niedziela, 14 grudnia 2014

WYLĘGARNIA DEBILI czyli największy debil internetu udający normalnego gościem w porozmawiajmy.tv-czyli w kolejnej wylęgarni debili i idiotów

Zacznę dziś od małej zaległości, czyli od podpalenia Zamku Książ.

Kwiecień na swym blogu napisał, że jest dumny, iż to na niego padło podejrzenie podpalenia tego zamku. Jakim trzeba być idiotą by tak napisać?

Oczywiście ten durny wpis ze spiskowym podtekstem kwiecień usunął z bloga zastępując go nowym:

Jak widać zmiana frontu z urojeniowego na względnie normalny po wyparowaniu % i otrzeźwieniu.


Poraz kolejny umysłowe karły

Jest to nic innego jak lament upośledzonego rezerwisty, którego nawet armia nie chce w swych szeregach. To, że trochę racji jest w tym co napisał to nie oznacza zaraz, że z naszego kwietnia jest taki normalniacha, bo nie jest. Nic nowego z resztą nie napisał, każdy to wie i każdy zna to od dziesiątek lat, że żołnierze zwykle pozostają na lodzie bez specjalnej opieki Państwowych władz. Przykłady znamy ze swego podwórka po II wś gdzie wielu kombatantów umiera w nędzy i niewdzięczności.

Ale budzi irytację, że takie zero, taki kłamca, taki jebany szkodnik, taki pasożyt i chwast jakim jest kwiecień takim wpisem usiłuje wpasować się w ramy patriotyzmu pisząc cokolwiek o honorze i umiłowaniu Ojczyzny!
Jakie trzeba mieć umiłowanie do tej naszej ojczyzny robiąc z historii jej cyrk i ściek bredni urojonych?
Czy prawdziwemu patriocie i kochającemu naszą Ojczyznę nie otwiera się przysłowiowy nóż w kieszeni gdy czyta takie treści pisane przez takie skończone świńskie bydle? czy nie zaciska się garść w twardą pięść?
I takie skurwysyny jak kwiecień KREUJĄ obraz patriotyzmu całą swoja działalnością, osobowością i chorym łajdackim intelektem.
Kwiecień poprzez zakłamywanie historii i kupczeniem tym kłamstwem
DOPUSZCZA SIĘ ZDRADY OJCZYZNY

....a za to kiedyś była jedna kara....
I chciałbym by wróciła.


Asgard i Wielkie Misterium - Dariusz Kwiecień      

No i doczekaliśmy czasów gdy rolę promotora bredni największego pajaca XX wieku przejął z rąk zagórskiego niejaki aleksander berdowicz idiota i manipulator, cwaniak i upośledzony umysłowo oszust lansujący te same brednie co jego poprzednik z niezależnatelewizja NTV ku szkodzie młodych naiwnych ludzi poszukujących co naturalne sensu życia i odpowiedzi na wiele zagadek.. Wystarczy zerknąć na ten materiał by wszystko było jasne:


Banda świrów takich jak zagórski, berdowicz i kwiecień doskonale wie, że chodliwym towarem na rynku młodych poszukiwaczy tajemnic jest brednia, mit, konfabulacja i każdy kit byle oprawiony w ramy profesjonalizmu. A takie ramy zagórski i berdowicz usiłują tworzyć prowadząc kanały na YT i serwisy internetowe by to wszystko wyglądało profesjonalnie i wiarygodnie.
TO SĄ CHORZY CWANIACY HOCHSZTAPLERZY I OSZUŚCI JAK NIE RAZ PISAŁEM ŻERUJĄCY NA LUDZKIEJ NIEWIEDZY, NAIWNOŚCI I CZĘSTO GŁUPOCIE.

Znalazł sobie przeto kwiecień nowe wrota do słania swego chorego przekazu w postaci kanału na YT berdowicza.
ALE ZACHODZI PYTANIE CZY TACY JAK KWIECIEŃ, ZAGÓRSKI I BERDOWICZ SĄ AŻ TAKIMI SZKODNIKAMI ZA JAKICH ICH BIORĘ?
Otóż nie drodzy Państwo bowiem to własnie dzięki nim ogromna większość społeczeństwa podchodzi z dezaprobatą do ich lansowanych głupot. Gdyby ich nie było nie mieli byśmy możliwości porównania i zweryfikowania racjonalnego stanu rzeczywistości z tym własnie urojonym jaki oni kreują.
Wielu ludzi nawet jeśli na chwile zatrzyma się przy ich tezach i skłoni się do ich przekonań to i tak twarda zdrowa rzeczywistość zweryfikuje te nierealne i nierzeczywiste brednie.
Na przykład berdowicz twierdzi, że ciało człowieka to hologram/patrz powyższy materiał na NTV/ i wielu ludzi może na chwilę odpłynąć w mistycznych wizjach holograficznych, ale jutro jak większość twarda rzeczywistość pokaże mu, że jego ciało to nie żaden jebany hologram tylko struktura, która czuje zmęczenie po przepracowanym dniu, przyjemność z odpoczynku czy choćby ciepło i zimno. I tym sposobem brednie takich jak berdowicz stają się chwilowym mitem pozwalającym jedynie co podatniejszym zapomnieć o trudach twardej cielesnej rzeczywistości.
Co nie znaczy, że w tym czasie niejeden ulegnie tym bredniom i na przykład nie wywali kilkudziesięciu złotych na bilet na kolejny ezoteryczny spęd czy na kolejną pseudo naukową pozycję książkową czy poradnik jak poznać samego siebie poznając holograficzną strukturę własnego ciała.

ROZCZARUJĘ WAS NA TĘ CHWILĘ I NIE SKOMENTUJĘ TYCH GŁUPOT JAKIE WYGADUJE KWIECIEŃ Z BERDOWICZEM.
Po pierwsze nie chce mi się słuchać, po drugie wiem, że macie swój rozum by tego też nie słuchać, a po trzecie jeśli już wysłuchacie to tu na naszym blogu macie szerokie pole do komentowania tych idiotyzmów bez obawy, że ktoś wan usunie komentarz lub go nadpisze atakami na was zarzucając wan, że to wy jesteście nienormalni.
Być może w swoim czasie jak to ostatnio bywa z pewnym opóźnieniem i ja posłucham tych kretynizmów z większą uwagą i coś dopiszę lub posłużę się co ciekawszymi i trafniejszymi komentarzami z YT pod tym materiałem.
NA TĘ CHWILĘ RADZĘ:
Nie słuchać tego bełkotu urojonego w ogóle, zająć się doczesnymi przyjemnościami, pracą, biznesem i zarabianiem pieniędzy by móc szukać pasji dających możliwość realizowania się na jakimś twórczym polu lub polu pozwalającym rozwijać realną wiedzę, świadomość czy sprawność intelektualną.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.
69 komentarzy:

 1. niedziela, 14 grudnia 2014
  To tak dla moich kolegów ,tych co przeżeli ....
  ich troje tato nie pij,

  TATO NIE PIJ PÓJDŹ JUŻ SPAĆ  Autor: Darek o 18:44 Brak komentarzy:

  To teraz pojechał hehehhe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis oczywiście wsiąkł....po wytrzeźwieniu hehehhehe

   Usuń
 2. Przecież on jest nawalony....hahahha...nawet pijacko oddycha....aleeeee breeeedziiiii!!!!!!!!!! I te siły Leopardów w Morągu HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA co za KRETYN!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko co mówią i piszą tacy idioci jak Kwiecień dewaluuje się zwykle już po roku najdalej po dwóch. Tyle czasu trzeba by najzagorzalsi wyznawcy jego bredni sami zobaczyli, że nic z tego co mówi nie sprawdza się i nie potwierdza. Dla tego Kwiecień wymyśla coraz to nowe głupoty by przedłużyć agonię swej wątpliwej popularności.
  Internet niestety umożliwił pewnego rodzaju formę psychicznego ekshibicjonizmu wszelkim debilom i świrom. Kwiecień z tego korzysta na całego podniecając się ilomaś łapkami w górę i poczuciem pozornej popularności patrząc na ilość odsłon swych materiałów.
  To jest ewidentna choroba, która udziela się sporej części widzów mających tak samo jak on inklinacje do konfabulacji i wierzenia w mity. A to woda na młyn takich jak Zagórski, Berdowicz, Rogala, Barski, Mizera, Kwiecień i cała reszta mitomanów głoszących jakieś prawdy objawione.
  Nikt z nich niczego nie dowiódł i nie udowodnił w swych teoriach. Ciekawe kiedy Kwiecień zacznie przekonywać, że ma kontakty z istotami z innych światów? Na moje oko już ma tylko cicho siedzi trzymając te bombę na ostatnią chwile tuż przed otwarciem wrót.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt o Riese coraz mniej....
   Najlepsze to to ze chudy był w wojsku , on nadal siedzi w strukturach... a ppor Polko był jego dowódcą... uhahahhahah, no i nieśmiertelne zssr (zamiast zsrr)

   Usuń
  2. Za jakiś czas dowiemy się że nawet Rokosowski Kwietniołakiem dowodził....ja pierdole....to psychicznie chory człowiek tzn. nie spełniony z urojeniami....chciałby zacząć w służbie u Hitlera i skączyć u Vadera w gwiezdnych wojnach....a ta chudzinka z tego Popierdolmy TV to też tak deko ultra ququ...Ale Kwitniuch górą,zjebał typa pytaniami...hahhahahaa...Taaaa Kwiecień w strukturach ciężkiej sraczki a chudy po obstrukcji w strukturze....

   Usuń
 4. To się nie dewaluuje po latach lecz od razu :),
  jak głupek wygląda w lipcu przez okno kiedy świeci słońce i jest 30 stopni w cieniu, i gada że widzi za oknem lodowiec to ....wiedz że coś się dzieje :-), a diabeł szepce mu do ucha że wrota się otwierają :-).

  Jak głupek stoi na plaży i mówi że pod koniec wojny w 1945r na Bałtyku tu właśnie 1000 m od brzegu zatonął transportowy statek Admiral Graf Spee .....to wiedz że coś się dzieje i słyszy szepty w głowie :-).

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Admiral_Graf_Spee

  Jak ci powie, że Rosjanie pod Gierłożem mogli ostrzelać Niemców z 70 kilometrów pociskami które ważyły 150 kg ......to wiedz że nie zażył znów leków :-)

  Jak ci powie, że w sraczu bunkra pod Malborkiem jest winda do 4 poziomu... to wiedz że popił te leki wódą :-)

  Jak ci powie że, zna Łotyszy, Ukraińców, i czyta maile z Chin .....to wiedz że po wódzie zapił piwem :-).

  Jak ci powie, że był w Wałbrzychu i zjechał pod ziemię 1800m i krew mu poszła oczami i doda.... ja jesce sce.....to wiedz że właśnie ma delirkę :).

  Jak poskrobie finką beton, i orzeknie że to najlepszy beton na świecie i nikt jeszcze na świecie dotąd takiego nie wyprodukował......to wiedz że w nocy znów rozmawiał z Księżycem :).

  Jak podpali wersalkę w lesie .....to wiedz że ma już dreszcze, od wciągania tajemniczego proszku RWD nosem. :-)
  Był taki senator P. co twierdził jak go sfilmowali kiedy biegał w sukience, że to co wciągał nosem to są sproszkowane leki :).
  Pewnie obydwaj leczą się u tego samego doktora :)

  Kiedy popierdoli mu się podpalenie wersalki z podpaleniem Książa ....to wiedz że znów ma fazę :-)

  Jak wyciągnie stare banknoty z bazarku w Łodzi i obwieści , że to są dowody na otwarcie wrót to znaczy .....że jest po rozmowie z innym głupkiem Aleksandrem bzdurowiczem tym co kręci te filmy dla idiotów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BEST COMMENT EVER!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  2. Anonimowyniedziela, 14 grudnia 2014 21:24:00 CET

   Jeden z najcelniejszych postów jaki można sklecić.

   Usuń
  3. A może dlatego, że służy w zssr ( związek socjalistycznych schizofrników riese)

   Usuń
 5. O Jezusie i Maryjo , właśnie się dowiedzieliśmy że kwiecień był w oddziałach Gromu , służył pod Generałem Polko w czasie kiedy Polko był podporucznikiem i uczęszczał w tym czasie na uczelni na wykłady. Ale faza :-). całkiem mu się mózg odkleił :).

  kwiecień żołnierz zawodowy he he , od lat wszyscy pytają jaki numer jednostki ??, a on co ?? , zajączki robi i debilne miny :-).
  Jakiś teraz niby najemnik z Gromu , był w Kosowie, Afganistanie, na wzgórzach Golan i w Afrika korps :-). To się lepiej ogląda jak ten film :)
  https://www.youtube.com/watch?v=gzSBnIjEYm0

  Chociaż jest pewne porównanie, daun to taki czarny rycerz :)


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilość bzdur wypowiedzianych w tej TV przekracza rzeczywiście rubikon :)
   Eichman porwany z ulicy w Izraelu i wywieziony ponownie przez Szymona Wizenthala na pustynie i tam zabity :). Nie da się tego oglądać i słuchać.

   Usuń
  2. Dla tego nie oglądałem jeszcze :) Poczekam, aż się uzbiera nieco komentarzy i je wstawię w dodatku, choć to co już piszecie zachęca do posłuchania i rokuje niezła zabawę :)

   Usuń
  3. No nie kwietnia przyjechało zbadać do rzeczki aż trzech psychiatrów, no nie mogę ale się odkleił. I jeszcze mu w Rzeczce papier wystawili wszyscy trzej że nie ma odklejonego mózgu. :-).

   Kwiecień to byli Trzej Królowie, oni ci przynieśli trzy flaszki, po wypiciu których w następnym filmiku z cyklu brednie wersalki dowiemy się że jesteś nowym Mesjaszem :-).

   Usuń
  4. Nie trzech a czterech bo potem mówi pod koniec że przyjechał czwarty :0. Taka ilość lekarzy psychiatrów w jednym miejscu wyraźnie wskazuje że to nie była Rzeczka tylko Tworki albo Bolesławiec :-). I nie przyjechali, a robili obchód na oddziale :-).

   Usuń
 6. W Kosowie,Afganistanie,Golan,ZAWSZE RATOWAŁA GO Z OPRESJI MADZIA!!! Spec Soldier Madzia....wszędzie go maltretowali i topili w studniach a ona go ratowała...GDZIE NIE BYŁ NASZ DARIO???? Już mówie-w wojsku nie był,ale teraz jako NSR czuje się jakby był wszędzie HAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHAAA pierdolenie typowego psychola

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MtUd-Ip6kbQ

  "Mówca co chwilę wykonuje gesty które zdradzają kłamcę, pocieranie nosa i jego okolic, dotykanie pocieranie policzków, różnych okolic twarzy, drapanie się po ramieniu, drapnie się pod okiem i przeciąganie ręką pod nosem, spoglądanie w sufiit".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. 1. Zakrywanie ust

   Zakrywasz usta ręką, ponieważ twój mózg nieświadomie prosi by przemilczeć kłamliwą wiadomość, którą chcesz powiedzieć. W różnych sytuacjach, gest ten może być wykonany kilkoma palcami przy ustach albo zaciśnięciem pięści, jednak ich znaczenie jest podobne.

   Niektórzy ludzie próbują wprowadzić w błąd, zakrywają usta kaszląc lub fałszywym ziewnięciem. W jednym z moich ulubionych filmów, "Ojciec chrzestny", możesz zauważyć, że gdy aktorzy grają gangsterów, którzy dyskutują o swojej nielegalnej, zbrodniczej działalności, często używają tego gestu, by pokazać, że są konspirują. Często jest to również wykonywane w świetnym serialu "Rodzina Soprano", kolejny film, który uwielbiam.

   Gdy ten gest jest używany, może pokazywać, że ktoś kłamie. Jeżeli jednak zakrywa usta, gdy Ty mówisz, może to wskazywać na to, iż czują, że coś przed nimi ukrywasz.
   2. Dotykanie nosa

   Dotykanie nosa może zawierać kilka potarć nosa, może być szybkim jednym potarciem albo ledwo zauważalnym dotknięciem.

   Ten gest powinien być odczytywany w generalnym schemacie. Jeżeli robisz tak jak ja i obcinasz swoje włosy nosowe i wtedy, jeśli rośną z powrotem możesz czuć swędzący noś! Ewentualnie można mieć katar.

   Jest wiele badań, które ukazują, że nos nas swędzi wtedy gdy kłamiemy. W Chicago, naukowcy z fundacji badań smaku i zapachu odkryli, że gdy kłamiemy są wydzielane substancje chemiczne, powodujące podrażnienie tkanki wewnątrz nosa. Przedstawili również, że wzrasta ciśnienie krwi i nos chwilowo się zwiększa. Tak, to jest prawda w opowieści o Pinokio!

   Zwiększone ciśnienie krwi "pompuje" nos i powoduje że nerwy w nosie zaczynają swędzieć, które trzeba zaspokoić szybkim przetarciem. Ot cała filozofia.
   3. Pocieranie oka

   Pocieranie oka jest często drogą mózgu do blokowania kłamstwa albo unikania patrzenia na osobę, która jest oszukiwana.

   Mężczyźni zwykle pocierają oczy lub odwracają wzrok gdy mówią kłamstwa. U kobiet jest mniej prawdopodobne pocieranie oczu, używają bardziej subtelnego dotknięcia pod okiem.

   Bez wątpienia słyszałeś powiedzenie "kłamać przez zęby". Kiedy ktoś kłamie, często zaciska zęby, nakłada fałszywy uśmiech i pociera oczy. Jest to częsty zbiór gestów używanych gdy ktoś kłamie.
   4. Chwytanie się za ucho

   Nie mam na myśli tego, jak mój nauczyciel ciągnął mnie za ucho gdy przyłapał mnie na rozrabianiu w szkole.

   Jeżeli sprzedawca mówi do klienta "kosztuje tylko 150zł za usługę" i jeżeli klient potem chwyta się za ucho, patrzy gdzieś dalej i mówi "wydaje się być dobrym interesem". To może być próbą słuchacza by "nie słyszeć zła".

   Próba blokowania słów, które się słyszy odbywa się poprzez ciągnięcie płatka ucha, bądź chwytanie za nie. To jest "ulepszona wersja" dziecka, które kryje uszy, o której wspomniałem wcześniej.

   Chwytanie ucha, może być często znakiem który ukazuje, że ta osoba usłyszała wystarczająco dużo. Często jest to oznaką, że jest ktoś zaniepokojony.
   5. Drapanie się po szyi

   Używamy palca wskazującego głównie dominującej ręki do podrapania się po szyi. Zwykle drapiemy się mniej-więcej 5 razy. Ten gest pokazuję wątpliwość i jest często używany gdy ktoś myśli, że nie zgadza się z tym co usłyszał.   6. Poprawianie kołnierza

   Na pewno słyszałeś powiedzenie "robi się coraz goręcej pod kołnierzem".

   Desmond Morris wykazał, że kłamstwo często powoduje swędzenie w delikatnych tkankach szyi i osoba musi się podrapać. Powiększone ciśnienie krwi przez kłamstwo powoduje pocenie się, często występuje to na szyi, szczególnie, gdy osoba która kłamie domyśla się, że inni wiedzą o kłamstwie.

   7. Wkładanie placów do ust

   Ten ruch często wykonujemy nieświadomie i jest postrzegany jako próba przywrócenia ochrony matki podczas ssania piersi, często wykonujemy go, gdy nam się podniesie ciśnienie. Dzieci często ssą palce lub noszą smoczek by zastąpić pierś matki, potem już jako dorośli często wkładają palce do ust, papierosy, długopisy lub żują gumę.

   Palce w ustach są używane, by pokazać potrzebę otuchy.

   Usuń
  2. Amerykański lekarz Milton Erickson odkrył m.in., że w zależności od tego czy mówimy prawdę czy fikcję – patrzymy w różnych kierunkach. Osoba, która kłamie będzie patrzeć w lewo i w dół.

   Usuń
 8. Wysłuchałem .JA PIERDOLE CO ZA DEBIL !

  OdpowiedzUsuń
 9. Ilość jego wcieleń i objawień przekroczyła już stan krytyczny :), :) :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I te samoloty co z silników wystrzeliwują rakiety. Trzech psychiatrów to za mało, tam potrzeba 10 psychiatrów i jeden sanitariusz z kaftanem :), bo Nasz Napoleon podpali w końcu magazyn z wersalkami . On jest przekonany że jest jakimś snajperem z Gromu co przyjechał z misji. Zaczyna wyglądać na to, że ten szaleniec staje się niebezpieczny dla otoczenia, tak patrząc na tą gestykulacje mimikę i obłęd w oczach to widać że potrzebuje pomocy :(.

  OdpowiedzUsuń
 11. No i wylazło znów to koszerne kłamliwe pomiotło ze swoimi pobratymcami.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale dzieki aprilowi zrobimy studium psychiatrii i psychologii, gestów werbalnych i nie werbalnych, ;;; dbajmy o aprilla to cenny przypadek hahhahha

  OdpowiedzUsuń

 13. P.S.
  Nie kojarzcie mnie z chorą partią jednego z braci który okradł by i nawet księżyc.
  Autor: Darek o 14:55 Brak komentarzy:

  Hm... jak znam te bajke to chcieli ukrasc ksiezyc , a nie okrasc ..... chyba ,ze miałem pomrocznosc czytajac

  OdpowiedzUsuń
 14. Ma jakieś żale, pewnie zajebali mu ten księżyc jak siedział w tej studni i wilki do niego gadały :), od tego momentu ma milion osobowości :). jaźń mu się rozszczepiła.

  OdpowiedzUsuń
 15. Kwiecien jak zwykle-napierdolony jak messersmittch, wyglada jakby mu cisnienie mialo rozjebac ten pijacki ryj, pewnie ma mgle przed oczami przy takim stanie pikawy albo mu jakies plamy lataja.
  Siedzi najebany w tej piwnicy u geszefciarza w Rzeczce i pierdoli takie banialuki na zejsciu z wody, proszku RWD (amfa) po ktorym gada i gada, wszystko przyprawione haloperidolem.

  Co nazwisko-to bzdura, co nazwa miejsca-to zmyslone pierdoly. Narkotyczny amok najebanej swini przemawiajacej do debil i analfabetow, durni bez szkoy.

  Niedlugo oglosi ze to on samodzielnie zdobyl Umm Qasr a potem gasil szyby naftowe swoja mycka.
  Typowe bajki wioskowego glupka, chyba kazdy zna w otoczeniou jakiegos idiote ktory cisnie takie kity, opowiada o swoich niezwyklych rajdach samochodowych, gdy przychodzi z wojska (jak byla zasadnicza) to opowiada jak skakal z helikoptera podczas gdy sluzyl na kuchni itp.
  Dorabianie bohaterstwa do swojego niespelnionego zycia, zycie w urojeniach i klamstwa dajace satysfakcje niedowartosciowanemu przegrywowi zyciowemu.

  OdpowiedzUsuń
 16. Kwiecien zobaczyl zajawke i juz napiernicza:

  https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI

  Tak wygladaja zrodla jego rewelacji.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wyklad Kwietnia z atomistyki urywa leb przy samej dupie.
  Opis budowy sarkofagu z powloka 2 metrow zlota czy jego herezje dotyczace reaktora wolaja o pomste do nieba, to belkot debila ktory z zakresem swojego pojmowania swiata nie dalby rady w szkole specjalnej.

  10:40 Latajacy nagi ruski ze szpiczastymi uszami uzbrojony po zeby, czyli mamy do czynienia z amerykanskim amorem... To jest Wloch?

  -Krem. Kreym.
  -Kreml?
  -Krem. Krym.
  ...

  Analfabeta historyczny, totalny dyletant.
  Parasol w dupie niech se otworzy, to bedzie mial Otwarcie Wrot.

  Co ja ogladam??!

  Naprutego wariata z przyjebanym kolkiem siedzacym kolo niego.
  Siedza te dwa debile i wkrecaja sobie pierdolenie o szopenie.

  OdpowiedzUsuń
 18. "Karzdy ponirzony rzołnież, wachać, wieżę, iż.." to błędy ortograficzne z postu p. Dareczka. Oj.. faktycznie z nim jest źle. Ha, ha

  OdpowiedzUsuń
 19. Kamieniograf i trzech psychiatrow....hahahahahhaha!!!
  Codziennie odwiedzaja go psychiatrzy, wczoraj odwiedzilo go dwoch....no nie wyrabiam.

  Reakcja tego dupka ktory nie wyrobil ze smiechu na te tanie pierdolenie-bezcenna.
  :)


  No i kolejna podsrywka z ta zwyrodniala wizja krzesla do srania i spamowania przeciwkwietniowego.

  Do tego zamieszkuje go 666 esesmanow i ktos opieka sie nad ogniskiem zeby ich z niego wypedzic.

  Nastepnie zdradza trajniki strategii, swobodnie ferujac liczbami...szyje scenariusze.
  A dupek na to ...Bielucha nie, nie strzela.
  Kwiecien zbity z tropu pierdoli o AWACS...bredzi bajki o lotnictwie, co za patologia umyslowa.

  Dalej Smolensk jako czesc Wielkiego Misterium.
  BINGO! Detektyw Kwiecien jak zwykle rozwiazuje tajemnice.

  Co on pierdoli o tym banditenplatz? Znow bajka.

  Nastepnie Dareczek gwiazdorzy i chelpi sie wymyslajac bajki o swojej urojonej popularnosci. No i jakby-trzeba podkreslic wlasna poczytalnosc poprzez wymyslonego psychiatry.
  :)

  Teraz kolej na demoniczna recepte zniszczenia miasta, kupowac ludzi przez wodke, hajs i dziwki tak zeby sie wybili niczym bezmyslne ameby.
  ~Super pomysl kurwo.

  Pokazemy mapke Hollow Earth, popierdolimy troche a na koniec dojebiemy o dzieciach w armii RPA(czy on wie jak wyglada armia RPA??).


  55:48
  Wielki final-teraz pora na publiczne pomowienia nijakiego Tomasz S. oraz Karola (wiadomego). Porcja wysrywow i chwalenie sie popularnoscia, dalej pogozki bezsilnego popierdolenca w asyscie dupka.
  To teraz jest juz was dwoch debili.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądy są nierychliwe, mielą powoli, ale i jego przemielą za pomówienia.
   Właściwym by było kiedy będzie sprawa sądowa zgłosić wniosek aby go psychiatra przebadał. Przy tym materiale dowodowym opinia była by jedna.

   Usuń
 20. Polemizowanie z wariatem nie ma sensu z samej zasady, tym bardziej polemizowanie z grupką wariatów.

  Nie wspominam tu cwaniaków, którzy na półgłówkach robią kasę. Polemizowanie z cwaniakami-sekciarzami to walka z wiatrakami, od niepamiętnych czasów robią kasę na niestabilnych emocjonalnie i umysłowo ociężałych osobnikach.

  Wszelkiej maści niby nawiedzeni, którzy czerpią "wiedzę z głębin kosmosu" jeśli
  nie działają altruistycznie i robią na tym kasę, to wiadomo że to są manipulatorzy i cwaniacy.

  Jakieś Eismany, Człowiek magneto, Wróżki Aurelie, Człowiek-Yeti. Im dziwniejsza nazwa tym więcej półgłówków nie radzących sobie sami ze sobą tam zostawia kasy.

  Za tą półgłówków kasę Eismany i Wróżki Samanthy latają do ciepłych krajów opalać się na hamakach. Tam też spotykają się ze wszystko wiedzącymi Makumbami, co podnosi ich wiarygodność w oczach niedowartościowanych i nie potrafiących samodzielnie myśleć półgłówków.

  I tak tworzy się zamknięte samonapędzające się koło robiące kasę.

  Jak sam mówi Aleks bzdurowicz , za Eismana trzeba tyle zabulić że go nie stać. Ale sam bzdurowicz zrobi warsztaty obniży stawkę i wtedy przylecą półgłówki z nadzieją że dostaną od Aleksa "Kosmiczną wiedzę Eismana " :).

  Półgłówek przecież nie wie, że należy usiąść w kącie pokoju lub w lesie, i po prostu oddychać wciągając powietrze nosem do przepony i wypuszczać ustami w jednostajnym rytmie. Dowie się tego od " oświeconego Aleksa" za jedyne 500zł. Jak pójdzie do " jaśnie oświeconego Eismana" to dowie się tego za 1000zł.

  Eisman podobno myślał nad tym trzydzieści lat, i bierze 1000zł za warsztaty, półgłówek nie pomyśli, że jak by skorzystał z komory kriogenicznej za 100zł to by mu reumatyzm przeszedł :). Trwało by to parę minut bez bzdurnych tygodniowych latań w gaciach i na bosaka na Śnieżkę.

  A jeśli już, to może sam zdjąć buty założyć krótkie gacie i bez Eismana tam polecieć :), ale półgłówek potrzebuje wydać 1000zł i lecieć z "Oświeconym".
  Więc jeśli "oświecony" jest mu potrzebny do wejścia w gaciach na Śnieżkę to półgłówka sprawa. W końcu to jego kasa. :-).

  Zaś Wróżka Samantha spojrzy w karty i zasugeruje mu, że zachoruje na nerki i tak półgłówkowi wkręci w podświadomość, że za pół roku półgłówek pojedzie do szpitala. Wtedy będzie głosił radosną nowinę o "wszystko wiedzącej" mającej nadzwyczajne moce. Jak widać świat jest pełen krętaczy i pełen półgłówków dających się wykręcać. Ale tak było od tysiącleci i tak pozostanie, gdyż nic się nie zmienia, lecz przyjmuje jedynie inne formy wyciągania od naiwnych kasy.

  OdpowiedzUsuń
 21. Widzieliscie jaki jest napruty w tym nowym filmiku na porozmawiajmytv?
  To jest rozmowa z nawalonym menelem, belkoczacym, machajacym lapami, nadmiernie gestykulujacym z braku slow.
  Trest taka jak stan umyslowy.
  Jakbym widzial pijana swinie Aleksandra Kwasniewskiego, machajacego bezladnie rekami z braku slow w alkoholicznym amoku.
  Dno.

  OdpowiedzUsuń
 22. Czubek w akcji
  http://1.bp.blogspot.com/-8lHowIjxlDc/U3UYJQS5HeI/AAAAAAAAAWI/qJCnrYAlRwQ/s1600/Kwiecie%C5%84+z+no%C5%BCem+wok%C3%B3%C5%82+szyi+ch%C5%82opaka.gif

  OdpowiedzUsuń
 23. Hehehe mimo, ze w pomieszczeniu czapka i okulary musza byc hahaha

  OdpowiedzUsuń
 24. Moze zrobimy TOP 10 najepszych odjazdow kwietnia w 2014 r :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Strony Rumuńskie i Ukraińskie prześcignęły kwietnia o NEONY świetlne :), ot daun :-).

  kwiecień baranie, świetlne NEONY to masz w durnym łysym pustym łbie analfabeto.:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo jak zamiast KREML dopierdolil KREM, po chwili KRYM.
   Ten koles go poprawil ze KREML, a ten znow KREM, KRYM a kolo mu znow KREML a debil na to: KRYM.
   Nie mam slow i nie mam pytan…

   Usuń
 26. Jak na jednym z bzdurnych spędów jakiś koleś powiedział baranowi że poligon w Bliźnie nie leży na wybrzeżu to daun głupio się uśmiechając pomachał łapkami i zapodał że no tak ...Blizna leży trochę na wybrzeżu, a trochę w centralnej Polsce :-). Na jednym z tych durnych filmików pokazywał Słowiański znak "ręce Boga" i wciskał że to Okultystyczny znak Ahnenerbe, z którym jak się SS-man pojawił to wszystkie drzwi były otwarte. Bo miał niby ten znaczek

  ....takie opowieści świrka z Łodzi, który nawet nie wie jakie odznaki nosili funkcjonariusze Ahnenerbe. Nie ma co komentować tego steku bzdur.

  OdpowiedzUsuń
 27. Amor zaś jest z Ameryki....nie z Ameryki tylko z Włoch??? , aha to nie wiedziałem ..pozdrawiamy Włochów :).

  A ja pozdrawiam hrabinę von der Riese znaną okultystkę z Kamiennej Góry, która na schodach ruin starej knajpy tam gdzie pokazywał kwiecień wybitną ręką miała ołtarz okultystyczny, o którym to mówią spędzani tam do oglądania tego cyrku jacyś więźniowie, z którymi kwiecień ma telepatyczny kontakt. :)

  Z tego miejsca pozdrawiam też Księżną Deisy z Książa, znaną przez kwietnia w tym czasie jako babcia okultystka lub Wilczyca :-), która to urządzała w przyległym parku seksualne orgie uczestnicząc w nich o lasce. Znana była również jako Stokrotka lub Irma. Pozdrawiamy też przy okazji reżysera porno filmu który to nakręcił :).

  Jak już nam wolno to pozdrawiam również nieistniejące od 70 lat baraki z GrossRosen, które to wg. kwietnia leżało w Polsce, i z którego to GrossRosen w tajemniczy sposób te nieistniejące, a raczej istniejące w tej kwietniowej rzeczywistości baraki zniknęły dwa lata temu, co widział naocznie sam daun przez swoje magiczne okulary :), nawet wie że udały się do Austrii. :-)

  Pozdrawiamy również wszelkich kierowników Archiwów z naciskiem na ARLOSEN i GrossRosen, i życzymy im aby bardziej pilnowali ksiąg kwerendy, gdyż po korytarzach lata jakiś daun w panterce, i nie wpisany w księgi kwerendy czyta archiwa :). Może ma pelerynkę Harego Pottera i trzeba tam założyć czujniki na ciepło ?? :-).

  Życzymy też uczestnikom kursów przetrwania robionych przez naszego ulubieńca wielu wersalek, tamponów i tajemniczego proszku.
  Oczywiście życzymy tych wersalek na wysypisku śmieci, a nie w lasach, w których jest wystarczająco dużo opału. Życzymy również nie spotkania na swej drodze nożownika, po naukach "komandosa" i jego "Kursie",:), ponieważ pierwsza zastosowana kwietniowa "technika" zaprowadzi was na cmentarz :-)

  Życzymy też wszelkiej maści półgłówkom oraz gimbusom kogoś kto wleje im trochę oleju do głowy :-).

  OdpowiedzUsuń
 28. No prosze nowa profesja- nasz harcerz ma juz chyba wszystkie sprawnosci :)

  https://www.youtube.com/watch?v=0pbxGhCov1E

  OdpowiedzUsuń
 29. (7:50) Wilelm Todt hahhahah
  https://www.youtube.com/watch?v=tiDzU2Hw2Vw

  OdpowiedzUsuń
 30. A po minucie (8:48) Wilchelm Todt staje sie Albertem Todt hehehe

  https://www.youtube.com/watch?v=tiDzU2Hw2Vw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam Oj tam, nie ważne że ma inaczej na imię , przecież dałn już to wytłumaczył , TODT miał wiele imion :-). . Miał na imię Wilhelm, Albert, Otto, Otton, Morytz , Hans.
   W innej rzeczywistości on ma codziennie inne imię, ba... on może mieć za dwie minuty inne imię :-), lecz nigdy nie miał na imię Frytz :). Ale to nie ważne, ważne że pan Darek mówi. Nie ważne co, ważne że jest na scenie i nadaje :-), półgłówki płacą i szafa gra,.

   Brawo panie darku, szacun panie darku, olbrzymia wiedza panie darku, nareszcie u Aleksa bzdurowicza nowy film z cyklu nie z tego świata :), w programie pan darek 'Komandos" w arafatce, człowiek lodu, człowiek-miś koala, wróżka Aurelia, kobieta z brodą, człowiek magnes, Alex człowiek armii z trudem sklecający zdania, i cała ta cyrkowa menażeria pasożytów i nierobów, serwująca do wiernych słuchaczy, kity z prosto z niebiańskiej satelity.

   Usuń
  2. Jak to mówią ? .....nie ważne czy kłak czy wełna, ważne aby dupa była pełna :)

   Usuń
 31. Byliśmy akurat pod wami, nie wiem czy akurat pod wami :), a może w byłem w knajpie :), Na Dolnym Śląsku nie ma podziemi, nie ma niczego, ale jest :).
  IV, X, albo jedenasty wiek :) , nie ma ale jest :) ma gościu rozrzut. Lata po wiekach jak helikopter w ogniu :). a dlaczego by nie na przykład III wiek ? , a co to szkodzi dodać jeszcze II wiek ?? dla niego to pikuś pięć wieków czy dziesięć w jedną albo w drugą :-). Głuptaki wszystko łykną.

  Nawet ostatnio udowodnił ze Browar w sobótce stoi na czymś co przypomina IX , X i XI wiek , dobre :-), Ciekawe jak to udowodnił ? , pewnie wywróżył to ze znaczków pocztowych albo z Atlasów, a może pisało o tym w przeglądach technicznych??. Eeee, chyba nie , na pewno to udowodnił badając cegły finką :-).

  Był nawet w komnatach magmowych pod Ślężą :-). Niezły odjazd. Musi się mocno skupiać na tym aby się nie wypierdolić bo nawalony jest ostro :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kariera dariusza Dyzmy.
   Jemu to powiedziała wnuczka Himmlera, która do niego przyjechała specjalnie do Tuczna.
   Stelle Hilfe się dowiedziało w Austrii, że nasz cudak Dyzma jest na tropie kapliczki grobowej ze szklaną trumną i dachem z bombowca B-coś tam :) , więc natychmiast wnuczka Himmlera spakowała walizki i przyjechała do Tuczna aby cudakowi powiedzieć, że jest na właściwym tropie :).

   Przy okazji nauczyła się "polski mówić" , aby mogła się z cudakiem skomunikować na jego poziomie ;-). W tym czasie dzwoniło do cudaka wiele znamienitych historyków , profesorów i naukowców nawet z Wysp Owczych i Chin aby u naszego poligloty zaczerpnąć nieznanej nikomu do tej pory 'Wiedzy".

   Wiedzę tą nasz cudak zdobył od wilkołaka co do niego gadał w studni jak był dziecięciem oraz oczywiście od Księżyca.
   Następnie pogłębiał ją jako kamieniarz w Łodzi tłukąc kamienie i pracując jako grabarz. W tym okresie swej bogatej kariery miał wiele światłych przemyśleń, które zapisywał w swym czarnym tajnym notesie :).

   Usuń
  2. Kariera dariusza Dyzmy cd.
   Potem doktoryzował się jako palacz w kotłowni pewnego zamku pod Ślężą, gdzie uzyskał klauzulę dostępu do dużej ilości flaszek. Za co otrzymał dyplom sierżanta, oraz kopa w dupę od właściciela :-).

   Wtedy z tym dyplomem ukończenia wrzucania węgla do pieca, jako sierżant, snajper i miszcz Kraf Maga wstąpił do Gromu i podjął służbę pod Generałem Polko.
   Tu ich drogi rozeszły się bo Generał Polko poszedł na prawo, a nasz Dyzma na Lewo czyli wstąpił do nieistniejącego już w tym czasie PZPR :).

   Wtedy to kariera naszego Dyzmy potoczyła się w oszałamiającym tempie , ponieważ cofnął się w czasie i mając 17 lat pojechał z misją na wzgórza Golan gdzie Rabin naszemu koszernemu przepowiedział że zostanie Mesjaszem :).

   Ponownie wrócił do przyszłości i pojechał na misję do Afganistanu skąd wrócił już w stopniu kaprala :-). następnie wykonywał wiele misji bojowych i historycznych. Po których zostało mu wiele wiatrówek na ścianie oraz wiele tajnych dokumentów w tym Atlasów Świata i Przeglądów Technicznych :-).
   W tym samym czasie rozdwaja się i roztraja, gdyż jak można było dowiedzieć się z jego nieistniejącego dziś forum był przewodnikiem w podziemiach Dory i mówiąc w niezrozumiałym do dziś języku objaśniał Niemcom jak Dora powstała.

   Lecz "Kariera" dopiero miała się rozpocząć.
   Po spotkaniu ze Zbyszkiem Dawidowiczem w czasie kiedy nasz "komandos" sprzedawał plastikowe łuki pod sztolnią w Walimiu dostał oświecenia , że założy własny blog.

   Ale w miedzy czasie musiał się udać w tajnej misji w pewne miejsce do Wrocławia gdzie miał wyciągnąć nieznane nikomu informacje od uwięzionych tam w domu bez klamek Napoleonów i wcieleń Hitlera :).

   Po wyjściu za bramę natknął się na zagórskiego, z którym się udał natychmiast na Dworzec Główny i pokazał mu studzienkę kanalizacyjną oraz windę na peronie, której nie ma a jest, i którą to w jednym z odcinków Hansa Klossa z Beatą Tyszkiewicz , ktoś niby zjeżdżał do podziemi :).

   Po tym wydarzeniu, za ujawnienie tajemnicy kanalizacji Dworca, Shwarce Thule dokonało na niego zamachu samochodowego, a potem służby wtargnęły i zarekwirowały mu arsenał jaki przywiózł ze swych misji.

   Teraz już kariera Dyzmy nabrała rozpędu, powrócił do Ludwikowic i wraz z innymi "międzynarodowymi specjalistami" pod muchołapką zaczął jako główny Mesjasz otwierać Wrota.
   Jak się Szpakowski temu przyglądnął, to wypisał mu awans na Generała Brygady i kopnął w dupę na szczęście.

   Przez pewien okres tajna zmowa byłych 90 letnich SS-manów osesków w pampersach na amfie działała, spał nasz "komandos" w szopie na Włodarzu i jeździł pociągami towarowymi.

   Ale tu w sukurs przyszedł znów zagórski, który przeprosił się z "komandosem", zbił trochę na nim kasy i dał mu dyplom Marszałka oraz jak zwykle kopa w dupę na szczęście.
   Maturzyści wiedzą o czym piszę , sam zainteresowany nie wie bo edukację zakończył w nieukończonej zawodówce włókienniczej :).

   Teraz nasz ulubieniec udziela cyklu prelekcji oraz pokazów filmowych oraz pisze 'Przewodniki", "opracowania naukowe", udziela wywiadów, jest sprawozdawcą z targów książek, oraz jest aktorem komediowym kręcąc filmy dla gimbusów, w których tropi tajemnicze kupki kamieni:-) oraz tajemnicze dołki w polach.

   Usuń
  3. Mistrzowskie!
   :)

   A mogl spokojnie sprzedawac plastikowe luki i inne ambitne dewocjonalnia produkcji chinskiej pod Walimskimi sztolniami. Mialby jakas bude dla psa na zimne noce, cieciowke na parkingu, zrec by dostal, moneta by byla zeby sie najebac, czasem wychaczyl by jakas torebke nieostroznej turystce i zwalil na wilkolaki co to grasuja i kradna-po czym balowal tydzien.

   Gdzie nasz Napoleon leczyl sie w Wrocku?
   W ktorym szpitalu?
   http://dczp.wroclaw.pl/o-szpitalu
   http://www.psych.umed.wroc.pl/content/view/202/183/

   Czy on czasem nie robil jakiegos filmiku pod tym starym szpitalem psychiatrycznym?
   ;)

   Usuń
 32. On nawet wie z którego wieku była studnia co ją napotkał i skąd był kamień, On ma rentgena w zachlanych gałach i od razu widzi że granit na którym spoczęło jego kaprawe oko to ze Strzegomia a nie z kamieniołomu w Górce, wie nawet to czego nikt na świecie nie wie, że on był z IX wieku. Poskrobał finką i wie :-).
  Udowodnił to. To jest dowód na to że ze Strzegomia i że IX wiek. :-). Kubuś jakich mało :-).

  Wciska pierdoły jak zwykle z kapelusza, wież Bismarcka w Polsce jest około 170, tak gada. Gada jak zwykle pierdoły wież w Polsce było 40 a jest 17.

  A na całym świecie wież Bismarcka było około 240-250, to skąd mu się wzięło 170 ?, ano pierdolnął jak zwykle, jak gołąb o parapet :-), byle coś pieprzyć.

  No i ma klauzule bezpieczeństwa oraz klauzulę dojścia do akt tajnych :-), no i ma przede wszystkim o czym zapomniał, klauzulę Żółtego Papieru :-).

  OdpowiedzUsuń
 33. Nic debilu na wieży Bismarcka nie znalazłeś, bo skrytka była opróżniana 4 lata przed tym jak się tam znalazłeś głupku :-). Więc kit o tajemnicy co w niej było żeń
  nadal ale tylko tym nawiedzonym baranom od zagórskiego :-).

  Skrytkę opróżniono kiedy durniu tłukłeś kamienie w Łodzi :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie cztery, a dokłądnie jakieś półtora roku wczesniej zanim tam zabrała go ekipa zielonogórska, co była w sumie tam kilka dni po wywaleniu pokrywy.

   Usuń
  2. Nie kolego, ta skrytka była już opróżniona przed tym kiedy pojawił się w necie w 2012 r daun, a śmiem twierdzić że było to w latach 2006-2008, byłem, a więc jestem, w posiadaniu zdjęć z tej otwartej skrytki robionych w tym lub nawet wcześniejszym czasie. Nie chce mi się w tym grzebać i tego szukać bo szkoda mi na to czasu, lecz tak było.
   Możliwe że ktoś przed ZGE otworzył to ponownie w 1,5 roku przed tym jak dotarło tam ZGE. Lecz wyciągnięcie czegoś z tej skrytki w tym przedziale czasowym było już nie możliwe, ponieważ była ona już parę lat wcześniej pusta. Na podstawie zdjęć z Wierzycy które mam akurat pod ręką powiem , że był to okres krótko po, lub przed 08.04.2006r. Tak że było to prawdopodobnie nawet 7 lat przed tym jak zjawił się tam ten wiejski głupek opowiadający matołom o tym jak to opróżnia skrytkę :-).

   Usuń
 34. Kwiecien to troglodyta umyslowy, czlowiek na poziomie kamnienia lupanego-to poza pierdoleniem bredni jest chyba jedyna rzecza w jego zyciu za ktore ktos dal mu pieniadze-za napierdalanie po kamieniach.

  Jazdy pana Flaszki sa legendarne, nie ma wiekszego trutnia, bajarza i klauna robiacego kurwe z historii i rozumu ludzkiego w tym kraju niz ten gluszycki frajer pomieszkujacy pokatnie u konkubiny w Lodzi.

  OdpowiedzUsuń
 35. Jak gnije, jaka bardzo ja gnije!
  Pamietacie przechwalki tej osoby na forum ZGE? Jak tam cwaniakowal burak z kilkoma ojro?
  Zobaczcie to, jablem na podloge jak to zobaczylem. Co za zakompleskiony biedak ktory dostal chujowa prace jak pamietam w Belgii i chwali sie zaplaconym podatkiem.


  "Sylwester16 grudnia 2014 21:11
  Prawdziwi wyjechali i nieprawdziwi.Życzę Dariuszowi aby płacił więcej podatku ode mnie-ja płacę 5 tyś euro rocznie.Pozdrawiam ze świątyni mamony."

  To wlasnie poziom umyslowy fanow Kwietnia. Jednego juz poznalismy w calej okazalosci, niejakiego Patryka McKenzie-odsylam do nagrania rozmowy z czubkiem.
  Teraz kolejny "krezus" chwalacy sie zwykla placa za granica. No nie mam slow i nie mam pytan, frajerzy, mendy i zjeby ciagna do niego jak muchy do gowna.

  Zeby sie jeszcze mial czym chwalic, ale debil chwali sie normalna wyplata, to tak jakby w Polsce lazil kretyn i chwalil sie wszystkim ze zarabia np. 2 tys pln/mc, budujac wlasny byt poprzez odcinek z wyplaty.

  Co za bieda umyslowa.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, ale Patryk okazał się jednak ofiarą kwietnia i przejrzał na oczy więc już do czubków go nie zaliczamy. :)

   Usuń
  2. No fakt ze ogarnal sie jak Presti z niego zrobil totalna miazge i opublikowal nagranie, dotarlo do niego jak go Kwiecien w chuja zrobil i jeszcze mu na leb nasral na odchodne.

   Zawsze zastanawiaja mnie te Kwietniowe fredzle, rycerze goudy poswiecajacy sie dla klamliwego gnoja, ich skolowane zdziwienie gdy dociera do nich ze Dareczko odpierdala mi myce na wycieraczke w ramach wdziecznosci.

   Usuń
  3. Ostatnio donosiciel Sylwester Polsk z Belgii uaktywnił się na naszej stronie, ale jego komentarze lądują w spamie. Prawda Panie Sylwester ?

   Usuń
  4. Widac cos mocno zabodlo tego Sylwestra, chyba ze tylko szuka publiki aby pochwalic sie swoja wyplata.

   Usuń
 36. Można do filmu z zagórskim ( tego ze Ślęży) dodać, że debil pierdoli farmazony i głupoty bo Fritz Todt nigdy nie miał żadnego domu w Mezimesti.

  Miał dom w Ramsau w pobliżu Berchtesgaden, gdzie mieszkał wraz z rodziną.

  W żadnym 1933roku nie był też w Czechosłowacji, bo od 07.05.1933 był Generalnym Inspektorem budowlanym na III Rzeszę i rozbudowywał niemiecką Alpine Road w Alpach.

  W grudniu 1938 roku Todt był Pełnomocnikiem dla budownictwa oraz od 17.03.1940 pełnił funkcję ministra uzbrojenia i amunicji III Rzeszy.
  Po za tym siedział w Berlin Charlottenburg 13, oraz w Hermsdorf.

  głupek kwiecień jak zwykle coś pierdoli bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 37. Co wy kur... wiecie o twardzielach...

  http://dlaidiotow.blox.pl/resource/kfiecien_instruktor_sztuk_walki.jpg

  OdpowiedzUsuń
 38. Z drugiej strony patrząc: może całe to kwietniowe zjawisko może stanie się kiedyś elementem folkloru sowiogórskiego?

  OdpowiedzUsuń
 39. koszczaju,szaraku,hybrydo reptyliańsa,po ty śmietniku anonimowego zera-anonima - jestem pocieszony!!! widać jak na dłoni jak sracie pod siebie i ekstrementujecie wokół najplugawsze wydzieliny wężowego pomiotu!Już czas już niedługo i wreszcie będziecie ZNIWECZENI!

  OdpowiedzUsuń
 40. koszczaju,szaraku,hybrydo reptyliańsa,po ty śmietniku anonimowego zera-anonima - jestem pocieszony!!! widać jak na dłoni jak sracie pod siebie i ekstrementujecie wokół najplugawsze wydzieliny wężowego pomiotu!Już czas już niedługo i wreszcie będziecie ZNIWECZENI!

  OdpowiedzUsuń
 41. koszczaju,szaraku,hybrydo reptyliańsa,po ty śmietniku anonimowego zera-anonima - jestem pocieszony!!! widać jak na dłoni jak sracie pod siebie i ekstrementujecie wokół najplugawsze wydzieliny wężowego pomiotu!Już czas już niedługo i wreszcie będziecie ZNIWECZENI!

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.