czwartek, 25 grudnia 2014

OBŁUDNE I ZAKŁAMANE ŻYCZENIA OD NAJWIĘKSZEJ SZUI JAKA LANSUJE SIĘ W INTERNECIE

Życzenia Świąteczno-Noworoczne 2014ha, ha, ha!
Można by tak skomentować ten fałszywy bełkot bydlaka, który ma na koncie dziesiątki intryg, fałszywych pomówień, oszczerstw i oskarżeń.
Bydle, które notorycznie posuwa się do najpodlejszych i najbardziej niegodziwych zachowań dziś staje z założonymi rękami na wydętym brzuszysku i udaje poczciwego aniołka w szklanym okienku YouTube, ku uciesze zgrai idiotów nie umiejących wyciągać wniosków z tego co tu opisujemy i z tego co łatwo znaleźć w wizytówce kwietnia pod każdym naszym wpisem na tym blogu.
Z resztą już sama postawa stojącego pajaca z założonymi rękami DOWODZI o jego zamkniętości w sobie i fałszywości tego co mówi.
Jak więc facet zamknięty w sobie i swoich urojeniach może w tych życzeniach szczerze proponować innym by byli bardziej otwarci i przyjaźni czyli jak to powiedział obłudnie, by się dzielić tą świąteczną radością z ludźmi zamkniętymi w sobie, którzy wybrali inna drogę życia, którzy jątrzą i plują, skoro sam właśnie zaprezentował jawny gest zamkniętości i sam JĄTRZYŁ I PLUŁ NA INNYCH przez ostatnich kilka lat?
Dalej nasz zakłamany skurwiel nawołuje byśmy się wszyscy wzięli do pracy by się nam wszystkim udało rozwiązać tajemnice Riese-ha, ha, ha!
No z tym idiotą tworzącym nieprawdziwe bajdy w oparciu o własne urojenia na pewno tej tajemnicy nie rozwiąże nikt kto by z nim chciał chadzać po meandrach jego urojonej wyobraźni.
Poza tym do pracy to niech się weźmie on sam i to fizycznej bo cwaniak i hochsztapler z tego naszego obłudnego lenia jest i zamiast uczciwie zarabiać jakąś pracą na chleb usiłuje stworzyć rynek zbytu swoich bredni w postaci BEZWARTOŚCIOWYCH KSIĄŻEK I PŁYT DVD, które liczy, że kupią naiwni idioci oczekujący wyjaśnienia tajemnic Riese.

Ale uwaga nasz oszust i bajkopisarz zapowiada od przyszłego roku kolejne wędrówki i zapowiada UWAGA, że KAŻDY KTO NIE MA NAWET PIENIĘDZY NA TE WĘDRÓWKI BY ZAPŁACIĆ KWIETNIOWI NIE ZOSTANIE ODGONIONY!!!
A przecież jeszcze nie tak dawno, pamiętamy to chyba co nie? kwiecień na swym blogu jednego dnia ogłaszał jakiś terenowy spęd i wędrówkę połączona z prelekcją by następnego dnia ogłosić też na swym blogu, że już brakuje miejsc i, że nikogo już nie przyjmuje, Ile tak razy było? Zawsze tak było gdy chciał stworzyć fałszywy obraz swej popularności i zainteresowania jego wyprawami. Potem okazywało się, że ludzi było raptem 5-10 z czego większość to turyści z ośrodka do, którego przyjechali, w którym kwiecień się zakotwiczył udając przewodnika lub jego znajomi.
A ile razy było, że kwiecień ogłaszał jakiś spęd w terenie czy w jakimś ośrodku podając cenę kilkudziesięciu złotych lub tajemniczo nie podając jej wcale i przy okazji dopisywał, że jak nie macie pieniędzy to też przyjeżdżajcie?
ANI RAZU TAK NIE BYŁO i ani razu nie zapraszał na swe spędy tych co nie mają grosza, a teraz jebane pierdolone BYDLE staje w kamerze i pierdoli, że nawet ci co nie mieli pieniędzy na wstęp nie byli nigdy odesłani z kwitkiem.
Taaaak? No to skoro tak to ludziska walcie drzwiami i oknami od teraz na jego prelekcje i wyprawy mówiąc, że nie macie kasy na bilety, a pan szuja was na pewno nie odeśle do domu tylko zabierze w niepowtarzalną kurwa podróż po górach, lasach i dołach- dołach swej wyobraźni. i CHCE SIĘ PRZYTOCZYĆ SŁOWA Z PEWNEJ PIOSENKI  HEJ SOKOŁY.....
OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

44 komentarze:

 1. Jakieś dzwonki słychać z dala to Mikołaj zapierdala
  Minę jakąś ma dziś srogą, renifery już nie mogą.
  Dopierdala aż się kurzy,dziś zapierdol ma dość duży.
  Mimo wielkiej dziś roboty z równowagą ma kłopoty.
  Rozerwany ma swój worek i rozpięty ma rozporek.
  Spodnie całe wymiętolił chyba z sanek się spierdolił.
  Alkoholu czuć aromat, najebany jak automat!
  Wysiadł z sanek, głośno beknął i wielkiego orła jebnął.
  Wyskoczyły mu dwa jaja.
  Jak tu wierzyć w Mikołaja?
  Gdy z pod czapki się wyłania kwietnia łysa bania....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wersja przerobiona :)

   Jakieś dzwonki słychać z dala to Mikołaj zapierdala
   Minę jakąś ma dziś srogą, koła quada już nie mogą.
   Dopierdala aż się kurzy,dziś zapierdol ma dość duży.
   Mimo wielkiej dziś roboty z równowagą ma kłopoty.
   Rozerwany ma swój worek i rozpięty ma rozporek.
   Spodnie całe wymiętolił chyba z quada się spierdolił.
   Alkoholu czuć aromat, najebany jak automat!
   Zsiadł z quada, głośno beknął i wielkiego orła jebnął.
   Wyskoczyły mu dwa jaja.
   Jak tu wierzyć w Mikołaja?
   Gdy z pod czapki się wyłania kwietnia łysa bania....

   Usuń
 2. My też z okazji Świąt życzymy koszernemu szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego. Zdrowie to podstawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na choince czerwona gwiazda:-) Ciekawe czy przychodzi do niego Mikołaj czy dziadek mróz:-D

  OdpowiedzUsuń
 4. A co mówi psychologia gestów ciała o postawie kwietnia?
  Tutaj macie co oznacza gdy kwiecień stojąc wypowiada się z założonymi rekami na kałdunie:
  http://mowaciala.net/postawa-ciala/otwarcie-i-zamkniecie-postawy-ciala/

  Kilka cytatów z tej strony:

  ///Założenie rąk na piersi ma w sobie pewien element agresji i niektóre osoby, mimo, że miałby ochotę go wykonać czuje się z nim niezręcznie. Pojawia się wtedy częściowa bariera. Na przykład jedna ręka jest opuszczona wzdłuż ciała, a druga, zgięta, chwyta ją za łokieć (lub na odcinku od przedramienia do ramienia).///

  Łatwo można wywnioskować z postawy kwietnia i znajomości psychologii gestów, które własnie poznajemy, że kwiecień przejawia objawy lekowe kurczowo trzymając jedną rękę drugą w obwodzie zamkniętym przed sobą co dodatkowo tworzy barierę przed innymi.
  Jest to też przejaw negatywizmu skierowanego do otoczenia, a więc nie może być mowy w takim przypadku o otwartości do ludzi, do czego fałszywie kwiecień namawia-sam zaprzecza swą postawą temu co mówi.
  Zaołżone ręce z przodu to również objaw psychicznej blokady, a zatem choroby i zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. Z resztą zwróćcie uwagę, że w jego postawie i mimice twarzy nie ma nic radosnego i entuzjastycznego.
  Założone ręce w różnych układach na piersiach czy brzuchu to również objaw AROGANCJI, A TAKŻE AGRESJI UTAJONEJ.
  Do tego dochodzi objaw-symptom nieszczęśliwego dziecka bo jak się okazuje zaciskanie w układzie zamkniętym ramion jest symptomem dziecka niekochanego, któremu brak adaptacji i aprobaty u nie tylko rodziców, ale ogólnie u ludzi.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wychodzi na to, że Kwiecień trzymając się samego za rękę przejawia objaw zagubienia. Pokazuje tym samym, że potrzebuje by go ktoś chwycił za rękę i sprowadził na właściwa drogę.
   Taka osoba nie jest w takim razie kompetentna by kreować się na przewodnika skoro sam potrzebuje takiego.

   Usuń
  2. życzenia kwietnia są tyle warte co życzenia tego typa
   https://www.youtube.com/watch?v=iFldSI4K2hE

   Usuń
 5. Zapomniał pozdrowić Chińczyków, Jareckiego,
  https://www.youtube.com/watch?v=jukdyiWC3SE

  wnuczkę Himmlera, Wilhelma Todta, wilczura Szymurę, hrabinę von der Riese, okultystów, Vasco da Gammę, wszystkie wersalki, tajemnicze kamienie , Starą Babcię :) i Włochów. Panie darku świetna robota, ale nie wolno zapominać o wersalkach i fanach z Wysp Owczych, z Bora Bora oraz Gujany francuskiej tam nadal jest pan bardzo oczekiwany aby zaprezentować im jak rozpalić ogień za pomocą tajemniczego proszku zestawu tamponów i 10 noży komandosa :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. inżyniera okultysty von Riese z Kowar :-)

   Usuń
  2. I niech pozdrowi jedyne na świecie tajemnicze okultystyczne dachówki z Łupka z Zagórza Śląskiego, który wydobywany był w kamieniołomie w Wirach :-), he he,

   Usuń
 6. wcale się nie zdziwię jak kwiecień ze swoją larwą i koniczyną będą chodzić po domach jako kolędnicy. Będą najebani bełkotać ludziom farmazony i wyłudzać kasę. Oczywiście kwietnia widzę jako turonia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super robota Panie DARKU, super fajny material!
  Dobra robota Panie Darku, w tym roku ujaniles nam rewelacje o inzynierze Riese, rozwiazales zagadke Vasco da Gamy ktory nie plynal do Indii tylko podbil Meksyk i Peru, zdemaskowales Kaya i Kalusa Mullera, przeswietliles czarny landrover i uratowales Swiat dwadziescia dziewiec razy.
  Super robota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  OdpowiedzUsuń
 8. Sorry ale ten blog Kwietnia i jego tematyka to schizofrenia paranoidalna w czystej postaci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda.
   Karykatura historii w wykonaniu czuba.

   Usuń
 9. Wcale się nie zdziwię :) jak Kwiecień na nowy rok stanie w okienku z otwartymi ramionami pełen radości i promiennej miłości i pożyczy wszystkim szczęśliwego nowego roku pokazując swą otwartość, szczerość i doskonałą kondycję psychiczną :)))
  No chyba, że.... kolejna dawka prochów znów wymaluje mu na gębie minę skazańca i postawę zalęknionego chłopczyka pełnego kompleksów i lęków.
  :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozdrów też dzieci lebensbornu czyli Wunderwaffe kwietnia, które śpiewały i tańczyły jak Anni-Frid Lyngstad z Abba. Tym sposobem Himmler miał zniszczyć świat i otworzyć wrota :-) , wrota dla idiota.

  https://www.youtube.com/watch?v=qDsJ7DBKHDY

  Najbardziej u kwietnia na blogu podobały mi się murzyńskie dzieci lebensbornu z Boney M. :).  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=qDsJ7DBKHDY

   U niego w rodzinie zna przypadek chłopca, zna z autopsji :), dokumenty widział :-), którego jako 4 latka pojono alkoholem :-), i pod wpływem alkoholu musiał lać swojego brata :-). Ciekawe czy on lał brata czy brat jego :-). To przywiązanie do wódy im do dzisiaj zostało. Nie wspominając już o odchyłkach. Taki domowy lebensborn :-).

   I śpioszki z napisem SS :-), jak zwykle przekazał do "jakiegoś nieznanego muzeum" i zniknęły :-). W jego opowieściach wszystko znika , zostają tylko w łazience kamienie i atlasy :-).

   Usuń
  2. lebensborn był fundacja albo stowarzyszeniem hahhaha .... moze OPP i 1% mozna bylo przekazac hahhahha

   Usuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=qDsJ7DBKHDY

  A 10 matołków w tym zielonysmokss ( nazwa pasuje jak ulał do bezmózga) jak zwykle pod filmem się podnieca , świetnie panie darku , dziękujemy :-).
  Weź zielony gimbusie rowerek i pedałuj po lesie , aż Ci w tej dyńce zacznie w końcu w wyniku dotlenienia coś świtać.

  https://www.youtube.com/user/zielonysmokss
  Wystarczy posłuchać i popatrzeć na tępą facjatę i już widać że to zielony-smok, a raczej smoczek :-).

  Jeden matoł czyta książkę nic z niej nie rozumie i opowiada że nikogo nie sądzono za lebensborn w Norymberdze, opowiada że dokumenty wszystkie zniknęły, a 10 matołów klakierów dostaje orgazmu :).

  Kwiecień ty matole umiesz ty coś powiedzieć aby nie skłamać ?

  Regensburg w Bawarii, tamtejsza kwatera UNRRA, gdzie E. Blackley znalazła dokumentację dotycząca 4 tys. uprowadzonych śląskich dzieci. Późną wiosną 1947 r. pierwsze transporty z małymi repatriantami docierają do Katowic.

  Nawet nie słyszały te matoły o VIII procesie norymberskim, w którym oskarżono 14. wysokich rangą członków SS i urzędników cywilnych o udział w akcji porywania dzieci z terenów okupowanych przez III Rzeszę.
  Bezgraniczna tępota matołków.

  OdpowiedzUsuń
 12. https://www.youtube.com/watch?v=qDsJ7DBKHDY

  kwiecień świrusie, idź głosić swoje brednie w psychiatryku Napoleonom takim jak ty. Niby dla czego nie mamy szukać wiejski głupku nazwy Riese od 1936 do 1947 ??, bo ty idioto wbrew wszelkim dostępnym dokumentom pierdolisz że nie ma.? każdy kto otworzy książki i neta sam się w pięć minut przekona że bredzisz.

  Nazwa Riese pokazuje się po raz pierwszy w 1973 r ?????,

  idź się leczyć wiejski głupku , pierwsza lepsza gazeta Trybuna Wałbrzyska i artykuł R.Makowskiego nr 286 VI rok 1949. pięćdziesiąt razy mowa w niej o Riese.

  Od początku wojny w każdej gazecie trąbili o Riese. Imbecylu do potęgi podniesionej do kwadratu. We wszystkich powojennych zeznaniach jeńców występuje nazwa Riese, we wszystkich dokumentach GKBZH. oraz niemieckich dokumentach.

  Ale to trzeba coś we łbie mieć i umieć czytać, a nie chlać i pierdolić od rzeczy.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież już nakręcił filmik że to on obwieścił światu iż Riese istnieje :-)
   Przed pojawieniem się dauna w 2012r nikt nie wiedział że jest coś takiego jak Riese :), Boczek odkrył Sztolnie nr III na Soboniu a kwiecień całe Riese :-). Jeden to Vasco da Gama a drugi Leonardo da Vinci :-). Dwaj znani całemu światu piloci rakiet kosmicznych :-), kumple Czerwonego Barona von Richthofena który wg.kwietnia był nazistą zanim świat usłyszał o nazistach :-), i który to w Jedlince przy pałacu spoglądał na fontannę, której nie było a jest :-). Świat według świrów :).

   Usuń
 13. Chyba nawet zdjęcia nie trzeba zmieniać heheheh http://www.wiocha.pl/1180398,Swiatecznie

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwiecień w Bydgoszczy będzie się bawił na sylwka a ja atakuje do Malborka na soczystą imprezę...ostatnio było tak ehhehehe https://www.youtube.com/watch?v=-5O-Jh8Gyz4

  OdpowiedzUsuń
 15. Kwiecień, ksywa T.W. Kapus ,tropiciel skarbów lll rzeszy, jeszcze żadnego nie znalazł, a podnieca sie jakby skwarke lizał.

  OdpowiedzUsuń
 16. Kwiecień - w sam raz jest to czubek - na choinkę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy mój komentarz odnośnie sylwestra był za ostry czy gdzieś zaginął???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłem go w spamie :))) nie wiem dla czego czasem tak się dzieje ? Ten silnik tej strony coś knoci czasem. Już się pojawił wyżej.

   Usuń
 18. Kolejna porcja pijackich urojen:

  “poniedziałek, 29 grudnia 2014Chcieliście dowodów Wielkiego Misterium oraz Otwarcia Wrót - codziennie dostajecie ich setki
  - Ginące samoloty
  - Tonące statki
  - Ginące pod wodami oceanów wyspy
  - Nieprzewidywalna pogoda
  - Setki wojen , których nikt już nie kontroluje
  - debilizm konsumpcjonistów
  itp itd ....

  Jednak amerykańskie podejście do sprawy ewakuacji Polaków z Donbasu , przechodzi wszelkie granice - równam to z obietnicami faszystów niemców wobec żydów w 1939 na litwie i łotwie , ujawnili sie i wtedy ich wymordowano , a teraz nasi rodacy zrobili to samo ujawnili się ....
  A polskomerykanski syf nazywa datę ewakuacji terminem technicznym , takie numery robiły einsatzgruppen , teraz gdy ktoś Polaków w Donbasie spacyfikuje to oczywiście będzie winny Putin . Na usta cisną się jedne słowa -

  -- O cześć Wam Panowie Magnaci za Nasza niewole kajdany --- Panie Jarosławie Hańba to Pan nas w to wplatał ......


  Autor: Darek o 19:15”  Znawca z dupy znow nadaje. Polonia w Donabasie liczy ponad 15tys, jednak tylko 200 osob zglosilo zainteresowanie ewakuacja (1,3%) z czego zrobiono typowa POwska medialna szopke dla idiotow.
  Polecam wypowiedzi Polakow z Donbasu-dokladnie odwrotne niz probanderowska linia obecnych wladz. Nikt tam nie ma zamiaru mordowac Polakow poza batalionami neonazistow nazslanych przez Kijow (np. battalion Aidar-polecam zobaczyc ich emblematy i symbolike), a separatysci sa generalnie pozytywnie nastawieni do Polakow , wpiszcie w youtube np. “Donbas posterunek Warszawa”, pomimo dzialan Warszawy powodujacych niechec (uzbrajaja wroga). Podniecajac sie pokazowka z tymi 200 osobami, Kwiecien po raz n-ty swoj potencjal intelektualny-potencjal pijanego chama z forum onetu, lykajacego kazdy kit, niezdolengo samodzielnie analizowac fakty.
  Czub wszedzie widzi Misterium i Otwarcie.

  -Kwiecien, byles na Otwarciu?
  -czego, akuratnie czego???
  -Parasola w twojej dupie, buahahahahaha!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień zapomniał dodać jednej rzeczy w liście wymienionych dowodów. Powinno to brzmieć ta:

   “poniedziałek, 29 grudnia 2014Chcieliście dowodów Wielkiego Misterium oraz Otwarcia Wrót - codziennie dostajecie ich setki
   - Ginące samoloty
   - Tonące statki
   - Ginące pod wodami oceanów wyspy
   - Nieprzewidywalna pogoda
   - Setki wojen , których nikt już nie kontroluje
   - debilizm konsumpcjonistów
   - debilizm mój, który jest zaraźliwy dla powyższej grupy konsumpcjonistów, a szczególności mojej suki.
   itp itd ....

   Usuń
 19. Te jego Wrota to jego bezgraniczna głupota.

  OdpowiedzUsuń
 20. “poniedziałek, 29 grudnia 2014Chcieliście dowodów Wielkiego Misterium oraz Otwarcia Wrót - codziennie dostajecie ich setki " napisał głupek :).

  Raczej nie setki a dziesiątki dowodów na schizofrenię palanta , który to już filmik z cyklu " świat według wariata" ??, trzydziesty drugi ??, są dwa cykle " świat według wariata" i " tropami wariata ", ale komu by się chciało to zresztą liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 21. Tak spojrzałem z ciekawości kto pod tymi jego filmikami tak mu dziękuje i zobaczyłem dzieciaków z grami komputerowymi, nawiedzonych religijnie dziadków i innych wyznawców, fanów zagórskiego i reptylian oraz kosmitów wszelkiej maści.
  Można wejść w ich profile i sobie pooglądać czym się jarają. kwiecień w swiecie eksploracji nie żyje gdzie na siłę próbował się przykleić, nie tu jego miejsce. Dlatego nie zdejmuje tej kurtki arafatki i nie odpina nożyka ( niedługo mu się do pleców na stałe przyklei ) bo chce ciuchami pokazać że on jakiś jest poszukiwacz.
  Za to żyje w świecie reptylian, mutantów, świrusów i dzieciaków od UFO, nawiedzonych haelingowców i obwoźnych przepowiadaczy końca świata i jakiegoś Misterium.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłem dokładnie to samo już dawno :)))
   Wchodząc na profile tych pelikanów co mu przyklaskują zobaczymy dokładnie to coś napisał :)))
   Gdyby kwiecień założył strój batmana i powywijał mieczem świetlnym pelikany dostały by orgazmu :)))

   Usuń
 22. Wystarczyła by zwykła świetlówka zamiast miecza świetlnego i już by zapiali z zachwytu :). Wątpię czy by zaskoczyli że to świetlówka z pobliskiego sklepu, a nie miecz Lorda Vadera :-). Jeśli dla nich wariat , nieuk i analfabeta jest guru od prawd, bo lata w panterce, to wystarczy. Nie mam pytań.

  OdpowiedzUsuń
 23. "Słuchajcie" akcja z dzisiaj-dzwoni do mnie moja dziewucha i mówi że jakiejś TV pokazują Riese i że jakieś 3 grupy eksploracyjne będą odkopywać sztolnie....mówie super...chłopaki się łączą i coś fajnego z tego wyniknie....moje pytanie- A idioty Kwietnia tam nie widziałaś??? odpowiedź laski która nie ma z eksploracją nic do czynienia- PRZECIEŻ TEN PALANT JEST TAM SKOŃCZONY,DLATEGO WALI NA PÓŁNOC BO TAM SIĘ NA NIM JESZCZE NIE POZNALI...koniec cytatu...Wszystko JASNE...jak dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 24. A ja czekam na jego ponowny filmik z Tuczna o szklanych trumnach.

  Panie darku kiedy pan nakręci w pałacu w Tucznie jakąś prelekcję.
  Czekam też na powrót pana darka do Gubina aby z Lubuszem nakręcił następny film o DAG Krzystkowice.

  Czekam też aby ze Stowarzyszeniem Riese i udziałem Szpakowskiego nakręcił film o Włodarzu.
  Czekam też aby zrobił prelekcję w TV u Zagórskiego wspólnie z Witkowskim i Figlem.
  Czekam też na nowy film kwietnia z Hrabią i ZGE.

  Rok minął a tu nic :(, strasznie jestem tym zmartwiony. A może pan darek nagra film wspólnie z promotorem Dawidowiczem ?.

  No panie darku nie daj się pan prosić, nagraj pan w końcu z przyjaciółmi film. A jeśli już nie film z przyjaciółmi, to chociaż audycje w Radio Paranormalne u Marka Sęka. Panie darku kochany nie mogę się już doczekać. Ile można pana prosić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie zyczenia mozna by napisac na jego blogu ... ale niestety kamentarze otwarte sa tylko dla klakierów :)

   Usuń
 25. Jaskinia kwietnia została odkryta!

  https://www.youtube.com/watch?v=V5HD21lpLNI

  A tak poważnie to jest eksploracja i poszukiwanie tajemnic, a nie dreptanie po pagórkach grupką pelikanów i lanie im destylowanej wody do dziobów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co Ty chłopie porównujesz Henia Macanko i Stysza do jakiegoś wariata z Łodzi, bezsens.

   Usuń
  2. A weź przeczytaj mój komentarz ze zrozumieniem i większa uwagą. Czy cokolwiek w nim napisałem może świadczyć, że porównuję Henia Macanko do tego debila z Łodzi? Przeczytaj z uwagą 10 razy. Chyba masz mnie za głupca. Nawet bym nie smiał Henia Macanko porównywać do tego idioty. Wpatrz się dobrze. Tekst wyraźnie pokazuje, że Henio Macanko jest dla kwietnia niedoścignionym wzorem i jest wzorowym przykładem eksploratora na tle, którego tacy debile jak ten z Łodzi-Głuszycy wypadają zerowo. Właśnie pokazywanie ludziom pozytywnych przykładów ma sens. Dopiero wtedy ludzie mogą przekonać się o bezwartościowej szkodliwej działalności takich jak kwiecień na tle takich jak HM.

   Usuń
  3. Co Kwiecień może mieć do tej sztolni!?. Ani Michał ani Heniek nie znają osobiście tego gamonia!!! A przecież z Rzeczki do Głuszycy jest bliziutko.

   Usuń
 26. W Katowicach nie ma żadnego Placu Partyzantów!

  OdpowiedzUsuń
 27. https://www.youtube.com/watch?v=u_zihOhgRZ0

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.