środa, 31 grudnia 2014

PRAWDZIWE ORĘDZIE DO NARODU

Od Galla 2 do wszystkich rodaków życzenia na nowy rok są tylko jedne byście wszyscy ludzie, którzy chcecie żyć w kraju prawdy i sprawiedliwości przypomnieli sobie słowa naszego hymnu narodowego i wprowadzili je jak najszybciej w życie:
/...CO NAM OBCA PRZEMOC WZIĘŁA SZABLĄ ODBIERZEMY. 
MARSZ, MARSZ.../

Na pohybel wszelkim oszustom i złodziejom dla zdrajców narodu tylko jedna kara.../

czwartek, 25 grudnia 2014

OBŁUDNE I ZAKŁAMANE ŻYCZENIA OD NAJWIĘKSZEJ SZUI JAKA LANSUJE SIĘ W INTERNECIE

Życzenia Świąteczno-Noworoczne 2014ha, ha, ha!
Można by tak skomentować ten fałszywy bełkot bydlaka, który ma na koncie dziesiątki intryg, fałszywych pomówień, oszczerstw i oskarżeń.
Bydle, które notorycznie posuwa się do najpodlejszych i najbardziej niegodziwych zachowań dziś staje z założonymi rękami na wydętym brzuszysku i udaje poczciwego aniołka w szklanym okienku YouTube, ku uciesze zgrai idiotów nie umiejących wyciągać wniosków z tego co tu opisujemy i z tego co łatwo znaleźć w wizytówce kwietnia pod każdym naszym wpisem na tym blogu.
Z resztą już sama postawa stojącego pajaca z założonymi rękami DOWODZI o jego zamkniętości w sobie i fałszywości tego co mówi.
Jak więc facet zamknięty w sobie i swoich urojeniach może w tych życzeniach szczerze proponować innym by byli bardziej otwarci i przyjaźni czyli jak to powiedział obłudnie, by się dzielić tą świąteczną radością z ludźmi zamkniętymi w sobie, którzy wybrali inna drogę życia, którzy jątrzą i plują, skoro sam właśnie zaprezentował jawny gest zamkniętości i sam JĄTRZYŁ I PLUŁ NA INNYCH przez ostatnich kilka lat?
Dalej nasz zakłamany skurwiel nawołuje byśmy się wszyscy wzięli do pracy by się nam wszystkim udało rozwiązać tajemnice Riese-ha, ha, ha!
No z tym idiotą tworzącym nieprawdziwe bajdy w oparciu o własne urojenia na pewno tej tajemnicy nie rozwiąże nikt kto by z nim chciał chadzać po meandrach jego urojonej wyobraźni.
Poza tym do pracy to niech się weźmie on sam i to fizycznej bo cwaniak i hochsztapler z tego naszego obłudnego lenia jest i zamiast uczciwie zarabiać jakąś pracą na chleb usiłuje stworzyć rynek zbytu swoich bredni w postaci BEZWARTOŚCIOWYCH KSIĄŻEK I PŁYT DVD, które liczy, że kupią naiwni idioci oczekujący wyjaśnienia tajemnic Riese.

Ale uwaga nasz oszust i bajkopisarz zapowiada od przyszłego roku kolejne wędrówki i zapowiada UWAGA, że KAŻDY KTO NIE MA NAWET PIENIĘDZY NA TE WĘDRÓWKI BY ZAPŁACIĆ KWIETNIOWI NIE ZOSTANIE ODGONIONY!!!
A przecież jeszcze nie tak dawno, pamiętamy to chyba co nie? kwiecień na swym blogu jednego dnia ogłaszał jakiś terenowy spęd i wędrówkę połączona z prelekcją by następnego dnia ogłosić też na swym blogu, że już brakuje miejsc i, że nikogo już nie przyjmuje, Ile tak razy było? Zawsze tak było gdy chciał stworzyć fałszywy obraz swej popularności i zainteresowania jego wyprawami. Potem okazywało się, że ludzi było raptem 5-10 z czego większość to turyści z ośrodka do, którego przyjechali, w którym kwiecień się zakotwiczył udając przewodnika lub jego znajomi.
A ile razy było, że kwiecień ogłaszał jakiś spęd w terenie czy w jakimś ośrodku podając cenę kilkudziesięciu złotych lub tajemniczo nie podając jej wcale i przy okazji dopisywał, że jak nie macie pieniędzy to też przyjeżdżajcie?
ANI RAZU TAK NIE BYŁO i ani razu nie zapraszał na swe spędy tych co nie mają grosza, a teraz jebane pierdolone BYDLE staje w kamerze i pierdoli, że nawet ci co nie mieli pieniędzy na wstęp nie byli nigdy odesłani z kwitkiem.
Taaaak? No to skoro tak to ludziska walcie drzwiami i oknami od teraz na jego prelekcje i wyprawy mówiąc, że nie macie kasy na bilety, a pan szuja was na pewno nie odeśle do domu tylko zabierze w niepowtarzalną kurwa podróż po górach, lasach i dołach- dołach swej wyobraźni. i CHCE SIĘ PRZYTOCZYĆ SŁOWA Z PEWNEJ PIOSENKI  HEJ SOKOŁY.....
OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Konkurs !!!!

Do wygrania 1000zł

Osoby które są w posiadaniu materiałów kompromitujących specjalistę od kocopołów na temat Riese, a chcące wziąć udział w anonimowym konkursie mogą swoje materiały przysyłać meilowo na adres redakcji.
Mogą to być kompromitujące zdjęcia, nagrania audio, nagrania filmowe, materiały prasowe na temat działalności D.K w latach 1990 - 2015.
Dla zwycięzcy, który przyśle najbardziej kompromitujący materiał przewidziana jest nagroda finansowa. W szczególności interesują nas zdjęcia przedstawiające aprila w stanie nietrzeźwości, materiały z jego pijackich libacji, zdjęcia (a były takie robione) przedstawiające pana D. w niedwuznacznych sytuacjach z paniami lekkich obyczajów.
Materiały mogą dotyczyć również najbliższych współpracowników D. , czyli jego konkubinę Magdę K. odpowiedzialną za kręcenie filmów, informacji na temat powodu rozwodu i znęcania się psychicznego nad byłą żoną D. oraz  powodów zwolnień z pracy D jak również dowodów przedstawiających zaniedbywanie syna podczas ich wspólnego pobytu na zlocie na Włodarzu, kiedy to odbyła się rozmowa z jego synem na temat choroby ojca (to osobny temat powinien być w sumie).
Po nowym roku opublikujemy otrzymane materiały i wspólnie wybierzemy anonimowego zwycięzcę.
                                                               
Kontakt z  redakcją: pinokioriese@gmail.com

Gall Anonim 1


Gall Anonim 2

Gall Anonim 3

 Gall Anonim 4

niedziela, 21 grudnia 2014

LUDZIE GO ZACZEPIAJĄ NA ULICY Z TEJ POPULARNOŚCI, jego ojciec zdychał, matkę straszą telefonami, przekupione i opłacane kreatury przez Niemców, Sucza szkoła życia,

Dziś będzie ostro.
W poprzednim temacie nie chciało mi się komentować ostatniego popisu pijackiego intelektu tego umysłowego zera jakim się wykazał w rozmowie z zastępcą zagórskiego prowadzącym kanał porozmawiajmy.tv. Dziś też tego nie zrobię bo w komentarzach w przedostatnim naszym temacie napisaliście wystarczająco dużo trafnych opinii, choć był tam jeden wątek poświęcony Tomaszowi I Karolowi, który wymagał by nawet komentarza, ale doszliśmy do wniosku, że nie ma co tych idiotyzmów komentować, lepiej skupić się na istotnych kretynizmach tego oszołoma.

Zaczynamy więc od ostatniego wystąpienia czyli kolejnego NIEODPARTEGO IMPERATYWU ZWANEGO PARCIEM NA SZKŁO przy jednoczesnym braku koncepcji i wiedzy do tworzenia medialnego przekazu. Czyli jeszcze tego wszystkiego nie słuchałem, a w ciemno wiem, że będzie to eklektyczny bełkot zaburzonego psychicznie idioty z symptomami świadomości, które czasem nakazują przywdziać maskę normalności ubraną w półprawdy, ale zawsze tylko półprawdy, które sa łakomym kaskiem dla imbecyli, którzy nie znają nawet tych półprawd....

Dariusz Kwiecień Audycja XLII 

UWAGA!
Ta mina zapowiada bardzo poważne podejście do wszystkich poruszanych tematów:

Witam was po raz kolejny, już nawet wiem w, której audycji!!!
Tymi słowy zaczyna nasz dzielny odkrywca prawd z mozołem zdobywanych pod miejscowymi sklepami monopolowymi i na krętych drogach górskich szlaków od wszelkich niewidzialnych wędrowców i tajemniczych mnichów.
A serio, co za debil by nie wiedzieć lub udawać, że nie wie, który to już raz siedzi w tym szklanym okienku i pierdoli swe idiotyzmy.
Nie obyło się jak zwykle od podziękowań za uznanie szczególnie kierowanych jak my NORMALNI wiemy do pacjentów wszystkich oddziałów szpitali psychiatrycznych i KANDYDATÓW na pacjentów, których niestety w naszym społeczeństwie jest przerażająca większość.
Ale na szczęście OKAZAŁO SIĘ, że największym orędownikiem NASZYCH, czyli tych normalnych ludzi, POGLĄDÓW, ŻE KWIECIEŃ JEST CHORY  jest ON SAM! 
Nie sadziłem, że słowa wypowiedziane przez kwietnia w pierwszej minucie wystąpienia będą potwierdzeniem jego zmyślonych"innych rzeczywistości". Sam powiedział wyraźnie, że na nic co mówi i głosi nie ma żadnych dokumentów i dowodów. CZY TRZEBA CZEGOŚ WIĘCEJ niż oświadczenie tego typu na to, że wszystko jest wymysłem? Dziękuję za to, że mi wierzycie w to co mówię/..../, ale nie wierzcie w to co mówię bo na to nie ma żadnych dokumentów!
Czyli wszystko zmyślam i nie wiem skąd zmyślam. Część to urojenia, a część opowieści innych urojeniowców przerobione przez niego na jeszcze bardziej urojone historie-taka jest prawda. Na próżno więc pytać go było o dowody, poszlaki czy jakieś istniejące fakty na cokolwiek co do tej pory plótł. 

KOŚCIÓŁ DARIUSZA KWIETNIA?!
1:08 słuchając tego oniemiałem. To szczyt urojenia twierdzić, że ktoś gdzieś założył kościół jego imieniem. To co mówi jest szczytem schizofrenii i szczytem absurdu wynikającym z urojonej potrzeby przedstawiania się w świetle mega popularności i autorytetu. No bo tylko schizofrenik mógł wymyślić kit, że ktoś założył jakieś stowarzyszenie wyznaniowe na jego cześć.

2:00 kwiecień opowiada, że jakiś wybuch w elektrowni jądrowej na Zaporożu wystraszył jego uczestników spotkania w Poznaniu, a tymczasem okazuje się, że to nie był wybuch tylko jakaś zewnętrzna awaria poza elektrownią wymuszająca wyłączenie jednego z reaktorów.Tak się sieje dezinformacje i panikę o jądrowych wybuchach, no, ale czego spodziewać się od głąba nie czytającego internetu?

2:20 DEBIL ROZPRAWIA O DEBILIZMIE POLAKÓW! Czyli kwiecień się dziwi, że w kolejce po karpia jakis facet chciał udusić jakąś babę szalikiem! A ja się kurwa nie dziwię bo jak sam czasem stoję w jakiejś jebanej kolejce i widzę w niej kretyna co się zastanawia co kupić gdy inni czekają, gdy ktoś bezczelnie chce się wkręcić poza kolejką, gdy ktoś kupuje drobiazg i płaci kartą i jeszcze się cofa bo se przypomniał, że coś tam zapomniał, a na koniec blokuje się czytnik kart kredytowych, to sam widzę jak ludzi nieraz kurwa ponosi na takich idiotów i bezczeli. Zapewne w tym nie chodziło o czym pierdoli kwiecień o uduszenia za kawałek karpia tylko jak się łatwo domyślić za czyjąś jebana bezczelność i pyskowanie. Niech podniesie rękę kto nie miał za coś takiego ochoty komuś przypierdolić? Ja mam takie odczucia za każdym razem gdy słucham tych bezczelnych kłamstw kwietnia....///
Tak, że się kwiecień nie dziw ludziom bo niejeden w terenie chciałby ci nie za karpia, a za wilkołaka mocno skopać dupsko.

3:10 NAUKA CZYM SĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA! Dowiadujemy się, że nie sa orgią! Nie są? A ja widzę, że są i to orgią NAJWIĘKSZEJ OBŁUDY JAKA STWORZYŁ CZŁOWIEK WIERZĄCY czyli chomowiarus :)
3:25 GLORYFIKACJA NIEMIECKICH ZWYCZAJÓW
Znamy kwietnia z tego, że opowiada o Niemcach często w sposób dający ich nam za przykład. Tym razem również kwiecień nawiązał do tradycji ubierania choinki na święta przypominając, że przejęliśmy ją od Niemców. I to jest prawda, ale w ustach kwietnia brzmi to po raz kolejny jak zachwyt nad tą nacją i jak umniejszanie nam Polakom kulturowo. Mówiąc KRÓTKO cała ta kwestia jaka w tym momencie wypowiada kwiecień jest niczym innym jak
WYRAZEM POGARDY DLA POLAKÓW I ODWIECZNEJ UBOGIEJ WEDŁUG KWIETNIA KULTURY.
No i co? I jakbyście takiego chuja mieli w kolejce po karpia to nie mieli byście ochoty udusić go szalikiem?
Reszta wywodu o religii jest w ustach kwietnia istnym kuriozum. Potępia to bydle wojny z imieniem boga na ustach, uczy jebana kurwa ludzi moralności udając, że on jest taki prawy i uczciwy, a ja sie kurwa pytam bydlaku jak to kurwo jebana się ma do tego co sam robisz wobec innych ludzi i do tego co wobec innych robiłeś mając teraz na ustach imię boga? jaka jest różnica zabijać ludzi z imieniem boga na ustach pomiędzy byciem jakoby jego wyznawcą i czcicielem najwyższych moralnych zasad przy jednoczesnym opluwaniu innych, szkodzeniu im, pomawianiu, sianiu kłamstw na ich temat itd? Kwiecień skończona moralnie obłudna ściero ty uczysz ludzi moralności i potępienia niemoralności? 
Znalazł się kurwa jebany wyznawca boga z ustami wypełnionymi słowami pedryl, cwel, psiwor, i cala masa innych, którymi obrzucał każdego jak mieczem do krwi. Jaka to chuju jest różnica mi powiedz?

7:50 Vasco da Gama ZŁUPIŁ I ZNISZCZYŁ PERU I BOLIWIĘ!
A TO MINA GDY WYPOWIEDZIAŁ TĄ BREDNIĘ:
No ludzie czy to nie idiota z miną imbecyla? Ile jeszcze na tym blogu będe wyłapywał dowodów na jego imbecylizm i brak podstawowej wiedzy? Bo przecież nie każdy wie kto to w ogóle był Vasco da Gama i czego dokonał, nie dziwi, ale dziwi to co robi ten kretyn, to że nie mając podstawowej wiedzy SADZI się z niewiedzą na szkło udając wiedzącego.
Odpowiedzi na tą brednię udzielił na YT:
peru podbil  Pizarro meksyk cortez prosze nie gadac glupot  czasmami warto mowic wolniej a dokladnie a nie zgadywac kto co robil.
warto by bylo zrobic notatki przed nakereceniem filmu a pozniej z nich korzystac nie isc na zywiol - a wystarczylo by 5 minut wiecej w internecie:P.
co do zaporoza to niech tak pan nie rowzja tematu bo to tylko propaganda a nie fakty, gra polityczna

8:10 JESTEŚMY W CZARNEJ MURZYŃSKIEJ DUPIE
czyli kwiecień skacze od Vasco da Gamy po Leonardzie da Vinci twierdząc, że nie mamy perspektyw na przyszłość, że zamiast przepowiadanej srogiej przez niego zimy mamy wiosnę i to zapewne za sprawą ręki boskiej, a nawet CZŁOWIEKA, KTÓRY POTRAFI WPŁYWAĆ NA POGODĘ, którego kwiecień przecież zna i od, którego dowiedział się o tej zapowiadanej srogiej zimie. No cóż ów mag wpływający na pogodę przeraził się konsekwencji zesłania na nas tęgich mrozów i postanowił odwrócić losy świata w ostatniej chwili sprawiając nam wiosnę nie uprzedzając kwietnia o zmianie planów czym zrobił z kwietnia idiotę.
No, ale dla kwietnia to czas wielkiego misterium i niechybne znaki zapowiadające otwarcie wrót! Z resztą co dla kwietnia nie jest oznakami wielkiego M i wielkiego otwarcia W? Wszystko jest. Zastanawiam się czy suka jak ma cieczkę to, to też jest symptom otwarcia wrót i wielkiego misterium? Chyba raczej wielkiego misterium kosztowania periodu... :)
A propos suki od 9:10 kwiecień wyznaje, że nie spędza więcej niż 5 minet w internecie, że wszystko mu robi madzia, że za niego wstawia coś na bloga, że pomaga mu w zamieszczaniu na YT tych bredni. A resztę kwiecień czyta w 5 minut zapewne podczas uroczystego misteryjnego robienia minety. 
[gdyby kogoś raziły moje żarty to sorry, ale takie żarty jaki poziom i jakość towarzystwa z pod znaku wielkiego Misterium Otwartych Wrót, a raczej rozchylonych nóg :)]
Ja piszę te komentarze to dochodzę do wniosku, że kwiecień tych krwawych rozchyleń Wnóg ma za dużo chyba :)

9:50 KOLEJNE ZMYŚLONE KŁAMSTWO I UROJENIE kwiecień mówi, że nie prowadzi żadnych PŁATNYCH stron w internecie sygnowanych jego nazwiskiem. Po pierwsze nie ma takich stron-kolejne urojenie, a po drugie kwiecień mówiąc, że jego strony są bezpłatne w pewnym sensie sam sobie zaprzecza bowiem jak wiemy jego cała działalność jest wyłącznie obliczona na komercyjne zarabianie pieniędzy na wydanych wcześniej bredniach w postaci DVD i marnych książeczek. I jeszcze jebany mówi, że cokolwiek związane jest z dariuszem kwietniem, to za to nie płaci się ani złotówki. Jasne. A opłaty na konto za spotkania i pseudo prelekcje czyli za wciskanie ludziom kitów urojonych to pies? raczej suka i to krwawa.
Gdyby ktoś faktycznie spotkał się z jakąś stroną gdzie materiały kwietnia są do obejrzenia za opłatą to po pierwsze prosimy o info w komentarzach, a po drugie kto tak naprawdę stwierdzi, że to nie kwiecień takie strony może organizować lub ktoś kto z nim współpracuje? Po takim oszuście i bandzie jego przydupasów jak patronowicz czy ten down z porozmawiajmy.tv wszystkiego się można spodziewać. Przecież cała ta banda pseudo alternatywnego myślenia i szukania tajemnic od zagórskiego po kwietnia działa wyłącznie po to by w tej czy innej formie zarabiać na idiotach.

11:15 NIE PRZYSYŁAJCIE MI ARTEFAKTÓW, czyli mundurów waszych dziadków, pasiaków z Auschwitz, notatek, orderów i odznaczeń też dziadków/..../ 
No tak, a o skórach baranich i bydlęcych nie wspomniał. Te przyjął chętnie jak wiemy, ale mundurów nie chce. CO ZA BREDNIE.
Wiecie co? Zastanawiam się czy ta suka co go filmuje to wierzy w te brednie czy sama je razem z nim wymyśla? Na jedno wychodzi jeśli to, lub to.
Bo skoro ktoś ci śmieciu coś przysłał to kurwo pokaż. Przecież dowodów na swe brednie jak sam powiedziałeś nie masz więc zrozumiałe, że ich pokazać nie możesz, ale mundur i pasiak lub cokolwiek innego co ci zostało przysłane zawsze możesz, a skoro nie pokazujesz to kłamiesz jak zwykle a suka ci w tym pomaga.
Po co on to mówi? No po to by wykreować się przed baranami na męża zaufania i na jedynego wartego podarowania rodzinnych pamiątek od obcych ludzi. To jest choroba ludzie zrozumcie to, to jest choroba umysłowa.

12:30 KTOŚ NAZWAŁ OJCA KWIETNIA KOMUCHEM I WYROBCZYKIEM.
Na dowód tego kwiecień wykłada dwa ordery JAKOBY po ojca mające udowodnić, że był zasłużonym NIE KOMUCHEM I NIE WYROBCZYKIEM!
Do tego przyłożył jakieś dwie czerwone legitymacje NIECZYTELNE tak by nikt nie przeczytał do kogo tak naprawdę należały i wmawia ludziom, że to są dowody zasługi jego starego.
To ja ci śmieciu powiem, że nie jedna sprzedajna kurwa mogła poszczycić się w tamtych czasach orderami zasługi więc nie wciskaj synu szpicla ludziom ciemnoty bo to, że twój stary był komunistycznym szpiclem to widać po tobie i twoich wyczynach, które ewidentnie zdradzają, żes szmato bez czci i godności to szpiclowanie, donosicielstwo, pomawianie, oczernianie itd musiał wyssać z mlekiem matki i nasieniem ojca-śmieciu parszywy.

A teraz gwóźdź programu. Zwróćcie na to co napiszę szczególną uwagę.
W chwilę po okazaniu jakiś orderów mających jakoby być dowodem na uczciwość jego ojca kwiecień dopowiada, że jego ojciec pracował na kopalni w Wałbrzychu w tym samym czasie co Gierek, że miał propozycję dostania 5 pokojowego mieszkania za wstąpienie do PZPR czego nie zrobił. /jak wiemy w wizytówki kwietnia kwiecień był w PZPR/  Za chwilę potem dodaje, że jego ojciec zmarł na pylicę w kilka lat po odrzuceniu propozycji wstąpienia do PZPR i co, a właściwie jak kwiecień o tym mówi?
Otóż mówi:
13:45 zmarł na pylico krzemicę, po prostu można powiedzieć, że facet nie umierał, on zdychał na moich oczach.

A teraz ci kwiecień coś powiem. To, że ktoś może nie mieć szacunki do twojego ojca bo ciebie ma za zero i podłe bydle to można zrozumieć, ale ty sam własnie pokazałeś, że własnego ojca szargasz mówiąc o niem w taki sposób: facet, zdychał?
NIKT kto miałby szacunek dla własnego ojca nigdy by o nim nie powiedział "FACET" w tragicznym i bądź co bądź smutnym kontekście, a już tym bardziej nie sprowadził by własnego ojca do roli zwierzęcia, które "ZDYCHA" 
BO OJCIEC JEŚLI SIĘ GO KOCHA JEST ZAWSZE OJCEM NIE FACETEM, A RODZICE NIGDY NIE ZDYCHAJĄ TYLKO ODCHODZĄ, UMIERAJĄ, POZOSTAWIAJĄ NAS W SMUTKU. 
Własnie okazałeś się skończonym bydlakiem wobec własnego ojca i to publicznie I NIC NIE USPRAWIEDLIWIA tego kontekstu i jego formy jaką się posłużyłeś. Potraktowałeś tymi słowy własnego ojca przedmiotowo i upodlając go jak jakiegoś psa. 

Tyle w kwestii tej.
Dalej kwiecień stwierdza, że nie wie co jego ojciec robił w Niemczech /chyba przed wojną/ i co robił od 1945 do 1949 w Głuszycy. Kwiecień stwierdza dalej, że inni mówią że jego ojciec był donosicielem, kapusiem, szpiclem/..../ dodaje, może tak i mówi przy tym PRZEDSTAW DOWODY.

KWIECIEŃ SKURWYSYNU TY CHCESZ OD LUDZI DOWODÓW NA TAKIE POMÓWIENIA?
A MOŻE SAM DASZ DOWODY NA TWOJE POMÓWIENIA, ŻE KAROL SAWIAK TO SYN UKRAIŃSKIEGO NACJONALISTY, KTÓRY MORDOWAŁ POLAKÓW, ŻE TOMASZ SIDOR TO PEDOFIL, KOMUNISTA, ŻE ten czy tamten kto z tobą miał nie po drodze to taki i owaki.

Ty skurwysynu parszywy teraz chcesz dowodów na pomówienia twojego ojca a sam czy kiedykolwiek dałeś jakikolwiek dowód własnych skurwysynu pomówień na dziesiątki już osób, których wciągałeś w swoje kłamliwe intrygi?
TO JA CI KWIECIEŃ POWIEM TAK:
Gdyby twój ojciec był godzien miana Polskiego patrioty i człowieka godnego szacunku to:
NIE WYCHOWAŁ BY TAKIEJ KURWY JAK TY tylko nauczył by cię patriotyzmu, którego nie posiadasz, prawdomówności, której nie masz ani krzty, godności, której nie znasz i co najważniejsze
CZŁOWIECZEŃSTWA, KTÓREGO CI BRAKUJE.
Tak więc można rzec jakie drzewo taki owoc.

Ale cóż z tematu własnego ojca, który zdychał kwiecień płynnie przechodzi do tematu TAJEMNICZEGO KAMIENIA, który okazuje nam w 15:50 minucie. Kamienia owego nie pamięta gdzie znalazł czy w Riese czy pod Warszawą...............
Acha raczej pod warszawą..... A wiecie dla czego akurat pod warszawą? Bo w Warszawie mieszka Tomasz i tym sposobem kwiecień chce mu pokazać, że też i w jego rejony się zapuszcza i, że się go nie boi.
To ja powiem w imieniu Tomasza ci kwiecień, że Tomasz nie marzy o niczym innym by cię śmieciu spotkać najlepiej oficjalnie tak jak pisał byś kurwo tchórzliwa stanęła razem z nim twarzą w twarz i dostała lekcji prawdomówności.

O innych kamieniach z "dziórką" jakimi podnieca się kwiecień nie wspomnę.

Dalej nie obyło się bez prezentacji książki - gówno warty bełkot.

Dalej kwiecień m/w od 19:20  chwali Igora Witkowskiego/czytaj włazi mu w dupę i sprowadza tym samym, a właściwie usiłuje sprowadzić do własnego poziomu/ i mówi, że to on jako pierwszy pokazał nam w Riese Muchołapkę...... /wraz ze swymi równie urojonymi koncepcjami/, co faktycznie plasuje Witkowskiego w szeregu równym kwietniowi. Notabene Witkowski to wyższy poziom inteligencji bowiem wśród istotnie wielu by nie powiedzieć sprawdzonych faktów i historii potrafi przemycić nie jedną bzdurę obliczoną na podsycenie sensacyjności. Ale to na marginesie.
Oczywiście przy okazji kwiecień chyli czoła przed samym zagórskim, który go przecież wylansował mówiąc, że go podziwia po tych setkach nagonek na niego, których kwiecień też doświadcza. No cóz kwiecień ty, zagórski i każdy inny z waszej stajni przyjmiecie każdą nagonkę jak kaczka wodę z prostego powodu, bo cała wasza banda robi to co robi z myślą o ZARABIANIU KASY NA KŁAMSTWIE I FAŁSZU, który jedni z was bardziej lub mniej umiejętnie wplatają w realia rzeczywistości minionej.

19:50 kwiecień wspomina też najświeższego swojego promotora z telewizji internetowej porozmawiajmy.tv i żali się nazywając go atakujących mendami, dodając przy oczywiście okazji, że te mendy kwiecień ignoruje.... jasne, a własnie w ostatniej żałosnej popisówce u tego czuba z porozmawiajmy.tv to co mówiłeś śmieciu o Karolu i Tomaszu? Tak wygląda ignorancja i zapominanie?
Kwiecień uświadom sobie, że masz wielu wrogów, którym zależy na prawdzie i każdy kto ci jakkolwiek pomagał i pomaga jest dla nas zerem i skończonym antypolskim bydłem.

Kwiecień zaraz pierdoli, że chce o nas zapomnieć, że to dla nas będzie największa kara HAHAHA no tylko jakoś kwiecień o nas nie może zapomnieć, ani o Tomaszu, ani o Karolu, ani o kilku innych, których ciągle w swych docinkach na blogu tyka i również WŁASNIE W TEJ PSEUDO AUDYCJI.
Kwiecień, nie zapomnisz ja ci to gwarantuję i do póki będziesz siał ferment, do póki będziesz żerował na niewiedzy ludzkiej i do póki będziesz kupczył kłamstwem to będziesz dostawał kopy i każdy przy okazji o kim wspomnisz w pochwale i kto ci będzie pomagał.

20:45 kwiecień mówi, że w tej wojnie wszyscy jesteśmy przegrani. Myli się i to bardzo. Ja jestem wygrany i każdy Gall, który tu pisze pod tym loginem, każdy kto pisze na naszym blogu czy u niego na YT dementujący te brednie komentarz. To są ludzie wygrani, zaś ci co łykają kwietniowe idiotyzmy są przegrani. Można powiedzieć, że tacy jak kwiecień są nawet pożyteczni bowiem stanowią doskonały test na inteligencje dla takich jak my i tych, którzy potrafią z niej korzystać.

21:30 MAGDA OTWORZYŁA MI OCZY NA LUDZI,  NIE KOCHAĆ, ALE LUDZI TRZEBA SZANOWAĆ,
No właśnie widzimy co kilka tygodni jak szanujesz ludzi jak ich pomawiasz, wyzywasz i siejesz wokół nich intrygi.
Poza tym ów szacunek własnie dziś zademonstrowałeś wobec własnego "zdychającego" jak pies ojca.
Żałosny jest cały ten wywód kwietnia o jego madzi, która go tak wiele nauczyła. Wyczyny kwietnia jakie opisujemy od miesięcy na naszym blogu są najlepszą wizytówką szkoły madzi. Zaiste suko masz się z czego cieszyć i masz zaiste suko powody do dumy. W czasie wojny takie jak ty w najlepszym wypadku były golone do gołej skóry....

23:00 kwiecień coś mówi o jakiejś sprawiedliwości?, że mendy spotka jakaś wyższa sprawiedliwość?, że nie można bezkarnie szczuć kogoś? itdalej?
Kwiecień ty kurwo pierdolona, szmato śmierdząca, a od czego wszystko się zaczęło nie pamiętasz? Kto pierwszy ludziom i to w jednym czasie, różnym ludziom pokazał jad i niewdzięczność? Chyba zapominasz o dowodach na to w wizytówce pod każdym naszym tematem na blogu, przypomnij sobie ścierwo.

Ludzie to jest kuriozalne by takie bydle, które zaszczuwało innych pomówieniami i oskarżeniami teraz mówiło o sprawiedliwości i każe dla innych.

Ale moi drodzy to nie wszystko do czego ta kurwa się zaraz posunie.
23:35 kwiecień zaczyna starą jebaną kłamliwą śpiewkę obliczoną na żałość swych słuchaczy i mówi, że do jego matki cały czas wydzwaniają jacyś/kontekst Tomasza, Karola, i tych wszystkich co kiedyś kwiecień oszukał/ ludzie i ją straszą czy cholera wie co.
Chciałem przypomnieć, że już raz o to Kwiecień pomówił w programie u zagórskiego Tomasza Sidora, że wydzwania do jego matki i opowiada jej o kwietniu jakieś nieprawdziwe rzeczy.
Ludzie. Mijają lata, a kwiecień ciągle uderza w te same skurwiałe zagrania. Mimo upływu lat nikomu niczego nie udowodnił, bo to są pomówienia i wymysły, którymi można obrzucić każdego, a dziś mówi na ekranie, że udowodnienie tego jest trudne bo ten "ktoś" ci "oni", ta "jakaś" kobieta wydzwania do jego matki z kart pripejdowych więc namierzenie jej, ich jest trudne, ale głos ma nagrany.

TO SĄ WSZYSTKO TYPOWE ZAGRANIA SKURWIONEJ MORALNIE LUDZKIEJ WSZY-ZAPAMIĘTAJCIE TO. OTO SZKOŁA MADZI I JEJ WSPARCIE W TYM.

Kwiecień jak widzicie by rzucić fałszywe podejrzenia na swych wrogów gotów jest poświęcić nawet matkę wplątując ją do swej śmierdzącej gry. Nie dość, że nazwał własnego ojca facetem na forum publicznym to stwierdził, że zdychał jak pies. Więc czy może dziwić, że i matkę wykorzystuje w podobnie instrumentalny sposób do swych gierek?25:40 DWIE KREATURY OPŁACANE PRZEZ NIEMIECKIE ORGANIZACJE 
Czyli Tomasz i Karol :)

Kwiecień dowodziliśmy tu wszyscy na blogu i w notkach i komentarzach, że to własnie ty masz szmato interes w fałszowaniu faktów historycznych, co jest również na rękę zbrodniczemu nazistowskiemu systemowi, który stworzył piekło milionom Polaków i nie tylko.
Dowodzę ci kurwo, że poprzez wpasowywanie Niemieckich zbrodni w jakieś chore nieprawdziwe historie o mutantach, mutacjach, wilkołakach itp bredniach, umniejszasz wagi TEJ PROZAICZNEJ, SZAREJ, OKRUTNEJ I TRAGICZNEJ PRAWDZIE jaka płynie z LUDOBÓJCZYCH DZIAŁAŃ NAZISTÓW I NIEMCÓW.
Widmo obozów koncentracyjnych w, których dokonywano bestialskich mordów pod pretekstem eksperymentów medycznych nabiera przez ciebie i twoje brednie innego, łagodniejszego wymiaru o zabarwieniu wyższej naukowej konieczności, co usiłujesz gloryfikując Niemców wytworzyć wokół tematu.
I DLA TEGO to raczej ty jesteś opłacanym zdrajcą i szumowiną, której zadaniem jest zamydlenie rzeczywistego krwawego obrazu działań Niemców niż ja, Karol czy Tomasz czy ileś tam osób, które tu pokazują wespół to co powyżej napisałem.
Stara żydowska metoda na przykład wprowadzić wielokulturowość by jedna nacja mogła się w niej ukryć wygodnie i bezpiecznie. Ty kwiecień działasz dokładnie w podobny sposób wprowadzając do tematyki masę fałszywych świadectw tylko po to by te prawdziwe tragiczne i okrutne nikły w tej gmatwaninie absurdów i nieprawd.

DOWÓD NA CHOROBĘ UMYSŁOWĄ

W 32:20 KWIECIEŃ POZDRAWIA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ZACZEPIAJĄ GO NA ULICY!!! Jak sam kwiecień mówi przeważnie są pod wpływem alkoholu i chcą sobie z nim przybić piątkę lub zrobić zdjęcia!
kwiecień wtedy będąc jak mówi zmęczony tą popularnością,  mówi że nie jest dariuszem kwietniem tylko jego bratem!

Proszę Państwa to jest szczyt schizofrenii. To jest oczywisty dowód, że "facet" ma nierówno pod sufitem do tego stopnia, że już sam sobie reklamę robi w taki sposób i buduje fałszywą popularność.
Macie tu przykład 100% zjeba chorego umysłowo, któremu pomaga chora umysłowo suka z kamerą w ręku.
Zwróćcie przy tym na głupawe miny towarzyszące mu podczas opowiadania jak to ludzie zaczepiają go z tej popularności na ulicy.

Na tym kończę bo mam ochotę użyć szalika.....OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

sobota, 20 grudnia 2014

Kariera dariusza Dyzmy

 

Kariera dariusza Dyzmy. Tekst napisał nasz anonimowy czytelnik.
"Jemu to powiedziała wnuczka Himmlera, która do niego przyjechała specjalnie do Tuczna.
Stelle Hilfe się dowiedziało w Austrii, że nasz cudak Dyzma jest na tropie kapliczki grobowej ze szklaną trumną i dachem z bombowca B-coś tam :) , więc natychmiast wnuczka Himmlera spakowała walizki i przyjechała do Tuczna aby cudakowi powiedzieć, że jest na właściwym tropie :).

Przy okazji nauczyła się "polski mówić" , aby mogła się z cudakiem skomunikować na jego poziomie ;-). W tym czasie dzwoniło do cudaka wiele znamienitych historyków , profesorów i naukowców nawet z Wysp Owczych i Chin aby u naszego poligloty zaczerpnąć nieznanej nikomu do tej pory 'Wiedzy".

Wiedzę tą nasz cudak zdobył od wilkołaka co do niego gadał w studni jak był dziecięciem oraz oczywiście od Księżyca.
Następnie pogłębiał ją jako kamieniarz w Łodzi tłukąc kamienie i pracując jako grabarz. W tym okresie swej bogatej kariery miał wiele światłych przemyśleń, które zapisywał w swym czarnym tajnym notesie :).
Potem doktoryzował się jako palacz w kotłowni pewnego zamku pod Ślężą, gdzie uzyskał klauzulę dostępu do dużej ilości flaszek. Za co otrzymał dyplom sierżanta, oraz kopa w dupę od właściciela :-).

Wtedy z tym dyplomem ukończenia wrzucania węgla do pieca, jako sierżant, snajper i miszcz Kraf Maga wstąpił do Gromu i podjął służbę pod Generałem Polko.
Tu ich drogi rozeszły się bo Generał Polko poszedł na prawo, a nasz Dyzma na Lewo czyli wstąpił do nieistniejącego już w tym czasie PZPR :).

Wtedy to kariera naszego Dyzmy potoczyła się w oszałamiającym tempie , ponieważ cofnął się w czasie i mając 17 lat pojechał z misją na wzgórza Golan gdzie Rabin naszemu koszernemu przepowiedział że zostanie Mesjaszem :).

Ponownie wrócił do przyszłości i pojechał na misję do Afganistanu skąd wrócił już w stopniu kaprala :-). następnie wykonywał wiele misji bojowych i historycznych. Po których zostało mu wiele wiatrówek na ścianie oraz wiele tajnych dokumentów w tym Atlasów Świata i Przeglądów Technicznych :-).
W tym samym czasie rozdwaja się i roztraja, gdyż jak można było dowiedzieć się z jego nieistniejącego dziś forum był przewodnikiem w podziemiach Dory i mówiąc w niezrozumiałym do dziś języku objaśniał Niemcom jak Dora powstała.

Lecz "Kariera" dopiero miała się rozpocząć.
Po spotkaniu ze Zbyszkiem Dawidowiczem w czasie kiedy nasz "komandos" sprzedawał plastikowe łuki pod sztolnią w Walimiu dostał oświecenia , że założy własny blog.

Ale w miedzy czasie musiał się udać w tajnej misji w pewne miejsce do Wrocławia gdzie miał wyciągnąć nieznane nikomu informacje od uwięzionych tam w domu bez klamek Napoleonów i wcieleń Hitlera :).

Po wyjściu za bramę natknął się na zagórskiego, z którym się udał natychmiast na Dworzec Główny i pokazał mu studzienkę kanalizacyjną oraz windę na peronie, której nie ma a jest, i którą to w jednym z odcinków Hansa Klossa z Beatą Tyszkiewicz , ktoś niby zjeżdżał do podziemi :).

Po tym wydarzeniu, za ujawnienie tajemnicy kanalizacji Dworca, Shwarce Thule dokonało na niego zamachu samochodowego, a potem służby wtargnęły i zarekwirowały mu arsenał jaki przywiózł ze swych misji.

Teraz już kariera Dyzmy nabrała rozpędu, powrócił do Ludwikowic i wraz z innymi "międzynarodowymi specjalistami" pod muchołapką zaczął jako główny Mesjasz otwierać Wrota.
Jak się Szpakowski temu przyglądnął, to wypisał mu awans na Generała Brygady i kopnął w dupę na szczęście.

Przez pewien okres tajna zmowa byłych 90 letnich SS-manów osesków w pampersach na amfie działała, spał nasz "komandos" w szopie na Włodarzu i jeździł pociągami towarowymi.

Ale tu w sukurs przyszedł znów zagórski, który przeprosił się z "komandosem", zbił trochę na nim kasy i dał mu dyplom Marszałka oraz jak zwykle kopa w dupę na szczęście.
Maturzyści wiedzą o czym piszę , sam zainteresowany nie wie bo edukację zakończył w nieukończonej zawodówce włókienniczej :).

Teraz nasz ulubieniec udziela cyklu prelekcji oraz pokazów filmowych oraz pisze 'Przewodniki", "opracowania naukowe", udziela wywiadów, jest sprawozdawcą z targów książek, oraz jest aktorem komediowym kręcąc filmy dla gimbusów, w których tropi tajemnicze kupki kamieni:-) oraz tajemnicze dołki w polach.
A mogl spokojnie sprzedawac plastikowe luki i inne ambitne dewocjonalnia produkcji chinskiej pod Walimskimi sztolniami. Mialby jakas bude dla psa na zimne noce, cieciowke na parkingu, zrec by dostal, moneta by byla zeby sie najebac, czasem wychaczyl by jakas torebke nieostroznej turystce i zwalil na wilkolaki co to grasuja i kradna-po czym balowal tydzien.

Gdzie nasz Napoleon leczyl sie w Wrocku?
W ktorym szpitalu?
http://dczp.wroclaw.pl/o-szpitalu
http://www.psych.umed.wroc.pl/content/view/202/183/

Czy on czasem nie robil jakiegos filmiku pod tym starym szpitalem psychiatrycznym? ;-) "

niedziela, 14 grudnia 2014

WYLĘGARNIA DEBILI czyli największy debil internetu udający normalnego gościem w porozmawiajmy.tv-czyli w kolejnej wylęgarni debili i idiotów

Zacznę dziś od małej zaległości, czyli od podpalenia Zamku Książ.

Kwiecień na swym blogu napisał, że jest dumny, iż to na niego padło podejrzenie podpalenia tego zamku. Jakim trzeba być idiotą by tak napisać?

Oczywiście ten durny wpis ze spiskowym podtekstem kwiecień usunął z bloga zastępując go nowym:

Jak widać zmiana frontu z urojeniowego na względnie normalny po wyparowaniu % i otrzeźwieniu.


Poraz kolejny umysłowe karły

Jest to nic innego jak lament upośledzonego rezerwisty, którego nawet armia nie chce w swych szeregach. To, że trochę racji jest w tym co napisał to nie oznacza zaraz, że z naszego kwietnia jest taki normalniacha, bo nie jest. Nic nowego z resztą nie napisał, każdy to wie i każdy zna to od dziesiątek lat, że żołnierze zwykle pozostają na lodzie bez specjalnej opieki Państwowych władz. Przykłady znamy ze swego podwórka po II wś gdzie wielu kombatantów umiera w nędzy i niewdzięczności.

Ale budzi irytację, że takie zero, taki kłamca, taki jebany szkodnik, taki pasożyt i chwast jakim jest kwiecień takim wpisem usiłuje wpasować się w ramy patriotyzmu pisząc cokolwiek o honorze i umiłowaniu Ojczyzny!
Jakie trzeba mieć umiłowanie do tej naszej ojczyzny robiąc z historii jej cyrk i ściek bredni urojonych?
Czy prawdziwemu patriocie i kochającemu naszą Ojczyznę nie otwiera się przysłowiowy nóż w kieszeni gdy czyta takie treści pisane przez takie skończone świńskie bydle? czy nie zaciska się garść w twardą pięść?
I takie skurwysyny jak kwiecień KREUJĄ obraz patriotyzmu całą swoja działalnością, osobowością i chorym łajdackim intelektem.
Kwiecień poprzez zakłamywanie historii i kupczeniem tym kłamstwem
DOPUSZCZA SIĘ ZDRADY OJCZYZNY

....a za to kiedyś była jedna kara....
I chciałbym by wróciła.


Asgard i Wielkie Misterium - Dariusz Kwiecień      

No i doczekaliśmy czasów gdy rolę promotora bredni największego pajaca XX wieku przejął z rąk zagórskiego niejaki aleksander berdowicz idiota i manipulator, cwaniak i upośledzony umysłowo oszust lansujący te same brednie co jego poprzednik z niezależnatelewizja NTV ku szkodzie młodych naiwnych ludzi poszukujących co naturalne sensu życia i odpowiedzi na wiele zagadek.. Wystarczy zerknąć na ten materiał by wszystko było jasne:


Banda świrów takich jak zagórski, berdowicz i kwiecień doskonale wie, że chodliwym towarem na rynku młodych poszukiwaczy tajemnic jest brednia, mit, konfabulacja i każdy kit byle oprawiony w ramy profesjonalizmu. A takie ramy zagórski i berdowicz usiłują tworzyć prowadząc kanały na YT i serwisy internetowe by to wszystko wyglądało profesjonalnie i wiarygodnie.
TO SĄ CHORZY CWANIACY HOCHSZTAPLERZY I OSZUŚCI JAK NIE RAZ PISAŁEM ŻERUJĄCY NA LUDZKIEJ NIEWIEDZY, NAIWNOŚCI I CZĘSTO GŁUPOCIE.

Znalazł sobie przeto kwiecień nowe wrota do słania swego chorego przekazu w postaci kanału na YT berdowicza.
ALE ZACHODZI PYTANIE CZY TACY JAK KWIECIEŃ, ZAGÓRSKI I BERDOWICZ SĄ AŻ TAKIMI SZKODNIKAMI ZA JAKICH ICH BIORĘ?
Otóż nie drodzy Państwo bowiem to własnie dzięki nim ogromna większość społeczeństwa podchodzi z dezaprobatą do ich lansowanych głupot. Gdyby ich nie było nie mieli byśmy możliwości porównania i zweryfikowania racjonalnego stanu rzeczywistości z tym własnie urojonym jaki oni kreują.
Wielu ludzi nawet jeśli na chwile zatrzyma się przy ich tezach i skłoni się do ich przekonań to i tak twarda zdrowa rzeczywistość zweryfikuje te nierealne i nierzeczywiste brednie.
Na przykład berdowicz twierdzi, że ciało człowieka to hologram/patrz powyższy materiał na NTV/ i wielu ludzi może na chwilę odpłynąć w mistycznych wizjach holograficznych, ale jutro jak większość twarda rzeczywistość pokaże mu, że jego ciało to nie żaden jebany hologram tylko struktura, która czuje zmęczenie po przepracowanym dniu, przyjemność z odpoczynku czy choćby ciepło i zimno. I tym sposobem brednie takich jak berdowicz stają się chwilowym mitem pozwalającym jedynie co podatniejszym zapomnieć o trudach twardej cielesnej rzeczywistości.
Co nie znaczy, że w tym czasie niejeden ulegnie tym bredniom i na przykład nie wywali kilkudziesięciu złotych na bilet na kolejny ezoteryczny spęd czy na kolejną pseudo naukową pozycję książkową czy poradnik jak poznać samego siebie poznając holograficzną strukturę własnego ciała.

ROZCZARUJĘ WAS NA TĘ CHWILĘ I NIE SKOMENTUJĘ TYCH GŁUPOT JAKIE WYGADUJE KWIECIEŃ Z BERDOWICZEM.
Po pierwsze nie chce mi się słuchać, po drugie wiem, że macie swój rozum by tego też nie słuchać, a po trzecie jeśli już wysłuchacie to tu na naszym blogu macie szerokie pole do komentowania tych idiotyzmów bez obawy, że ktoś wan usunie komentarz lub go nadpisze atakami na was zarzucając wan, że to wy jesteście nienormalni.
Być może w swoim czasie jak to ostatnio bywa z pewnym opóźnieniem i ja posłucham tych kretynizmów z większą uwagą i coś dopiszę lub posłużę się co ciekawszymi i trafniejszymi komentarzami z YT pod tym materiałem.
NA TĘ CHWILĘ RADZĘ:
Nie słuchać tego bełkotu urojonego w ogóle, zająć się doczesnymi przyjemnościami, pracą, biznesem i zarabianiem pieniędzy by móc szukać pasji dających możliwość realizowania się na jakimś twórczym polu lub polu pozwalającym rozwijać realną wiedzę, świadomość czy sprawność intelektualną.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.
wtorek, 9 grudnia 2014

Kżyrzaki, słoiki Mengelego, wymiana uszóf i nosóf w kilka minót, zapłodniona nosicielka nasieniem rasy panuf - czyli jaka ortografia takie historie - czyli chuj dupa i kamieni kupa dowodem na prasłowiańskie obrzędy i miejsca kultu.

Znów mamy kilka tematów, które czekały na swoją kolej. nadrabiamy zaległości bo jest dziś o czym pisać i z czego się śmiać, a jakże jak zwykle.
Już chyba na nikim nie robi wrażenia powielany od lat schemat wypowiadanych i publikowanych bredni przez tego upośledzonego psychicznie "znafcę" tematu, bo z tym upośledzeniem coraz więcej ludzi daje sobie radę widząc je wreszcie i dostrzegając w kolejnych odsłonach.
I tak jest tym razem.
Każdy lekarz psychiatra potwierdzi jedno, że każdy schizofrenik ma swoje dojmujące przekonania, które władają jego umysłem do tego stopnia, że mówiąc o nich nie zdaje sobie sprawy, iż są one wynikiem urojeń, a nie faktów czy prawd. I tak jest w poniższym materiale w, którym kwiecień wprowadza do obiegu pod pretekstem publikacji jakiegoś tajemnego pamiętnika, bajki o słoikach Mengelego, przeszczepach uszu i nosów i .... no właśnie i jedynej jak można wywnioskować "nosicielce" nasienia rasy panów, którzy dzięki niej odrodzą się w postaci nowej armii jacyś bliżej nieokreśleni wojownicy.
Wszystko to enigmatyczne i typowe dla schizofrenika, który wymyśla swe historie urojone wpasowując je w niejasne zdania pobudzające jedynie wyobraźnię wariatów, chorych umysłowo i wszelkich zaburzonych psychicznie.
Być może tak było - z pewnego pamiętnika...


Nos i uszy w kilka minut wchłaniają się?
To możliwe tylko w wyobraźni psychicznego idioty.

Kolejnym materiałem do pośmiania jest relacja kwietnia z Wrocławskich Targów Książki gdzie wystąpił w roli promotora wydawnictwa i stoiska instytutu im. Jerzego Grotowskiego księgarni "Stary Zdrój" prowadzonego przez niejakiego Bartłomieja Ranowicza geografa z wykształcenia, który jak się przedstawia na poniższym materiale jeździ po Dolnym Śląsku oprowadzając wycieczki, którym przy okazji wciska jak się okazuje wszelakie książki o DŚ.
Facet, albo jest "wyższą wibracją kwietnia" czyli nieco cwańszym schizofrenikiem, albo głupcem. Cwańszym schizofrenikiem i głupcem bo handluje jak widać każdą pozycją nie badając jej rzetelności. Wystarczy zapoznać się z bredniami powielanymi przez kwietnia we wszystkich jego filmach, które przeniósł na kartki swego przewodnika i je zweryfikować by wiedzieć, że ma się do czynienia z opowieściami niesprawdzalnymi, nierzetelnie udokumentowanymi, nie udowodnionymi i całą masą informacji błędnie interpretujących miejsca po, których w swym przewodniku oprowadza kwiecień. Jeśli ktoś przeczytał ten przewodnik nie weryfikując w nim zawartych informacji, przyjmując je jako prawdę to jest nie tylko głupcem, ale i skończonym umysłowym durniem. To samo jeśli ktoś tego przewodnika nie przeczytał i tak jak ów geograf stawia go jako pozycję do sprzedaży, jest jeszcze większym idiotą i szkodnikiem, nie zdającym sobie sprawy ze szkodliwości wprowadzania do obiegu tej pozycji.
No, ale cóż na świecie jest cała masa kupczyków i handlarzy, którzy dla kilku srebrników sprzedadzą każdemu głupcowi choćby gówno w słoiku z naklejką czekolada i pan Ranowicz jako żywo do nich należy.
Trochę żałuję, że nie powiadomiłem za wczasu tego wydawnictwa o dokonaniach kwietnia, ale sami są sobie winni tracąc prestiż przez komitywę z kwietniem.

Pomijając żałosną autoreklamę kwietnia w, której entuzjastycznym tonem obwieścił sukces na targach z powodu wykupienia co do ostatniego egzemplarza jego nakładu przewodnika, co już samo w sobie jest smieszne, to najśmieszniejsze w tym jest to co za chwilę napiszę.

UWAGA!
Zakładać pampersy lub najpierw iść do toalety spuścić spust bo poszczacie się w gacie :)

https://www.youtube.com/watch?v=e6dmTmbYAPo&feature=player_detailpage#t=329 od tego momentu czyli od 5:29 kwiecień mówi, że odda głos na Lema i Sienkiewicza bo ten ostatni napisał książkę pt:

KRZYŻAKI !

Książkę krzyżaki przeczytał 23 x słownie dwadzieścia trzy razy i biedactwo nie pamięta tytułu książki, że to nie krzyżaki tylko Krzyżacy :)
Kwietniowi pewnie chodzi o jakąś tajemną pozycję Henryka Sienkiewicza w, której nie pisze o niemieckich średniowiecznych rycerzach tylko....
tylko o pająkach krzyżakach i to w dodatku zmutowanych nad, którymi pracowali już w średniowieczu germańscy alchemicy co potem stało się największą tajemnicą Riese. Czyli niebawem dowiemy się, że naziści dokonali połączenia genotypu ludzkiego z genotypem pająków krzyżaków i wyszły z tego krzyżaki.
To jełop jebany, krzyżaki qurwa, ja nie mogę :)
Niemal za każdym razem gdy oglądam i słucham tego pokrzyżowanego umysłowo krzyżaka psychicznego muszę ocierać łzy z kącików oczu :)


I kolejny materiał tym razem z terenu:Może zanim sam skomentuje tą kamienną stertę bredni zacytuję kilka komentarzy z YT pod tym filmem. Ostatnio jak zauważyliście posiłkuję się tym bo już mi brak czasu czasem i chęci do zagłębiania się w ten urojony świat tego kretyna:

Oto przykład, jak można bandzie debili wcisnąć kupę w czoło, opowiadając o tym, że pod stertą kamieni na miedzy znajduje się sztolnia :D Czy jeśli w wolnym czasie odwiedze to miejsce i " rozbiorę tą stertę kamieni ", to Pan bajkopisarz odszczeka publicznie swoje śmieszne teorie ? 


co widzicie w tej skale?


jarokowall
Nie mam pojęcia co p. Darek tam widzi, dla mnie to sterta kamieni. W końcu jest w górach.
Napis to ewidentnie HELMUT.
Nie wiem po co była historia i facecie z telefonem/aparatem, a już na pewno nie wiem czego dowodem są te skały. Na koniec "ukraińskie wrota" ;-)


Jakich wrót ja się pytam? Fakt: To jest ewidentnie miejsce kultu, ale zabardzo nie rozumiem działania "przejścia" o którym się rozchodzi na sam końcu.


meko
Wielkie Mistarium
Otwarcie poprzedzone Wielkim Misterium , może dotyczyć otwarcia bram dla sił i mocy piekielnych , którym część nazistów oddawała cześć .  Stąd może także się brać wiara w nieśmiertelność jest fragment w zwojach znalezionych nad morzem Martwym wspominający ten fakt .Wielkie Misterium poprzedza wielkie konflikty zbrojne i miliony ofiar .....
 Przeważnie zaczyna się od narodu wybranego , czy to co się teraz z Żydami nie przypomina Ci sytuacji z lat i wieków minionych .
Jak mamy żyć w teraźniejszości tym bardziej w przyszłości nie znając przeszłości .
Otwarcie jest faktem krwawe Legiony są gotowe , a ich Panowie coraz silniejsi .
Tekst z blogu Darka


Jak widać po komentarzach na razie jeszcze nielicznych większość nie widzi w tych stertach kamieni niczego nadzwyczajnego za to kwiecień wykorzystuje je do siania fermentu i tworzenia legend na każdym kroku. Tu stanie, tam stanie wmawiając ludziom, że są pod tymi kamieniami wejścia do sztolni, że to miejsca kultu, że z tym, a tym miejscem wiąże się jakaś miejscowa legenda-zwykle nie określa jaka, że to są dowody-również nie wiadomo na co itd, itd, itd do znudzenia powtarzane głupoty z kamerą w ręku.
Wyłapmy więc te najważniejsze idiotyzmy z tego materiału:

0:18 sterta kamieni filmowana z oddali dla kwietnia i według kwietnia to kurhan, stare celtyckie cmentarzysko, których tam w okolicy jest kilkanaście. I jak w tytule chuj dupa i kamieni kupa. Zwróćcie uwagę na to co mówi, że to jest PRAWDOPODOBNIE stare celtyckie cmentarzysko. Czyli sam dokładnie nie jest pewny. No bo i skąd! Przecież to tępak, który nawet nie zadał sobie trudu by poszukać w starych archiwach informacji mogących cokolwiek o tym i podobnych miejscach coś powiedzieć, ale dla niego to kurhan i celtyckie cmentarzysko.

0:40 gdy strumyk płynie z wolna.... a nad nim kupka kamieni... dla kwietnia to zamurowane wejście-jedno z wielu wejść do SZTOLNI! No fajnie tylko dla czego woda tam nie wpływa skoro jest tam sztolnia prowadząca w dół według tego kretyna? W dodatku do pełni szczęścia miejsce to okrasił legendą jakoby pod koniec 17-18 wieku/bagatelka sto lat w te lub wewte/ w okolicy panowała jakaś zaraza. Zdrowi miejscowi wtedy weszli jakoby do tej sztolni - kopalni i se poszli wgłąb nie wiadomo po co, przez co i dla czego? Czy uciekali przed zarazą, nie wiadomo, ale była zaraza była sztolnia i włazili do niej ludzie, którzy zostali według kwietnia zamurowani w niej przez tych co zostali na zewnątrz, co jako dowód widać na filmie!
Ale to nie wszystko, bo kwiecień stojąc obok tej kupki kamieni PRZESTRZEGA dalej potencjalnych szabrowników przed poszukiwaniem złota! Mówiąc, że go tam na pewno nie ma! Że to tylko legenda.... stworzona właśnie przez niego.

1:40 kończy się pierwsza część przy kupce owych kamieni i kwiecień zapowiada, że za chwilkę pokaże nam szlak Celtów, miejsca kultu gdzie znów PRAWDOPODOBNIE Celtowie, a może Prasłowianie na tym terenie działali.
No to albo Celtowie, albo Prasłowianie, albo działali, albo prawdopodobnie działali, albo pod koniec 17 wieku, albo pod koniec 18 wieku. Albo kurwa mać albo, albo, albo sam diabeł nie dojdzie o co mu chodzi i chyba nikt z was normalni ludzie...

1:50 kupa kamieni, zwykła sterta kamieni, których formacja na nic szczególnego nie wskazuje dla kwietnia jest obiektem tworzenia mitów i kurhanem. Być może jeśli ta kupka kamieni nie powstała w wyniku naturalnych zjawisk mogła kiedyś być wszystkim. Mogła być składem kamieni z pola, fundamentem jakiegoś domostwa, murkiem coś oddzielającym, nawet grobowcem, a jakże dosłownie mogła być wszystkim. Dla tego stawianie diagnozy czym mogła być bez jej profesjonalnego zbadania czyli przeprowadzenia prac geologicznych jest spekulacją schizofrenika i mitomana, cwaniaka i siewcę sensacji.
Tyczy się to całego materiału do ostatniej sekundy dla tego tutaj zakończę komentowanie bo wydaje mi się to zbędne pozostawiając jak zwykle pole do komentowania dalszych kretynizmów tego matoła w komentarzach.
Sam pewnie też jak przebrnę przez dalszą część tych bredni coś dopiszę, albo w komentarzach, albo jak zwykle w dodatkach pod głównym wpisem.

DODATEK 1 10.12.2014

Jednak postanowiłem przesłuchać cały ten materiał bo z komentarzy na naszym blogu i z YT wnioskuję, że jest w nim kilka kompletnych idiotyzmów wartych odnotowania.

Zanim skomentuję dalsze opowieści z mchu i paproci chcę zwrócić waszą uwagę na pierwsze minuty 2-4 w, których nasz instruktor walk samoobronnych mówiąc sapie, jęczy, dyszy i stęka po przejściu kilkunastu metrów z kamerą. Kondycja jak się patrzy co nie :)

5 minuta, kwiecień sieje farmazon, że jacyś Niemcy przyjechali pod te sterty kamieni Landrowerami i powiedzieli mu, żeby nie wpierdzielał się w nie swoje sprawy to mu się krzywda nie stanie.
DO KOCHANYCH NIEMCÓW CO JEŻDŻĄ LANDROWERAMI
Panowie jak spotkacie kwietnia na szlaku to ode mnie i dajcie mu jednego kopa, a po kolejnym od kilkunastu innych ludzi co wyrządził wiele świństw.

5:20 kamienny mur jaki pokazuje kwiecień był na 99% usypanym wałem chroniącym pole od nasypów śnieżnych niesionych wiatrem. Być może na polu tym stało jakieś niegdyś skupisko domostw i stąd taki mur, który zarazem mógł pełnić rolę zwykłego muru. Teorii można tworzyć masę w takich miejscach. Z resztą po ilości owych kopców z kamieni wzdłuż tego muru można wnioskować, że były to fundamenty domostw.

7:30 kwiecień mówi, że rozmawiał z kimś tam i dowiedział się, że Wrocław był kiedyś zajęty przez Rzymian!!! Skończyłem kilka szkół i nigdzie takiej informacji nie słyszałem, a ti paczcie od kwietnia dowiaduję się, że Rzymianie zajęli Wrocław, tylko kiedy to było kwietniku podlewany okowitą?
No, ale taka informacja usprawiedliwia wszelkie brednie wymyślane przez kwietnia na temat tych kamiennych kopców. Bo może to dzieło nie Prasłowian, Celtów czy innych, ale RZYMIAN! A jak to "Rzymiańskie" to i złoto musi być bo ci słynęli z miłości do złota... no i kolejne bajki ma nasz kwiecień w zanadrzu.

8:10 kupa głazów porośniętych trawą, TO JEST OŁTARZ OFIARNY LUB KAMIENIE OFIARNE!!! A jaaak, wężykiem Jasiu, wężykiem!

8:40 do głosu dochodzą DRUIDZI!!! Kwiecień wiedzie widza ku kolejnym dowodom w postaci kolejnych stert kamiennych, które były miejscami obrzędów druidów. Jasiu! Jak piszesz słowo dróidzi!!!? No tak panie majster no tak, No mozie i dobzie. Wężykiem !

10:00 DO GŁOSU DOCHODZĄ WIKINGOWIE!!!
Kwiecień wiedzie ku kolejnej stercie kamieni opowiadając jak to PRAWDOPODOBNIE w tym "kurhanie" Niemcy znaleźli hełm wikinga z ROGAMI! po, który osobiście do Wrocławia przyjechał Himmler!
Dacie wiarę?! Czegoż to byśmy nie wiedzieli bez tego kwietnia. Ciekawe czy Himmler potem nakładał ten hełm podczas czarnych mszy? Oczywiście hełm z rogami po II wś przepadł i historia gdyby nie kwiecień nigdy nie ujrzała by światła dziennego!

11:00 do 11:09 jedyna prawda jaka mówi kwiecień, że jest wariatem.

11:00 do 12:55 same brednie o miejscach kultu odprawianych ceremoniałach, bosych wróżkach i masie innych kretynizmów. Zwróćcie uwagę jak on to mówi nawet wysłowić się nie potrafi, a tylko ślizga się po zmyślonym temacie tworząc mity i legendy, które nie miały miejsca. Słupki najprawdopodobniej wyznaczające szlak na Sowę i być może wysokość dla kwietnia są dowodem na miejsce kultu.

13:00 HIT PROGRAMU! Kolega kwietnia idzie i nagle wpada mu telefon, a nie aparat/pewnie był najebany więc nie pamięta co miał w ręku/ do dziury w ziemi. Chce go wyjąć, a tam go coś wciąga! Wciąga i ciągnie i co dalej? No nie wiadomo czy wyjął ten aparat/kamerę czy nie, czy go wciągło czy nie wciągło? Nie no w końcu słyszymy, że wyciąga aparat, ale go wciąga...

Uwaga!
14:35 kwiecień pokazuje fajny kamień i mówi, że do tego kamienia przyjeżdża, przyjeżdżał Klaus Miller !
Kwiecień NIEPRAWDA! Klaus Miller płaci nam za prowadzenie bloga przeciwko tobie i o tym kamieniu nic nie wie idioto.

17:30 kwiecień pokazuje głaz z wyrytym imieniem Helmut. Obok niego trójząb symbol planety Neptun. Kwiecień powstrzymuje się z trudem od wymyślenia jakiegoś kitu bo najwyraźniej dziś ma słaby do tego dzień. Penie wróci do tematu za jakiś czas jak mu coś "mądrego" przyjdzie do głowy. Za to ja się pokuszę o wymyślenie pewnej historii. Miejsca te były niegdyś terytorium Niemiec. Jak każde góry ściągały rzesze turystów, Niejaki Helmut, wędrowiec, samotnik może postanowił pozostawić po sobie ślad w nadziei, że na wieki i zadał sobie trud wyrycia swego imienia i postawienia znaku planety oznaczającej jego znak zodiaki. Czyli facet był zodiakalną rybą jako, że temu znakowi zodiaku patronuje Neptun.
Kwiecień zaś patrząc na ewidentny znak Neptuna widzi w tym Runę. Nic podobnego nie ma ani jednej runy o tym kształcie co łatwo sprawdzić wpisując w google hasło runy. Jest jedna runa Elhaz podobna do tego znaku, ale jednak całkowicie inaczej grawerowana i linie jej nie są półokrągłe jak na tej skale tylko proste zatem o runach mowy być nie może.

Ale najlepszy jest koniec tej zadyszanej wędrówki. Z tajemniczego napisu HELMUT i znaku trójzębu Neptuniego kwieciń skacze na Ukrainę i informuje zasypanych widzów mitami, niedokończonymi legendami, Druidami, Celtami, Prasłowianami i cała stertą kamieni, że KTOŚ CHCE OTWORZYĆ TE jebane WROTA!!! Ktoś zasypuje stare wejścia do jaskiń, ktoś jeździ po miejscach kultu Druidów landrowerami, ktoś straszy kwietnia by się nie wpieprzał w nie swoje sprawy i KTOŚ CHCE OTWORZYĆ TE CHOLERNE WROTA tylko na przeszkodzie staje zawsze czujny kwiecień! To kwiecień nas każdego dnia ocala łażąc po tych stertach kamieni i pilnuje by nikt tych wrót nie otworzył.
OTO DOWODY!
Przyjeżdżają Niemcy na stertę kamieni swym Landrowerem. Już mają otwierać te wrota, a tu kurwa wyskakuje ze szczeliny kwiecień ze swym nowym glutem/pies podobny do Szarika z 4 pancernych tylko bardziej włochaty/ i mówi no co Helmuty? Otwierania wrót się wam zachciało A?!
A Helmuty grożąc palcem chcąc nie chcąc muszą odjechać by kwiecień tych otwartych wrót za nimi nie zamknął gdy oni mknęli by już po słonecznej krainie po drugiej stronie mocy....

NA KONIEC KILKA KOMENTARZY Z YT-ba

Chłopak się całkowicie pogubił.Chciał dobrze ale wyszło jak wyszło.Wypada tylko czekać aż wykryje że indianie z plemienia Siuksów,wywodzili się z Gór Sowich!

Kolejne bajeczki pana Kwietnia......ale przyznać trzeba że chłop ma wyobraźnię.

Helmut to niemieckie imię męskie.
Granice cesarstwa rzymskiego były oddalone od granic dzisiejszej Polski i od Słowian.

Ciekawi mnie jaka część bredni wypowiadana przez Kwietnia spowodowana jest jego, delikatnie mówiąc przypadłością umysłową a jaka perfidią i wyrachowaniem. Jeśli dominuje to pierwsze, to można jeszcze jakoś to usprawiedliwić. Ale jeśli to drugie, to naprawdę żal mi tych biednych fanów Pletnia, którzy dają sobie wciskać takie brednie.  Bajki wyssane z palca.I OSTATNI KOMENTARZ
Marines Apperentic

Bardzo dobra robota P.Darku ! 


DODATEK 2 

Po raz kolejny spłonął zamek Książ


KWIECIEŃ!!!
DLA CZEGO ZNÓW PODPALIŁEŚ TEN ZAMEK?!OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.