czwartek, 25 września 2014

Kolejna garść kłamstewek, wymysłów i kwietniowych pierdółek-czyli ćpamy, pijemy i na blogu piszemy na pokaz.


Nadrabiamy małe zaległości w, których nasz april cały czas pisze teksty pasujące do prima aprilis.

Przepraszam , ale brakło miejsc .

No to nasz kwiecień znów jedzie po bandzie przecząc w żywe oczy czemuś co własnie robi. A robi nic innego jak komerchę zbudowaną na kłamstwie obliczoną na zarabianie kasy i nabijaniu w słoik idiotów łykających każde schizofreniczne gówno jakie im podetknie na tych swoich pseudo prelekcjach i wycieczkach w teren.
Pisaliśmy już kilkanaście razy, że kwiecień wymyślił dziesiątki własnych sensacji i nieistniejących faktów wplatając je w te znane i istniejące, notabene również nie raz poprzekręcane, i to wpasował w swój przewodnik i kilka płytek DVD, które z marnym skutkiem usiłował wciskać gdzie się dało naiwniakom. I cała ta jego działalność to nic innego jak parszywa ordynarna komercha ubrana jedynie w hasła temu przeczące. A mówiąc wprost co też nie raz pisaliśmy świr umyślił sobie trochę bajek z mchu i paproci oraz opowieści dziwnych treści po to by stanowiły-niedoczekanie psia mać twoje kwiecień-źródełko jakiegoś tam dochodu pozwalające się staremu obibokowi obijać za darmochę po Polsce.
Co do donosicielstwa Sawiaka i Sidora to oczywista nieprawda i kolejne pomówienie bowiem Karol złożył na tego skurwysyna pozew do sądu za oskarżenia nie mające podstaw w rzeczywistości, a Tomasz jak wiemy złożył zawiadomienie na kwietnia w kwestiach popełnianych przez niego przestępstw i wykroczeń o czym wcześniej pisaliśmy na naszym blogu.
I tu zacytuję mój komentarz z poprzedniego tematu dot. powyższego posta kwietnia:

ha ha ha kto w to uwierzy? Chcemy zobaczyć ten brak miejsc na filmie. te same głupie zapowiedzi były przed prelekcją w muzeum PRLu, a były dwie osoby plus sześć znajomych w tym cała suka. 
W każdym razie cieszy, że sam kretyn przyznaje, że jego możliwości organizacyjne są ograniczone. Nasz blog jednak działa na korzyść potencjalnie nabitych w butelkę, a jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieliśmy. Poza tym kwiecień donosząc do Caritas nieprawdziwe rzeczy jakoby Tomasz Brożek dopuścił się jakiś nieuczciwości sam jest kapusiem i to tego najgorszego sortu. To ludzka świnia, parch, wsza, śmieć, kurwa, szmata i co tylko można pomyśleć jak można pisać, że ktoś jest donosicielem skoro sam skurwysyn dzwonił do Caritas i pomawiał Tomka Brożka o coś co kompletnie nie miało miejsca? na szczęście prawda okazała się na korzyść Tomasza, a kwiecień sam okazał się śmieciem kapującym z zawiści i zazdrości. Przypominam co pisaliśmy tygodnie temu w tej sprawie. To właśnie tacy ludzie jak kwiecień donosili Niemcom w czasie wojny na własnych rodaków. My z tego bloga to wiemy i widzimy w kwietniu takiego konfidenta z takimi cechami wrodzonymi, ale jeszcze nie widzi tego spora cześć niezorientowanych internautów. Kwiecień to przedstawiciel tego pokroju mendy ludzkiej, której należało by 100 razy dziennie pluć w twarz. 
I tyle tytułem tego żałosnego kwietniowo primaaprilisowego wpisu.Swiatła nad Riese 


Światła nad Riese- no widzicie jak się robi komerchę. Wystarczy wcisnąć kiedyś kit, że się widziało niebieskie światło nad Wielką Sową gdy się nocowało w lesie na jakimś cmentarzu, potem nagrać film nad morzem pokazującym wojskowe flary przeciw lotnicze by mieć kolejny temat na pseudo prelekcję na, którym z całą pewnością dowiecie się, że już w czasie wojny ludzie obserwowali nad Riese dziwne światełka o czym oczywiście kwiecień wie od jeszcze żyjących anonimowych świadków, których nie może ujawnić.
Kolejny temat to hybrydyzacja-dziwne legendy, czyli hybrydyzacja umysłu kwietnia rodząca hybrydy myślowe o okultyzmie nazistów pracujących nad nadprzyrodzonymi mocami zmutowanych ludzi w wilkołaki jako narzędzie do otwarcia wrót piekielnych zwiastujących wielkie misterium będących planem Himmlera mającym na celu zagładę ludzkości jako ofiarę dla.... no właśnie dla kogo?
Ufff, długie to zdanie, ale chyba zawiera kwintesencję kwietniowych przekazów.
Kolejny kit-temat to masowe samobójstwa w rejonie Riese. Jak wiemy na ostatnich materiałach kwietnia zapodanych na YT kwiecień puścił kit-pisaliśmy o tym w poprzednim temacie-, że 8 jego kolegów z rejonu Riese popełniło samobójstwo wieszając się na drzewach. A nie, nie to tylko jeden się powiesił przedtem upodobawszy sobie okazały solidny dąb podczas wódzianej libacyjki z kwietniem. Reszta popełniła jakoby samobójstwo w tajemniczych okolicznościach, o których z całą pewnością dowiecie się za jedyne 20 złotych wykupując bilet wstępu na listopadowe spotkania.

A co do pytania, które zadał kwiecień:
 I podstawowe pytanie czy Ja nadal jestem normalny czy tylko kolejnym Wariatem z Riese ...
to odpowiedź jest tylko jedna, oczywista, logiczna i niezaprzeczalna:
TAK!

Schleswig-Holstein Stanowiska dział 406 mm baterii Schleswig-Holstein - HEL 

Mogę napisać dokładnie to samo co powyżej:
Światła nad Riese-Wystarczy wcisnąć kiedyś kit, że się widziało niebieskie światło nad Wielką Sową gdy się nocowało w lesie na jakimś cmentarzu, potem nagrać film nad morzem pokazującym wojskowe flary przeciw lotnicze by mieć kolejny temat na pseudo prelekcję na, którym z całą pewnością dowiecie się, że już w czasie wojny ludzie obserwowali nad Riese dziwne światełka i to w dodatku takie same jak te, które z suczką nagrał nad morzem koczując na helu o czym oczywiście kwiecień wie od jeszcze żyjących anonimowych świadków, których nie może ujawnić.


Ostatnio włócząc się po Riese usłyszałem taki tekst 

Już o tym poście pisaliśmy, ale nic nie stanie na przeszkodzie dodać, że to typowy przejaw manii prześladowczej każącej pacjentowi w każdym widzieć ukrytego wroga, I tyczy się to również tych wobec, których z pozoru kwiecień takich podejrzeń nie przejawia. O czym prędzej czy później wszyscy się przekonają jedni szybko drudzy z opóźnieniem.
Zaś co do drugiego zdania to jeśli chodzi o kontekst kwietniowej działalności, kwiecień usiłuje nam-wam przekazać, że celowo nie raz kłamie by ukryć jakąś prawdę tłumacząc tym samym własne skłonności do konfabulacji za, którymi tak naprawdę nie stoi żadna skrywana prawda.
Tym sposobem kwiecień rozsiewa nimb tajemniczości na bazie prostackich kłamstw.

DODATEK 1  25.09.2014
Doba nie minęła, a kwiecień z groty pod rogowcem odziany w baranicę i skórę z byka pisze na blogu kolejna porcyjkę idiotyzmów i to takich, że nawet nie mam konceptu na ich skomentowanie:


tekst dokładnie odzwierciedlający poziom umysłu słuchaczy zagórskiego i wszystkich prelegentów jacy u zagórskiego kiedykolwiek występowali w roli nawiedzonych mistycznych świrów. 
Widać kwiecień sam ma takie skłonności skoro takie bzdury publikuje na swym blogu. Powoli My Normalni poznajemy zrypaną psychikę kwietnia w całej okazałości. 


Ostanie noce bynajmniej wcale nie są zimne, a skoro dla kwietnia 9 stopni to niebywałe zimno to co to będzie gdy przyjdzie ta polarna zima przez niego zapowiadana? Nawet baranica i skóra z byka nie pomoże.
Oczywistym kłamstwem jest to powyżej kwiecień napisał bo nie siedzi w grocie tylko u suki w domu i pisze na blogu, a po drugie po Riese wcale nie włóczą się żadni Niemcy i to w dodatku po nocach i jeszcze w dodatku z Thule.
Co do pozwu na jaki czeka kwiecień w rzekomej grocie pod Rogowcem to ani siedzenie w grocie, ani szwendanie się po Riese nic nie pomorze. Prawo będzie wyegzekwowane, a jak nie odbierze pozwu i wezwania na sprawę i się nie stawi to dostanie dodatkową karę. 

Same zmyślone kłamstwa i brednie. Nic takiego nie miało miejsca, żadni świadkowie nigdy o czyms takim nie mówili, a gdyby tak było to by mówili bowiem takich faktów nikt z żyjących świadków i nie chciał by ukrywać i nawet by nie dał rady-zaznaczam, że gdyby cos takiego miało miejsce.
tak więc kolejna brednia zmyślona i wpasowana w postać jakiejś pani Tarnowskiej. A gdzie źródło oryginalne owych wspomnień, zapisków, relacji?
No i kwestia żywego ognia no takiego wiecie z nikąd, czyli z dupy :) Bo wszystko co kwiecień pisze jest z dupy.

***

No to się nasz kwiecień coraz bardziej rozpływa w imaginacjach i aberracjach umysłowych, tylko ja się pytam na kim on chce takimi bredniami zrobić wrażenie bo na normalnych dorosłych ludziach, zrównoważonych i oczytanych w temacie na pewno nie da rady.
Ale chyba te wszystkie wpisy na kwietniowym blogu to taka manifestacja jego własnych oczekiwań i przekonań. Ale niestety nic z tego się nie sprawdzi tak więc siedzenie w grocie opatulonym w baranicę na legowisku z byczej skóry w oczekiwaniu, aż księżyc wyleci z orbity Ziemi i aż zgaśnie słońce jest na próżno.
Oczywistym kłamstwem jest, że siedzi w jakiejś grocie i kłamstwem jest, że dostał od kogoś te skóry.


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.


niedziela, 21 września 2014

Film z Sierpnicy i pełna prelekcja w Zabrzu - czyli pełny popis konfabulacji i dorabiania urojonych faktów do już istniejących

Zaczniemy jednak od innego tematu. Od tego:

Ostatnio włócząc się po Riese usłyszałem taki tekst 

To jest dowód na to, że kwiecień w każdym widzi potencjalnego wroga, a zatem dowód, że ma zaburzenia psychiczne skłaniające go do urojonych obaw przed każdym kto ma wobec niego dobre intencje. Dokładnie tak było z większością z nas na samym początku i kiedy większość z nas zauważyła, że łachudra błędnie interpretuje nasze dobre intencje zaczęliśmy się od niego odsuwać.
Czyli skoro tak to i jego suka też jest potencjalnym nieprzyjacielem, a IDĘ O ZAKŁAD, ŻE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ STANIE SIĘ JEGO NAJWIĘKSZYM WROGIEM jeszcze się o tym przekonacie bo dupa nie wie tak naprawdę o tym psycholu nic mimo, że zna go kilka lat.

Przechodzimy do urojonych bredni czyli do dorabiania zmyślonych nie istniejących faktów do już istniejących. Wszystkiego komentować nie będę bo nie ma to sensu z bardzo prostej przyczyny. Wszystkie bowiem wypowiedzi kwietnia nasycone są masą konfabulacji i zmyślonych faktów wplecionych w już znane i istniejące, co już tyle razy udowodniliśmy, że nie widzę sensu odnoszenia się do wszystkiego na poniższych materiałach. Bo jaki jest tego sens w ogóle słuchać tych bredni skoro wszyscy wiemy, że są poprzeplatane ZAWSZE zmyślonymi konfabulacjami i faktami obliczonymi na stwarzanie pozorów posiadania wiedzy o jakiej oficjalnie się nie mówi? Trzeba by ogromnej wiedzy i pracy by to zweryfikować i wykazać, ale WYDAJE MI SIĘ, ŻE KOMPLETNIE NIE MA SENSU TEGO ROBIĆ I TYLKO WYKAZAĆ JEDNO MOŻE DWA urojone zmyślenia by pokazać ludziom, że całe te materiały są bezwartościowe. Nieobeznani ludzie słuchają tych bredni bo, albo są skończonymi matołami wiedząc, że kwiecień ma urojenia i konfabulacje, albo po części słuchają w dobrej wierze myśląc, że trafili na znawcę. To nie jest znawca tylko umysłowo chory świr, który żeruje na waszej niewiedzy tworząc nieistniejące mity i fakty dla udowodnienia własnej największej konfabulacji, że Niemcy mieli daleko posunięte prace nad genetycznymi mutacjami ludzi i dzięki czemu wyhodowali wilkołaki.

Film z Sierpnicy i pełna prelekcja w Zabrzu

Sierpnica Po pierwsze jest to kolejny dowód, że kwiecień nielegalnie oprowadza wycieczki po górach pełniąc role nielicencjonowanego przewodnika, a to jest wykroczenie w sprawie, którego obecnie policja ściga za to kwietnia z racji wcześniejszego zgłoszenia Tomasza. Będzie dodatkowy materiał do juz istniejącego.
Po drugie zwróćcie uwagę na ilość dzieci wokół niego, które kwiecień obrał sobie za cel przekazywania tych bredni. To jest karygodne, że durni rodzice pozwalają wysłuchiwać tych bzdur swym dzieciom na równi szkodliwych dla ich budowania poglądów o II wś co szkodliwość prostackich seriali telewizyjnych kreujących nieprawdziwe postawy, zachowania i poglądy oraz sposoby myślenia itp.
Po trzecie fragmenty tej wycieczki kwiecień już kiedyś publikował, a myśmy kilka z konfabulacji tam wypowiadanych obnażyli więc dziś skupimy się tylko na jednej czy dwóch resztę pozostawiając naszym czytelnikom i ludziom inteligentnym.

Na samym początku kwiecień w pierwszych minutach pokazuje jakiś teren zarośnięty i nie noszący żadnych śladów istnienia czegokolwiek na powierzchni i pod powierzchnią twierdząc, że stoi nad podziemną halą i twierdzi, że to co jest wokoło to tzw "ignorowane Riese" To oczywista bzdura wszystko co mówi od 0:00 do 5:19.
od 5:20 kwiecień znów stoi w pustym jedynie zarośniętym miejscu i opowiada o jakimś nieistniejącym budynku, który znajdował się gdzieś tu!!! Czyli zaprowadził grupkę ludzi do zakrzaczonego miejsca i wciska im kit o jakimś zmyślonym budynku po, którym nawet nie ma śladu.
Zaraz potem pokazuje ręka na miejsce w, którym stoi i twierdzi, że tu znajdowała się studnia po, której również poza krzakami nie ma śladu.
Drodzy Państwo dokładnie tak wygląda budowanie nieprawdziwych faktów i mitów przez kwietnia.
Z ziemi wystaje kawałek betonu, ale dla kwietnia jest to dowód, że to musiała być jakaś specjalna konstrukcja tajemniczego przeznaczenia. A takich konstrukcji po lasach są setki jak choćby ta:
 Zwykły betonowy kibel w niemal środku lasu niedaleko jakiejś leśnej drogi świadczy, że był fragmentem być może jakiegoś wojskowego obiektu wcale nie specjalnego przeznaczeniu-wartowni czy czegoś być może takiego. Takich budowli może być w Górach Sowich wiele i o niczym specjalnym nie świadczących, ale dla kwietnia jest to baza na, której buduje swoje historie nie mając tak naprawdę żadnego pojęcia na temat czego się wypowiada z takim przekonaniem stwarzającym tylko pozory wiedzy-nie wiadomo skąd.

W 6:35 kwiecień stoi z grupką pod jakimś pagórkiem, górką i twierdzi, że ten nasyp jest nienaturalny i to jakoby świadczy, że gdzieś tu jest kopalnia lub sztolnie pod ziemią. Kiciuś bajduś, a rebiata gęby rozdziawia. Oczywiście zaraz dodaje, że o tym nigdzie nie ma oficjalnych potwierdzeń no, ale kwiecień to wie, że stoi nad jakimiś tajemniczymi wyrobiskami.

NOC ŻYWYCH TRUPÓW
czyli więźniowie powstający z grobów

W 11:00 kwiecień opowiada historie i to będzie hit tej wycieczki!
Jakaś kobieta żyjąca ze zbierania jagód i grzybów opowiadała kwietniowi, że napotkała kiedyś w lesie kobiety odziane w więzienne łachmany bardzo pokaleczone i pokryte krwią. Zbieraczka grzybów myślała, że to jakieś statystki do jakiegoś filmu, ale jak się potem jakoby okazało filmu niejakiego tam wtedy nie kręcono. Zbieraczka grzybów twierdziła jakoby, że owe więźniarki śmierdziały ludzkim ścierwem, tak jakby ktoś groby pootwierał i te kobiety z nich wyszły. Za chwilę kwiecień mówi:

JAK BYŁEM W ICH WIEKU-wskazuje na dzieci go słuchające- JESZCZE GORZAŁY NIE RUSZAŁEM. 
 I tu opowiada jak doświadczał na tym terenie równie zatrważających zdarzeń co opowieść owej grzybiarki....
Proszę Państwa kolejna gorzałkowa konfabulacja zmierzająca po raz kolejny do stworzenia podstaw do twierdzeń, że naziści opracowali technologię genetycznych mutacji, którą to teorie wciska na potrzeby komercyjnego handlu nasz znafca faktów i mitów, które sam tworzy.

13:10 kwiecień opowiada o złożach różnych minerałów w sztolniach Gór Sowich i tu za chwilkę mówi o pokładach miki, które tej grupce w sztolni jakiejś pokazywał. jeden z uczestników grupki to potwierdza. Czyli kwiecień nie tylko oprowadza grupki po powierzchni gór, ale zaciąga ich do sztolni i starych niebezpiecznych kopalni i wyrobisk, co potwierdza to co od dawna piszemy, że tym samym naraża ludzi na śmierć.

POZA HEMOROIDAMI NIE ZNALEŹLIŚMY NIC!

M/w w 16:10 kwiecień kończy opowieść jak to jako dzieciak bawił się w poszukiwaczy złota w takich bajorkach leśnych i strumyczkach i dodaje: poza hemoroidami nie znaleźliśmy nic. 
He he no tośmy się dowiedzieli chyba najbardziej skrywanej tajemnicy kwietnia, która go trapi od dzieciństwa. :)

16L40 zaczynają się opowieści z "zakazanego lasu" czyli kwiecień opowiada o polujących wilkach w tym lesie na ludzi co jest według niego legendą i o tym jak nocował tam nie raz i o tym, że po 24 godzinach przebywania w tym lesie jego psychika zaczynała wariować sugerując, że jakoby w tych lasach obserwują i nawet atakują ludzi nie tylko wilki, ale istoty wilkopodobne. Nawet pewnie wampiry. I znów kolejna bajka obliczona na poruszenie wyobraźni, ale chyba tylko dzieci lub ludzi na poziomie dzieci, na poziomie na, którym jest jak słychać kwiecień.
Mamy ewidentnie do czynienia z przypadkiem fobicznym.

23:50 kwiecień pokazuje coraz to nowe miejsca ze stertami kamieni. No fajno tylko, że znów niewiele o nich sam wie za to twierdzi, że były to świątynie i miejsca kultu pogańskiego. Stara śpiewka filmowców z Discovery karmiących nas takimi banialukami przy każdej okazji. Kwiecień nie oglądaj Discovery! W końcu sam dochodzi do wniosku, że nikt nie wie nawet on co w tych wszystkich miejscach było. A prawda jest taka, że dawno temu były to najzwyklejsze ludzkie osady lub miejsca tymczasowego pobytu ludzi jak myśliwi, wędrowcy itp. Również mogły to być murki z ułożonych kamieni dla hodowanych zwierząt jak choćby owce i kozy. Ot.

PILIŚMY WÓDĘ POD DRZEWEM....
26: 45 Od kilku chwil kwiecień opowiada, że jego 8 kolegów popełniło w tych okolicach samobójstwo, ale kolejnym hitem jest opowieść kwietnia jak pił wódę pod drzewem z kumplem, który zapowiedział, że się tu powiesi, a po jakimś czasie kwiecień dostał telegram, że Jarek się powiesił.
Kwiecień wypowiadając słowa "piliśmy wódę" dał maksymalnie szczery obraz własnej natury. A powiedział to z taka nonszalancją jakby to miało zaimponować wszystkim tak samo jak sprawność fizyczna Brusa Lee :) No cóż nie dziwi, że koledzy kwietnia wieszali się na drzewach pod, którymi pili wódę z kwietniem. Po opowieściach kwietnia zalewanych wódą każdy by się pewnie powiesił :)

Niewiele materiału do końca zostało, ale czy jest sens dalej komentować resztę tych bredni?Oczywiście, że nie ma bowiem kwiecień nie przekazuje o tych wszystkich pokazywanych miejscach żadnych konkretnych informacji powtarzając, że tego nikt nie wie, coś tu musiało być, tu jakieś prace były prowadzone lub coś musi być pod ziemią. Na dodatek pod koniec snuje opowieści o Niemieckich UFO i wilkołakach mieszając jeden temat i drugi w eklektycznym bełkocie jakoby opartym o relacje bliżej nieznanych ludzi-jak zwykle nie istniejących.


Prelekcja Dariusza KwietniaKomentować tego całego bredzenia nie będę z dwóch powodów
1 to taki, że skoro w każdym materiale co udowadniamy też w każdym materiale, roi się od zwyczajnych konfabulacji to i tym razem nie ma sensu tego opisywać bo było by to tylko powtórką z rozrywki. Kwiecień powtarza te same brednie z dodaniem nowych, a na ich wyłapywanie tym razem nie starczy mi nerwów i chęci wole to pozostawić internautom, którzy już coraz częściej je sami wyławiają pod filmami kwietnia.
Drugi powód jest prozaiczny. Głos i wygląd kwietnia zaczyna mnie coraz bardziej irytować i słuchanie go zaczyna przyprawiać mnie o taką sama nerwowość co słuchanie polityków w programach telewizyjnych. Ten sam poziom bezczelnych kłamstw zawoalowanych w pseudo znawstwo tematów.
Ograniczę się do krótkiego cytatu samego siebie jaki napisałem w komentarzu w poprzednim temacie.

Włączyłem na chybił trafił te zajebaną prelekcję i trafiło na 35:47:00 i co słyszę? Że na terenie Auschwitz dokonano pierwszego przeszczepu TWARZY!!! i zaraz ten debil dodaje, że tego nikt nie chce potwierdzić. 

Ludzie trzymajcie mnie bo chyba kiedyś się do niego pofatyguję i sam mu przeszczepię i twarz i mózg.
No jak ma ktoś to potwierdzić skoro to zmyślona bajka kwietnia?
Reszta jutro będzie co robić.
Acha płyta DVD się chujowi nie sprzedaje i materiał z wycieczek to się wziął na sposób i walną to na YT by pokazać, że coś działa.

A kwiecień dobrze wie, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie nielegalnego oprowadzania wycieczek po górach i będzie kolejny materiał do kompletu i kolejna grzywna.

To tyle tytułem komentarza całej tej gadaniny. Zastanawiające jest to, że banda matołów ani razu nie zapytała kwietnia skąd to czy tamto wie. Nikt nie interesuje się skąd kwiecień wyrywa poszczególne tego typu konfabulacje, nie pyta o źródła czy jakieś potwierdzone doniesienia.
Po co więc komentować cos co w 90% jest nasączone takimi głupotami obliczonymi na wmówienie ludziom, że naziści byli potęgą w genetyce i mutacjach ludzi? Brednie od początku do końca.
Reszta w kometarzach i proszę o wsparcie. Jeśli macie siłę i wam się chce komentujcie poszczególne pierdoły i konfabulacje z podaniem linka do materiału i czasu filmu.

ps
Myślę, że komentarze internautów pod tą żałosną prelekcją same mówią za siebie i pewnie jeszcze powiedzą więcej po mimo, że kilkudziesięciu zjebów z zachwytem i bezkrytycznie daje plusy tym bredniom:
https://www.youtube.com/watch?v=raRPQ2UErm8
OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.piątek, 19 września 2014

Zazdrość odtrąconego intryganta - czyli kolejne przejawy bezradności i żalu.

Macie racje Sawiak i sidor to Kreatury netu i do tego zbezcześcili Joannę Lamparską  


 Najpierw kwiecień napisał na blogu, że ja i Karol okradliśmy Panią Lamparską czemu ta zaprzeczyła w oświadczeniu, które publikowaliśmy wcześniej. Po mimo tego kwiecień z uporem schizofrenika i maniaka brnie dalej w swych urojonych przekonaniach usiłując wplątać Panią Joannę w jego zazdrosną i nikczemną intrygę.
I pisze takie rzeczy łachudra, który sam bezcześcił pamięć poległych na II wś poprzez fałszowanie historii i wymyślanie niestworzonych faktów na własne komercyjne potrzeby.

To był ostatni raz kiedy w necie poniosły mnie emocje , teraz tym rządzi moja Maginia .....
Nie, nie kwiecień suka teraz tym nie rządzi suka rządziła tym od dawna i cię nakręcała, a tylko dla tego, że to rozgryzłem i pokazałem ludziom ty teraz masz pretekst by ją wyciągnąć z cienia. Oboje jesteście winni wszystkich oszczerstw wobec mnie, Karola, chłopaków z grup poszukiwawczych i wielu innych ludzi ze świata z, którego zostałeś wyrzucony.
Jesteście doborową parką intrygującą i prowadzącą parszywe gierki wciągające w nie wiele osób. Gdyby nie nasz blog to podszył byś się pod znajomość niejednej osoby, która by sobie tego nie życzyła lub bezkarnie wplątywał byś niejedno nazwisko w taki kontekst swych - waszych wypowiedzi w, którym niezorientowani czytelnicy myśleli by, że masz dobre układy. A prawda jest taka, że wszystkie nazwiska jakie kiedykolwiek wymieniłeś w takich kontekstach mają cię za szmatę.

Złożyła odpowiednie papiery w prokuraturze przeciw Karolowi Sawiakowi , filmy z okradzenia ZGP z ich wizerunku 
Znów się roją kwietniowi jakieś złożone papiery do prokuratury i prokuratorzy, którzy za nim stoją. Przypominam jego telefony do mnie w, których straszył mnie prokuratorami i czym tam jeszcze chory umysł miał pod ręką. Teraz to samo z tą różnicą, że już jawnie oboje się do tego przyznają. No to chciałbym zobaczyć te papiery i chyba nie tylko ja i te doniesienia do prokuratury na Karola, tylko o co KONKRETNIE? Kolejne pomówienie zawarte w kilku zdaniach mających rzucić cień podejrzeń nie wiadomo o co na Karola.
Kwiecień jak zawsze kłamie. Karol z tego co WIADOMO żadnej grupy ZGP nie okradł bo sam do niej należy i jest jej założycielem. Kolejna kwietniowo sucza intryga obliczona na rzucenie na Karola podejrzeń w oczach NIEZORIENTOWANYCH.
Kwiecień pisze o jakiś złożonych papierach do prokuratury przez jego sukę? A jakiś dowód na to jakieś ksero itp? Bo my jak coś na kwietnia składamy to dajemy na to dowód, a tu mamy do czynienia po raz kolejny z czczymi pustymi ogłoszeniami. Czczymi bowiem to co tu pisze kwiecień nie miało miejsca i nie ma. Wszystko to wymysły na temat Karola tylko po to by NIEZORIENTOWANI czytelnicy pomyśleli sobie o Karolu źle. Takie zagrywki to nie nowość u kwietnia. Przypominacie sobie rozmowy jego ze mną i późniejsze androny na jego blogu w, których wypisywał, że ściga mnie kilkunastu prokuratorów? To są urojenia chorego bydlaka, a wspomaga go w tym nikt inny jak jego suka. Bo nie myślcie sobie, że to tylko kwiecień pisze na swym blogu takie banialuki. Podsyca go jego suka bo to z jej komputera jest pisane i jej IP czyli robią to wspólnie. Robią to wspólnie od wielu lat odkąd kwiecień zaczął nas oskarżać o różne rzeczy tylko dla tego bośmy wszyscy bez porozumienia zaczęli mu każdy z osobna wytykać oszustwa.

Sidor osoba chora psychicznie nie podlega osądowi organu orzekającego .
Czy to zdanie wymyślił kwiecień? Oczywiście nie to mu podyktowała suka. Tylko ślepy się nie zorientuje, że tak jest. A bo to pierwszy raz pisze coś podobnego chory umysłowo skurwysyn, któremu nie tylko udowodniłem oszustwa, ale właśnie chorobę umysłową? Jest pewna prawidłowość w polemice z wariatami i wszelkiej maści debilami, że Ty im udowadniasz chorobę mozolnie, argumentem, przykładem itd, a ten nie mając na to kontr argumentów usiłuje Cię sprowadzić do swojego poziomu. Ot taka reguła znana w necie.

Albo takie zdanie:
Sawiak oraz Sidor to pospolici złodzieje wizerunku , oraz osobowości pod które się podszywają .
Kompletna nieprawda. Nic nikomu nie ukradliśmy i pod nikogo się nie podszywamy. Karol ma swoją działalność, która jest mi obca, a ja swoją, która obca jest Karolowi I niczyjego wizerunku nie kradniemy. Zaś ja współprowadzę ten blog i nie jest to żadna kradzież wizerunku kwietnia tylko pastisz jego wizerunku.

Albo to zdanie:
Wykorzystali Joannę Lamparską do swych gierek , 
I znów muszę wyjaśniać-nie po raz pierwszy, że Karol zna Panią Joannę i jest to zwyczajna znajomość polegająca na wymianie wiedzy i doświadczeń, zaś ja nie znam Pani Joanny i mów to debilowi sto razy i mówi to sama Pani Joanna, a ten furt swoje i jak maniak ciągle powtarza swą mantrę.
I ostatni fragment zdania:
jeżeli uraziłem panią Joanne to szczerze przepraszam . 
Powiem tak jebany skurwysyn od kilku tygodni perfidnie wplątuje Panią Joannę Lamparską na swym blogu w swoje intrygi i robi to z pełną zamierzoną premedytacją celowo używając jej nazwiska w kontekstach nieprawdziwych i jej uwłaczających, a teraz sorry napiszę językiem wkurwionego wędkarza, a teraz ta ludzka kurwa i moralne ścierwo wali jebany skruchę i przeprasza Panią Joannę za urażenie jej?
No kwiecień obrażasz od kilku tygodni Panią Joannę posługując się jej nazwiskiem wmawiając wszystkim, że jest nieświadoma z kim się zadaje i stawiasz ją w świetle sytuacji nieprawdziwych co równa się z niczym innym jak z jej szarganiem.
A teraz ty się wściekasz bo nazwałem twoją sukę suką? Pani Joanna nie ma nic wspólnego z żadnym pomówieniem kwietnia, ale ta szmata za podpowiedzią jak łatwo się domyślić jego suki wplatała nazwisko Pani Joanny w swoje gierki. I dla tego ja w końcu kiedy to przemyślałem posunąłem sie do właściwego określenia towarzyszki kwietnia. Bo to pies i suka kąsający nieprawdą i pomówieniami CO UDOWADNIAMY NA TYM BLOGU OD MIESIĘCY.

Dzisiaj rozmawiałem z osobami zamieszanymi w urojenia Swiaka i Sidora 

A ja dzisiaj na rybach rozmawiałem ze znajomym wędkarzem stojąc obok sterty śmieci zostawionych przez niedzielnych turystów. Pan Zygmunt mówi to zostawiają tacy jedno-dwu dniowi wędkarze. Kiedyś takiemu zwróciłem uwagę by nie zostawiał śmieci na brzegi to o mało mnie nie uderzył i powiedział: jebie mnie to i tak tu więcej nie przyjadę"
Słowa tego śmieciarza jako żywo przypominają te, które wypowiedział kwiecień depcząc wydmy na filmie pt. Hel https://www.youtube.com/watch?v=RQCs5aa5adU
za chwilę jakieś tam debile podniosą krzyk, że chodzę po wydmach, no dobrze chodzę po wydmach, proszę bardzo, o to jest dowód iiii niech po prostu ten osioł jeden i drugi składają na mnie doniesienie, MI TO LATA...
A teraz zobaczcie co potrafią tacy kwietnie co im to lata lub co ich to jebie:


Tak, tak drodzy Państwo takie rzeczy robią ludzie pokroju kwietnia i jego suki, którym lata to, że niszczą rezerwat, których jebie to, że śmiecą w środowisku naturalnym gdzie inni też chcieli by skorzystać z czystego łona natury.
I jak się ma to co powiedział kwiecień na swym filmie, że mu to lata do tego co mówi na tym samym filmie w dosłownie chwile później w 1:02:04, słuchajcie naprawdę, nad Polskim morzem można jeszcze znaleźć takie miejsca, których nikt jeszcze nie skaził. No właśnie skaził swoimi jebanymi buciorami i suczymi stopami.
Albo jak to się ma co zrobił czyli wtargnął i zniszczył kawałek rezerwatu do tego co powiedział w 1:02:12 poszukiwania poszukiwaniami, a miłość do natury, miłość do tego co jest wokół nas będzie zawsze większa. 
Ja to specjalnie walnę tu wielkimi literami by tą miłość do natury pokazać dobitnie w konfrontacji z niszczeniem tej natury:
poszukiwania poszukiwaniami, a miłość do natury, miłość do tego co jest wokół nas będzie zawsze większa.
Tak wygląda miłość do natury kwietnia i jego suki. Naciąć drzewa z rezerwatu, zrobić szałas, wydeptać kilkadziesiąt metrów wydm chronionych przez dwa dni i dwie noce i na koniec powiedzieć:
LATA MI TO.

To było tyle tytułem samego tytułu tego wpisu, teraz będzie o samym wpisie
Nie jeżeli dojdzie do rozprawy kwiecień, ale dojdzie z powództwa cywilnego Karola, a potem mojego. To było po pierwsze, a po drugie kwiecień jak sami widzicie po raz wtóry wplątuje Panią Lamparską w swoje blogowe pokrzykiwania.
Nie znam Pani Lamparskiej, ale podejrzewam, że ma go w wielkim poważaniu.
Opowiem małą anegdotkę-zasłyszaną i pewnie domyślicie się o kogo chodzi.

Jest zima sypnęło śniegiem. W jakimś miejscu gdzieś gdzie diabeł mówi dobranoc pojawia się kwiecień, a są tam różne osobistości. Kwiecień podchodzi do jednej i mówi:
dzień dobry jestem dariusz kwiecień....
Osobistość spogląda i odpowiada:
O, to dobrze trzeba odśnieżyć parking....
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.niedziela, 14 września 2014

HEL - wycieczka po fortyfikacjach według Dariusza Kwietnia - czyli wycieczka tylko po to by wcisnąć kolejną urojoną teorię, że na Helu Niemcy prowadzili tajne eksperymenty z dziwnymi obiektami latającymi !


https://www.youtube.com/watch?v=RQCs5aa5adU

Nie trzeba komentować całego materiału by po jego obejrzeniu słyszeć, że kwiecień poczytał troszkę o tym Helu w już istniejących opracowaniach i po prostu na tym filmie część z nich opowiedział, a część z nich dodał od siebie. Dla nieznających tematu będzie to niezauważalne, ale naprawdę nie trzeba mieć wielkiej wiedzy by nie słyszeć tego.

Na samym początku kwiecień mówi, że pokaże miejsce na Bałtyku w, którym 4 lub 5 września 1939 roku PRAWDOPODOBNIE podpłynął ORP Orzeł po czym faktycznie w kolejnych minutach widzimy kwietnia na brzegu Bałtyku pokazującego gdzie ten okręt stał i jak Niemieckie jednostki go otoczyły szczegółowo wskazując na te miejsca ręką. Specjalnie napisałem dużymi literami słowo prawdopodobnie bowiem skoro prawdopodobnie ORP Orzeł podpłynął pod Hel w czasie, o którym kwiecień mówi to jakim cudem kwiecień już z takim przekonaniem pokazuje to miejsce i kilka innych miejsc stacjonowania Niemieckich okrętów? Ot taka ciekawostka jakby nasz kwiecień-ski wtedy tam był i to widział. Na domiar złego kwiecień twierdzi, że w chwili gdy ORP Orzeł wynurzył się wskazując nawet to miejsce na Bałtyku, z Helu wypływają 3 pontony na, których UWAGA  są załadowane tajemnicze skrzynie! Jednak okazuje się, że kwiecień sam do końca nie jest pewny czy tym okrętem do, którego popłynęły tajemnicze pontony z tajemniczymi skrzyniami był ów ORP Orzeł co mówi w 3:25 , ale jednak prostuje to mówiąc, że jednak NAJPRAWDOPODOBNIEJ to był ORP Orzeł bo jakiż inny mógł być?
Proszę Państwa kolejna teoria i kawałek zmyślonej historii na bazie, której w przyszłości kwiecień pewnie pojedzie by ukuć kilka kolejnych tajemniczych wątków potrzebnych do wyprodukowania kolejnego przewodnika i płyty DVD by wciskać to potem debilom.

Poza tym mamy kolejną absurdalną teorię, że na Helu Niemcy prowadzili jakieś tajne eksperymenty o jakich według kwietnia nigdy się nie dowiemy, a to pozwala kwietniowi stworzyć własną historię mówiącą, że Niemcy na Helu pracowali nad dziwnymi obiektami latającymi dla, których Niemcy budowali dziwne konstrukcje betonowe jak to zasłyszał podobno kwiecień na wzór muchołapki ! pokazując przy okazji swój słynny cudzysłów paluszkami/38:45/ dodając, że jednak to jest taka naciągana historia. Niemniej w innym momencie sam sugeruje, że niektóre elementy tych Helowych konstrukcji mogą świadczyć o eksperymentach nad latającymi obiektami. Nie kijem go to pałą.Kolejną bzdurą i to już kosmiczną jest to, że do 1973 roku kompleks w górach Sowich nie nazywał się Riese BO TO JAK POWIEDZIAŁ KWIECIEŃ JEST PICEM NA WODĘ. Tymczasem od samego początku tak się nazywał i we wszystkich opracowaniach Polskich czy Niemieckich tak był nazywany. W dodatku kwiecień twierdzi, że prawdziwym kryptonimem kompleksu w górach Sowich nie jest Riese tylko MOLTKE S 3

Reszta komentarzy poszczególnych głupot z tego materiału w komentarzach pozostawiamy wam.

DODATEK specjalny

To co widzimy na tym materiale nie jest niczym co wpadło w atmosferę tylko odbiciem w tejże atmosferze świateł być może jednostki pływającej wraz z towarzyszącymi jej innymi mniejszymi jednostkami pływającymi w jej pobliżu. Daleko za horyzontem nie widać ich, ale przy odpowiedniej wilgotności powietrza i układzie cienkiej warstwy chmur następuje odbicie świateł daleko, daleko poza zasięgiem wzroku co widać przy odpowiednim kącie obserwacji. Częste zjawisko optyczne również na wielkich jeziorach gdy światła z drugiego brzegu domostw czy innych widać jakby nad samym jeziorem dużo powyżej linii horyzontu. ma się wtedy wrażenie, że woda jest wklęsła bo horyzont ledwie widoczny jest powyżej linii właściwego horyzontu.
presti.
UZUPEŁNIENIE
Nasi czytelnicy w komentarzach napisali, że były to flary wojskowe przeciw lotnicze i tak najprawdopodobniej jest.
UZUPEŁNIENIE 21.09.2014
FLARY WYPUSZCZANE Z SAMOLOTU PODCZAS ĆWICZEŃ:


JEST PRAWDOPODOBNYM, ŻE KWIECIEŃ I JEGO SUKA WIDZIELI PRZEDTEM SAMOLOT JE WYPUSZCZAJĄCY TYLKO ZACZEKALI AŻ ODLECI BY ZROBIĆ TO SWOJE NAGRANIE. TO DLA TEGO SUKA SIĘ PODŚMIEWAŁA GDY FILMOWAŁA. WIDZICIE PARKĘ ZJEBANYCH HOCHSZTAPLERÓW, KTÓRZY SOBIE CHCIELI Z WAS ZROBIĆ IDIOTÓW?
Kwiecień filmując rozmawia z kolegą przez telefon i relacjonuje:
Jakiś wielki obiekt wszedł w atmosferę i się spala.
A teraz zobaczcie nie widział skurwysyn żadnego obiektu wchodzącego w atmosferę, a już wciska kit, że tak było. I to jest dowód kolejny jeden z setek już, że cokolwiek mówi, relacjonuje czy opowiada to bydle jest zawsze nasycone kłamstwem i konfabulacją dodaną od siebie i nie mającą pokrycia w rzeczywistości.

DODATEK 2 NADZWYCZAJNY

KWIECIEŃ I JEGO SUKA ZŁAMAŁ PRAWO I ZLEKCEWAŻYŁ WARUNKI CHRONIĄCE NASZĄ WSPÓLNĄ PRZYRODĘ.
Od 59 minuty kwiecień filmuje jak wchodzi na wydmy. Zanim skomentuję to zacytuję kilka tekstów z internetu byście wiedzieli o co chodzi:

nadmorskie wydmy występujące w Polsce są objęte ścisłą ochroną.

Rezerwat przyrody Helskie Wydmy – florystyczny rezerwat przyrody na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na Mierzei Helskiej (utworzony w 2006 roku, o powierzchni 108,48 ha). Rezerwat znajduje się w części cyplowej mierzei na obszarze gminy miejskiej Hel. Ochronie rezerwatu podlegają specyficzne stanowiska roślinności wydmowej ekosystemy murawowe, wrzosowiskowe i leśne, w szczególności bogate stanowiska porostów i grzybów naporostowych, charakterystycznych dla naturalnego nadmorskiego krajobrazu wydmowego, fragment wydmowego brzegu morskiego i znajdujący się tu gęsty las iglasty.

Mandaty za chodzenie po wydmach
posłuchaj: http://www.i-swinoujscie.pl/file/snd/2344.mp3
http://radioszczecin.pl/1,29378,mandaty-za-chodzenie-po-wydmach
Strażnicy Urzędu Morskiego ukarali w tym roku turystów 80 mandatami na sumę ponad 10 tysięcy złotych. Najczęstsze wykroczenia to parkowanie w lesie i wchodzenie na skarpy.

Wydmy są chronione, z racji występowania tam zagrożonych gatunków.

Chodzenie po wydmach jest zabronione ze względu na ich ochronę. Wydmy nadmorskie stanowią naturalną barierę dla poruszanego wiatrem piasku by nie wdzierał się dalej w ląd. Występując roślinność na wydmach jest pionierem w tym środowisku i spełnia funkcję swoistego wiatrochronu. Najczęściej jest to roślinność zimozielona i bardzo dobrze przystosowana do trudnych warunków środowiskowych. Najważniejsza jest odporność na przysypywanie i małą ilość składników pokarmowych. Na wydmach rośnie wiele gatunków prawnie chronionych jak np Mikołajek Nadmorski. Dobrze ustabilizowana wydma daje możliwość powstania formacji leśnej zwanej borem sosnowym.

Nie wolno spacerować po wydmach , ponieważ jest to niebezpieczne. Wydmy w Polsce są chronione prawem. Stanowią zabezpieczenie lądu przed wiatrem. Wiatr je często przemieszcza, dlatego często są zabezpieczane. Przyrodnicy często sadzą na nich wierzbę nadmorską w celu zabezpieczenia wydm przed zniszczeniem przez wiatr.

Mówiąc krótko kwiecień i jego głupia suka zniszczyli coś co jest objęte ścisła ochroną. To znaczy, że chodzenie po wydmach jest absolutnie zabronione.
Gdyby takich kwietniów i takich jego durnych dup przyszło tam kilka tysięcy to z półwyspu Helskiego nie zostało by nic.
Kwiecień wpisał się tym samym w krąg ludzi niszczących Polską-NASZĄ przyrodę lekceważąc prawa ją chroniące.
Kwiecień w swej chorej głowie myśli, że jemu wolno to czego innym nie, że może niszczyć przyrodę tylko dla tego bo chciał pochodzić po wydmach i plaży gdzie większość jednak nie chodzi bo szanuje obowiązujące przepisy chroniące przyrodę.
Wydmy jak czytaliście wyżej stanowią barierę dla wiatru i dzięki nim półwysep Helski istnieje, Rozdeptywanie ich przyczynia się do degradacji półwyspu i jego zanikania. Tych kilkaset kroków po wydmach przyroda będzie długo odbudowywać.
Ale co tam dla kwietnia. Dla niego to się nie liczy tak samo jak zagrożone wyginięciem porastające te wydmy rośliny i żyjące na nich zwierzęta.
Mamy po raz kolejny DOWÓD, że kwiecień ma w dupie nasze wspólne dobro i jest SZKODNIKIEM w czym pomaga mu durna suka.
Dokładnie w 1:00:00 kwiecień z lekceważeniem w głosie mówi, że za chwilę jakieś tam debile podniosą krzyk, że chodzę po wydmach, no dobrze chodzę po wydmach, proszę bardzo, o to jest dowód iiii niech po prostu ten osioł jeden i drugi składają na mnie doniesienie, MI TO LATA...

Nazwał ludzi przestrzegających prawa i prawa przyrody debilami czyli ma was wszystkich w dupie i mniema, że cały swiat należy tylko do niego i wolno mu go niszczyć. Kwiecień to najgorsza ludzka wsza jaka mozna spotkać i jaka chodzi po tej ziemi.
SAMI TERAZ WIDZICIE mając na to dowód, że dla kwietnia nie ma świętości, że przyroda dla kwietnia jest niczym po mimo jej degradacji i niszczenia przez cywilizacyjny rozwój. Sami też widzicie, że kwiecień to WŁAŚNIE ta część naszego społeczeństwa przez, którą nasze środowisko ginie.
Czy trzeba lepszego przykładu na jego skurwysyństwo tym razem wobec NATURY?
prtesti-tomasz sidor.


DODATEK 3 NIE NADZWYCZAJNY
U KWIETNIA NORMALNY

DZIĘKI JEDNEMU Z NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY KOLEJNE KOPIE WPISÓW KWIETNIA NA JEGO BLOGU, KTÓRE POWISIAŁY KILKADZIESIĄT MINUT PO CZYM KWIECIEŃ JE SKASOWAŁ. JAK WIDAĆ PODZIAŁAŁ NASZ APEL O ROBIENIE KOPI JEGO WPISÓW NA WYPADEK GDYBY KTOŚ Z NASZEGO BLOGA TEGO NIE ZDĄŻYŁ ZROBIĆ. DZIĘKUJEMY ZA TO SERDECZNIE !


Absolutna nieprawda, urojenie zazdrosnego odrzuconego łajdaka mszczącego się takimi pomówieniami na wszystkich w/wymienionych.
Ani Tomasz nie jest przyjacielem Pani Joanny bo jej nie zna osobiście i nigdy nie miał z nią żadnego kontaktu, zaś Karol faktycznie ma z Panią Joanną kontakt, ale to wcale nie oznacza, że jakiś przyjacielski co sobie uroił kwiecień z zazdrości.
Jeśli już mowa o gronie, którego można pozazdrościć to kwiecień chciałby chyba pochwalić się znajomością z Panią Joanną skoro tak uporczywie kłamie na jej i Karola oraz Tomasza temat udając anioła stróża Pani Joanny chcącego przestrzec ją przed dwoma szemranymi typkami!.
Widać kwiecień chyba pała do Pani Joanny niespełnioną miłością i pali go wewnętrzny ogień odtrąconego adoratora.Na żółto zaznaczyłem cytat Tomasza z naszego blogowego wpisu.
No proszę, proszę jak kwietnia zabolało gdy się nazwało jego dupę suką. A jak ty kwiecień wyzywałeś Tomasza i wielu innych od pedryli, cweli, lachociągów i wielu innych to było okey?
Tyle, że w tym przypadku nazwanie twojej pani suką jest jak najbardziej adekwatne bowiem tylko takie nic jak suka może być towarzyszką życia kogoś tak miernie moralnego jak ty kwiecień i dawać się prowadzać w miejsca chronione jak pies na smyczy.
Ty i ta twoja suka daliście właśnie dowód jakiego pokroju jesteście ludźmi. Wchodząc na te wydmy I WIEDZĄC, ŻE NIE WOLNO, ŻE TO REZERWAT UNIKALNY W SKALI KRAJU pokazaliście tym samym, że macie w dupach przyrodę, prawo i coś wyjątkowego. A skoro tak to NICZYM SIĘ NIE RÓŻNICIE od tego pokroju ludzi co porzucają w lasach śmiecie wszelkiego rodzaju, opony, wersalki, puszki, torebki foliowe, butelki i to wszystko co wiemy co tacy ludzie zostawiają, a nadto niczym się nie różnicie od podpalaczy lasów. Oni też mają za nic przyrodę, rośliny i zwierzęta w nich żyjące.
Ty i ta twoja suka jesteście pokroju ludzi, którzy przyjeżdżają na łono przyrody i po biwaku-pobycie zostawiają te wszystkie śmiecie przy okazji wycinając gałęzie i drzewa bo wam się chce rozpalić ognisko na kiełbaski. To ludzie waszego pokroju robią w lasach największe zniszczenie, a wy wchodząc na te wydmy i depcząc je pokazaliście, że własnie stanowicie dokładnie ten sam rodzaj ludzi szkodników. Wobec powyższego nie zasługujecie w naszych oczach na żadną tolerancję. jesteście ludzkimi zerami i ZWYKŁĄ HOŁOTĄ Z MIASTA. 
Bo tylko hołota tak się zachowuje i każdy kto nie potępia waszego wyczynu wydmowego JEST DOKŁADNIE TAKĄ SAMĄ PIERDOLONĄ HOŁOTĄ.
Jadę nad wodę rozstawiam wędki, ale z boku widzę śmietnik bo jakiś pierdolony zjeb był tu kilka razy i zostawił w krzakach wór pełen śmieci. Idę do lasu i widzę stertę jakiś gratów i śmieci bo jakiś pierdolony zjeb wywalił to zamiast zawieść na zwałkę. jadę samochodem dowolną szosą pośród lasów i pól i widzę w rowach setki butelek i papierów po chipsach. Jadę na Hel i widzę jak unikalne wydmy noszą ślady buciorów jakiegoś pierdolonego łachmyty i jego suki.
Takich ludzi kwiecień sprowadzamy do poziomu tych śmieci co leżą w rowach, lasach i nad wodami. I tym wpisem to zrobiłem.
Gall.

DODATEK 4 17.9.2014
Ha ha ha i posty, które skasował 15.9.2014, które zdążył skopiować nasz czytelnik, które widzicie powyżej znów pojawiły się na blogu szkodnika z dodatkiem w postaci kolejnego, który prezentujemy i zaraz skomentujemy:


Zacznę od tego co napisałem w jednym z komentarzy, a właściwie sam siebie zacytuję:

Na ostatnie wpisy kwietnia, które znów pojawiły się na jego blogu dzisiaj odpowiedź jest krótka-bardzo qrwa krótka.
Skoro kwiecień mieszka u tej suki i wraz z nią z jej komputera obraża wszystkich i pomawia o złodziejstwa lub rzeczy nie mające miejsca to znaczy, że OBOJE DZIAŁAJĄ WESPÓŁ I WSPÓLNIE SĄ WINNI TYCH WYBRYKÓW JAKIE DOKONUJE KWIECIEŃ.
A zatem skoro tak to nie widzę powodu dla, którego nie można by tej suki nazywać suką. Koniec i kropka.
Dodam, że niech się nikomu nie wydaje, że suka kwietnia nie ma nic wspólnego z jego blogowymi wybrykami i oskarżeniami pod adresem innych. jest absolutnie pewne, że oboje są autorami tych wszystkich podłych wpisów na blogu kwietnia bowiem wiele z nich było pisane raz językiem ćwierć inteligenta- to kwiecień, a raz ułożone w nieco zgrabniejszych formach-to pomoc suki.
Skoro tak jak wcześniej napisałem oboje sa sprawcami pomówień wobec Tomasz, Karola, Pani Lamparskiej i już dziesiątek osób, które z premedytacją oboje wplątują w tą internetową wojenkę.
Nie widzimy najmniejszych przeto powodów by wykazywać jakikolwiek szacunek do suki kwietnia i jego samego co wiadomo już od dawna.
Do tej pory wielu ludziom zdawało się, że być może Magda nie ma z tymi wyczynami kwietnia nic wspólnego, ale drodzy Państwo ma co łatwo można zauważyć. Skoro tak jest na równi z kwietniem moralnym dnem, A skoro tak to trzeba jasno i wyraźnie obarczyć ją odpowiedzialnością za wybryki kwietnia i zrównać ją z nim pod każdym względem co właśnie ostatnio zrobiliśmy-trafnie określając jej naturę i charakter słowem suka. Bo tylko suka toleruje takie zbydlęcenie jakie reprezentuje kwiecień i na domiar złego podsyca to zbydlęcenie uczestnicząc w nim jako żywo.

Co do ostatniego wpisu to chcę powiedzieć, że Karol Sawiak nigdy nie przedstawiał się jako właściciel centrum komina. To jest skurwielska insynuacja kwietnia. Poza tym macie kolejny dowód skurwysyństwa kwietnia w postaci uporczywego wymieniania nazwy firmy w jakiej pracuje Karol w celu zrobienia mu w niej bydła. Skurwysyn jeden nie ma żadnych pomysłów na polemikę z Karolem na przykład o jego działalności jaka prezentuje na swym blogu to sięga po tego typu zagrania. To jest proszę Państwa dowód na absolutne moralne skurwienie i zsuczenie tej łajdackiej parki jaka jest kwiecień i Magda.
Kolejna rzecz, Pani Lamparska wcale jak to pisze to bydle nie wspiera Karola. Ot mają po prostu kontakt i wspólny eksploracyjno historyczny temat i tyle. Czasem pojawia się na tym samym festiwalu i wygłoszą jakąś tam sobie prelekcję i na tym się kończy.

I co do ostatniego zdania:
Karol Swiak i Tomasz Sidor już  z tego swojego bagna się nie podźwigną . Przepraszam lecz Sawiak przekroczył wszelkie granice . 

Kwiecień szmato moralna o jakich ty piszesz granicach? Karol nie ma nic wspólnego z tymi wpisami na naszym blogu to po pierwsze, a po drugie ty sam żyjesz od lat w moralnym bagnie i szambie i to tyś przekroczył granice przyzwoitości co słychać w rozmowach nagranych z Tomaszem, w pomówieniach Tomasza Brożka, Karola, Tomasza i wielu grup eksploracyjnych posądzając je o opłacalność czy cholera wie o co jeszcze.
To ty świnio moralna dałeś dowody na przekraczanie granic przyzwoitości WIELE RAZY i teraz się oburzasz, że nazywamy pejoratywnie twoją sukę w kontekście ukazania jej charakteru?
Chłopie! To jest nic w porównaniu z tym czym tys skurwielu obdarował tyle osób wyzywając ich, pomawiając i oskarżając wespół z nią jak wcześniej napisałem od kilku lat.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

poniedziałek, 8 września 2014

Komunikat bardzo specjalny - czyli po prostu jak zwykle kłamstwa - same kłamstwa kwietnia - głupie kłamstwa kwietnia.

Kwiecień jak zwykle kłamie usiłując rzucić negatywny cień na wszystkie grupy eksploracyjne, które już dawno nie mają, albo nigdy nie chciały mieć z nim nic wspólnego. Zazdrość, zawiść, chęć odegrania się za to, że inni tworzą zgodne grupy i mają efekty poszukiwawcze, ale przede wszystkim to co robią robią jak na amatorów profesjonalnie i NORMALNIE ?
Za pewne wszystkiego po trosze, ale przed kim to nasze nieszczęsne kwiecie chce zaimponować? Przed tą garstką internetowych youtubowych imbecyli, którzy nie tylko nie znają historii i można im wcisnąć każdy kit, ale i nie mają pojęcia o korelacjach, przyjaźniach, współpracy itd tych wszystkich grup różnego rodzaju działających w Riese i nie tylko.
Całe szczęście, że nasz blog istnieje i na bieżąco dementujemy te wszystkie kłamstwa tego kwiatka bo bez tego ten mąciciel wplatał by w swoje internetowo blogowe intrygi wszystkich, którzy mu się nie podobają lub stanowią konkurencję w taki sposób, że przeciętny Youtubowy matoł gotów byłby pomyśleć, że tylko ten jeden kwiecień zna prawdę, wie kto jest be, a kto cacy.
Tymczasem my stoimy na straży tych wszystkich, których kwiecień chce o coś pomówić czy oskarżyć, albo przedstawić ich w złym świetle nawet ich nie znając. Tak jest i tym razem i myślę, że odwalamy kawał dobrej roboty gdy kwiecień usiłuje odwalać kawał złej roboty.

Kłamstwa kwietnia z ostatniego jego posta zdementował na FB użytkownik Treasure Hunter Artigs
za co dziękujemy i cytujemy go pod kwietniowymi kłamstwami z linkiem do FB:

Komunikat bardzo specjalny 


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596203940501971&set=p.596203940501971&type=1&theater


Treasure Hunter ArtigsSowiogórska Grupa Poszukiwawcza
W związku z bredniami wypisywanymi przez pseudo poszukiwacza , znawce , odkrywce Riese -Dariusza Kwietnia, oświadczamy ze Sowiogórska Grupa Poszukiwawcza ma sie wyśmienicie, czego dowodem jest zaproszenie nas do Książa na targi organizacji pozarządowych. Jednocześnie informujemy ( co jest napisane na naszej stronie) , ze w tym roku nie byliśmy współorganizatorem zlotu. Zgodnie z harmonogramem na stronie Gminy Walim, organizatorem miał być Zajazd Hubert i CKiT Walim. Co do niby kasy , to kazdy zlot robiliśmy charytatywnie, nikt z nas nie otrzymał "złotówki", To tyle gwoli ścisłości.
Jeżeli Kwiecień ma taka wiedze o Riese, jak o tym zlocie to gratuluje naiwniakom ,których naciąga na wycieczki. Proszę znaleźć blog " Kłamstwa Riese" tam dostatecznie jest opisana sylwetka Kwietnia

Suplementem do tego jest wpis na blogu Karola Sawiaka, który w całości tu wklejamy:
http://zobten.blogspot.com/2014/09/podziekowanie.html#more

Podziękowanie i sprostowanie 

                                                          Zielonogórska Grupa Eksploracyjna

dziękuje
Panu  Marcinowi Szewczakowi
reprezentującemu Fundację Pozarządową „Merkury” 
58-300 Wałbrzych ul. Beethovena 10
za zaproszenie do Strefy Tajemnic podczas
Festiwalu Organizacji Pozarządowych na Zamku Książ .
Jednocześnie dziękujemy kolegom i koleżance z
za koleżeńską atmosferę oraz miłe przyjęcie
podczas pobytu na Zamku Książ. Jednocześnie dementujemy fałszywe informacje


 jakoby
upadła i przestała istnieć
ponieważ grupa SGP istnieje i ma się dobrze 
co będzie można zobaczyć podczas październikowego 
Zlotu Eksploratorów 2014
który odbędzie się w październiku
Ponadto wcale nie twierdzimy, że quad jest Dariusza ;-)

ale i tak będzie można na nim pojeździć ;-)

Dokładny termin i szczegóły wkrótce.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240


piątek, 5 września 2014

Kolejne urojenia zazdrosnego człowieka czyli trzy urojenia w jednym naraz.

Komentarz aktualnych wypocin Pana z Łodzi już dziś wieczorem.

Wszyscy Gallowie byli dziś w terenie i nie zdążyliśmy zrobić screena tych kwietniowych wypocin zanim je usunął. Jeden z nas jednak zrobił screen, ale na razie wyjechał i nie ma jak nam ich przesłać. Tymczasem posłużę się cytatem, który zdążył skopiować z bloga kwietnia jakiś czytelnik zamieszczając na blogu Karola. Jak dotrze do nas screen tych wypocin to go zamieścimy tu:
link do posta, który kwiecień już usunął:
http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/uwaga-uwaga-uwaga-sawiak-zozy-pozew.html

link do posta, który kwiecień już usunął:
http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/jak-pani-joanna-lamparska-poznaa.htmlMoi drodzy czytelnicy to wszystko to oczywiste kłamstwa, kompletne, absolutne i absurdalne.
Tomasz Sidor nie zna Pani Lamparskiej o czym pisaliśmy wcześniej zamieszczając jej oświadczenie.
Kwiecień nazywa ludzi złodziejami bezpodstawnie nie mając na to owe złodziejstwo żadnych dowodów. To nie po raz pierwszy gdy tak pisze odgrywając się za to, że całe eksploracyjne środowisko odsunęło tego psychopatę jak śmiecia właśnie za takie pomówienia, plotki i oskarżenia-taka jest prawda.
Kwiecień jest maniakiem umysłowo chorym co po raz kolejny daje dowód pisząc coś czemu zaprzeczyła Pani Joanna Lamparska!!!
Kwiecień pisze, że Karol i Tomasz wymyślają nowe strony, że nasz blog ma inny adres, że Karol zmienia nazwy strony, a Tomasz domeny, że Karol i Tomasz zganiają na siebie ich autorstwo. To oczywiste pijackie brednie i kompletna nieprawda jak i cała reszta z tego posta.
A teraz drodzy czytelnicy zadam wam kilka pytań:

1
DLACZEGO NIE ŻĄDACIE OD KWIETNIA DOWODÓW NA COKOLWIEK O CZYM MÓWI?
2
DLACZEGO NIE WERYFIKUJECIE W ŹRÓDŁACH HISTORYCZNYCH TEGO CO KWIECIEŃ BREDZI W SWYCH WSZELKICH WYPOWIEDZIACH?
3
DLACZEGO AKCEPTUJECIE TE WSZYSTKIE WYBRYKI KWIETNIA-nie wiem jak je nazwać by dosadnie to określić, a nie użyć wulgarnych słów, ale WYBACZCIE nie da się inaczej jak nazwanie ich skurwysyńskimi, podłymi, prostackimi, bandyckimi, łajdackimi, drańskimi itd!!!, a nadto umysłowo chorymi.
4
JAK DŁUGO BĘDZIECIE APROBOWAĆ TE WSZYSTKIE ZACHOWANIA, POMÓWIENIA, KŁAMSTWA HISTORYCZNE, i jak długo będziecie ślepi na to wszystko i będziecie dawać mu na YT pozytywne oceny? ZA CO SIĘ PYTAM? ZA TO, ŻE JEST KŁAMCĄ, WCISKA WAM KIT I DAJE NEGATYWNY PRZYKŁAD POSTAWY MORALNEJ I ABSOLUTNEGO CHAMSTWA I ŁAJDACTWA?
5
CO MUSI ZROBIĆ KWIECIEŃ BYŚCIE PRZEJRZELI NA OCZY, ŻE TO SZUJA JAKICH MAŁO? 
6
CZY NIE DAŁ WYSTARCZAJĄCO DUŻO POWODÓW BY STAĆ SIĘ INTERNETOWYM CZARNYM TROLLEM? Bo przecież cała jego działalność to działalność trolla, który zrobił sobie z własnych urojeń źródło dochodu WASZYM PSIA MAĆ KOSZTEM!
7
CZY SĄ JAKIEKOLWIEK POWODY BY KWIECIEŃ MIAŁ ZA CO CIESZYĆ SIĘ UZNANIEM KOGOKOLWIEK? Jeśli tak to proszę mi je wskazać WRAZ Z MERYTORYCZNYM UZASADNIENIEM I WSKAZANIEM NA TE WARTOŚCI, KTÓRE NA TO ZASŁUGUJĄ!


Drodzy państwo kiedy zmądrzejecie i zaczniecie potępiać tego szkodnika? Czy nie pokazaliśmy na tym blogu setek ku temu powodów udowadniając je?

the end.

DODATEK 1
Na YouTube kwiecień pisze pod loginem Dariusz Kwiecień czemu zaprzecza gdy mu to ktoś
napisze, mało tego pisze on w osobie drugiej o kwietniu, że pan darek to, tamto, owamto, czyli mamy dowód kolejny, że to psychol nie potrafiący nawet ukryć tego, że to on sam ma taki login:


a tu pełny screen komentarzy: http://zapodaj.net/2372e80095739.jpg.html

A teraz przypomnijcie sobie na jakim poziomie kwiecień z tego loginu polemizuje z innymi. Wystarczy przejrzeć wszystkie komentarze i zobaczyć jak sam sobie zaniża poziom własnej strony prostackimi docinkami, pomówieniami, urojonymi widzeniami w każdym krytyku Tomasza Sidora lub Karola Sawiaka.
pytanie:

CZY TAK SIĘ ZACHOWUJE NORMALNY CZŁOWIEK - DOROSŁY CZŁOWIEK - OJCIEC - I PROPAGATOR HISTORII ?-notabene historii urojonej.
CZY NADAL NIE WIDZICIE, ŻE TO UMYSŁOWO UPOŚLEDZONY UROJENIOWIEC I PSYCHOL?
Jemu się zdaje, że jak założy sobie konto Dariusz Kwiecień, a będzie wpierał we wszystkich jak w żyda chorobę, że to nie jego to nikt się nie zorientuje.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240