niedziela, 21 grudnia 2014

LUDZIE GO ZACZEPIAJĄ NA ULICY Z TEJ POPULARNOŚCI, jego ojciec zdychał, matkę straszą telefonami, przekupione i opłacane kreatury przez Niemców, Sucza szkoła życia,

Dziś będzie ostro.
W poprzednim temacie nie chciało mi się komentować ostatniego popisu pijackiego intelektu tego umysłowego zera jakim się wykazał w rozmowie z zastępcą zagórskiego prowadzącym kanał porozmawiajmy.tv. Dziś też tego nie zrobię bo w komentarzach w przedostatnim naszym temacie napisaliście wystarczająco dużo trafnych opinii, choć był tam jeden wątek poświęcony Tomaszowi I Karolowi, który wymagał by nawet komentarza, ale doszliśmy do wniosku, że nie ma co tych idiotyzmów komentować, lepiej skupić się na istotnych kretynizmach tego oszołoma.

Zaczynamy więc od ostatniego wystąpienia czyli kolejnego NIEODPARTEGO IMPERATYWU ZWANEGO PARCIEM NA SZKŁO przy jednoczesnym braku koncepcji i wiedzy do tworzenia medialnego przekazu. Czyli jeszcze tego wszystkiego nie słuchałem, a w ciemno wiem, że będzie to eklektyczny bełkot zaburzonego psychicznie idioty z symptomami świadomości, które czasem nakazują przywdziać maskę normalności ubraną w półprawdy, ale zawsze tylko półprawdy, które sa łakomym kaskiem dla imbecyli, którzy nie znają nawet tych półprawd....

Dariusz Kwiecień Audycja XLII 

UWAGA!
Ta mina zapowiada bardzo poważne podejście do wszystkich poruszanych tematów:

Witam was po raz kolejny, już nawet wiem w, której audycji!!!
Tymi słowy zaczyna nasz dzielny odkrywca prawd z mozołem zdobywanych pod miejscowymi sklepami monopolowymi i na krętych drogach górskich szlaków od wszelkich niewidzialnych wędrowców i tajemniczych mnichów.
A serio, co za debil by nie wiedzieć lub udawać, że nie wie, który to już raz siedzi w tym szklanym okienku i pierdoli swe idiotyzmy.
Nie obyło się jak zwykle od podziękowań za uznanie szczególnie kierowanych jak my NORMALNI wiemy do pacjentów wszystkich oddziałów szpitali psychiatrycznych i KANDYDATÓW na pacjentów, których niestety w naszym społeczeństwie jest przerażająca większość.
Ale na szczęście OKAZAŁO SIĘ, że największym orędownikiem NASZYCH, czyli tych normalnych ludzi, POGLĄDÓW, ŻE KWIECIEŃ JEST CHORY  jest ON SAM! 
Nie sadziłem, że słowa wypowiedziane przez kwietnia w pierwszej minucie wystąpienia będą potwierdzeniem jego zmyślonych"innych rzeczywistości". Sam powiedział wyraźnie, że na nic co mówi i głosi nie ma żadnych dokumentów i dowodów. CZY TRZEBA CZEGOŚ WIĘCEJ niż oświadczenie tego typu na to, że wszystko jest wymysłem? Dziękuję za to, że mi wierzycie w to co mówię/..../, ale nie wierzcie w to co mówię bo na to nie ma żadnych dokumentów!
Czyli wszystko zmyślam i nie wiem skąd zmyślam. Część to urojenia, a część opowieści innych urojeniowców przerobione przez niego na jeszcze bardziej urojone historie-taka jest prawda. Na próżno więc pytać go było o dowody, poszlaki czy jakieś istniejące fakty na cokolwiek co do tej pory plótł. 

KOŚCIÓŁ DARIUSZA KWIETNIA?!
1:08 słuchając tego oniemiałem. To szczyt urojenia twierdzić, że ktoś gdzieś założył kościół jego imieniem. To co mówi jest szczytem schizofrenii i szczytem absurdu wynikającym z urojonej potrzeby przedstawiania się w świetle mega popularności i autorytetu. No bo tylko schizofrenik mógł wymyślić kit, że ktoś założył jakieś stowarzyszenie wyznaniowe na jego cześć.

2:00 kwiecień opowiada, że jakiś wybuch w elektrowni jądrowej na Zaporożu wystraszył jego uczestników spotkania w Poznaniu, a tymczasem okazuje się, że to nie był wybuch tylko jakaś zewnętrzna awaria poza elektrownią wymuszająca wyłączenie jednego z reaktorów.Tak się sieje dezinformacje i panikę o jądrowych wybuchach, no, ale czego spodziewać się od głąba nie czytającego internetu?

2:20 DEBIL ROZPRAWIA O DEBILIZMIE POLAKÓW! Czyli kwiecień się dziwi, że w kolejce po karpia jakis facet chciał udusić jakąś babę szalikiem! A ja się kurwa nie dziwię bo jak sam czasem stoję w jakiejś jebanej kolejce i widzę w niej kretyna co się zastanawia co kupić gdy inni czekają, gdy ktoś bezczelnie chce się wkręcić poza kolejką, gdy ktoś kupuje drobiazg i płaci kartą i jeszcze się cofa bo se przypomniał, że coś tam zapomniał, a na koniec blokuje się czytnik kart kredytowych, to sam widzę jak ludzi nieraz kurwa ponosi na takich idiotów i bezczeli. Zapewne w tym nie chodziło o czym pierdoli kwiecień o uduszenia za kawałek karpia tylko jak się łatwo domyślić za czyjąś jebana bezczelność i pyskowanie. Niech podniesie rękę kto nie miał za coś takiego ochoty komuś przypierdolić? Ja mam takie odczucia za każdym razem gdy słucham tych bezczelnych kłamstw kwietnia....///
Tak, że się kwiecień nie dziw ludziom bo niejeden w terenie chciałby ci nie za karpia, a za wilkołaka mocno skopać dupsko.

3:10 NAUKA CZYM SĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA! Dowiadujemy się, że nie sa orgią! Nie są? A ja widzę, że są i to orgią NAJWIĘKSZEJ OBŁUDY JAKA STWORZYŁ CZŁOWIEK WIERZĄCY czyli chomowiarus :)
3:25 GLORYFIKACJA NIEMIECKICH ZWYCZAJÓW
Znamy kwietnia z tego, że opowiada o Niemcach często w sposób dający ich nam za przykład. Tym razem również kwiecień nawiązał do tradycji ubierania choinki na święta przypominając, że przejęliśmy ją od Niemców. I to jest prawda, ale w ustach kwietnia brzmi to po raz kolejny jak zachwyt nad tą nacją i jak umniejszanie nam Polakom kulturowo. Mówiąc KRÓTKO cała ta kwestia jaka w tym momencie wypowiada kwiecień jest niczym innym jak
WYRAZEM POGARDY DLA POLAKÓW I ODWIECZNEJ UBOGIEJ WEDŁUG KWIETNIA KULTURY.
No i co? I jakbyście takiego chuja mieli w kolejce po karpia to nie mieli byście ochoty udusić go szalikiem?
Reszta wywodu o religii jest w ustach kwietnia istnym kuriozum. Potępia to bydle wojny z imieniem boga na ustach, uczy jebana kurwa ludzi moralności udając, że on jest taki prawy i uczciwy, a ja sie kurwa pytam bydlaku jak to kurwo jebana się ma do tego co sam robisz wobec innych ludzi i do tego co wobec innych robiłeś mając teraz na ustach imię boga? jaka jest różnica zabijać ludzi z imieniem boga na ustach pomiędzy byciem jakoby jego wyznawcą i czcicielem najwyższych moralnych zasad przy jednoczesnym opluwaniu innych, szkodzeniu im, pomawianiu, sianiu kłamstw na ich temat itd? Kwiecień skończona moralnie obłudna ściero ty uczysz ludzi moralności i potępienia niemoralności? 
Znalazł się kurwa jebany wyznawca boga z ustami wypełnionymi słowami pedryl, cwel, psiwor, i cala masa innych, którymi obrzucał każdego jak mieczem do krwi. Jaka to chuju jest różnica mi powiedz?

7:50 Vasco da Gama ZŁUPIŁ I ZNISZCZYŁ PERU I BOLIWIĘ!
A TO MINA GDY WYPOWIEDZIAŁ TĄ BREDNIĘ:
No ludzie czy to nie idiota z miną imbecyla? Ile jeszcze na tym blogu będe wyłapywał dowodów na jego imbecylizm i brak podstawowej wiedzy? Bo przecież nie każdy wie kto to w ogóle był Vasco da Gama i czego dokonał, nie dziwi, ale dziwi to co robi ten kretyn, to że nie mając podstawowej wiedzy SADZI się z niewiedzą na szkło udając wiedzącego.
Odpowiedzi na tą brednię udzielił na YT:
peru podbil  Pizarro meksyk cortez prosze nie gadac glupot  czasmami warto mowic wolniej a dokladnie a nie zgadywac kto co robil.
warto by bylo zrobic notatki przed nakereceniem filmu a pozniej z nich korzystac nie isc na zywiol - a wystarczylo by 5 minut wiecej w internecie:P.
co do zaporoza to niech tak pan nie rowzja tematu bo to tylko propaganda a nie fakty, gra polityczna

8:10 JESTEŚMY W CZARNEJ MURZYŃSKIEJ DUPIE
czyli kwiecień skacze od Vasco da Gamy po Leonardzie da Vinci twierdząc, że nie mamy perspektyw na przyszłość, że zamiast przepowiadanej srogiej przez niego zimy mamy wiosnę i to zapewne za sprawą ręki boskiej, a nawet CZŁOWIEKA, KTÓRY POTRAFI WPŁYWAĆ NA POGODĘ, którego kwiecień przecież zna i od, którego dowiedział się o tej zapowiadanej srogiej zimie. No cóż ów mag wpływający na pogodę przeraził się konsekwencji zesłania na nas tęgich mrozów i postanowił odwrócić losy świata w ostatniej chwili sprawiając nam wiosnę nie uprzedzając kwietnia o zmianie planów czym zrobił z kwietnia idiotę.
No, ale dla kwietnia to czas wielkiego misterium i niechybne znaki zapowiadające otwarcie wrót! Z resztą co dla kwietnia nie jest oznakami wielkiego M i wielkiego otwarcia W? Wszystko jest. Zastanawiam się czy suka jak ma cieczkę to, to też jest symptom otwarcia wrót i wielkiego misterium? Chyba raczej wielkiego misterium kosztowania periodu... :)
A propos suki od 9:10 kwiecień wyznaje, że nie spędza więcej niż 5 minet w internecie, że wszystko mu robi madzia, że za niego wstawia coś na bloga, że pomaga mu w zamieszczaniu na YT tych bredni. A resztę kwiecień czyta w 5 minut zapewne podczas uroczystego misteryjnego robienia minety. 
[gdyby kogoś raziły moje żarty to sorry, ale takie żarty jaki poziom i jakość towarzystwa z pod znaku wielkiego Misterium Otwartych Wrót, a raczej rozchylonych nóg :)]
Ja piszę te komentarze to dochodzę do wniosku, że kwiecień tych krwawych rozchyleń Wnóg ma za dużo chyba :)

9:50 KOLEJNE ZMYŚLONE KŁAMSTWO I UROJENIE kwiecień mówi, że nie prowadzi żadnych PŁATNYCH stron w internecie sygnowanych jego nazwiskiem. Po pierwsze nie ma takich stron-kolejne urojenie, a po drugie kwiecień mówiąc, że jego strony są bezpłatne w pewnym sensie sam sobie zaprzecza bowiem jak wiemy jego cała działalność jest wyłącznie obliczona na komercyjne zarabianie pieniędzy na wydanych wcześniej bredniach w postaci DVD i marnych książeczek. I jeszcze jebany mówi, że cokolwiek związane jest z dariuszem kwietniem, to za to nie płaci się ani złotówki. Jasne. A opłaty na konto za spotkania i pseudo prelekcje czyli za wciskanie ludziom kitów urojonych to pies? raczej suka i to krwawa.
Gdyby ktoś faktycznie spotkał się z jakąś stroną gdzie materiały kwietnia są do obejrzenia za opłatą to po pierwsze prosimy o info w komentarzach, a po drugie kto tak naprawdę stwierdzi, że to nie kwiecień takie strony może organizować lub ktoś kto z nim współpracuje? Po takim oszuście i bandzie jego przydupasów jak patronowicz czy ten down z porozmawiajmy.tv wszystkiego się można spodziewać. Przecież cała ta banda pseudo alternatywnego myślenia i szukania tajemnic od zagórskiego po kwietnia działa wyłącznie po to by w tej czy innej formie zarabiać na idiotach.

11:15 NIE PRZYSYŁAJCIE MI ARTEFAKTÓW, czyli mundurów waszych dziadków, pasiaków z Auschwitz, notatek, orderów i odznaczeń też dziadków/..../ 
No tak, a o skórach baranich i bydlęcych nie wspomniał. Te przyjął chętnie jak wiemy, ale mundurów nie chce. CO ZA BREDNIE.
Wiecie co? Zastanawiam się czy ta suka co go filmuje to wierzy w te brednie czy sama je razem z nim wymyśla? Na jedno wychodzi jeśli to, lub to.
Bo skoro ktoś ci śmieciu coś przysłał to kurwo pokaż. Przecież dowodów na swe brednie jak sam powiedziałeś nie masz więc zrozumiałe, że ich pokazać nie możesz, ale mundur i pasiak lub cokolwiek innego co ci zostało przysłane zawsze możesz, a skoro nie pokazujesz to kłamiesz jak zwykle a suka ci w tym pomaga.
Po co on to mówi? No po to by wykreować się przed baranami na męża zaufania i na jedynego wartego podarowania rodzinnych pamiątek od obcych ludzi. To jest choroba ludzie zrozumcie to, to jest choroba umysłowa.

12:30 KTOŚ NAZWAŁ OJCA KWIETNIA KOMUCHEM I WYROBCZYKIEM.
Na dowód tego kwiecień wykłada dwa ordery JAKOBY po ojca mające udowodnić, że był zasłużonym NIE KOMUCHEM I NIE WYROBCZYKIEM!
Do tego przyłożył jakieś dwie czerwone legitymacje NIECZYTELNE tak by nikt nie przeczytał do kogo tak naprawdę należały i wmawia ludziom, że to są dowody zasługi jego starego.
To ja ci śmieciu powiem, że nie jedna sprzedajna kurwa mogła poszczycić się w tamtych czasach orderami zasługi więc nie wciskaj synu szpicla ludziom ciemnoty bo to, że twój stary był komunistycznym szpiclem to widać po tobie i twoich wyczynach, które ewidentnie zdradzają, żes szmato bez czci i godności to szpiclowanie, donosicielstwo, pomawianie, oczernianie itd musiał wyssać z mlekiem matki i nasieniem ojca-śmieciu parszywy.

A teraz gwóźdź programu. Zwróćcie na to co napiszę szczególną uwagę.
W chwilę po okazaniu jakiś orderów mających jakoby być dowodem na uczciwość jego ojca kwiecień dopowiada, że jego ojciec pracował na kopalni w Wałbrzychu w tym samym czasie co Gierek, że miał propozycję dostania 5 pokojowego mieszkania za wstąpienie do PZPR czego nie zrobił. /jak wiemy w wizytówki kwietnia kwiecień był w PZPR/  Za chwilę potem dodaje, że jego ojciec zmarł na pylicę w kilka lat po odrzuceniu propozycji wstąpienia do PZPR i co, a właściwie jak kwiecień o tym mówi?
Otóż mówi:
13:45 zmarł na pylico krzemicę, po prostu można powiedzieć, że facet nie umierał, on zdychał na moich oczach.

A teraz ci kwiecień coś powiem. To, że ktoś może nie mieć szacunki do twojego ojca bo ciebie ma za zero i podłe bydle to można zrozumieć, ale ty sam własnie pokazałeś, że własnego ojca szargasz mówiąc o niem w taki sposób: facet, zdychał?
NIKT kto miałby szacunek dla własnego ojca nigdy by o nim nie powiedział "FACET" w tragicznym i bądź co bądź smutnym kontekście, a już tym bardziej nie sprowadził by własnego ojca do roli zwierzęcia, które "ZDYCHA" 
BO OJCIEC JEŚLI SIĘ GO KOCHA JEST ZAWSZE OJCEM NIE FACETEM, A RODZICE NIGDY NIE ZDYCHAJĄ TYLKO ODCHODZĄ, UMIERAJĄ, POZOSTAWIAJĄ NAS W SMUTKU. 
Własnie okazałeś się skończonym bydlakiem wobec własnego ojca i to publicznie I NIC NIE USPRAWIEDLIWIA tego kontekstu i jego formy jaką się posłużyłeś. Potraktowałeś tymi słowy własnego ojca przedmiotowo i upodlając go jak jakiegoś psa. 

Tyle w kwestii tej.
Dalej kwiecień stwierdza, że nie wie co jego ojciec robił w Niemczech /chyba przed wojną/ i co robił od 1945 do 1949 w Głuszycy. Kwiecień stwierdza dalej, że inni mówią że jego ojciec był donosicielem, kapusiem, szpiclem/..../ dodaje, może tak i mówi przy tym PRZEDSTAW DOWODY.

KWIECIEŃ SKURWYSYNU TY CHCESZ OD LUDZI DOWODÓW NA TAKIE POMÓWIENIA?
A MOŻE SAM DASZ DOWODY NA TWOJE POMÓWIENIA, ŻE KAROL SAWIAK TO SYN UKRAIŃSKIEGO NACJONALISTY, KTÓRY MORDOWAŁ POLAKÓW, ŻE TOMASZ SIDOR TO PEDOFIL, KOMUNISTA, ŻE ten czy tamten kto z tobą miał nie po drodze to taki i owaki.

Ty skurwysynu parszywy teraz chcesz dowodów na pomówienia twojego ojca a sam czy kiedykolwiek dałeś jakikolwiek dowód własnych skurwysynu pomówień na dziesiątki już osób, których wciągałeś w swoje kłamliwe intrygi?
TO JA CI KWIECIEŃ POWIEM TAK:
Gdyby twój ojciec był godzien miana Polskiego patrioty i człowieka godnego szacunku to:
NIE WYCHOWAŁ BY TAKIEJ KURWY JAK TY tylko nauczył by cię patriotyzmu, którego nie posiadasz, prawdomówności, której nie masz ani krzty, godności, której nie znasz i co najważniejsze
CZŁOWIECZEŃSTWA, KTÓREGO CI BRAKUJE.
Tak więc można rzec jakie drzewo taki owoc.

Ale cóż z tematu własnego ojca, który zdychał kwiecień płynnie przechodzi do tematu TAJEMNICZEGO KAMIENIA, który okazuje nam w 15:50 minucie. Kamienia owego nie pamięta gdzie znalazł czy w Riese czy pod Warszawą...............
Acha raczej pod warszawą..... A wiecie dla czego akurat pod warszawą? Bo w Warszawie mieszka Tomasz i tym sposobem kwiecień chce mu pokazać, że też i w jego rejony się zapuszcza i, że się go nie boi.
To ja powiem w imieniu Tomasza ci kwiecień, że Tomasz nie marzy o niczym innym by cię śmieciu spotkać najlepiej oficjalnie tak jak pisał byś kurwo tchórzliwa stanęła razem z nim twarzą w twarz i dostała lekcji prawdomówności.

O innych kamieniach z "dziórką" jakimi podnieca się kwiecień nie wspomnę.

Dalej nie obyło się bez prezentacji książki - gówno warty bełkot.

Dalej kwiecień m/w od 19:20  chwali Igora Witkowskiego/czytaj włazi mu w dupę i sprowadza tym samym, a właściwie usiłuje sprowadzić do własnego poziomu/ i mówi, że to on jako pierwszy pokazał nam w Riese Muchołapkę...... /wraz ze swymi równie urojonymi koncepcjami/, co faktycznie plasuje Witkowskiego w szeregu równym kwietniowi. Notabene Witkowski to wyższy poziom inteligencji bowiem wśród istotnie wielu by nie powiedzieć sprawdzonych faktów i historii potrafi przemycić nie jedną bzdurę obliczoną na podsycenie sensacyjności. Ale to na marginesie.
Oczywiście przy okazji kwiecień chyli czoła przed samym zagórskim, który go przecież wylansował mówiąc, że go podziwia po tych setkach nagonek na niego, których kwiecień też doświadcza. No cóz kwiecień ty, zagórski i każdy inny z waszej stajni przyjmiecie każdą nagonkę jak kaczka wodę z prostego powodu, bo cała wasza banda robi to co robi z myślą o ZARABIANIU KASY NA KŁAMSTWIE I FAŁSZU, który jedni z was bardziej lub mniej umiejętnie wplatają w realia rzeczywistości minionej.

19:50 kwiecień wspomina też najświeższego swojego promotora z telewizji internetowej porozmawiajmy.tv i żali się nazywając go atakujących mendami, dodając przy oczywiście okazji, że te mendy kwiecień ignoruje.... jasne, a własnie w ostatniej żałosnej popisówce u tego czuba z porozmawiajmy.tv to co mówiłeś śmieciu o Karolu i Tomaszu? Tak wygląda ignorancja i zapominanie?
Kwiecień uświadom sobie, że masz wielu wrogów, którym zależy na prawdzie i każdy kto ci jakkolwiek pomagał i pomaga jest dla nas zerem i skończonym antypolskim bydłem.

Kwiecień zaraz pierdoli, że chce o nas zapomnieć, że to dla nas będzie największa kara HAHAHA no tylko jakoś kwiecień o nas nie może zapomnieć, ani o Tomaszu, ani o Karolu, ani o kilku innych, których ciągle w swych docinkach na blogu tyka i również WŁASNIE W TEJ PSEUDO AUDYCJI.
Kwiecień, nie zapomnisz ja ci to gwarantuję i do póki będziesz siał ferment, do póki będziesz żerował na niewiedzy ludzkiej i do póki będziesz kupczył kłamstwem to będziesz dostawał kopy i każdy przy okazji o kim wspomnisz w pochwale i kto ci będzie pomagał.

20:45 kwiecień mówi, że w tej wojnie wszyscy jesteśmy przegrani. Myli się i to bardzo. Ja jestem wygrany i każdy Gall, który tu pisze pod tym loginem, każdy kto pisze na naszym blogu czy u niego na YT dementujący te brednie komentarz. To są ludzie wygrani, zaś ci co łykają kwietniowe idiotyzmy są przegrani. Można powiedzieć, że tacy jak kwiecień są nawet pożyteczni bowiem stanowią doskonały test na inteligencje dla takich jak my i tych, którzy potrafią z niej korzystać.

21:30 MAGDA OTWORZYŁA MI OCZY NA LUDZI,  NIE KOCHAĆ, ALE LUDZI TRZEBA SZANOWAĆ,
No właśnie widzimy co kilka tygodni jak szanujesz ludzi jak ich pomawiasz, wyzywasz i siejesz wokół nich intrygi.
Poza tym ów szacunek własnie dziś zademonstrowałeś wobec własnego "zdychającego" jak pies ojca.
Żałosny jest cały ten wywód kwietnia o jego madzi, która go tak wiele nauczyła. Wyczyny kwietnia jakie opisujemy od miesięcy na naszym blogu są najlepszą wizytówką szkoły madzi. Zaiste suko masz się z czego cieszyć i masz zaiste suko powody do dumy. W czasie wojny takie jak ty w najlepszym wypadku były golone do gołej skóry....

23:00 kwiecień coś mówi o jakiejś sprawiedliwości?, że mendy spotka jakaś wyższa sprawiedliwość?, że nie można bezkarnie szczuć kogoś? itdalej?
Kwiecień ty kurwo pierdolona, szmato śmierdząca, a od czego wszystko się zaczęło nie pamiętasz? Kto pierwszy ludziom i to w jednym czasie, różnym ludziom pokazał jad i niewdzięczność? Chyba zapominasz o dowodach na to w wizytówce pod każdym naszym tematem na blogu, przypomnij sobie ścierwo.

Ludzie to jest kuriozalne by takie bydle, które zaszczuwało innych pomówieniami i oskarżeniami teraz mówiło o sprawiedliwości i każe dla innych.

Ale moi drodzy to nie wszystko do czego ta kurwa się zaraz posunie.
23:35 kwiecień zaczyna starą jebaną kłamliwą śpiewkę obliczoną na żałość swych słuchaczy i mówi, że do jego matki cały czas wydzwaniają jacyś/kontekst Tomasza, Karola, i tych wszystkich co kiedyś kwiecień oszukał/ ludzie i ją straszą czy cholera wie co.
Chciałem przypomnieć, że już raz o to Kwiecień pomówił w programie u zagórskiego Tomasza Sidora, że wydzwania do jego matki i opowiada jej o kwietniu jakieś nieprawdziwe rzeczy.
Ludzie. Mijają lata, a kwiecień ciągle uderza w te same skurwiałe zagrania. Mimo upływu lat nikomu niczego nie udowodnił, bo to są pomówienia i wymysły, którymi można obrzucić każdego, a dziś mówi na ekranie, że udowodnienie tego jest trudne bo ten "ktoś" ci "oni", ta "jakaś" kobieta wydzwania do jego matki z kart pripejdowych więc namierzenie jej, ich jest trudne, ale głos ma nagrany.

TO SĄ WSZYSTKO TYPOWE ZAGRANIA SKURWIONEJ MORALNIE LUDZKIEJ WSZY-ZAPAMIĘTAJCIE TO. OTO SZKOŁA MADZI I JEJ WSPARCIE W TYM.

Kwiecień jak widzicie by rzucić fałszywe podejrzenia na swych wrogów gotów jest poświęcić nawet matkę wplątując ją do swej śmierdzącej gry. Nie dość, że nazwał własnego ojca facetem na forum publicznym to stwierdził, że zdychał jak pies. Więc czy może dziwić, że i matkę wykorzystuje w podobnie instrumentalny sposób do swych gierek?25:40 DWIE KREATURY OPŁACANE PRZEZ NIEMIECKIE ORGANIZACJE 
Czyli Tomasz i Karol :)

Kwiecień dowodziliśmy tu wszyscy na blogu i w notkach i komentarzach, że to własnie ty masz szmato interes w fałszowaniu faktów historycznych, co jest również na rękę zbrodniczemu nazistowskiemu systemowi, który stworzył piekło milionom Polaków i nie tylko.
Dowodzę ci kurwo, że poprzez wpasowywanie Niemieckich zbrodni w jakieś chore nieprawdziwe historie o mutantach, mutacjach, wilkołakach itp bredniach, umniejszasz wagi TEJ PROZAICZNEJ, SZAREJ, OKRUTNEJ I TRAGICZNEJ PRAWDZIE jaka płynie z LUDOBÓJCZYCH DZIAŁAŃ NAZISTÓW I NIEMCÓW.
Widmo obozów koncentracyjnych w, których dokonywano bestialskich mordów pod pretekstem eksperymentów medycznych nabiera przez ciebie i twoje brednie innego, łagodniejszego wymiaru o zabarwieniu wyższej naukowej konieczności, co usiłujesz gloryfikując Niemców wytworzyć wokół tematu.
I DLA TEGO to raczej ty jesteś opłacanym zdrajcą i szumowiną, której zadaniem jest zamydlenie rzeczywistego krwawego obrazu działań Niemców niż ja, Karol czy Tomasz czy ileś tam osób, które tu pokazują wespół to co powyżej napisałem.
Stara żydowska metoda na przykład wprowadzić wielokulturowość by jedna nacja mogła się w niej ukryć wygodnie i bezpiecznie. Ty kwiecień działasz dokładnie w podobny sposób wprowadzając do tematyki masę fałszywych świadectw tylko po to by te prawdziwe tragiczne i okrutne nikły w tej gmatwaninie absurdów i nieprawd.

DOWÓD NA CHOROBĘ UMYSŁOWĄ

W 32:20 KWIECIEŃ POZDRAWIA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ZACZEPIAJĄ GO NA ULICY!!! Jak sam kwiecień mówi przeważnie są pod wpływem alkoholu i chcą sobie z nim przybić piątkę lub zrobić zdjęcia!
kwiecień wtedy będąc jak mówi zmęczony tą popularnością,  mówi że nie jest dariuszem kwietniem tylko jego bratem!

Proszę Państwa to jest szczyt schizofrenii. To jest oczywisty dowód, że "facet" ma nierówno pod sufitem do tego stopnia, że już sam sobie reklamę robi w taki sposób i buduje fałszywą popularność.
Macie tu przykład 100% zjeba chorego umysłowo, któremu pomaga chora umysłowo suka z kamerą w ręku.
Zwróćcie przy tym na głupawe miny towarzyszące mu podczas opowiadania jak to ludzie zaczepiają go z tej popularności na ulicy.

Na tym kończę bo mam ochotę użyć szalika.....OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

20 komentarzy:

 1. Hahahahha!
  Ogarnijcie to:

  "niedziela, 21 grudnia 2014
  Nowy kącik tematyczny
  Zapraszamy no nowego kącika, gdzie publikować będziemy ciekawe informacje i opowieści dotyczące historii, legend i folkloru, które od zapomnienia ocala Koniczyna. Znacie go z merytorycznym komentarzy na blogu oraz niepohamowanego dążenia do odkrywania prawdy przeplatającej się z pradawnymi mitami, a także opowieściami, które nie mieszczą się w kanonie dzisiejszej nauki historycznej.
  Odwiedźcie Kącik Koniczyny

  Autor: Darek o 14:33 "

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/12/nowy-kacik-tematyczny.html

  http://moje-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

  No teraz jest tam was dwoch debili:

  http://memy.pl/mem_1026474_powiadacie_ze_kwiecien_zalozyl_kacik_koniczyny_na_swoim_blogu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie dwie minuty to kretyństwo do entej potęgi hehe, Zakończył swoją niebywałą popularnością, a zapomniał w duchu boga wszechmogącego życzyć wszystkim udanych świąt i wigilii.
  Ta ogromna popularność sprawiła, że zapomniał tradycyjnie powiedzieć "spokojnych i wesołych świat"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ludzie zakładają kościoły na cześć Dariusza Kwietnia i stowarzyszenia wyznaniowe. Żaden psychiatra nie miał by wątpliwości, że ma do czynienia z wariatem i to wariatem przez duże W

   Usuń
  2. Choroba się nasila...,w zeszłym roku życzenia składał teraz to już za duży umysłowy wysiłek....no Madzia zapomniała wlać mu do tępego łba(oprócz olewania wszystkich)trochę dobrego zachowania nawet wobec swoich tępych "fanów" ....i to kór...a miało być podsumowanie roku 2014??? Czyli nic nie zrobił!!!! ...,tylko pierdolenie o atakach na niego....chociaż powiedziałby ile wychlał w tym czasie hehhehee to by była miara :)))))

   Usuń
  3. Ja nie mogę!c Nawalone pijaki podchodzą do niego na ulicy i chcą se zrobić z nim zdjęcie hehe jak z jakimś przebranym za niedźwiedzia pajacem na Gubałówce.

   Usuń
  4. I chcą mu jeszcze przybić piątkę :)

   A tu zobaczcie jak na świecie nie brakuje idiotów. Kwiecień mówi, że zakładają kościoły na jego cześć, a tu macie przykład na współczesnych debili.
   Rzecz dzieje sie w jednej z galerii Wielkiej Piramidy Cheopsa. Film cały godny obejrzenia z racji niecodziennych amatorskich ujęć jakich na komercyjnych durnych propagandowo filmach nie zobaczycie, ale wpierw zobaczcie jak banda debili modli się w Wielkiej piramidzie i odprawia mantry. Ci co budowali piramidy jak by to zobaczyli to pokładali by się ze śmiechu, że mimo postępu ludzkość jest jeszcze taka głupia:

   https://www.youtube.com/watch?v=SmWum2RKwW0#t=1474

   Usuń
 3. A na koszulkę nikt uwagi nie zwrócił?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie trzeba go słuchać, wystarczy tylko na niego spojrzeć, tak jak wystarczy spojrzeć na paszczory koniczyny, Aleksa , zagórskiego, czy tego co kręci te filmiki jak mu tam,no tego na B , nie ważne zresztą jak on się tam nazywa.

  Ten sam tempy wyraz paszczy, a u zagórskiego dodatkowo lisowato chytro-koszerniacki. To ta sama nacja krętaczy. A jak włączy się dźwięk to sączy sie z głośnika stek bredni i bzdur zaprawianych cząstkami prawdy, w celu uwiarygodnienia tych urojeń.

  OdpowiedzUsuń
 5. hehe , kwiecien polak :). Koszerny wariat próbujący zarobić mamonę na większych jak on przygłupach, świetne :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Przed 966r. nie było choinki, a kwietnia przodkowie oddawali cześć Jezusowi bez choinki. Jakaś następna schiza w której jedna brednia zaprzecza drugiej :). sanitariusza z kaftanem poproszę :-), pacjent znów ma napad.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie napiszę komentarza pod filmikiem na You Tube bo nie będę się mieszał w tłum gimbusów i nawiedzonych świrków.

  Dlatego z tego miejsca pozdrawiam pana darka, dobra robota panie darku, wspaniała wiedza, coraz więcej się dowiaduję nowych rzeczy od pana. Jest pan panie darku takim kosmicznym przekaźnikiem, a pana złotouste wypowiedzi są miodem na nasze serca.

  Gdyby nie pan to nigdy bym nie wiedział że Vas,co da Gama zdobył Peru, i że w kościele są zboczeńcy. Nie dowiedział bym się, że były na świecie bitwy i że wybuchł reaktor w Zaporożu. Nie dowiedział bym się że Hans Todt miał wiele imion i mieszkał w Mezimestii w 1933r.

  To pan panie darku mój przewodniku po świecie objaśnia mi jak świat powstał haga haga hu hu . Pana audycje za kżdym razem są coraz lepsze i lepsze tylko niech pan kupi statyw madzi bo jej rączki się męczą haga haga hu hu . Niech pana nie dziwi nasz okszyk Haga haga hu hu , to okszyk starodawnych wyznawców pana przodków którzy mieszkają w tajnych bazach na księżycu.

  Nawet pan nie wie ile tam jest kościołów na pana cześć Haga Haga hu hu. Prosimy pana aby w następnym filmiku udzielił nam światłej porady, o nasz złotousty haha bana lu. Jak mamy wyjść z tej opresji z tego domu gdzie jesteśmy ? albowiem od tej strony gdzie patrzymy nie zamontowano klamek. A może wyruszy pan jako nasz idol na misję i nas uwolni. haga hu.

  Panie darku będzie pan wtedy jak Vasco da Gamma zdobywający Peru i Meksyk i Antarktydę i jak Leonardo da Vinci. A pamięć o panu w naszych skołatanych głowach nigdy nie zagaśnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. daun doknał wielu odkryć w 2014r, znalazł jeden kamień nie wie gdzie ale stał w łazience, a drugi znalazł na plaży i ma dziurkę. Zaiste jaja jakich mało. Bezcenne , spadłem z fotela :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. daruś, do mamusi to dzwonią co 20 minut twoi prawnicy w liczbie 30, ci sami co dorwali się do telefonu w dyżurce sanitariusza w domu bez klamek.
  To ci sami prawnicy co wysyłają innym z twojego telefonu smsy. Na to są zdjęcia nagrania i dowody.
  A twoimi dowodami jest biadolenie i pierdolenie w necie oraz kamień znaleziony w łazience.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skurwiel wisi drobne sumy różnym ludziom i pewnie kilku dziwkom co zaliczył przy drogach to i wydzwaniają do jego matki z upomnieniami. A teraz na necie się żali, że ktoś z nas nęka mu matkę.

   Usuń
 10. daunie twoja schizofreniczna rzeczywistość dotarła nie do setek, a do paru internetowych idiotów piszących infantylne pochwalne komentarze, i tu twój temat się zamyka.
  Teraz możesz pokazać kamień z dziurką oraz zadać swoje sakramentalne pytanie , co to jest ?, odpowiedź jest prosta głupku, jest to kamień z dziurką :-).

  A co do twojego brata, to nim nie jesteś bo on nadal stoi pod sklepem w Głuszycy, ma tą samą przypadłość co ty.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jego filmiki niczym się nie różnią od tego:
  http://memy.pl/mem_974096_gdyby_kuzka_nie_skakala

  OdpowiedzUsuń
 12. Podobno w Ameryce naukowcy odkryli co mu jest :).
  http://memy.pl/mem_958308_amerykanscy_naukowcy_odkryli_ze

  OdpowiedzUsuń
 13. On nie jest specjalistą od Riese tylko "spesjalistą" od wszystkiego. Wszędzie był i wszystko zna.

  Malbork, Gierłoż, Łódź, Tuczno, Gubin, Hel, Wrocław, Dora, Ślęża,
  Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Pomorze, Warszawa, MRU, Malbork, Kraków, Czechy, Poznań, Bydgoszcz, zna cały świat.
  Jest jak vas co da Gamma , Nosterdamus i Leonardo da Vinci w jednym. Prorok, Mesjasz i znawca wszystkiego. On to oświeca swymi przebłyskami kosmicznej wiedzy wszystko gdzie tylko się pojawi.

  Przepowiada mrozy gdy jest 30 stopni w cieniu, gdy jest mróz i śnieg przepowiada upały :). On to popukawszy scyzorykiem w beton lub cegłę obwieszcza światu, że są z IV, IX, X albo XII wieku :). I jakże nie słuchać takiego wieszcza :).

  Taki " daruś zbaw świat" :-0. Lecz jak sam mówi jest wariatem i macie w nic co pierniczy nie wierzyć i nie zakładać kościołów "dariusza kwietnia", nie dawać mu kasy i nic nie przysyłać, żadnych pasiaków.
  On tylko kręci głupoty na You Tube, i za kasę je pieprzy dla tych 5 osobników co za nim łażą....tylko pytanie zadam , PO CO?.

  Gdzie się nie pojawi tam pojawiają się wraz nim SS-mani w pampersach, dziwne kamienie i szklane trumny, dołki w ziemi, i setkami kilometrów ciągnące się podziemia :).

  Śledzi go tajemniczy Niemiec Kay Muller w czarnym Land Rowerze, on to ma siedem imion, które mu się wciąż zmieniają :).
  A ja myślę, że jeździ za nim Józek z Głuszycy Na Rowerze, i prześladuje za te pięć zeta, które od Józka wyżebrał pod sklepem na dwa piwa :).

  OdpowiedzUsuń
 14. "Mogą to być kompromitujące zdjęcia, nagrania audio, nagrania filmowe, materiały prasowe na temat działalności D.K w latach 1990 - 2015."

  Płonne nadzieje, żadnych materiałów prasowych z tych lat nikt nie znajdzie, gdyż koleś się pojawił wprost spod budki z piwem w roku 2012. Wcześniej najwyżej ktoś może powiedzieć co robił pod tą budką. To świeżak w temacie ściemniania.
  Ta jego wcześniejsza pasja to tłuczenie kamieni w Łodzi, grabarstwo i palenie w kotłach C.O. To Dyzma który pojawił się na "Alternatywnym " zlocie pod Ślężą, a że nie miał kto nawijać, to go zagórski wziął aby jakiś kit nawiedzonym wcisnął.

  Podobnie się to odbyło. Za Żorża podstawcie sobie pana Z. a Dyzma to wiadomo kto. :)
  https://www.youtube.com/watch?v=82cqpxNdr6s

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.