niedziela, 4 stycznia 2015

KOLEJNE TAJEMNICZE SKRZYNIE i tropy pół ludzi-pół zwierząt, WROTA PIEKIEŁ OTWIERAJĄ SIĘ POWOLI, WYMIANA KURTEK, a może i majtek, staników i podpasek pacjentów szpitala psychiatrycznego. WÓZKI NA KÓŁKACH Z GUMOWYCH PIŁEK jeżdżące po podłodze z gumobetonu!

NADRABIAMY ZALEGŁOŚCI OD GRUDNIA.

Specjalnie nie pisaliśmy nowych tematów bo ostatnia audycja/czytaj popis intelektualny czuba z dojmującym parciem na szkło/ i noworoczny występ dał nam taką ilość powodów do śmiechu i psychiatrycznych analiz, że chcieliśmy by to jak najdłużej powisiało na stronie i szkoda było te tematy nadpisywać nowymi.
Ale najwyższy czas, więc zaczynamy od tajemniczych skrzyń i tropów za ludzio-zwierzakami!

Kwiecień znów uraczył nas opowiastką jakoby ze szpitala psychiatrycznego w Kaufbeuren w Bawarii wywożono tajemnicze skrzynie z... no własnie zapewne w środku jeśli nie było złota to musiały być zmutowane istoty pół ludzi pół zwierząt. Tylko jakich? Nie trudno się domyślić po obejrzeniu na przykład tego filmu pt: Eksperymenty Hitlera w Puszczy Bialowieskiej 2014 
https://www.youtube.com/watch?v=bpq0W5MGFYU&feature=youtu.be Bardzo ciekawy film, który polecił ktoś w komentarzach na kanale YT kwietnia. Opowiada o tym jak Gering już przed IIwś i w trakcie niej próbował wyhodować na drodze selekcji wymarłe zwierzęta rogate, tury. Po obejrzeniu tego materiału widać, że eugenika zajmowała w badaniach nazistów ważny element, ale tylko eugenika, a nie genetyka.../
niemniej dla takich jak kwiecień i stado jego pelikanów latających za nim po górach naziści z całą pewnością krzyżowali i to z powodzeniem ludzi i zwierzęta, a potem wywozili ich w tajemniczych skrzyniach do kompleksu Riese gdzie wypuszczano na wolność. Po obejrzeniu tego materiału każdy "inteligemtntny " człowiek, a takich wśród fanów kwietnia nie brakuje, stwierdzi, że naziści ani chybił musieli skrzyżować człowieka z turem chcąc wyhodować silnego i nieustraszonego wojownika, który miał zawojować cała Europę i Rosję. 
A, że okazało się, że można krzyżować i Tury i ludzi do dorzucono do tego genetycznego kociołka kilka genów wilka i mamy w opowieściach kwietnia postać ni mniej ni więcej odpowiadającą rysopisowi Baphometa!!!
Nie wierzycie? oto dowody:
Czyli z nadania Baphometa magia i czary w służbie eugeniki i genetyki
No cóż zastanawiające jest tylko jedno czemu ci cholerni Niemcy/naziści na swe rytuały i tajne genetyczne eksperymenty upodobali sobie znów szpital psychiatryczny? Czy to za sprawą tajemniczych lochów pod nim czy może za sprawą wyobraźni świadków, którzy swego czasu będąc pacjentami przeżyli wojenną zawieruchę by głosić prawdę o prawdziwych zamiarach ich oprawców...?


Dopełnieniem stanu psychicznego towarzyszącego kwietniowi w czasie bożonarodzeniowych świat jest inna stara baśń, którą znamy już od dawna czyli otwarcie wrót. Czeka więc ten nasz zbawca i głosiciel słowa Baphometowego na te otwarcie, a ono jak nie nastąpiło tak nie następuje. O, przepraszam wrota się otwierają powoli, ale się otwierają. Nie wierzycie? Oto dowody:

Najlepszym komentarzem do tych urojeń są komentarze na jego własnym blogu. 
Zacytuję je bo cztery z nich trafiają w przysłowiową dychę:


Autor wpisu ma jakieś problemy z samym sobą? Ewakuację zatrzymała premier Kopacz. Z PO, nie z PiS. Jarosław ani Amerykanie nie mają z tym nic wspólnego.Przekazy religijne, mistyczne czy okultystyczne używają alegorii i metafor. Na przykład " wyjście z Egiptu" może oznaczć opuszczenie przez duszę materialnego świata, ucieczkę spod władzy Faraona (Demiurga, Szatana). Itd. itd. itd. To dlaczego "Otwarcie Wrót" interpretuje Pan prawie dosłownie? Jeśli ten termin wymyślili okultyści odnosi się do rzeczywistości duchowej, wnętrza czlowieka, wewnętrznego świata. Darek a kiedy nie ginęły samoloty, nie tonęły statki a pogoda była przewidywalna? Kiedy nie było wojen? Napisz, bo większość tego nie wie.opowiesci pana Darka sa ciekawe ale wiekszosc trzeba traktowac bardzo luzno

Co do ostatniego nie zgadzam się w 50%ach. Opowieści pana darka zaiste trzeba traktować luźno, ale bynajmniej nie są ciekawe. Kto jest zdrowy na umyśle ten odczuje słuchając tych bredni jakimi popisuje się przy każdej okazji, pewnego rodzaju znużenie i śmiech, a jeśli o mnie chodzi to irytację bowiem urodziłem się z jakimś takim wrodzonym instynktem zachowawczym broniącym mnie przed każdym przejawem głupoty i idiotyzmu nakazując do takich kretynów nie pałać sympatią i zaufaniem, a wręcz przeciwnie antypatią, irytacją i nieskrywaną WROGOŚCIĄ. Tak wrogością dla tego bo każdy kto chce mnie oszukać i swymi kretyńskimi opowieściami nakarmić traktowany jest jak zagrożenie i jako taki postrzegany jest jako ktoś kto chce ze mnie zrobić idiotę takim mnie traktując. Więc jak mam w naturalny sposób nie mieć takiemu ochoty dać zwyczajnie w mordę lub kopa w przysłowiową dupę?
Prawidłowa reakcja. Jeśli jej nie masz to znaczy, że Twoje miejsce jest w szpitalu psychiatrycznym.Ale jak widać są tacy co nie tylko nie mają odruchów obronnych, ale i sami są na równi z kwietniem upośledzeni. To jego fani i poplecznicy wszelkiej maści, którzy mają problemy z odróżnieniem normalności od nienormalności. 
Co więcej niektórzy przywdziewają nie tylko jego pozy i postawy, ale i ciuchy! upodabniając się do swego schizofrenicznego guru w swej zewnętrznej powłoce. zapewne bohater poniższego materiału o imieniu Tomasz wywodzi się z jednego z tych stowarzyszeń wyznawców kwietnia o, których kwiecień mówił w jednej ze swych ostatnich audycji. 
Czyli DWA W JEDNYM sobowtór i pierwowzór na ekranach waszych monitorów.


Kolejny popis samowiedzy płynący z wybujałej chorej fantazji. 
Każdy z was gdyby tylko chciał mógłby stanąć przy byle bunkrze i nawijać podobne bzdury jak ten od "świetnej roboty" Tylko musicie sobie znaleźć sobowtóra, użyczyć mu swej kurtki, a nawet butów, czapki i apaszki o bieliźnie nie wspomnę i wtedy możecie popisywać się swą wiedzą do woli. ku uciesze pelikanów nigdy nie będących w danym miejscu.  

CHCIAŁEM WAM POKAZAĆ JAK WYGLĄDAŁA PODŁOGA W SCHRONIE!!!
W pierwszej minucie, a właściwie połowie minuty kwiecień ODKRYWA, że podłoga w DAG jest taka sama jak w Ludwikowicach! Niesamowite odkrycie-ku uciesze pelikanów z internetu.
W dodatku wchodzi do tego bunkra i mówi, że podłoga w nim jest ANTYSTATYCZNA czyli beton pomieszany z gumą! po czym znów wychodzi na zewnątrz i sięga po odłupane jakieś kawałki, które okazują się niegumiaste i mówi, że niestety nie to, nie ma tu rozbitego kawałka, ale kamera robi nagle najazd na rozbity taki kafelek w 1:05 min. który kwiecień pomija i nawet po niego nie sięga by nie zaprzeczyć swej urojonej historii-kłamstwu. Dla tego ten blog nosi nazwę "kłamstwa Riese" 
No, ale pospolity pelikan po obejrzeniu tego materiału pójdzie na podwórko i opowie, że w Ludwikowicach i w DAG-u jest gumowo-betonowa podłoga. 
WÓZKI MIAŁY GUMOWE KOŁA W POSTACI GUMOWYCH PIŁEK!!!
Takim kitem kwiecień kończy opowieść o gumo-betonowej podłodze po, której Niemcy wozili na wózkach z kołami z gumowych piłek nitroglicerynę by ta nie zaiskrzyła w trakcie transportu.

Czy se można wyobrazić lepszą brednię i kit dla matołów-pelikanów z internetu?
Nie wysłuchałem tego materiału w całości tylko przeskakiwałem kursorem co kilka minut i trafiłem na moment gdzie kwiecień pokazuje wmurowane szyny w sufit jakiegoś zadaszenia twierdząc, że to dowód na jakieś prowadnice czy coś w tym rodzaju. Bzdura i wymysł, Kwiecień jest ostatnim ekspertem od snucia teorii czym i do czego były te szyny. Potem trafiłem na moment w, którym przedstawia swego nowego towarzysza ekspluracji ubranego w jego kurtkę i taką sama czapkę i apaszkę. Koleś już po głosie zdradza, że nadużywa gorzały i ma coś nie po kolei z głową. No, ale ZAISTNIAŁ dzięki rekomendacji swego guru od gumowych kafelków i wózków na kółkach z gumowych piłek/pusty śmiech/

Polecam ostatnie dwie minuty tego materiału w, których kwiecień chwali się odkryciem studzienek w, których płynie w rurach woda pod ciśnieniem mimo, że od wojny upłynęło 70 lat. No cóż to kolejne odkrycie ZDRADZAJĄCE tajemnice Riese tylko jaką? Czego te rury i kapiąca woda ma dowodzić? A no tak, że woda płynie zawsze gdy jest pod ciśnieniem i zawsze w dół gdy jest na górze.

DODATEK 1
No i tak to w życiu bywa, że prędzej czy później prawda wychodzi na jaw demaskując oszusta i świra.
Jak się okazuje miejsce w, którym kwiecień skręcił swój żałosny materiał jest bardzo dobrze opisane i znane w dodatku bardzo dobrze wiadomo co w nim się mieściło. żadna fabryka nitrogliceryny wożona wózkami z kółkami z gumowych piłek po gumobetonie tylko fabryka prochu i materiałów inicjujących. Nawet gdyby produkowano tam nitroglicerynę to było by to ćwierć prawdy jaka kwiecień wcisną, ale jak dla mnie dla laika w takich sprawach wydaje mi się, że produkcja materiałów wybuchowych w jednym miejscu z produkcją nitrogliceryny nie idzie w parze.
Dziękujemy jednemu z naszych czytelników, który zapodał linka do strony opisującej to miejsce i dokładni je pokazującej na zdjęciach:
www.mmbydgoszcz.pl/blog/entry/248854/Fabryka+Prochu+Dynamit+AG+Vorm.+Alfred+Nobel+%26+CO.html
Zacytujmy tekst z tej strony zdjęcia obejrzyjcie sobie w linku:Fabryka Prochu Dynamit AG Vorm. Alfred Nobel & CO

Tym razem wspólnie obejrzymy moją fotorelacje z wizyty w fabryce prochu w Bydgoszczy. 

1939-1945 - Niemcy wyburzają staropolskie zabytki oraz budują w okolicy wielką fabrykę prochu Dynamit AG Vorm. Alfred Nobel & CO Bromberg ukrytą w lasach Puszczy Bydgoskiej, przy budowie pracuje ok. 40 tysięcy osób, w tym tysiąc jeńców wojennych (obecnie pozostałości fabryki znajdują się na terenie Zakładów Chemicznych Zachem). 

Jest jednym z dwóch w Polsce zabytków niemieckiej architektury przemysłowej. Jesienią 1939 r. Niemcy rozpoczęli rękami ok. 40 000 pracowników przymusowych budowę zakładu zbrojeniowego Dynamit AG Vorm. Alfred Nobel & CO Bromberg ukrytego w lasach Puszczy Bydgoskiej w Łęgnowie – dzisiaj w granicach Bydgoszczy. 

Wokół zbudowano 16 obozów pracy przymusowej, w których więziono ok. 2 tys. jeńców radzieckich, francuskich, angielskich, włoskich i jugosłowiańskich. Pracowało tu m.in. 2,5 tys. kobiet żydowskich, które zwożono z obozu w Stuthofie, a po kilku tygodniach morderczej pracy odwożono do KL Auschwitz. 

Charakter obiektów pozwala przyjąć z dużą pewnością, że w zakładach produkowano trotyl, proch nitrocelulozowy, materiały inicjujące, heksogen oraz dwunitrobenzen. Rosjanie i Ukraińcy byli kierowani do pracy w tzw. oddziałach zamkniętych fabryki, gdzie nawet krótkie przebywanie groziło zapadnięciem na ciężką chorobę, spowodowaną obecnością szkodliwych oparów z reakcji chemicznych. Fabryka jest miejscem śmierci wielu ludzi. Części zbiorowych mogił nie odnaleziono do dnia dzisiejszego. 
Stan obecny i DAG jako atrakcja turystyczna [edytuj] 

Do dzisiaj pozostało kilkaset obiektów poprzemysłowych nierzadko połączonych podziemnymi tunelami, kilkadziesiąt betonowych schrony przeciwlotniczych i innych obiektów. Przez 60 lat obiekty były zamknięte dla dostępu osób postronnych, niewykorzystywane przez Zachem. Porosły lasem podobnie jak schrony Hitlera w Gierłoży k. Kętrzyna. 

Obiekty są w bardzo dobrym stanie, połączone podziemnymi tunelami o długości blisko 2 km. Tunele budowano na czterech różnych głębokościach – w niektórych miejscach przecinają się ze sobą. Są w tak dobrym stanie, że gdzieniegdzie widnieją jeszcze niemieckie napisy eksploatacyjne oraz napisy i rysunki wykonane przez więźniów. Niektóre budynki stoją przy skarpach pagórkowatego terenu, więc podróż tunelem kończy się np. na czwartym piętrze innego obiektu. Ze względów historycznych obiekty na Zachemie mają ogromną wartość poznawczą, edukacyjną oraz turystyczną. 

Stanowią unikatowy w skali Europy przykład hitlerowskiej fabryki zbrojeniowej z okresu II wojny światowej i miejsce martyrologii. To wspaniałe miejsce podziemnej trasy turystycznej, unikalnej na skalę krajową. 

Źródło wikipedia.DODATEK 2
NA YT NA KANALE TEGO DEBILA SĄ MĄDRE KOMENTARZE ZACYTUJĘ:

Bzdury jak zwykle ,1863 to Nobel firmę dopiero zakładał.Skoro zakłady był budowany 1860 to jak mogła to budować Organizacja Todt która powstała 1938?
Odpowiedz
 · 
4


to tylko w dalszym ciągu potwierdza fakt ze pan. april mija sie z prawda w wielu dziedzina i miejscach....wszedzie sensacje todt, ahnennerbe, lebensborn.....to wszystko jest opisane...robisz pan z siebie meczeninnika ze tajne organizacje hitlerowskie pana scicgaja? jakby to była prawda juz dawno zniknąłbys pan z sieci z tymi filmikami ....banialuki takie

BEZ KOMENTARZA BO CO TU WIĘCEJ KOMENTOWAĆ. a PELIKANY MIMO TO PISZĄ, ŻE ŚWIETNA ROBOTA PANIE DARKU.


DODATEK 3 18.01.2015
Kolejna porcja komentarzy z pod tej żałosnej kompromitującej popisówki nieznajomości tematu.
Zaczynamy od najlepszego komentarza:
 
Ale się ubawiłem tymi głupotami :D Jest Pan śmieszny Panie Kwiecień !!! Albo po prostu niedouczony ! Opowiada Pan o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia. Nie zna Pan historii tego miejsca, penetruje Pan obiekty i opowiada Pan o nich nie znając ich zastosowania w tamtym okresie, opierając się tylko i wyłącznie na wyssanych z palca, jak to ładnie Pan określił "dopisanych teoriach". Jaka chłodnia kominowa, jakie przewożenie nitrogliceryny, jaki budynek inicjacji nitrocelulozy na komponenty, skąd Pan wytrzasnął te muchołapki i te miedziane siatki "odgromniki"(Pana zdaniem), a przede wszystkim jaki rok 1860 ??? Co to za pierdoły ? Istna PARANOJA !!! Może na początku , zanim zaczął Pan opowiadać takie pierdoły wypadało by zapoznać się z publikacjami, dokumentami, zdjęciami, planami budowy, oraz relacjami osób które tam pracowały ?! Może jednak należało zacząć od trasy turystycznej gdzie takowe informacje i dokumenty się znajdują ? Uniknął by Pan w ten sposób totalnej kompromitacji ! Pana "dopisane teorie" maja się nijak w stosunku do rzeczywistości ! Fabryka DAG Bromberd zaczęła być budowana w 1939 roku po wkroczeniu Niemców do Polski i jej budowa trwała do 1945 roku (nigdy nie została ukończona), na terenie fabryki znajdował się żeński podobóz stutthof oraz obóz jeniecki (Francuzi, Anglicy, Rosjanie itd.), "chłodnia kominowa" którą się tak Pan ekscytował została wybudowana za czasów PRL ! (nie była budowana przez Niemców), i teraz lekcja fizyki i chemii Panie Kwiecień :) Nitrogliceryna nie była przewożona, ani magazynowana ponieważ jest zbyt niestabilnym materiałem !!! Spowodowało by to po prostu wybuch ! Budynek na samym początku filmu służył do magazynowania prochu bezdymnego a nie nitrocelulozy a tym bardziej nitrogliceryny ( to były tylko półprodukty), nitroceluloza była przewożona z zupełnie innej strefy do budynku który Pan nazwał "budynkiem inicjacji nitrocelulozy na komponenty" który tak naprawdę był budynkiem Żelatynizacji ! Tm mieszano nitrocelulozę z nitrogliceryną w zawiesinie wodnej i tam powstawało ciasto prochowe, które później przesyłane było Pana "tajemniczym łącznikiem" do budynku walcowni, połączonego z magazynami, tam ciasto prochowe było walcowane "osuszane" i pakowane w drewniane skrzynie, wysyłane było linia kolejową (która znajdowała się od strony magazynów) do strefy produkcji prochu bezdymnego (nie wyrzucano tego przez okno jak Pan domniemywał, teorii o wzbogacaniu uranu nawet nie będę komentował !), No i na koniec SŁUPY :) Pana "muchołapki" albo "odgromniki" lub "brama łącząca strefę NGL DAG FABRIK z innymi wymiarami we wszechświecie" :P Niezależnie jak Pan to nazwało, to po prostu zwykłe słupy przesyłowe na których zainstalowane były rurociągi służące do przesyłu wody lub pary pod ciśnieniem, oto ci zagadka :D Swoją drogą miał Pan dużo szczęścia że nie zgarnęła Pana ochrona z obiektów muzeum, bo przecież Pan nie zauważył żółtych tabliczek z napisem ZAKAZ WSTĘPU ! Kończąc muszę Panu przyznać że udało się Panu mnie rozbawić jak nigdy dotąd !!! :D I nie podarował bym sobie gdybym nie zacytował Kmicica "kończ waść Kwiecień, wstydu oszczędź!".

 
Kwiecień tak samo zachowywał się na Śląsku (OWŚ). Przyjechał, gadał rzeczy, których nie sposób cytować. On po prostu ma urojony schemat, wg którego snuje swoje brednie. Nie ważne gdzie jest. Zawsze konfabuluje, nie mając żadnego przygotowania merytorycznego.

 
Skąd ty człowieku tą datę budowy zakładów wytrzasnąłeś?? Do 39 w tym miejscu Niemcy mogli co najwyżej grzyby zbierać ...

 
Panie Darku: czy zwiedził Pan Explozeum przed nagraniem tych bzdur? Czy przeczytał Pan jakąś książkę o miejscu D.A.G. Fabrik Bromberg? Dlaczego nie kontaktował się Pan z prawdziwymi pasjonatami i znawcami tego miejsca? I jeszcze jedno: czy odwiedził Pan jakieś bydgoskie forum lub stronę gdzie poruszana jest tematyka dawnej fabryki? 4x nie? Smutne, że przyjeżdża ktoś z południa Polski i takie bzdury opowiada o naszych perłach historii :-( 

świetny artykuł o DAG Fabrik Bromberg zanim powstało explozeum.

http://www.mmbydgoszcz.pl/298472/dynamit-aktien-gesellschaft-vormals-alfred-nobel--co-bromberg-dag

Tajemnicze i strasznie "nikomu nie znane tunele"...

garść danych    http://www.exploseum.pl/historia.html

nigdy nie istniała żadna manufaktura  Nobla w Bydgoszczy w 1890, nawet produkcji plastikowych łuków nie planowano...nie potrzebujemy w Bydgoszczy historii rozpowiadanej przez wariatów,  rób to na oddziale gdzie się leczysz

 
+Dariusz Kwiecien Was? Poczekaj Pan... policzę ilu jest nas, mieszkańców Bydgoszczy, którzy niestety mało wiedzą o tym co dzieje się na Marsie ale bardzo dobrze znają historię D.A.G. Fabrik Bromberg. Przyłbice mam odsłoniętą.
Odpowiedz
 · 
 
+Dariusz Kwiecien
Bydgoszcz czeka na fantastę.Spotkajmy się. Zapraszamy.

 
Dość. Wytrzymałem do 2 minuty i 22 sekundy. Takiego steku bzdur dawno nie słyszałem. Chłopie - skąd ty się wziąłeś? Albo lepiej - co ty bierzesz?  

 
Wiele osób mieszkających w Bydgoszczy i znających to miejsce i jego historie nie może słuchać tych bzdur, które opowiada Pan Dariusz Kwiecień. Chyba najpierw powinien spotkać się z znawcami tematu albo chociaż książkę przeczytać :-)


JAK widać kwiecień wzbudza coraz większe oburzenie wśród tych co orientują się lepiej od niego w temacie. 
Zastanawiam się kiedy ktoś nie wytrzyma i wytarga za uszy tego kretyna?OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

37 komentarzy:

 1. Komentować się tych bzdur nie da, nie ma co z debilem w ogóle polemizować, z wariatami się nie rozmawia tylko leczy. A głupków i nieuków kształci.

  DAG nie powstało w 1860r, chłodnia nie chłodzi powietrza tylko wodę.
  Podłogi były pokryte gumową powłoką a nie betonem wymieszanym z gumą. Stowarzyszenie Lubusz po głupotach jakie powypowiadał kwiecień na temat DAG Krzystkowice nie chce mieć z głupkiem nic wspólnego. Studzienek wszędzie jest oporowo nie tylko tam.
  Woda płynie rurami wszędzie z góry na dół. Reszty głupot nie ma co komentować.
  Jak widać na filmie głupków już jest dwóch. Jest to dowód na to, że więcej pacjentów chodzi luzem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze po sylwku nie wytrzeźwieli :-), pomyliły im się nawet szmaty, ten drugi przepity pijaczyna jest w kurtce kwietnia, jak skacowani wstali rano to nawet nie skumali że zakładają nie swoje ciuchy :-), po za tym jak zwykle stek bzdur z dupy wziętych.

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja czekam na wieczorne drugie wcielenie Tomka, czyżby przy świetle Księżyca wcielał się w wilkołaka ???. Sądząc po przechlanym głosie może się wcielić w co chce.
  Nie mogę się doczekać aby to zobaczyć, panie darku szacun i czekam na filmik z Tomkiem Romkiem i Atomkiem.
  Czekam też na filmik z Boczkiem o tajemniczym zaczepie do windy na Soboniu, które jak wszyscy górnicy wiedzą, w tej rzeczywistości jest zaczepem spinającym wagoniki wózków kolejki wąskotorowej :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Czegoś takiego biedak nie widział w Zielonej Górze :-), wcale się nie dziwię bo w Zielonej Górze nie było nigdy fabryki DAG. Ja jestem lepszym odkrywcą i powiem wam że czegoś takiego nie widziałem w Warszawie , Krakowie, Bonn i Paryżu :).
  Tak że to co nam dzisiaj 70 lat po wojnie zaprezentował pan darek nadaje się do księgi rekordów Gunesa i encyklopedii.

  Oto pan darek z kompanem odkryli, że pod Bydgoszczą była fabryka DAG.

  Nigdzie się państwo o tym nie dowiedzą, tylko z filmów pana darka ;-). Dowiecie się tam również, że fabrykę w Prusach budowała w 1860 roku Niemiecka firma DAG siedem lat zanim powstała, a budowała to organizacja TODT siedemdziesiąt sześć lat przed powstaniem tej organizacji i 76 lat wcześniej zanim się urodził Fritz Todt :-).

  Pan darek wraz z kompanem "pasjonatem" pokazują wyznawcom swojego kościoła inny świat :-). Świat z betonowo-gumowymi podłogami.

  Ciekawym kiedy będzie filmik kręcony w pomieszczeniu z gumowymi podłogami i gumowymi ścianami, a drzwi będą bez klamek :-). Zaś na dachu tej wyszukanej konstrukcji będzie stała chłodnia która będzie chłodziła powietrze :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. "Każdy z was gdyby tylko chciał mógłby stanąć przy byle bunkrze i nawijać podobne bzdury jak ten od "świetnej roboty" "

  Mylisz się, jak ja bym zaczął nawijać przy śmietniku , to tak bym naściemniał i takie fakty podał i daty, że każdy kwietniowy gimbus otworzył by paszcze i rzekł ŁAAAłłłłłłłłłł.

  Szacun, ten to ma wiedzę, ten to wie. łałłłłłłłł to jest to :-),

  Zamieszał bym jaszczury z opowieściami pani Wiesławy gdy wynosiła śmiecie, doprawił bym 7 lewelami pod śmietnikiem, podał bym trochę nieznanych nikomu nazwisk nazistowskich naukowców, pokazał trochę poniemieckich szopek wokoło śmietnika, powrzucał z dupy wziętych dat, i nikt by nie potwierdził ani nie zaprzeczył :-). kwiecień by się schował w mysią dziurę. :-).

  Tak sobie nieraz myślę czy aby się tym nie zająć, bo to całkiem wygodny sposób na zarabianie kasy, ponieważ jak widzę, kretynów co to by to łyknęli jest spora liczba :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Sami teraz widzicie drogie pelikany jakim trza być idiotą by wymyślić gumobeton. Już pomijając techniczną stronę wykonania takiej substancji, która zdaje się być sama w sobie absurdalna z czysto fizycznego punktu widzenia to nawet gdyby za pomocą jakiejś nazistowskiej technology udało się zrobić masę - mieszankę betonu i gumy to by chcieć uzyskać posadzkę o wystarczająco sprężystych własciwościach można by było nadać samej gumie w procesie jej tworzenia odpowiednią elastyczność za pomocą odpowiedniego doboru składników warunkujących jej twardość. A taka technologia w tamtym czasie już istniała więc pomysł z mieszania gumy z betonem jest czystym idiotyzmem i dowodem na kolejne urojenie i wymysł chorej pijackiej łysej łepetyny :) Nie ujmując łysym pałom wszelkiej maści, którzy mają te pały na przysłowiowym karku tam gdzie być powinny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W pewnym stopniu zaczyna mi być go żal. Mam wrażenie, że gdzieś tu się jednak pogubił. Owszem rządzi nim chęć zysku i parcia na szkło ale odnoszę wrażenie, że dość mocno oderwał się od rzeczywistości. No bo kto przy zdrowych zmysłach dalej brnie w bagno, pomimo tego, że został już zdyskredytowany w tak wielu środowiskach. Kto przy zdrowych zmysłach,będąc w Riese, na Śląsku, na Pomorzu, czy gdziekolwiek wymyśla brednie wg urojonego schematu, nie myśląc, czy nie zdając sobie sprawy, że naraża się w ten sposób na ośmieszenie. Rozumiem że, gdyby to był nastolatek,który który ma wybujałą fantazję i płodzi tego typu historie. Ale Kwiecień? Przecież to dzieciaty chłop po 40-stce. No ile tak pociągnie. Przecież koniunktura się kiedyś skończy. No chyba, że niedouczonych nastolatków i nawiedzeńców jest nieprzebrana masa. Może gdy go spotkam w Sowich to sam mu to powiem.No nie wiem. Moja żona powiedziała mi "żebym absolutnie się do niego nie zbliżał". Poparła to argumentem, którego nie będę cytować.

  p.s. Sam na początku dałem się Kwietniowi wkręcić: w jednej z audycji opowiada, o smrodzie unoszącym się ze sztolni, czy jakoś tak. Podczas eksploracji pewnej sztolni, przez pewną ekipę, której towarzyszyłem, ze sztolni wydobywał się konkretny fetor siarkowodoru. Sam do niej nie wchodziłem jednak reszta mówiła o tym, że sztolnia mocno śmierdzi, tłumacząc to rozkładającym się oszalowaniem. Dlatego z początku skojarzyłem obydwie rzeczy. Jednak, żaden wilkołak nie wyskoczył ze sztolni!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już wiem po co ta chłodnia w Bydgoszczy, nazi walczyli już wtedy z globalnym ociepleniem i zamiast wody schładzali powietrze :-). ja wiem że ta chłodnia nie powstała w Prusach w 1860r, ona powstała w IV , VI, XII wieku, pan darek zbadał to scyzorykiem.

  Dostałem też przekaz od wnuczki Himmlera że Todt nie urodził się w 1891r tylko był nazistą już za faraona Hermesa I, i naprawdę nazywał się Todh, dopiero później Czerwony Baron von Riese go zastąpił wykonując na niego nalot w VI wieku na Gieszcze Puste, pisze o tym w Przeglądach Technicznych z 1916 roku.

  Mówi też o tym okultystyczna inskrypcja wyryta gwoździem w DAG w Bydgoszczy pod windą z dziwnymi prętami zbrojeniowymi. :-). Pisze też tam, że szklane trumny są na szóstym poziomie podziemi, a wejście do windy jest w kiblu bunkra pod Malborkiem na przedpolach Elbląga, . Jak kto nie wierzy to tu jest dowód pan darek to udowodnił :

  https://www.youtube.com/watch?v=VEZjQxiUVao

  Nigdy bym w życiu nie wpadł na to. że Przedpola Elbląga mają 30 km i sięgają pod Malbork. szacun panie darku pan to ma wiedzę, z innego pana oświatowego filmu dowiedziałem się też, że poligon w Bliźnie jest na Pomorzu, podwójny szacun.

  Panie darku potrójny szacun, nigdy nie wiedziałem że mech tak szybko rośnie że po wykopaniu betonu z ziemi porasta go w trzy dni :), nie wiedziałem też że mech rośnie pod ziemią, ale się od pana mistrzu dowiedziałem. jak kto nie wierzy to tu jest dowód pana darka na porastanie mchem betonów w dwa trzy dni:

  https://www.youtube.com/watch?v=U_f6prnRMBo

  panie darku świetna robota, ja wyznawca pana kościoła zgłoszę pana do nagrody Nobla.
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem :) , fakt przechodzi to ludzkie pojęcie :-). wprost niesamowite :).
   Nie wiem dlaczego pan darek pominął grafiti, to przecież grafiti z III wieku, pewnie zapomniał scyzoryka, jak by poskrobał to może by były z II wieku ?
   No i te zamurowane drzwi, coś niesamowitego, dzięki panie darku że pokazał pan mi po raz pierwszy w życiu zamurowane drzwi. To wprost niesamowite.

   Usuń
  2. Ja jak oglądnąłem to byłem tak podekscytowany tym co usłyszałem i zobaczyłem, że pół nocy nie spałem :-). ten mech po odkopaniu bunkra, wprost z cyklu nie do wiary i czary. Ewenement na skalę światową powinni to natychmiast zgłosić doktorom botanikom :), przyjechało by ich tam zapewne 35, o czym pan darek nakręcił by następny film :).
   Obok na filmie widać nie tylko ściany z mchem, ale i świeżo dwa dni temu odkopany omszały cały element :).

   Usuń
 9. http://www.mmbydgoszcz.pl/blog/entry/248854/Fabryka+Prochu+Dynamit+AG+Vorm.+Alfred+Nobel+%26+CO.html

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja zgłoszę pana darka guru kościoła "kwietniołakiego" do nagrody podwójnego Nobla, gdyż z tego filmu dowiedziałem się że Irma Grese zakończyła żywot w Głuszycy, potem ożyła i sądzono ją w Norymberdze. Potem zapewne powieszono ją według kwietnia :).

  Takie ma kwiecień fazy, bo niestety Irma Grese została złapana w Bergen Balsen aresztowali ją 17 kwietnia 1945.

  Obozy były z Głuszycy ewakuowane w lutym 1945r. Widocznie Irma przyjechała do Głuszycy posiedzieć sobie na pustych torach na urokliwej stacyjce w Górach Sowich czekając na ruskich.

  Jeszcze ciekawsze jest to, że Irma była sądzona od 17 września do 17 listopada 1945 w MTV-Halle w Lüneburgu. w procesie Bergen-Balsen

  A proces w Norymberdze odbył się 2 m-ce później, od 20 listopada 1945r, i w nim nie była sądzona, gdyż 13 grudnia 1945r. była już trupem.

  Dlatego daje panu darkowi podwójnego Nobla za ożywianie nieboszczyków, on to pan darek niesie nam kaganek prawdy :), przenosi wszystko w czasie i otwiera wrota nieznanej historii świata.

  Najpierw 70 letnia Księżna Daisy zwana "stokrotką" robiła orgie w Książu. Potem "stokrotka" w innym filmiku stała się Irmą Grese, która zakończyła żywot w Głuszycy, aby ożyć ponownie na procesie w Norymberdze gdy była już trupem, ponieważ powiesili ją w grudniu w Hameln :).

  W zasadzie powinien dostać parę Nobli, bo ożywił już nie jednego z którym rozmawiał. :-).

  Ale co to dla pana darka :), potrafi nie tylko ożywiać nieboszczyków i widzieć przez grunt, ma w zanadrzu wiele innych cyrkowo - kuglarskich popisów dla swych wiernych wyznawców i fanów. :).

  Na koniec dowody :
  https://www.youtube.com/watch?v=R8CElQw9xS8

  Dla pana darka diagnoza jest jednoznaczna , a dla fanów kwietnia stwierdzenie, że są jeszcze nie zdiagnozowani :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mały DODATEK zrobiłem.
  Zobaczcie co materiał tego zjeba to kompromitacja. Ja się zastanawiam kiedy na jego kanale pelikany wreszcie zrozumieją, że on nic nie przekazuje zgodnego z prawdą? Kiedy na jego kanale łapek w górę będzie 1 a w dół ponad 1000?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy, bo to takie same głupki i nieuki jak i on :)

   Usuń
 12. https://www.youtube.com/watch?v=R8CElQw9xS8

  Powinien dostać więcej nobli za księżną Daisy von Pless , według kwietnia księżniczka Daisy ma w latach od 1939 do 1945..... 96 lat :-), znów ożywił nieboszczkę, żyje po swej śmierci jeszcze 26 lat :-) i wraca do przeszłości :-).
  Typowa kwietniowa koszerna magia, było ich 6mln, zginęło 6mln, pozostało 6mln.

  Pewnie też wysiadła jak Irma na magicznej stacji w Głuszycy i przeniosła się w czasie z kwietniem :).

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja jeszcze dołożę Nobla za Irmę Grese, największą z oprawczyń Dolnego Śląska
  bo jak wszyscy wiedzą Auschwitz - Birkenau, Ravensbruck i Bergen-Balsen są na Dolnym Śląsku.
  Tak samo jak GrossRosen w Polsce, jak twierdzi kwiecień.
  Na to dowody są w jego bzdetnych wypocinach z dupy wziętych.
  100% Lobotomia mózgu.

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja mu dam Nobla-Jobla za wysokość mostu w Głuszycy, kwiecień komandos stoi na wysokości 130 m , he he, baran nawet nie wie gdzie jest :). most ma 17 m wysokości, niezłe ma fazy odjazdowe.
  Anglicy wykupują mosty w Polsce aby je wysadzać do filmów wojennych :-). Heniek pod sklepem mu to powiedział jak grzali bełty.

  https://www.youtube.com/watch?v=mAWbZEbRLJM

  http://dolny-slask.org.pl/512689,Gluszyca_Gorna,Most_kolejowy_pot_Otluczyna_Gluszyca_Gorna.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądnąłem i zdurniałem, mgła schodzi z rogowca ?? on nie wie gdzie jest i w którą stronę idzie.

   Po za tym dołożę się do Nobla do sześcianu za most w Ludwikowicach wybudowany dokładnie według Kwietnia w 1943r.

   Most ten jest na Niemieckich mapach z 1936r :-).
   Już też nam powiedział że ma info i wiadomo jakie tam przy moście są bunkry :-), to są F1, F2 i F3.
   Napad na pociąg z wypłatą dla TODT i jeńcy w 1945 roku w chodakach w 1,5m śniegu ( bo taki wtedy leżał w górach) niosą skrzynie przez las, sam Spilberg by tego nie wymyślił :-)

   Kierowano ich ze skrzyniami na Sobótkę, czy na Włodarz, on biedak nie wie :-).
   My wiemy, poszli z tymi skrzyniami do Nowego Yorku :-) mamy przekaz prosto z kosmosu. :)

   Usuń
 15. Tu ten film z Ludwikowic jako dowód do nagrody Nobla do szóstej potęgi :
  https://www.youtube.com/watch?v=XsddPq5ytMs

  OdpowiedzUsuń
 16. Nobla również za wiedzę na temat religii i wyznań: kościół prawosławny nie uznaje nowego testamentu a Świadkowie Jehowy mówią w książce Bóg a stwarzanie o najstarszym słowianskim bumerangu. No rewelka! Całe życie trwałem w błędzie, bo zawsze myślałem, że kościół prawosłąwny to kościół chrześcijański. A książkę Bóg a stwarzanie wydali jacyś "inni" Świadkowie Jehowy bo u tych "normalnych" nie znalazłem na stronie internetowej takiej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 17. Menu bloga aprila powieksza sie ... no to trzeba wspomoc nauke :)
  ]http://moje-riese.blogspot.com/p/wsparcie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że nie zacytowałeś tego co jest w linku:

   ///WSPARCIE NASZYCH PRAC
   Aby zabić nie potrzeba miecza, wystarczy ostry język

   Dariusz Kwiecień
   Bank Pocztowy:
   05132015371189878030000001///

   O tak kwiecień jest specjalistą w zabijaniu za pomocą ostrego zboczonego języka. Pierdolony jebany kurewski żebrak wyciągający łapę do stada durnych pelikanów. Jak cała ta pierdolona banda nawiedzonych świrów, która wywodzi się z NTV i podobnych nurtów myślenia alternatywno paranormalnego.

   Usuń
  2. Jedno jest w tym pozytywne-debile placa mu dobrowolnie. Wyobrazcie sobie jakby taki Kwiecien uwiesil sie u boku jakiegos jebnietego urzedasa (o to nie trudno-to jak wiemy w iekszosci debile) ktory zaczalby go dotowac publicznym groszem poprzez jakas fundacje czy stowarzyszenie.

   Wobrazcie sobie jakaby byla kurwica, tak jak jest z dotowaniem roznych lewackich organizacji...

   Usuń
 18. Ten gość obok niego to właściciel "Old Grandmother" Czyli Starej Babci. Kwiecień ma gdzie za darmo chlać po prostu. https://www.facebook.com/OldGrandmotherClub

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjaźń się skończy kiedy sława kwietnia przyklei się do niego na stałe. Wtedy jak zobaczy, że ludzie biorą go za takiego samego idiotę jak kwiecień i to przełoży się na obroty to może pójdzie po rozum do głowy.

   Usuń
  2. Już go biorą sadząc po wpisach ;0., głupek dojechał do Bydgoszczy a teraz zbiera na powrót :).

   Usuń
  3. Brak wentylacji zaduch oraz brak możliwości wyjścia na zewnątrz do godziny 3:00, konsekwentny brak mydła, papieru toaletowego i ręczniczków w toalecie damskiej, obsługa stojąca za barem przyjmuje klienta jak za karę ( wyjątkiem jest Pani Aneta z sali z bilardem ) wszechobecny bałagan to tylko mała część uwag dla tego lokalu.

   Usuń
  4. Alkohol na lewo i narkotyki podobno.

   Usuń
 19. hehehhe , ale narazie bedzie robil kase, jak w cyrku pokazujac kwietnia hahhhah, kazdy bedzie chciał zobaczyc najwiekszego debila....

  OdpowiedzUsuń
 20. w końcu april otworzy "OldGrandWilkołak" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien to raczej otworzy “Old Pierdolec & Company”.
   Dobry negatywny komentarz na jego blogu, ciekawe czy pozwolil(a Madzia raczej) na to w jakims celu czy po prostu pijacko-narkotyczne przeoczenie.
   Razem z tym knypkiem z bydgoskiego pubu wygladaja jakby razem cpali prochy a raczej jakby ten tluscioch udajacy kwietnia byl jego dilerem a potem laza nawciagani po krzaczorach i pierdola takie farmazony.

   ;)

   Usuń
 21. Oho!!!! Idzie nowe...hehhehe Kwiecień na blogu dopuścił negatywa na siebie....chyba po pijaku hhehehehehhe,chyba pierwszy raz opublikował komentarz jadący po nim a może lekarza zmienił....

  OdpowiedzUsuń
 22. JEST NOWA "AUDYCJA" BUUUHHAHHHAHA!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. I JEST KOSZULKA Z MATOŁKIEM :))))

  OdpowiedzUsuń
 24. Polecam książkę "DAG Fabrik Bromberg. Z dziejów bydgoskiej fabryki materiałów wybuchowych 1939 - 1945" Michała Pszczółkowskiego

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.