sobota, 14 lutego 2015

Pijacki weekend rozpoczęty, kolejna porcja bicia piany frustracji i urojonych wymysłów.

Nie minął dzień odkąd antypolska świnia w pijackim amoku przypisała sobie znaleziska Łukasza Kazka, a już mamy kolejną porcję pijackich popisów. Oczywiście antypolska świnia usunęła ze swojego bloga ostatni wpis/patrz temat poprzedni/ bo się zorientowała, że przegięła i zagalopowała się w świńskim stylu po raz kolejny za daleko.

Ale przejdźmy do najnowszej twórczości tego kompromitującego się na każdym kroku samozwańczego króla Riese i jedynego jego odkrywcy.

Czysty bełkot stuprocentowego świra. Do skomentowania tego bełkotu posłużę się cytatem z komentarzy:

"""trzeba w historii znaleźć co było początkiem tzw wielkiego otwarcia a koniec jest już jasny """

No kurźwa trzeba se znaleźć no nie pijacki ryju bo ty nie możesz napisać konkretnie? Sam pewnie nie wiesz co było początkiem tego twojego urojonego otwarcia. Znów się nachlałeś i naćpałeś narkomanie i piszesz ogólnikami.

Tu walnął sam tytuł więc skrena nie będzie. Niemniej jak na wielkiego eksploratora i erudytę to niewiele włożył wysiłku by "stwierdzić" , tylko.No i mamy przepowiednię mesjasza apokalipsy, czyli kwiecień jest tym kimś kto głodny i biedny, ale mający w sobie to coś co pozwoli mu przetrwać czyli pierwszą krew! Czyli jak to rozumieć, że przetrwają pierworodni? A reszta? A reszta całuje klamkę tych wrót :)
Jak to dobrze, że jestem jedynakiem :)

A na marginesie czy ktoś wie kiedy i gdzie Himmler coś takiego powiedział? 
Chyba w pijacko narkomańskim amoku kwietnia.


Okazuje się, że nasz mesjasz apokalipsy urodził się w dodatku w Głuszycy, która według niego ma być tym miejscem! Zaraz, ale jakim miejscem czego? Otwarcia tych wrót? A może Głuszyca będzie niczym arka Noego gdzie tylko wybrańcy zostaną ocaleni?
Proszę państwo z naszym kwietniem jest coraz gorzej.

A wydawało się, że gorzej już być nie może rok temu. Co będzie za rok?
:)


Właściwie komentarz jest zbędny bo powyższy starcza za wszystko co można napisać. Niemniej nie mogę się oprzeć pokusie by nie napisać, że nie tylko radykałowie trzymają stronę dariusza kwietnia, ale i liberałowie, genderowcy, /czy jak to się tam pisze/ i przede wszystkim wszelkie organizacje na rzecz UWOLNIENIA REKSIA!!!
O tęczowcach nie wspomnę z racji dewiacji jakie obie strony uprawiają.


1
Tak. Porównanie biblijnego boga do adolfa hitlera i na odwrót jest absolutnie uzasadnione. Wystarczy przeczytać to: http://strona0biblii.republika.pl/  by nie mieć co do tego żadnych wątpliwości. Mówię poważnie, jeśli jesteś katolem i wierzysz w tego biblijnego bożka to wątpię byś miał wystarczająco wewnętrznego przekonania w miłość tego Twojego boga do ludzi byś przeczytał całość. A PRZECIEŻ TO SĄ PRAWA NAŁOŻONE NA LUDZI PRZEZ PODOBNO MIŁOŚCIWEGO PANA BOGA!
Mówiąc krótko jest to zbiór nakazów i zakazów oraz rozporządzeń jakie biblijne bóstwo swego czasu nakładało na prosty lud. Bandyckie prawa, mordercze przepisy, okrutne praktyki, barbarzyńskie traktowanie ludzi to przy tym adolf zdaje się być niewiniątkiem.
Jedno jest pewne, żaden bóg gdyby istniał nie wymyślił by tak bandyckich praw dla ludzi. Takie prawa wymyślają tylko ludzie dla ludzi uważając się i udający przed resztą za bogów..../

2
Wcale nie jest prawdą, że pracujemy dla Steel Hilfe. Pracujemy dla Leets Eflih i nie mamy /Tomasz ma/ 14 pozwów tylko 140. Mała różnica kwiecień jak zawsze jest niedoinformowany :)

3
Co do donosów do episkopatu to kwiecień jest niedoinformowany. Tomasz doniósł też do samego papieża, a nawet dwóch bo jeden jest na emeryturze, a drugi posługuje po świecie rozbijając się drogimi limuzynami i samolotami, ale to osobny temat.

To głąb no nie? 300 osób się zgłosiło a to go przerosło! TAKA KASA BY BYŁA! Kwiecień jesteś frajerem bo co za różnica pierdolić do od trzech do góra dziesięciu osób, albo do trzystu? Prelekcja to prelekcja nie ważne ile liczy widownia i tak tylko słucha. Ale jaka kasa !
Ależ ZAPOMNIAŁEM! Przecież to spotkanie w Gdańsku miało być bezpłatne! ACH! I DLA TEGO ZGŁOSIŁO SIĘ PONAD 300 OSÓB. No jasne i wszystko jasne. Jak bilet kosztuje 25-40 zeta to jest z górą kilka osób, a jak za darmo to czyśta! 
Kwiecień jak nam pokażesz te 300 osób siedzących i słuchających cię w tym Gdańsku to wypłacam ci od każdego łba te 25 zeta. Co to dla mnie przecież pracuję dla Steel Hilfe więc kasa jest i czeka. Tylko pokaż te 300 osłów siedzących i słuchających tych bredni.


PODSUMOWANIE
Nie ukrywam satysfakcji, my Gallowie :) nie ukrywamy satysfakcji widząc jak kwiecień pogrąża się za każdym takim wpisem czy komentarzem na swym blogu czy tym antysidór. Urojenia i mania prześladowcza jak widać nabierają na sile. Od kilku lat powtarzana ta sama śpiewka o pozwach, prokuratorach toczących się sprawach sądowych i czort wie co jeszcze. Znamy te wymysły.
Właściwie cel został osiągnięty, czyli celem było i nadal jeszcze jest pokazanie kwietnia, że nie jest normalny. Że jest po prostu chory. Właściwie on sam to pokazał nie pokazując na nic co opowiada żadnych dowodów tak w kwestiach opowieści o Riese jak w kwestiach opowieści o mnie, o Karolu i o wielu innych osobach, które od czasu do czasu wplątuje w swe opowieści dziwnej treści. 
Zastanawiam się czy jest sens toczyć walkę z kimś kto jest chory? Z tego punktu widzenie nie ma to żadnego sensu, ale gdy wiemy, że kwiecień potrafi udawać normalnego i naciągać ludzi na swoje banialuki to już całkiem inna sprawa. I dla tego jest sens by przestrzegać ludzi przed oszustem i naciągaczem no i przede wszystkim łajdakiem. 
Żal tylko młodych, którzy nie wnikają w treści przyjmując je za dobrą monetę, choć widać, że i ci coraz częściej milkną gdy kwiecień opowiada niestworzone rzeczy nie mające najmniejszego cienia prawdopodobieństwa.
Można by powiedzieć, że to co mówi kwiecień jest szkodliwe dla wiedzy nieobeznanych ludzi. Nieprawda. Nie jest szkodliwe, jest tylko BEZWARTOŚCIOWE. Jest to chora paplanina łajdaka, którego planem jest sprzedać swój kit urojony każdemu kto go kupi. 
Świat jest pełen hochsztaplerów i oszustów i tego nie zmienimy, ale zawsze w jakimś stopniu możemy im pokrzyżować plany, a to jak się okazuje nieźle nam wychodzi. Piszę nam bo ten blog to nie tylko główne wpisy, ale i komentarze, które kwiecień czytając dostaje piany, co widać w każdym jego wpisie czy wypowiedzi. Jeszcze niedawno pieprzył, że najlepiej jest ignorować takich jak my, a co się dzieje? Kwiecień toczy pianę z pyska i daje upust swych frustracji we wpisach na blogu i komentarzach. I bardzo dobrze. Dzięki temu każdy może zobaczyć jakim jest naprawdę-pierdolcem.

TS.

31 komentarzy:

 1. Na kwietniołaka piszą nawet donosy z Chin, prosto do Obamy i Merkel, o donku kondonku nie wspominając :-). Taki Daryjusz to znany jest na cały świat, ale tylko w " świecie daryjusza kwietnia". Czyli w jego siwej pustej zaalkoholizowanej głowie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Im dłużej obserwuję poczynania pana Kwietnia tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że postęp choroby umysłu postępuje wprost proporcjonalnie do stopnia ośmieszenia. Pan Kwiecień jak widać brnie w ślepe zaułki urojeń. Te jego wpisy to prymitywny bełkot pisany spontanicznie po każdym głębszym. Jeden kieliszek wódy i jeden wpis. Drugi kieliszek wódy i drugi wpis. W sumie wczoraj 13 lutego nawalił siedem wpisów. Ciekawe po ilu głębszych zaczął je wstawiać na bloga? Musiał już być nieźle nawalony bo zaczął od wielkiego otwarcia na Islandii, a skończył na przeprosinach tych ponad trzystu osób, że ich nie da rady przyjąć. Tylko te trzysta osób to pojawiły się po skończonej butelce. Kwiecień siedząc z flachą w ręku patrzy, a tu pełna widownia. Patrzy i patrzy i mówi o nie nie dam rady wychodzę. I napisał na blogu, że wszystkie miejsca są zajęte.
  Ale tak poważnie to facet musi być nieźle wewnętrznie rozbity by walić w jeden dzień tyle wpisów. Pierwszy pojawił się już o siódmej rano, a ostatni o 16:40. Wnioskuję, że pierwsze pisał na kacu, a kolejne po kolejnych klinach. Po szesnastej napisał ostatni i urwał mu się film.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pijacki bełkot zaczął się już dzień wcześniej czyli we czwartek po czternastej
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/02/bekot-oszusta-i-naciagacza.html

   Usuń
  2. Pierwszy wpis o otwarciu to przenośnia do otwarcia flachy , a ostatni z przeprosinami 300 spartan to przenosnia do tego ze flacha sie skonczyla i przeprasza ze nie moze nikomu juz polac.

   Usuń
  3. Za komuny dostępna była heroina, haszysz, wóda i klej butapren. Ten ostatni małolaty wlewały do torebki foliowej i odbywała się inhalacja. Miałem kolegę co walił tym klejem prawie codziennie. Efekt czasem był taki, że widział chodzące wokół niego panienki z prospektów porozwalanych na podłodze. Tak mi opowiadał na trzeźwo. Kwiecień musi też coś brać podobnego bo widzi trzysta osób na sali. Pewnie jakieś dopalacze czy coś w tym rodzaju nie znam się :) Ale jedno jest pewne normalny człowiek nie pisze takich chaotycznych popapranych wpisów.

   Usuń
  4. Najlepsze jest to,że te tematy nie mają nic wspólnego z Riese. Tak samo te jego prelekcje zatytuowane Tajne bronie Hitlera , a gada o Napoleonie , ukrainie, AK . W sumie te jego prelekcje i audycje zamieszczane na jego blogu tak sie z grubsza przyjrzeć to cały czas to samo. To jak z Modą na Sukces włacz byle jaki odcinek i wiesz o co chodzi. Nastepna audycji to juz nie ogladam bo bedzie to samo.

   A co do tytułu postu "Francja i Niemcy zgodziły się na rozbiór Ukrainy". Tytuł przepisany ze strony internetowej Sfora.
   Tu daje link:
   http://www.sfora.pl/polska/Francja-i-Niemcy-zgodzily-sie-na-rozbior-Ukrainy-s75913

   Usuń
 3. Ale Dareczko znow odjebal maniane. Widac silny wplyw prochow i wodki, tan swir wciaga amfe, zagryza haloperidolem i zapija wodka a ja zapija piwkiem.
  Potem mamy takie wesole fiki-miki, urojone wrota, przepraszanie 300 urojonych widzow i szympansie fikolki z naskokiem na wyimaginowanego przeciwnika.

  Kwietnia boli i bodzie ten blog, boli go to kazdego dnia, boli tak bardzo ze pisze o tym o kazdej porze dnia i nocy. Czubek poza schizofrenia ma manie przesladowcza a jak zacpie i zapije to czysty huragan w tej lysej lepetynie.
  Tak bardzo boli go dupa o ten blog ze co audycja odgania sie od napastnikow, zali, placze, marudzi, co kilka wpisow na blogu dokonuje szympansiego ataku na adwersarzy i wyzywa, obraza pomawia w malpiej bezsilnosci nacpanego idioty.

  Wie ze rozpierdala mu to jego chujowy biznes oszusta-wodzireja, bo pelikany nie lykaja juz wszystkiego tak jak kiedys i jest internetowo-terenowym posmiewiskiem.
  Wystarczy spytac jakiegokolwiek eksploratora w Plsce ktory w temacie siedzi wiecej niz rok-dwa aby odpowiedzial salwa smiechu, o starych wygach nie wspominajac.

  Kwiecien wsrod ludzi powaznych i przyzwoitych jest spalony, pozostaja mu spedy nastolatkow i postronnych ludzi ktorym stara sie wciskac swoje urojone kity za kilka dych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W niedziele pewnie kolejna audycja jak mu zwala zejdzie, nazre sie haloperidolu na uspokojenie i nagra 'audycje' zanim dostanie piany na ryju po mieszance z akliem.
   Nastoletnie zjeby pierdzace w fotele bo maja ferie zimowe zawyja radosnie "super robota panie Darku!" a czub bedzie radosnie podrygiwal brandzlujac sie soba samym na youtube.

   Usuń
 4. Wiecie co? Jak czytam komentarze na tym blogu antysidór to stwierdzam, że kółko wzajemnej adoracji pierdolców wokół kwietnia zawiązało się na dobre. Kwiecień w jakimś amoku wypisuje, że Tomasz ma jakieś wezwania, pozwy i jest ścigany, a ja się pytam przez kogo jakieś dowody na to? Kwietniowi odwala szajba na całego. Jedno jest pewne jakby ktokolwiek złożył na Tomasza jakiś pozew to Kwiecień byłby pierwszy by to udowodnić. Bełkot pijaka i łajzusa nic więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się żadnych pozwów przeciwko Tomaszowi nie ma i nie było i nie będzie bo za co? Mija miesiąc odkąd opublikowaliśmy o dariuszu jastrzębiu vel koniczyna informacje, że nas nękał mailami i co? I nic. Chyba to, że jest to nic jest najlepszym dowodem, że kącik koniczyny zawiera całą prawdę. Co więcej można dodać? Poczekamy kolejny miesiąc i też nic nie będzie. Kwiecień i spółka odwala za nas kawał dobrej roboty udowadniając swe upośledzenie umysłowe. My się tyle wysilaliśmy by to pokazać w merytorycznych opisach popartych przykładami, a tu proszę wystarczy, że jeden zjeb stworzył pole do popisu innym zjebom i kwiecień wykazuje się pełną upośledzoną aktywnością. Chyba nikt normalny nie wierzy w te brednie na temat Tomasza. A jak wierzy to gratulujemy wiary. Tylko trzeba pytać kwietnia gdzie są na to dowody?

   Usuń
  2. Wyzyny intelektualne kwietniowej aktywnosci:

   http://ssijdor.blogspot.com/

   Kwiecien z kolegami z OHP mysleli kilka tygodni i finalnie wspieli sie na swe wyzyny intelektualne.

   Usuń
  3. No i co z tego wynika, nic, jakieś zdjęcie gościa co gra na gitarze.

   Fakt, ten co to założył dobrze się podpisał niewątpliwie jest głupi, pewnie nie ma swetra, więc niech weźmie sobie kij hokejowy oraz koło i pierdolnie się nim w czoło.

   Usuń
  4. Wynika z tego jedno-Kwiecien przyciaga pierdolcow, wariatow i debili niczym magnes szpilki.

   Usuń
  5. Swój do swego ciągnie :)

   Usuń
  6. " Chyba nikt normalny nie wierzy w te brednie na temat Tomasza. A jak wierzy to gratulujemy wiary. Tylko trzeba pytać kwietnia gdzie są na to dowody? "

   Dowody ma kwietniołak w Atlasie Geograficznym i Przeglądach Technicznych :) oraz książkach z piwnicy Komitetu Centralnego Chin. :-).

   Usuń
  7. powoli robi się skład zjebów wzajemnej adoracji z anty hejtera który pogrążył kwietnia dzięki jego wyznawcy patrickowi mc. Teraz koniczyna wyświadcza kwietniowi podobną przysługę przy okazji pogrążając siebie za pomocą reszty popierdoleńców przyklaskujących kwietniowi.

   Usuń
  8. Zapomniałeś dodać, reszty pięciu popierdoleńców :). Bo ich są legiony :). w sile 5 szt. :). Reszta to ich schizofreniczne osobowości których nie policzysz. Bo kwietniołak to wielorakie osobowości:

   1) mistrz wersalka -specjalizacja surviwal, biały proszek RWD.
   2) żołnierz- sierżant, starszy kapral, specjalizacja - operator radaru, strzelec wyborowy, Grom- misje w Aganistanie, Jugosławii, wzgórza Golan.

   Tu trzeba wyszczególnić - wzgórza Golan -przed urodzeniem
   Jugosławia- jak miał 18 lat
   Afganistan- jak kopał doły na cmentarzach
   w Łodzi.
   3) kamieniarz - specjalizacja - kopidoł cmentarny, zakład kamieniarski
   4) Nurek zawodowy- specjalizacja, chodzenie po mulistym dnie bez
   bez płetw.
   5) Odkrywca Riese - specjalizacja, wchodzenie do kanałów wodnych
   wywiady ze zmarłymi przed jego urodzeniem,
   odnajdywanie tajemniczych kamieni w swojej
   łazience oraz przy drogach.
   6) Mistrz walk Kraft Maga- specjalizacja, machanie kurtką i damską
   torebką przed nożownikiem.
   7) Globtroter - specjalizacja- oprowadzanie niemieckich wycieczek
   po Dora, nurkowanie w Dora, misje w
   Holandii, Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii
   8) Poliglota- specjalizacja- rozmowy z Chińczykami, Niemcami,
   obywatelami Wysp Owczych, Ukraińcami.
   9) Archiwista z klauzulą tajności- specjalizacja odczytywanie dokum.
   w ARLOSEN ( w języku angielskim)
   patrz punkt poliglota - specjalizacja
   język angielski.
   10) Badacz archiwów Polskich- specjalizacja- brak wpisów w księg-
   ach kwerendy - specjalizacja-
   Niewidzialność 100% kamuflaż. patrz
   punkt wyżej Archiwista.
   11) Przewodnik po Riese- specjalizacja- grotołaz, speolog, badacz
   mostów , dróg, starych kamieniołomów.
   12) Historyk- specjalizacja- opluwanie historii Polski, gloryfikacja
   żydów i Armii Czerwonej.
   13) Prelegent-specjalizacja- opowiadanie bzdur o wilkołakach, UFO,
   Hildach w szybie, Ottach i Jareckich.
   14) Okultysta- specjalizacja- Członek Thulle, wywiady z wnuczką
   Himmlera, wywiady z Kay Mullerem itp.
   15) Pisarz- specjalizacja- pisanie przewodników po Riese, książek
   wydawanie płyt CD o swojej działalności.
   16) Bloger fejsbukarz- specjalizacja- pisanie wszelkich bzdur pod
   wpływem substancji wysoko procentowych
   połączonych z lekami na schizofrenię.

   Usuń
 5. Cd. rozszczepionych osobowości kwietniołaka :

  17) Prorok - specjalizacja- oczekiwanie na przylot UFO rok 2012 Ślęża,
  prorokowanie zimy w środku lata rok 2013.
  prorokowanie zimy w środku lata rok 2014. Chowanie
  się w baranicy w jakimś bunkrze.
  prorokowanie armagedonu na przełomie roku
  2014/2015. Wieczne Otwarcie Wrót piekielnych.
  18) Żołnierz NSR- specjalizacja- łażenie po Malborku, Tucznie, Krakowie, Helu.

  19) Znawca fortyfikacji-specjalizacja- odnajdywanie trzech poziomów w bunkrze
  pod Bydgoszczą i windy w pod pisuarem.
  20) Mistrz budowlany - specjalizacja- ostukiwanie scyzorykiem betonu w celu
  stwierdzenia jego jakości.
  21) Geolog- specjalizacja- umieszczanie pokładów Malafiru w miejscach gdzie
  on nie występuje, lokalizowanie kopalni łupka
  w kopalniach granitu, określanie wieku granitu
  za pomocą scyzoryka i na oko.
  22) Badacz MRU- specjalizacja- opukiwanie scyzorykiem, pogubienie się
  w korytarzach, płacz w mankiet.
  23) Bohater- specjalizacja- rozgromienie 10 uzbrojonych w noże eksploratorów
  przed wejściem do Osówki i szybki odwrót Qadem
  na z góry upatrzone pozycje, tratując
  dzieci po drodze.
  24) Właściciel- specjalizacja- właściciel Quada z Rzeczki.

  25) You Tuber- specjalizacja- pieprzenie bzdur, wymachiwanie książkami z
  byłego PZPR, machanie rączkami, robienie
  małpich min, zaprzeczanie rzeczom oczywistym,
  Obalanie rzeczy już obalonych.
  Tworzenie Innej Rzeczywistości wymyślonej w
  chorej głowie.
  26) Analityk- specjalizacja- tworzenie analiz sytuacji geopolitycznej na podstawie
  TVN i GW, tudzież filmików z internetu.

  To tylko część rozszczepionych osobowości a jest ich może ze 100.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajebiste, niezle smiechlem z rana.
   To tylko czesc z "Piecdziesieciu twarzy Kwietnia".
   :)

   Usuń
 6. Obsluga klienta w kwietniowym wykonaniu:

  "2 komentarze:

  Mariusz Kłohs13 lutego 2015 20:54

  witam.a czy w niedzielę można bez problemu przyjechac na to spotkanie?czy trzeba się zapisać ,zgłosić? bo nie wiem?
  Odpowiedz
  Mariusz Kłohs13 lutego 2015 20:54

  witam czy w niedzielę można bez jakiegokolwiek zapisywania się dotrzeć na to spotkanie?
  Odpowiedz"

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/02/przepraszam-ze-w-ostatniej-chwili-ale.html#comment-form

  Ale w chuj robi pelikany, tak jak wtedy na moscie w Malborku (wczesniejszy raz) gdy umowil sie z pajacami i w ciula ich zrobil, albo wtedy jak mial byc na Festiwalu Tajemnic a potem oprowadzac po Slezy-naiwniacy pojechali pod Sleze a Kwietnia nie bylo, zero kontaktu.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No i jeszcze parę innych osobowości w tym :

  27) Kosmiczny przekaźnik men-specjalizacja- wyłapywanie fal kosmicznych głową
  wprost od Himmlera ukrytego
  na ciemnej stronie Księżyca.

  28) fizyk atomowy- specjalizacja- pieprzenie bzdur o zbombardowanych
  elektrowniach atomowych na Zaporożu,
  otwieraniu mogilników z odpadami
  radioaktywnymi. Pieprzenie bredni o sarkofagu.
  29) Reporter- specjalizacja- wywiady z rosyjskimi fizykami z instytutu
  Łomonosowa.
  30) Mąż Stanu- specjalizacja- odbieranie całej światowej korespondencji z
  pytaniami. Odpowiadanie na pytania, Ukraińców
  Białorusinów, Rosjan, Łotyszy, Litwinów.
  31) Badacz sztuki dawnej- specjalizacja- Amerykańskie Amory.
  32) Seksuolog- specjalizacja- Opowieści o używaniu płaszczy jako kobiet przez
  dzikie hordy.
  33) Ciastkarz- specjalizacja- opowieści o kremach, krymach, kremlach, klemrach

  34) Komandos- specjalizacja- opowieści o jednostkach Black Byrda
  http://elbroide.com/2014/11/27/review-blackbyrd-hom , noszenie szmat z Łódzkiego bazaru, opowieści o legionach
  najemników z blackbird.

  35) Obserwator-specjalizacja- obserwacja dziwnych kamiennych kopców,
  podkopywanych zamków.
  36) Światowiec-specjalizacja- rozmowy z Etnografami, Kamieniografami,
  ministrami, psychiatrami, prokuratorami,
  adwokatami, generałami.
  37) Lekarz- specjalizacja- ukajanie i leczenie psychiatrów.

  38 ) Zwykły człowiek-specjalizacja- ból stawów, zębów, rozwolnienia, żarcie
  starego mięsa.
  39) Opowiadacz kocopołów- specjalizacja- pieprzenie wciąż kocopołów i głupot.

  40) Filozof- specjalizacja- filozofowanie o dupie maryni czyli nie jestem
  w internecie a jestem, czytam maile ale nie czytam itp
  50) Wskrzeszacz zmarłych- specjalizacja- wskrzeszanie zmarłych, wywiady
  ze zmarłymi, wysyłanie ich
  na wyprawy.

  Dopiero jesteśmy na 50 pozycji : a to tylko parę jego osobowości trzeba oglądnąć całość jego "twórczości" aby się dowiedzieć że to "człowiek orkiestra".

  OdpowiedzUsuń
 8. No i oczywiście link z osobowościami kwietniołaka : krem, kreml, krym, kerm :)
  porucznik Byrd i Black Byrd.
  Zawsze mam ubaw jak to oglądam, z nim ktoś powinien nakręcić jakiś film akcji,
  https://www.youtube.com/watch?v=IVW6_EPso10

  51) Pojemnik-specjalizacja- pojemnik na zamieszkiwanie 666 SS-manów
  52) Specjalista lotniczy- specjalizacja- uzbrajanie Biełuch.Awaxów i innych
  53) Sokole Oko- specjalizacja- widzi to czego inni nie widzą czyli
  coś czego nie ma.

  https://www.youtube.com/watch?v=szgEeMiGhEY
  A tu niezły sowiecki marsz w dzwonku u kwietnia :), ja tam bym nie przepraszał ale stanął bym na baczność, pewnie z centrali z Moskwy dzwonił Putin :).
  albo oficer prowadzący :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a tu pod jedną z tych fantazji przeczytałem taki komentarz :

   " matek klapek

   Jeden z nielicznych ludzi, który mówi bardz bardzo ciekawie o różnych sprawach, szczególnie o historii. Te relacje są niesłychane, oparte nie tylko na wiedzy, ale też własnych dociekaniach. To niesamowite, że takich ludzi dzisiaj nie ma na uniwersytetach."

   ubawił mnie setnie :).
   Komentator powinien mieć nick " kozieł matoł" a nie "matek klapek", takie rosyjsko polskie powiedzenie, czyli kozieł to matoł a matoł to kozieł , a więc spotęgowanie głupoty :).

   Usuń
 9. 53) Antropolog - znawca figurek w sztolniach...
  54) Kryminalista- ciota , dawanie dup... pod cela

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeeesssttttt!!!!!! 300tu pochowało się w krzakach,oooo i spotkania w Sopocie https://www.youtube.com/watch?v=igorcqbKCFQ

  OdpowiedzUsuń
 11. Jezd i "reladzja" https://www.youtube.com/watch?v=GKUDpDrztmk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale porcja solidnego pierdolenia.
   Generalnie stoi kolek, pierdoli brednie i jak ktos sie odezwie rozwija chaotyczne rojenia w danym temacie co chwila skaczac na inny.

   Usuń
  2. Jeblem jak nasz specjalista powiedzial: "Moim skrzywieniem jest HERBOLOGIA."
   19:35
   Coz za specjalista nie ogarniajacy nawet nazwy dziedziny w ktorej operuje.

   HERALDYKA Kwiecien ty matole jeden a nie HERBOLOGIA.

   Rece opadaja.

   Usuń
 12. Ale jaka musi byc tam akustyka ze 300 osob słyszy bez nagłosnienia hehheh, najlepszy poczatek pokaz turystow z oddali.. hhehe

  OdpowiedzUsuń
 13. (09:10) fajna kelnerka .. 300 osob zamowilo 3 szarlotki hhahahhahaah ale impra

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.