sobota, 15 listopada 2014

Znów garść bredni pozera udającego historyka i znawcę tematu Riese-czyli nic nowego, te same głupoty i konfabulacje pajaca z osłem na koszulce.

Po raz kolejny piszemy z małym opóźnieniem dając tym samym szansę tym wszystkim, którzy nie dają się nabierać na te brednie sami z siebie. Pewnie znów nasze komentarze do bredni tego oszołoma przyczynią się do pozyskania kolejnych kilku czytelników ceniących sobie prawdę.

Shiro Ischi - Japoński Mengele 

Zbrodniarzy nie mniejszych niż naziści na świecie było sporo i to w każdej nacji i narodowości nie trzeba dużo szukać. Ale nasz wielki wojownik o prawdę i prawość chce pokazać to światu przy okazji pozując na wielce oburzonego, że USA w 1946 roku owemu zbrodniarzowi darowała winę w zamian za udostępnienie wyników jego eksperymentów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Shir%C5%8D_Ishii
Kwietniowi nie chodzi tu BYNAJMNIEJ jak sobie pomyśli większość o same te eksperymenty bo te kwietnia chyba nawet rajcują-mentalność kwietnia niczym nie różni się od mentalności pospolitych zbrodniarzy, udowodnialiśmy to temu oszustowi 100 razy- ale jemu chodzi o to, że USA darowała Shiro Ischii jego zbrodnie w zamian za wyniki badań. No bo kwiecień jak wiadomo jest pro Rosyjski-pro Putinowski więc wymyślił sobie ten krótki temacik tylko po to by pogrążyć w waszych oczach całą Amerykę chcąc pokazać, że i oni nie lepsi od takich jak Shiro Ischii.
Wiadomo, nie lepsi, nie gorsi, nie bardziej lub mniej kryształowi, ale zawsze bardziej cywilizowani i co by nie mówił bijący na głowę ciemny lud ruski pod każdym względem.
Tekst kwietnia na blogu wpisuje się w cały wachlarz nagonki na USA trwający od kilku lat w mediach. Ale co by nie pisać o USA i jego dokonaniach na arenie politycznej w ostatnich dziesięcioleciach to i tak nic nie przebije w ich działaniach nazistów, stalinistów i całej tej socjalistycznej zbrodniczej doktryny czy to pod płaszczem swastyki czy sierpa i młota.
A ja dalej wolę westerny niż ruskie filmy wojenne jak bolszewicy zdobywali Pałac Zimowy w Petersburgu w 1917.Audycja XLJuż na samym początku kwiecień chwali samego siebie bełkocąc, że sam się nie spodziewał, że tyle tych głupich adycji nagra. No ja się też nie spodziewałem, że można mieć do tego stopnia parcie na szkło i tak gigantyczne urojenia oraz co najważniejsze wysoki stopień cwaniactwa pchający go do wyprodukowania takiej masy bzdur na, których chce zarabiać wciskając je idiotom co nie lubią MediaMark. Oczywiście tym IDIOTOM podziękował i się im ukłonił za to, że garstka czasem kupi jego przewodnik czy płytkę lub wpadnie na spotkanie w terenie i zabuli kilka złociszy dzięki, którym może się opierdalać i tworzyć nowe brednie jak serwowane na zapowiadanych spotkaniach w temacie poniżej czyli czy hybrydy i twory człekokształtne miały być tajną bronią Niemców? No idzie już na chama nasz urojeniowiec po bandzie widząc, że temat zdobywa u jednych aprobatę, a u drugich śmiech. Ale to wystarczy jak znajdzie się kilkunastu debili-idiotów co kupią te brednie to jest gut dla kwietnia i o to mu chodzi.
Kiedy skończył podziękowania IDIOTOM zabrał się za tewmat 11 listopada i uzyskania niepodległości twierdząc, że tę niepodległość zdobyliśmy nie w 19018, a w 1920 po Bitwie Warszawskiej.
No większego idioty nie słyszałem. Bo czy my tę niepodległość kiedykolwiek zdobyliśmy? No zastanówcie się? Pozornie tak, ale przecież cały czas jesteśmy zniewoleni/byliśmy/ jak nie reżymem sowieckim i socjalistycznym systemem to teraz unijnym i kliką tworzącą nam jeszcze większy zamordyzm gospodarczo-ekonomiczny owiany tylko pozorami wolności z, których właśnie korzystamy jak pisanie i mówienie co chcemy. I co z tego, że to możemy jak ekonomicznie każdy z was jest SPRZEDANY jak dziwka i wbrew swej woli OBARCZONY długiem przez bandę alfonsów w rządach państw Europy, którego nikt z was nigdy nie zdoła spłacić? To jest kurwa mać wolność?

Tak więc całe to pierdolenie kwietnia jest tak głupie i durne, że tylko go strzelić w ten plugawy pysk za wciskanie ludziom bredni o jakiejś wolności.

Dajmy na chwilę wypowiedzieć się niektórym słuchaczom z YT kwietnia trafnie określające te bzdury jakie wypowiada w tej durnej audycji:
mate521
 panie, skończ pan bredzić, to co jest serwowane w tym nagraniu to są manipulacje, co ma świętowanie odzyskania niepodległości do wojny lat 1919-1921? 11 listopada to typowy symbol, przywrócenia rozebranego państwa, kiedy w 1920 r. doszło do bitwy warszawskiej, II RP była już w każdym calu niepodległym państwem, funkcjonował parlament, władzę wykonawczą sprawował na mocy konstytucji z 1919 r. Józef Piłsudski, co do formowania granic, to i po pokoju ryskim doszło chociażby do III powstania śląskiego co w efekcie wpływało na granicę. Żaden normalny historyk nie mówi, że w 1920 r. uzyskano niepodległość, to są pana chore fantazje. Co do samego cudu nad Wisłą, to sprawa jest prosta, polski wywiad złamał radzieckie kody co znacznie ułatwiło przechylenie bitwy na naszą korzyść, poza tym sprawę ułatwił nam trochę Stalin, działający przy armii Jegorowia, sabotując rozkazy dowództwa i odwlekając przesunięcie armii Budionnego pod Warszawę, by zabezpieczyła lewą flankę wojsk Tuchaczewskiego. Niestety rzuca Pan sloganami, a rzetelnej wiedzy brakuje. Co do II RP, to lata 1918-1926 to czas bardziej demokracji parlamentarnej niż autorytatywnych rządów Piłsudskiego, sanacja zaczyna się w 1926 r. Odnośnie niechęci kościoła do Piłsudskiego, sprawa jest prosta, Piłsudski z czasem zmienił wiarę biorąc ślub w obrzędu protestanckim. Jeśli chodzi o Pana poglądy w stosunku do bratniego narodu sowieckich wyzwolicieli to może czas poczytać Cata,Studnickiego czy chociaż zajrzeć do książek Pana Zychowicza, a nie bazować na dziwnych publikacjach.
Kompletnie nie rozumiem przesłania. Jesteś komuchem czy liberałem. Całyczas ze politycy okradają ludzi a potem ze nie pomagają. W jedyny sposób jaki polityk moze pomóc to nakładając podatki czyli okraść społeczeństwo. Polityk ma nie pomagać ma sie poprostu opierdolić i przestać wymyślać durne prawo. Najpierw popierasz Piłsudskiego że był dyktatorem a potem politycy nie słuchają ludzi, sory ktoś tych ludzi wybrał, jesteś za demokracja czy dyktaturą? Z unią źle a bez uni jeszcze gorzej. Cały czas źle co by nie zrobił to źle. Co ty chcesz? Jacy biedni Polacy nie mają wyjścia tylko cały czas dostawc baty. Na koniec chyba muszę cię uświadomić w polskim sejmie nie ma prawicy poza jednym posłem z KNP. Ja osobiście jestem wolnościowcem absolutnym i wkurza mnie każdy partyjota który myśli że państwo to jest coś więcej niż firma ochroniarska którą ma chronić moją dupę bo jej za to płace podatki. Patryjotyzm to jest jedno z narzędzi do kontrolowania głupim ludem tak samo jak religie i dzisiejsze instytucje naukowe. Dla mnie nie ma znaczenia czy będę pod butem Polski czy Rosji, jestem wolnościowcem i nie mam nikogo nad sobą. Jeszcze jedno ... zapomniałem co miałem napisać. W każdym razie byłbym wdzięczny gdybys powiedział co ty chce, jak ma wyglonac to twoje państwo bo na tym filmie tylko narzekasz na wszystko rownież na przeciwności co jest trochę dziwne.

Jak ty utrzymujesz panstwo hahha , przeciez nie pracujesz ehheh , ciagniesz kase od ludzi... Zapłaciłes od spotkan i "prelekcji" podatek ? Wiec co pierdol...
Dzisiaj nawet menel utrzymuje państwo kupując w sklepie wszystko jest opodatkowane. A alkoholik menel płaci chyba % najwiecej bo wódka ma z 90% podatku a w zamian od państwa nic nie dostaje można powiedzieć że ten menel utrzymuje innych 
+Jan Kot
to powiedz skad ten menel ma na te zakupy ( wiekszosc nie pracuje)... no ale jak tak to dariusz juz duzo podatku zaplacił w monopolowym :)
A co cię to obchodzi skąd ma może wyżebrał, poszedł do lasu i nazbierał grzybki które potem sprzedał przy drodze, może siebie sprzedał obcemu państwu i robi jako tajny agent. W karzdym razie jedyne osoby które nie płacom podatków to są urzędnicy państwowi którzy żyją z podatków. A to ze ktoś sprzedaje swoją wiedzę innym to terz jest praca
Odpowiedz
 · 


szkoda mi klawietury na odpisywanie... idzcie zebrac albo zbierac grzybki ... hehhehe tylko uwaga , zebractwo karalne zeby potem znowu audycji nie bylo. Co do grzybow pamietajcie
§ 4. 1. Grzyby świeże, rosnące w warunkach naturalnych, oraz grzyby suszone pozyskiwane z grzybów rosnących w warunkach naturalnych, mogą być oferowane konsumentowi finalnemu:
wyłącznie w placówkach handlowych lub na targowiskach;
pod warunkiem uzyskania atestu na grzyby świeże lub atestu na grzyby suszone.
Aha i zeby nie sprzedał pow 150.000 bo podatek go scignie. A co do sprzedania sie innemu panstwu hm... sam wiesz jak sie nazywaja osoby sprzedajace swoje usługi hehhehe duzo przy drogach stoi ( moze tez gzryby zbieraja)... A NSR to tacy starsi harcerze (nie mylic z wojskiem :) . Co do wiedzy to szkoda pisac ... bo to nie wiedza tylko omamy  THE END
Pokaż mniej
Odpowiedz
 · 


No i co z tego że karalne ważenie ze to jego pieniądze. Dyskusja była o to czy płaci czy nie płaci podatki a nie o to czy legalnie zarabia
Odpowiedz
 · 


+Jan Kot
no własnie płaci czy nie , a jako przykladny obywatel (na jakigo sie kreuje) powinien to robic..Zreszta na filmie ze spotkania w Rzeczce mowi ze nie czyta ksiazek nie oglada internetu... wiedze ma sam nie wie skad,,, hahaha  ,zobacz na poczatek tego filmu od (0:37) zajebiscie prawdomowny hehehe...

"niedobry wójku" co nam dała unia ? Hmmy? UE czyli Watykan ma nas polaczków głęboko w dupie. My jako naród jesteśmy samowystarczalni ,UE musi chamować polską nadprodukcję swoimi przepisami i sankcjami gdybyśmy jeden z tych ich śmiesznych przepisów złamali . Ja też korzystałem z unijnej pomocy pod postacią darów żywnościowych :-) I co ? Gdy się bliżej przyjżeć tej śmiesznej darowiźnie to wygląda na to ,że tę darowiznę sami sobie wyprodukowaliśmy ,a UE przypierdala na karzdym z tych niskiej jakości produktów znaczek UE ,a żeby jeszcze było śmieszniej dary te rozdaje kościół katolicki .I tym sposobem mamy dwócj dobrodzieji - KRK i UE .To tak jak by ciebie w nocy okradł zamaskowany złodziej ,który nad ranem stępluje skradzione fanty swoim logo i przychodzi do ciebie z uśmiechem   oddając ci twoje rzeczy :-) :-) I jak tu nie kochać takiego dobrozłodzieja który ci pomógł ,gdy byłeś w potrzebie.
W moim kochanym mieście Kętrzynie zarabiam 1300 złotych ,żyć nie umierać.
Rodowity Mazur pozdrawia .

==================================

Tyle co ciekawszych komentarzy. 
Kończę słuchanie tego bełkotu klikając wyrywkowo co kilka minut i słuchając po kilka zdań i wiem jedno-NIE WARTO TEGO BEZWARTOŚCIOWEGO BEŁKOTU DALEJ SŁUCHAĆ.
Kwiecień nie ma jak większość POJĘCIA czym jest prawdziwa wolność. Tak mu ta wolność smakuje, że musi mieszkać kątem u jakiejś durnej suki, która nie widzi, że to pozer i udaje "miłość" tylko dla jej mieszkania bo inaczej musiał by być bezdomnym, ALE WOLNYM W 100%.
Tak naszemu kwietniowi ta wolność pomogła, że nie dorobił się własnych 4 kątów. Tak się ten kwiecień cieszy z tej wolności, że nie widzi, że w tej prawdziwej miałby to co powinien czyli dom, godziwą pracę i z niej pieniądze pozwalające mu godnie żyć. Tymczasem to żebrak w panterce i ciemnych okularach mieszkający u głupiej suki nie posiadający nic nawet własnego quada, samochodu czy skutera.
To jest ta kwietniowa wolność. 


Trzecie spotkanie w Rzeczce - wolne miejsca


Komentarz będzie krótki. Nie zwolniło się ani jedno miejsce tylko to zwykłe zagranie obliczone na pozyskanie chociaż garstki idiotów mogących potem pozować na sali do zdjęcia i filmu by kwiecień miał się czym pochwalić na necie.
IDIOTO!
Chcesz posłuchać o hybrydach wymyślonych przez kwietnia i zapłacić za to 90 zeta to twoja matole sprawa.


Starzy wariaci mieli rację 


Powiem krótko żadna osoba wymieniona z nazwiska przez tą spierdolinę kwietniową nie wyznawała żadnego otwarcia wrót. Kwiecień jest JEDYNYM WYZNAWCĄ TEJ BREDNI i w ciemno można napisać, że nikt poza nim nie sieje tej bzdury i nie żyje tym tematem niczym typowy paranoik.
Kwiecień po raz któryś sięga po jakieś nazwiska jednym być może nie znane innym nie znane bu stworzyć wokół siebie otoczkę towarzystwa podzielającego jego UROJONE wizje.

DODATEK WYJĄTKOWY
Zastanawia nie jedną osobę cóż takiego kwiecień ma w róży wiatrów na koszulce? To jest pysk poczciwego osła o minie wyrażającego głupkowatość. Sami zobaczcie
oryginał:


oryginał dla ślepych:

I porównanie Czy nie uderzające podobieństwo?

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.
25 komentarzy:

 1. Info dla nowych czytelników.
  Nasi czytelnicy zdążyli jak zawsze skomentować powyższe materiały w poprzednim temacie więc warto je przeczytać i kontynuować je tutaj bo zapewne nie wszystko wyłapałem co widać po komentarzach na YT pod jego ostatnią durną audycją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brrraaawoooo!!!!!! Tak trzymać!!!!!!! Podoba mi się ten blog!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 2. Czy w audycji XL DK siedzi w koszulce LUBUSZ??? Taki piękny film o nim nakręcili hehehehehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez pytałem chopakow z Lubusza... To nie ich logo...Przypatrz sie dobrze.. w srodku logo jest osioł ... dobre nie ? Dobrze widac (0:57)

   Usuń
 3. Ludziska to nie koszulka stowarzyszenia Lubusz , to koszulka z osłem wplecionym w logo na piersi , którą wykonały nasze koleżanki tak po prostu dla śmiechu i nasz ulubiony pan aprillus z dumą ją nosi!!!!!!!!!!!!!!!Koszulka z osłem dla osła!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, zajebiste.
   Daliscie debilowi koszulke z oslem a on ja nosi z duma?
   Co za matol z Kwietnia, co za matol...

   :)

   Usuń
  2. Hahahhahaa!!!!!! Zajebiste!!!! No i musze ekran przeczyścić bo zaplułem jak parsknąłem śmiechem ;)))))) Szacun za pomysł, wykonanie i zrobienie dobrego wkręta ;)))

   Usuń
 4. DODATEK WYJĄTKOWY

  Z oczu to wypisz wymaluj ten osioł z koszulki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nieeee inaczej!!!!! Hhahahahhaaa!!!!!! Osiołek Matołek!!!!!! Oj aż mnie boki bolą ze śmiechu ;))))) A możeby tak właśnie prześmiewczo ten blog pociągnąć??? Obok-przyjaciele oszusta-dodać -dowcipy o Osiołku Matołku???

   Usuń
  2. Kilka miesięcy temu publikowaliśmy kawały o kwietniu tylko nie pamiętam w, którym temacie :)

   Usuń
  3. No to aż się prosi coś takiego!!! I tam będzie dopiero mega beka!!! Na wesoło i z ciągnięciem mega łacha z Osiołka Matołka....

   Usuń
 5. Przychodzi DK do Wołoszańskiego-widziałem ostatnio dziwny tatuaż u pewnej biegaczki z niemiec.....tak? a gdzie? obok prawego jaja jak jej loda robiłem...

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowyczwartek, 3 lipca 2014 23:41:00 CEST

  gdzie strumyk płynie z wolna, rozsiewa zioła maj, tam kwiecień w górach sowich odnalazł tam swój raj.
  W tych górach tak ponuro że aż przeraża mnie, idioci idą z kwietniem w góry na wycieczke.
  Grupa podąża z wolna, dałnom podoba sie, kwiecień pierdoli bzdury, a oni wieżą w nie.
  Grupa sie rozdzieliła i poszli w ciemny las, a kwiecień bzdurojebca chla wódke cały czas.
  Cała reszta normalnych, cóż biedna robic ma, jak zawsze szydzi z kwietnia i mu na głowe sra

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowywtorek, 1 lipca 2014 06:53:00 CEST

  zima, lato, wiosna, jesień - bzdurojebca dariusz kwiecień, słońce, deszcz, mgła i chmury - kwiecień wciąż pierdoli bzdury, wyszedł z szamba wpadł do błota - dariusz kwiecień to idiota, każdy z nas to szczerze powie - kwiecień skończysz w wariatkowie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koniec z trzaskiem sali drzwi na wściąż otwarto.
   Wchodzi Kwiecień w czapce i z głową zadartą,
   Nie wita się i miejsca za stołem nie bierze,
   Bo Kwiecień występuje w nowym charakterze,
   Odkrywcy tajemnic nieznanych nikomu; laskę ma na znak urzędu
   I tą laską z kolei, jako mistrz obrzędu,
   Wskazuje wszystkim miejsca i gości usadza.
   Naprzód, jako najpierwsza sponsorująca władza,
   Podkomorzanka Madzia wzięła miejsce zaszczytne:
   Ze słoniowym poręczem krzesło aksamitne;
   Obok na prawej stronie Jacek Mikołajczak,
   Na lewej siadł Patronowicz, Zagórski i reszta tałatajstwa.
   Śród nich Monika Żywot, dalej inne panie,
   Redaktorzy, pseudo pisarze, plebs pospolity i prości ziemianie,
   Mężczyźni i kobiety, na przemian po parze i koniczyna jego nadworny błazen
   Usiadają porządkiem, gdzie Kwiecień ukaże.
   Liczba wiernych słuchaczy nie ma widać końca
   YouTube przyjmie wszystko nawet czarne słońca.

   Usuń
  2. Małe sprostowanie w tekście jest:
   Naprzód, jako najpierwsza sponsorująca władza,
   ///Podkomorzanka/// Madzia wzięła miejsce zaszczytne:

   a powinno być:
   Naprzód, jako najpierwsza sponsorująca władza,
   ///Podkołdrzanka/// Madzia wzięła miejsce zaszczytne:

   Usuń
 8. Czyli jest zapotrzebowanie na taką stronę ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiedza i tajemnica domorosła
  a na klacie emblemat osła
  Duma i chwała z czasem rosła
  a na klacie emblemat osła
  Ambicje na miarę europosła
  a na klacie emblemat osła
  Sława go na szcyt absurdu wyniosła
  bo na klacie emblemat osła
  psychika upośledzona i niedorosła
  bo na klacie emblemat osła
  gęba siwą szczeciną obrosła
  a na klacie emblemat osła
  schiza jednak sławę przyniosła
  na miarę emblematu osła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobreee ;))) pewnie następna koszulka będzie z "głębokim tunelem" a z czego to pozostawiam twórczości hehehhehe

   Usuń
 10. Gdy kwiecień wydrwigrosz oprowadza grupki matołów po powierzchni Sowich wciskając im banialuki poprzeinaczane, pozmieniane i na wpół wymyślone inni pokazują to czego naprawdę mało kto może mieć okazję zobaczyć
  https://www.youtube.com/watch?v=-3sQJ_ZNg80

  OdpowiedzUsuń
 11. Mamy ''wolność słowa'' w związku z czym każdy ma PRAWO wypowiadać się.
  W Polsce niczym mantra powtarzane jest ''MAM PRAWO'' dobrze, super, świetnie, tylko czy należy z tego prawa korzystać ??
  Po co toczyć jad, nienawiść, kwas, brać udział w robieniu smrodu ??
  Czy po takich wyzwiskach, epitetach nie stanoł wam opłatek w gardle, nie palił was ?? Przyjrzyjcie się temu bo już za pare dni będziecie się nim dzielić w ''imie miłości''

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E, do kogo ta mowa? Do nas? Chyba ślepy jesteś kto tu jad i nienawiść toczy. Chyba żeś nie zapoznał się z wizytówką kwietnia, chyba bez zrozumienia czytasz naszego bloga i bez uwagi i wnikliwości czytasz jego wpisy na jego blogu. Tam jest jad, nienawiść, wyzwiska, epitety. Jak tego nie widzisz i nie słyszysz po przesłuchaniu moich rozmów z tym kawałem skurwysyna toś kretyn i ślepiec.
   Poza tym jeśli chodzi o mnie to jestem ateistą i cała ta zasrana wasza religia jest dla mnie cyrkiem, obłudnym cyrkiem w dodatku wciśniętym wam kilkanaście wieków temu przez cwaną bandę ludzi, którzy ją wymyślili by wami manipulować, by z was doić kasę by trzymać was w pozornym stanie miłosierdzia, byście z jednej strony tyrali na tę bandę i poddawali sie jej ciągle nowym upodlającym prawom, a z drugiej strony nadstawiali policzek w imię odpuszczenia grzechów-to tak w skrócie.
   Mi staje co innego bynajmniej nie opłatek tak na marginesie i czasem ość z ryby złowionej na jakimś wypadzie wędkarskim. Ot.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.