poniedziałek, 31 marca 2014

Kolejne nazwiska

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/kolejne-nazwiska.html

No i mamy kolejny dowód na podłość i łajdactwo Dariusza Kwietnia i kłamstwa obliczone na wywołanie litości u nieobeznanych w sytuacji ludzi. Za pewne Kwiecień czuje obawy przed możliwym zdjęciem go z imprezy w maju w muzeum techniki użytecznej i militarnej i zaczyna siać ferment, że ktoś mu grozi śmiercią. Nie pierwszy to raz rozsiewa taki farmazon. Pamiętamy to samo z przed pół roku, roku i dwóch lat gdy pisał na blogu, że ciągle ktoś mu grozi bo prowadzi niewygodną działalność dla pewnych grup...
Dla pewnych grup to Kwiecień jest chorym umysłowo bardzo sprytnym gawędziarzem udającym normalnego publicznie, a niepublicznie zachowującego się jak ostatnie skończone bydle.
I dzisiaj po raz kolejny daje popis tego zbydlęcenia wymieniając rzekome nazwiska wartowników z Oświęcimia w tym ostentacyjnie nazwisko Sawiak po to by wszyscy, którzy znają Karola Sawiaka myśleli, że to ktoś z jego rodziny.
To nie pierwsza tego typu łajdacka by wprost nie powiedzieć łobuzerska i bandycka zagrywka Dariusza Kwietnia.
Nawet nie chce mi się sprawdzać w Oświęcim czy w ogóle wymienione nazwiska przez Kwietnia w tym poście istnieją w zapiskach obozowych bo jak znam Kwietnia są wyssane z palca. Gdyby Kwiecień dysponował jakimiś wiarygodnymi dokumentami potwierdzającymi te nazwiska to czym prędzej by je pokazał, ale ich nie ma i w swoim stylu tylko pisze, pisze, mówi, mówi i myśli, że wszyscy w koło to głupcy i przyjmą na słowo jego wymysły.

Przypominam, że poście poniżej organizujemy akcję mająca uniemożliwić Kwietniowi wzięcie udziału w majówce w muzeum techniki militarnej i użytkowej w Bytomiu.

DODATEK
Na blogu Kwietnia w komentarzach Karol Sawiak napisał Kwietniowi, że przyjedzie na co Kwiecień odpowiedział w swoim słynnym stylu pomówień i parszywych NIEPRAWDZIWYCH oskarżeń


Nic co pisze Kwiecień nie znajduje jak wcześniej napisałem w udokumentowanych faktach. To jest draństwo i skrajna podłość właśnie w stylu Dariusza Kwietnia. Oczywiście komentarze zniknęły by przypadkiem nikt z organizatorów zbliżającej się majówki nie zobaczył popisów twórczości zbydlęciałej naszego Darusia.
A jednak zobaczą.
niedziela, 30 marca 2014

Majówka w Rudzie Śląskiej -" Nie tylko Riese 2014"


video


video

Widać Kwiecień znalazł sobie kolejne przyszłe ofiary nieświadome z kim mają do czynienia. Ale my sie postaramy uświadomić wszystkich uczestników i organizatorów tej majówki z kim tak na prawdę maja do czynienia.
W związku z tym co następuje:
Przyjedziemy na tę majówkę w takiej liczbie jaką uda się zebrać tych wszystkich wobec, których Dariusz Kwiecień wykazał się wyjątkowym skurwysyństwem.
Zostanie przygotowana ulotka z jego zdjęciem i wyszczególnionymi jego draństwami, na, które dowody są w postaci jego rozmów telefonicznych z Tomaszem Sidorem, gróźb kierowanych pod jego adresem, gróźb kierowanych pod adresem Karola Sawiaka, esemesów do obu i innych ludzi zawierających obelgi, straszenie, groźby i pomówienia.
Informacje o tekstach internetowych jakie pisał na blogu antyhejter, i na swoim blogu dowodzące skrajnego zbydlęcenia i prostactwa umysłowego.
Próby zastraszenia, zrobienia bydła w pracy i pomawiania Tomasza Brożka o nieprawdziwe oszustwo, a nadto łajdackie telefony do Caritas w celu zaszkodzenia mu i narobienia przykrości.
To wszystko i wiele innych informacji znajdzie się na dużych ulotkach i plakatach i zostanie rozwieszone na terenie i wokół miejsca całej tej majówki. Na parkingu każdy samochód dostanie taką ulotkę za wycieraczkę i będą te ulotki wręczane wszystkim przyjezdnym.
Nie wykluczam rozszerzenia tej akcji poza teren muzeum w Rudzie śląskiej, ale również na inne części miasta w jego pobliżu.
Na koniec Dariusz Kwiecień będzie miał okazję porozmawiać ze swymi ofiarami pomówień i gróźb, o ile w ogóle ktoś zechce z nim normalnie....porozmawiać...

WSZYSTKICH GOTOWYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ AKCJI PROSIMY O DEKLARACJE NA TYM BLOGU W KOMENTARZACH .
zgłoszenia udziału i kontakt w celu koordynacji akcji piszcie na maila pinokioriese@gmail.com

Mamy sporo czasu by wszystko PROFESJONALNIE przygotować i się umówić.


DODATEK
Napisałem oficjalne zawiadomienie do organizatorów tej majówki w Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej w Bytomiu http://mtmiu.pl/kontakt.html  security@interia.pl
oraz do Fundacji Minionej Epoki http://muzeumprl-u.pl/index.php?id=19 fundacjaminionejepoki@gmail.com


Moje uszanowanie.
Chciałem poinformować, że zostanie przy okazji organizowanej przez Państwa majówki w dniach 1-3 maja 2014 roku przeprowadzona akcja informacyjna i ostrzegająca przed szkodliwą i przestępczą działalnością Dariusza Kwietnia. 
Dariusz Kwiecień dopuścił się szeregu łajdackich zachowań wobec swych dawnych przyjaciół i ludzi mu dobrze życzących, a nadto notorycznie zafałszowuje obraz historii II wojny światowej.
Wszystko to jest opisane i udokumentowane na internecie w trzech miejscach:

Proszę się zapoznać z tymi materiałami i wyciągnąć wnioski. Jeżeli Państwo jesteście ludźmi, którym zależy na propagowaniu prawdy i pozytywnych wzorców osobowościowych to z pewnością Te materiały pomogą wam we właściwej ocenie Dariusza Kwietnia i jego wyczynów o, których zapewne nie mieliście pojęcia.

Z wielkim uszanowaniem i pozdrowieniami w imieniu całej naszej grupy 
Gall Anonim autor bloga klamstwa-riese

DODATEK 3 MARCA 2014

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź od Pani Moniki Żywot na wyżej cytowaną informację. Pani Monika Żywot napisała, że zapozna się z materiałami w tym ostrzeżeniu. Nie napisała czy zdecyduje się zezwolić na własnym terenie gdzie będzie organizowana majówka pod patronatem MTMiU na wystąpienie Dariusza Kwietnia. Ja natomiast odpisałem uprzedzając o ewentualnych dalszych krokach w przypadku braku właściwej decyzji tak:

Witam ponownie.
Cieszę się, że zechciała Pani odpowiedzieć. Nie ukrywam, że liczę na właściwą decyzję i kolejną w tym względzie odpowiedź gdy zapozna się Pani z materiałami. Nie ukrywam też, że zamierzam w razie czego skierować protest do władz Bytomia i Ministerstwa kultury i Dziedzictwa Narodowego. Sprawa jest wyjątkowo poważna i nie można pozwolić by ktoś tak nieodpowiedzialnie i lekkomyślnie szargał pamięć narodową zakłamując fakty, wymyślając je i wplatał własne wizje niczym nie poparte.
Jestem pełen uznania dla Pani działalności i współpracującego z Panią Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej. Dla tego mam nadzieję, że ze względu na dobro tej bardzo pożytecznej działalności i społecznie wzbogacającej nie dopuści Pani do wystąpienia kogoś kto działa na szkodę ogólnego dobra z pobudek chęci zysku kosztem niewiedzy ludzi.

Z naprawdę wielkim uszanowaniem pozdrawiam.


Czekamy na kolejną zdecydowaną odpowiedź.

sobota, 29 marca 2014

POKŁOSIE DZIAŁALNOŚCI DARIUSZA KWIETNIA

autor prestissimoLIVE
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7191#7191

POKŁOSIE DZIAŁALNOŚCI DARIUSZA KWIETNIA 
Kwiecień otarł się już o wszystkich umysłowo chorych propagatorów kitu jacy istnieją na Polskiej scenie alternatywnej. Jego głównym propagatorem i oszustem żerującym na ludzkiej naiwności jest Janusz Zagórski natomiast wszyscy bez wyjątku, którzy stoją u boku Zagórskiego i kiedykolwiek stali tworząc wespół z nim całe to środowisko nawiedzonych prelegentów poprzez akceptację banialuk Kwietnia i brak sprzeciwu wpisują się równo w ten sam poziom intelektualny i psychiczny jaki reprezentuje Kwiecień.
Kilku cwaniaków śladem Zagórskiego widząc, że brednie Kwietnia swego czasu ściągały znaczną ilość słuchaczy postanowiło podpiąć się pod jego tematykę po mimo, że ich własna z Kwietnia nie miała kompletnie nic wspólnego. Owi cwaniacy liczyli na zwiększenie własnych przez to obrotów materialnych. I tak dla przykładu co nie wymaga większego komentarza Zagórski wykorzystywał Kwietnia tak długo jak długo Kwiecień na jego spędach zapewniał dodatkową ilość słuchaczy wykupujących bilety na prelekcje. Skończyło się to w chwili gdy skomasowany atak z mojej strony i kilku, może nawet kilkunastu osób zdecydowało się ujawnić kolejne świństwa Kwietnia dzięki czemu Zagórski nie wystawił Kwietnia na ostatnim zlocie NTV wiedząc, że tak dalej być nie może i, że dalej nie da się udawać, że nie widzi popisów Kwietnia i jego podłości, a nadto bzdur jakie głosi. To tak w skrócie bowiem szczegółów szukajcie tej sytuacji na blogu http://klamstwa-riese.blogspot.com no i na moim forum.
Kolejnym propagatorem bzdur Kwietnia ze stajni Zagórskiego był Krzysztof Rogala wyznawca reptylian i skompromitowanych wielokrotnie absurdów Davida Icka. Na jego forum powstał osobny dział o tematyce drugo wojennej gdzie lansowano bez opamiętania wszystkie te brednie jakie wymyślał kwiecień pomieszane z komentarzami ludzi od reptylian i tymi, którzy próżno oczekiwali od Kwietnia rozwiązania choćby jednej tajemnicy. Za to interes się kręcił w najlepsze bowiem Krzysztof Rogala wszedł z Dariuszem Kwietniem w układ i wydali wspólne CD z ich obu prelekcjami. Jeden myślał, że dzięki drugiemu zyska i się obłowi przy jednoczesnym przekonaniu o idiotyzmach tego drugiego/i słusznie/. Od samego początku, ani Rogala poważnie nie traktował bzdur Kwietnia o wilkołakach, genetycznych stworach i wielu wymysłach faktograficznych Kwietnia, ani Kwiecień nie uważał poważnie tematu reptylian sądząc, że Rogala jest czubem. Po mimo to obaj wydali wspólne CD i handlowali na allegro ku pożywce zagubionych i zdezorientowanych bzduro-kupców i ku uciesze ich obu. I jak to w życiu bywa gdy dwie strony wzajemnie uważają się za debila musiało dojść do spięcia. Wpierw doszło do różnicy zdań o własne przekonania, a potem o pieniądze. Jeden drugiemu zarzucał wykorzystanie się i oszukanie. Po mimo skłócenia i wzajemnej krytyki płyty CD nadal długo jeszcze wisiały na allegro i nie tylko w sprzedaży. I to jest właśnie dowodem, że żadnemu z nich nie chodziło o jakąś prawdę tylko własny zysk i prawo do czerpania kasy z ogłupiania ludzi.
Kolejnym etapem Kwietnia był Marek Sęk Ivellios specjalista od duchów i komunikacji z nimi w stanach podwyższonej świadomości na haju/, który to widząc okazję przyciągnięcia do swego serwisu paranormalium zrobił Kwietniowi ciąg audycji, a właściwie zamieścił je na swym serwisie w cotygodniowym ciągu audycji. Oczywiście nie dla sympatii do Kwietnia tylko dla zysku i popularności serwisu do, którego dzięki Kwietniowym absurdom ściągały jego fani i zwolennicy wilkołaków zmutowanych genetycznie przez nazistów. A jak jest więcej słuchaczy to i sa większe obroty z reklam z, których nasz autysta sobie nieźle i tanio żyje. Trwało to kilka tygodni w czasie, których Sęk już nawet nie ukrywał na forum Infra, że ma Kwietnia za idiotę. Dopiero kiedy ja to upubliczniłem współpraca ich obu legła w gruzach. Czytaj dział poświęcony autyście na moim forum.
Potem Kwiecień przewinął się jeszcze przez szereg innych propagatorów bzdur liczących, że dzięki niemu przyciągną tłumy słuchaczy nabijających im kasę za bilety na organizowane prelekcje. Wymieniać ich nie muszę każdy wie o kogo chodzi i na szczęście i oni rychło się zorientowali, że Kwiecień i jego brednie to nie reklama tylko anty reklama. Krąg ludzi chcących jeszcze żerować na Kwietniu zawężał się coraz bardziej i całe środowisko zaczęło widzieć, że Kwiecień to chory umysłowo konfabulant zmyślający na poczekaniu bajki i przeinaczający fakty.
Coraz liczniejsi towarzysze Kwietnia w jego działalności na szczęście poznali jego podłą i łajdacką naturę i przeszli na tę drugą pozytywną stronę odcinając się od niego definitywnie. Tutaj ukłon do członków grupy ZGE oraz innych zaprzyjaźnionych, które również zrozumiały, że Kwiecień to zwykłe szambo moralne i umysłowe. Dowodów na to jest na moim forum taka masa, że nie potrzeba w tej chwili do tego wszystkiego wracać.
Ale niestety po tych niespełna trzech latach wojaży Kwietnia po Internecie i terenie zdołał przyciągnąć kilku totalnych oszołomów przekonanych, że Kwiecień mówi prawdę o wilkołakach i genetycznych eksperymentach nazistów gdy tymczasem naziści nie mieli zielonego pojęcia o genetyce, a ich eksperymenty były związane wyłącznie z eugeniką i chemią co prowadziło do zbrodniczych eksperymentów na ludziach.

POKŁOSIE DZIAŁALNOŚCI DARIUSZA KWIETNIA
Faktem jest, że naziści poszukiwali w starożytnych zapiskach okultystycznych i nie tylko oraz w artefaktach śladów wyższej technologii na różnych polach. Niemniej nie istnieją dowody by cokolwiek z tej wiedzy zdołali pozyskać i wykorzystać w swych badaniach. Owszem są pewne poszlaki mówiące, że mogli wejść w posiadanie „obcej” technologii antygrawitacyjnej /wypadek w 1938r w górach Kaczawskich gdzie rzekomo spadł nieznany dysk/ ale to tylko poszlaki. Faktem jest też, że Niemcy jako pierwsi doszli do pewnych rozwiązań technologicznych daleko wybiegających poza tamte czasy. Ale czy to zasługa ich zdolności i nazwę to mocy naukowych czy sprawa wpadnięcia na jakiś nieznany trop zawsze pozostanie domysłem.
I dla tego tacy jak Kwiecień wykorzystują to do snucia celowo zmyślanych teorii i przydając nazistom niebywałe zdolności technologiczne pozwalające im tworzyć ludzi-wilkołaków dzięki zaawansowanej technologii genetycznej. Na tym wózku jak wiemy Kwiecień ukuł masę bzdur i opowieści przy każdej możliwej okazji dryfując w tę stronę by jak najbardziej uwiarygodnić swoje wyobrażenia i wymysły zawsze zasłaniając się zdobytymi relacjami od anonimowych ludzi…. Znalazło się i miejsce dla technologii antygrawitacyjnej, ale w tak absurdalnym kontekście i w oparciu o tak nieprawdziwe poszlaki/muchołapka/, że co poważniejsi znawcy tematu śmieją się w głos na tę teorię.
Jednak są tacy co dali się uwieść teoriom Kwietnia i jego „powabowi” nie widząc nie tylko bzdur jakie wygaduje nie trzymających się kupy, ale i co najistotniejsze jego zwykłej podłości.
Nie dziwi to bowiem Kwiecień udowodnił wielokrotnie, że ma zaburzenia psychiczne tym co kiedyś i ostatnio opisywałem na forum i ściąga do siebie jemu podobnych. Sam z resztą był swego czasu obiektem mile widzianym we wspomnianych kręgach alternatywnych właśnie z powodu tych samych cech jakimi to środowisko dysponuje. CO DO JEDNEGO.
Właśnie z tych powodów od Kwietnia odwróciło się sporo ludzi i chwała im za to, ale czasem trafia się jakiś zagubiony przybłęda o niezrównoważonej psychice, który już sam nie wie czy rozwalić mordę Kwietniowi czy go bronić i jego absurdalnych wymysłów. Za chwilkę poznacie człowieka reprezentującego ten patologiczny pokrój jaki kreuje Kwiecień i całe to zwichrowane psychicznie środowisko do którego najprędzej trafiają Kwietniowe chore opowieści.
Kilka miesięcy temu odsłuchałem na sekretarce wiadomość od jakiegoś anonimowego psychopaty z groźbami jakich zaraz wysłuchacie. Ów psychopata groził mi śmiercią, podpaleniem domu i kilkoma innymi rzeczami za to, że atakuję Kwietnia i innych ludzi na swoim forum. Oczywiście od razu się zorientowałem, że mam do czynienia z kimś od Kwietnia, ale nie wiedziałem z kim. Po jakimś czasie niejaki Patrick McKenzie założył bloga http://antyhejter.blogspot.com na którym na, którym w setkach postów usiłował mnie zastraszać, obrażać i wymusić zamknięcie mojego forum i zaprzestania opisywania kłamstw całego tego łajdackiego środowiska. Mam pełne kopie całego tego bloga co do jednego posta. W jednym z postów ów Patrick McKenzie dopuścił się gróźb wobec mnie, że mnie zabije itp. Podjąłem więc kroki w celu ustalenia kim on jest. Po pewnym czasie udało mi się go jednak sprowokować do wykonania telefonu do mnie, ale go nie odebrałem bo byłem poza zasięgiem. Niemniej jego numer się wyświetlił, a kierunkowy wskazywał na Irlandię. Wczoraj w nocy nie mogąc się do mnie dodzwonić psychopata zadzwonił do mnie na skypie znajdując mnie w spisie. Okazało się, że to typowy psychopatyczny typ o wyjątkowo skurwysyńskiej naturze nawet bym powiedział przewyższającej Kwietnia. Okazało się również, że jego głos jest identyczny jak ten z wiadomości głosowej z listopada zeszłego roku w, której mi groził.
Rozmowę podjąłem wyłącznie dla pozyskania dowodów głosowych i poznania kim jest Patrick McKenzie. W rozmowie nawet nie starałem się zachować uprzejmości bowiem jak to piszę od samego początku nigdy nie będę używał wobec wyjątkowych skurwysynów, łobuzów i dewiantów, psychopatów, oszustów, łajdaków i negatywnych schizofreników języka kultury tylko taki jaki pasuje do ich mentalności, osobowości i charakteru czyli takiego jakiego są godni.
Dzięki tej rozmowie wiemy już kim jest Patrick McKenzie, a nazwisko wkrótce poznamy z całym pełnym adresem zamieszkania nie tylko tam w Irlandii, ale też tu w Polsce. Jestem absolutnie przekonany, że rodzina dumna z niego nie będzie za jego blogowe i skeypowe wyczyny.
Okazało się też dzięki tej rozmowie kim na pewno nie jest. Nie jest na pewno Markiem Sękiem, którego podejrzewałem o to, że to on jest Patrickiem McKenzie. Co nie oznacza, że Marek Sęk nie jest jego kolegą i to zaprzyjaźnionym i wespół z nim nie tworzą tego bloga szamba w, którym Marek Sęk podsyłał Patrickowi McKenzie własne teksty mające niby mnie ugodzić. Można to było poznać po stylu pisania postów Patricka McKenzie, które raz były pisane jak analfabeta, a raz całkiem stylistycznie poprawnie w dodatku pełne cytatów z artykułu o mnie Marka Sęka i kilku innych jego tekstów o mnie, które swego czasu publikowałem w dziale Marka Sęka. Nie zmienia to w niczym sprawy, że Marek Sęk żywo, ochoczo i jawnie stoi po stronie Patricka McKenzy i czasem na antyhejterze pisze pod swoim nazwiskiem „marek Ivellios”
Już sam ten fakt sprawia, że Marek Sęk wpisuje się w ten psychopatyczny nurt jaki zademonstrował Patrick McKenzie gdy kilka razy wobec mnie i innych ludzi odgrażał się, że rozbije głowę młotkiem, połamie kości, przywiąże do krzesła i potnie tak by krwawił i temu podobne psychopatyczne teksty.
Marek Sęk już przez to samo, że przyjaźni się z kimś takim piszącym takie rzeczy POTWIERDZA W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI, że to wszystko co o nim pisałem w jego dziale na swoim forum jest prawdą. Marek Sęk również co pokazałem ma podobne skłonności do zabijania, ucinania głów siekierą, dorywania nauczycielek i nękania, molestowanie i dręczenia ludzi co opisał sam we własnym pamiętniku ze szpitala.
I tu muszę serdecznie podziękować przybłędzie Patrickowi McKenzie, że stworzył właściwe pole do uaktywnienia się Marka Sęka gdzie sam stanął po jego psychopatycznej stronie dając mi tym samym kolejny dowód przeciwko Markowi Sękowi na jego psychopatyczną osobowość.
Tak samo mogę podziękować Patrickowi McKenzie za to, że stworzył pole na, którym uaktywnił się Kwiecień w swych łajdackich tekstach i tym samym przyczynił się jak mało kto do ZNISZCZENIA OSTATECZNEGO DOBREGO WIZERUNKU KWIETNIA.
Trzy lata walczyłem by osmieszyć tego bydlaka i nic nie pomagało, ale dopiero za sprawą bloga antyhejter wyszły fakty na jaw o Kwietniu o jakich bym nie wiedział pewnie do dzisiaj. Nie dowiedział bym się, że Karol Sawiak od ponad roku poznał się na tym bydlaku, nie poznał bym jakie Kwiecień wywijał mu numery strasząc bydłem w pracy i śmiercią pisząc, że go załatwi i zdechnie. Nie poznał bym tego wszystkiego co opisałem w poprzednich postach o Kwietniu, a co ostatecznie go dobiło do tego stopnia, że nikt nawet cała ta banda oszustów alternatywno duchowych już nie chce mieć z nim nic wspólnego.
Blog antyhejter pomógł mi więc w dwóch kwestiach Sęka i Kwietnia.
A o to mi przecież chodzi by krok po kroku udupiać Kwietnia i Sęka za to, że stanowią zagrożenie dla społeczeństwa.
Nie interesuje mnie jakiś przybłęda Patrick McKenzy bo to tylko epizod w całej tej walce z tym środowiskiem i prostak, który się przybłąkał z misją obrony Kwietniołaka, który notabene go wystawił, olał i wydał się ostatecznie w jego oczach jako tchórz.
Teraz przybłęda miota się pomiędzy urojoną misją obrony Kwietnia, a pogardą za jego tchórzostwo bo jak wiemy Kwiecień mówiąc w żargonie spękał przed ludźmi, których obraził, oszukał i zrobił świństwa.
Nasz przybłęda został więc na polu podeptany przez własnego guru ze swym blogiem antyhejter i kontem na YouTubie pod nazwą DrLechTaczka https://www.youtube.com/user/DrLechTaczka/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd
Już sama nazwa wskazuje jaki poziom ten przybłęda prezentuje nie mówiąc o treściach materiałów jakie spłodził. Mógłbym to bez problemu podać do YT i je usunąć, ale to przecież nie we mnie bije tylko w tego przybłędę, Kwietnia i Marka Sęka, którzy bratają się w cichym zaprzyjaźnieniu tworząc ten sam poziom intelektualny.
Walcząc z bandą oszustów duchowo paranormalnych Kwietniołakowych jestem narażony na takie, ataki, ale jak się okazuje nie we mnie one godzą tylko w ich samych. Co po pewnym czasie doprowadza ich do wzajemnego skłócenia się i frustracji.

ROZMOWA Z PRZYBŁĘDĄ O NIEZRÓWNOWAŻONEJ PSYCHICE BRONIĄCYM KWIETNIA 
http://w657.wrzuta.pl/film/8V39LJfLFTf/grozby_od_patricka_mckenzie_i_rozmowa_z_nim_na_skype_29.3.2014

UZUPEŁNIENIE 
TEN ANONIMOWY TCHÓRZ DZWONIŁ DO MNIE Z TEGO NUMERU WCZORAJ W NOCY GDY BYŁEM POZA ZASIĘGIEM,

KIERUNKOWY IRLANDIA +353894927782

UZUPEŁNIENIE
Przed chwilką 30 marca 2014 g. 22:44 zadzwonił do mnie na skypie ten parch Patrick McKenzie z konta Adam Filipowicz. Już wczoraj wydzwaniał zaraz jak zablokowałem konto skype Patrick McKenzie. Nie odbierałem bo wiedziałem, że to on. Przed chwilką za pewne wkurzony komentarzami na blogu klamstwa-riese w, których został równo zaorany znów do mnie zadzwonił. Odebrałem to tylko by się przekonać czy to on. Rozmowa trwała około minuty bo mi się zaczął odgrażać więc się wyłączyłem. Tak więc nasz przybłęda nazywa się prawdopodobnie Adam Filipowicz , ale to i tak niedługo się ustali, a wtedy zatańczymy.

piątek, 28 marca 2014

Powroty

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/powroty.html

I kto w te kłamstwa jeszcze uwierzy?
Chyba nasza szpetna wygnała Kwietniołaka Darkulę na cztery wiatry, że musi się szwendać jak ten bezpański pies po terenie i nocować po znajomych, którzy jeszcze mu łaskę robią. Po pierwsze nie był w żadnych górach tylko podobno w wojsku. Po drugie gdyby był to nie omieszkał by tego udowodnić chociaż krótkim filmikiem w swoim zwyczaju. Po trzecie wciskać farmazony o jakiś z dupy wziętych listach to każdy może. Pokazać ich i źródła skąd są to już nie łaska? Po czwarte nasz Kwietniołakula od razu przeczytał nazwiska i od razu wie kto jest ich potomkami w naszym społeczeństwie i na dodatek siejącymi ferment w Polskim społeczeństwie. No patrzcie jaki alfa qrwa i omega wystarcza mu jakieś nieznane nazwiska i już wie kto jest ich potomkami! Nie powstydził by się takich ustaleń nie jeden detektyw. Bo, żeby ustalić takie rzeczy to trzeba ogromnej pracy, a nasz Kwietniołakula szast prast zna cała historię rodzinna jakiś nieznanych nazwisk.
No i po piąte NOWE ŚRODOWISKO nowi ludzie! Którym na jakiś czas można pomydlić oczka i poudawać wielkiego eksploratora i odkrywcę oraz niewiniątko po, którym nie widać, że zdolne jest do największych skurwysyństw, gróźb, pomówień, świństw i podłości.
No wprost się nie mogę doczekać, aż poznamy to środowisko. Już my ci zrobimy w nim "bydło" w twoim stylu za twoim przykładem. Niech ja się tylko dowiem kogo mamisz i naciągasz łachudro to natychmiast piszę do niego ostrzeżenie i pokażę mu co go czeka niedługo jak się będzie z tobą bydlaku zadawał.

Reszta w komentarzach.

środa, 26 marca 2014

Tylko nie politycy oraz przywódcy duchowi

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/tylko-nie-politycy-oraz-przywodcy.html

To jest szczyt. To jest apogeum idiotyzmu i szczytowa manifestacja schizofrenii.
Facet wyznający szereg absurdalnych teorii i tworzący paranoiczne mity pisze, że teraz całkowicie oderwał się od takich środowisk gdy tymczasem sam jest ich twórcą, przewodnikiem i liderem. Niebywała hipokryzja i zakłamanie pomieszana z najczystszym obłędem w, którym nie widzi własnego obłędu stawiając się ponad tych z, którymi jest na równi, a nawet wyżej w hierarchii absurdu.
Po pierwsze pindebil od nikogo się całkowicie nie oderwał tylko został z tych środowisk ostatecznie i całkowicie wykopany.
Nawet paranormalni debile i idioci, wyznawcy kontaktów z galaktycznymi federacjami światła, uznali go za debila i poddali krytyce.
Nie został już nikt, kompletnie nikt kto nie wątpił by w normalność naszego pinokia.
Pewnie jeszcze gdzieś w iluś tam ograniczonych umysłowo szajbusach tli się cień sympatii i nadziei, że Daruś jeszcze powstanie jak Feniks z popiołów i wyjawi wreszcie tajemnice Riese i nazistowskich tajnych planów, ale nadzieja to płonna i nigdy się nie ziści. Choć nadzieja jak mawiamy matką głupich. I o tym nasz pinokio wraz z całym orszakiem paranormalnych paranoików dobrze wiedzą i wiedzieli. I po mimo, że wszyscy wzajemnie maja się za debili i szczerze nienawidzą nadal prowadzą ten teatr nadziei, każdy na swoja modłę wizji rzeczywistości. Jeden wciska to inny tamto, ale wszyscy kupczą nadzieją i konsumpcyjnym chłamem wyssanym z paranoicznego palca w celu... dorobkiewiczostwa na ludzkiej głupocie.Żarty podczas eksploracji ;-)

Widzę, że grupa ZGE nie szczędzi sobie anegdot nawet podczas ciekawych akcji - zwróćcie uwagę co mówią pod koniec filmu 1:35.

Można zauważyć, że chłopaki czują temat i wiedzą o co chodzi. Nie plotą bzdur, nie wciskają kitu, a i tak jest ciekawie. Pełen luz, jakby to robili codziennie, bez emocji, rutynowo , bez przepychanek i spinania się . Bez sztucznego nastroju grozy i tajemnicy jaką buduje Pinokio lansując się przy obiektach jakie można znaleźć w każdej mapie kupionej na CPNie.
 Można? Można...

Śladami Riese w/g Dariusza KwietniaZaczyna mi się wyczerpywać repertuar słów jakie pasują do kolejnych opisów blefów naszego pitnia.
Nazwa pitnia powstała z połączenia słów pinokia-kwietnia. Bo to już nie jest pinokio, a nawet Kwiecień to jest już picień.
A więc nasz picień znów pitoli o swych wielkich wyprawach na, które brak już niestety miejsc. I TO DO KOŃCA SEZONU! No właśnie widzieliśmy te tłumy pod Ślężą jakie czekały na niego w ostatnią niedzielę/poprzedni post.
Zapewne na kolejne wyprawy będzie taka sama frekwencja o ile nasz picień nie zostanie powołany do WP czytaj wyizolowanego psychiatryka.

Ale z jednym nie sposób się nie zgodzić co nasz picień napisał w ostatnim zdaniu. To jest jego wiedza i tylko jego. Co prawda to prawda. 
Nasz picień jest mistrzem blefu i zwodów. Nikt tak jak picień nie potrafi zmylić ścigającej go watahy zbirów z tępymi saperkami wokół Ślęży i po terenie. Na blogu pisze, że będzie o 7 rano pod Ślężą, a okazuje się, że jest w WP. Kiedy wszyscy myślą, że jest w WP ten chyłkiem wymyka się z jednostki i pisze na blogu, że nie może być tak aktywny bo jest w kamaszach. Ale do kiedy to już tajemnica. Jak wszystko co pitnia. Nie zbadane są ścieżki pitnia wiodące śladami Riese. Dojdzie niedługo do tego, że poszukiwacze zanim wejdą do jakiegoś bunkra to wpierw puszczą tam wygłodniałego psa by sprawdził czy aby nie ukrywa się w nim picień. Picień może się czaić wszędzie! 
Ale na razie czai się, ale na blogu stwarzając pozory małej aktywności by udowodnić, że jest zajednostkowany i przygotowuje się do odparcia ataku zgrai Himlerowskich wilkołaków. 
Wiecie czasami żałuję, że te wilkołaki i cali ci reptalianie to bajki. Może gdyby naprawdę istnieli to kto wie czy nasi pitnie nie stanowili by dla nich pożywnej przekąski. A tak cała nadzieja w jakimś leśnym niewypale na szlaku Riese...

:)))


DODATEK

Największy obrońca Dariusza Kwietnia będący pokłosiem jego działalności autor bloga-szambo antyhejter na, którym zażarcie bronił Darusia w końcu poznał się na nim będąc jak każdy prędzej czy później podeptanym. W tym przypadku nawet sam Kwiecień po mimo własnego poziomu na wysokości ulicznego rynsztoka widząc jeszcze większe w nim dno niż w sobie samym lakonicznie go zbył nie odnosząc się do tego co rozgoryczony i zapłakany jego zwolennik mu wylał za kołnierz.


Kuriozalnym jest, że miłośnik bzdur Kwietnia chyba najtrafniej ujął jego samego przekonawszy się na własnej skórze jaką wdzięczność mu okazał.  
Przy okazji ta szumowina o pseudonimie Patrick McKenzie pokazał jak najskuteczniej ośmieszyć kogoś broniąc go na takim własnie poziomie jak to pokazał na swym blogu.poniedziałek, 24 marca 2014

Koniec Ery Wolnych Ludzi

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/koniec-ery-wolnych-ludzi.html

W całej historii ludzkości jeszcze nie odnotowano by jakiś obowiązujący system upadł. Każdy jeden w naturalny sposób przechodzi metamorfozę co jest procesem nieuniknionym zależącym od wielu czynników. Degeneracja systemów zawsze idzie w niekorzystną stronę bowiem wraz z przyrostem naturalnym odnotowuje się w każdych czasach przyrost psychopatów i szaleńców kreujących rzeczywistość tak, na tak zwanych nizinach społecznych/wieszcze, prorocy i samozwańczy zbawiciele świata/ jak na wyżynach społecznych/przywódcy państw, dyktatorzy i cała zgraja polityków/. Nie trzeba być super inteligentnym obserwatorem by to zauważać i wiedzieć co nastąpi. Wariantów jest wiele i, który byśmy nie wybrali to i tak się stanie co najwyżej nie w tej kolejności jaką każdy z osobna by przewidywał.
Najgorsze jest w tym to, że poszczególne jednostki bez względu już tutaj na status społeczny mają w tej degrengoladzie systemu szczególny udział i zasługi.
Nasz pinokio jest właśnie jednym z nich przyczyniając się wyjątkowo do bezczeszczenia wartości moralnych, kulturowych i obyczajowych. Zakłamywanie historii oraz faktów, a nadto dawanie skrajnie negatywnego przykładu wzorca moralnego ma w swym pejoratywnym wymiarze przyczynek w zepsuciu i zgniliźnie systemu....

Z powodu służby w WP....

WP-wyizolowany psychiatryk.


piątek, 21 marca 2014

I Zlot Sympatyków NTV - najnowsze info - 20.03.2014


video
jedyne co można powiedzieć to koń by się uśmiał.
facet z wyrokiem i zawiasami, karany powołany do wojska. No to teraz sami widzicie przy okazji jakim idiotą i kłamcą jest Zagórski.
Zagórski ty będziesz miał niedługo podobne kłopoty do Kwietnia jak ktoś prześwietli twoja nielegalną działalność o dekadę wstecz.

DODATEK
Tak wygląda twarz kłamcy i wciskacza kitu. 
Ale on się nie wstydzi bo jego bezczelność i kłamliwość nie zna granic. I ten facet prowadzi z nazwy niezależną telewizje w, której jakoby ma się mówić prawdę. No cóż wiadomo, że potencjalne ofiary kłamstw Dariusza Kwietnia są nadal potencjalnymi ofiarami kłamstw i wodolejstwa Janusza Zagórskiego. Gdyby ten kłamca powiedział prawdę o Kwietniu to z całą pewnością odpadło by kilku osłów i oślic będących przecież dojnymi krowami dla Zagórskiego. Mniej by się biletów sprzedało i mniej było by dochodów z tych wszystkich imprez propagujących ezoteryczno-alternatywne banialuki. 

Jak mówię, że jest w wojsku to jest w wojsku!

Macie jakieś wąty?

Ja przecież tylko przekazuję informacje... jestem niewinny

No wiecie no ten teges...

Przecież zawsze mogę powiedzieć, że mnie oszukał i wszystkiego się wyprzeć...

...i udać głupa.

a na koniec przejść nad wszystkim do porządku dziennego i udawać, że nic się nie stało

ej realizator jak poszło?

...wiedziałem, większość uwierzyła, karawana jedzie dalyj...

DODATEK EXTRA
zagórski w pigułce-tak określił tego gifa mój serdeczny kumpel :)

środa, 19 marca 2014

Dariusz Kwiecień zagadka dla psychiatrów.

Żeby wszyscy mogli przeczytać bo pewnie większości nie chce się przekopywać poprzez coraz to nowe dodane komentarze.
I bez komentarza.
PS
To wy tworzycie tego bloga pisząc komentarze i wysyłając nam teksty do głównych postów i uwagi, które wykorzystujemy potem w ich pisaniu.

Spotykamy sie na Slęży - Polskie miasta nie maja podziemi - O ty jak zazdrość doprowadza do debilizmu .

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/spotykamy-sie-na-slezy.html

Kwiecień, a z której strony Ślęży bo to duża górka i nie wiadomo czy ludzie Cie tak od razu znajdą...
Oczywiście relacja pokazująca tłumy stawiające się na wezwanie będzie prawda? Musisz przecież pokazać, że po mimo debilizmów jakie wygadujesz, łajdactw jakie robisz każdemu kto dłużej z Tobą przystawał i tak Twoi zapatrzeni w Ciebie zwolennicy przyjdą.


http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/polskie-miasta-nie-maja-podziemi.html


Znów naszemu pinokjuowi przychodzą natrętne myśli zagłady Europy i niechybnego realizowania planu Himmlera z depopulacją włącznie i biedaczysko przeżywa, że nasze miasta nie maja podziemi gdzie mógłby sie schować przed bomką D. /depopulation nuklear himmler/
No tak gdyby sie dobrze zarabiało to by się kupiło bilecik do profesjonalnego depopulacyjnego schronu gdzie ciepełko i luksusy, a tak pozostają dziury w ziemi na Soboniu czy Osówce chłodne, zimne i ciemne.
Nie będzie grzanka w czasie nuklearnej zawieruchy w eleganckich podziemiach z elitami tylko wilgoć i chłód z plebsem gdzieś w kazamatach kompleksu Riese.
No cóż ponarzekać każdy może, że elyty są uprzywilejowane, a taki Kwiecień nie.
A w ogóle to bardzo ciekawe skąd nasz pinokio wie, że za drobną opłata można sobie wykupić jakis miesięczny abonament w schronie? A co po miesiącu jak termin minie? Kop w d... i na zewnątrz na nuklearny deszcz bo skończył się wykupiony czas?
Oj Kwiecień Ty jak coś wymyślisz. Wyobrażasz sobie by w takiej sytuacji ktoś dał się z takiego schronu wykopać na pewną śmierć?/tak na marginesie absurdu/
Ciekawe czy wspomniany pan z Poznania, który słusznie naszego pinokia nazwał niedoukiem naprawdę handluje jak to sugeruje pinokio jakimiś biletami"przetrwania" przed zbliżającym się czasem otwarcia wrót apokalipsy?
Oj miałby się nasz pinokio z pyszna gdyby ten pan dowiedział się, że Kwiecień pomawia go o potajemna sprzedaż biletów na czas nuklearnej wojny do schronów.
Uroiło się naszemu pinokiowi, że jakiś facet niechybnie chce się dorobić na elicie i sprzedaje bilety. No tak rozumiemy ten żal, że Kwiecień może tylko o takim bilecie pomarzyć niestety trza pinukjiowi emigrować w góry Sowie, trza nie ma rady.
Nasz pinokio w każdym widzi spiskowca. Teraz oberwało się panu z Poznania, że handluje biletami do podziemi...

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/o-ty-jak-zazdrosc-doprowadza-do.html


Absolutnie nieprawda!!!
To ja jestem podnóżkiem Pana Sidora i nigdy w mojej podnóżkowej karierze nikt poza mną nie był jego podnóżkiem. Niechby qrwa spróbował to sam stałby się moim podnóżkiem.
A pan panie Kwiecień sam uważaj by się nie stać czyimś podnóżkiem i to całkiem poważnie. Z resztą niedawno pisał pan, że na wszelkie niesamowite tropy w górach Sowich naprowadza pana niejaki tajemniczy William T. Still więc niech pan nie udaje, że sam nie jest podnóżkiem.
Pan byleś takim podnóżkiem kilka lat pana Zagórskiego, który na panu trzepał kasiorę na tych prelekcjach za, które pan dostawałeś marny ochłap sałaty, którą kosiła ta czerwona gnida. Tak więc nie wypominaj pan innym, że są podnóżkami bo sameś pan jest podnóżkiem od urodzenia zawsze gdzie się na dłużej do roboty załapiesz.

A ten blog kutasie nie powstał z zazdrości idioto bo nie ma Ci czego zazdrościć tylko w obronie prawdy, którą szmacisz i profanujesz.

DODATEK
I jeszcze jedno. Zwróćcie uwagę jak ta podła szmata w swych postach wymienia nazwę miejsca pracy Karola Sawiaka. To jest kontynuacja tego skurwysyństwa jakim straszył Karola pisząc do niego esemesy, że mu zrobi bydło w pracy.
Z kwietnia wyłazi na każdym kroku w najczystszej postaci bydło. Kwiecień by ugryźć człowieka zdolny jest do największych skurwysyństw i podłości, które potem obraca przeciwko innym i o takie same innych pomawia. To typowe zachowanie schizofrenika z całym skurwysyńskim zasobem cech i mentalności.
A o dziadku Karola to ta kanalia wie tyle co o tych dziurach w ziemi nad, którymi staje i się wymądrza. Tyle bydlak wie ile uroi i wymyśli.
Macie czarno na białym, a właściwie białe na zielonym dowody, że z Kwietnia to podłe, parszywe i skończone bydle gotowe posunąć się do wszystkiego.
Siedzi nierób pijany od rana w domu zamiast się wziąć do roboty i obmyśla plany jak ugryźć i ukąsić.
I jemu się wydaje, że miliony czytelników i widzów przytupną mu gdy wymienił nazwę firmy Karola i napisze coś o jego dziadku.

Przytupną, a przytupną by wdeptać w ziemię jak się menda napatoczy w terenie tym na kogo pluje i nie tylko.

DODATEK2
Nasz biedny pinokio co kilka godzin coraz bardziej świruje i miota się w wymyślaniu linii obrony dopisując do swojej notatki na blogu coraz to nowe hasła. Własnie sobie dopisał hasło stop zazdrosnym Debilom typu Sawiak i Sidor.
Widać musi go cholernie parzyć ten nasz blog bo biedaczysko już obawia się cokolwiek na swoim napisać by tu nie było skrytykowane i wyśmiane. A będzie, będzie bo wiadomo jest, że Kwiecień nie powstrzyma się od posadzenia klocka w każdym temacie więc czekamy na kolejny powód do krytyki i pokazywania, że nasz Kwiecień jest zdrowo szurnięty. Z resztą my tego nawet nie musimy pokazywać. Wystarczy zerknąć na kolejną modyfikacje tego tematu na jego blogu i zobaczyć co pisze w komentarzach sam ze sobą

1000 razy Sawiak i Sidor logowali się na jego stronie? Biedulek siedzi sobie tam po kolejnym piwku i roi, że ktoś mu na bloga włazi już tysiąc razy. Ciekawe po czym nasz pinokio poznaje, że ktoś wchodzi mu na bloga 1000 razy. No tak jak się ma kilka odświeżających zakładek otwartych, które się odświeżają co kilkanaście sekund to i zrobiło się z tego tysiąc i Kwiecień już nie pamięta, że sam to robi jak rasowy autysta paranoik podejrzewa innych. Sam ma włączone odświerzanie co 15 sekund, a zwala to na Sawiaka i Sidora.
Debil Sidor funduje mi od dwóch lat niezłe wczasy?
Wczasy to dopiero będą. To co masz Kwietniu teraz to przygotowania do dalekiej podróży w coraz większe mroki psychicznych zakrętów co już zaczyna być widać z nasilającymi się objawami.

DODATEK 3
18:00 z minutami Kwiecień kasuje ostatni wpis na blogu. Zachowanie debila co innych wyzywa od debili.

wtorek, 18 marca 2014

Depopulacja czy my jesteśmy następni

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/depopulacja.html

Oh Hitler tylko postawił kropkę nad i.
Cóż to jest 70 milionów ludzi, którzy zginęli w czasie IIwś w porównaniu z wymienionymi liczbami przez naszego Pinokia.
Wiecie co? Większego debila nie widziałem. Dla niego Hitler to tylko niewinne tylko i.
Nasz pinokio pomieszał jakieś statystyki nie wiadomo skąd wzięte z zamierzchłej historii i poplątał to wszystko z jakimś planem depopulacji świata, który wyziera z jego podtekstu.
No tak zaiste mamy do czynienia z depopulacja w chwili gdy z dekady na dekadę przyrost naturalny na świecie rośnie w zastraszającym tempie i już niebawem osiągnie 9 miliardów zdepopulowanych ludków.
Kwiecień w takim razie nie daj się zdepopulować i szoruj te swoja szpetną może jeszcze cos z tego wyjdzie. Przyczynisz się do odrobienia strat w populacji i dasz wyraz walki z depopulacyjnym NWO .

Myślę, że na tej majówce powinieneś koniecznie przeprowadzić kurs jak się nie dać depopulacji przy pomocy swojej pikności.
Czy to prawda .

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/czy-to-prawda.html


Tajemniczy William T. Still wreszcie okazał się sprawcą niezwykłych odkryć naszego pinokia.
Do Pana Williama T.Stilla, Panie no dej Pan spokój! No weź Pan zaprowadź wreszcie tego Kwietnia do tej bursztynowej komnaty, a nie ciągle go wleczesz po jakiś dołkach, dziurach i barakowych fundamentach, które znają miejscowe dzieciaki. To było na marginesie.
Nasz pinokio dzisiaj objawił kolejną hipokryzję.
Biedactwo ile mógł tyle się bronił przed teoriami spiskowymi, aż wreszcie uległ i zobaczył, że świat się zmienia i idzie z postępem, który dla Kwietnia jest nowym porządkiem świata. Ano i jest i każdy to widzi. Nie jest tajemnicą też, że są kręgi ludzi, którzy kreują ten system poprzez finansowe machinacje i wpływy będące w rękach finansowej elity tego świata w prostej linii mającej żydowskie i syjonistyczne korzenie.
Nasz Kwiecień nagle spostrzegł, że żydowska rodzina Rokefelerów/jedna z wielu/ była inicjatorem i fundatorem II wojny światowej, a co za tym idzie odpowiedzialna za Holokaust i zagładę żydów. Zaiste niezwykłe przebudzenie. I to musiało sprawić, że nasz pinokio uwierzył w spiskowy plan stworzenia nowego porządku świata. A co z planem Himmlera? Przecież nasz pinokio wierzy w niego od zawsze. No to teraz będzie wierzył w dwa plany Himllerowski i Rockefelerowski, a samoobrona przed spiskowymi teoriami naszego pinokia już nie działa.
Kolejny łyk piwa i nasz Kwiecień widzi na zakończenie jakieś tajemnicze wydarzenie w Europie/ostatnie zdanie w poście/Oczywiście jak każdy rasowy i szanujący się wizjoner wieszczy asekuracyjnie nie pisząc co konkretnie. A po co? Cokolwiek się wydarzy powie potem, a nie mówiłem?! Plan Himlefelera zaczyna się sprawdzać. A jak!
Wulkan pierdolnie, giełda pierdolnie, grom z jasnego nieba pierdolnie, a Kwiecień powie no i co? Mamy nowy porządek świata. A nie mówiłem!?

PS
Panie W.T. Still jakoś dziwnie Pana nazwisko kojarzy mi się z jakimś żelastwem. Czy aby Pan nie jest przypadkiem tym słynnym WilliamemMcBlachą z, której to Kwiecień chce zrobić noże na swojej majówce?
Idę o zakład, że to Pana sprawka i to Pan podsunął naszemu pinokiowi ten pomysł.

poniedziałek, 17 marca 2014

Majówka 2014

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/majowka-2014.html


Było już jak rozpalić ogień za pomocą wersalki, a teraz będzie jak naostrzyć kawałek blachy by stał się nożem. Tą bezcenną wiedzę poznamy na Kwietniowej Majówce gdzie poza tym nasz pinokio będzie uczył nas jak nie bać się żołnierzy stosując nietypowe sztuki walki jak kręcenie wora i naciąganie moszny na głowę, a potem jak po tym przetrwać.
Po treningu nasz pinokio stanie koło płotu i wygłosi prelekcję do zgromadzonych o tym jak Hitler za pomocą tajnej okultystycznej broni PSI chciał załatwić pół świata. 
Na koniec nasz pinokio obrzucony pomidorami i resztkami z grilla da nogę szlakami Riese ciągnąc za sobą watahy wyszkolonych notabene przez niego samego uczestników majówki uzbrojonych w kawałki naostrzonej blachy. 

News z ostatniej chwili...

News z ostatniej chwili...


11.00 Tajemnice III Rzeszy. Igor Witkowski, Mirosław Figiel

Czyli albo Zagórski go wywalił albo sam Kurczak stchórzył i odwołał przyjazd, nie pojawi się na zlocie, to chyba wszystko wyjaśnia. Ostatnia nadzieja Kwietnia na powrót w świetle jupiterów właśnie zdechła.

piątek, 14 marca 2014

Oberża PRL - Jedlina Zdrój
Mamy kolejny bezczelny przykład Kwietnia jak wykorzystuje czyjąś niewiedzę i nieświadomość o jego zbydlęciałej podłości i wykorzystuje czyjś wizerunek i firmę do pokazania się na jej tle.
Idę o zakład i dowiem się tego w przy nadarzającej się okazji czy ta przemiła pani właścicielka tej oberży zdaje sobie sprawę jakie bydle wkręca ją w ramy własnego wizerunku?
Idę o zakład, że gdyby ta pani wiedziała jakim bydlakiem jest Kwiecień to by nie pozwoliła wykorzystać wizerunku swej restauracji i swojego do materiału takiego podstępnego zera jakim jest Kwiecień.
Nie będę komentować tego co swym schizofrenicznym słowotokiem z zadyszką chrzani to zero. Sami to skomentujecie w komentarzach poniżej i ja coś pewnie potem dodam od siebie.
Ale najważniejsze jest to, że to parszywe bydle wykorzystuje czyjś wizerunek by się pokazać licząc, że ta kobieta nigdy nie pozna jaki łajzus szarga jej wizerunek własną osobą.

czwartek, 13 marca 2014

Soboń...Sajdak


)

Tymi słowy nasz pinokio uraczył widzów i słuchaczy i tych co mogą go w dzwona pocałować...

Jeżeli robimy prace użytecznie...... społecznie użyteczną każdy może nas głęboko w dzwona pocałować.
Nasz wielki eksplorator stanął nad jakąś dziurą nad, którą może każdy dureń stanąć i wymyślać niestworzone rzeczy i opowiada co tam pod ziemią może być. Nie trzeba być geniuszem i alfą omegą by na podstawie trzech rozkopanych dziur skręcić materiał na, którym papla się trzy po trzy para dziewiętnaście, aż w pewnym momencie oświadcza się inteligentnie, że....

Jeżeli robimy prace użytecznie...... społecznie użyteczną każdy może nas głęboko w dzwona pocałować.


Nie ma co powiedzenie na poziomie światowej klasy eksploratora i przewodnika wycieczek. /rechot/
Oprócz tego Daruś uraczył nas dwoma kurwami i takimi powiedzeniami jak "o kant dupy rozbić" "rozpierduchy" "burdelu" "bym się wkurwił" "

 Zwróćcie uwagę, że raz mówi, że ktoś robi tu burdel, ktoś potem mu zasypuje te dziury gruzem, a za chwilkę dowiadujemy się, że to chłopaki od Kwietnia odkopywali te dziury. Tak więc nasz pinokio ot tak pochwalił się chłopakami, które od niego robią eksploracje. Co za zawód chłopaki się napracowały, a ktoś "debil" jakiś przyszedł i zasypał to gruzem, a potem było na Kwietnia.
Ale kwiecień niezrażony zapowiada, że nikt go nie powstrzyma przed odgruzowaniem tych kanałów po mimo, że wokół są same kamery! KIERUNKOWE!!!
Ja się nie znam, ale taka zapowiedź to chyba nie jest zgodna z prawem bo na kopanie w miejscach tego typu trzeba mieć chyba pozwolenie? Nie mówiąc o sprzęcie, którego gołodupiec nie ma poza latarka i saperką. .No, ale co tam Kwiecień ma to gdzieś bo mogą go w dzwona pocałować...
Buńczucznie brzmiały te zapowiedzi, ale wiecie co, albo powiem za ulubionym powiedzonkiem naszego pinokia, słuchajcie Kwiecień jest za cienki Bolek by cokolwiek odgruzować. Na zapowiedziach się skończy zobaczycie tak samo jak już kilka podobnych zapowiedzi gdzie sadził się, że będzie eksplorować Włodarz!
Kwiecień łopata do ręki i dawaj kopać cała Polska czeka na wyniki.
Kwiecień zapowiada, że tego się już nie da zatrzymać, że jest nas bardzo dużo....ale za chwilkę zaprasza każdego chętnego do pracy przy tych odgruzowaniach. No to skoro jest was Kwiecień tak dużo to po co zapraszać każdego chętnego? Przecież chłopaki pracują podobno?

DODATEK O SOBONIU
To co chrzani pinokio o Soboniu jest całkowicie wyssane z palca.
Pod poniższym linkiem można to wszystko zweryfikować i porównać co bredzi Kwiecień ze stanem faktycznym:
http://www.sgpsztolnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=351:sobo-zamknity-&catid=3:strona-gowna&Itemid=1

Newfs nad Nefsy

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/newfs-nad-nefsy.html

Oho naszemu pinokiowi jak widać coraz mocniej obwala.
Kwiecień chyba sra po gaciach po kilku zapowiedziach mówiących, że chłopaki z ZZGE i nie tylko chcą przyjechać na spotkanie z nim i pozadawać mu kilka pytań w związku z jego podłymi wybrykami z ostatnich tygodni. Tak się tego wystraszył, że uroił sobie, że chłopaki chcą go zabić. A przecież już zapomniał jak sam dwa lata temu GROZIŁ Sidorowi przyjazdem pod dom i do pracy z grupami jak to on mówił paramilitarnymi.
Przypomnijcie sobie te nagrania na sekretarke Sidora w, których Kwiecień odgrażał się, że przyjedzie. A przypomnijmy sobie jak na swoim blogu wypisywał jak jakoby był u Sidora i go pobił tak, że Sidor podobno jęczał i kwiczał. Ale to nie wszystko. A co ostatnio pisał Karolowi Sawiakowi w esemesach? No te same groźby i pomówienia, że przyjedzie, że mu bydło w pracy zrobi, że Sawiak zdechnie jak robak i wiele innych.
Na wszystko są dowody na forum UR i na blogu Karola Sawiaka łatwo znaleźć.

Widać szajba Kwietniowi już tak odbija, że sam niedługo się zacznie bać własnego cienia.
Kwiecień zalazł za skórę masie ludzi, których jeszcze niedawno eksploatował pod każdym względem. Wyciągał informacje, pożyczał pieniądze, przymawiał się na noclegi jeździł z nimi w teren i udawał jak widać dobrego kolegę by tylko pokazać się w większym gronie i pokazać potem na YT, że ma za sobą przyjaciół i kolegów. A dzisiaj tych samych przyjaciół i kolegów bez żadnego powodu pomawia i oczernia i sam im grozi i co najważniejsze nie ogranicza się tylko do słów bo działa by im zaszkodzić. Bo wydzwanianie do Caritasu by Tomkowi zabrano dotacje po spaleniu domu czy do pracy Karola by mu chcieć zaszkodzić to co to jest? To jest żywe działanie w dodatku na najwyższym stopniu zbydlęcenia.
Wcale się więc Kwietniowi nie dziwię, że jak ktoś na necie napisał, że zamierza przyjechać na spotkanie z nim to Kwiecień rozumiejąc wagę swego bydlęcego skurwysyństwa tak się przestraszył, ze napisał, że Sawiak i Sidor chcą go zabić.
A może Kwiecień jakiś dowód?
No tak pewnie Kwiecień jak to Kwiecień zapowie na blogu, że prokurator i stu sędziów nie wliczając kolejnej setki policjantów już ściga Sawiaka i Sidora i po kilku miesiącach okaże się, że było to jak zwykle urojenie i zapowiedź mająca na celu oszukanie postronnych ludzi i rzucenie fałszywego światła na sytuację i oponenta.
Ale niestety w przeciwieństwie na fałszywe oskarżenia i pomówienia Kwietnia inni gdy coś o nim mówią i piszą opierają się na zdarzeniach mających faktycznie miejsce.
Dam kilka przykładów, które niech będą tylko zajawką do późniejszego rozwinięcia.
Zanim o tym wspomnę zadam pytanie dla czego Kwiecień został z pewnych kręgów wywalony, którymi niegdyś się tak afiszował? Odpowiedź jest prosta i ludzie, którzy byli tego świadkami jak jeden to potwierdzą.
Otóż Kwiecień dopuszczał się skandalicznych zachowań będąc swego czasu na wyjeździe z grupą Lubusz. Kwiecień zachował się jak ostatni zboczeniec. Kwiecień spił się jak świnia i poszedł się wykąpać do jeziora, a po kąpieli biegał wśród całej grupy wśród, której były tez kobiety z gołym tyłkiem na golasa przez co owe kobiety poczuły się tak zniesmaczone, że od tej pory Kwiecień nie był już zapraszany przez ta grupę na żadne wyprawy. Co ciekawe ktoś zrobił Kwietniowi w tym momencie zdjęcia i teraz Kwiecień bardzo się tego boi by nie wyszły na światło dzienne. Mało kto wie o tym, że niedawno Kwiecień wypisywał podobne esemesy co do Karola Sawiaka i Tomasza Sidora z pogróżkami i schizofrenicznymi tekstami również do członków grupy Lubusz.
Inny przykład. Dwa lata temu na Ślęży Zagórski zorganizował noc Świętojańską. Kwiecień przy tej okazji zaczął kręcić się koło Devi i skończyło się to tym, że stuknął ją na jakimś murku co widzieli świadkowie i ktoś mu też zrobił zdjęcie w tej sytuacji.
Kwiecień teraz panicznie się boi by te kompromitujące materiały nie zostały opublikowane i stąd dopuszcza się szantaży i gróźb wobec Karola Sawiaka i członków grupy Lubusz.
Oj dałbym wiele kasy za te zdjęcia dałbym ....
Ale jakby na to nie patrzeć są ludzie, którzy potwierdzają każde z tych słów jakie napisałem. Jest tych ludzi kilkanaście i to nie jest dla nich żadną tajemnicą. O tym wszystkim napiszę nieco więcej przy okazji gdy może uda mi się pozbierać jeszcze więcej informacji od świadków i materiałów, których Kwiecień się tak boi.
Kończąc ten wpis zastanawiam się jakim trzeba być świrem i jak Kwiecień musi się bać faktów mogących ujrzeć światło dzienne, że sięga po takie oszczerstwa jak grożenie mu, że S i S chcą go zabić.
Ach! Przypomniało mi się przecież coś bardzo znamiennego. Kto zliczy ile razy Kwiecień w swojej koślawej i groteskowej internetowej karierze na blogu czy w audycjach u Zagórskiego powiadał, że ktoś go chce zabić. Będzie tego z pięć razy oprócz tego na pewno.
Kiedyś chciały go zabić służby specjalne bo jakoby mógł ujawnić sprawy niewygodne dla... no właśnie dla kogo, a dzisiaj widzi w Sidorze i Sawiaku mścicieli żądnych jego życia.
Czysta paranoja.

DODATEK

Dzisiaj Karol Sawiak otrzymał od Kwietnia takiej oto treści esemesa:

..jesli przyjedziecie wygwizdac, zbojkotowac mnie publicznie u zadorskiego lub pobic to powiem co trzeba komu trzeba i zginiesz jak karaluch.

Zdjęcie tego esemesa będzie opublikowane jak się naprawi aparat fotograficzny w przyszłym tygodniu bo nie ma czym go sfotografować na razie.
I teraz sami zobaczcie. Kwiecień wpierw śle do Karola taki esemes, a potem wypisuje na blogu, że to on i Sidor chcą go zabić.
cdn.

wtorek, 11 marca 2014

być równym Bogu .

Od wielu lat odkąd na dobre zagościł w naszych domach internet obracamy się wokół ludzi wieszczących apokaliptyczne wizje podszyte okultyzmem. Jak się okazuje jak dotąd żadne z tych proroctw się nie spełniło/sprawdziło ani na jotę. Za to ci, którzy uważają się za okultystów i ich fani/profani nie mający o okultyzmie bladego pojęcia Przy każdej nadarzającej się okazji pieją w niebo głosy, że świat się kończy.
Nasz pinokio jest właśnie jednym z nich. Spadnie za dużo deszczu, a Kwiecień już pisze na swym blogu, że niechybnie jest to zwiastun otwarcia wrót. Zima nieco mocniej ściśnie, a już nasz Kwiecień widzi na niebie statki matki i rozdarcie czasoprzestrzenne. Gdzieś narobi się jakaś zadyma polityczna lub militarna, a Kwiecień ostrzega, że całą ludzkość chcą wybić za sprawą tajnych broni i spisków.
Tusk piardnie w telewizorze, a Kwiecień niczym nawiedzony ewangelista rzecze "POWIADAM WAM" !
Bo mało to razy użył tego zwrotu w ostatnich miesiącach? Co najmniej ze 3.
Tak więc nasz pinokio, jeszcze się nic nie wydarzyło apokaliptycznego, a już powiada, że dożył czasów, przepraszam dożyliśmy czasów "OTWARCIA WRÓT" lub "WIELKIEGO POWROTU" Powrotu? Zaraz jakiego, kogo? Kwiecień chyba ma jakieś zwidy mroków przeszłości gdy jego była powracała jak zły duch co miesiąc i wrzeszczała: Kurwa!!! Kiedy zapłacisz alimenty!!!?
Ja się zastanawiam /już coraz rzadziej/ co wiedzie ludzi takich jak Kwiecień w tak upośledzone meandry wizji tego świata? Czy to wpływ mediów? Chyba nie bo w tych mediach mainstreamowych nie ma aż tak wielu programów robiących z ludzi okult-debili. A może to wpływ przeładowanego internetu informacjami pisanymi przez jemu podobnych, którzy wzajemnie się nakręcają i podsycają apokaliptyczne wizje? Chyba tak patrząc na działalność większości Polskich ufologów i "badaczy" paranormalnych tajemnic i tajemnic wszelakich. Sumując ich wszystkich dokonania i wieszczenia ani chybił widać, że odwala im wszystkim równo, a co jeden to lepszy i wymyśla coraz to nowe proroctwa.
Kwiecień pisze, że do niedawna uważał, że te jego "nasze przeżycia" /bynajmniej mnie w to Kwiecińska nie mieszaj/, są "fanaberiami naszego umysłu" Ale z tekstu wynika, że kwietniowi chyba jako jednemu z pierwszych owe "fanaberie umysłu" przerodziły się w stan permanentnego przeświadczenia. Niedobrze z naszym Kwietniem pinokiem niedobrze. A jak znamy podobne przypadki padaki mózgowej to będzie coraz gorzej.
A tak przy okazji terminu "znamy" to właśnie dzięki Kwietniowi i takim jak on naprawdę poznajemy i uczymy się rozpoznawać wszelkiej maści padakowiczów umysłowych. Niezły termin przy okazji mi się napisał, padakowiczów umysłowych.
Owi umysłowi padakowicze wierzą w ochronę bogów, każdy padakowicz wierzy w innego boga gdyby ktoś nie wiedział i szykują się na wielkie "wniebowzięcie" przez otwarte wrota. Co więcej każdy padakowicz uważa się za posłańca jakiegoś boga namaszczonego misją ocalenia tego świata. Bo pamiętacie kilkanaście miesięcy mniej więcej temu jak Kwiecień przy okazji wieszczenia wcześniejszego otwarcia wrót zapowiadał, że w ciągu kilku dni wyjawi prawdziwe przeznaczenie kompleksu Riese? Ja pamiętam. I co? I nie wyjawił :( buuu.
Widać bracia bogowie przekazali mu, że to jeszcze nie czas, a misja ocalenia świata znów musi być przełożona...

poniedziałek, 10 marca 2014

Szlakami Riese w/g Dariusza Kwietnia

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/szlakami-riese-wg-dariusza-kwietnia.html


Mamy dzisiaj przykład kolejnego pozerstwa mającego na celu pokazanie, że Kwiecień jakoby odcina się od innych grup organizacyjnych i pokazanie, że owe grupy wprowadzają w błąd posługując się jego nazwiskiem. Kolejne pomówienie i pozerstwo, że niby popularność Kwietnia jest tak wielka, że inni chcą za pomocą jego nazwiska przyciągnąć na imprezę ludzi. Prawda jest taka, że po pierwsze nazwisko Kwiecień jest nie tak popularne jak sobie roi Kwiecień, a po drugie nikt po tym zbydlęciałym zachowaniu Kwietnia o zdrowych zmysłach nie posłużył by się jego nazwiskiem. No chyba by odstraszyć potencjalnych turystów.

Nie organizuję majówki w Riese.... jasne bo kto normalny zechciał by zaprosić bydlaka, który pomawia wszystkich dookoła i nęka ludzi schizofrenicznymi esemesami, chce komuś zrobić bydło w pracy no i co najważniejsze dzwoni do Caritas tylko po to by jednemu z dawnych kolegów narobić kłopotów pomawiając go o nieprawdziwe oszustwa? Kto takiego bydlaka zechciał by zapraszać na jakieś spotkania? No chyba tylko podobne bydle lub ktoś nie świadomy jakiego bydlaka zaprasza.
I ostatnie rzecz, Kwiecień nadal po mimo nie posiadania żadnych kwalifikacji do prowadzenia wycieczek, ani kompetencji bycia przewodnikiem usiłuje pokazać, że sam chce organizować wycieczki bez zezwoleń, uprawnień, kwalifikacji i niczego co by mu na to pozwalało. Nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie z takim nieodpowiedzialnym człowiekiem nigdzie. Tym bardziej, że już raz pokazał swoją nieodpowiedzialność pozwalając na jednej z takich wycieczek młodym kobietom wchodzić do jakiejś dziury w ziemi, która mogła się w każdej chwili zawalić i skończyło by się to tragicznie. Linka do filmu dodam jak go znajdę.

Ostrzegam, Kwiecień nie ma żadnych kwalifikacji przewodniczych i nie ma żadnego prawa organizować wycieczek. Nie ma ubezpieczenia i nie może z tego tytułu ponosić odpowiedzialności w razie nieszczęśliwego wypadku. No i również nie ma prawa pobierać żadnych opłat z tytułu organizowania takich wycieczek bo nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej.


DODATEK
A oto PRZYKŁAD na skrajną nieodpowiedzialność Kwietnia i przy okazji dowód, że wykonywał role przewodnika nie posiadając na to żadnych zezwoleń ani uprawnień.


Na poniższym filmie widać jak Kwiecień stoi przed wejściem w ziemi do jakiegoś szybu nad, którym stoją dzieci i młodzież. Kwiecień z przejęciem opowiada swoje banialuki, a kilka osób w niekontrolowany sposób przemieszcza się w terenie gdzie są wykroty i doły w, które w każdej chwili można wpaść lub, które mogą się osunąć powodując zagrożenie życia i zdrowia tych dzieci. Wykwalifikowany przewodnik nigdy by sobie na takie bezhołowie na swojej wycieczce nie pozwolił bo po pierwsze miałby wrodzoną odpowiedzialność za ludzi, a po drugie przepisy i przeszkolenie nie pozwoliły by mu zezwolić podopiecznym ryzykować życie i zdrowie i chodzić po nieoznaczonych szlakach przedtem sprawdzonych i zabezpieczonych. Ale Kwiecień ma to gdzieś i nie przejmuje się czyimś bezpieczeństwem. 

video
https://www.youtube.com/watch?v=-zxFMV5ltN4

Podobnych filmów Kwiecień zamieścił na swym kanale więcej tylko jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zniknęły bo pokazywały chwile gdy Kwiecień oprowadzał podobne wycieczki po jeszcze bardziej niebezpiecznych miejscach.
Zniknął na przykład film, albo go nie mogę znaleźć na, którym widać jak Kwiecień stoi przed jakąś wąską dziurą w ziemi w, której znajduje się jakaś dziewczyna usiłująca wejść do środka. Zwykła dziura w ziemi, która w każdej chwili może się osunąć i pogrzebać tę dziewczynę. Ci co oglądali ten film pamiętają to, że wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Jeśli ktoś ma w archiwum ten film bo wiem, że są tacy co sobie je ściągają to proszę o przesłanie.
Pytanie zasadnicze czy Kwiecień w dniu oprowadzania tej i innych wycieczek jakie pokazuje na swoim kanale w YT posiadał jakiekolwiek uprawnienia do pełnienia roli przewodnika?

DODATEK 2
Poniżej link do filmu na, którym Kwiecień oprowadza nielegalnie jako przewodnik grupkę dzieci i młodzieży po niebezpiecznych miejscach.A to kadr z filmu i dowód, że te banialuki wyssane z palca wciska dzieciom

Dziwię się ojcom i matkom tych dzieci, że pozwalają słuchać tych bzdur swym pociechom i stawiają Kwietnia im jako autorytet. 
Facet z urojeniami o skrajnie podłym i zbydlęciałym charakterze jest przekazicielem jakiejś w jego mniemaniu super wiedzy, którą sam sobie tworzy jak to mówi w oparciu o wywiady z bliżej nieokreślonymi ludźmi i informacje z tajnych źródeł. niedziela, 9 marca 2014

Podstrona WYDAWNICTWA

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/podstrona-wydawnictwa.html


Nasz pinokio w trosce o pamięć historyczną sprzedaje tutaj http://moje-riese.blogspot.com/p/przewodnik-po-riese.html swoje dzieła w celach zarobkowych bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Wszyscy wiemy, że każda sprzedaż w ilościach handlowych podlega opodatkowaniu i zarejestrowaniu. A nasz pinokio, ani ci co mu w tej sprzedaży pomagają/.../ nie posiadają zarejestrowanej działalności gospodarczej.
Tak więc nasz pinokio sprzedaje swe brednie pełne przekłamań i błędów nie legalnie tworząc szarą strefę.
Ja mówię temu stanowcze nie tym bardziej, że jak wszyscy wiemy zawartość tych dzieł jest w 100% bezwartościowa i szkodliwa poprzez zakłamywanie faktów i wymyślanie jego własnych wypaczających rzeczywiste.
Kwiecień nie jest historykiem, a tylko amatorem czytającym stare książki pisane w czasach głębokiej komuny, które są dla niego źródłem inspiracji w dopowiadaniu własnych wyssanych z palca faktów. W dodatku amatorem mijającym się z naprawdę ciekawymi faktami w niejednym miejscu. Te wszystkie bajki wymyślone na podstawie wspomnianych lektur nasz pinokio przeniósł na łamy swych wypracowań i chce na nich zarabiać.
Niestety te brednie są pokusą dla nie jednego rządnego sensacji czytelnika nie zdającego sobie sprawy, że największe tajemnice II wojny światowej i III Rzeszy są poza zasięgiem naszego jęzorowego eksploratora.
Nawet wykształconym historykom i ludziom w pełni wykwalifikowanym z racji swych zawodowych uprawnień i umiejętności jest czasem trudno dotrzeć do nowych i wartych nagłaśniania informacji, a co dopiero Kwietniowi. Kwiecień co najwyżej może sobie polatać po antykwariatach i starych bazarach z takimi PRLowskimi książkami, ale tylko historycy z prawdziwego zdarzenia piszą wartościowe książki, a nie tacy jak Kwiecień.
Na rynku jest taki ogrom wydawnictw poświęconych II wś, że nie sposób ich wszystkich wymieniać i dawać przykłady. To na pewno o wiele ciekawsza lektura zawierająca o wiele więcej informacji niż bajki z mchu i paproci naszego Kwietnia o wilkołakach, eksperymentach genetycznych i niestworzonych rzeczach jakie znamy "niestety" z jego opowieści.
Naiwnym jest ten, kto sądzi, że jak zaopatrzy się w materiały Kwietnia to powiększy swą kolekcję książek czy płyt o coś wartościowego. Tam nie ma kompletnie nic wartościowego, a jak jest to płacę 1000 zeta temu kto przedstawi mi z tych Kwietniowych materiałów jakąkolwiek sensacyjną i ciekawą, nieznaną i szokującą informację, a nadto na miarę wartości historycznej mogącej ukazać się w podręcznikach szkolnych o jakiej nie powiedzą nam jak to rzecze Kwiecień w mediach i nie napiszą w książkach.