środa, 19 listopada 2014

kwietniowe brednie trzeźwym okiem.

Kolejny czytelnik dołączył do grona Gallów współtworzących ten blog. Jak napisał ten krótki tekst rozwinie w komentarzach.


Na wstępie pragnę podziękować właścicielowi tego bloga za udostępnienie  miejsca na
wyrażenie mojej opinia na temat p. Dariusza K.  i jego  postępowania oraz zachowania.
Od razu pragnę zaznaczyć, że jest to wyłącznie moja opinia a z opiniami jest jak z d..ą czyli
każdy ma swoja.
Nie jest to dla nikogo zaskoczeniem, ze nasza „gwiazda” czyli Dariusz K. zachowuje się jak
celebryta- nie ważne jak o mnie mówią byle by mówili bo jak mówią to istnieję a jak przestaną
to pójdę w zapomnienie i w tym szaleństwie jest metoda stąd co jakiś czas w potoku bredni jakie ten człowiek mówi są tzw. newsy  bo jak inaczej można nazwać ( tu podam trzy przykłady) jego stwierdzenia że:
1/.politycy proponowali mu by ich reprezentował i był u niech mówcą- jak to dwukrotnie usłyszałem
to w obu wypadkach miałem popluty monitor swojego laptopa parskając  śmiechem , bo nie spotkałem się jeszcze z politykiem który chciałby mieć jakikolwiek kontakt z osobami które nie mają czystej kartoteki oraz nieposzlakowanej opinii a nasz celebryta niestety takich ma .
2/.nasz celebry ta  przyznaje się do przynależności do PZPR to jest dla mnie news nad newsami  bo partia uległa samorozwiązaniu w  styczniu 1990 roku( http://dzieje.pl/aktualnosci/rozwiazanie-pzpr ) a wiec p. Dariusz K. miał wtedy skończone tylko 20 lat( ur. 1969r) już nie będę  wchodził  w statut PZPR od jakiego wieku można było zostać jej członkiem ale nawet gdyby był jej szeregowym członkiem to co znaczył nastolatek  będący w jej szeregach   jednym słowem NIC!!, zresztą młodszych czytelników tego bloga  zapraszam  na rozmowę z rodzicami, dziadkami  a starsi potwierdza co teraz napisze :w latach umacniania komunizmu w Polsce a wiec od końca wojny do powiedzmy lat 70-80tych przynależność do partii dawała pewne profity ale już w latach 80-90tych była wyszydzana a ich członkowie  byli pośmiewiskiem sąsiadów czy też znajomych.
3/. w audycji nr XXX( https://www.youtube.com/watch?v=PFe2Mr-M880 ) nasz celebryta znowu puszcza nam newsa na temat  Himlera – swoja opinie wyraziłem pod filmem wiec nie będę jej tutaj kopiował.
 I to właściwie był jeden z ostatnich filmów naszego celebryty  jakie zobaczyłem w całości bo wartości historycznej nie mają one żadnej i oglądając je ręce opadają( całe szczęście, że tylko ręce bo gdyby coś innego to żona była by nie zadowolona) ale pragnę wrócić do zachowań pana Dariusza K. i jego działalności na yotube- należy pamiętać ,że każde wysiedlenie  jego filmiku daje mu kasę i naprawdę nie jest to mała kasa bo podawane kwoty pieniężne jakie możecie znaleźć wpisując w wyszukiwarce Google np. zarobki na youtube  są bardzo zaniżone, zresztą żaden szanowany youtuber nie przyzna się do swoich zarobków i tutaj jest mój ukłon w stronę gospodarza tego bloga może nie dużym wysiłkiem skopiować filmiki naszego celebryty i wrzucić na inny serwer by inni mogli zobaczyć i posłuchać bredni pana Dariusza K a on nie miał z tego kasy .

Na zakończenie pragnę wyrazić podziękowanie autorowi tego bloga oraz osobom które komentują wpisy, że nie atakują (lub robią to sporadycznie) rodziny naszego celebryty  bo co może zrobić biedna partnerka życiowa pana Dariusza K …. jak mawiała moja nieżyjąca już babcia >miłość i sraczka przychodzi znienacka < z ta tylko różnicą ze na ta druga dolegliwość jest lekarstwo a na miłość potrzeba czasu i dajmy jego Madzi czas niech pozna jego prawdziwe oblicze. A co do jego syna to przecież jest biedne dziecko, przepraszam nastolatek bo  gdy jego rówieśnicy grali w piłkę lub bawili się w doktora z koleżankami on musiał wysłuchiwać bajek z mchu i paproci o wilkołakach i jakości betonu sprawdzanego nożem.

Pozdrawiam  i dziękuję za uwagę  :    Leszek - noaprillOSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.


26 komentarzy:

 1. Słuchaj Pinokio, wiem dobrze ze jesteś wiernym czytelnikiem tego bloga wiec proszę zastanów się nad swoim postępowaniem bo jak zacznę ujawniać fakty na Twój temat to nie będzie już tak wesoło, pewnie domyślasz się o czym pisze i ze nie sa to drobnostki typu czy masz uprawnienia przewodnika i temu podobne .
  Pewnie zastanawiasz się kim jestem zdradzę ci tylko,że się znamy a co za tym idzie dobrze znam Twoje"grzeszki"

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Tomku gratuluje kolejnego udanego wpisu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogarnij się człowieku jesteś kolejnym schizofrenikiem w każdym niku widzącym Tomasza? Ten wpis napłynął do nas od kogoś kto ma na imię Leszek i podpisuje się w necie jako noaprill.

   Usuń
 3. "" 1/.politycy proponowali mu by ich reprezentował i był u niech mówcą- ""

  Pewnie u Niesioła :-), on też ma nasrane we łbie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma co się nad osiołkiem co rozwodzić, on pierniczy pierdoły w necie i nic po za tym. Zresztą już wkrótce za te swoje kłamstwa i pomówienia odpowie.

  http://zobten.blogspot.com/2014/08/oswiadczenie.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. Kłamca i oszczerca znalazł nową niszę, w 32 minucie mówi jak go szkalują w necie. Innymi słowy IG Farben alias Bayern finansuje takich "prostaczków" jak "Wy" którzy go atakują w internecie za 100 Marek...(chyba kuźwa EURO pajacu głupi bo nie ma już takiej waluty w Nieczech) No i adwokat który prowadzi tą spraw twierdzi że się przyznajecie na blogach że bierzecie kasę. generalnie ...zeszmaciliście się. (słowa kłamcy Kwietnia). Przygłup chory psychicznie i mitoman.

  http://porozmawiajmy.tv/slowianie-zydzi-i-rytualy-satanistyczne-dariusz-kwiecien/

  link bezpośredni na YT

  https://www.youtube.com/watch?v=szgEeMiGhEY

  Pozdrawiam waszą ekipę i stwierdzam że wobec takich ludzi jak Kwiecień nie ma jakiejkolwiek taryfy ulgowej. Zagórski powinien też beknąć za dopuszczenie tych oszczerstw które są na jego kanale. Zauważyłem na forum Ufo relacje że jeden z kanałów YT Tomka został zamknięty z powodu naruszeń praw autorskich ...jakich praw pytam ? do oszczerstw.? To było w temacie Kwietnia na ostatniej stronie chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieczorkiem skomentujemy nowe brednie tego jebusa. O jaki kanał zamknięty na YT Ci chodzi bo Tomka jest nic się nie dzieje?

   Usuń
 6. https://www.youtube.com/watch?v=szgEeMiGhEY - tak na szybko wklejam. trzeba ostrzec pana z porozmawiajmy.tv bo chyba nie jest świadomy kogo zaprosił do rozmowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiecie co nie wiem kto prowadzi ten pierdolony kanał porozmawiajmy.tv, ale właśnie się dowiedziałem, że musi być jebanym tępym pierdolcem skoro zaprosił takiego pustaka, kreaturę umysłową i debila do rozmowy. Nawet go nie chcę poznawać. Bo to, że kwiecień jest pierdolnięty to my wszyscy widzimy, słyszymy i wiemy, ale ten kto tego nie widzi musi bić go kurwa na głowę dziesięciokrotnie.

   Usuń
 7. Jestem ciekawy jak Tomek to skomentuje.

  OdpowiedzUsuń
 8. he he, z Nowego Yorku przyjeżdżają słuchać dauna :-), ale dil :), najpierw pisali do niego z Chin, z Gwadelupy i z wysp Bora Bora a teraz przyjeżdżają z Nowego Jorku. Jaja jak Meksykańskie kapelusze :). Więcej więcej panie Darku, super panie Darku, czekamy z niecierpliwością na więcej tych seriali komediowych :-). Niech pan panie Darku opowie o ciemnej stronie księżyca i żyjących tam nazistach z schwarze thulle, i o 100- letnich ss-manach w pampersach co skaczą z krateru. Panie darku, bisujemy i czekamy na więcej :).

  Może pan też nakręcić film jak surwiwalowo przetrwać na Księżycu, używając specjalnego białego proszku i tamponów. Najpierw trochę proszku do czerwonego nosa, a potem niech pan panie Darku opowiada :-). już dawno sie tak nie ubawiłem ;-). Świetny komediowy film :-).

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale ten Żydek Łódzki kręci, raz tak raz siak, już nie Żydzi a Polacy, nie zabieranie a odzyskiwanie. Kręci ten za zmienionym nazwiskiem, a jak wyjdzie to sobie te pejsy przyprawi i będzie się kiwał razem z pobratymcami swymi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowe pierdolenie Kwietnia na antenie porozmawiajmyTV, Boze co to za gwalt na Ludzkim Rozumie!

  Na poczatek nasz Pinokio bredzi o Slowianszczyznie, pierdoli kity az uszy puchna.
  Polanie przed Slowianie, nie wyrabiam, prowadzacy tez niezle przyjebal w temacie. Ursus i XIX wieczne brednie Sienkiewicza jako historia, podnosniki dla rycerzy i fantasmogorie czubka ukazuja jego pelne jebniecie umyslowe.

  Kilka ogolnikow okraszonych masa klamstw i przeinaczen, prawdziwy slowotok schizofrenika.
  Ludzie z Now York do niego przyjezdzaja, Zydzi sie kotluja, Rzymianie sie nimi opiekuja(!!!) i nagle przeskok na temat reparacji dla Zydostwa w Polsce.
  :)
  Juz widze jak Kwiecen widzial taka akcje z Zydami, znow zmyslone na poczekaniu.

  Zmieszaj troche prawdy ktora tu czesto podklada naszemu herosowi prowadzacy z bredniami Dareczka ktory zaczyna szyc film po tym jak mu podlozy temat i mamy niezly pudding.
  W mngieniu oka przeskakuje ze swoich bredni w postac powaznego mowcy gloszacego oczywistosci o Holokauscie aby po chwili znow wplatac w to swoje klamstwa.

  Na reszte nie mam slow, Gwiezdne Wojny to maly chuj przy tym co ten czlowiek odstawia. Klamca, szkodnik i tani podly, zaklamny melbux.
  Co za cyrk dla debili.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hit nad hity, Firma Solingen testowała noże i skalpele w Brzezince :-), słuchajcie i oglądajcie :).

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten film Icka koszernego przebija wszystkie jego produkcje, ha ha ha.

  OdpowiedzUsuń
 13. Rada stu i dali mu kryształ. he he . W tym zamku cieciu to byłeś w kotłowni palaczem, po za tym to nie był zamek tylko pałac, ale że chlałeś pajacu i nie paliłeś to cię wylali na zbity koszerny ryj :). Wszyscy to wiedzą pod sklepem , a te twoje opowieści to baśnie Andersena i braci Gimm razem do kupy wzięte dla frajerów z netu :-). Ściemy o Riese przy tych ściemach to mały pikuś :).

  OdpowiedzUsuń
 14. O, nareszcie daun wyjaśnił definicję swojej prawdy, czym jest prawda?... prawda dla niego to kłamstwo powtarzane 1000 razy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiedzi
  1. Raczej podziela to zdanie bo ma takie samo jak każdy normalny Gall i czytelnik naszego bloga.

   Usuń
 16. Słuchajcie mam pytanie, jakich narkotyków czy dopalaczy używa wg waszej wiedzy Pan Dariusz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie wiem, ale wiem, że jest psychicznie chory co innym zarzuca by kreować się na normalnego, a w dodatku cwany bo na swych bredniach che zarabiać kasę. Mówiąc krótko chory psychicznie debil, oszust i naciągacz, a po niektórych zachowaniach można sądzić, że czasem jest na jakimś haju.

   Usuń
  2. Haloperidol jak mu wali szajba i Klonozepan na uspokojenie.
   Tylko ze on to lyka i popija wodka.

   Usuń
 17. To nie narkotyk , to choroba z tym sie nie idzie na detox :)

  OdpowiedzUsuń
 18. artefakty co niby gdzieś znalazł to zakupił na bazarku w Łodzi :-), poszedł głuptak do muzeum i popatrzyli na niego jak na czubka, pokazał im kubek cynowy z Niemiec :), coś tam pisze ?? dwa miasta i krew z niego pili :). Takie kubki są na każdym targowisku, przywożą je masowo ze spermulów :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale muszę coś dodać i zaprotestować, gościu który prowadzi te porozmawiajmy TV nie jest wcale walniety tak jak nasz daruś, on go zaprosił w jednym celu a cel jego jest prosty .....widzu popatrz i oceń .
   On ma te Tv po to, aby łamać programy czyli sposoby myślenia ludzi :
   http://porozmawiajmy.tv/o-odprogramowywaniu-programow-barbara-grzabkowiak-wolski/

   Tu to dobitnie w tym filmie widać, oceny bajek daro ma dokonać widz, jak widz jest inteligentny to zauważy koszerną manipulację jaka wciska daro, jeśli jest ograniczony to trudno, jego sprawa.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.