środa, 30 lipca 2014

Zapowiedź nowego sezonu w Riese - CZYLI NOWA MIŁOŚĆ DARIUSZA KWIETNIA JACEK MIKOŁAJCZAK DO PROWADZENIA ANTYPOLSKIEJ DZIAŁALNOŚCI FAŁSZOWANIA FAKTÓW HISTORYCZNYCH I OSZUKIWANIA POLAKÓW I ZARABIANIA NA ICH NIEWIEDZY


video

video
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "RZECZKA"
JACEK MIKOŁAJCZAK
58-320 Walim, Rzeczka 41
tel./fax. 74 845 72 47
tel. kom. 695 949 132
 Nasza pozycja wg GPS 
N: 50.66432 E: 16.46387
http://www.rzeczka.eu/
Kontakt oraz rezerwacje: rezerwacja@rzeczka.eu 

WSTĘP
Dariusz Kwiecień na przestrzeni ostatnich kilku lat swej działalności dopuścił się-setek, było by za mało-tysięcy było by przesadą, ale ogromnej liczby zafałszowań historii, faktów, dat, miejsc i wydarzeń nie mających miejsca.
Jest to FAKT udowodniony, bezsprzeczny i bezsporny, nie tylko na naszym blogu, ale w setkach komentarzy na jego kanale YouTube pod jego materiałami oraz na jego blogu gdzie nie wszystkie tego typu dementi dopuszcza do publikacji.
Działalność Dariusza Kwietnia budzi sprzeciw u tych, którzy są obeznani z Polską i światową historią, a nadto u tych dla, których prawda historyczna jest ważnym elementem Polskiej spuścizny kultury.
Dariusz Kwiecień dopuszczając się jawnego fałszowania faktów i propagowania nieprawdy historycznej, a nadto propagowania nieprawdziwych i wymyślonych bo nigdzie nie potwierdzonych historii przyczynia się do zacierania prawdy, a więc z całą pewnością robiąc to świadomie działa przeciwko Polsce i Polskiej kulturze. Robi to świadomie i z pełną premedytacją bowiem nie reaguje nigdy na komentarze i polemiki udowadniające mu nieprawdę.
Skoro nie reaguje i nie chce przyznać jawnej racji tym, którzy obdzierają go z tych fałszywych twierdzeń, to można z całą pewnością powiedzieć, że Dariusz Kwiecień prowadzi swą działalność celowo po to by prawdę historyczną fałszować i wprowadzać do obiegu nieprawdę MAJĄCĄ NA CELU STWORZENIE TANIEJ SENSACJI WOKÓŁ TEMATU RIESE służącej jedynie NIECNEJ próbie zarabiania na niej.

A WIĘC KAŻDY KTO JEST ŚWIADOM FAŁSZYWEJ PROPAGANDY DARIUSZA KWIETNIA, KTO KIEDYKOLWIEK MU W NIEJ POMAGAŁ I WSPOMAGAŁ GO, WSPOMAGA LUB BĘDZIE WSPOMAGAŁ, DZIAŁA NA RZECZ ANTYPOLSKIEJ DZIAŁALNOŚCI, PRZECIWKO POLSKIEJ PRAWDZIE HISTORYCZNEJ, PRZECIWKO POLSCE I TYM WSZYSTKIM POLAKOM, KTÓRZY PODCZAS WOJNY ZGINĘLI LUB STRACILI ZYCIE Z RĘKI NAZISTOWSKICH OKUPANTÓW.
Wobec tego nie można przejść obojętnie i należy piętnować tych wszystkich, którzy przyczyniają się do tej niecnej i antypolskiej działalności obliczonej na nieuczciwy komercyjny zysk.

Przejdę teraz do omówienia tych zapowiedzi Dariusza Kwietnia i Jacka Mikołajczaka, które jak się zaraz przekonacie są raczej dla nich antyreklamą niż reklamą, pełną elementów pokazujących, że obaj delikwenci chcą uprawiać nielegalny proceder bez odpowiednich licencji przewodniczych, a nadto chcą rozjeżdżać quadem i landrowerem parki krajobrazowe i tereny na, których obowiązuje zakaz jazdy sprzętem mechanicznym.

Prezentacja oferty Ośrodka Wypoczynkowego Rzeczka Łowisko Pstrąga Jacek Mikołajczak 

http://www.youtube.com/watch?v=9Rkl2p_ca8c
Jacek Mikołajczak w swej wypowiedzi mówi, że jest zapaleńcem, który pokochał ten teren i już w pierwszych sekundach wypowiedzi namawia ludzi do uczestnictwa w rajdach, zacytuję jego słowa: POZA SZLAKAMI PIESZYMI, POZA SZLAKAMI ASFALTOWYMI.
Twierdzi on, że ma w dyspozycji dość dużo terenów prywatnych, które są poddzierżawiane na, których są jakieś tory specjalne do jeżdżenia qadami i landrowerami. Jest to oczywisty nonsens bowiem nawet jeśli ktoś ma w dyspozycji jakiś leśny czy krajobrazowy teren nie oznacza to, że może go dewastować jeżdżąc po nim czym chce lub dojeżdżając doń ciężkim sprzętem zbaczając z dróg asfaltowych. Niemniej za chwilę Mikołajczak dodaje, że do poznawania tych okolic będzie wykorzystywał "drogi gminne nie wyasfaltowane"!!!
A więc jednak mamy tu do czynienia z zapowiedzą jazdy ciężkim sprzętem po parkach krajobrazowych poza utartymi szlakami po rzekomych drogach gminnych.
TAK WYGLĄDA POKOCHANIE JACKA MIKOŁAJCZAKA TYCH TERENÓW, KTÓRE MA ZAMIAR ROZJEŻDŻAĆ QADEM I LANDROWEREM.
Proszę Państwa cała tamtejsza okolica to lasy i pola i parki krajobrazowe gdzie by dostać się gdziekolwiek trzeba wjechać w teren po, którym nie wolno jeździć. Nawet od jego ośrodka do kompleksów Riese większość dróg czy dróżek jest wyłączona z ruchu kołowego. Tam po prostu poza łażeniem pieszo nie ma gdzie jeździć quadem czy landrowerem legalnie POZA DROGAMI WYASFALTOWANYMI-nie ma i koniec. Wejdźcie sobie na google map i sami zobaczcie tereny wokół Rzeczki, Sokolca i Walimia. Tam prowadzi jedna asfaltowa droga przez te miejscowości i nigdzie nie ma jakichkolwiek szlaków dróg wiodących przez te góry czy dolinki po, których legalnie można jeździć czymkolwiek poza rowerem.
Mapa: https://www.google.pl/maps/place/O%C5%9Brodek+Wypoczynkowy+Rzeczka/@50.664363,16.463705,662m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x470e45ed81f588c1:0x5190864ff8abf6ab
Widać wyraźnie co napisałem. W dodatku, żeby wyjechać gdziekolwiek z tego ośrodka Mikołajczaka trzeba wjechać na drogę asfaltową czyli publiczną, a jak wiem Kwiecień jeździ tym qadem po tej drodze. Skąd wiem?Bo w ostatnią sobotę Kwiecień przyjechał tym Qadem do kompleksu Osówka pod samą sztolnię gdzie jest zakaz ruchu pojazdów kołowych. Spotkała go tam grupa Karola Sawiaka, która go całkowicie olała ze względu na sporą ilośc postronnych osób. Kwiecień stał tam i rozmawiał z jakimś gościem pod wejściem do sztolni i gdy ich zobaczył mówiąc wprost obleciał go strach, że zaraz może dostać łomot. Nic takiego się nie wydarzyło bo chłopaki go olali i poszli dalej. Kwiecień po chwili wsiadł na tego qada i na pełnym gazie chcąc się popisać minął ich i jakieś małżeństwo z dzieckiem ochlapując ich wodą w kałuży. Dzieciak się popłakał gdy Kwiecień o metr go minął jadąc jak szaleniec. Są na to świadkowie.
Zachodzi pytanie czy Kwiecień miał pozwolenie podjechania tym qadem pod samą Osówkę i czy W OGÓLE MA PRAWO JAZDY DO PROWADZENIA TAKIEJ MASZYNY na, którą wymagane jest?
Tak więc z całą pewnością nie ma żadnego, ani prawa jazdy samochodem, ani motocyklem.
JEŚLI GDZIEŚ ZOBACZYCIE KWIETNIA NA DRODZE JAKIEJKOLWIEK NA QADZIE TO RÓBCIE ZDJĘCIE LUB FILM I ZGŁASZAJCIE TO, bo kiedyś komuś może zrobić nieszczęście.
Cała ta zapowiedź to zwykła kompromitacja i anty reklama, w której czuje się zwiastun nielegalnego jeżdżenia po terenach po, których co najwyżej wjazd mają rolnicy swymi ciągnikami muszącymi dojeżdżać do swych pól. Tak jest w całej Polsce i nie każdy ma prawo jeździć wszystkimi drogami gruntowymi.
Ta żałosna zapowiedz nagle się urywa i kuniec. Zaiste wspaniała reklama.

Przejdźmy do drugiej zapowiedzi.

Zapowiedź nowego sezonu w Riese z Dariuszem Kwietniem

http://www.youtube.com/watch?v=WC0uuHZoBvw

Kwiecień na samym początku mówi, że za pomocą takiego sprzętu jak ten Qad i Landrower są obaj w stanie wam pokazać cały kompleks Riese i wskazuje na okoliczne góry ręką. Przy okazji wciska absurdalny kit, że Riese to nie kompleks Włodarz, Osówka czy Rzeczka, ale cała ta okolica aż po horyzont!
Nonsens absurdalny. Dla Kwietnia Riese niebawem będzie sięgało do Bałtyku jak dobrze pójdzie.
Stoi więc nasz pseudo eksplorator na jakimś poletku nie wiadomo gdzie sugerując, że stoi nad chodnikami Osówki!!!
Nawet gdyby tak było oznacza to, że wjechali tam w teren krajobrazowy nielegalnie bowiem okolice Osówki są całkowicie wyłączone z ruchu kołowego i po całym masywie nie wolno niczym jeździć.
Kiedy Kwiecień kończy swój wstęp zwraca się do Mikołajczaka słowami: panie Jacku prosił bym o kilka słów. A szkoda, że nie zwrócił się do niego jaśnie panie! Przecież są chyba na ty? Komiczna zapowiedź.
Na samym początku Mikołajczak mówi, że jego ośrodek znajduje się u podnóża góry Wielka Sowa, która też zalicza się do kompleksu Riese. Bzdura. Wielka Sowa nie zalicza się do tego kompleksu bowiem nie ma w niej żadnych znanych i udokumentowanych sztolni typowych dla kompleksu Riese oddalonego od Rzeczki o kawał drogi czyli kilka kilometrów. A więc mamy już pierwszą nieprawdę i zafałszowanie.
Ale co CIEKAWSZE!!!!
w 1:49 kwiecień wchodzi w słowo Mikołajczykowi i mówi, że żeby do tego miejsca dojść w, którym stoją trzeba półtorej godziny marszu!!! z Osówki!!!
Zaraz, zaraz dosłownie minutę temu mówił, że pod nimi prawdopodobnie są sztolnie Osówki!!! a teraz mówi pokazując ręką na Osówke oddaloną o półtorej godziny marszu stąd!!!, że Osówka jest aż tak daleko.
Kretyn do entej potęgi i nieprawdopodobny wciskacz kitu. Równie dobrze mógł stanąć na Giewoncie i stwierdzić, że sztolnie kompleksu Riese i Osówki też tam są.
Zapowiada się jak widzimy niezła porcja terenowego absurdu jaka Kwiecień-Mikołajczak chcą zaserwować naiwnym.
Co więcej kwiecień mówi, że za pomocą takiego sprzętu jak qad i landrower są w stanie być w każdym miejscu na jakie wskazuje w okolicznych górach w ciągu kilku, kilkunastu minut! jak ?! Chyba przelatując bo nie jeżdżąc gdy nie ma tam szlaków do jazdy takim sprzętem. Kolejna zapowiedź zwiastująca przemieszczanie się po tych górach w nielegalny sposób.
Na dokładkę kwiecień mówi, że mogą dojechać w każde miejsce i mogą ZACZĄĆ PENETRACJĘ!
Jakkolwiek się słowo penetracja nie kojarzy w ustach Kwietnia tak zastanawiam się penetrację czego, czym i w jakich miejscach kiedy na chyba kopanie w ziemi bo to ma na myśli w całym tym rejonie trzeba mieć pozwolenia.
Przypomina mi to zeszłoroczne zapowiedzi gdy Kwiecień i Szpakowski zapowiadali penetrację nieznanej sztolni na Włodarzu i na tym się skończyło.
ZA ROK O TEJ PORZE PRZYPOMNĘ WAM JEGO SŁOWA I ŻADNEJ PENETRACJI W ICH WYKONANIU-LEGALNEJ I ODKRYWCZEJ NIE BĘDZIE. założymy się? To jest bezczelny i oszukańczy chwyt marketingowy by przywabić do ośrodka turystów.
Po chwili jednak Kwiecień mówi, że stoją PRAWDOPODOBNIE na szczycie hałdy czego jak mówi nie jest w stanie wam tego udowodnić, ale przed chwilą mówił, że PRAWDOPODOBNIE POD NIMI SA SZTOLNIE OSÓWKI!!! Kit, kitem kita pogania.
Znamienne jest to, że Jacek Mikołajczak słysząc te brednie nie reaguje. Każdy średnio inteligentny człowiek już by się zorientował, że to co mówi Kwiecień o tej niby hałdzie pod, którą jakoby są sztolnie Osówki notabene oddalonej o półtorej godziny stąd jest wierutną niespójna bzdurą. No, ale czemu się dziwić facetowi, który nie grzeszy inteligencją wypowiedzi, ani inteligencją bystrości umysłu.
Kolejnym kłamstwem obliczonym na zrobienie wrażenia jest to, że Jacek Mikołajczak dysponuje jakąś bliżej nieokreślona ilością qadów i Landrowerów. Mówi o tym w trzeciej minucie, a ja wiem, że to nieprawda, że dysponuje tylko jednym qadem i jednym takim landrowerem. Zaraz potem Mikołajczak zaprasza między innymi na wyprawy offroudowe tymi pojazdami co jak wiemy w tamtym terenie jest nielegalne bo tam po prostu nie ma na to terenów. Zapewnia przy tym, że to wszystko jest legalne co również jest kłamstwem.
4:28 SKOŃCZYŁO SIĘ TERAZ SRANIE W BANIE!!! Tymi słowy rozpoczął kwiecień nową wypowiedź kierowaną do turystów czyli zaczął zapewniać, że ich obu oferta nie jest dyktowana manią zarabiania pieniędzy tylko dyktowaną pasją!!! Ale dodaje nasz kwiecień przy cichej aprobacie Mikołajczaka, że jeśli ktoś będzie niezadowolony z ich oferty i wypraw to otrzymuje zwrot gotówki!
Czyli LUDZIE NIE BĄDŹCIE GŁUPCAMI!!! Przyjeżdżajcie do Rzeczki do ośrodka "łowisko pstrąga" jedzcie, pijcie i swawolcie na qadach po górach, a na koniec powiedzcie, że było to SRANIE W BANIE i dostaniecie zwrot gotówki. Już sama zapowiedź możliwości zwrotu gotówki jest absurdalnym idiotyzmem bo przecież skoro ktoś ma ofertę to chyba wie na co idzie i takie chwyty ze strony tych dwóch delikwentów sa po prostu kretyńskie. To tak jakby w restauracji napisać, że jeśli po zjedzonym objedzie będziesz miał niestrawności to zwracamy pieniądze. Kompletny absurd. Prostacki chwyt i tyle ze strony ich obu.
A teraz sami zobaczcie gdzie nasi wielcy eksploratorzy wjechali: 5: 14 Kwiecień mówi do operatora kamery by zrobił panoramę tego miejsca i co widać? Widać jak stoją w szczerej łące na jakimś wzgórzu, na jednym z tam wielu do, których nie prowadzą żadne drogi dla pojazdów kołowych tylko szlaki turystyczne. A więc wjechali tam łamiąc prawo. Mało tego podczas prezentacji tej panoramy kwiecień ni stąd ni z owąd rzuca stwierdzenie, że gdzieś pod nami znajduje się jakaś mogiła. Jaka, czyja itd? No to mamy i mogiły i sztolnie i prawdopodobnie hałdę. Wszystko mamy za jedyne ???złotych.
W 6:25 Kwiecień kończy swój wywód słowami: nie powiem, że jesteśmy jedyni, ale jesteśmy wyjątkowi. Zapomniał dodać słowa kretyni i było by prawdą.
W końcu Mikołajczak i Kwiecień pojawiają się przed wejściem do Osówki o dowiadujemy się, że 7:15 Kwiecień oprowadzał ludzi po tym terenie czyli znów mamy dowód na nielegalną działalność przewodnika górskiego. Dowiadujemy się również, że dyrekcja Osówki podobno pozwala Kwietniowi robić na tym terenie co chce czyli kopać i wiercić! Jaki idiota na coś takiego takiemu debilowi by pozwolił? O ile to prawda, że tak jest to oznacza, że dyrekcja Osówki ma nie po kolei we łbach. A z resztą i tak z tych zapowiedzi nic nie wyjdzie bo Kwiecień nie ma do takich prac przygotowania ani sprzętu i są to tylko androny reklamowe mające jak zwykle na celu pokazanie jaki to on nie jest wpływowy. Na koniec się i tak okaże, że każdy prędzej czy później poznawszy zamiary Kwietnia i jego zrytą psychikę nie będzie chciał mieć z nim nic wspólnego-zakład?
Najciekawsze z tej wypowiedzi Kwietnia jest w 8 mej minucie jak zachwala swego nowego przyjaciela, że jest fascynatem i wcale nie chce zarabiać na Riese, że wcale nie jest biznesmenem-pomijając fakt zarabiania na swym ośrodku hehe, że Jacuś jest tak jak on zarażony tematem Riese! No to mamy dwóch już zarażonych opowieściami o wilkołakoludziach zmutowanych w trakcie tajnych eksperymentów genetycznych nazistów...
Mniej więcej od 9 minuty Kwiecień się chwali, że to dzieki niemu w ogóle temat Riese stał się znany co jest oczywistą nieprawdą. Zanim kwiecień przestawał układac kostke brukową była cała masa eksploratorów i propagatorów tematu Riese. Na dowód tego jest chociażby to co Kwiecień sam pisał na swym blogu co opisane było na naszym, że pierwszymi propagatorami tematu Riese byli ludzie z, którymi on sam w dzieciństwie miał kontakt w szkole! No to sami widzicie jak Kwiecień sam sobie zaprzecza wciskając wam kit, że Riese jest znane dzięki niemu.A ten półinteligent Mikołajczak stoi jak ten palant obok niego i słucha bez reakcji tych absurdalnych bzdur o lawinie raportów i relacji napływających do Kwietnia na, których Kwiecień zbudował cała tą swoją "inną rzeczywistość" nigdzie tak naprawdę nie mająca potwierdzenia.


PODSUMOWANIE.
Dobrało się dwóch cwaniaków i szkodników, którym się wydaje, że bezkarnie mogą wciskać ludziom kit i rozjeżdżać góry kołami.
Jeden myśli, że dzięki drugiemu rozkręci swój interes. Kwiecień myśli, że współpraca zaowocuje zarobkowymi wypadami w teren z turystami i sprzedawaniu im swych materiałów oraz biletów na prelekcję, a drugi myśli, że dzięki Kwietniowi jego podupadający chyba ośrodek odżyje. Nie odżyje bowiem jak się w Rzeczce wszyscy dowiedzą, że Mikołajczak skumał się komercyjnie z największym szkodnikiem i oszustem w Polsce Kwietniem to w perspektywie czasu pogorszy to jego sytuację.
O co się założymy? Jestem tego pewny.
W dodatku do pierwszej kontroli drogowej Kwietnia na qadzie na drodze publicznej lub gdzieś w terenie gdzie jeździć nie można. I tu apeluję ponownie, że jeśli gdziekolwiek zobaczycie któregoś z nich na tym sprzęcie w terenie róbcie zdjęcia lub film komórką i zgłaszajcie to na policję. A jeśli zobaczycie Kwietnia na Qadzie pod Osówka czy innym kompleksem to też to zgłaszajcie bo świr nie ma na 100% prawa jazdy do prowadzenia Qada, ani samochodu. To samo tyczy się działalności przewodniczej. Jeśli zobaczycie w terenie Kwietnia w roli przewodnika lub w jakimś kompleksie gdy oprowadza turystów za przyzwoleniem dyrekcji-bo to już miało miejsce- to rejestrujcie to i zgłaszajcie.

PS
W poprzednim temacie w komentarzach zanim napisałem ten temat pojawiły się pewne obiekcje co do NIESŁOWIAŃSKIEGO wyglądu Jacka Mikołajczaka. Podzielam te obiekcje.

DODATEK 1 
Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Kwietnia na jego blogu. Jak widać Kwiecień czyta na bieżąco naszego bloga:

Właśnie tym wpisem potwierdził tylko, że nie ma prawa jazdy i, że ów quad nie jest jego własnością.
Gdyby Kwiecień miał prawo jazdy to by je wam pokazał na zdjęciu i każdy na jego miejscu komu się zarzuca jazdę bez prawa jazdy zrobił by tak. O dowodzie rejestracyjnym na jego nazwisko i imię nie wspomnę. Tak więc kłamstwo wyszło na jaw.

A teraz opis sytuacji gdy Kwiecień spotkał w ostatnią sobotę przed sztolnią Osówki Karola Sawiaka i jego znajomych.
Po pierwsze nie było ich 10 osób.
Po drugie ze względu na spora ilość ludzi postronnych Karol i jego znajomi zignorowali Kwietnia.
Kwiecień jedynie widząc zbliżających się ich zrobił się na twarzy czerwony i jako pierwszy odezwał się do jednego z grupy mniej więcej słowami: no to co będziecie mnie bić? Walczymy na noże czy miotacze?
W odpowiedzi dostał ironiczne: na pancerfaustergranaten, po czym grupa poszła dalej.
W chwilę potem Kwiecień siadł na quada, którym podjechał pod samą Osówkę i na pełnym gazie chcąc wszystkim zaimponować jakby przejechał obok jakiegoś małżeństwa z dzieckiem ochlapując je. Dzieciak się potem popłakał. Tak to było mniej więcej.
Atak Kwietnia jest urojony, ale....
Ale załóżmy przez chwilę, że jest prawdą. Oznaczało by to, że Kwiecień jest agresywny i nieobliczalny.
Ma jedynie szczęście, że nie było tam Tomasza Sidora. Nie było by zmiłuj - powiem krótko.
Kwiecień jak widzicie żyje w urojonym świecie imaginacji jakiś ataków na swych wrogów i chciałby by był prawdziwy w, którym wygrywa i pokonuje ich. Niestety jak na razie zderza się z twardą rzeczywistością w, której kompromituje się i przegrywa na polu intelektualnym za każdym razem.
To zwykły cham i niedouczony prostak, który zabiera się za historię i jej propagowanie nie posiadając ani przygotowania akademickiego, ani kultury osobistej co widać w wypowiedziach w ostatnich zapowiedziach.

DODATEK 2 - 31.07.2014
No i było do przewidzenia- jak zwykle- że kiedy nasze kwiecie wytrzeźwieje usunie swój absurdalnie kłamliwy post. Noc minęła i jak wytrzeźwiał i zobaczył co naskrobał w pijackim zwidzie to wziął usunął.
Usunął bo napisał, że ten quad jest jego co jest oczywistą nieprawdą. Możecie wejść na stronę Jacka Mikołajczaka do działu galeria zdjęć i sami zobaczyć, że ten quad jest na stanie ośrodka: http://www.rzeczka.eu/galeria_zdjec Gdyby to był quad kwietnia to Mikołajczak by się nim nie afiszował. Niedługo w kolejnym amoku Kwiecień napisze lub będzie rozpowiadał, że w ogóle ten ośrodek należy do niego lub jest tam wspólnikiem. Biedny ten Mikołajczak. Zapewne Kwiecień nastawiał mu kitu, że dyrekcja Osówki mu na wszystko pozwala, a on w to uwierzył i stąd taka zgoda na współpracę.
mało kto wie, że Kwiecień faktycznie miał do niedawna jakiś dziwny układ z dyrekcją Osówki dzięki czemu mógł wejść ze swoją grupką turystów do tego kompleksu i pełnić rolę przewodnika. Budziło to sprzeciw licencjonowanych przewodników etatowych tego kompleksu i była na ten temat z dyrekcją jakaś dyskusja.
Łatwo więc się domyślić skąd Kwiecień miał turystów. Sam przecież by ich nie pozyskał z internetu jak to często zapowiadał. Pamiętamy jak w ostatnich miesiącach ciągle pisał na swym blogu enigmatyczne zapowiedzi wycieczek po Riese w zamkniętym gronie jego sympatyków. Tymczasem domyślam się, że byli to ludzie-turyści z ośrodka Jacka Mikołajczaka, którym Mikołajczak organizował wycieczki pod przewodnictwem Kwietnia.
Ty Mikołajczak jesteś frajerem, że się zadajesz z Kwietniem. Sprawę już znają ludzie z Rzeczki i jeśli zobaczą Kwietnia z turystami z Twojego ośrodka lub na Twoim quadzie jeżdżącego po drodze publicznej lub górach to zgłoszą to na policję. To samo tyczy się oprowadzania turystów po Riese i zamku Grodno gdzie ta sama dyrekcja pozwalajeszcze niedawno buszować Kwietniowi.

DODATEK SPECJALNY 3
Własnie ustaliłem w Urzędzie Marszałkowskim Dolnego Śląska, że Jacek Mikołajczak nie figuruje na liście licencjonowanych przewodników górskich, a zatem nie może organizować wypraw terenowych na obszarze gór Sowich. Każdy z was może w każdej chwili zadzwonić do urzędu marszałkowskiego i zweryfikować każdą osobę budzącą wątpliwości:
http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=95&idmp=45&r=o
Pracownicy:
Ewelina Bogacz-Kaniewska  tel. +48 71  770 41 18; pok. 212
Krzysztof Kopystyński          tel. +48 71  770 41 19; pok. 212
Piotr Wnukowicz                     tel. +48 71  770 41 17; pok. 212
Agata Lewicka                         tel. +48 71  770 41 16; pok. 211

                                                   fax:+48 71  770 41 15
Ja dzwoniłem dziś pod pierwszy numer tak jak kilka miesięcy temu gdy ustaliłem, że i Kwiecień nie ma licencji przewodnika. Rozmowę nagrałem, ale zapodam ja albo późnym wieczorem, albo jutro bo dziś mam nawał pracy i mało czasu na zgrywanie z dyktafonu na komputer i wstawianie jej na bloga. O wstawieniu powiadomię w komentarzach.
Nagranie z urzędniczką Urzędu Marszałkowskiego:

video


Tak więc ani Kwiecień, ani Mikołajczak nie mają uprawnień do organizowania jakichkolwiek wypraw terenowych i brania jako przewodnicy żadnych grup turystycznych jak to zapowiadali w swych materiałach. Już sama ich zapowiedź organizowania takich wypraw z włączeniem w to opowieści Kwietniowych jest niczym innym jak zapowiedzią organizowania nielegalnych wypraw pod ich przewodnictwem do czego nie mają uprawnień.
Ich zapewnienia, że działają legalnie są po prostu kłamstwem tak samo jak to, że wszelkie dotychczasowe wyprawy Kwietnia z ludźmi w teren lub do kompleksu Osówka oraz Zamku Grodno w roli przewodnika.
Brak licencji przewodnika to brak ubezpieczenia i narażanie ludzi na uszczerbek na zdrowiu w razie wypadku i brak odszkodowania. O fachowej pierwszej pomocy nie wspomnę.
OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA

czwartek, 24 lipca 2014

Ku pamięci pewnemu Harcmistrzowi Polski Ludowej /// Jednak wiezienia były , a kolejny samolot się rozbija . CZYLI KOMUNISTYCZNE SENTYMENTY I CIĄGOTY DO WIELKIEGO BRATA ZE WSCHODU

Od dawna kwiecień dryfuje pozytywnie w stronę wielkiego czerwonego brata ze wschodu. W ostatnich miesiącach mogliśmy na jego blogu to tu, to tam przeczytać akcenty świadczące, że ma do niego wielki sentyment. W ostatniej pseudo audycji i jednym z postów oficjalnie przyznała ta antypolska świnia, że należał do ZSMP w latach młodości i potem jako dorosły do PZPR. Czyli do organizacji wywodzących się ze zbrodniczego reżymu, który za pomocą naszych rodzimych zdrajców i czerwonych bandytów ze wschodu wymordował całą Polską elitę po wojnie i mordował długie lata działaczy antykomunistycznych podziemnych organizacji.
Dziś kwiecień po raz kolejny liże dupę czerwonym braciom z sentymentem wspominając lata młodości w, których z komunistami żył za pan brat. Nie trzeba tęgiego łba by się nie domyślić, że kwiecień musiał być w tamtych latach szpiclem komunistycznym, bowiem to właśnie tego typu typy o dokładnie takim rysie psychologicznym byli werbowani do działalności donosicielsko inwigilacyjnej. Nie dziwi więc fakt, że kilka lat temu tak ściśle współpracował z Januszem Zagórskim wywodzącym się dokładnie z tych samych komunistycznych struktur co sam to przyznał i, który tworzył w tych samych latach rzekome środowisko myśli alternatywnej w środowisku solidarnościowym tylko po to by je rozbijać, rozdrabniać, destabilizować i inwigilować.
Dzisiaj obie komunistyczne kanalie brylują w internecie budując swe autorytety na pseudo niezależnym przekazie zmanipulowanego bezwartościowego bełkotu, który dla inteligentnych ludzi jest nie do strawienia, a dla upośledzonych umysłowo debili wyzutych z patriotycznych wartości i ograniczonych półgłówków miodem na uszy.

Kiedy wszyscy znów czujemy oddech wielkiego czerwonego brata na plecach i z niepokojem śledzimy wydarzenia na wschodzie w, których bandyta i następca hitlera putin grozi całej Europie, to staremu komuchowi zebrało się na sentymenty i wspomnienia o jego dawnych nauczycielach z korzeniami wschodnimi lub z powiązaniami z ta ówcześnie panującą komunistyczną władzą. Nie twierdzę, że w tamtych czasach wszyscy nauczyciele byli zdrajcami Polski szerzącymi radziecką propagandę i urabiający młodzież na pro sowiecką modłę, ale jak widać w przypadku kwietnia musiało tak być skoro dziś z takim sentymentem wylizuje emocjonalnie dupę czerwonemu bratu ze wschodu.
Kwiecień opisuje jakiegoś komendanta ZHP Leona Sałatę, który nigdy nie zrobił czegoś za pieniądze w kwestii propagowania wiedzy historycznej, za co jak napisał kwiecień ceni go i darzy pełnym uznaniem:
Byłem z nim na kilkunastu wypadach terenowych oraz sześciu obozach harcerskich i żaden z tzw. "badaczy tematu Riese" nie może się poszczycić czymś takim. Jego charyzma przyciągała wszystkich jak magnes. Robił to społecznie, nie kojarzę ani jednego przypadku żeby cokolwiek zrobił za pieniądze...
Jak widać pan Leon Sałata nie do końca okazał się dla kwietnia autorytetem i nie zdołał mu przekazać tego ideału by nie robić czegoś za pieniądze skoro dziś kwiecień usiłuje zbudowawszy swój autorytet na wymyślonych historiach kupczyć nimi i zarabiać kasę na naiwnych nie znających historii. Oj palnął by tego kwietnia pan Leon Sałata gdyby widział co dziś jego uczniak wyprawia, palnął by aż miło.
Ale kwiecień jak widać nie tylko lubi się sprzeniewierzać wzorcom na jakich podobno się wychował, ale też robić z różnych nazwisk nie do końca dla nas sprawdzalnych wsparcie dla własnego autorytetu. Nie znamy prawdziwej historii wymienionych ludzi w jego poście i nie możemy nic o nich powiedzieć. Możemy jedynie przypuszczać, że wśród całej tej komunistycznej "elity" kształcącej naszą Polską młodzież niektórzy byli mniej czerwoni niż reszta bo w tamtych czasach każdy belfer musiał być czerwony inaczej by nie miał pracy.
Na koniec kwiecień pisze:
Wielkie podziękowania dla Jeleny Stiepanownej, nauczycielki jęz. rosyjskiego, która nauczyła mnie tego pięknego języka oraz przekazała historię swojej rodziny ze stepów kazachskich.
Moich wspomnień oraz relacji nie jest w stanie podważyć żaden tzw. 'badacz Riese".
A cóż jest takiego pięknego w języku, który kojarzy się ze zbrodniami komunistycznymi i dziesiątkami lat tego bandyckiego reżymu? Dla nas prawdziwych Polaków długo ten język nie będzie piękny z powodu krwawej przeszłości. A dziś z powodu kolejnego zagrożenia jakie płynie z Rosji tym bardziej nie powinien się pięknym wydawać.
Mimo to kwiecień jakby przebiera nóżkami i chce się przypodobać takimi wpisami tym kałmuckim terrorystom ze wschodu.

Jednak wiezienia były , a kolejny samolot sie rozbija .

Zanim skomentuje ten skurwiały komunistyczny bełkot zadam wszystkim pytanie.
A co gdyby to Polakom Iwan groził i na jego wschodnich granicach prowadził bandycką politykę zmierzającą do zajęcia naszego państwa? Czy nie oczekiwali byśmy od reszty świata pomocy? Przecież już raz tak było kiedy to faszystowskie Niemcy przy cichej aprobacie sąsiednich PAŃSTW i milczeniu zaatakowały nasz kraj i skazały miliony Polaków na śmierć i okupację.
Dziś Ukraina stoi dokładnie przed takim samym problemem jak my w 1939 roku i przed. Sytuacja jest analogiczna.
Dziś młode nowe pokolenie Ukraińców chce żyć w wolnej Europie i we wspólnocie pokojowych państw. Niestety społeczeństwo to jest manipulowane i targane interesami zdrajców kierujących się własnym, albo sowieckim interesem. I to są fakty, które jak widać takie szmaty komunistyczne jak kwiecień usiłują zafałszować.
Daleko nam jeszcze do zagrożenia płynącego ze strony muzułmanów jak to sugeruje kwiecień w pierwszych zdaniach, za to blisko do sowieckiego zagrożenia. Europa przygląda się jak prosowieccy separatyści uzbrajani przez putina zabijają celowo cywili strzelając do pasażerskiego samolotu.
To nie Ukraińcy jak pisze kwiecińka czerwona szmata wpędzają Europę w konflikt tylko walczą od ponad roku poprzez Majdan, a dziś walki na wschodzie o niezależność od rosyjskich wpływów jeszcze przecież ciepłego komunistycznego reżymu. My jako Polacy i Europejczycy pomni dziejów z historii powinniśmy to przecież nader rozumieć, ale jak widać nie kwiecień.
Kwiecień to wichrzyciel pro sowiecki i pro putinowski robiący z Ukraińców wrogów pokoju i wolności oraz nas Europejczyków. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. To putin obawia się naszej kultury i swobód jakie względnie dziś mamy i obawia się, żeby to nie rozlało się na jego kraj bo wtedy skończyła by się jego władza i dynastia całej tej post komunistycznej sitwy jaka tam jeszcze panuje.
Putin i kwiecień mają dokładnie ten sam cel. Zmanipulować społeczeństwo i trzymać je w przekonaniu o innym stanie rzeczywistości niż faktycznie jest. Z tą różnicą, że putinowi się to udaje już od kilkunastu lat, a kwietniowi dzięki nam i temu blogowi wychodzi to cienko.
Tyle, że putin ma broń, którą grozi całemu światu, a kwiecień ma tylko zaśliniony pysk ociekający kłamliwym potokiem słów.
Kwiecień usiłuje wmówić wszystkim w stylu dawnej sowieckiej propagandy, że Ukraina jest zarzewiem ewentualnego światowego konfliktu, co jest absolutnie nieprawdą. Ten kraj ma również jak i Polska kawał krwawej gorzkiej historii za sobą. Jedni dziś mówią, że Ukraińcy to bandyci inni tak jak ja, że nie, że dziś to naród taki sam jak my i ma prawo do wyboru drogi politycznego i gospodarczego rozwoju i to nie może i nie powinno być dla Rosji powodem do prowadzenia militarnie agresywnej polityki, a dla nas Polaków powinno być wreszcie do skorzystania z okazji do pojednania-słowiańskiego pojednania. Oba nasze kraje dzieli gorycz historii, ale dziś łączy wspólna chęć życia w wolnej Europie i pokojowej Europie. Dziś nadarza się wiekopomna okazja stać się wreszcie bratnimi narodami zgodnymi i silnymi, ale JAK WIDAĆ takim szmatom jak kwiecień i jego idol ze wschodu to nie na rękę i jak widać robią wszystko by nasze słowiańskie narody ponownie skłócić!  Jak widać putinowi wizja zjednoczenia Polski i Ukrainy i całej Europy się nie podoba i stanowi dla niego zagrożenie, a kwiecień na swym małym poletku wspomaga go jak widać jak tylko może.
Z jednym można się zgodzić, że żydzi nie mają prawa mordować Palestyńczyków, którym po II wojnie światowej stworzyli na ich terenach własne państwo niczym wrzód na dupie całego bliskiego wschodu.

cytat:
To tylko promil dowodów na Otwarcie Wrót lub Wielkiego Misterium - ofiara będzie krwawa ...

A ja powiem tak, wojny były są i będą bo ludzkość ma taką naturę, że wybiera na polityków i dopuszcza na polityków bandę skurwieli, którzy do tych wojen doprowadzają. My zwykli obywatele nawet nie myślimy by napadać na jakiś kraj. To ta "kasta" ludzi pchających się od wieków do władzy i polityki jest winna całej tej sytuacji, że od wieków my zwykli ludzie pchani jesteśmy w ramiona wojen i konfliktów. Czasami sam się też zastanawiam czy komuś na tym nie zależy by poprzez wojny składać z ludzi ofiary. Skąd taka myśl? Jak pisałem nie raz nie wierzę w kosmitów, ale sądzę, że ci którzy byli za nich brani od zarania dziejów oraz ci, którzy byli brani za wszelkiej maści bóstwa i bogów byli nikim innym jak takimi samymi ludźmi jak Ty i ja. Według mnie to oni tworzyli w mniejszości cały wszechświatowy system wierzeń i polityczno gospodarczy ład dla własnych korzyści przez te ostatnie tysiąc lecia po dzień dzisiejszy. Nie jest wcale wykluczone, że "oni" sami nie wyznają jakiegoś upośledzonego chorego systemu wierzeń w, którym zabijanie jest dla nich treścią. Patrząc na te krwawe religie jakie tworzyli nie sposób do takich wniosków nie dojść. I faktycznie jakby przyjrzeć się temu analitycznie i dokładnie to określenie "wojna-krwawa ofiara" nie jest takim nonsensem skoro narzucali ludziom chore religie i zasady wierzeń. No, ale to tylko dywagacje. Faktem jest fakt, że kasta rządzących od zarania dziejów pcha cywili ku wojnom i konfliktom, na śmierć, ale czy to są jakieś otwarcia wrót jak rzecze kwiecień? Raczej to są urojenia i szalone wizje schizofrenika widzącego nadciągającą ostateczną apokalipsę. Tymczasem takowej nie będzie poza dalej ciągnącymi się mniejszymi lub większymi konfliktami i wojnami.
No chyba, że nadleci jakiś większy kamień z kosmosu i zakończy ten burdel na ziemi, co w moim przekonaniu dobrze by tylko tej Ziemi zrobiło...
Tomasz SidorprestissimoLIVE


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKAniedziela, 20 lipca 2014

Kolejna dawka urojeń-czyli otwarcie wrót piekielnych, wędrówki ze schizofrenikiem i garść historii urojonych

Nie pisałem jakiś czas bo w sumie nie było o czym. Jak zwykle schizofreniczna menda zaserwowała ostatnio kilka paranoicznych postów, które dziś w skrócie omówimy no i ostatnia "audycję: czyli jak zwykle bełkot ślizgający się po tematach zaczytanych w jakiś starych nieaktualnych i propagandowych materiałach pochodzących z głębokiej komuny.

Zaczynamy od hitu ostatnich dni czyli:
OTWARCIE WRÓT JEST FAKTEM!

Chyba braknie nam czasu 

I ten wpis jak z resztą wiele podobnych w ostatnich miesiącach oddaje realny stan psychiki tego debila. Facet uroił sobie jakieś otwarcie wrót i jemu te wrota otwierają się przy każdej okazji. Sroga zima, powódź, gorące lato, smugi na niebie po samolotach, katastrofa lotnicza, zamach terrorystyczny czy nasilenie lokalnego konfliktu na świecie to dla niego otwarcie wrót.
Żeby dostrzec jego schizofrenię i urojenia nie tylko należy czytać naszego bloga, ale i skonfrontować wizerunek Kwietnia z kimś podobnie chorym. Po ziemi chodzi cała masa debili i paranoików, dewiantów umysłowych i świrów, ale giną w tłumie i sa czasem niezauważalni w pojedynkę. Najlepiej widać czyjeś upośledzenie w konfrontacji z kimś jeszcze bardziej pierdolniętym. I tu mamy pewna pomoc w ocenie urojeniowości Kwietnia. Otóż jest na YT pewien zjeb i to totalny, którego oglądalność nawet w niektórych przypadkach bije oglądalność Kwietnia. Uprzedzam, że oglądanie go wyzwala chęć użycia pięści, a jeśli nie wyzwala to znaczy, że oglądający jest na równi z oglądanym. Gościu reprezentuje cały przekrój zachowań i mimik klasyfikujących się we wszystkich zespołach chorobowych umysłu. Oglądając go zapewne dostrzeżecie masę podobieństw do Dariusza Kwietnia. Nie tylko zachowawczych, sposobie wypowiadania się, mimice, ale przede wszystkim w przekonaniu o swej pozytywnej działalności i wartości swych dokonań.
Dopiero konfrontacja wizualno-słuchowa Gracjana Roztockiego z Dariuszem Kwietniem pozwala na pełne zobaczenie schizofrenii i upośledzenia umysłowego tego drugiego:
https://www.youtube.com/channel/UCMpngbPiakMdOmQ5RB_49ew


No to skoro już widzicie podobieństwo obu pacjentów to może mały wypadzik w góry z jednym z nich?
Widać, że nasz urojeniowiec i oszust nadal usiłuje zarabiać na swych kłamstwach i naciągać naiwnych na pseudo wiedzę i pseudo tajemnice.
APEL
Prosimy o przesłanie nam na maila lub w komentarzach ewentualnych terminów tych niebezpiecznych dla psychiki i ciała wypadów organizowanych przez Kwietnia. Może wśród "przebudzonych" i naciagnietych na kasę znajdzie się ktoś kto zadzwoni do Kwietnia lub napisze maila z zapytaniem kiedy i gdzie będzie organizował te swoje wypady? Liczymy na waszą pomoc. jeśli sie dowiemy nie omieszkamy zainterweniować i zgłosić to na policję lub do kuratorium oświaty, ze oprowadza bez zezwolenia wycieczki. Prosimy również o wszelkie materiały udowadniające, że Kwiecień gdziekolwiek i kiedykolwiek występował w roli przewodnika i nawet brał za to pieniądze. Nagrany film z wycieczki gdzie sie popisuje swoja pseudo wiedzą, kopia faktury z dowodem wpłaty za "usługę" przewodnictwa i tym podobne dowody beda bardzo pomocne w udowodnieniu temu oszustowi, że prowadzi działalność przewodnika bez zezwolenia, zarabia nieopodatkowane pieniądze lub najmuje się u kogoś jako przewodnik nie mając do tego uprawnień i nie odprowadzając za to podatków.
Istnieje taka własnie możliwość, że ktoś jest organizatorem tych wypadów, a Kwiecień pełni tylko role nielegalnego przewodnika.
DLA KAŻDEGO KTO POMOŻE NAM W TYM NAGRODA, skromna, ale moralnie wielka czyli podziękowania na blogu.
***
Kwietniowi w tych jego schizofrenicznych jazdach od dawna wtóruje niejaki koniczyna. Jak wiecie jest jego żarliwym orędownikiem broniącym go i wspomagającym masą wklejonych treści w komentarzach na jego blogu niewiadomego pochodzenia-nieweryfikowalnego pochodzenia, będących mówiąc wprost wziętymi z dupy cytatami dotyczącymi rożnych niesprawdzonych historii. Tak jest i tym razem. Kwiecień opublikował jego tekst wzięty nie wiadomo skąd opisujący działania wojenne w Kirkenes. Takich tekstów na blogu Kwietnia jest masa. Nie wiadomo z jakich książek są brane czy archiwów przez co nijak tego się zweryfikować nie da. Z tego co koniczyna pisał w komentarzach na blogu Kwietnia wynika, że te teksty znajduje w jakichś archiwach internetowych!!! Zaraz Zaraz, a czy Kwiecień w ostatniej audycji XXXI nie mówił, że nie opiera się o materiały internetowe bo są NIEWIARYGODNE tylko o takie pochodzące ze starych powojennych książek znajdowanych na bazarach lub w antykwariatach? No przecież, a tu mamy co kilka postów kopiuj wklej tekstów koniczyny właśnie pochodzących z zasobów internetowych. Widzicie w tym jakąś logikę u Kwietnia? Bo jak na razie to niekonsekwencja udowadniająca, że wystarczy Kwietniowi podesłać cokolwiek nieweryfikowalnego, a ten to opublikuje nie bacząc czy tak było czy nie.


No i mamy kolejną opowieść z dupy wziętą czyli zmyślona, co łatwo zauważyć. Niejaki Tasulis Papadopulos napisał do Kwietnia by dzięki niemu jego historia się ukazała bo biedaczysko żali mu się w tym liście, że nikt mu jej nie chce opublikować. No biedy Papadopulos nie wie, że można sobie bloga założyć i podzielić się ze światem swoją historia zamiast pisać do schizofrenika Kwietnia.
A na poważnie kolejny list od samego początku zmyślony. Są tylko dwie możliwości, albo Kwietniowi na potrzeby bloga ktoś takie listy wymyśla, albo ktoś robi go w trąbę i mu podsyła-koniczyna uczynny sługa i orędownik? Nie wykluczone. No bo czy myśmy się z tego listu czegokolwiek dowiedzieli? Czy poznaliśmy jakieś szczegóły jakiejś historii? Zacytuję:
Historia mojej rodziny oraz innych Greków, tylko i wyłącznie dzięki tobie może ujrzeć światło dzienne. Mój dziadek jak wiesz pracował w której sztolni lub kopalni. 
No gdzie ta historia rodziny Papadopulosa pracującego rzekomo w jednej z kopalni Riese?
IDĘ O ZAKŁAD, ŻE NIGDY JEJ NIE POZNACIE!
Wiecie po co ten pojeb wstawia na swojego bloga tego typu listy-teksty? By pokazać, że NIBY TO JEST W POSIADANIU informacji o tamtych czasach. To jest tylko prowokacja Kwietnia mająca na celu pokazanie, że niby to piszą do niego różni ludzie i przekazują mu informacje-tajemnice z tamtych czasów. Tym samym skurwysyn usiłuje sprowokować tych co jeszcze żyją do ewentualnego podzielenia się z nim jakimiś faktycznymi informacjami. NIE RÓBCIE TEGO JEŚLI NAWET JESZCZE ŻYJECIE ŚWIADKOWIE TAMTYCH CZASÓW lub jeśli jesteście potomkami tych świadków, Ta moralna kreatura wykorzysta je tylko dla siebie, a wy nie tylko nic za to nie dostaniecie, ale zostaniecie oszukani, że wasza informacja na nic się zdała i okazała się fałszywą. Kwiecień to oszust usiłujący na różne sposoby pozyskać informacje o Riese, ale nigdy się nimi nie zechce podzielić na blogu, co najwyżej wciśnie jak zwykle jakiś kit i stek bzdur.
i na koniec jeszcze cytat:
PS Czy pamiętasz jak mdlałeś jak moja mama dawała Ci zastrzyki?" 
A te zastrzyki to niby kto komu robił?
***

No i ostatni materiał czyli :

Już na samym początku w pierwszych nastu sekundach w zachowaniu i mimice Kwietnia uderza ewidentne podobieństwo do przytaczanego Gracjana Roztockiego czuba robiącego z siebie kompletnego idiotę: https://www.youtube.com/channel/UCMpngbPiakMdOmQ5RB_49ew
W obu przypadkach podobne gesty, mimika i sposób wypowiadania się i jeszcze raz polecam obejrzeć tego zjeba pod katem oceny psychiatrycznej by móc zauważyć upośledzenia Kwietnia na jego tle.
Okazuje się, że Kwiecień składa ukłony w stronę Igora Witkowskiego, który ostatnio NOMEN OMEN również zaprezentował poziom podobny do Gracjana Roztockiego. Warto dla porównania zapoznać się z prelekcja Witkowskiego ma, której lansował swe brednie w ostatniej książce i demonstrował cały szereg zachowań, gestów i form wypowiedzi świadczących o jego postępującym upośledzeniu umysłowym: https://www.youtube.com/watch?v=T-AnKahxhX8
Witkowski gubi wątki, powtarza się, drapie się w łeb jak małpa w zoo na wybiegu mająca świadomość, że jest oglądana i wypowiada takie bzdury, że każdy psychiatra zakwalifikował by go na leczenie. Jak widać Kwiecień szuka w nim sprzymierzeńca i jak się okazuje chyba wice versa bo podobno oba czubki się spotkały na tajnej naradzie. Ale to było dawno gdy obu jeszcze nie dopadła taka schiza jak dzisiaj.
Kwiecień nagle pokazuje kawałki tajemniczych metali i twierdzi, ze ten jeden waży bardzo dużo nawet ponad DWA kilo po mimo, że jest niewielkich rozmiarów! A wagi to nie łaska przytargać i to udowodnić? Ale to szczegół nieprawdaż? Kwiecień nigdy wam tego nie udowodni, że ten niewielki kawałek metalu waży tyle co mówi-gwarantuję, bo jak waży niecałe pół kilo to góra. Powinniście mu pisać w komentarzach by skurwysyn go zważył na waszych oczach przed kamera na jakiejś wadze w sklepie i nakręcił, że ma około dwóch kilogramów.
Owe kawałki tajemniczego metalu opisane w książce Witkowskiego mają być DOWODEM, że Niemcy pracowali nad jakimś tajnym napędem! Nawet Kwiecień się chwali, że wysłał te metale do analizy , ale nie opowiedział co ona tak naprawdę mówi. No, ale jest nowy temat czyli tajemnicze metale znajdowane w sztolniach Riese i nie tylko bo pod Ślężą.  Kwiecień oczywiście nie omieszkuje przy tej okazji poskarżyć się, że wcięło mu kilka tych kawałków metali gdy wysłał do analizy komuś z Katowic, kto potem napisał o tym książkę!!! Kwiecień skurwysynu, a kto to taki? Jakieś nazwisko może chujozo podasz, tytuł książki by to zweryfikować co pierdolisz naiwniakom na szkle! Kolejna bajka Kwietnia obliczona na pokazanie jak to na jego znaleziskach niby żerują inni.
Rozmawiałem ze znajomym, który zwrócił mi uwagę, że te stopione kawałki metalu z plastikiem czy czymś podobnym, które pokazywał Kwiecień mogą i pewnie są wynikiem nie koniecznie spawania, ale pożaru, który właśnie tak robi z metalami o niskiej temperaturze topliwości. Tak mógł wyglądać stopiony akumulator samochodowy, który jest z plastyku i ma w środku ołowiane płyty. I cała tajemnica wyjaśniona.
Ale hitem tego bełkotu”audycji: jest jak Kwiecień zapowiada swe jesienne wypady w teren i twierdzi, że przez jego ręce przewinęło się-uwaga- kilka tysięcy ludzi uczestniczących w jego wycieczkach i wszyscy są ZADOWOLENI!!!
PONAWIAM APEL
Jeśli ktoś zadzwoni do Kwietnia lub napisze i dowie się kiedy i gdzie Kwiecień wyznaczy czas i miejsce takiej nielegalnej wycieczki to prosimy o informację.
Prosimy o przesłanie nam na maila lub w komentarzach ewentualnych terminów tych niebezpiecznych dla psychiki i ciała wypadów organizowanych przez Kwietnia. Może wśród "przebudzonych" i naciągniętych na kasę znajdzie się ktoś kto zadzwoni do Kwietnia lub napisze maila z zapytaniem kiedy i gdzie będzie organizował te swoje wypady? Liczymy na waszą pomoc. jeśli się dowiemy nie omieszkamy zainterweniować i zgłosić to na policję lub do kuratorium oświaty, ze oprowadza bez zezwolenia wycieczki. Prosimy również o wszelkie materiały udowadniające, że Kwiecień gdziekolwiek i kiedykolwiek występował w roli przewodnika i nawet brał za to pieniądze. Nagrany film z wycieczki gdzie się popisuje swoja pseudo wiedzą, kopia faktury z dowodem wpłaty za "usługę" przewodnictwa i tym podobne dowody będą bardzo pomocne w udowodnieniu temu oszustowi, że prowadzi działalność przewodnika bez zezwolenia, zarabia nieopodatkowane pieniądze lub najmuje się u kogoś jako przewodnik nie mając do tego uprawnień i nie odprowadzając za to podatków.
Istnieje taka właśnie możliwość, że ktoś jest organizatorem tych wypadów, a Kwiecień pełni tylko role nielegalnego przewodnika.
DLA KAŻDEGO KTO POMOŻE NAM W TYM NAGRODA, skromna, ale moralnie wielka czyli podziękowania na blogu.

Idźmy dalej…
Kwiecień znów sięga w pewnym momencie po kawałek rzeczonego metalu jakoby ważącego około dwóch kilogramów i co? I chwyta go samymi opuszkami palców niczym pudełko papierosów ważące tyle co nic. Patrzę na to z niedowierzaniem ileż to Kwiecień musi mieć siły w palcach by wymachiwać dwukilowym kawałem metalu niczym piórkiem lub telefonem komórkowym. Nic a nic nie widać po wysiłku wkładanym w utrzymanie tego kawałka metalu by ważył około dwóch kilo. Dwa kilo to tyle co dwie kilowe torby cukru. No to weźcie teraz chociaż jedna w tak lekki sposób jak to robi z tym metalem Kwiecień i spróbujcie go utrzymać z równą łatwością końcami palców. No widzicie nawet i bez wagi jesteście w stanie określić kolejne kłamstwo Kwietnia. Kto miał kawał metalu ważący dwa kilo ten wie jak się zachowują ręce gdy się go trzyma. A na marginesie takie spieczone kawałki metalu powstają przy spawaniu i mogły być po prostu wynikiem prowadzonych prac spawalniczych w sztolniach, albo jak wcześniej napisałem wynikiem pożaru w, którym stopił się zwykły akumulator samochodowy mieszając ołów z plastykiem. Poza tym czy mamy podstawy by wierzyć tym paranoikom Kwietniowi i Witkowskiemu, że te spieki zostały znalezione w jakiejś sztolni, a cała ich historia nie wymyślona na potrzeby ukucia kolejnej tajemnicy? Amen.
Kolejną bzdurą jest to, że według Kwietnia Kompleks Riese powstał na starych strukturach kopalnianych. Nic podobnego proszę Państwa. Nigdy nigdzie nikt tego nie pisał. Kompleks Riese nie powstał na strukturach żadnej kopalni. Kwiecień wymyśla taką brednię wiedząc, że żaden debil nie zapyta o źródła tej informacji i jakieś dowody.
Kolejny kit Kwietnia, że jakiś inżynier, którego Kwiecień pamięta z czasów jego ojca umożliwił mu zjazd na najniższe pokłady kopalni Wałbrzych. To nawiązanie do jednego z niedawnych postów Kwietnia na jego blogu, gdzie pisał, iż jakoby zjechał na głębokość 2800 metrów!!! Tak, że mu jucha z nosa i oczu ciekła. Oczywiście w tej pseudo audycji nie powtórzył tej chorej i nieprawdziwej bredni, że była to głębokość 2800 metrów bo wiedział, że zaraz na YT w komentarzach zjebali by go za te kłamstwo. No i jak zwykle musze napisać- A DOWODY GDZIE, ŻE CZUBIE BYŁEŚ W JAKIEJŚ KOPALNI I TO TAK GŁĘBOKO? Czy ktoś na miejscu Kwietnia nie zrelacjonował by takiego wydarzenia kamerą lub chociaż aparatem? Oczywiście, że tak, ale nie Kwiecień. Kwiecień tylko mówi i nic poza tym. Niedługo dowiemy się, że był na księżycu za sprawą antygrawitacyjnego u-bota zbudowanego ze specjalnego antygrawitacyjnego metalu jaki znajdował w kopalniach i sztolniach…
Kolejna brednia, między innymi, Kwiecień mówi, że na terenach Dolnego Śląska – Sudetów – Doliny Kłodzkiej są największe zasoby w Europie wody pitnej – według zjeba OCEAN WODY PITNEJ!!! No a ta informacja skąd? Jakieś dowody badań geologicznych, ekspertyz itp.? Oczywiście nie ma bo to kolejna bzdura Kwietnia.
Kolejna brednia Kwietnia to, to, że w latach 1936-1937-1938 na terenach Czech w Sudetach jakoby powstawały POD ZIEMIĄ  obozy jenieckie w, których Niemcy wykorzystywali jeńców do pracy. Skąd ta informacja? Jakieś dowody na to? Jakieś zapiski? Oczywiście nigdzie nie ma tylko we łbie chorego Kwietnia.
Ale co ciekawsze Kwiecień po wypowiedzeniu tej bredni wciska kolejną, że dzięki takim informacjom Pisza do niego ludzie, którzy kiedyś publikowali książki i błagają go-proszą o tego typu informacje do ich książek!!! Wyobrażacie sobie jakie tłumy pisarzy wala do Kwietnia by wydobyć od niego te bezcenne informacje? Macie tu oczywisty przykład urojeniowca tworzącego we własnym chorym łbie rzeczywistość nie mającą miejsca w Realu, a jedynie w  rzeczywistości internetowej dzięki, której kwiecień chce wyglądać w oczach debili słuchających go bez cienia wątpliwości na wielkiego odkrywcę.
Kolejna kwestia. Jak wiemy Kwiecień tworzy masę mitów o Riese i okolicach. To on stworzył mity o złocie zakopanym gdzieś tam, o złotych trumnach i masie podobnych rzeczy. Teraz sam to dementuje mówiąc, że „inni” jacyś bliżej nieokreśleni wycofują się z tych mitów bo były tworzone na potrzeby turystyczne. Mamy znów przykład tworzenia przez Kwietnia mitów i ich dementowania zwalającego na kogoś innego.
SKURWYSYŃSTWO WOBEC LEGALNYCH PRZEWODNIKÓW
Kolejnym i to bezczelnym kłamstwem Kwietnia jest, że podobno jakiś przewodnik oprowadzający grupę po Riese na Soboniu zostawił tą grupę ni stąd ni z owąd w terenie tłumacząc, że musi wracać do jakiejś pracy, a pozostawieni zdezorientowani ludzie PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO GRUPY KWIETNIA!
No co myśleliście, że to juz koniec kłamstw i urojeń Kwietnia, a nadto skurwysyństw? No to macie kolejne i to z grubej rury. Zmyślone kłamstwo obliczone na rzucenie niesławy na wszystkich legalnych przewodników i pokazanie swym debilom kibicom na YT, że Kwiecień musi przejmować obowiązki nieodpowiedzialnego „jakiegoś” przewodnika i opiekować się porzuconymi przez niego ludźmi.
Wiecie co, ja liczę na to, że kiedyś jakiś prawdziwy licencjonowany przewodnik jak spotka tego skurwysyna w terenie to mu wpierdoli bo ja chętnie za cos takiego bym to zrobił. Dla tego raz jeszcze apeluję, że jeśli widzicie Kwietnia w roli przewodnika to dzwońcie na policje i straż miejska by go ukarać mandatem. Apeluję też ponownie byście filmowali go w roli przewodnika i nadsyłali nam te materiały by pomogły w kolejnych zgłoszeniach na policję.

Kolejna sprawa, kwiecień zapowiada wydanie kolejnych książek przy udziale jego wydawcy Witolda Drużyńskiego. Warto w przyszłości przyjrzeć się temu kolesiowi bliżej….
Oczywiste w nich będą kłamstwa niczym nie poparte i nie udokumentowane. I jak sam Kwiecień mówi będą w nich historie zasłyszane przez Kwietnia od ludzi z tamtych okolic-czytaj wymyślone i urojone nie mające nigdzie żadnych choćby najmniejszych potwierdzeń w faktach historycznych.
OPOWIEŚCI BABCI PO WYPITYM BROWARZE
Kolejnym absurdem jest opowieść Kwietnia o spotkanej babci, która go jeszcze kilka lat temu ganiała po polu z widłami, a teraz niby podchodzi do niego i proponuje pokazanie jakiegoś tajnego wejścia na jej polu do sztolni. Kwiecień kupuje jej browara i zasiadają w sklepie do gawędy po czym babcia po browarze prowadzi ich na swe pole i pokazuje wejście do rzekomej sztolni zawalonej podobno niedawno.
Ale to nie wszystko, nie tylko stare babcie wala do Kwietnia by mu coś przekazać. Wala do niego żydzi!!! Mieszkający w głuszycy i przekazują opowieści dziwnej treści. Niezłe co nie? Oprócz żydów Głuszyckich wala do Kwietnia też i Niemcy zamieszkujący te okolice. No jednym słowem WSZYSCY!!! Wszyscy mieszkańcy Dolnego Śląska widząc niesamowite zdolności odkrywcze Kwietnia wala do niego by przekazać mu skrywane i nieznane tajemnice.Reszty bełkotu nie chce mi się komentować, a szczególnie jego zdania o sytuacji na Ukrainie bo każdy widzi co się dzieje i widzi do czego to może kiedyś doprowadzić. Resztę jego bzdur w komentarzach pod naszym wpisem. Polecam jednak końcówkę tej żałosnej pseudo audycji gdzie Kwiecień poleca obejrzenie horrorów pt. Zejście i "Wzgórza Mają Oczy" co niedawno leciało w TV. Jak widać wszystkie opowieści Kwietnia są pisane i opowiadane właśnie pod wpływem tych filmów... oraz prognoz pogodowych niewiadomego pochodzenia, ze zima niby ma się zacząć już za kilka tygodni pod koniec września....bez dalszego komentarza.


DODATEK 1

POLECAM PONIŻEJ KOMENTARZ :

DODATEK 2
CZYLI ROBIENIE Z SIEBIE JESZCZE WIĘKSZEGO IDIOTY NIŻ SIĘ JEST.
Muszę jeszcze uzupełnić ten wpis o pewien szczegół, który mi umknął podczas pisania o tych nieszczęsnych wyprawach Kwietnia ze swymi matołami w góry. Włączcie tą pseudo żałosną audycję od 39: 37. Usłyszycie jak kwiecień mówi:
...chciałem was zaprosić do aktywnego uczestnictwa w badaniu tych historii /.../ zapraszam w teren, wrzesień, październik, listopad, każdy będzie mógł mieć możliwość spotkania nas w terenie. Wszystkie terminy zajęte, zarezerwowane, także jeśli ktoś wpłaca pieniążki na konto odsyłamy /..../ to taki mój gorący apel żeby nikt na siłę się nie wciskał bo nie ma takiej możliwości.../.../
To tyle cytatu. I teraz zobaczcie zaczyna od zaproszenia w teren i spotkania go w nim, ale zaraz dodaje, że wszystkie miejsca są zajęte. Jeszcze niedawno na swym blogu zaledwie trzy dni temu zapowiadał jesienne wyprawy w góry i namawiał do rezerwacji miejsc wraz z wpłacaniem 30 złotych na jego konto, a dziś już są wszystkie miejsca na wszystkie terminy wypraw z nim zajęte?! I na dodatek mówi, że będzie zwracał kasę tym co teraz wpłaca bo nie ma już miejsc?
Sami zobaczcie jak podawał koszt uczestnictwa w wyprawie na 30 złotych i podawał numer konta. Wkleję skren tego posta jeszcze raz dziś dla porządku:
Ten zjeb ima się wszystkich sztuczek i chwytów by wykreować się na rozchwytywanego przewodnika wmawiając wszystkim, że już wszystkie terminy na jesienne wypady są pozajmowane. 
Stary chwyt schizofrenika powiedzieć potem w "audycji" że wszystko pozajmowane by mieć potem pretekst nieodpowiadania na maile i zapytania o te terminy. Poza tym Kwiecień jest paranoicznie niekonsekwentny w jednej minucie zaprasza w teren i na spotkania z nim, a zaraz mówi, że wszystkie terminy są zajęte. 
Trzeba mieć naprawdę zryty beret by opowiadać takie kłamstwa i liczyć, że ludzie-mądrzy ludzie to kupią. 
Tabuny wielbicieli ganiających po lasach Gór Sowich z jego przewodnikiem w ręku tylko czekają, aż go spotkają by dołączyć do jego wycieczki i posiąść tajną wiedzę o Riese. 

Kwiecień zjebie o wyrazie pyska typowego pijaka i paranoika kto ci uwierzy, że po trzech dniach od zapowiedzi na blogu o jesiennych wyprawach masz taką ilość chętnych, że już nie ma miejsc? Ty z nikim skurwysynu nigdzie w teren nie chodzisz bo srasz w gacie by nie spotkać kogoś kogo obraziłeś, pomówiłeś, oszukałeś lub się komuś nie naraziłeś swymi skurwysyństwami. Ty kwiecień poruszasz się wyłącznie w miejscach publicznych z obawy by ci ktoś w jakimś odludziu nie rozwalił tego parszywego łba pełnego kłamstw i urojeń. OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
niedziela, 13 lipca 2014

Audycja XXXI czyli kolejne pierdoły, bzdury, zmyślenie uciechą dla debili.

Audycja XXXIUWAGA! DZISIAJ TEKST BĘDZIE PISANY JĘZYKIEM POLITYKÓW.

Już na samym początku konfabulacja. W 20 sekundzie pierdoli o tym, że zarzucamy mu czerpanie wiedzy z Internetu co jest nieprawdą bo my wiemy, że ten skurwysyn czyta stare książki nie zawsze z prawdziwą treścią i w dodatku przeinacza z nich fakty i to sprawdzone.
0:35 Kolejna pierdolona konfabulacja. Kwiecień opowiada, że w UWAGA!!!! w 1936 roku w okolice Adolfa Hitlera dostaje się pewien numizmatyk zwany kancelarzystą, który UWAGA!!!! mówi Hitlerowi, że wiedza, która jest wiedzą wszech ludzi zapisana jest na pergaminach, a nie w postaci CYFROWEJ! Skąd taka jebana informacja, że w ogóle Hitler w taki sposób rozmawiał z jakimś kancelarzystą numizmatykiem? Jebany wymysł Kwietnia wymyślony tylko po to by się wywyższyć posiadana wiedzą ze starych książek ponad wiedzę zawartą w internetowych zapiskach. A jak wiadomo i w Internecie sa bzdury i nie bzdury i tak samo w starych książkach. To, że ktoś kiedyś napisał jakąś pieprzoną książkę nie znaczy, że od razu wolna jest od przekłamań.
1:20 Kwiecień mówi, że ów kancelarzysta mówiąc, że wierzy tylko w słowo pisane, jest dla niego guru. Czyli co Kwiecień sam sobie zaprzecza bo 99% jego jebanych opowieści pochodzi jak to sam mówił od ludzi opowiadających mu różne historie. No więc właśnie Kwiecień potwierdził, że wszystkie te historie jakie zasłyszał od ludzi i wam przekazał sa gówno, chuj i nic nie warte.
1:35 Kwiecień nazywa siebie samego „DEBILEM INTERNETOWYM” kłamiąc, że potrafi wejść tylko na swoją stronę czyli zajebanego bloga i na swoją pocztę i, że niby nigdzie indziej go nie ma. A chuj prawda bo wszyscy wiemy, że gania po YT w komentarzach jako Dariusz kwiecień i po innych forach w tym i swego czasu popisując się na naszym blogu i forum wolnych ludzi gdzie dawał popisy zdegenerowania umysłowego. Tak więc chuj się wypiera teraz wszystkiego co mu kiedyś udowodniliśmy, że bywa wszędzie, czyta wszystko i udziela się nierzadko w komentarzach również jako anonimowy. FB też sobie prowadzi udając, że to niby nie on-łatwo to gówno znaleźć.
2:00 kwiecień zarzuca oponentom, ze ich krytyka wynika z zazdrości, że nie posiadają takiej ilości książek, map i innych starych śmieci, które tak naprawdę sa chuj warte w porównaniu z kolekcjami prawdziwych zbieraczy starych zapisków czy artefaktów.
2:10 Kolejne historyczne kłamstwo. Zjeb mówi, że Niemcy w 1939 roku jako pierwszą miejscowość zaatakowali miejscowość Piątek pod Łodzią, co jest wierutną bzdurą ponieważ zanim ruszył główny szturm wojsk niemieckich na Polskę w tym także lotnictwa miało miejsce bardzo wiele akcji zaczepno-terrorystycznych i bardzo trudno jest ustalić gdzie było pierwsze. Główny atak na Polskę miał miejsce 1 września kiedy to po wielu akcjach zaczepnych poprzedzających go na kilka dni już wstecz, Niemcy rzucili do boju na terytorium Polski kilka dywizji pancernych i lotnictwo atakując wiele miejscowości z nieba, ziemi i wody bo również brała w tym udział jak wiemy marynarka wojenna. Skąd Kwiecień wziął informację, że Niemcy jako pierwsze zaatakowal/zbombardzowalii miejscowość Piątek bo niby było tam jedno z głównych miejsc przeładunkowych broni tego nie wie nikt i chyba się nie dowiemy. Czyli stara mapa z 19001 roku z naklejonym plasterkiem ma być na to niby dowodem?
ALE TO NIE WSZYSTKO! Kwiecień m/w w 2:40 mówi, że rzeka Pilica była szlakiem żeglugowym, jednym z najlepszych!!! No większej jebanej konfabulacji nie słyszałem. Rzeka płyciutka na 10-50 centymetrów na całej długości z wyjątkami wypłukanymi przez nurt miała być w 1939tych latach trasą żeglowną! Co za idiota.
5:30 Kwiecień pokazuje stare przeglądy techniczne powtarzając jak mantrę, że nikt nie zaneguje ich oryginalności, ale w kontekście wcześniej wypowiadanych bredni, które dotyczyły lat przedwojennych i wojennych 1939.
7:33 Kwiecień neguje wymordowanie Polskich elit w Katyniu. Bez qurwa komentarza.
8:00 Kwiecień mówi, że na tereny Polski m/n przybywają niemieccy żydzi i zaczynają tworzyć kulturę Polski. Bzdura do entej potęgi bowiem na terenie Polski od wieków żydzi stanowili sporą mniejszość narodową i wcale głównie nie napływali z Niemiec tylko już tu byli od wieków tworząc dość /bardzo liczną żydowską diasporę. Ale gdyby Kwiecień znał w tym względzie historię żydów Polskich to nie pierdolił by takich głupot.
8:50 Kwiecień mówi, że tuż przed wybuchem II wojny z polski wyjechały trzy rodziny Polskich elit? Jakich elit? Jakie rodziny? Oczywiście nazwisk nie wymienił bo po co? Kolejny jebany kocoboł wymyślony w chorym łysym obleśnym łbie.
9:20 Według Kwietnia przed II wojną światową Polską rządzi 20-30% Francuzów i Anglików, 10% Niemców i Rosjan, a pozostałą część Polskiej elity stanowią według Kwietnia żydzi. Już z prostego rachunku matematycznego wynika, że to co pierdoli Kwiecień kupy się nie trzyma i przeczy temu co powiedział wcześniej o napływie Niemieckich żydów do Polski. Kwiecień szasta jakimiś procentowymi statystykami wyssanymi z chorego umysłu nijak się mającymi do ówczesnego stanu rzeczy. W dodatku słusznie mówi, że większość Polskich zakładów przemysłowych była przed wojną w posiadaniu żydostwa, a to z kolei jest dowodem, że żydzi wcale do Polski przed wojną nie napływali tylko tu byli i mieli się w najlepsze stanowiąc sporą grupę.
11:25 Kwiecień przyznaje się, że jest Piłsudczykiem! O rany boskie, Jezusie przenajświętszy ta jebana moralna kreatura fałszująca historię, DZIAŁAJĄCA PRZECIWKO POLSKIEJ GODNOŚCI I OBRONIE PRAWD HISTORYCZNYCH ZAKŁAMUJĄCA NOTORYCZNIE FAKTY, SZKODZĄCA DOBREMU IMIENIU POLAKÓW śmie się kurwa mać nazywać piłsudczykiem! Piłsudski gdyby wiedział o Kwietniu to co my wiemy to by go jebną szablą w ten łysy łeb za to, że szkodzi Polskiej historii i opinii Polaków. A tak na marginesie jak ktoś się dobrze zapozna z historia tamtych czasów to dowie się, że Piłsudski był pro żydowski-to tak w ogromnym skrócie- i jakby tak dobrze przyjrzeć się pewnym działaniom Piłsudskiego to na pewno jego pomnik nie powinien stać tak naprawdę pod Belwederem przy al. Ujazdowskich w Warszawie…Czytaj o tym żydzie tu: http://wolnemedia.net/historia/prawda-o-pilsudskim/ 
SZTUCZKI PARANOIKA I CHOCHSZTAPLERA UMYSŁOWEGO
12:30 I tu się zaczyna recital pt. „ktoś mi zarzuca, że to nie tak było” czyli szereg wymyślonych zarzutów odpieranych z jednoczesnym wymachiwaniem starymi broszurkami.
Polega to na tym, że na przykład, bo wszystkiego nie chce mi się komentować, że Kwiecień mówi, że ktoś mu zarzuca 13:40, że pod Żabikowem nie było walk, a on wyciąga broszurkę o właśnie bitwie pod Żabikowem i nie tylko tam. Widzicie manipulanta jebanego? Pierdolony wymyśla sobie zarzuty by je bezczelnie potem na szkle dementować. TAK WŁASNIE WYGLĄDA BUDOWANIE FAŁSZYWEGO AUTORYTETU I NIMBU WALECZNOŚCI O PRAWDĘ W OCZACH SKOŃCZONYCH INTERNETOWYCH DEBILI, którzy nie maja pojęcia, że są przez Kwietnia łazęgę robieni w chuj. Kwiecień tej sztuczki dopuszcza się po wielokroć w każdym swoim takim wystąpieniu na szkle. I tylko internetowe zjeby takie jak on łapią się na nią i mu za to stawiają łapki w górę na YT.
15:30 Kolejna konfabulacja, kwiecień wpiera debilom, że mu zarzucają/kilkanaście jakiś bliżej nieokreślonych osób/, że nie było zamachu na Kutscherę, po czym wyjmuje broszurkę i pokazuje, że takowy był! No ludzie co za skończony parszywy  kretyn.
KWIECIEŃ BYŁ W ZSMP!! Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej i w PZPR !!!!
16:20 Kwiecień wyjmuje broszurkę przedstawiająca miejsca pomników żołnierzy pierwszej Armii Wojska Polskiego i chwali się, że był we wszystkich tych miejscach dzięki swej dawnej nauczycielce 16:24 Bogumile Wórblewskiej?,a może Wróblewskiej bo chyba się przejęzyczył i organizacji ZSMP do, której należał. Zaraz po tym 16:30 mówi, że należał do PZPR!!!
Kwiecień ty jebana szmato kiedy ty należałeś do ZSMP ja należałem do ZHP najprawdziwszej i jedynej nie socjalistycznej organizacji w, której Polski Patriotyzm i Honor nie był splugawiony komunistycznymi ideałami, komunistycznym skurwysyństwem systemowym. Kiedy ty moralna szmato należałeś do PZPR ja się z ZOMO napierdalałem na ulicach walcząc o to by dziś taka kurwa jak ty mogła czuć się bezpiecznie za to, że była po stronie tych, którzy służyli Radzieckiemu zbrodniczemu systemowi. 
Jesteś Kwiecień skończoną kurwą, śmieciem, zerem moralnym, nikim i chwastem czerwonego koloru. Nic dziwnego, że swego czasu lizałeś się skurwysynu z tą komunistyczną świnią Januszem Zagórskim, który cię wypromował łajdusie parszywy.
 *************
Na tym kończę pozostawiając wam w komentarzach dalszy ciąg dementi kwietniowych bredni. Robię to jak zwykle z dwóch powodów raz, że już mi się nie chce dalej pisać bo myślę, że już to wystarczy by po raz kolejny pokazać, że to jest chory skurwiel i kłamca, a dwa, że ciągle liczę moi czytelnicy, że po mimo, że w duchu wielu z was dopinguje mojej pracy-naszej pracy, sami się też do niej przyczynicie i poświęcicie trochę czasu na dementowanie jego bredni.

KU CHWALE OJCZYZNY.


DODATEK 1
CAŁA PRAWDA O PIŁSUDSKIM, KTÓRY JEST DLA KWIETNIA WZOREM:
http://wolnemedia.net/historia/prawda-o-pilsudskim/


Straż honorowa Wehrmachtu przed grobem marszałka Piłsudskiego - 1939 r.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA