niedziela, 11 stycznia 2015

PIJACKA SPÓŁKA DARUŚ I MADZIUNIA czyli wspólne chlanie i wspólne na blogu pisanie i na YT straszenie.

Mamy sobotę późny wieczór, a właściwie prawie północ. Nie po raz pierwszy kwiecień wypisuje na swym blogu rozpoczynając weekend pijackie posty i na swym YT równie pijackie komentarze z konta pt. Dariusz Kwiecień.
Doszliśmy do wniosku na naszym blogu, że to wspólna pijacka robota kwietnia i jego sponsorki. Ktoś w poprzednim temacie podsunął nam w komentarzach info, że jego Magda jest alkoholiczką i, że razem z kwietniem w weekendowe wieczory chleją i popisują się na internecie.
Patrząc na to z perspektywy tych ostatnich kilku lat to faktycznie kwiecień popisuje się takimi tekstami zwykle pod koniec tygodnia, co wskazuje, że siedząc u niej w domu jest narąbany. Bo skoro zwykle w niedziele oboje kręcą kolejną audycję to musi być u niej, a skoro musi to nie sposób wyobrazić sobie by ona na trzeźwo pozwalała chlać i wypisywać na blogu i Yt takie idiotyzmy, które rano zwykle w niedzielę znikają. Czyli Madziunia musi chlać razem z nim, a gdy oboje rano w niedziele czy wolny dzień wytrzeźwieją to je kasują jak gdyby nigdy nic i przystępują do kręcenia audycji.
Idę o zakład, że i te posty co zobaczycie poniżej jutro zostaną usunięte, a przynajmniej te, które dobitnie świadczą o pijackiej fazie.

Najpierw tytuły jego notek na blogu, a potem screen w całości:
A czy kiedys o pogodzie nie pisałem

Strzelają do Francuzów 

Ilu z Was wie gdzie uciekać 

Wariata słucha Kazdy , a kto słucha Matki Ziemi

Kolejne przykłady snu wariata

Mam nadzieje  

Czym różni się hybryda od cyborga 

Chcieliscie dowodów Wielkiego Misterium Zaczął wczoraj 9 stycznia w piątek wieczorem ok 18-tej a skończył dziś w sobotę 10 stycznia też wieczorem ok 18-tej, czyli faza trwała równe 24 godziny. Ale to nie wszystko na swym kanale YT straszył Krzyśka Rogalę, że jego tekstylny klon Tomek właściciel pubu Stara Babcia w Bydgoszczy mu skopie dupę bo on nie da rady. Sami to zobaczcie mam kilka screnów tej wymiany zdań z Krzyśkiem.

Oto jak na YT kwiecień wypisywał groźby do Krzysztofa Rogali strasząc go, że jest pod jego domem i, że jego koleżka z pubu Stara Babcia zrobi mu krzywdę:

Komentarze własne kwiecień usunął: https://www.youtube.com/watch?v=8WDDUQLXgrU
1
2
3
4


Jak widać kwiecień ewidentnie usiłował zastraszyć Krzyśka. Robił to tak samo niegdyś z Tomaszem/prestissimo strasząc go grupami paramilitarnymi i tym, że też jest i był pod jego domem/patrz wizytówka kwietnia i nagrania z nim/

Prześledźcie uważnie wszystkie wpisy na blogu kwietnia od wczoraj i te na YT i ZASTANÓWCIE SIĘ WRESZCIE CZY TAK MOŻE PISAĆ NORMALNY CZŁOWIEK?
Wypisuje jakieś idiotyzmy o dowodach na Wielkie Misterium, że Anglicy i Australijczycy boją się panicznie nie Islamów, ale tego co wyjdzie z pod ziemi? Co ma kurwa wyjść?
Kwiecień ma ewidentnie urojenia oczekując na wyjście z pod ziemi armii zmutowanych wilkołaków.

Dalej pisze o ludziach z przeszczepami sztucznych kończyn upatrując w tym zamiast postępu i technologicznego rozwoju plan Himmlera.

Dalej kwiecień pisze o przychylności Kazimierza wielkiego do wiadomej syjonistycznej nacji, która co każdy głupi przecież widzi zrobiła sobie z Polski własną enklawę przez co zaiste Islamy nam nie grożą jak innym krajom Europy zachodniej. Do tego nie trzeba tęgiego łba by tego nie widzieć. Kwiecień ameryki nie odkrył.

Dalej kwiecień pisze o powtórce z rozrywki czyli o rozpasaniu rządzących, zmianach pogodowych, demoralizacji płci i okruchach iskry boga w Islamie bo to religia nienawidząca tej demoralizacji, której I MY PRZECIEŻ TEŻ NIE POPIERAMY, a Islamistami nie jesteśmy!
Całe to gówno przez, które Islamiści nas nienawidzą zostało nam narzucone niszcząc nasze wartości. Ale kwiecień w tym widzi plan Himmlera i objawy Wielkiego Misterium.
Każdy inteligentny człowiek wie, że to wszystko jest rzeczywiście pewnym powtórzeniem tego co już było w zamierzchłych czasach, bo wśród ludzi są tacy co ten porządek ustanawiają dla własnych korzyści i tak było, jest i zapewne będzie dokąd tych "ich" się nie pozbędziemy-wspólnie.

dalej kwiecień pisze o gniewie Matki Ziemi wieszcząc, że zginą miliony.
NO JASNE, ŻE TAK BĘDZIE bo przecież prędzej czy później siły natury zmienią się-bo zawsze się w cyklach zmieniają i przychodzi klęska. Do tego nie trzeba być prorokiem by to wiedzieć. Wystarczy znać historię Ziemi i cykliczność zmian pogodowych zachodzących na niej bez upatrywania w tym jakiś sił wyższych-nadnaturalnych.

Dalej kwiecień pyta ilu z was wie gdzie przed tym uciekać odwołując się do swych nocnych koszmarów jakimi są dla niego Tomasz i Karol.
Zaraz uciekać? A niby przed czym? Przed zmianami klimatycznymi? Hordami Islamistów czy może przed tym czymś co ma wypełznąć z Ziemi?
Urojenia, urojenia i jeszcze raz urojenia podszyte niezrozumieniem mechanizmów natury i mechanizmów jakimi w ogóle rządzi się ludzkość w swym postępowaniu.

Dalej kwiecień pisze z szelmowskim zadowoleniem, że Islamy strzelają do Francuzów i, że się to im należy bo Francuzi nas sprzedali niemcom. Jasne, sprzedali nie tylko oni, ale to były inne pokolenia. Te dzisiejsze chcą żyć w zgodzie z innymi narodami w świecie bez granic w pokoju i ładzie kulturowym więc czy strzelanie do nich im się należy?

I na koniec kwiecień pisze jedno wieszczące zdanie znów o pogodzie, że będzie zimno i jeszcze gorzej.
No może i będzie i co? Pogoda rządzi się swymi prawami i tego nie da się zmienić zbytnio. Ja nawet liczę, że się jakoś da dzięki rozwojowi naukowemu i kolejny okres zlodowacenia występującego co kilkanaście tysięcy lat jakoś przejdziemy łagodnie. LICZĘ NA TO.

To wszystko jak widać wywołuje u kwietnia stany paniki i przerażenia objawiające się takimi wpisami na internecie.  A do tego jak się okazuje pomaga mu jego suka, która żłopie razem z nim tę wódę w weekendy, a potem kręcą kolejną chorą audycję w niedzielę pełną bełkotu i bredni bezwartościowych.


Zobaczymy czy i dziś tak będzie bo mamy już niedzielę 11 stycznia.

DODATEK NA KACU
No i jak przewidywaliśmy kwiecień usunął z bloga wpis ujawniający adresy Tomasza i Karola pt:
Ilu z Was wie gdzie uciekać Nie pierwszy to raz gdy kwiecień na swym blogu publikuje adresy Tomasza i Karola by potem je usunąć. A więc pijacka faza trwała od piątkowego wieczora do późnej nocy w sobotę by dziś w niedzielę zgodnie z przewidywaniami pijacka parka zabrała się za kręcenie kolejnej audycji i lansowanie swego klakiera o ksywie koniczyna zakładając mu kącik na ich blogu pt. kącik koniczyny.
My też mu założyliśmy kącik na naszym blogu patrz belka na górze głównej.
A z jakiego powodu dowiecie się w tym kąciku.

Kącik Koniczyny na blogu kwietnia
No to jedno bydle lansuje drugie bydle tyle mego komentarza.


Przechodzimy do najnowszej audycji choć czas jej trwania wskazuje, że i tematy się kończą i kac nie pozwala na dłuższe pierdolenie kocobołów.

Dariusz Kwiecień Audycja XLIVI znów czysty bełkot wmawiający nam coś o czym doskonale wiemy-jak znamy historię. Czyli udowadnianie czegoś co już jest udowodnione. Od samego początku kwiecień pierdzieli o bandyckich działaniach Niemców na Polakach pokazując kolejną książkę jako dowód! Jakbyśmy tego nie wiedzieli!
Dalej kwiecień twierdzi, że Niemcy zostali wybieleni z tych zbrodni. Oczywiście, że nie zostali to tylko kwietnia urojenie, ale współczesne pokolenie z tamtymi zbrodniami nie ma przecież nic już wspólnego więc cała ta sugestia kwietnia, że Niemców nadal trzeba oskarżać o tamte zbrodnie czy ma sens?
Ale bełkot i pomieszanie pojęć nabiera na sile z każda minutą. Kwiecień ze zbrodni Niemieckich na Polakach wskakuje na separatystów Ukraińskich czytaj Rosjan, którzy według kwietnia walczą o niepodległość. Czyli kwiecień ich broni. Jak wiemy zdania są podzielone w tej kwestii, ale kwiecień nie pojmuje, że ci separatyści są sterowani przez Moskwę i wszystko to nie rozgrywa się o wolność jakiejś nacji na danym terenie tylko o przejęcie tego terenu.
Mówiąc krótko bełkot kwietnia nie trzyma się kupy. Ostatecznie kwiecień kwituje to wszystko tym, że cała ta sytuacja na Ukrainie skonstruowana jest by wywołać konflikt międzynarodowy. Brednia do entej potęgi co widać gołym okiem patrząc na to co się dzieje i w jakim zmierza kierunku.
dalej kwiecień zaczyna wywijać jakimiś plakatami zgrywając wielkiego patriotę odwołującego się do pomsty narodowej. Bełkot świra i tyle z jednoczesnym pokazywaniem kolejnych plakatów z jakimś nie wiadomo jakim szkicem nie wiadomo czego i skąd.
Wiecie co?
Tego się kurwa nie da komentować bo co zrobię stop klatkę by poskładać do kupy to co pierdoli to zaraz zmiana tematu, wątku i myśli niepowiązanych.
Nie chce mi się tego bełkotu dalej komentować. Nic ciekawego skurwysyn nie mówi i nic czego by nie znał każdy kto uczył się w szkole.
Jak wam się chce to komentować to zapraszamy do komentowania w komentarzach. :)

DODATEK PATRIOTYCZNY
Jeden z naszych czytelników tak skomentował brednie kwietnia z ostatniej audycji:
Ty nie jesteś żadnym rewizjonistą, ty jesteś zwykłym durniem i szmaciarzem. Już dwa lata szerzysz nienawiść do Niemców. Boisz się ich ?. Boicie się mendy czerwone że staniemy z Niemcami przeciwko. tym co nas rżnęli podczas wojny i po wojnie. 

Ty szmaciarzu, a gdzie w twoich kłamliwych opowieściach są sowieci i powojenna żydo-komuna>
Gdzie Stalin, co napadł od wschodu na Polskę. 
Gdzie komunistyczne zbrodnie, gdzie Katyń, Ostaszków, wywózki na Syberię, Kazachstan , gdzie pomordowani żołnierze WP. NSZ, AK. ?. Małpo czerwona stul pysk. 


Komentarz jest poniżej w komentarzach.

DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

82 komentarze:

 1. No i pijak usunął temat gdzie podał znów adres Karola i Tomasza. I jest nowa audycja jak było do przewidzenia kręcona na kacu po pijackiej libacji parki psycholi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest nowa audycja i jest nowy
   DODATEK NA KACU oraz na głównej belce nasz kącik koniczyny.

   Usuń
 2. Ludzie co on pierdoli w ostatniej audycji, że Polscy żydzi najbardziej ucierpieli w czasie wojny bo to byli Polacy tylko żydowskiego pochodzenia?
  Żyd nigdy nie był i nie będzie Polakiem. Żyd zawsze będzie żydem tylko udającym Polaka. Widać, że Kwiecień broni te żmijowe plemię, które dziś zajmuje coraz większą naszą przestrzeń życiową. Swój do swego ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=6TpwvV4RgPY
  Odyseusz1 godzinę temu (edytowany)
  Pan Dariusz robi bałagan pojęciowy, na przemian używając pojęć nazista i faszysta. Faszyści byli we Włoszech a naziści w Niemczech. Włoski faszysta przy Niemieckim naziście był pikuśem.
  Podkreślam faszyzm jest czym znacznie a to znacznie łagodniejszym niż nazizm i komunizm. Można by nawet powiedzieć że dziś w europie mam lewicowy faszyzm, a przecież nikt nikogo nie morduje w obozach śmierci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na koniec mówi podważcie to , że to nie prawda pokazując wszystkim znane zdjęcia w książce i z filmów ha ha. Większego debila nie widziałem.

   Usuń
 4. cytat z tematu na blogu Kwietnia pt, mam nadzieje
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/01/mam-nadzieje.html#comment-form

  Konczita Wurst10 stycznia 2015 12:57
  Skoro przywołałeś ten wątek historyczny to pewnie wiesz czym jak się odwdzięczyli nam prześladowani na zachodzie europy Żydzi których Rzeczypospolita wspaniałomyślnie przyjęła w XIV w pod swoje skrzydła i uchroniła przed pogromami, ano tak że współcześnie ich potomkowie przykleili nam łatkę czołowych antysemitów. Czy nie obawiasz się powtórki z historii jeśli islamiści przegną pałkę i zaczną ich gonić. Póki co naszym największym sprzymierzeńcem jest niski socjal w Polsce ale co będzie za lat kilka lub kilkanaście?
  *

  Kwiecień obrońcą żydostwa się znalazł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to koszerny pejs, wszyscy od dawna to wiedzą. Wielka mi sensacja. Od kiedy się pojawił w 2012r ten mąciciel wiadomym to było.
   Polskie obozy w GrossRosen, o których głosił. I te ich pokrzywdzenie. Wybielanie pejso-komuny.
   Plucie na Polaków.

   Usuń
  2. kwiecień to debil. Amen

   Usuń
  3. Niemcy mordowali i gwałcili a kwietniowe pejsate sowieckie kundle kwiatami nas obsypywali. kwiecień zamknij jadaczkę, lepiej powiedz jak tate miał na imię Aron czy Izak ?.
   Sam jesteś jak dziecko lebensbornu po lobotomi mózgu, Lebensborny powstały w sowietach kiedy Niemiachy jeszcze o tym nie myślały. Ale żeby to wiedzieć to trzeba mieć mózg, a nie wygolone pejsy i kłamliwy koszerny pysk do szczucia.

   Usuń
  4. Ty nie jesteś żadnym rewizjonistą, ty jesteś zwykłym durniem i szmaciarzem. Już dwa lata szerzysz nienawiść do Niemców. Boisz się ich ?. Boicie się mendy czerwone że staniemy z Niemcami przeciwko. tym co nas rżnęli podczas wojny i po wojnie.

   Ty szmaciarzu, a gdzie w twoich kłamliwych opowieściach są sowieci i powojenna żydo-komuna>
   Gdzie Stalin, co napadł od wschodu na Polskę.
   Gdzie komunistyczne zbrodnie, gdzie Katyń, Ostaszków, wywózki na Syberię, Kazachstan , gdzie pomordowani żołnierze WP. NSZ, AK. ?. Małpo czerwona stul pysk.

   Usuń
  5. TO JEST KOMENTARZ ZASŁUGUJĄCY NA WSTAWIENIE JAKO DODATEK POD OSTATNIĄ AUDYCJĄ TEJ CZERWONEJ ANTYPOLSKIEJ ŚWINI.
   Ku chwale anonimie.

   Usuń
  6. Ten parchaty gnój Was prowokuje, zaczniecie jechać po czerwonych parchach i zamkną Ten blog za sianie nienawiści.

   Usuń
  7. Na tym blogu nie ma nic czego nie znajdziesz w całej sieci na innych blogach, stronach i nawet na samym pejszbuku. Na Yt jest masa programów i pogadanek, filmów i prywatnych materiałów ostrzej się wypowiadających o tym o czym my tu rozmawiamy jedynie językiem mocno złagodzonym.
   Rozejrzycie się do ciężkiej cholery w około i zacznijcie się uczyć odróżniać Słowianina od chazarskiego żyda po wyglądzie. Zobaczcie jak zażydzona jest nasza kultura i sztuka! Aktorzy, pisarze, prezenterzy radiowi i telewizyjni, lekarze, politycy sędziowie, prokuratorzy, adwokaci itd. W TV przeważnie występuja tylko tacy z ich kręgu z ich diaspory. Oni udają Polaków szczycą się katolicyzmem i uważają się za Polaków, ale nimi nie sa i nigdy nie będą. Ich cel jest zapanować nad innymi narodami bo są bezdomni, nie mają własnej Ziemi więc chcą ją zdobyć wraz z nami! By to osiągnąć wynajmują takich jak kwiecień by to tu, to tam bąknął o ich krzywdzie i pomijał to co właśnie napisałeś-zbrodnie na naszym narodzie pod płaszczem komunizmu.

   Usuń
  8. wszystkich gloryfikujących Niemców zapraszam na wolę do warszawy. jest tam taka tablica pamiątkowa , nie dużych rozmiarów, która mówi o tym, że te nie hołota i nie dzicz czyli szlachetni niemiaszkowie zamordowali przez 3 dni - 30 000 ludzi cywilów !!! ( słownie : trzydzieści tysięcy ludzi) teraz dwunasty dziennikarzy poległo.. pół Europy do Paryża się zjechało. wtedy zginęło 30 000 ludzi w 3 dni, ale co tam pewnie zginęli z klasą bo z ręki szlachetnych Niemców. więc mordy w kubeł łosie!!

   Usuń
  9. A czy ktoś tu gloryfikuje Niemców? Ja mogę powiedzieć tak, że sama idea grzechu pierworodnego jest tak pierdolnięta, że mógł ja wymyślić tylko jakiś debil. Tak samo jest dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka nienawidzić jakiejś współcześnie żyjącej nacji za to, że ich przodkowie toczyli z naszymi przodkami wojny i nakładać na nich grzech za czyny przodków. Dzisiejsze pokolenia zdają się chcieć zakopać topory dziadków. No chyba, że nie chcą. No chyba, że drzemie w nich duch starych dziadów nadal chcą nas napaść lub darzyć wrogością, a to całkiem inna sprawa. Podam Niemcowi rękę jeśli powie, że odcina się od tych szalonych zapędów jego przodków, ale jeśli zobaczę cień aprobaty dla działań jego przodków to chyba oczywiste, że uznam go za wroga. Na szczęście dziś społeczeństwa sa bardziej cywilizowane i nie mają już takiej ochoty podbijania innych. Tylko nieliczne jednostki do tego nawołują w poszczególnych narodach i tych trzeba niszczyć. Kwiecień robi dokładnie to. Podsyca nienawiść do współcześnie żyjących sąsiadów nienawiść za to czego nie popierają, nie aprobują i nie utożsamiają się z przeszłością ich dziadów. NIE DAJCIE SIĘ TEJ MANIPULACJI OWŁADNĄĆ BO Z TEGO WŁAŚNIE RODZĄ SIĘ WOJNY. Zapamiętajcie to i zakopcie dziadkowe topory, a zobaczycie, że wokół sami bracie Słowianie i nawet Germanie.

   Usuń
 5. Oni go nie wynajęli, to tylko pejsaty debil genetycznie nienawidzący wszystkiego i wszystkich.
  Ciekawe co go tak poruszyło, że zaczął tak szczekać i machać tymi papierami i książkami. Że aż mu piana z czerwonego pyska leci. Czyżby ktoś w temacie na dniach , odsłonił część prawdy o jego nacji ??

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem czy wszyscy zauważyli, że mamy na blogu kącik koniczyny tak jak kwiecień na swoim. Polecam i zalecam zrobić screna strony dla potomności.
  Prawa strona belki na głównej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podaj linka do strony gdzie ten pijak wyzywa Redmuluca.
  Gall 1

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ktoś chce wyjaśnienia co zapodaje bredzień na temat Francji to sobie poczytać :
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tego-nie-uslyszysz-o-charlie-hebdo-2015-01

  OdpowiedzUsuń
 9. Zamach był na pejsów przez pejsów , a kwiecień drze czerwony kłamliwy pysk Rżnąć Francuzów .
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/za-zamachem-w-paryzu-stoi-izrael-2015-01

  OdpowiedzUsuń
 10. Hhehehe Kwiecień-pierdolony "bibliotekarz" czy "księgarz" wiecznie książki i tekst "sobie przeczytajcie" i to wszystko z jego eksploracji...zacofaniec,kłamca,pijak,złodziej,bo każdy pijak to złodziej (cytując Bareje) a teraz czytam że nawet "Pejs" i to łysy hehehehee ech qrwa szkoda słów...A teraz do Karola i innych-POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW M-72 i innych RADZIECKICH BOXERÓW ;)))) bo już mi słów brakuje i chęci na gadkę o Kwietniołaku

  OdpowiedzUsuń
 11. No jak nic cham Kwiecień https://www.youtube.com/watch?v=y3HrdbLPImw

  OdpowiedzUsuń
 12. dobra teraz z innej beczki co sadzicie o debatach ufologicznych w radiu paranormalium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krótko i zwięźle, te pseudo debaty odzwierciedlają w 100% poziom zmanipulowania społeczeństwa w kwestii NOL-i przez tych co stoją za całą tą manipulacją. Manipulacja ta dzieje się od kilkunastu dziesięcioleci na polu przede wszystkim naukowym z, którego rodzą się koncepcje i teorie pozwalające dokonywać manipulacji w kwestii rzekomych przybyszów z innych przestrzeni kosmicznych. Dzięki temu oraz dzięki całej masie sprefabrykowanych artefaktów łatwo można społeczeństwem manipulować i kierować jego domysły nie na LUDZI jako sprawców tych wszystkich pojawień się NOLI-i tylko na wyimaginowanych kosmitów.
   Chłopcy z INFRY nic nie wiedzą bo taplają się w tym zmanipulowanym błotku krążąc wokół podsuniętych im na drodze tej manipulacji podejrzeń. Do tego dochodzi ich wrodzony i uwarunkowany kulturowo/religijność/ sposób myślenia zamykający ich w ramy mistycznych wyobrażeń/czego są nieświadomi/ i mamy efekt w postaci nie zauważania tego co powinno być do bólu rozważone w pierwszej kolejności czyli tego, że kosmitów nigdy nie było w naszym układzie słonecznym ze względu na zbyt duże odległości w kosmosie i ograniczone możliwości praw fizyki nie pozwalające przemierzać tych odległości w opłacalnym czasie, czyli tego, że to muszą być ludzie, którzy tylko stwarzają pozory istnienia kosmitów dla własnego utajenia i ukrycia się wśród reszty społeczeństwa.

   Usuń
 13. Po tych wpisach widzę, że Kwiecień jest faktycznie psychopatą. I słusznie zauważyliście, że tak manipuluje wypowiedziami, żeby za dużo złego o ruskich nie powiedzieć. Zawsze wymienia Litwinów, Łotyszy, Ukraińców a o Ruskich cicho sza, a przecież ilość dokonanych mordów i cierpień ze strony Rosjan na Polakach jest nieporównywalnie większa od tamtych nacji, żeby wspomnieć 3 zabory, napaść w 1939, Katyń, Miednoje, Ostaszków.

  OdpowiedzUsuń
 14. To nie Rosjanie a sowieci, Rosjan wymordowano tak jak nas, a kim są tak zwani sowieci-komuniści to każdy już w XXI wieku powinien wiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 15. Komentarz z pod jego ostatniej zakłamanej audycji:
  https://www.youtube.com/watch?v=6TpwvV4RgPY

  ///
  Kemot Kalow11 godzin temu

  Jeśli autor nie odnosi się do pytań lub kasuje nieprzychylne wpisy dotyczące zakłamań, manipulacji, "kościołów kwietnia" itp. to niech przynajmniej mówi poprawnie, bo mówi do do Polaków - PrzyŁĄCZAĆ, PrzyŁĄCZAJĄ, bo "wŁĄCZNIK" nie "wŁANCZNIK"!
  Szanuj panie język polski skoro o polskości tyle prawisz !!!

  Dwa. Kolejna niewiedza historyczna i manipulacja. Ludzie otwórzcie oczy:
  Czy tak trudno otworzyć książki historyczne, czy nawet wikipedie, by przeczytać o haśle "Żydzi na Madagaskar" ???

  To hasło jeszcze z 20 lecia międzywojennego, a nie wytwór 1953 r. jak po raz 10000 myli się Kwiecień.

  Do nauki. Czasem mniej znaczy więcej. ///

  OdpowiedzUsuń
 16. Zachowuje się pan jak dziecko w przedszkolu...

  OdpowiedzUsuń
 17. cholera :) uwielbiam Pana słuchać po prostu :) ma Pan dar 

  Niezaprzeczalnie ma Dar, to się wzięło od nadanego imienia Dar- jusz. Dar do pieprzenia głupot :)

  A kasia bąk puściła już bąka :

  " sa DOBRZY niemcy ----MARTWI NIEMCY-DOBRZY NIEMCY

  Ja bym to tak określił, głupia kasia, nie musi być martwa aby z niej już pożytku żadnego nie było :).

  Czyli, " czy martwa czy żywa, na kasię co puszcza bąki najlepsza jest czerwona pejsata lewatywa.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja nie rozumiem, czy te dzieciaki nic o II WŚ w podstawówkach i gimbusówkach nie nauczyli ? ,że to wszystko to dla nich jakaś niespotykana nowość. Że były obozy pracy, że były zbrodnie, wokół się o tym wciąż trąbi.
  Ciekawe tylko dlaczego nigdy nie wspomniał o Katyniu i o zbrodniach pejsów ??

  A może to piszą II-go klasiści ze szkoły podstawowej którzy dopiero to będą przerabiać w klasie VI. ?????

  Jak patrzę na gościa to widzę prawie Lenina, ten żąr w oczach, te ruchy, ten rewolucyjny sztandar porywający do walki , na barykady , na barykady towarzysze komuniści bić Polaka i Germańca. Za nasze chazarskie krzywdy, za Marksa i Lenina i Kosygina.

  Ogląda się to jak jakąś agitkę do mas z tajnych kompletów dla małorolnych ciemnych chłopów, brak mu tylko bródki i Leninówki na łysej główce.
  Może to jakiś szajbus? na prowokatora za głupi.

  OdpowiedzUsuń
 19. On tak za głupi, ale wypowiadają się tam prowokatorzy np: Icek Ficek niby z Nowej Prawicy, Jeżeli ktoś z Ruchu ma nick Icek to jest na bank prowokatorem.

  Ten cały kwiecień robi dla Icków świetną robotę, głupi ciemny pejsaty palant z parciem na szkło i lekką kasę, wypromowany przez następnego Icka z jakiejś sieczkarskiej TV, co też jest po czerwonych ZMP-sowskich tajnych kompletach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://niezaleznatelewizja.pl/2014/02/otwarte-forum-tematyczne-21-02-2014/

   To kwietnia nauczyciel krasomówca, bicie piany przez godzinę lub więcej .

   Usuń
 20. Benjamin Netanjahu oskarża Europę o antysemityzm i wzywa Żydów do powrotu do Izraela
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/benjamin-netanjahu-oskarza-europe-o-antysemityzm-wzywa-zydow-powrotu-izraela

  Zaczynam lubieć tego Beniaminka :) Nie dość, że chce tego samego co 70% Polaków i Europejczyków to w dodatku wreszcie zauważył, że jesteśmy 100% antysemitami. Oczywiście nie w sensie ludzkim bo jako ludzie wszyscy jesteśmy do siebie podobni, ale w sensie religijnym i mentalnościowym wynikającym z tej ich religii i pięcioksięgowych nakazów, które każą im z nas robić siłę niewolniczą i ich własność. W tym sensie wszyscy jesteśmy antysemitami i chyba nikt temu nie zaprzeczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Ty wierzysz w te powroty ? , jak Oni mówią jedno to znaczy że zrobią drugie. Chyba nie znasz ujawnionych planów z przed 2 lat osiedlania się na Krymie i w Polsce. Ukraina to nie wewnętrzne majdanowe rozruchy.

   Usuń
  2. Przed IIwś też nawoływano żydów do opuszczania Niemiec i powrotu do ziemi obiecanej, a jednak nikt dobrowolnie tego nie posłuchał bo im się wydawało, że ziemia obiecana jest tu w Europie. Czym się to skończyło każdy wie i jak widać historia zaczyna się powtarzać. Tyle, że tym razem nie będzie obozów zagłady tylko miasta zagłady z pomocą atomówek. Oni się tu tak już osiedlili i ustawili, że końmi ich stąd nie wyciągnie się no chyba, że historia się powtórzy i narody zrozumieją, że ich obecność gdziekolwiek to problem dla każdego narodu.
   A wyrokuję tak, nie dziś, nie jutro, nie za ileś lat, ale za ileś dekad prędzej czy później rdzenne ludy zamieszkujące ziemie Europejskie zrozumieją, że mieszanie kultur i narodowości o tak skrajnie odmiennych interesach wynikających z uwarunkowań religijnych i sytuacyjnych tych narodów nie jest dobre i te narody kiedyś wygnają wszelkie mniejszości narodowe ze swych ziem. Jak to się odbędzie czy na drodze pokojowej i powolnego spychania ich na margines czy tak jak to miało miejsce w Niemczech przed wojną trudno powiedzieć, ale bez cienia wątpliwości ich się prędzej czy później pozbędziemy. Oni czyli mówiąc wprost żydzi wykorzystują nasze wrodzone pokojowe usposobienie i spychają nas na margines, ale do czasu. Po pierwsze nigdy nie będzie ich tylu żeby im się to udało i by byli w przewadze, a po drugie nasz naród się budzi i co widać rozumie, że oni są dla nas problemem i zagrożeniem wolności. Ich plan do pewnego stopnia się zawsze udawać będzie, ale gdy Polacy skonstatują, że zostali kupieni wraz z ziemią i dobytkiem narodowym na drodze podstępnej polityki to sytuacja się odwróci i jak powiedziałem, albo się zorganizujemy i przestaniemy im umożliwiać spychać nas na margines do roli niewolniczej ich własności, albo wybuchnie bunt i krwawa wojna na widły i maczety choć to nie w Słowiańskim stylu. Z resztą w wojsku i policji Polacy są jednak w przewadze i tam też są Polacy godni miana patriotów więc nie trzeba będzie chwytać za widły i maczety.
   Ale jak napisałem prędzej czy później oni znikną ze Słowiańskich, Germańskich i wszelkich innych Europejskich ziem.

   Usuń
 21. Karny Kwiecien za biedazrodlo!

  Zmiany na Ziemi to taka sama sekta pierdolcow, prowadzona przez pierdolcow jak niezaleznatelewizja, wolne media, porozmawiajmy tv czy czarymary.
  Paranoja i urojenia, wiadomosci z dupy wyssane i przekrecone.

  Co so Zydokow to mysle ze niepotrzebnie robi sie tu na nich bicie piany-potencjalnie dajemy tylko amunicje dla Kwietnia i jego sekciarzy, wystarczy ze czub powie ze atakuja go “antysemici czyli hitlerowcy, nazisci, ahnenerbe a tym wszystkim kieruje szwarzehand” i pokaze wycienek z tego bloga. Downy zapieja jak kur o poranku i juz im nikt nigdy nie wyjasni ze jest inaczej bo “widzieli dowody”.

  Swoja droga to nie traktowalbym wszystkiego co mowia Israelscy politycy powaznie-jesli robia wam wode z mozgu, to czemu nie mieli by tego robic rowniez bezposrednio tylko przez malo wiarygodnych klakierow? Dezinformacja to skuteczna strategia, moze wlasnie poprzez to ze w Polsce podniecaja sie kazda notka bez weryfikacji jej to Zydzi maja nas za glupich goim ktorzy lataja za fantomami i popadaja w antysemicka paranoje szukajac Zydow pod szafa i lozkiem niczym skolowane opowiesciami o duchach dziecko.


  Osobiscie nie uwazam sie za antysemite, w swoich kontaktach z Zydami glownym polem niezgody byla polityka historyczna, szczegolnie syjonistyczne wydanie zrewizjonowanej historii nauczanej obecnie w Israelu, do tego Polska scena polityczna zlozona z postbolszewickich przechrzt I zateizowanych syjonistow, glownie zydow ukrainskich (Kaczynski, Michnik, Kwasniewski, Borowski, dawniej Geremek i Kuron). Prawda jest taka ze to renegaci ktorym zadna szanujaca sie osoba z diaspory nie poda reki, to zwykle scierwa i gangsterzy.

  No i jakby nie patrzec na Israel, to od ponad pol wieku robi to co robila Polska za Sobieskiego-jest tarcza chroniaca podbrzusza Europy przed barbarycznymi hordami.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZNZ to jak napisałeś pokłosie działalności Zagórskiego i dałem linka do ZNZ tylko dla tej informacji.

   Usuń
 22. Kwiecień znowu odpisuje hip hip hura heheh

  I.

  Dariusz Kwiecień Audycja XLIII
  https://www.youtube.com/watch?v=9MF_ByQCDlo

  mate521
  2 dni temu

  to może trochę sympatycznych wyzwolicielach z ZSRR, skoro Pan Kwiecień tak uwielbia Czerwoną Armię:
  GWAŁTY NA CIĘŻARNYCH WIĘŹNIARKACH RAVENSBRÜCK, CZYLI "WYZWOLENIE" PO BOLSZEWICKU
  W "Daily Mail" ciekawy artykuł na temat niemieckiego obozu koncentracyjnego dla kobiet w Ravensbück. A w nim następujący fragment o zajęciu obozu przez Armię Czerwoną:
  "Wraz z przybyciem "wyzwolicieli" z Armii Czerwonej rozpoczął się nowy koszmar — gwałty. (...) Zgwałcono nawet umierające z głodu więźniarki obozu, wśród nich wiele Rosjanek. Pielęgniarka Nadia Wasiljewa wspominała, że żołnierze "najpierw nazywali nas swoimi siostrami, ale potem zamienili się w zwierzęta."
  - Byłam wychudzonym szkieletem - wspominała Ilsa Heinrich - ale mimo to musiałam przez to przejść.
  Nie oszczędzono nawet ciężarnych i kobiet z niemowlętami na rękach."
  Gdy pracowałem jeszcze w "Rzeczpospolitej" napisałem tekst o zajęciu przez bolszewików KL Auschwitz. Rozmawiałem wtedy z kiloma kobietami, które dotrwały w obozie do końca. Z tego co mówiły, wkroczenie Armii Czerwonej do Auschwitz wyglądało mniej więcej tak samo jak w Ravensbück.
  Ciekawe czy ktoś wspomni o tym na tegorocznych hucznych obchodach 70. rocznicy "wyzwolenia" KL Auschwitz?
  https://www.facebook.com/ZychowiczPiotr?fref=ts
  Odpowiedz
  ·
  Dariusz Kwiecien
  1 godzinę temu

  wole ruskich katów niz niemieckich kapłanów i miłosników ludzi
  Odpowiedz
  ·
  Dariusz Kwiecien
  1 godzinę temu

  niemcy to kochają Polaków pod postaciom popiołów , lub opraw do książek i lamp
  Odpowiedz

  II.
  ·
  DAG Bydgoszcz grudzień 2014
  https://www.youtube.com/watch?v=8WDDUQLXgrU#t=509

  Pawel Warlinski
  20 godzin temu

  Panie Darku: czy zwiedził Pan Explozeum przed nagraniem tych bzdur? Czy przeczytał Pan jakąś książkę o miejscu D.A.G. Fabrik Bromberg? Dlaczego nie kontaktował się Pan z prawdziwymi pasjonatami i znawcami tego miejsca? I jeszcze jedno: czy odwiedził Pan jakieś bydgoskie forum lub stronę gdzie poruszana jest tematyka dawnej fabryki? 4x nie? Smutne, że przyjeżdża ktoś z południa Polski i takie bzdury opowiada o naszych perłach historii :-( 
  Odpowiedz
  ·
  1
  Dariusz Kwiecien
  1 godzinę temu

  Do Pawel Warlinski od lat jestem w Bydgoszczy kogo mam słuchac 19 - 23 letnich chłopców z Biało-czerwona flagą , masz racje to perły naszej historii lecz widziane oczami wariatów , tych wariatów , którzy tam pracowali , powiedz czy znasz kogoś co ma wypalona gwiazdę na plecach , to znacznik tych co odbierali , testowe materiały z Riese , jeżeli mówisz że kłamie to spotkaj się ze mną jestem w Starej Babci bardzo często , chyba że jesteś wyznawca Rogali , zakłady dynamitu jako manufaktura istniały juz tu w 1890 roku , gdzie Albert Nobel miał pierwsze poligony to nie była polska to były zabory ... To moj oficjalny nr tel 535 855 135 , odkryj przyłbice i sie przedstaw
  Odpowiedz
  ·
  Dariusz Kwiecien
  1 godzinę temu

  +Dariusz Kwiecien fora i jakieś strony internetowe to chlam spotkaj się z Nami w Bydgoszczy jest już nas przeszło 250 osób ,
  Odpowiedz
  ·

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jebany anal...fabeta. Za to co napisał z tą niewypaloną gwiazdą na plecach trzeba by mu było zaaplikować to niewypalenie w stylu komunistycznych bandytów to może by zrozumiał jaką mamy wypaloną gwiazdę w całym narodzie. To jebany skurwysyn komunistyczny.

   Usuń
 23. Co ten schizol znow pierdoli?
  Gwiazdy to on widzi jak nacpany zachleje te swoje psychotropy, potem ma przed slepiami kolorowe gwiazdy, glownie czerwone z tego co slychac.
  Siedzi zapruty u tego tlustego wieska co go klakieruje jak na balu przebierancow (co za zenada, dorosly facet niczym zakochany nastolatek klakieruje podpitego przebieranca) i tankuja wodzie razem z 250 urojonymi polecznikami Kwietnia, szesnastoma adwokatami, kilkudziesiecioma psychiatrami, grupa komandosow z Gromu, grupa politykow najwyzszej szarzy, z generalami, chemikami, fizykami, astronautami, wybitnymi kartografami i Vasco da Gama co podbil Meksyk i Peru.
  Super robota panie Darku!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałeś o 90 letnich najwyższych urzędnikach z UE, grupach paramilitarnych i przedstawicielach ABW :).

   Usuń
 24. Teraz bzdece będzie walił w Gdańsku "całkowicie za darmo" a jeszcze o 13ej było po 25 zyla od głowy....CUD SIĘ STAŁ DARYJUSZ SPONSOREM!!!! DZIĘKUJEMY CI DRYJUSZU ŚWIETNA ROBOTA ....hahhahahahahahaa

  OdpowiedzUsuń
 25. http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/01/pijacka-spoka-darus-i-madziunia-czyli.html?showComment=1421190674616#c1509443760790120095

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwiecień podawał na swym blogu w tym wpisie, że za spotkania w Gdańsku 14-15 lutego opłata wynosi 25 zł od osoby i podawał dane tego buca Patronowicza do wpłacania za te spotkania pieniędzy z jego kontem:
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/01/kolejne-spotkanie-w-gdansku-14-15.html

  Niestety nie zrobiłem od razu skrena tego tematu nie przypuszczając, że pozmienia w tym wpisie treść i zmieni na to, że te spotkania są całkowicie za darmo!!!
  Mój błąd bo byłby to kolejny dowód na ich głupotę i debilizm. Może ktoś potrafi z archiwum odzyskać pierwotny ten wpis?

  OdpowiedzUsuń
 27. No i co Kwiecień okazało się, że Twój najlepszy kumpel koniczyna vel Dariusz Jastrząb to taka sama świnia jak Ty. Próby pisania na czyjąś matkę i szantaż to Twoja szkoła Kwiecień. Ludzie Ci piszą panie Darku świetna robota to i ja Ci napiszę Kwiecień świetna robota otaczać się takimi bydlakami jak Dariusz Jastrząb właściciel firmy Krosoft z Krosna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak się kiedyś żalił, że ktoś mu straszy i nęka matkę, a okazuje się, że jego najlepszy internetowy klakier chce robić dokładnie to o co posądzał innych. Dla mnie ten koniczyna to ścierwo. Można się opluwać czy toczyć walkę na argumenty, ale szantażowanie, że zacznie się pisać na czyjąś matkę to szczyt skurwysyństwa mówiąc językiem Tomasza jak się okazuje trafnym. Pozdrawiam.

   Usuń
 28. http://moje-riese.blogspot.com/2015/01/kolejne-spotkanie-w-gdansku-14-15.html

  W jakim Riese ?, gdzie go znaleźć w Riese ? lata gdzieś z partyzanta i ciula trafić nie można co by mu tą przyłbicę podnieść. Szczeka coś albo w Łodzi albo gdzieś w jakiejś komórki z Bydgoszczy. Niech ciul przyjedzie do Riese i poda że będzie na 3 stawach dnia jakiegoś o jakiejś godzinie. To nakręcimy film na którym zobaczycie tego "komandosa z gromu" jak zalicza w stawie nurkowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przyjedzie...a jak nawet się umówi i przyjedzie to się nawali i się nie stawi albo będzie lukał z krzaków kto na niego czeka,stare jego zagrywki....potem szumnie obwieści że "byłem czekałem 15 minut i nikogo nie było,pewnie spękali" nie raz już taki numer odwalał

   Usuń
 29. Oho jest nowy wpis,jak zwykle "błysł polrzczysnom" ...po polsku nie potrafi a z "flachowcami" z całego świata gada hehhehehe

  OdpowiedzUsuń
 30. Buhahhaha...to jest dobre http://koniczynablog.blogspot.com/p/blog-page.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tytuł w dosłownym przekopiowanym cytacie z bloga kwietnia:
   http://moje-riese.blogspot.com/2015/01/idiota-pozostanie-do-konca-zycia.html
   ///Idiota pozostanie do końca życia idiotom mimo iż bierze kasę od niemców - gorąco polecam ///

   Napisał ten co nie jest idiotą, oj przepraszam idiotom. :)))
   A tak na marginesie sami widzicie poziom tego i wpisu i zawartości linka. Miało być coś o matce Tomasza, a jest bełkot dwóch czubów jednego od zmiennokształtnych, a drugiego od szantażowania i wmawiania ludziom, że nie jest wielbłądem.
   Zrobimy z tego osobną notkę i zapewniam was koniczyna to jest na 100% dariusz jastrząb właściciel firmy Krosoft z Krosna.
   Nie sadzicie chyba, żeby Tomasz była takim idiotom, tfu udzieliło mi się idiotą, że publikował by dane jakiegoś niewinnego człowieka gdyby nie miał stu procentowej pewności, że się nie myli? Znacie go jak coś pisze to zawsze prawdę o kimś i nie zdarzyło mu się nigdy by pisząc o kimś mylił się i pisał o kimś nieprawdę. A jak jest inaczej do hajda na koń i niech ktoś to udowodni, że tak nie jest.

   Usuń
  2. Co się tam dowiemy z tego bloga ??. Nic nowego, nie będzie tam dowodów na prawdy głoszone przez kwietnia, będą za to majaki innego czuba o wizjach w smole i inne bajki. jeden pieprzy o wizjach w studni a drugi o wizjach w smole, trzeci o starych babciach w kapciach i fabryce DAG którą wybudował TODT w 1860r.

   Usuń
 31. Prędzej nakręcisz sam film na pustym polu, a potem zobaczysz dauna na filmiku na You Tube z wypiętym brzusiem w moro jak szczeka i macha motylkiem , gadającego że rozpierdolił wszystkich 50 typa w dym :), tylko że odbyło się to po drugiej stronie góry :). Nikt nie zaprzeczy ani nie potwierdzi.

  A 10 letni wyznawcy wraz z pacjentami wiadomych zakładów dostaną ślinotoku słuchając snów dauna , Och panie darku nasz komandosie z gromu co to pod generałem Polko w Afganistanie służyłeś :). Och, ach dziękujemy :). A dowodem będą wiatrówki na ścianie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dostał dostał propozycję że nakręci się film z pokazu tej jego sztuczki z machania kurtką lub torebką idąc na nóż. Nie ma odzewu. Nie ma i nie będzie. nakręci za to sam film z jakimś dzieciakiem lub turystką, w którym znów udowodni skuteczność machania fujarką. Obali tym wszelkie internetowe trolle :), bo wystąpi w panterce opadających gaciach i w arafatce. Tym samym zrobi niesamowitą robotę jakiej nikt nigdy nie zrobił. Nawciska im kitu po oglądnięciu paru filmów z Rambo:
   tu przykład wciskania niebezpiecznego kitu przez kwietnia o jakiś obronach kurtkami i z dupy wziętymi torebkami , już dawno powinien odpowiedzieć karnie:
   https://www.youtube.com/watch?v=wrn6iDcG13s

   stek niebezpiecznych bzdur :
   https://www.youtube.com/watch?v=yrb53vlmVWM

   Usuń
  2. dalsza część do niebezpiecznych bredni głupka kwietnia na temat jego magicznych z palca wyssanych sztuczek :

   https://www.youtube.com/watch?v=XmW82bOZ79U

   Usuń
  3. Dobrze, że to przypomniałeś. Myśmy te filmy kilka miesięcy dawali na naszym blogu jako dowód, że metoda kwietnia na wywijanie kurtką prowadzi do śmierci. Trzeba być skończonym idiotą by uczyć czegoś takiego ludzi jako metody samoobrony. Jedyna skuteczna metoda to, albo taki sam nóż, albo nogi za pas. Nie wspomnę o dobrym żelowym gazie pieprzowym noszonym ZAWSZE w małej ładownicy na pasku przy biodrze. Nawet drobna kobieta lub niezbyt silny mężczyzna jest w stanie opóźnić takim gazem atak nożownika i utrzymać go na dystans pozwalający się oddalić. Cena gazów żelowych-strumieniowych najlepiej broń boże nie kupować gazów chmurowych podatnych na wiatr i małego zasięgu, to od 10 do kilkudziesięciu złotych w zależności od mocy i pojemności. Warto ponieść taki wydatek dla uratowania życia i każdy szanujący sie instruktor zalecił by w pierwszej kolejności żel lub gaz strumieniowy do samoobrony niż kurtkę do machania.

   Wstawiony jest DODATEK 1 w kąciku koniczyny dotyczący słabej sytuacji finansowej firmy Dariusza Jastrzębia/koniczyny i jego wątpliwej jakości oferowanych usług:

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

   Usuń
  4. A TERAZ JESZCZE ZOBACZCIE NA ILE ZDA SIĘ TECHNIKA KWIETNIA Z KURTKĄ I ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE NA CAŁE ŻYCIE, ŻE KWIECIEŃ TO KTOŚ KTO CHCIAŁ WAS NAUCZYĆ CZEGOŚ CO BY WAS ZABIŁO:

   https://www.youtube.com/watch?v=CTTaeaF_mZ4

   Usuń
  5. Zrobiłem DODATEK 6 w temacie:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/05/majowka-2014-w-rudzie-slaskiej-relacja.html

   METODY KWIETNIA PROWADZĄ DO ŚMIERCI
   A TERAZ JESZCZE ZOBACZCIE NA ILE ZDA SIĘ TECHNIKA KWIETNIA Z KURTKĄ I ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE NA CAŁE ŻYCIE, ŻE KWIECIEŃ TO KTOŚ KTO CHCIAŁ WAS NAUCZYĆ CZEGOŚ CO BY WAS ZABIŁO:

   https://www.youtube.com/watch?v=CTTaeaF_mZ4

   Zapamiętaj to na całe życie, że przed nożem nie ma techniki samoobrony tylko w pierwszym rzędzie ucieczka, a jeśli nie masz sił do ucieczki to pozostaje Ci podjęcie walki z takim samym narzędziem lub bronią palną

   Usuń
  6. Darus mysli ze jak jest w stanie przytrzymac najebana kaflare przy ruchaniu to jest kurwa wybitnym komandosem.
   Potem taki rozbrykany pijus podkrecony wiagra i psychotropami daje internetowe popisy, co kazdy z nas moze “podziwiac”.
   Przecie tyle razy pokonal Reksia, zalozyl mu nelsona jak ten chcial sie odszczekac a raz tak mu smycza przypierdolil ze ten nie wyrabial na zakretach.
   :)

   Usuń
  7. Od pierwszej minuty, dowiedzieliśmy się, że skuteczna samoobrona przed atakiem nożem w zasadzie nie istnieje. Pada więc pytanie, po co takie kursy? Śpieszę z odpowiedzią: Po pierwsze, cywile obecni na seminarium byli zupełnie nieświadomi wielu zagrożeń ? wiedza, którą zdobyli być może pomoże im i ich znajomym przed bardzo pochopnym zachowaniem i pokaże im jak niebezpiecznym narzędziem jest nóż. Ochroniarze i funkcjonariusze wynieśli nie mniej ważną rzecz: zobaczyli, że pałka służbowa czy też broń palna może nie stanowić żadnego środka obrony przed nożem.

   Wszyscy mądrzy fachowcy to mówią a głup naoglądał się bajek w Telewizji i robi za domorosłego instruktora narażając ludzi na śmierć :

   http://kryzysowo.pl/kurs-obrony-przed-nozem/

   Usuń
  8. Pokonał Reksia zakładając mu nelsona :)))))))

   O mało nie oplułem klawiatury :)

   Usuń
  9. Jeszcze coś głupek chce te dzieciaki i kobiety nauczyć , to niech ci co oglądają tego barana poczytają i oglądną sobie ten film :

   http://kryzysowo.pl/jak-sie-bronic-przed-nozem/

   Usuń
  10. UWOLNIĆ REKSIA,UWOLNIĆ REKSIA,UWOLNIĆ REKSIA!!!!!!!! Animalsów trzeba powiadomić,a jak jeszcze coś.....mu robią??? hehehehehhehhe

   Usuń
  11. hehehe uwolnić Reksia :) A ten wilczur co miał go w Rzeczce to już pewnie zjedzony :)

   Usuń
  12. Wilczur się zwilkołacił hehhehhe albo biedny się powiesił ze wstydu że ma/miał takiego "pana"

   Usuń
 32. https://www.google.pl/search?q=%22knife+wounds%22.%EF%BB%BF&biw=1280&bih=700&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=AJu3VP-PHMfmUqrhgdgC&ved=0CAYQ_AUoAQ

  A to odpowiedź na kwietnia brednie z jego machaniem kurtką torebką i tamponem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POLECAM WIĘC PRZECZYTAĆ http://kryzysowo.pl/jak-sie-bronic-przed-nozem/ oraz druga część http://kryzysowo.pl/narzedzie-do-samoobrony-czesc-2-czego-nie-uzywac/ oraz najważniejsze porady na nożownika http://kryzysowo.pl/narzedzie-do-samoobrony-czesc-3-czego-uzywac-do-samoobrony/

   Usuń
  2. bardzo dobra foto przestroga przedstawiająca konsekwencje szkodliwych porad tego matoła. Nawiasem mówiąc jak zobaczyłem:
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/ to wymiękłem.Kolejna podła nagonka na Prestiego. Widać że zjebana drużyna kwietnia odleciała na maxa a naczelne pachole pinokia niejaki koniczyna wiedzie w tym całym chorym projekcie prym. Skurwysyństwo, schiza i zbydlęcenie kwietnia osiągnęło apogeum. Nie zdziwię się jak wkrótce zaczną się smsy, chore telefony i nagrania na sekretarkę.

   Usuń
 33. Dla wszystkich, którzy zobaczą kwietnia na popełnianiu przestępstwa cytat ze strony:

  http://kryzysowo.pl/bardzo-dobre-wiesci-broniacym-prawa-przysluguje-ochrona-funkcjonariusza-publicznego/

  ///Broniącym prawa przysługuje ochrona funkcjonariusza publicznego

  Z okazji wiosny bardzo przyjemny news. :) Od dzisiaj wszystkim osobom które będą broniły nietykalności cielesnej albo mienia będzie przysługiwać taka sama ochrona jak funkcjonariuszowi publicznemu. W praktyce oznacza to dwie, najważniejsze zmiany:

  1. Atak na taką osobę będzie skutkował rozpoczęciem postępowania sądowego z „urzędu” a nie dopiero po skardze poszkodowanego

  2. Atak na funkcjonariusza publicznego jest zagrożony grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Zwiększa to potencjalny wymiar kary.

  Poniżej artykuł z gazetaprawna.pl

  Obywatel zwalczający chuliganów będzie chroniony jak policjant

  Osoby, które zareagują na chuligańskie wybryki w miejscach publicznych, są teraz chronione jak funkcjonariusze.
  Od dzisiaj obywatele, którzy staną w obronie porządku i bezpieczeństwa publicznego, będą chronieni jak policjanci. To efekt zmian w instytucji obrony koniecznej i rozszerzenia granic jej stosowania.

  Zgodnie z nowym art. 25 par. 4 kodeksu karnego osoba, która w obronie koniecznej odpiera zamach na jakiekolwiek cudze dobro chronione prawem, chroniąc bezpieczeństwo lub porządek publiczny, będzie korzystała z ochrony prawnej przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych. Atak na te osoby będzie traktowany w sensie prawnym tak samo jak atak na funkcjonariusza publicznego.

  Przykładowo, z taką obroną konieczną interwencyjną mamy do czynienia, gdy obywatel wystąpi w obronie niszczonego przez wandala mienia (np. zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów czy pojazdów komunikacji publicznej) albo napastowanego czy bitego w miejscu publicznym człowieka. W przypadku gdy sprawca przestępstwa z uwagi na podjętą obronę konieczną interwencyjną uderzy osobę interweniującą lub w inny sposób naruszy jej nietykalność cielesną, sprawca ten będzie odpowiadał także na podstawie art. 222 par. 1 k.k. przewidującego za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego grzywnę, karę ograniczenia wolności albo karę pozbawienia wolności do lat 3.

  Dotychczas takie zachowanie było traktowane jak zwykłe naruszenie nietykalności cielesnej, zagrożone grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ważnym skutkiem wprowadzonych zmian jest spowodowanie, że czyny przeciwko osobom broniącym cudzych dóbr są przestępstwami ściganymi w trybie publicznoskargowym, nie zaś z oskarżenia prywatnego.

  Podstawa prawna

  Ustawa z 26 listopada 2010 r. o zmianie ustawy ? Kodeks karny oraz ustawy o policji (Dz.U. nr 240, poz. 1602)
  Moim zdaniem milowy krok w dobrą stronę. Pytaniem pozostaje skuteczność egzekwowania tego przepisu w praktyce.

  A jakie jest wasze zdanie?///

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje zdanie jest takie, ż e czubek robi ludziom wodę z mózgu, opowiada o jakiś telewizorach i lodówkach noszonych podczas wojny do lasu, opowiada bzdury o rozpalaniu ognia za pomocą wersalek i proszku ixi , pluje na Polaków, a użala się nad pejsami jednocześnie szczując na Niemców. Zakłamuje historię, Naraża ludzi na ataki nożowników. Wychwala Armię Czerwoną , czyli szkodnik.

   Usuń
 34. A co wy na to?!

  Dariusz Kwiecień Audycja XLIV
  https://www.youtube.com/watch?v=6TpwvV4RgPY


  tuja8ful
  1 dzień temu

  Etatowi komentatorzy szukają ,,dziury w całym", byle przyłożyć.Wtedy poczują się lepiej, Nie ważna dla nich treść przekazu.Wielkie uznanie p.Darku! O tych zbrodniach nie można zapomnieć i dzięki, że Pan nam to przypomina.W szkole na lekcjach historii tego nie uczyli.
  Odpowiedz
  ·
  Ukryj odpowiedzi
  pan kracy
  1 dzień temu

  Treść przekazu a to dobre. Powiedz To DK jak sadzi kity na każdym kroku zobacz filmik z Bydgoszczy o DAG jak ludzie z tej miejscowosci mówią ,że twój guru bredzi i gada trzy po trzy i wtedy sie wypowiedz.
  Odpowiedz
  ·
  Dariusz Kwiecien
  5 godzin temu

  +pan kracy Tomaszu Sidorze z ul Lipskiej z warszawy mało narozrabiałeś Dariusz Jastrząb także zgłosił sprawę w sadzie przeciw tobie ,
  Odpowiedz
  ·
  Dariusz Kwiecien
  5 godzin temu

  +Dariusz Kwiecien A za ekscesy w Gogołowie na pewno pójdziecie siedzieć ty i sawiak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. he he, a ciekawe skąd kwiecień wie, że ten koniczyna/dariusz jastrząb złożył pozew do sądu?
   Mrzonki, mrzonki i jeszcze raz mrzonki. Nawet gdyby to kiedykolwiek zrobił to byłby najgłupszym człowiekiem na świecie. Nasza skrzynka emailowa zawiera kilkaset emaili od tego debila z pogróżkami i próbami zastraszania, obelgami i treściami obliczonymi na nękanie. Tomasz publikując dane o tym idiocie opublikował tylko cos co jest powszechnie dostępne i jawne więc nic niezgodnego z prawem nie zrobił, a opublikowanie emaili od niego grożących pisaniem na jego Matkę było tylko forma zapobiegnięcia jej zniesławienia i formą samoobrony.

   Usuń
  2. bardzo dobrze że w końcu Tomek utrącił koniczynę. Nie tak dawno ten łajdak bardzo aktywnie udzielał się na anty- hejterze gdzie w swoich agresywnie- zdegenerowanych postach publicznie podżegał innych kretynów, pomawiał, konfabulował, zastraszał itp, itd. Cymbał sam się podkręcał obelgami które wypisywał na niewinnych ludzi takich jak Tomek, Karol a teraz płacze i robi z siebie męczennika. Pewnie w związku z tym guru kwiecień na bani pierdolnie audycję pt. prokuratorzy, adwokaci i projekt Heops. Mam nadzieje że koniczyna zdradzi kwietniowi w końcu kim jest max i april team będzie happy hehe.

   Usuń
 35. Także zgłosił ?, czyli kwietniołak też pewnie zgłosił coś komuś ?, jak nic zgłosił to pewnie do Thule i Armii Czerwonej z trzydziestoma adwokatami i ABW. Jak na razie to kwietniołak sam czeka na proces za zniesławianie.

  OdpowiedzUsuń
 36. http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=608&start=420

  Tam jest taki zrzut ekranowy , gdzie kwietniołak pyszczy że Owsiak utrącił hejtera , jak na razie to Matka Kurka utrącił Owsika , niby twego kumpla bo przecież jak wszyscy wiedzą, Obama zawsze rano pije w kwietniu kawę, więc można skłamać że z kwietniem :).

  OdpowiedzUsuń
 37. Mamy nowy dział na górnej belce:

  NAUKI KWIETNIA PROWADZĄ DO ŚMIERCI-czyli uczysz się od kwietnia jesteś zimny trup.
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/nauki-kwietnia-prowadza-do-smierci.html

  OdpowiedzUsuń
 38. To co? Obstawiamy? Będzie w niedziele nowy bełkot? Jako pierwszy daje na -TAK ;))))))))

  OdpowiedzUsuń
 39. Warto dodać ten komentarz w dodatku do tematu DAG Fabrik Bromberg

  "Rozbawiony jak nigdy 3 dni temu
  Ale się ubawiłem tymi głupotami :D Jest Pan śmieszny Panie Kwiecień !!! Albo po prostu niedouczony ! Opowiada Pan o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia. Nie zna Pan historii tego miejsca, penetruje Pan obiekty i opowiada Pan o nich nie znając ich zastosowania w tamtym okresie, opierając się tylko i wyłącznie na wyssanych z palca, jak to ładnie Pan określił "dopisanych teoriach". Jaka chłodnia kominowa, jakie przewożenie nitrogliceryny, jaki budynek inicjacji nitrocelulozy na komponenty, skąd Pan wytrzasnął te muchołapki i te miedziane siatki "odgromniki"(Pana zdaniem), a przede wszystkim jaki rok 1860 ??? Co to za pierdoły ? Istna PARANOJA !!! Może na początku , zanim zaczął Pan opowiadać takie pierdoły wypadało by zapoznać się z publikacjami, dokumentami, zdjęciami, planami budowy, oraz relacjami osób które tam pracowały ?! Może jednak należało zacząć od trasy turystycznej gdzie takowe informacje i dokumenty się znajdują ? Uniknął by Pan w ten sposób totalnej kompromitacji ! Pana "dopisane teorie" maja się nijak w stosunku do rzeczywistości ! Fabryka DAG Bromberd zaczęła być budowana w 1939 roku po wkroczeniu Niemców do Polski i jej budowa trwała do 1945 roku (nigdy nie została ukończona), na terenie fabryki znajdował się żeński podobóz stutthof oraz obóz jeniecki (Francuzi, Anglicy, Rosjanie itd.), "chłodnia kominowa" którą się tak Pan ekscytował została wybudowana za czasów PRL ! (nie była budowana przez Niemców), i teraz lekcja fizyki i chemii Panie Kwiecień :) Nitrogliceryna nie była przewożona, ani magazynowana ponieważ jest zbyt niestabilnym materiałem !!! Spowodowało by to po prostu wybuch ! Budynek na samym początku filmu służył do magazynowania prochu bezdymnego a nie nitrocelulozy a tym bardziej nitrogliceryny ( to były tylko półprodukty), nitroceluloza była przewożona z zupełnie innej strefy do budynku który Pan nazwał "budynkiem inicjacji nitrocelulozy na komponenty" który tak naprawdę był budynkiem Żelatynizacji ! Tm mieszano nitrocelulozę z nitrogliceryną w zawiesinie wodnej i tam powstawało ciasto prochowe, które później przesyłane było Pana "tajemniczym łącznikiem" do budynku walcowni, połączonego z magazynami, tam ciasto prochowe było walcowane "osuszane" i pakowane w drewniane skrzynie, wysyłane było linia kolejową (która znajdowała się od strony magazynów) do strefy produkcji prochu bezdymnego (nie wyrzucano tego przez okno jak Pan domniemywał, teorii o wzbogacaniu uranu nawet nie będę komentował !), No i na koniec SŁUPY :) Pana "muchołapki" albo "odgromniki" lub "brama łącząca strefę NGL DAG FABRIK z innymi wymiarami we wszechświecie" :P Niezależnie jak Pan to nazwało, to po prostu zwykłe słupy przesyłowe na których zainstalowane były rurociągi służące do przesyłu wody lub pary pod ciśnieniem, oto ci zagadka :D Swoją drogą miał Pan dużo szczęścia że nie zgarnęła Pana ochrona z obiektów muzeum, bo przecież Pan nie zauważył żółtych tabliczek z napisem ZAKAZ WSTĘPU ! Kończąc muszę Panu przyznać że udało się Panu mnie rozbawić jak nigdy dotąd !!! :D I nie podarował bym sobie gdybym nie zacytował Kmicica "kończ waść Kwiecień, wstydu oszczędź!"."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już to zrobiłem jest DODATEK 3 w temacie DAG:

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/01/kolejne-tajemnicze-skrzynie-i-tropy-po.html

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.