywiscie ze Kwiecien konfabuluje, klamie, zmysla. Pierniczy pijackie bzdury budujac sensacje tam gdzie jej nie ma, oczrenia zupelnie niewinne otoczenie snujac niestworzone historie o ludziech mieszkajacych w okolicach Projektu Riese.
   To bajkopisarz, oszust i straszne bydle-np. pozbawil srodkow do zycia osobe ktora doswiadczyla tragedii zyciowej i zostala bez niczego z ranna matka, Dariusz Kwiecien falszywymi donosami do organizacji charytatywnej pozbawil ta rodzine ostatnich srodkow, osoba ta byla wczesniej znajomym Kwietnia ale gdy popadli w konflikt (z winy Kwietnia) Kwiecien pokazal swe prawdziwe oblicze bezwzglednego, msciwego bydlaka.
   Jak go spotkam w terenie to chocby byl z 300 slugami to obije mu pysk za te skurwysynstwa ktorych sie dopuscil bo lista jest dluga.
   Kwiecien jedyne co znajdzie to droge do waszych portfeli.

   Usuń
  6. Odpowiedzi nie uzyskasz, bo to jest argumentacja czubka z Bolesławca, który potrafi napisać takie samie bzdety jak kwietniołak.

   Kwietniołak wyciągnie kamień spod krzaka, powie że to jest magiczny kamień Himmlera, a na dowód tego że niby tak jest pokaże szkolną kronikę, której nie jest w stanie przeczytać, i stwierdzi że plan przyszkolnej stołówki jest dowodem na Otwarcie Wrót i prawdziwość kamienia.

   A do tego nakręci durny filmik, w którym pomacha przyrządami do kaligrafii i nakituje, że to są przyrządy do podpisywania się z indywidualnymi numerami przypisanymi do właściciela ( taki stary indywidualny znak wodny) :).

   A prawda jest taka, że to wszystko brednie z pustego siwego łba w które wierzą cymbały po przedszkolu, bo to jest numer określający grubość i kształt linii.

   Potem stwierdzi, że dowodem chuj wie na co, są stare maszyny do pisania, których wszędzie do dziś pełno leży po strychach i piwnicach. Następnie wyciągnie jedyny na świecie ostatni prawdziwy opatrunek z 1938r , których setki sprzedawanych jest na alledrogo
   i wyzwie na pojedynek wszystkich poszukiwaczy żeby przyjechali do jakiegoś zapyziałego pełnego świrów pensjonatu w Rzeczce i zaprzeczyli, że to nie jest opatrunek. A on tam wszystkich pokona intelektualnie :-).

   Potem stanie na tle worków po cemencie na Włodarzu i będzie opowiadał brednie, że Więzień z GrossRosen będący zamknięty w obozie 30 km dalej widział jak ciężarówki wjeżdżały na Włodarz, a dowodem na to jest świadek, jakaś wymyślona przez niego Bożena Tarnowska, która obierała ziemniaki zamknięta w piwnicy w Jedlinie Zdroju, potem znów będzie pieprzył farmazony, że ta kobieta była na Włodarzu i nosiła te worki, a potem że ją w tej piwnicy zapładniały wilkołaki i doktor Mengele. Oczywiście żaden świadek tego przed kamerą nie powie.

   Nie wspominając o tym, iż jak wielokrotnie było w internecie wykazane, że kwietniołak śni sny wariata o rozmowach ze świadkami którzy umarli przed jego urodzeniem.

   To banda wariatów, z którymi się nie dyskutuje bo nie ma o czym.
   Już nie raz i nie dwa było napisane i wykazane, że to przypadek kliniczny.
   Okazało się również, że na tą dolegliwość zachorował w celu ściągnięcia do swojego podupadającego ośrodka nijaki Pan Jacek z Rzeczki, który zaczął w tych porąbanych filmikach występować jako towarzysz wariata.

   Na zakończenie powie, że to są opowieści meneli spod sklepu, przydrożnych prostytutek, wariatów z Bolesławca tak jak on uznanych za nieszkodliwych, i baśnie braci Grimm o Królewnie Śnieżce. Nakręci to jakiś Alex który widzi elfy i jest wesoło :).

   Usuń
 36. @Anonimowypiątek, 3 kwietnia 2015 10:46:00 CEST

  Celne podsumowanie wariactw tego podsiwialego pajaca-oszusta.
  Mikolajczyk poczul $$$ wiec nawet sie przebierze za gowno lub Reksia byle hajs sie zgadzal, teraz juz ubiera sie na wojskowo na pokazy z czubem za chwile okaze sie ze jest dupnym eksploratorem ktory wraz z Kwietniem odkryl “prawdziwe” Riese.
  Nieopodal mieszka stary, doswiadczony eksplorator, ma tam pensjonat przy ktorym pensjonat mikolajczyka to szopka na kozy, ciekawe czy wie co sie wyprawia u jego sasiada?
  Kwiecien pewnie boi sie go jak ognia (jesli go zna) bo bylo by krotko gdyby uslyszal jakie pierdoly wygaduje ten balwan byle nagonic klienteli Mikolajczykowi, zjabany by zostal jak pies i po mordzie w razie stawiania sie, stary wyga by mu wpierdolil jak szczeniakowi za te brednie i pomowienia wobec okolicznych mieszkancow i gwarantuje wam ze banda dzieciakow od Kwietnia z Mikolajczykiem na czele zesrali by sie ze strachu jakby widzieli jakie wciry dostaje ich guru z czubkowini w Boleslawcu.

  OdpowiedzUsuń
 37. zauważyliście że Kwiecien w gownoblogu u konczyny zawsze melduję się około godziny 11- 12 to wtedy ma wielkie otwarcie wrót, w łodz jest darmowy internet czy ki huj ? może wtedy kac puszcza i prochy przestają działać i to jest jedyny czas kiedy jeszcze mysli...wieczorem tabsy i alkohol... do 12 następnego dnia do trzeźwieje ( czytaj potrafi wystukać kilka słów tak że ktoś to może zrozumieć ) na blogu reksia i konczyny aż śmierdzi zoofilią. kazywanie genitaliów zwierząt w dziwnych pozach na blogu konczyny uwidacznia skłonności zoofilskie właściciela strony i ympatyków tego bloga. Zresztą nie od dziś kręcą filmy z psami, ostatnio przerzucili się na konie..................oooo

  OdpowiedzUsuń
 38. Po ostatnim "wytworze filmowym" stwierdzam że widziałem "Don Chichota Kwietniołaka" z dzielnym giermkiem "Sancho Pensjo Mikołajo" I TO JEST JEDYNA SŁUSZNA TAJEMNICA RIESE. No Tworki się chowają ze swymi Napoleonami .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sa klauni, jest impreza.
   To najlepsza parodia swiata eksploracyjnego jaka widzialem, Don Czubetto strejfuje na szkapie az malo co nie pierdolnie lysa kita o kant sosny, za nim wioskowy cwanaiczek przebierajacy sie jak malpa i parodiujacy w swinskich podrygach Bolselawieckigo Don Czubetto vel Don Chiochot aus und von Kwiecien.

   W kaftan czubow, tabsy i Boleslawiec na sygnale.

   Te zjeby zaraz zaczna rozgrzebywac cmentarze byle tylko wzbudzic tania sensacje rajcujaca chorych umyslowo zboczonych czubow.

   Usuń
 39. reksio to pies kwietnia lub ksiegowej

  OdpowiedzUsuń
 40. A teraz zobaczcie jakim chujem jest Jacek Mikołaczak właściciel ośrodka w Rzeczce:

  https://plus.google.com/115570226132114727874/about?hl=pl&gl=pl

  /// Właściciel to gbur moim zdaniem. Zakopałem się na łące samochodem terenowym w Rzeczce. Dzwonię dzisiaj do niego z prośbą o płatną pomoc w wyciągnięciu auta, to mi powiedział, że jesteśmy szkodnikami, jesteśmy na jego łące i ma nas gdzieś i sobie tam siedźmy. Ja właściciela też mam gdzieś. Nie wiem czy była to jego prywatna łąka, też mam to gdzieś. Jak ma prywatną łąkę z drogą polną dojazdową to niech sobie tabliczkę postawi "teren prywatny" wtedy mu na pewno nie wjadę. Jechałem drogą polną przetartym szlakiem w miejscu gdzie były wyjeżdżone wieloletnie ślady ślady po innych samochodach, tabliczki zakaz wjazdu nie było więc uznałem, że mogę wjechać na jakiś nieużytek. Generalnie to ja mam właściciela gdzieś, bez łaski auto wyciągnięte. Nie jeżdżę po lesie tylko po otwartych nieogrodzonych polnych terenach, przeważnie po polnych drogach, nigdy nie wjechałem na pole, które ktoś uprawia.///


  W zeszłym roku mikołajczak i kwiiiecień afiszowali się na tle landrowera i quada gdzieś wysoko na szlaku. Pamiętamy ten materiał. Teraz okazuje się, że sami jeżdżąc po terenie i wcale nie po własnej łące jak twierdzą w niedawnym z kolei materiale innych za to samo uważają za szkodników.
  Co by się chujowi stało gdyby poinformował grzecznie tego człowieka, że to prywatna łąka/nawet gdyby tak było/ i pomógł mu się wykopać?
  No, ale jak ktoś się chujem urodził to i chujem zdechnie,
  the end.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy ktos zauważył, że to jebane kłamliwe bydle przestało proponować swym lemingom zwiedzanie kompleksu Riese? To był jego jeszcze niedawno sztandarowy temat i co? Nagle kompleks Riese przestał istnieć? Coś mi się wydaje, że nikt tego frędzla nie chce widzieć w sztolniach z prywatnymi wycieczkami i mu zrobili zakaz wjazdu. Teraz pozostaje mu łazić po wierzchu i wymyślać banialuki o tym co jest pod spodem gdzie nie ma wstępu.

   Usuń
  2. a bo wiesz Pan M. i reszta organizują nielegalne rajdy po terenie parku krajobrazowego Góry Sowie. W parku krajobrazowym jest zakaz ruchu poza drogami publicznymi w tym organizowania rajdów. Rajd to jest jeden dwa lub wiecej pojazdów jadących w tym samym kierunku. Mikołajczak organizuje wypady kładowe po łąkach i bezdrożach, wiedząc że trzepie z tego siano i robi to wbrew prawu tępi wszystkich innych. Jak się ktoś kiedyś doczepi to skończy się turystyka qadowa w Górach Sowich. Pan M. nie jest głupi widzi że mu się zamknęła furtka z workiem pieniędzy w postaci kładów, to.... przerzucił się na konie.
   Jednak pejsaty to pejsaty, znajdzie furtkę do strzyżenia z kasy naiwnych baranów. Jak ktoś już wspomniał to jest hańba i niegodziwość żeby z terenu martyrologi zakłady kilkunastu tysięcy osób w kompleksie Riese Kwiecień i Pan M. robili sobie pikniki country. Jak ludzie potrafią być zachłanni na kasę. Kwiecień z wcześniejszego okresu pracował przy kompleksie w Walimiu przy sztolni i sprzedawał jakieś dziadostwo. Ktoś mi kiedyś to opowiadał tak zaczeła się wogole historia kwietnia z Riese. Próbował nierub jeden sprzedawać jakieś plastykowe zabawki czy cos takiego. Znalazł sobie miejsce do robienia interesow. Poczytał pozwiedzal troche i po kilku miesiącach został wielkim znawcą Riese.
   KWIECIEN I JEGO PRZYJACIEL
   Popatrzcie na to inaczej... wszyscy w Rzece i Walimiu mają ukierunkowaną turystykę na góry, przyrodę i naturę. Kompleks Riese traktują jako pomnik historyczny który warto odwiedzić.
   A co robi Kwiecień i Mikołajczak ? Zrobili sobie z Riese szyld dla wycieczek turystycznych. Taki styl życia w nomenklaturze zawodu Kwietnia - grabarza z Łodzi nazywa się hieną. Hieny na tragedii tysięcy ludzi w Riese robią sobie szyld - baner reklamowy i eskapady wycieczki contry żeby tylko zarobić. Trzeba jak najszybciej zastrzec nazwę Riese - jako znak historyczny tak jak jest powstanie warszawskie czy obóz w auswitz. Nie może tak żeby te historyczna hiena Kwiecien i wtórujcy mu Mikołajczak na lewo i prawo szastały symbolem Riese - symbolem ponadludzkiej pracy wieźniów i ich mordu w Górach Sowich. Kurestwo w postaci turystyki martyrologicznej nastawionej tylko wyłacznie na zysk należy powiedzieć NIE, a ludzi którzy to robią tępić jak chwasty.
   A jeszcze odnośnie do pejsatych. Tylko pejsaci potrafią na grobach swoich zmarłych robić pieniądze. Każdy polak czy katolik czy ateista patrzy na to z obrzydzeniem.Naczelny Rabin z Warszawy z czeskim nazwiskiem sprzedaje cmentarze żydowskie w całej Polsce w dobrych lokalizacjach w centrum miast dla forsy, a mniejsi pejsaci robią lody na cmentarzu swoich przodków w Górach Sowich.

   Usuń
  3. Pod sztolniami pojawia się z partyzanta, po ostatnim trafieniu gdzie "rozgromił w pył wszystkich 10 uzbrojonych eksploratorów" :-).
   Dobrze wie, że następnym razem nawet na Quadzie może mu się nie udać spierdolić. Więc łazi po jakiś krzakach i nikt tam nie zagląda bo po co, jak tam nic nie ma :-).

   kwietniołak, nie trzeba było wtedy spierdalać, mogłeś wyjaśnić wszystkim swoje pyskowanie w necie, chyba że gacie były pełne i trzeba było je szybko zmienić :-). To wyjaśnia szaleńczą jazdę i rozjeżdżanie dzieci na drodze do Osówki :-). Nie było się czego bać, najwyżej dostał byś pstryczka w nos a to zbytnio nie boli :-).

   https://www.youtube.com/watch?v=tWmIP6U7BX0

   Usuń
 41. Fajny filmik kwiiiecien na koniku. Czekam na filmik jak będzie za sterami czołgu f16 okrętu podwodnego,koparki,rakiety,ufo. Osioł na koniu,kabaret.

  OdpowiedzUsuń
 42. Kwiecień ty hieno, jak się nie wstydzisz pierdolić bajek o wilkołakach w miejscu kaźni i mordu tysięcy ludzi. Na ludzkiej tragedii hieno chcesz zdobywać poklask i pieniądze. Ci ludzie co tam tragicznie zginęli w grobach się przewracają słysząc twoje niezliczone i chore opowieści. Myślę że jak zdechniesz to po śmierci rozliczą cię ze wszystkiego. Dopiero będziesz kwiczał mały człowieku z wielkimi zaburzeniami psychicznymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej tego napisać nie można. Jest z tego komentarza nowy temat. Pozdrawiam.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.