poniedziałek, 1 września 2014

Pan wersalka vel samotny wilk Mac Kwiecień- czyli nadrabiamy zaległości Mac Szajbusa

Nasz pan wersalka napłodził ostatnio kilka kolejnych schozolskich postów i dziś je nadrabiamy hurtem.

Czarna magia czy Słońce ?

Widać, że kwiecień naoglądał się discovery i naczytał channelingowych pierdół bo wszystko pomieszał w jedno. czarne słońce według naszego pana wersalka ma być poddane magicznemu rytuałowi i przeobrazić sie w jedną wielką czarną dziurę niszczącą wszystko w tym ten mały Ziemski okruszek.
No cóż im bliżej do otwarcia wrót i tej apokalipsy wróżonej już chyba na wszelkie sposoby tym bardziej u wersalki działają wszelkie sprężyny trwogi i przerażenia.

W czasie czarnego Słońca promieniowanie  kosmiczne może zniszczyć wszystko co będzie na powierzchni a kontynenty zaczną się ruszać , tu powstaną góry a tam doliny , a sama Ziemia się otworzy aż do samego piekła . 

No to skoro tak to panie wersalka niebezpiecznie będzie siedzieć w sztolni podczas otwarcia wrót bo Ty jako pierwszy zostaniesz pochłonięty przez ognie piekielne.


Polska szykuje się na wojnę? Masowe powołania


A cóż to się stało panie wersalka, że w obliczu takiej sytuacji nie pochwaliłeś się, że i Ty dostałeś powołanie? czyżby ostatnie badania pokrzyżowały plany wojaczki? A no tak zapomnieli byśmy przecież co Ci po powołaniu do NSR skoro masz w planie nawianie do sztolni!

Deewolucja człowieka = zniszczenie genu Boga 


Skomentuję to krótko, skąd ten kretyn bierze takie teksty? Sam ich nie wymyśla to widać po stylistyce. Zapewne jakiś paranormalny zjeb nawiedzony siłami wyższymi podsyła mu takie teksty w, których roi się od schiz i idiotyzmów.

Może sami chcą przeskoczyć na wyższy poziom  rozwoju a cała ludzkość ma ulec degeneracji i stać się niewolnikami lub  skończyć jak Neandertalczyk .

Kwiecień nikt nas nie chce cofnąć w rozwoju bo gdyby cofnął to i dla niego-tego kogoś- cała rzeczywistość straciła by sens i koloryt. Tu właśnie chodzi o to by ludzie byli na jak największym poziomie by tworzyli tę cywilizację właśnie ku uciesze tych ich, a nie byli neandertalczykami. Gdyby byli to ci oni nie mogli by ganiać za dupami po dyskotekach!
Kumasz bluesa?

Pan Wersalka szkoli 


Czasem siedzę kilka dłuższych chwil i nie wiem co napisać gdy przychodzi mi skomentować kolejny idiotyzm.
No tak kwiecień bo my wszyscy jesteśmy tak głupi, że damy się nabrać na to, że jesteś tak rozchwytywany, że musisz ograniczać czas zapisów na swoje super szkolenia do 12 godzin od daty publikacji.
Przypomina to kolesia trzymającego w garści pęk cukierków na wyciągniętej ręce, a na dole kilkuset głodnych bachorów wyciągających ku tym cukierkom ręce. Kwiecień rzuca je w tłum i zaczyna się bonanza. Dzieciaki skaczą sobie do oczu wyrywając z rąk te cukierki, a kwiecień stoi i cały w chwale, że taki z niego pan.
Tutaj sytuacja jest identyczna. Ogłaszam szkolenie przetrwania, ale by się nie pojawiło za wiele osób daję limit 12 godzin.
Co za debil i ty kwiecień myślisz, że my nie wiemy, że to blef bo nikt na te twoje szkolenia nie reflektuje. Ty szkolenie to będziesz miał niebawem w sądach.

Nie mam przyjaciół oraz ich nie szukam 


Jaśnie panie wersalko aleś ty popularny! jakiś ty rozchwytywany! Jakiś ty łaskawca, że w ogóle pozwalasz komuś przebywać w twoim towarzystwie! Jakiś ty biedny musząc odmawiać setkom ludzi! Jakiś ty cwany panie wersalka! Stworzyłeś własną historię wyssaną z /sorry za określenie/ wilkołaczego kutasa i chcesz na niej zbić kasiorę.
Ta inna historia, nieznana nie istnieje poza twoim głupim kretyńskim łbem w, którym roi ci się bycie sławnym, popularnym, rozchwytywanym, podziwianym, uznawanym I WYJĄTKOWYM!

Tak jesteś wyjątkowym idiotą i skurwielem.

DODATEK 1 2.08.2014
Polecam tekst Ivelliosa na radiu paranormalium, który w pigułce traktuje o tym wszystkim o czym już pisaliśmy w poprzednich naszych publikacjach. http://www.paranormalium.pl/1206,news.html

DODATEK 2 4.9.2014
Pod tematem Nie mam przyjaciół oraz ich nie szukam  pojawiły sie celne komentarze Ivelliosa i Dżona Rambo: http://zapodaj.net/f126baa33cc34.jpg.html Oczywiście na zadane pytanie Dżona Rambo kwiecień nie odpowiedział zacytuję Dżona Rambo:
Dariuszu, mam kilka prostych pytań. Proszę wymień tych ludzi którzy garną do Ciebie. Interesuje mnie liczba. Bardzo Cię proszę wyjaśnij mi o jaki kontakt Ci chodzi którego nie szukasz. Wytłumacz mi jeszcze jak mam rozumieć sens słów: to ludzie garną do mnie. Myślę że odpowiedź na te parę pytań nie sprawi Ci problemu. Nawiasem mówiąc to widzę że do Twojej czarnej listy obok Tomka, Karola i Joanny dołączył także Marek.

A teraz odpowiem jakiemuś zdebowi o ksywce filip grecki na jego idiotyzmy:


Po pierwsze ten blog nie jest Tomasza Sidora tylko kilku różnych osób.
Po drugie co niby kwalifikuje się do prokuratora z tego co tu piszemy? Daj zjebie przykład. Wiesz co to jest zjebie przykład? Przykład zjebie to jest cytat dowodzący w treści, ze narusza prawo i nadaje się do prokuratora.
No, czekamy na ten przykład zjebie.
DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240