wtorek, 6 stycznia 2015

PIES NIE WYTRZYMAŁ TEGO BEŁKOTU I WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE, a poza tym wszystko po staremu autoreklama, autokreacja i dowartościowywanie się wyimaginowanymi podrabiaczami jego przewodnika.

Audycja XLIIIjeśli nie widzisz w tym wyrazie twarzy tępego debilizmu to znaczy, że jeszcze dużo musisz się nauczyć.


No to mamy kolejny i to nie byle jaki popis upośledzenia postępującego zwanego samokreacją, autokreacją, nadymaniem ego, oraz autoreklamą. Zanim zebrałem się/czytaj zmusiłem qrwa/ wysłuchać tych bredni poczytałem pierwsze komentarze w, których dowiedziałem się, że będzie coś pierdolił o obcych/głośny śmiech/ ? Oho myślę sobie będzie o czym pisać i zabrałem się do słuchania. Ale jak się okazało o kosmitach nic nie mówił, a ten co o tym napisał w komentarzu pewnie miał na myśli inna audycję.
Oczywiście jak zwykle na wstępie podziękowania tym, którzy walą do niego drzwiami i oknami by się z nim spotkać i odbyć niepowtarzalną podróż ku nieznanemu-czyli ku tym cholernym wrotom co nadal się nie chcą otworzyć. Chyba się zamki w nich zatarły. Oczywiście też nie obyło się bez oświadczenia, że wszystkie miejsca na kolejne zimowo wiosenne wyprawy są zajęte chociaż gdybyście chcieli to walcie to walcie do tego drugiego upośledzonego kretyna z Rzeczki co prowadzi swój turystyczny przybytek, bo są jeszcze dwa pokoje na 10 osób i ostatecznie jakby ktoś chciał to kwiecień raczy obsłużyć taka grupkę pelikanów po mimo, że w ośrodku są kolonie bo są ferie niestety. Ale uwaga, kwiecień przyjmuje tylko małe grupki nie więcej jak 10 osób w dowolny dzień tygodnia! No tak wycwaniła się ta łajza i wie, że bez uprawnień wedle prawa może oprowadzać grupki nie liczniejsze jak 10 osób. Tylko niech was nie zwiedzie ta propaganda, nawet tych 10 osób nie udaje mu się zebrać no chyba, że zjeb z Rzeczki właściciel ośrodka podsunie mu kilku swoich klientów jeśli pokapuje, że przyjechały wyjątkowe tumany, które nie połapią się w tych bredniach, które sprzedaje kwiecień na tych wyprawach/czytaj spacerach po górkach i dołkach pod, którymi sa kilometry zalanych sztolni i tajne laboratoria nazistów, w których do dziś trwają prace nad zmutowanymi ludzio-wilkami/
Ale to nie wszystko wraz z Jackiem czyli tym zjebem z ośrodka Rzeczka kwiecień stworzył BAZĘ DANYCH by kojarzyć ludzi na te wyprawy, czyli jak nie masz partnera to my Ci go znajdziemy nawet gdyby był z innej części kraju. Tak więc się nie martwcie towarzystwo się zawsze dla was znajdzie.
W 2:20 kwiecień pokazuje dwie książki czyli Złoto Hitlera i ten swój pieprzony kłamliwy przewodnik i oświadcza, że tak wyglądają oryginały, BO POKAZAŁY SIĘ JAKIEŚ TANDETNE PODRÓBY PO 7-12 ZŁOTYCH NA JAKIMŚ TANDETNYM PAPIERZE!!!
No jasne kurwa kwiecień to są takie bestselery, że pokazują sie w drugim obiegu w milionowych kurwa nakładach.
A wiecie co?
Jeśli ktoś kupił by te książki i skopiował je do PDF i zamieścił na internecie na chomikach czy innych stronach wszelakich by były łatwo dostępne to ZROBIŁ BY BARDZO DOBRY UCZYNEK.
Ludzie nie musieli by wydawać kasy na to gówno i wszyscy mogli by się zapoznać z absurdami zawartymi w tych książkach za darmo i tym jak się nabija ludzi w butelkę.
Co więcej!!!! UWAGA!!!! kwiecień twierdzi hahahaha, że ludzie do niego dzwonią z pretensjami, że pokupowali jego książki, a w nich okazuje się, że są jakieś BZDURY!!! Oczywiście kwiecień zwala to na karby kopistów. I wiecie co większej bredni nie mógł wymyślić. Ale ok niech mu będzie, że w necie chodzą jego podróbki ok załóżmy, to tylko lepiej że debil tak powiedział bo teraz to już nikt tych książek nie kupi bo nie będzie wiedział czy to oryginał czy podróba.
KWIECIEŃ SKURWYSYNU a może podasz chociaż jeden przykład, link do strony, aukcji itd gdzie te podróby są sprzedawane? Bo jak znam życie każdy komu ktoś coś podrabia od razu podaje taką stronę do sądu i wskazuje potencjalnym klientom ku przestrodze źródła gdzie nie powinni kupować.
Prawda jest zapewne taka, że BZDURY zawarte w tych książkach są tak rażące, że oszuści, którzy je wydali czyli kwiecień i ten cały Drużyński umyślili sobie by puścić plotę, że pojawiły się ich podróby i tym tłumaczyć się, że to nie ich książki. Wszystko to jednak wymysły chorych umysłowo downów, którzy wstawiają takie kity by pozorować popularność wydawanych bzdur.

3:26 kwiecień zaczyna starą śpiewkę, że ubawił się po tym jak go zaatakowaliśmy po ostatnim jego występie na deskach DAG w Bydgoszczy nazywając nas kanaliami. No tak nazwała niekanalia innych kanaliami, którzy rozebrali niekanalię na czynniki pierwsze pokazując drobiazgowo w komentarzach brednie jakie niekanalia sadziła w tym ostatnim materiale/patrz poprzedni temat/ W dodatku mówi, że ma z tego coraz większy ubaw :) jasne niekanalio tak Cię to bawi, że aż trudno nie oprzeć się stwierdzeniu, że zgrywasz teraz niewzruszonego, a w środku gotuje się w tobie bo ci śmieciu pokazaliśmy jak zwykle z resztą, że nic nie wiesz, wszystko wymyślasz, na niczym się nie znasz, a jedynie masz powierzchowna wiedzę nie wykraczająca poza ramy nędznego amatorszczyka zajmującego się tematem IIwś i Riese. Poza tym śmieciu jeden na naszym blogu piszą ludzie, którzy doskonale znają te miejsca w, których się lansujesz ze swoimi urojeniami i to od nich w dużej mierze zdobywamy prawdziwa wiedzę i wskazówki gdzie o tych miejscach szukać rzetelnych informacji, a nie bredni jakie wymyślasz-debilu jeden. Na nich też nadal liczymy by wyłapywali to co my przeoczamy nie mając często o tych miejscach wiedzy-co chyba nie jest dziwne i zrozumiałe.

5:40 ...jeżeli pojedziecie sobie do Insbruka... Insbruku... Bez komentarza. Przypominają mi się te krzyżaki :)

PANIE IGORZE WITKOWSKI KWIECIEŃ LIŻE PANU DUPĘ ? CZY MOŻE TO SPÓŁKA UTAJONA?
7:50 kwiecień wyjmuje książkę Igora Witkowskiego i mówi, że kilka rozdziałów tej książki jest poświęconych kwietniowi???
Nie znam tej książki i nie wiem czy cokolwiek w niej jest o tym czubie, ale gdyby ktoś wiedział to prosimy o  info. Znalazłem o tej książce tylko to http://odk.pl/riese-poszukiwania-najwiekszej-tajemnicy-trzeciej-rzeszy,7083.html
Książka napisana w 2008 r w czasach kiedy kwiecień był jeszcze kamieniarzem na cmentarzu więc nie sądzę by w niej było cokolwiek o nim.
Co ciekawe kwiecień pokazuje w tej książce, że Witkowski opisał w niej relacje Jareckiego jako pierwszy. A więc jeśli o tego Jareckiego chodzi na, którego powoływał się przez ostatnie lata kwiecień to odnoszę wrażenie, że kwiecień chciał Witkowskiemu podiwanić tę postać jako własne źródło informacji przy okazji zwalając na niego wiele absurdów, które sam wymyślał, a które jakoby od Jareckiego się wywodziły.
Teraz wymachuje książką Witkowskiego pokazując w niej tajemniczy metal i wmawiając, że on i Witkowski jako pierwsi odkrywali tajemnice Riese i jakiejś rtęci.
Nie czytałem tej książki nie wiem o czym jest, ale coś mi mówi, że i metal i ta cała rtęć to wymysł Witkowskiego i tego zjeba, który teraz chce swoje nazwisko/nie po raz pierwszy jak pamiętamy/przykleić do nazwiska Witkowskiego i jak łatwo się domyślić, co z resztą widać i słychać zasugerować, że zjeb był swego czasu inspiracją do pisania książek, a tym samym kwiecień chce wskazać swym pelikanom, że może się równać z kimś takim kto tych książek trochę napisał.
To jest sprytna i podstępna reklama książki Witkowskiego by samemu pozyskać nieco punktów w oczach idiotów. To, że Witkowski ma odchylenia nie mniejsze niż kwiecień to wie każdy kto chociażby zapozna się z tym materiałem: https://www.youtube.com/watch?v=T-AnKahxhX8 i wypowiedziami sięgającymi szczytów absurdu, ale to nie zmienia faktu, że dla kwietnia Witkowski jest niedoścignionym wzorem pisarskim czego mu zazdrości i chce się nieco pod ten talent podpiąć. Nie wiem czy to na rękę Witkowskiemu, że taki debil jednak większy od niego samego rekomenduje w takiej formie jego książkę, ale JEŚLI NA RĘKĘ I MOŻE NAWET ZA JEGO ZGODĄ TO... TO OBAJ SĄ SIEBIE WARCI.
Co więcej kwiecień rzekł m/w w 9:25, że tylko on i Witkowski wracają do tych tematów/z tej książki-tajemniczy metal i tajemnicza rtęć/ i nikt poza nimi, dla czego pyta dalej, dla tego sam sobie odpowiada, że to wywołało by SENSACJĘ!!!! 
O! Właśnie się gówno kurwa dowiedziałeś drogi pelikanie słuchając tych słów, ale dowiedziałeś się, że jakbyś się dowiedział to by to było sensacją. Nie czujesz się zrobionym w idiotę po tych kwietnia słowach? Nie? Naprawdę nie? To skoro nie to znaczy, że już nim jesteś :)


NA MARGINESIE-W PRZERWIE KOMENTOWANIA BREDNI KWIETNIA
Zróbmy małą przerwę na realne odkrywanie tajemnic Riese i w ogóle tajemnicy III Rzeszy.
Chcecie wiedzieć jaka ona była? To proste. Wystarczy odrobina logiki i znajomości historii i faktów, a przede wszystkim stanu wiedzy na ówczesne przed wojenne czasy.
Naprawdę nie było trzeba wypisywać kilkunastu książek jak Witkowski, wygadywać setek bzdur w różnych miejscach i formach jak kwiecień. To robili tylko tacy co chcieli tą tajemnice ubrać w masę hipotez służących jedynie i wyłącznie celom komercyjnym. Prawda jest banalnie prosta i oczywista.
Otóż moi drodzy stan wiedzy o fizyce materii w czasach przedwojennych był o wiele większy niż się komuś wydaje. Wystarczy prześledzić biografię i osiągnięcia uczonych z tamtego okresu by wiedzieć, że wszyscy oni pracowali w większym lub mniejszym stopniu nad rozszczepieniem jądra atomowego wiedząc, że taka reakcja wywoła ogromną energię.

Albert Einstein

Marian Smoluchowski

Werner Heisenberg

James Clerk Maxwell

Erwin Schrödinger

Enrico Fermi

Otto Hahn

http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Smoluchowski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Werner_Heisenberg

http://www.wiw.pl/nowinki/fizyka/200109/20010928-001.asp

http://www.wiw.pl/nowinki/fizyka/200106/20010613-001.asp

http://www.wiw.pl/wielcy/fizycy.asp

http://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Hahn


Listy fizyków nie wyczerpałem chcących pokroić materie za pomocą akceleratorów i różnych doświadczeń w celu uzyskania ogromnych energii.
W roku 1938 niemiecki fizyk Otto Hahn kilkakrotnie nominowany do nagrody Nobla za odkrycia przeprowadził jako pierwszy udaną próbę rozszczepienia atomu za co dostał nagrodę Nobla nieco później. A teraz posłużę się cytatem z wiki:
Następnie (10 lutego 1939) Otto Hahn i Strassmann przewidzieli wyzwolenie dodatkowych neutronów w czasie rozpadu atomowego (reakcja łańcuchowa została udowodniona przez Frédérica Joliot i jego współpracowników w marcu 1939 roku).
Podczas II wojny światowej Otto Hahn (i jego asystenci: Hans-Joachim Born, Siegfried Flügge, Hans Götte, Walter Seelmann-Eggebert oraz Strassmann) pracowali nad reakcjami rozczepienia jądra uranu. Do końca 1945 roku skompilowali listę 25 pierwiastków i około 100 udowodnionych przez nich izotopów.
Równocześnie podobne prace trwały w Ameryce dokąd uciekło wielu naukowców przed nazistowską zawieruchą. Trwał wyścig fizyków na obu kontynentach.
Na początku lat trzydziestych niejaki Enrico Fermi włoski fizyk i naukowiec prowadził podobne prace. Cytat:
Badania Fermiego nad sztuczną promieniotwórczością i wywoływaniem jej za pomocą wolnych neutronów zapewniły mu w 1938 r. Nagrodę Nobla z fizyki. Wyjazd po jej odbiór Fermi wykorzystał jako okazję do opuszczenia wraz z rodziną (żoną Laurą, siedmioletnią córką Nellą i dwuletnim synem Giulio) Włoch, coraz bardziej opanowywanych przez faszystów. Skierował się do Stanów Zjednoczonych.
W latach 1939-1942 Fermi był profesorem fizyki na nowojorskim Uniwersytecie Columbia. W tym czasie, dzięki pracom Otto Hahna i Fritza Strassmanna, zdano sobie sprawę, że rozszczepienie jądra atomowego może prowadzić do samopodtrzymującej się reakcji łańcuchowej. Badania Fermiego nad tymi zagadnieniami pozwoliły mu skonstruować pierwszy stos atomowy: 2 grudnia 1942 r. urządzenie takie zaczęło działać w Chicago. Fermi był już wówczas profesorem Uniwersytetu w Chicago, gdzie pozostał aż do swojej śmierci. Fermi stał się też jedną z ważniejszych postaci w programie Manhattan, który doprowadził do zbudowania pierwszej bomby atomowej. W 1944 r. włoski fizyk uzyskał obywatelstwo amerykańskie.

Wszystko to ewidentnie wskazuje, że przed III Rzeszą rozpościerała się perspektywa wyprodukowania broni masowej zagłady. Problem tkwił tylko w pozyskaniu do tego odpowiednich surowców i stworzeniu miejsc w, których produkcja tej broni mogła być możliwa. Potrzebne było miejsce gdzie - skąd raczej nikt przysłowiowymi tylnymi drzwiami nie wyniesie tajnych zapisków i nikt nie podejrzy co się dzieje w laboratoriach. Takim miejsce trzeba było stworzyć. Jak? Tylko poprzez wywołanie wojny, pozyskanie siły niewolniczej pracy i pozyskanie surowców istniejących również poza granicami Niemiec. To wszystko umożliwiło wywołanie IIwś. /piszę ogólnikowo jesteś inteligentny sam sobie wiele dopowiesz/ Riese jak też wiele innych podobnych kompleksów było idealnym miejscem do pozyskiwania rudy Uranu i stworzenia laboratoriów z całym niezbędnym zapleczem socjalnym. Stąd te tajemnicze betonowe budowle pod przypuszczalne elektrownie dające ogromne ilości niezbędnej energii do takiej produkcji i resztki okablowania, które do dziś u wielu budzą podejrzenia i niejasności wiodące ich na manowce wyobraźni na bazie, której jak kwiecień i Witkowski tworzą absurdalne teorie. Riese łatwo było kontrolować, strzec i Riese było w idealnym miejscu pod każdym względem. I według wszelkich znaków na Ziemi i Niebie Niemcy dążyli do wyprodukowania broni masowej zagłady. Nie do stworzenia wilkołaków czy innych potworków wyobraźni niektórych czubków tylko i wyłącznie broni jądrowej.
I jakkolwiek nie przyglądać się ówczesnemu stanowi wiedzy i dążeniom eksperymentalnym przed IIwś to wszystko wskazuje jednoznacznie co było i jest tajemnicą III Rzeszy. Dorabianie do tego całej masy idiotycznych INNYCH hipotez nie mieści się w ramach rzeczywistości ówczesnej i ówczesnego stanu wiedzy. Tylko głupcy nie potrafiący zestawić pewnych znanych faktów doszukują się w tajemnicy Riese czegoś więcej. Albo cwaniacy chcący na tej tajemnicy i tajemnicach wymyślonych zarabiać kasiorę jak to mówi kwiecień.
Z kwietniem tajemnicy nie poznacie. Poznacie ją interesując się ówczesnym stanem wiedzy i osiągnięciami naukowymi tamtych czasów. A były niemałe. Wręcz niebywałe. Przynajmniej w zakresie teoretycznym co doprowadziło w końcu i to niedługo do wyprodukowania pierwszej bomby atomowej z czym się spóźnił Hitler.
Co może być w Riese? Prawdopodobnie nic poza szczątkami zasypanych więźniów i pozostawionymi pół prefabrykatami potrzebnymi do produkcji atomówki, ale i to nie bowiem tak naprawdę kompleks Riese nie został dokończony, a więc raczej uniemożliwiał rozpoczęcia prac nad produkcją broni masowej zagłady. To co zostało zostało wysadzone i zasypane, część zrabowali Rosjanie, a nam pozostały tylko domysły i czcze marzenia o dokopaniu się do czegoś co wreszcie rozwikła tę tajemnicę. Rozwikłanie tej tajemnicy nie tkwi w rozkopywaniu Riese czy prowadzeniu śledztwa wśród jeszcze może żyjących świadków bo ci gówno wiedzą. Odkopywanie tajemnicy Riese tkwi w przekopywaniu nie ziemi i skał tylko wiedzy dostępnej i spisanej na dostępnych stronach. Potem już pozostaje zdolność kojarzenia i logika no i czysty umysł czego większości brakuje.
***


Wracając do bredni kwietnia.
M/w 9:00 kwiecień coś pierdoli, że podobno ktoś gloryfikuje męczeństwo Niemców poległych w czasie IIwś na terenach Dolnego Śląska. Głupoty pierdoli ta szumowina bo nic takiego nie ma miejsca.

REKSIO ATAKUJE!!!
10:00 gdy kwiecień gada jak nakręcony nagle do głosu dochodzi Reksio przerywając kwietniowi kilkukrotnym szczekaniem. Mimo to kwiecień nie zbity z tropu dalej kontynuuje swe wywody i prezentacje książek. Oczywiście kwiecień my wiemy, że masz ich sporo, że je może nawet i w całości czytasz tylko... tylko niestety przerabiasz pewne fakty wyrwane z ich kontekstów na własne imaginacje co potwierdził Reksio obszczekując cię bo już sam nie mógł ich znieść!
Na moje przeczucie Reksio nie tylko dla tego zaczął szczekać. Poszczekał sobie własnie teraz bo wie, że tylko teraz nie zarobi w łeb bo kwiecień jest na wizji :)

Potem kwiecień jak zwykle z braku innych tematów wałkuje temat Lebensborn Nic konkretnego znów nie mówi o tej organizacji tylko wymachuje książkami i zapewnia, że jak je przeczytacie to sami poznacie prawdę. Super audycja co nie? Ach zapomniałem, według kwietnia organizacja ta miała jakoby produkować wilkoludzi poprzez zapładnianie kobiet nasieniem wilkołaków. Na dokładkę potem do Lebensbornu dodał organizacje Ahnenerbe i Thule twierdząc, że nadal działają i mamy bigos jak się patrzy urojonych podejrzeń świra XXI wieku.
Właściwie od połowy swych wywodów kwiecień jak zwykle jeździ-ślizga się po tematach od czasu do czasu podnosząc jakąś książkę bez ładu i składu wymieniając nazwy tych organizacji przeplatając je swymi sugestiami o istniejących grupach einsatzgrupen, które według niego sa objawem odradzającej się III Rzeszy i nazizmu.

Bełkot ciągnie się i ciągnie, którego nie chce mi się komentować, ale w 26:30 kwiecień nagle oświadcza, że jeden z jego adwersarzy posądza go o jakieś układy z EMiKiem bo kwiecień reklamuje jakieś książki wydane po 2000 roku. Brednia wymyślona na poczekaniu. Niedługo dowiemy się, że jacyś oni posądzają kwietnia o romans z panią prezydentową w wyniku, którego narodził się jej trzeci syn. Czy równie durne historyjki.

Dobra/Dotrwałem do 22:00 i mam dość tych bełkotliwych bredni, tego pomieszania z poplątaniem i tego samochwalstwa i schizofrenicznej autoreklamy w geście rozpaczy bo nie idą książki i coraz mniej kretynów udaje mu się pozyskać na te swoje wyprawy.

DODATEK 
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzien. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

52 komentarze:

 1. Hhehehhe a niby nie czyta co się w necie dzieje....czyli znowu kłamie qrwa jedna...może Madzia mu czyta na głos :))))) No pierdolnięty jest koniec i kropka...gdyby jeszcze szmaciaż nie kłamał ....a picuje do zrzygania

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie słucham dalej, doszedłem do Dory i juz jak zwykle kretyn opowiada głupoty, pierwsza sztolnia wykończona , jakieś z dupy wzięte daty jak zwykle ,
  Te głupek, Dora wystartowała jako IG farben z Leuną w 1933r, w 1938 była już skończona pod klucz, nikt nie drążył później żadnego drugiego tunelu. V2 wezła na fabrykę meserschmitta. Co ty tam znów bredzisz czubku ? .
  Że fabrykę rozpoczęto drążyć 3 lata wcześniej ?.

  Tę fabrykę drążono 10 lat wcześniej . Reszty nawet nie słucham bo szkoda czasu na te głupoty. Już wszystkie psy od Ciebie spierdoliły, jamnik i wilczur, teraz da nogę ten mały biały, on szczeka, idź się leczyć bo mam dość tego bełkotu :).

  OdpowiedzUsuń
 3. He he , znów mu odbija. Dziwne i tajemnicze Kleksy są ze spalonego akumulatora, wynika to jasno z analizy, Były tak tajne i niesamowite, że zaginęły w laboratorium. Thule je porwało :-).

  Ja wiem gdzie one zniknęły debilu, One zniknęły w śmietniku po tym jak się laborant wkurwił , że mu ktoś dupę zawraca bzdurami. Do psychiatryka marsz :-). tak a teraz znów jakaś tajna niezidentyfikowana grupa badaczy znalazła następne spalone obudowy akumulatora. Jezu, banda wariatów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I do tego następny hit sezonu, kwiecień właśnie znów poznał dziadków którzy mają po 80 90 lat i piastowali stanowiska w Unii Europejskiej, oni to się do kwietnia zgłosili i powiedzieli mu że są z Lebensbornu :-), spadłem normalnie :-),

   Pewnie pośmiertnie Geremka poznałeś, on też pierdolił takie same bzdury jak i ty baranie :). Ty kwiecień zdradź czy to może czasem nie była Bożena, Danuta, Zdzisława Tarnowska, czy może Otto, Helmuth, Herman Todt. Co mieszkał raz w Czechosłowacji a raz w Rabce :-). Jaja i cyrk jak zwykle, ale pobrechtać się jak zwykle można.

   Pamiętajcie nie wpłacajcie, ja żadnej kasy nie biorę ale co łaska na tacę nie odmówię :-). to ci pinokio :).
   I ta podziemna drukarnia co drukuje na złym papierze jakieś bzdury w okładce od kwietnia. Kurde ale ma fazę. Świetne, geniusz jak nic, jak on wpada na takie pomysły ?. Rzeczywiście się marnuje. Powinien pisać scenariusze do filmów komediowych zrobił by furorę :-).

   Usuń
  2. Ja te książki też odradzam bo jak widać po Darku tragicznie wpływa to na psychikę. Choć jego stan psychiczny był już inny jak chodził ze mną do podstawówki.

   Usuń
  3. Zamilcz o Polakach ty kłamliwy pejsaty czerwony psie , jak przyjedziesz do Głuszycy to dostaniesz w ten swój czerwony kłamliwy tłusty ryj, masz to jak w banku.

   Usuń
  4. Oczywiście znalazł w domu dokument że dziadek urodził się w lenensbornie w Łodzi, no przecież że dziadkowi Niemcy wystawili akt urodzenia i jako oseskowi wręczyli , co za idiotyzmy.

   Usuń
  5. Bo akumulatory po zużyciu się odwozi na złom a nie pali i zawozi do laboratorium. Nie dziwota że laborant się wkurwił na debila .

   Usuń
 4. Dlaczego Tomasz Sidor przybrał nick prestissimoLIVE?
  - Bo pier*oląc dziewczynę kończy szybciej niż zaczyna

  TADAAAM :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prestissimo to termin muzyczny oznaczający tempo w muzyce.
   LIVE to słowo znaczące na żywo.
   Grając na gitarze chciałem przyjąć pseudonim od jakiegoś muzycznego terminu adekwatnego do stylu w jakim chciałem grać i wyszło na termin prestissimo, a że chciałem swe umiejętności i doświadczenia w zdobywaniu tych umiejętności zamieszczać na YT więc dodałem słowo LIVE bo to pewien rodzaj prezentacji na żywo. I taka chuju jest geneza nazwy prestissimoLIVE

   Natomiast zachodzi pytanie dla czego wszystkie po kolei kobiety nie związały się z kwietniem na dłużej poza niedojebaną podstarzała Madziunią zwaną tu suką? Bo to właśnie kwiecień kończył swe jebanie przedwcześnie nie wyczerpując wszystkich możliwości i zdolności jakie mu dała natura jako mężczyźnie.
   Można to bez problemów wywnioskować ze stylu w jakim zaczyna, prowadzi i kończy swe chaotyczne i pełne niezrównoważenia wywody na YT. Bełkot, niedokańczanie myśli, przeskakiwanie z tematu na temat bez zdolności skupienia się na jednym i dostatecznego go rozwinięcia, chaotyczne mieszanie wątków nie powiązanych ze sobą itd. W takim samym stylu jak się łatwo domyślić prezentował się jako samiec, co też jak łatwo się domyślić normalnym babom nie mogło się podobać. Tylko jedna się użaliła by se przygarnąć starego chuja, któremu już pewnie nie staje i, której nie zależy z powodu upośledzenia seksualno-emocjonalnego na JAKOŚCI dobrych kontaktów fizycznych i psychicznych.

   Usuń
  2. Dooobreee!!!!!! A to piętro wyżej chyba zbanować trzeba....

   Usuń
 5. Ten film to typowo Chazarsko-sowieckie pierdolenie kota w bambus przez pejsa.
  Ty Chazarska mendo zajmij się swoimi umiłowanymi tak zwanymi "Wyzwolicielami" bo ten Adolf na którego tak niby plujesz to taki sam socjalista komuch jak twój ulubieniec Stalin i Lenin. A za wypowiedzi na temat Polski i Polaków to dostaniesz jak nic w krzywy ryj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adolf Hitler komunista... ich ficke... :D

   Usuń
 6. zobaczcie jak april straszy goscia nowym kolezka w komentach do
  https://www.youtube.com/watch?v=8WDDUQLXgrU

  redmuluc vs kwiecien :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma po co tam wchodzić bo nic tam nie ma żadnych komentarzy, chyba tylko po to aby daunowi nabijać wejścia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak mowie ze sa (( były) to były :)

   Usuń
  2. Nadal wszystko jest pood filmem

   Usuń
 8. Pod filmem też nie ma żadnych takich akcji , ktoś leci w gumę i próbuje przekierowywać wejścia pod ten chłam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są zrobiłem screna Kwiecień straszy Redmulca, że jest pod jego domem:
   http://w363.wrzuta.pl/obraz/aa7ah5oDtE7/dag_bydgoszcz_kwiecien_straszy_rogale_2

   komentarze z https://www.youtube.com/watch?v=8WDDUQLXgrU

   Usuń
  2. kwiecień kiedy jest poza domen suki korzysta z telefonu i konta o nazwie Dariusz Kwiecień, a jak jest w domu to z RieseOlbrzym

   Usuń
  3. kwiecień napisał do Krzyska:
   "ps ja ci atleto krzywdy nie zrobie , ale Tomek to co innego"

   kwiecień co cioto znalazłeś sobie chłopca do obrony, że się nim zastawiasz?
   Dziwię się, że jeszcze nikt ci tego fałszywego ryja nie obił za takie teksty i strachy na lachy.

   Usuń
  4. dalszy ciag

   http://w198.wrzuta.pl/obraz/76OtKJrwsn6/kwiecien_straszy_cz2

   Usuń
  5. kwiecień usunął swoje komentarze straszące Krzyśka. Zostawił tylko jego. Mam wszystkie screny tej wymiany zdań jakby co by był dowód, że kwiecień z każdym odstawia te same numery czyli jestem pod twoim domem, albo moi koledzy ci dopierdolą.

   Usuń
  6. kiedyś straszył jakimiś z dupy wziętymi grupami paramilitarnymi, a na końcu się okazało że w Łodzi siedział w piwnicy z jamnikiem, wysyłał bełkotliwe smsy i walił wódę z gwinta :-).

   Usuń
 9. "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzien. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów."

  Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
  Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
  presti.

  Nic dodać nic ująć, wypisz wymaluj "prelegent" i "Wykładowca-oprowadzacz-pokazywacz".

  OdpowiedzUsuń
 10. No bo on jest mistrz Kurwa Maga , i ma wiatrówki, drżyjcie nadchodzi kubuś w panterce i opadających galotach , tylko psy z podwórek pozabierajcie bo pejsata ciota swym gorzałkowym oddechem je pozabija :-).
  A jak już dostanie w pijany dziób to przyleci Tomek Romek i Atomek, oraz 50 atletów mających 1000 kotletów. Za nimi nadejdzie armia 30 adwokatów i cały kościół Napoleona :-) i was zniszczą :).

  OdpowiedzUsuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=x1mvpFjciXA to jest eksploracja a nie Kwietniowe pierdolenie "zaraz przejdziemy,zaraz pokaże" i nigdy nic nie pokazał...ze scyzorykiem na bunkry hahhahhaha LEWY JAK CHUJ BOBIKA i tyle...zawsze,tylko i wyłącznie pod kogoś się qrwa podpina....nawet z groźbami na YT...Szmaciaż kogo pozna to straszy nim swoich wrogów,a kolo nawet tego nie wie...ten co nim straszy :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co Wy kur.. wiec ie o nurkowaniu :) tu jest I szambonurek RP

   https://www.youtube.com/watch?v=0pbxGhCov1E

   Usuń
  2. a tu jeden z komentarzy do nurkowania aprila ( do poprzedniego posta)

   komentarzy:

   Lucjusz19 sierpnia 2012 07:13

   Miało wyglądać prawdziwie a nie jest.
   Nie nurkuje się z fajką, bo ona przeszkadza. Nie nurkuje się bez płetw - widać je pozostawione na pomoście oraz Darek wspina się na drabinkę bez nich. Przezroczystość wody zasługuje na użycie latarki której u Darka nie widać. Panie Darku od kiedy to nurkuje się bez głębokościomierza i w pojedynkę?

   Usuń
  3. A tu znawca nurkowania wyjasnia swoja technike od (5:05)

   https://www.youtube.com/watch?v=i-dEHi47ECA

   Usuń
 12. Hm.... jezdze czesto do Niemiec ,ale nie wiedzialem ze to nadal RFN :)

  piątek, 9 stycznia 2015
  Chcieliscie dowodów Wielkiego Misterium
  Świat co dziennie dostarcza Wam dowodów , np rzad RFN buduje podziemne schrony pytanie po co . Kolejny przykład Anglicy lub Australijczycy boja się panicznie , nie Isulmanów , lecz tego co wyjdzie z pod ziemi . Amerykanie maja to na co zasłużyli , czyli odpowiedz na projekt wojny meteorologicznej wcale ich nie żałuje , lecz my obrywamy rykoszetem .

  Kto przetrwa ? na pewno nie ci próbują się ukryć w schronach to najgorszy element tego świata , przetrwają tylko ci , którym jest to pisane , Matka Natura czyli Gaja wie kogo ocalić ....


  Autor: Darek o 18:42

  OdpowiedzUsuń
 13. http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/01/audycja-xliii-jesli-nie-widzisz-w-tym.html?showComment=1420733788744#c5256679093848015579

  kilka komentarzy wyżej napisałem, że kwiecień usunął swoje komentarze w, których straszył Krzyśka.

  OdpowiedzUsuń
 14. Chociaż jeden zrozumiał jaki jest Kwiecień. Dobra robota Tomek :)

  Karol Wachowiak
  13 godzin temu

  Witam znalazłem pana rozmowy telefoniczne nagrane przez pana Tomka i wypierdalam pański kanał z moich subskrypcji 

  https://www.youtube.com/watch?v=9MF_ByQCDlo

  OdpowiedzUsuń
 15. Kolejnewysrywy naszego Platona ze studzienki sciekowej:
  "sobota, 10 stycznia 2015Kolejne przykłady snu wariata
  Nie macie uczucia ze to już było , gdy upadały cywilizacje , scenariusz był taki sam .... Rozpasanie rządzących upadek religii , zmiany pogodowe , czas gdy nie można rozróżnić kobiety od mężczyzny - Gender to nic innego jak -COŚ - to nie ma osobowości to upadek cywilizacji ... Dlaczego ludzie wierzą w Islam bo jeszcze w tej wierze dopatrują się iskry Boga , ... Czy ludzie typu COŚ , które to coś wygrywa międzynarodowe konkursy to nie spełnienie marzeń niemców , stworzyć hybrydę, która zburzy porządek świata , a wtedy plan Himmlera wdrożymy w życie ... Wielkie Misterium już trwa i na co kol wiek jest już za późno .... Autor: Darek o 10:37 Brak komentarzy: piątek, 9 stycznia 2015Mam nadzieje
  Za sprawa Kazimierza Wielkiego Polska zawsze była przychylna innowiercom jeżeli nie spaprzą tego sprzedajni politycy i szmatławy kler to żaden Isulman nie zrobi nam krzywdy . Autor: Darek o 19:04 1 komentarz: Czym różni się hybryda od cyborga
  niemcy to zapoczątkowali i nadal to robią , lista niemieckich zbrodniarzy klinicznych to lista klinik i laboratoriów genetycznych . Człowiek z dwoma sztucznymi rekami już nie dziwi lub inne ciekawostki mechaniczne to norma świat to zaakceptował , a Wy Kupiliście to Świat Mechów to Wasz świat ?... a hybryda to wymysł Kwietniołaka ... Autor: Darek o 18:52 Brak komentarzy: Chcieliscie dowodów Wielkiego Misterium
  Świat co dziennie dostarcza Wam dowodów , np rzad RFN buduje podziemne schrony pytanie po co . Kolejny przykład Anglicy lub Australijczycy boja się panicznie , nie Isulmanów , lecz tego co wyjdzie z pod ziemi . Amerykanie maja to na co zasłużyli , czyli odpowiedz na projekt wojny meteorologicznej wcale ich nie żałuje , lecz my obrywamy rykoszetem .

  Kto przetrwa ? na pewno nie ci próbują się ukryć w schronach to najgorszy element tego świata , przetrwają tylko ci , którym jest to pisane , Matka Natura czyli Gaja wie kogo ocalić ....


  Autor: Darek o 18:42 Brak komentarzy: "


  Pilo sie, wciagalo nochalem biale prochy, znow sie pilo i pisalo. Potem tabletki ktore przepisal lekarz zapijane alkoholem i znow wciagamy i piszemy.
  Efekty widac powyzej.

  OdpowiedzUsuń
 16. Taaa...na 100% prochy i alk, nacpany szympans znow belckocze, wyzywa i lamie prawo (publikacja danych osobowych):

  "sobota, 10 stycznia 2015A czy kiedys o pogodzie nie pisałem
  Na pewno będzie mroźno i zimno . a potem jeszcze gorzej ....... Autor: Darek o 17:24 Brak komentarzy:

  Strzelają do Francuzów
  I tego im trzeba za zdradę Polski w 1939 francuzi to zad VICHY czyli ci co Polskę sprzedali , oddali Polaków niemcom i podpisali żad w Vi Szi.
  Francuzi to zdrajcy Polski i małe pieski też ich jebały ..... Autor: Darek o 17:21 Brak komentarzy:

  Ilu z Was wie gdzie uciekać
  Na pewno Tomasz Sidor ul Lipska 10 , lub Karol Sawiak właściciel CT Komina Zielona Góra was uratują , ..... Piszcie do nich ..... Autor: Darek o 17:07 Brak komentarzy:

  Wariata słucha Kazdy , a kto słucha Matki Ziemi
  Wieje , sypie , mrozi , błoto , woda , zimno , i tak ,,,,, nie dzieje się w marketach , tam jest ciepło , sucho i komercyjnie TU zginą miliony .... Autor: Darek o 16:47 Brak komentarzy: "

  Atak czuba na pelnej pizdzie, robcie screeny zanim odzyska swiadomosc i usunie ten potok bredni.

  OdpowiedzUsuń
 17. O kurw.... ale ma kaca i delire...

  sobota, 10 stycznia 2015
  A czy kiedys o pogodzie nie pisałem

  Na pewno będzie mroźno i zimno . a potem jeszcze gorzej .......
  Autor: Darek o 17:24 Brak komentarzy:

  Strzelają do Francuzów

  I tego im trzeba za zdradę Polski w 1939 francuzi to zad VICHY czyli ci co Polskę sprzedali , oddali Polaków niemcom i podpisali żad w Vi Szi.
  Francuzi to zdrajcy Polski i małe pieski też ich jebały .....
  Autor: Darek o 17:21 Brak komentarzy:

  Ilu z Was wie gdzie uciekać

  Na pewno Tomasz Sidor ul Lipska 10 , lub Karol Sawiak właściciel CT Komina Zielona Góra was uratują , ..... Piszcie do nich .....
  Autor: Darek o 17:07 Brak komentarzy:

  Wariata słucha Kazdy , a kto słucha Matki Ziemi

  Wieje , sypie , mrozi , błoto , woda , zimno , i tak ,,,,, nie dzieje się w marketach , tam jest ciepło , sucho i komercyjnie TU zginą miliony ....
  Autor: Darek o 16:47 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. he he, ale faza, była pełnia i dostał fazy, to wpływ Księżyca. Księżyc przyciąga procentowe płyny w kierunku pustego łba i wtedy wilkołak o trzech rękach dostaje fazy, potem kac pod mostem i jest mu mroźno, zimno i widzi przed przekrwionymi gałami zaspy :).

   Usuń
  2. ijeee znamy adres Tomka! ZNAMY ADRES TOMKA! Presti szykuj sie na gruba inbe :D

   Usuń
  3. Tytusa Tomka Romka i Atomka jeee :).i grup paramilitarnych, i 100 adwokatów wokół dauna, i jednostki w Tworkach :).

   Ja znam nawet adres Himmlera i Hildy :-). Niebiańska aleja Świętego Piotra za trzecią chmurką na prawo.
   A adres podziemnej jednostki wilkołaków-kwietniołaków to ?, podaję adres : sztolnia dopiero w budowie pod Zgniłym Korzeniem na Rogowcu. :)

   Usuń
 18. pewnie zapił u swej kochanicy ze starej babci i siedzi gdzieś w koncie i odreagowuje. Zaraz zrobię nowy temat jak zjem i obejrzę horror w TV :) o wilkołakach :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest tak. Kwiecień zwykle wali takie posty w piątkowy lub sobotni wieczór gdy Magda nie idzie nazajutrz do roboty. Z pewnego źródła wiem, że ta cała Magda jest alkoholiczką i też lubi wypić. Piją w soboty oboje a potem im odwala i razem wypisują takie głupoty na blogu. Potem jak jedno wytrzeźwieje to usuwają te głupoty z bloga a w niedzielę rano kręcą audycję i tak co tydzień.

   Usuń
  2. Całkiem prawdopodobne jak się zastanowić.

   Usuń
  3. Widac ze chalaja i cpaja razem.

   Ewidentna sraczka werbalna.

   Usuń
  4. Nie całkiem tylko na 100% tak jest. Inaczej Magda by nie zniosła pijaństwa Kwietnia. Sama żłopie jak stara pijanica. Zobaczycie jutro kolejna audycja z niedogolonym i zaspanym Kwietniem. Mało razy wyglądał jak przyćpany niedomyty lump gdy kręcił niedzielną audycję? Przecież nie chlał poza domem i nie wracał na kacu do domu tylko musiał chlać w sobotę u niej i z nią. Co wyobrażacie sobie, że gdyby sama nie chlała to pozwalała by jemu na to regularnie raz w tygodniu, albo i częściej na to i te internetowe wybryki po pijaku? Nie tylko z nim chleje, ale i razem z nim wypisują te głupoty jak się napierdolą.

   Usuń
  5. Na to wygląda faktycznie. Zrobię z tego temat niedługo to w sumie jest chyba rozwiązanie zagadki kwietnia. Spółka alkoholików czyli podstarzały pijak z niedojebaną podstarzałą panną z problemem alkoholowym.

   Usuń
 19. Kwiecień nie mógł się doczekać sklonowanego wilkołaka to se zrobił z tego czubka od starej babci replikanta :) I tym sposobem czapką i kurtką stworzył własnego klona :))) A potem będzie opowiadał, że z jednej komórki powstali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zapewne było , najpierw się w komórce nachlali i rozebrali, a potem szmaty po pijaku pozamieniali i z komórki powstali :), wyszli na zewnątrz patrzą a tu nie stara babcia tylko DAG :).

   Usuń
 20. Widzę, że w groźbach Kwiecień podpiera się swoim znajomym Tomaszem z Bydgoszczy https://www.facebook.com/OldGrandmotherClub?fref=ts właścicielem klubu Stara Babcia

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.