poniedziałek, 22 grudnia 2014

Konkurs !!!!

Do wygrania 1000zł

Osoby które są w posiadaniu materiałów kompromitujących specjalistę od kocopołów na temat Riese, a chcące wziąć udział w anonimowym konkursie mogą swoje materiały przysyłać meilowo na adres redakcji.
Mogą to być kompromitujące zdjęcia, nagrania audio, nagrania filmowe, materiały prasowe na temat działalności D.K w latach 1990 - 2015.
Dla zwycięzcy, który przyśle najbardziej kompromitujący materiał przewidziana jest nagroda finansowa. W szczególności interesują nas zdjęcia przedstawiające aprila w stanie nietrzeźwości, materiały z jego pijackich libacji, zdjęcia (a były takie robione) przedstawiające pana D. w niedwuznacznych sytuacjach z paniami lekkich obyczajów.
Materiały mogą dotyczyć również najbliższych współpracowników D. , czyli jego konkubinę Magdę K. odpowiedzialną za kręcenie filmów, informacji na temat powodu rozwodu i znęcania się psychicznego nad byłą żoną D. oraz  powodów zwolnień z pracy D jak również dowodów przedstawiających zaniedbywanie syna podczas ich wspólnego pobytu na zlocie na Włodarzu, kiedy to odbyła się rozmowa z jego synem na temat choroby ojca (to osobny temat powinien być w sumie).
Po nowym roku opublikujemy otrzymane materiały i wspólnie wybierzemy anonimowego zwycięzcę.
                                                               
Kontakt z  redakcją: pinokioriese@gmail.com

Gall Anonim 1


Gall Anonim 2

Gall Anonim 3

 Gall Anonim 4


Wskazówki.
Każdy z was dysponuje w telefonie dyktafonem. Nawet telefony stare mają taką funkcję. Możecie to wykorzystać do nagrywania materiałów prelekcyjnych kwietnia, których kwiecień nie publikuje, a na, których jak słyszeliśmy z doniesień są tak żenujące głupoty, że nawet sam kwiecień ich nie upublicznia. 
Oprócz tego większość urządzeń typu mp3 również posiada wbudowany dyktafon. Na takie urządzenie można nagrywać bardzo długie nagrania nawet do 20 godzin w zależności od pojemności karty SD. To samo w telefonach. Dla tego możecie takie urządzenie zawsze mieć w kieszonce i włączyć je na długie godziny by nagrywać w sposób ciągły wszystko co kwiecień mówi. 
Na przykład idziecie w teren i kwiecień jak się dowiedzieliśmy czasem wyskoczy z jakimś durnym tekstem lub zachowaniem, albo żartem. Wtedy wasz dyktafon będzie cały czas rejestrował to i później będzie można to wyciąć do prezentacji.
Zwykle jest tak, że ludzie mówią, szkoda, że wtedy nie miałem dyktafonu czy kamery, bo ktoś coś powiedział lub zrobił kompromitującego go i obnażającego jego prawdziwą naturę. W takim przypadku mając zawsze włączony dyktafon będziecie przygotowani na pozyskanie takiego materiału.

Na rynku jest cała masa mikro kamer ukrytych w pilotach, zapalniczkach, długopisach czy obudowach płyt CS. Koszty takich urządzeń nie  wielkie od kilkudziesięciu złotych można kupić mikro kamery rowerowe tanie i chińskie, które łatwo ukryć, a które doskonale nadają się do filmowania lub wykonywania zdjęć z ukrycia.
W razie gdyby ktoś miał pytania jaką kamerę zakupić lub dyktafon to piszcie w komentarzach, a Tomasz doradzi bowiem jest specjalistą w tej dziedzinie i sam dysponuje sporą ilością takiego sprzętu.

Kolejnym doskonałym sposobem na pozyskanie informacji jest prosty i tani podsłuch.
Tak zwana pluskwa, czyli mikro mikrofon z układem elektronicznym wielkości ustnika od papierosa na kablu prowadzącym do baterii. Taki mikrofon ma zasięg od 200 do 1500 metrów i bardzo łatwo go wszędzie ukryć. Radyjko UKF odpowiednio przestrojone można też zakupić u każdego producenta takich podsłuchów na allegro lub internecie. Zestaw taki nie powinien kosztować więcej jak 120 złotych czasem więcej, ale w tej kwocie można spokojnie się zmieścić.
Radyjko ma wyjście słuchawkowe, które można połączyć z dyktafonem prostym kablem do gniazdka mikrofonowego i nagrywać. Zestaw podsłuchowy na dwie bateryjki pozwala pracować dwa tygodnie! Gdy mikrofon dla zmniejszenia wymiarów zaopatrzymy w bateryjkę pastylkową to czas działania sięga od 24 godzin do 48 w zależności od mocy nadajnika w mikrofonie, a to i tak wystarczy do pozyskania materiału dźwiękowego.

Oczywiście zakładanie podsłuchów jest nielegalne, ale.... jeśli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa lub wiemy, że takowe ma się dokonać lub własnie się dokonuje to sprawa ma się całkiem inaczej.
Z resztą zestaw podsłuchowy wcale nim nie musi być, a jedynie pełnić role zestawu nagrywającego na przykładowym ogólnym spotkaniu gdzie każdy potencjalnie może mieć dyktafon. 

NIESPRAWDZONYCH informacji, ale dość pewnego źródła, wiemy, że kwiecień swego czasu gdy mieszkał jeszcze w Głuszycy był zamieszany z bratem w okradanie działek i ogródków działkowych za co PODOBNO jego brat miał sprawę. 
Nie mamy na to dowodów, a tylko przekazy dla tego zwracamy się do naszych czytelników z prośbą o dostarczenie na to dowodów i ile to jest w ogóle prawdą.

Z bardzo wiarygodnych źródeł/tajemnica redakcji/ wiemy, że kwiecień bierze leki psychotropowe, które zażywał w gronie dawnych swych przyjaciół. Kiedyś komuś z tych osób zwierzył się, że leczył się psychiatrycznie. Do tego w kilku postach na swym blogu i jednej z dawniejszych audycji coś o tym wspominał dwuznacznie. 
Dla tego zwracamy się do was z prośbą o dostarczenie nam jakiś dowodów na jego leczenie psychiatryczne lub skazanie szpitala, albo kliniki w, której się leczył-to nam wystarczy do ustalenia faktów.

Z niesprawdzonych źródeł/trudno powiedzieć czy wiarygodnych/ dostaliśmy kiedyś informację, że kwiecień zadaje się z prostytutkami świadczącymi swe usługi przy drogach. Sam kwiecień pisał o tym na blogu i opowiadał o tym w jednej z audycji, że te prostytutki były często dla niego źródłem ciekawych nieznanych informacji. Do nas jednak dotarły informacje, że nie tylko, że kwiecień był widziany kilka razy w sytuacji, która raczej nie wskazywała na frywolną pogawędkę.
Dla tego jeśli komuś udało by się na to kiedyś zdobyć dowód lub może już ktoś taki posiada to prosimy o jego dostarczenie. Może ktoś kiedyś wiedziony intuicją zrobił zdjęcie dowodzące, że kwiecień był tu i tu w takiej, a takiej sytuacji, która świadczyła by o korzystanie z usług prostytutki?
A na marginesie.... moooi drodzy czy facet, który mówi w audycji, że czasem korzystał z informacji od prostytutek nie mówi tego tylko po to by UKRYĆ tym prawdziwy cel wizyty u takich pań? Za pewne jednak ktoś go widział w dwuznacznej sytuacji, a ten by się wybielić i mieć wytłumaczenie przed swoją suką, która go utrzymuje zmyślił kit, że owszem zna prostytutki, ale dla tego bo szukał u nich jakiś informacji.../

To tyle. Reszta w komentarzach. W razie pytań czy porad piszcie no i oczywiście nadsyłajcie informacje i dowody na przestępczą i oszukańczą działalność kwietnia. 
Sprawdzimy każdą informację w miarę możliwości starając się nie iść w ślady kwietnia pomawiając go o nieudowadnialne rzeczy jak on to sam potrafi robić i robił wobec wielu osób.
Gall 1 napisał, że przewidujemy nagrodę pieniężną za jakieś mocne dowody. Tak, mamy w tej chwili do dyspozycji 1000 złotych dla tego kto dostarczy dowody niepodważalne na cokolwiek co napisaliśmy lu boś o czym jeszcze nie wiemy. Twardy materiał filmowy, dźwiękowy czy fotograficzny, jakieś wiarygodne dokumenty lub tylko informacja, która w toku weryfikacji i sprawdzenia przez nas okaże się prawdziwą.

ANALOGICZNY TEKST ZAMIEŚCILIŚMY W NOWYM DZIALE NA GÓRNEJ BELCE PT:

KONFRONTACJE-KOMPROMITACJE

22 komentarze:

 1. Hehehe, to teraz tylko czekac az Adrianek podpieredoli starego.
  :D

  Ogarnijcie jak lumpy i menele z jego dzielni w Lodzi oraz z pod sowiogorskich sklepow pochytaja ze jest nagroda do wychaczenia.
  To bedzie MEKSYK!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieje się!!! To nawet się opłaca drugi raz wywalić 90zł i pojechać na te jego "prelekcje" i zrobić wieczorem kilka fotografii jak szwęda się wcięty. Po odliczeniu kosztów dojazdu i pobytu na tych idiotycznych prelekcjach zostanie w kabzie jeszcze 500zł! Wchodzę w ten temat.
  Adam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zobaczycie Kwietnia na drodze jadącego qadem to od razu to filmujcie. Kwiecień nie ma prawa jazdy więc będzie to dowód wykroczenia, a jak jeszcze okaże się, że jest na bani, a zawsze jest jak jest w tamtych okolicach to ma dodatkowe kłopoty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sezon polowania na CZUBA oficjalnie rozpoczety.

  Niech ktos powiesi to ogloszenie pod sklepem w Gluszycy-znajdzie sie wiele barwnych relacji z samego zrodla a lokalni “kowboje” beda mieli za co chlac, moze nawet brat go sprzeda za flaszkie wodzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio słyszałem od jednego człowieka dość mocno związanego z tamtym terenem że P. Kwiecień jest przez kogoś prowadzony aby specjalnie takie głupoty opowiadał. nie powiem jak długo po tym nie mogłem opanować smiechu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja słyszałem wersję, że Plecień z początku miał naganiać w ten sposób ludzi dla Szpakoskiego.

   Usuń
 6. A to nie chodzi o Truskawę co pomieszkuje na ogródkach działkowych?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bez sensu! Caly czas uwazam, ze ta nagonka jest bez celu wiekszego. Jedynie obrazuje msciwy i agresywny charakter tego blogu.
  Nic tego nie usprawiedliwia.
  Obawiam sie, ze moj komentarz zostanie usuniety, gdyz nie jest po linii "partii".
  O. jak A.

  OdpowiedzUsuń
 8. Do O. jak A - niestety mylisz się, nagonka jest odpowiedzią na mściwy i agresywny charakter audycji debila z Riese, który w swoich audycjach atakuje konkretne osoby, które sobie tego nie życzą. W kilku ostatnich audycjach ukazały się pomówienia pod konkretnym adresem pewnej osoby, jej rodziny, jak również znajomych. Z wiarygodnego źródła wiem, że nie pomogła rozmowa z właścicielem stacji by usunięto ten materiał i rozmowę kwietnia z berdowiczem w której oczernia on postronne osoby opublikowano. Będzie więc mściwie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiem, ze April nie jest swiety. Zdaje sobie z tego sprawe.
  To wszystko przypomina zachowanie sie dzieci, na zasadzie ktory jest bardziej msciwy. Oczywiscie to nie moja sprawa, ale mam jakies tam prawo to ocenic patrzac na to z boku.
  Pokazcie, ze jestescie dorosli i takie sprawy dziecinady (blazenstwa i glupoty) Aprila zalatwiacie bardzo powaznie i w sposob dojrzaly.
  Pamietam jedna "sprzeczke" dwoch grup eksploracyjnych, gdzie chyba chodzilo o Ksiaz? W koncu nie bylem pewny, ktora grupa miala racje, gdyz jedni pieknie ujeli swoje argumenty na blogu bez pieniactwa. A druga grupa na swoim blogu opisala to niezbyt elegancko, choc prawda byla po ich stronie. Postronny mogl sobie przez to wyrobic opinie niezbyt dobra do calosci sprawy szczegolnie do tej drugiej grupy.
  O. jak A.

  OdpowiedzUsuń
 10. Że ja tej mendy, naciągacza i złodzieja nigdy nie nagrałem........ojjjjjj byłby materiał piękny...Ale zaraz,chwila!!!!!!! Według D.K. jesteście opłacani w euro( i to niemieckich euro hahahhaaa)-to co tak mało??? Tylko tyś polskich zyli??? Buuuuchhahahhahaa żart oczywiście.......oj....padam ze śmiechu...

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobra...na chwile koniec tych piardów...PANIE I PANOWIE GALLOWIE-z mojej strony najlepsze życzenia świąteczne,świetnych odkryć,fajnych terenów do eksploracji,zadowolenia z życia,dużej satysfakcji z podpierdalania Kwietnia,no może upierdzielimy mu ten tempy łyso-siwy łeb.Trzymajcie się "świetna robota" hhahhahahahaa....ULRYCH VON VASCO DAGAMA hahahhahahaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i wzajemnie życzymy jak najlepszych świąt.
   Choć kwiecień i zgraja jego gimbusów zaraz pomyśli, że sami sobie te życzenia napisaliśmy.

   I my tez życzymy wszystkim udanych spokojnych świat i tym wierzącym i śmierdzącym "ateistom" niech Bóg ma was wszystkich w opiece o ile istnieje i nie jest po stronie kwietnia, bo patrząc na to co dzieje się na świecie i na to, że każda kanalia ma sie dobrze to ch.... go tam wie po, której stronie tak naprawdę jest
   :}

   Usuń
 12. Radził bym zainteresować się wypadkiem samochodowym Kwietnia z 2011 roku, http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=30077&sid=65f217925cfec8acdf13d7b83b271332 , ustaleniu kto naprawdę kierował pojazdem i ile miał promili w wydychanym powietrzu i czy osoba ta posiadała uprawnienia do kierowania pojazdem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Do autora strony - wiesz ile rewizji było u gwiazdora i o co był podejrzewany ? http://niezaleznatelewizja.pl/2011/06/alarm-najscie-policji-na-mieszkanie-dariusza-kwietnia-w-lodzi/

  OdpowiedzUsuń
 14. Opiszę pewne zdarzenie ze zlotu na Włodarzu.
  Pan Kwiecień jakiego wówczas nie znałem - nie wiedziałem wogóle kto to taki - przybył z synem. Szybko palma celebryty uderzyła mu do głowy. Mam na drugim komputerze gdzieś zdjęcia z tego zjazdu. Nie trzeba chyba mówić, że o synu Adrianie zapomniał na dwa dni - dzieciak chodził głodny i zmarznięty, sam mu fundnąłem kiełbasę i bigos. Widziałem moi koledzy odbyli z nim rozmowę na temat choroby ojca, nie chciałem wtedy nachalnie pytać o co chodzi, bo na zlocie byłem w sumie zaproszony jako osoba towarzysząca, ale widziałem, że tego wsparcia młody potrzebował, bo dziękował zupełnie obcym dla siebie osobom że zainteresowali się chorobą ojca i tym jak mu pomóc. Pozdrawiam .
  PS. Co do zlotu na Włodarzu - jak dla mnie lipa i nudy, poza cyrkiem z prelekcją na której nasłuchałem się bredni to dobry był bigos, jednak jechać 210km na bigos to słaby pomysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ile ten jego dzieciak ma lat? Jaki mniej więcej rocznik?

   Usuń
 15. https://www.facebook.com/klamstwa.riese rozsyłąjcie na FB

  OdpowiedzUsuń
 16. Zdjęcia jego kobyły poszły na PW

  OdpowiedzUsuń
 17. Ta cała nagonka na Kwietnia jest śmieszna, sami lepsi nie jesteście. Niech sobie gada te swoje bajki może was boli że ktoś mu za to płaci? Żeby nie było mam w dupie te jego opowieści z krypty jak i Wasze antyakcje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I TU TRAFIŁEŚ W DZIESIĄTKĘ!! Boli nas, że go ktoś sponsoruje i ta cała nagonka jest tylko po to by go wykopać od koryta i przejąć jego źródło sponsoringu :)
   Ale nie to źródło jakim jest jego suka-nie lepsza od kwietnia w jego urojeniach, bo jej nie tknął bym palcem nawet na bezludnej wyspie/nie wiem jak inni :)))/
   Gdyby jednak jakimś cudem los nas oboje rzucił na taka bezludna wyspę to pierwsze co bym uczynił to nakarmił nią rekiny pływające wokół wyspowych raf tylko po to by mnie nie skusiło i bym potem nie miał kaca moralno-estetycznego :)

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.