niedziela, 1 marca 2015

Nadrabiamy zaległości, oraz odcinek specjalny ze spotkania Darka w Poznaniu z.... dziećmi.

Dziś dwa tematy.
Pierwszy to nadrobimy zaległości spowodowane licznymi naszymi zajęciami kolidującymi z wysiłkiem intelektualnym jaki potrzebny jest do opisywania tego kwietniowego bełkotu.

Drugi temat to.... wielkie misterium na placu Wolności w Poznaniu, czyli wielkie spotkanie z grupką małolatów i samym sobą!

Zaczynamy od zaległości. Nie będę się rozpisywał bo w poprzednim temacie naskrobaliście tyle celnych komentarzy do poniższych materiałów, że ograniczę się tylko do kilku uwag.

Kolejne drastyczne i namacalne dowody Otwarcia Wrót 

Powiem krótko majaki narkomana. Nigdy nie dojdzie do krwawej wojny z arabami. Biała rasa do tego nie dopuści. Prędzej czy później kilka bomb atomowych załatwi sprawę, a Arabowie, albo opuszczą Europę, albo podzielą los żydów w czasie II wś. We Francji i innych krajach nasilają się ruchy anty islamskie i anty żydowskie. Tylko patrzeć jak moje słowa staną się faktem jeśli islamiści dalej będą robić to co robią.
Kwiecień jesteś za durny by tego nie widzieć, albo to widzieć.

Nie chciana historia PiS 

Tutaj posłużę się cytatem by te brednie skomentować:

I jak Pan mowil o Lupaszce to chodzilo o Lupaszke a nie ze niby przejezyczenie.Takich kometarzy j/w to ja moge tu przytoczyc tysiace. Nie wiem po co je tu umieszczono,jaki byl tego sens ?!! Prosze sie nie kompromitowac

W notatce swej kwiecień daje też linka:
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/7644,major-lupaszka-i-emocje,id,t.html?cookie=1
I powiem tak. Kwiecień skurwysyn i antypolska świnia za wszelka cenę nie tak to inaczej usiłuje rzucić negatywne światło na żołnierzy AK i Łupaszkę taki swoimi wpisami i komentarzami, w których odwraca kota ogonem. Niedawno skurwiel wymyślił sobie, że nie o tego Łupaszkę mu chodziło, a o innego. Dziś odwraca kota ogonem i nadal robi to co robi szkalując żołnierzy wyklętych.
Był jeszcze jeden dobry komentarz w tym temacie, ale go nie mogę odnaleźć.

Riese inna Rzeczywistość 


Bełkot.Czysty bełkot. gadanie samego do siebie po pijaku bez ładu i składu. Fakty pomieszane z własnymi wizjami. Błędna interpretacja rzeczywistości.


Ktoś zapytał czego chcę i co mi się marzy aby Polska była Polską ...


Wiecie kiedy Polska będzie Polską?
Kiedy bydlaków pokroju kwietnia nie będzie i będą izolowani, albo..../


Niebezpieczna Moc Riese 


Kłamstwa. Kwiecień się z nikim nocami nie szlaja po Riese. To są jego wymysły i takie teksty sam sobie pisze by pokazać się w oczach internautów jaki to on jest wielki przewodnik i surwiwalowiec.
A na spotkania z nim, albo przychodzą same dzieci, albo....nikt.

Troche prawdy 

I cały bełkot kwietnia został trafnie skomentowany przez archer-a. Pozdrawiamy Archera.

Kolejny etap planu Himmlera 

Jakiś wymysł. Jeszcze żeby frędzel podał linka potwierdzającego, że w ogóle taka rozmowa pomiędzy Dimitrijem Jaroszem, a Olegiem Tiahnybokiem miała miejsce to było by dobrze.
No, ale dla naszego zjeba to jest też planem Himmlera. Pewnie Himmler zostawił pośmiertne rozkazy dla Upowców by teraz za niego przeprowadzili jego plan. Eh.

Grenlandia topi się na potęgę. Zaleje pół świata?

I znów nasz pijaczyna przekręcił % procenty samemu na nich będąc.
Na Ukrainie nie ma 80% Isulmanów tylko 0.46% wersja Polska  http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_na_Ukrainie

Tu ostatnie wolne i niezależne - Riese Inna Rzeczywistość 

Kolejny wymysł pijaka i pozera. Komentarz pod spodem trafny.
A ja zapytam, a gdzie dowód wpłaty i dowód odesłania tych pieniędzy? Kwiecień jak mi to pokażesz to usunę ten blog.
I będzie nowa książka? Dla idiotów chyba.

Witam Panie Dariuszu 
Kolejny spreparowany tekst przez kwietnia, albo jednego ze zjebów jacy go promują czyli przez drużyńskiego. Kwiecień chce by go takim widziano i stąd pisze sobie takie teksty. A prawda jest taka, że on nie jest szalony, a nienormalny, nie prowadzi żadnych prac odkrywczych tylko odwala kawał roboty służący zaciemnianiu każdej prawdy i jej przeinaczaniu.

Wszystkie układy UE to kłamstwo 
Kolejny wymysł o kilku dniach spędzonych w Riese i to w dodatku z kilkoma różnymi ludźmi różnych narodowości. Co za zbieg okoliczności spotkać w Riese Irlandczyka, Anglika, Niemca, Belga i Holendra!
Prognozy kwietnia co do pogody nie sprawdziły się wcale. Zima w USA nieco tęższa, ale nie najtęższa z możliwych. Bywało gorzej i to równocześnie i tam i tu. Więc pogodowy jasnowidz se może przepowiadać, ale własne odmienne stany świadomości o ile są do przewidzenia nawet dla niego samego.
A wojna nie jest w interesie nikogo tak się składa z w/w wymienionych. Co najwyżej żydostwo chce naszymi rękami, mówię tu o rasie białych wytłuc arabów tak jak za czasów wojen krzyżowych.


Cała prawda o człowieku , który założył strony oczerniające Dariusza Kwietnia  


I drugi podobny temat, który usunął, a w którym kwiczał jak świnia:


Kwiecień na blogu dariusza jastrzębia vel koniczyna dał w ostatnich dwóch tygodniach popis paranoi pisząc, a właściwie kwicząc jak prosie w każdym komentarzu. Jak maniak napisał tak dziesiątki plugawych komentarzy na mój temat http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/
Wszystkie te komentarze zostaną wycięte i wstawione w wizytówkę nr 2 w ciągu najbliższego czasu na naszym blogu. Kwietnia czeka sprawa w sądzie za te wszystkie pomówienia.

USA poraz kolejny olało Polskę - Viz nie było , nie ma i nie bedzie 
Bełkot schizofrenika. Wizy dla Polaków będą, ale wtedy gdy Ameryka będzie wiedziała, że połowa Polaków nie ucieknie tam ze względów ekonomicznych, a że te względy zawdzięczamy takim łajdakom pokroju kwietnia, którzy pchają się do władzy to długo tych wiz nie zobaczymy.

To tyle tytułem zaległości.

A TERAAAAAAZ!!!!
Wielkie misterium na placu Wolności w Poznaniu,
a może mistyfikacja.

A teraz relacja z Poznania z Placu Wolności z dnia 28 lutego 2015 gdzie kwiecień miał się spotkać ze swymi fanami i odbyć prelekcję. Będą zdjęcia i będą filmy. Ale wpierw relacja jak było.

Godzina 8:45 na Placu Wolności w Poznaniu stoi niewielka grupka około 30 dzieci w różnym wieku od 10 do 20 lat co widać na poniższych zdjęciach.
Dzieci wyraźnie na kogoś czekają. Duża ich część ubrana jest podobnie jak nosi się kwiecień. Te najmłodsze ubrane są jak zwykłe dzieci i mają plecaczki jakby wybierały się na dłuższą wycieczkę.
Kwietnia nigdzie nie widać.
Poza tą grupką dzieciaków nie ma nigdzie na tym placu innej grupki. Stoi tylko ta grupa dzieciaków i nie ma tam nikogo innego.
Zbliża się 9:00 czas umówionego spotkania z Kwietniem.
Na placu tylko ta grupka kręci się i rozmawia.
Kwietnia nigdzie nie ma.
Nasz informator robi dyskretnie zdjęcia i kręci z tego placu film. Niestety robi to po raz pierwszy i jest zauważony.
W grupce dzieci, a szczególnie tych starszych następuje mały ruch. Ktoś gdzieś dzwoni lub odbiera telefon.
Zbliża się g. 9:20 i cała ta grupka wychodzi z placu Wolności sama.
Kwietnia nadal nie ma.
Jeden z informatorów wychodzi za małą grupką z placu, ale po chwili wraca na plac stając w oddali.
Drugi siedzi nadal na placu i robi zdjęcia.
G 9:25 pojawia się kwiecień w asyście jakiegoś osobnika. Stają obaj dokładnie tam gdzie przed chwilką stała grupa dzieci oczekujących kogoś.
Zrobiony jest z tego jak kwiecień tam stoi sam z tym osobnikiem film i kilka zdjęć.
Wtem kwiecień kieruje wzrok na naszego informatora jakby wcześniej wiedział, że ten go fotografuje i filmuje.
Po dosłownie chwili kwiecień i ten osobnik kierują się gdzieś z tego placu szybkim krokiem. Informator idzie bezczelnie za nimi. Kwiecień i osobnik wchodzą do centrum handlowego MM i gdzieś znikają. Nasz informator podąża za nimi. Wchodząc tam przez szklane drzwi widzi w ostatniej chwili uciekającego kolegę kwietnia na schody prowadzące na galerię. Osobnik po prostu biegnie ku nim i wbiega na nie jakby coś ukradł. Kwiecień w tym czasie wsiada w ostatniej chwili do stojącej windy na parterze i drzwi się za nim zamykają i kwiecień jedzie na górę. Informator zostaje na dole i odpuszcza.

Jest jeszcze kilka szczegółów wartych dopisania, ale to pozostawiamy na inną okoliczność. Pewnie to zrobimy w komentarzach.

WNIOSKI

Kwiecień ostrzeżony przez kogoś lub samemu będąc gdzieś w okolicy Placu Wolności zauważył, że ktoś fotografuje całą tą grupkę i nie podchodzi do niej w obawie zdemaskowania na tle dzieci. Dzwoni do kogoś z tej grupy i wydaje polecenie pójścia gdzieś bez niego. Dzieciaki wyruszają. Po czym kwiecień wkracza na ten plac i stoi chwilę co widać na zdjęciach i filmie. W czasie kręcenia filmu nagle się odwraca ku naszemu informatorowi i patrzy na niego. Informator-amator wyłącza kamerę. Kwiecień w tych okolicznościach idzie w kierunku centrum handlowego MM i tam ucieka ze swym kumplem przed naszym informatorem.

Na placu Wolności nie było żadnej innej grupy poza tymi dziećmi. Kwiecień po 9:25 stał tam już sam z tym drugim. Nikogo w tym czasie wokół nich nie było. Gdzie więc ta grupa, którą miał zabrać na prelekcję? Potem na Placu Wolności też nikogo nie było bo jeden z informatorów jeszcze był tam do 10:00
Drugi udał się pod strzelnicę Dwór Grunwaldzki. Od ciecia dowiedział się, że cieć ze stróżówki wiedział o spotkaniu kwietnia na Placu Wolności i mającym się odbyć jakimś spotkaniu kogoś na tej strzelnicy. Cieć nie udzielił informacji kto miałby na tej strzelnicy dziś być. Ale ktoś miał jednak być. Jeden z informatorów po mimo zimna czekał prawie godzinę pod strzelnicą by zobaczyć czy kwiecień tam przyjdzie, ale nikt się nie pojawił.
Na drugi raz wszystko będzie lepiej zorganizowane.


zobacz na wrzuta.pl w lepszej jakości i większym formacie:
videoMała grupka dzieci odłączyła się od głównej grupy i poszła w nieznanym kierunku. Ich śladem podążała druga grupka młodszych dzieciaków. Nasz informator wrócił wtedy na Plac Wolności.Kwiecień w chwili filmowania przygląda się naszemu informatorowi. To czujne rozglądanie się towarzyszyło mu cały czas.
Zobacz na wrzuta.pl w lepszej jakości i większym formacie:

video

ciąg dalszy nastąpi.
TS.


Dodatek 1 1.03.2015
Czyli bełkot i pierdoły jak zwykle
Oraz temat na blogu

Fragmenty prelekcji w Poznaniu 28-02-2015


TAK, TAK, TAK!!!!!
WCHODŹCIE NA TEGO BLOGA 

WCHODŹCIE I CZYTAJCIE KAŻDY KOMENTARZ KWIETNIA JAKI SERYJNIE TAM WSTAWIA!!!!
Niech każdy zobaczy jak kwiecień chrumka, kwiczy, beka, rży, pisząc seriami komentarz za komentarzem sam do siebie. Właśnie robimy z tych komentarzy kolejną wizytówkę dla naszego warchoła. Kwiecień, a czemu nie zakwiczysz na prelekcji tylko kwiczysz z klawiatury ze swojego konta?
Kwiecień czemu na tych prelekcjach nigdy nie pokazujesz ile jest faktycznie osób? Co obawiają się twoi słuchacze wstydu, że słuchają takiego kwikającego na internecie kretyna?

Proszę Państwa, kwiecień wypisuje na tamtym blogu i na swoim czasem też się zdarza treści w, których pokwikuje i pochrząkuje pisząc tak niestworzenie bełkotliwe komentarze, że nie sposób nie sądzić, że nawet ci, co go do tej pory jakoś poważnie traktowali dochodzić muszą do wniosku, że to psychopata i to seryjny. No bo czy normalny człowiek wchodzi gdzieś na bloga i każdego dnia od kilku dni wypisuje po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt komentarzy seriami po 2 po 3, po 4 i nawet po 10!!!??? w, których kwiczy i ryczy i przedrzeźnia się jak jakiś pierdolnięty co urwał się z zakładu psychiatrycznego?
Tam na blogu jaki założył dariusz jastrząb vel koniczyna kwiecień pokazuje prawdziwą swoją maniakalno-psychopatyczną naturę. W dodatku pisze niezrozumiale, bełkotliwie z masą błędów ortograficznych, literowych, gramatycznych, językowych i wszelkich możliwych. Sami to możecie zobaczyć, a wkrótce na naszym blogu w osobnym dziale.
Na wieki wieków, ammen.
Ammmen.

PS
Komentarz do tej prelekcji w komentarzach.

Już się pojawiły komentarze na YT pod tym jego schizofrenicznym pierdoleniem:

Dzisiaj, po latach coś takiego mówić „ …17.09.1939r. całe oddziały, całe armie przechodzą na stronę  bolszewicką …”. I co, z tych „przechodzących” (armie???), jak rozumiem - dobrowolnie zapełniły się obozy w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie, Kozielsku, Piatichatkach, Bykowni koło Kijowa i w przypadku ok. 6–7 tys. ofiar w innych nieznanych miejscach - prawdopodobnie m.in. Kuropaty na Białorusi. Armia Czerwona wzięła do niewoli 250 tysięcy żołnierzy, w tym około 18 tysięcy oficerów. A może pan Darek podpisze się również pod tym:
19 marca 2010 roku, „ … rosyjski rząd stwierdził, że w trakcie prowadzonego w Rosji śledztwa nie udało się potwierdzić okoliczności schwytania polskich oficerów, charakteru postawionych im zarzutów i tego, czy je udowodniono. Według rządu rosyjskiego nie ma pewności, czy Polaków w ogóle rozstrzelano”.
6 października 2011 roku rosyjski wiceminister sprawiedliwości Georgij Matiuszkin oświadczył „ …, że nie ma dowodów, iż polscy oficerowie zostali zamordowani, lecz należy ich traktować jak osoby „zaginione””.
19 października 2011 roku w piśmie do Trybunału stwierdził, że „… krewni ofiar zbrodni nie cierpieli, bo nie znali swych bliskich”.
Dno, muł i wodorosty. Zastanawiam się tylko, kto tam na tych prelekcjach siedzi?


Kwiecień dlaczego nie kwiczysz jak świnia.

....prawie jak David Icke ;)) prawie robi wielka różnice:) poza tym: Usain Bolt nie ma sztucznych nóg  pomyliło sie Aprilowi z Pistoriusem ;) zadziwiajace,że nikt z tej tuzinkowej gawiedzi nie poprawi ''prelegenta'':) o czym to świadczy?
 Panie April, ale Pan pierdzielisz za pierdoły drzewo przecięte na pół :)))i żyje tylko owoców nie wydaje
; za króla Świeczka :)I mój komentarz do tego bełkotu:
Nie słuchałem tego pierdolenia w całości. Z ciekawości przeskoczyłem od razu na sam koniec do 45:30 i słucham. A tu kwiczący kwiecień mówi, że w Riese z psem czuje się bezpiecznie, że nic go nie podejdzie i, że pewnego razu spał tam w baranicy na byczej skórze, którą ktoś mu przysłał. Kwiecień twierdzi, że na tym najlepiej się śpi. W pewnym momencie gdy kwiecień śpi na tej byczej skórze i pod tą baranicą czuje, że coś mu tę skórę wyszarpuje z pod niego. Kwiecień się nagle budzi i widzi dwa lisy. Całe szczęście, ciągnie opowieść kwiecień, że nie zaczęły dobierać się do moich stóp tylko zaczęły podżerać tę skórę.

Chwilunia, przecież dosłownie w tej samej minucie powiedział, że nic go nie jest w stanie podejść bo ma tego psa, którego widać na ekranie z tyłu. Pies wilczurowaty jakiś i wielki. A jednak lisy zaczęły mu opierdalać skórę i ją wyszarpywać z pod niego!

No i co proszę szanownego Państwa? Prawda to czy fałsz?
Oczywista banialuka i zmyślony kit i to taki na miarę upośledzonego debila o niedorozwoju emocjonalnym. Takie bajdy to sobie dzieci w szkołach opowiadają, a kwiecień jest mentalnie na poziomie dziecka z niedorozwojem.
Wyobrażacie to sobie spanie na byczej skórze okrytym baranicą? Przecież to ani ciepłe, ani wygodne, ani pod żadnym względem nie praktyczne. Skóry bardzo szybko siąkną wodą. To bzdury co on pierdoli. Włosy z baranicy po kilku godzinach będą wilgotne i zimne. Co za pierdoły on wymyśla i za to niektóre debile płacą 40 zeta?
To jest cały mój komentarz do tego bełkotu trwającego ponad 47 minut.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakom oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:44 komentarze:

 1. Hej, po pierwsze popraw datę w 1szym filmiku na wrzucie - widać 29.02.2015, a przecież Luty tego roku miał 28 dni :P Jadąc dalej co do materiału to świetna robota, nie niezaprzeczalny dowód, z kim spotyka się Dareczek XD Co do typeczka, jaki przyszedł i uciekał z Kwietniem, moją uwagę przykuło to, że cały czas stoi tyłem, plus ma kaptur - czyżby wiedział o kimś kto ich obserwuje? Według mnie, ten koleś mógł być tzw. czujką Kwietnia, która obadała sytuację, poinformowała dzieciaki (wraz z porozumieniu z D,K), i potem wpadła, aby ten ww. mógł udać głupa, że nikogo nie było lub coś hehe. Chciałbym dodać jeszcze, że zauważmy jaką tu widać odmienną od tego co lansować się stara "nasz odkrywca", a mianowicie, to, iż na jego spotkania przychodzi masa dorosłych ludzi - patrz ostatni bodaj filmik, gdzie jakiś dziasza coś tan rozmawia z Darkiem, ciekawe jak naprawdę wyglądała widownia ... Na koniec chciałbym powiedzieć, że zastanawia fakt, co informacji jakie uzyskał Twój informator od ciecia w sprawie jakiegoś spotkania - czyżby jednak nadal D.K, wpadał tam jak do Siebie? Ciekawe, ciekawe - pozdrawiam, i tak 3mać! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawione. Filmy się długo konwertują na tym badziewnym serwisie wrzuta.

   Usuń
 2. Zauważyliście, to: W dniu 28 lutego (sobota) od godziny 9:30 zapraszamy do Poznania na kolejne spotkanie poświęcone wspólnemu odkrywaniu historii z dodatkowymi atrakcjami.
  Miejsce spotkania: - Spotykamy się przy fontannie na Placu Wolności o godz. 9:30" - czyżby Darek po dowiedzeniu się o obserwacji szybko zmienił dla nie poznaki godzinę, aby ludzie myśleli iż po prostu nikt nie przyszedł; ciekawe zagranie :d Ma ktoś może skana strony, z datą o spotkaniu o 9.00? :> PS: Teraz na 100% będzie wszystkiego się wypierał haha, że nia ta godzina, a te dzieci to nie na niego czekały :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu jest zapowiedź na stronie tego drużyńskiego:
   http://sswd.pl/index.php/prelekcje

   a tu skren tej strony:
   http://zapodaj.net/a49011f5c7962.jpg.html

   Usuń
 3. najlepiej kilka dni przed spotkaniem przeprowadzić rozpoznanie terenu i gdzie rozmieścić wywiadowców oraz czy dany teren posiada parking z widokiem na punkt spotkania można na nim postawić auto z ukrytym wideo-rejestratorem, albo punkt, z którego można spokojnie nagrywać nie będąc zauważonym oraz miejsca gdzieś w okolicy, do których można się udać na prelekcję, trzeba zawsze rozpoznać teren i przewidzieć możliwe posunięcia obserwowanego obiektu wystarczy poczytać o konspiracji albo działaniach SB, UB jest tego sporo jak się dobrze zaplanuje działania to nikt nie zauważy, że jest śledzony teraz kwiecień popadnie w większą paranoję zacznie się często oglądać za siebie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A potem będzie w swych audycjach bredził,że go fajne służby inwigilują .

   Usuń
  2. Dokładnie tak. Nasi informatorzy robili to po raz pierwszy bez przećwiczenia, a i tak chyba nieźle wszystko wyszło. Następnym razem będą mieli kamery ukryte w kurtkach tak, że stojąc tyłem będą mogli wszystko filmować udając przechodniów lub oczekujących na kogoś. Będą mieli też kamerę z bardzo dużym zoomem, co pozwoli sfilmować miejsce z bardzo dużej odległości nawet 300-500 metrów bez zbytniego zbliżania się do całej grupy.

   Jak widać z poprzednich materiałów kwietnia z zeszłego roku, kwiecień nadal celuje w nieletnią widownię. Kto mu tą widownię organizuje łatwo się domyślić szanowny Drużyński. Dzieciaki pewnie kompletnie nie mają pojęcia jakim niebezpiecznym zjebem jest kwiecień.

   Usuń
  3. Ja pierniczę :) teraz DeKa będzie głosił, że jesteście wynajęci przez samego kim zong kula czy jak to się tam pisze i opłacani przez Angelę Merkel :)
   A swoją drogą ile to zapewnień było DeKa, że na te spotkania przychodzą setki ludzi? A jeszcze w zeszłym roku pisał, że przyjmuje niewielkie grupy bo nie chce być na wycieczkach jak pies gończy. Hehe okazuje się, że zamias 300 było 30, a na koniec stał sam z jakimś knotem w kapturku i nikt nie przyszedł.
   Są moim zdaniem dwie możliwości. Albo te dzieciaki jak piszecie to była jego grupa, którą wysłał gdzieś z tego placu by nie pokazać się z nimi, albo DeKa przyszedł tuż przed 09:30 i nikogo nie było.
   I tak i tak wszystko śmiechu warte.

   Usuń
  4. Niech sobie bredzi o służbach prawdopodobnie w filmie z tego spotkania już będzie taka informacja, że go śledzi jakiś wywiad albo Towarzystwo Thule, Lebensborn lub coś w tych okolicach bo rzekomo posiada jakieś tajne informacje oraz najwyższy dostęp do informacji niejawnych osoby, które coś takiego posiadają to o tym nie mówią tak samo żołnierze jednostek specjalnych nie chwalą się gdzie służyli. Coś nie coś wiem jak się powie, że się ma dostęp do informacji niejawnych albo przeszkolenie z zakresu samoobrony później powstają dziwne plotki w stylu, że się jest byłym komandosem haha miałem niezły ubaw jak o tym usłyszałem jak ja nawet w wojsku nie służyłem no ale większość ludzi nie słucha ani nie czyta ze zrozumieniem od tamtego zdarzenia wolę milczeć, jeżeli nawet kwiecień bredzi o wywiadzie tajnych służbach to nic o nich nie wie za przeproszeniem w dupie był i gówno widział i jedyne papiery jakie posada to pewnie w WC do podcierania nic więcej.

   Usuń
 4. Moim zdaniem Kwiecień nie podszedł do swojej grupy bo zobaczył, że ktoś filmuje. Nie chciał być sfilmowany na tle małoletnich.

  OdpowiedzUsuń
 5. DOBRA ROBOTA ! Wreszcie się okazało jak wyglądają te spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecień ekspert od wszystkiego a dał się podejść .

  OdpowiedzUsuń
 7. Na stronie Drużyńskiego jest napisane, że uczestnictwo w spotkaniu ma być opłacone w kwocie 40 zł od osoby. Jeśli nikt by nie wpłacił to Kwiecień nie miałby tam po co przychodzić. jednak się pojawił, ale gdzie te osoby co musiały wpłacić? Co sam przyszedł by sobie tylko postać? Wszystko wskazuje, że ta grupa nastolatków była wcześniej zorganizowana i czekali na Kwietnia. I tak jak piszecie Kwiecień zorientował się, że może być sfilmowany z nimi i nie podszedł. Obłudny i zakłamany bełkotolog bałamucący swymi bredniami małoletnich. Dzieciakom najłatwiej zaimponować i zrobić sieczkę w głowie. Kilka opowieści o wilkołakach, tajemniczych skrzyniach i widownia w niebo wzięta, a 4 dychy od łepka leci. Na okrasę przemarsz po mieście lub postrzelanie na strzelnicy, albo gra w kręgle.

  http://zapodaj.net/a49011f5c7962.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko organizuje koszerne czerwone lewactwo. Ta strzelnica, to wydawnictwo, wszystko lewaki , a kwietniołak to czub opowiadający ich czerwone koszerne pierdoły.

   Usuń
 8. Kwietniowi to już,Rise się znudziło? Teraz to wilkołaki to po poznańskich fortach grasują? Czy odkrył nowe pokłady baranów do drenowania z kasy? A może Rise jest połączony z poznaniem?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest i "poważny materiał" hehehhe http://moje-riese.blogspot.com/2015/03/fragmenty-prelekcji-w-poznaniu-28-02.html

  OdpowiedzUsuń
 10. w najnowszym filmie kwietnia cisza jedynie bełkot chorego umysłu i plucie na ugrupowania Narodowe oraz wpuszczanie kitu jak to było przed wojną, jak było źle oraz zacofanie i wszystko zawdzięczamy komunie a przemysł otrzymaliśmy po zajęciu ziem odzyskanych

  OdpowiedzUsuń
 11. Spoko sledztwo, wyszlo jak zwykle-Kwiecien klamie, pierdoli glupoty i napina sie tworzac calkowicie falszywy obraz swojej proznej osoby.

  Jest nowa "prelekcja" Kwietnia, solidna dawka pierdolenia, zmyslen, przeklaman i bzdur. Co ten czlowiek tam pierdoli, zupelny brak zrozumienia zagadnien o ktorych gada, zupelny brak wiedzy medycznej i technologicznej.
  Pierdolo, pierdoli, pierdoli, brednie, bzdury zmyslone z filmow poprzeplatane klamstwami i okraszone kilkoma ogolnikami znanymi kazdej osobie.

  Wymysla hybrydy, skoki, kurwa krwe skrzyplocza, tloczenie rteci w ludzi, brednie o lotach kosmicznych, brednie o nurkowaniu, brednie, brednie, pierdolenie nieuka.

  Tu sa dowody na slowa Darka:
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27533/EN_00977954_0019.jpeg

  OdpowiedzUsuń
 12. Taaaa i Szymon Wisenthal porwał Szymona Wisethala i go zamordował,spalił czy coś tam......nieeee no wszystko opada....a ręce to już dawno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobre z tym Wisenthalem, ale najlepsze to jak znów "ktoś" wytoczył mu sprawę, pewnie Rokeffeler :-), ale kwiecień ma 30 adwokatów i wygrał :-)

   odjechałem :)

   Usuń
  2. Planowanie rodziny to depopulacja.

   Pan Pytajnik pyta : kto wie 500 milionów ludzi w jakiś komorach :-)
   kto mu wytłumaczy te słowo :)

   w którym momencie zaczyna się życie :)

   dzieci skarmiane na rzecz krokodyli :)

   produkt idealny, gmeranie w genach zwierzęcych i wychodzi człowiek :)

   dwa płuca, dwie komory serca, dwie nerki :)
   tu idiota wskazuje na siebie :). Zapomniał
   że podczas manipulacji przez UFO nie dano
   mu czegoś takiego jak mózg :). Zaś kwiki jakie
   wydaje wskazują niewątpliwie na gen Świni :)

   Usuń
  3. Pan Pyta :

   co dzieje się tam, co dzieje się na tankowcach, Szitsbergen
   Antarktyda ?, co tam się robi w tych laboratoriach ?
   Pan odpowiada :
   my nie wiemy ale wiemy, tam się robi to co sobie
   wymyśli Pan Pyta. :)

   Akcja z cyklu "mamo ja wariat kup mi komisariat" :-).

   Usuń
  4. Pan pyta :
   co dzieje się w Boliwii, w Peru, w Dżungli Amazońskiej ?

   Pan Odpowiada: nie mamy zielonego pojęcia :)

   A ja powiem więcej :
   co dzieje się w Wąchocku, na Wyspach Bergamuta gdzie chodził kot w butach ?

   co dzieje się w Baden Baden?, co dzieje się w
   w lesie za Łagiewnikami ?

   No co tam się dzieje ????? Kwiecień wyjaśnij
   co tam kurwa się dzieje ? :))

   Usuń
  5. Wyrwało mnie z butów, kwiecień był na spotkaniu z panem genetykiem :). Jak wiadomo genetyk nazywa się "pewien".

   Wtedy doznał olśnienia prawdy objawionej :), no niestety muszę wyłączyć w 8 minucie bo nie da się tego dalej słuchać. Całość może dadzą radę oglądnąć,pacjenci Tworek im tam wszystko jedno co on pierdoli :-). Szkoda czasu, ani to zabawne, głupie, może jak by fikołki robił albo stanął na głowie, to jako tako. A on marudzi monotonnie głupota za głupotą, a widzę że zapowiada się 45 minut bzdur.

   Usuń
 13. Nie słuchałem tego pierdolenia w całości. Z ciekawości przeskoczyłem od razu na sam koniec do 45:30 i słucham. A tu kwiczący kwiecień mówi, że w Riese z psem czuje się bezpiecznie, że nic go nie podejdzie i, że pewnego razu spał tam w baranicy na byczej skórze, którą ktoś mu przysłał. Kwiecień twierdzi, że na tym najlepiej się śpi. W pewnym momencie gdy kwiecień śpi na tej byczej skórze i pod tą baranicą czuje, że coś mu tę skórę wyszarpuje z pod niego. Kwiecień się nagle budzi i widzi dwa lisy. Całe szczęście, ciągnie opowieść kwiecień, że nie zaczęły dobierać się do moich stóp tylko zaczęły podżerać tę skórę.

  Chwilunia, przecież dosłownie w tej samej minucie powiedział, że nic go nie jest w stanie podejść bo ma tego psa, którego widać na ekranie z tyłu. Pies wilczurowaty jakiś i wielki. A jednak lisy zaczęły mu opierdalać skórę i ją wyszarpywać z pod niego!

  No i co proszę szanownego Państwa? Prawda to czy fałsz?
  Oczywista banialuka i zmyślony kit i to taki na miarę upośledzonego debila o niedorozwoju emocjonalnym. Takie bajdy to sobie dzieci w szkołach opowiadają, a kwiecień jest mentalnie na poziomie dziecka z niedorozwojem.
  Wyobrażacie to sobie spanie na byczej skórze okrytym baranicą? Przecież to ani ciepłe, ani wygodne, ani pod żadnym względem nie praktyczne. Skóry bardzo szybko siąkną wodą. To bzdury co on pierdoli. Włosy z baranicy po kilku godzinach będą wilgotne i zimne. Co za pierdoły on wymyśla i za to niektóre debile płacą 40 zeta?
  To jest cały mój komentarz do tego bełkotu trwającego ponad 47 minut.

  OdpowiedzUsuń
 14. Poczytajcie komentarze pod nowym filmem kwietnia przyznał się ze , to on kwiczy na stronie koniczyny. To jednak debil jest a ta jego prelekcja to........

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mała prośba do wszystkich jak coś komentujecie to podawajcie czas do tego fragmentu. Będzie łatwiej go znaleźć tym co chcą wysłuchać najciekawszych fragmentów bełkotu :)

   Usuń
  2. Nie prawda, to nie on to eugenika, on był w tedy w Łodzi, w Górach, na Szpicbergenie i Antarktydzie :), to wszystko efekt klonowania, Jarecki jest wszędzie gdzie nie pojedzie kwietniołak, a sklonowanych kwietniołaków jest 500 milionów. A ja głupi myślałem że to są sklonowane Owce :-).

   Usuń
  3. Fundacja Rosenbergów pomaga Mengele, odjazd :-), niezłe odloty :)

   Usuń
  4. Można śmiało dodać nastepną specjalizację:

   Datownik-specjalizacja-datowanie: 1907, 1918, 1914, 1937, 1938, 1945,1955, 1867 i tak można do oporu

   Żeglarz-specjalizacja- swobodny dryf po morzu absurdów :-)


   Usuń
  5. Zapomnieliście dodać że daro nie tylko był na Antarktydzie ale i w Norwegii gdzie Norweg pokazywał mu aparat do oddychania krwią skrzypłocza :). Rozmawiał z Norwegiem po Norwesku bo kwiecień poliglotą jest :). Polskiego do dziś nie zna, ale zna wiele słowiańskich języków, i zna perfect narzecze ludu Bantu z Norweskim włącznie.

   Usuń
 15. Obejrzałem sobie ten filmik z prelekcji Kwietnia i wiem skąd Kwietniołak czerpał wiedzę o eugenice. Ostatnio na youtube pojawił się na moment film Grzegorza Brauna "Eugenika, w imię postępu". Zdążyłem go obejrzeć zanim został skasowany. Kwiecień na 100proc go oglądał, bo nawet rzuca tekst o "dziecku, które rozpoznaje się w lustrze" - w filmie jedna z wypowiadających się publicystek podaje ten przykład w kontekście początku życia ludzkiego. Film jest o tym, że to Amerykanie byli prekursorami eugeniki, a Niemcy ich naśladowali, a potem prześcignęli - stąd te eksperymenty w Auschwitz.

  OdpowiedzUsuń
 16. W dziale w, którym piszemy jak kwiecień robi z Łupaszki zdrajcę, a z żołnierzy AK bandytów dopisaliśmy DODATEK 8

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/jak-kwiecien-zrobi-z-zygmunta_22.html?showComment=1425251617094

  Każdy powinien obejrzeć ten materiał chociaż nawet prowadzący na koniec powiedział coś z czym nie sposób się do końca zgodzić, ale i tak materiał wart poznania.
  Szczególnie powinna go obejrzeć ta antypolska komunistyczna chrumkająca i kwicząca świnia kwiecień z rodowodem LWP.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zmieńmy na chwilę temat i przyjrzyjmy się sowieckim zwyczajom, że tak to powiem....

  Jak wiecie jestem fryzjerem. Fryzjer to taki zawód dzięki, któremu wasze kobiety nie wyglądają jak kocmołuchy.
  Całkiem niedawno bo kilka lat temu do mojego zakładu przyszły Rosjanki. Jedna z nich zamówiła strzyżenie i czesanie. Po chwili oczekiwania zaprosiłem ją do mycia włosów. Wiecie jak wygląda fotel z miską do mycia włosów w salonach fryzjerskich. Kobieta siada wygodnie odchyla głowę do tyłu i przez kilka minut oddaje się miłej czynności.
  Rosjanka wstała z i skierowała się do umywalni. W ślad za nią poszła fryzjerka, która miała umyć jej włosy.
  Rosjanka podeszła do fotela z miską, chwilkę się zastanawiała i .... zaczyna ładować się na ten fotel kolanami i wkładać szyję do tej michy przodem jak koń łeb do koryta.
  Ja patrzę i oczom nie wierzę :)
  Fryzjerka też zaniemówiła i wzrokiem pełnym konsternacji daje mi do zrozumienia, że nie wie co ma robić.
  Ja bezradnie rozkładam ręce i duszę się ze śmiechu z kamienną twarzą powstrzymując wybuch chichotu, bo przecież ta druga siedzi w poczekalni i wszystko widzi.
  W pewnym momencie widzę jak i fryzjerka zaczyna pękać ze śmiechu, ale ostatkiem sił się powstrzymuje i zwraca się do klęczącej Rosjanki z wypiętą dupą, że trzeba usiąść tyłem. Rosjanka przekrzywia głowę i pyta szto?
  W tym momencie w bezwładzie opuszczam ręce i takim sobie lekkim krokiem z oczami błądzącymi po podłodze umykam na zaplecze by dać upust rozbawieniu. Po chwili drzwi się otwierają i wchodzi na zaplecze fryzjerka i od tego momentu przemożny śmiech duszony by nikt nie słyszał zwala nas z nóg na kilka długich minut. Oboje mamy załzawione oczy i żadnemu z nas nie chce się wychodzić na salon by nie dać poznać, że mamy ubaw. Na szczęście druga fryzjerka widząc co się dzieje przejmuje tą Rosjankę i tłumaczy jej jak ma usiąść po czym myje jej włosy, a potem strzyże i czesze do końca.
  Ot taka to historyjka z sowiecką kobietą.
  Ale nie myślcie sobie, że tego typu zachowania dziś się nie przytrafiają i to wysokim urzędnikom państwowym.

  Otóż jest pewna analogia do niedawnego zachowania naszego prezydenciucha komucha POokrągłostołowociucha, który.... wlazł w butach na krzesło na mównicy w Japońskim parlamencie.
  Zobaczcie:

  https://www.youtube.com/watch?v=liaV4y06hEE

  Podobnych analogii zachowawczych możemy doszukiwać się też i na naszym poletku, którym się zajmujemy.
  Otóż nasz wielki odkrywca prawd niepisanych dysponuje całym wachlarzem zachowań na internecie i nie tylko, które odpowiadają takiemu prostactwu jak w dwóch powyższych przykładach. Dał temu wyraz w telefonach do mnie/patrz wizytówka kwietnia/, oraz w dziesiątkach komentarzy na blogu jastrzębia w, których totalnie bije na głowę i tą Rosjankę i tego prezydenciucha.
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawie oplułem monitor :) A jak Kwik kwik sikał z balkonu to zapomniałeś?

   Usuń
  2. U lewaków to normalne, http://www.redwatch.info/sites/malopolskie.htm
   Łażą i plują po grobach, albo nawaleni jak "filipińczyk", albo tak jak ci ..
   trudno ich nazwać, https://www.youtube.com/watch?v=W7IAx828-ws

   Ta o dziwnym nazwisku pluje po grobach, a kwietniołak łazi i pluje na
   ludzi walczących na dwa fronty, bo mu wujaszka odstrzelili który to komunizował z sowietami Polskę. Niech sobie założą te swoje arafatki i jadą do Korei Północnej lub do kraju garbatych nochali.

   " Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. "
   mówi tak zwany prof Hartman.

   Pozakładają te swoje arafatki i ciągle się pod kogoś podszywają.

   Usuń
  3. kwietniołak w szerszym wydaniu :

   https://www.youtube.com/watch?v=4FNumHa_ZKs

   "pamięci o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych."

   Usuń
 18. Jedna rzecz te dzieci na zdjęciach to Harcerze Poznańscy (właśnie rozpoczynali grę miejską)a nie ludzie czekający na spotkanie z Darkiem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kolejne jazdy czuba:
  " Gdy Polska powstałą w 1918 od razu była okupantem
  Tereny Ukrainy i Białorusi nadają nam , wyzwoliciele (Bękarty Europy Polacy cytat W. Churchill ) i od pierwszego dnia co ,,, Okupacja Ukrainy i innych państw , następnie Polska Rasa Panów i Zaolzie , .. Piłsudski jedyny Polski pierwszy 'Twardy' olewa kler i jak kończy jak Tadeusz Kościuszko . Gen Sosabowski kolejny wyklęty , Gen Maczek , i inni to Oni walczyli za Wolna Polskę , a nie jakieś bandyckie kacyki , miliony więźniów Niemieckich Obozów Koncentracyjnych to kolejne szeregi Żołnierzy Wyklętych ....
  Autor: Darek o 14:08 Brak komentarzy:

  Dostali Mnie , ale coś na to nie pozwoliło
  Strony , które miały odwrócić moją uwagę od Riese i nie tylko Riese , prawie odniosły sukces . Sponsorzy , którzy zalewali mnie ofertami , telewizje kuszące karierą , nagrody za głowę Dariusza Kwietnia , szukanie sensacji jak D.K bił byłą żonę i znęcał się nad synem zagrywka TVN i wiemy kto za tym stoi .... Ł.K..... radny ....
  -
  Wszystko się wydało , podczas jednego wyjścia w teren , jedna noc na grobowcu i pani "O " wyznała prawdę , są świadkowie , --

  Przepraszam dałem się ponieść nurtowi pseudo sławy , jeżeli wybaczycie to Wasza sprawa jeżeli nie to tym bardziej .


  Ja wracam do korzeni pierwsze spotkania , Basia + Brodek , Aga , Camil , El Pitero , Boczek , Sawiak jaki jest taki jest , ale na własnej krwi uchowany , oraz wszyscy inni . Dziekuję za otwarcie oczu na świat Riese i nie tylko .

  Kto ma ochotę na wyprawy w starym stylu to zapraszam -Maj , Czerwiec , Lipiec , Sierpień - tak jak zawsze spotkanie rampa dworca Głuszyca w każdy weekend , aby Darek tylko miał na - bilet i pełną michę , -
  . Do zobaczenia na szlaku ...
  Autor: Darek o 11:47 Brak komentarzy:”


  http://moje-riese.blogspot.com/2015/03/gdy-polska-powstaa-w-1918-od-razu-bya.html

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/03/dostali-mnie-ale-cos-na-to-nie-pozwolio.html

  Pierwszy post to kolejny popis braku wiedzy historycznej, widac ile pacan wie o ksztalotowaniu sie granic po I WS.

  Drugi post to popis niespelnionego urojonego gwiazdora, wysnionej kariery rozchwytywanego przez media celebryty na koniec okraszony belkotem o powrocie do korzeni-rozumiem ze do momentu w ktorym uczepil sie eksploratorow a ci pokazali mu kilka ciekawych miejsc, rozpoczynal "kariere" w NTV a ludzie jeszcze nie polapali sie z jakim oszustem i czubem maja do czynienia.
  Pewnie poogladal sobie przy flaszce filmy z poczatku swojej dzialanosci i poplakiwal w samotnosci nad straconymi znajomymi ktorych oszukal, pomowil-moze chlora w koncu gryzie jego skurwiale sumienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zła interpretacja. na placu była inna wycieczka umówiona na godz 9:00 ponieważ zbierali się już od 8:30.

   Kwietnia 300 osobników według zapowiedzi tego bajko pisarza miało sie zjawić na placu o godz 9:30.

   Tamta wycieczka się zebrała i zgodnie z tym co miała zaplanowane poszła swoją drogą o godz 9:00.

   Jak się zjawił kwiecień o 9:30 zgodnie z planem to tam na niego czekało tsysta duchów, bo on ma przecież kontakty pozaziemskie.
   Jak już tych tsystu się zebrało to kwietniołak tzauważył że ktoś ich obserwuje i uciekł. ENDE bajki.

   Ewidentnie godzinę wcześniej to była jakaś inna wycieczka.

   Usuń
 20. Każdy surwiwalowiec szkolony przez kwietniołaka wie, że do przetrwania nocą w lesie potrzebna jest wygodna wersalka:)) Do tego niezbędny jest też stolik i lampka nocna:D Cały ten ekwipunek trzeba nosić na plecach podczas nocnych wypadów. Jest to ważniejsze niż np. latarka czy krzesiwo. Bo i po co targać latarkę jak poręczniejsza jest lampka nocna, a pod pierzyną na wersalce jest cieplej niż przy ognisku:))))

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.