niedziela, 2 listopada 2014

OSZUST I NACIĄGACZ W AKCJI ROZKRĘCA SIĘ- KTO MĄDRY TRZYMA SIĘ Z DALEKA-KTO GŁUPIEC, ŁYKA KUDŁATE BREDNIE JAK PELIKAN WODĘ.

Kwiecień zapodał w ostatnich nastu dniach trochę materiałów z, którymi przyznam się zapoznałem się pobieżnie. Raz, że z braku czasu, a dwa, że powiem wprost rzygamy już tematem kwietnia do tego stopnia, że na sama myśl o tym okurwieńcu mamy niemal mdłości.
Przymierzaliśmy się do skomentowania jego ostatnich materiałów do, których zaraz was odeślemy i stwierdziliśmy, że nie ma się co wysilać bowiem był kiedyś ktoś kogo większość z was nie będzie miała już okazji poznać-żałujcie- kto niesłychanie celnie opisał takich kwietniów i wszelkiego rodzaju naciągaczy stwarzających pozory autorytetu w dziedzinie poszukiwania tajemnic.
No tak poszukiwaczem to on jest tajemnic ten nasz kwiecień, ale chyba tych przez siebie tworzonych bo o ile wszyscy wiemy żadnej tajemnicy jeszcze tak naprawdę nie odkrył za to natworzył ich cała masę, którą opisaliśmy już wcześniej w naszych blogowych wpisach i komentarzach.
I dla tego dzisiaj hurtem do wszystkich ostatnich materiałów kwietnia wstawimy fragment książki Wojciecha Stojaka pt. Ostatni klub poszukiwaczy skarbów. Fragment ten został zamieszczony juz na blogu Karola Sawiaka http://zobten.blogspot.com/2014/10/paplajace-i-literackie-cwaniaki.html#comment-form i zaraz go tu wstawimy bo wart jest przeczytania i zapamiętania ku przestrodze byście się takim jak kwiecień oszustom i naciagaczom na tanią kudłatą sensację nie nabierali.

24-26 października spotkanie w Rzeczce - mini relacja
Dziesiątki bredni wymysłów i nieudowadnialnych i wyssanych z palca faktów sprzedawanych na terenowych wycieczkach z dziećmi, młodzieżą i głupimi naiwnymi dorosłymi.

Audycja XXXIX oraz filmik z Poznania
Kolejna garść idiotyzmów wyssanych z palca i ataków na historyków, którzy jakoby zaprzeczają wymysłom kwietnia, które jakoby są jedynymi prawdziwymi faktami-tyle że wziętymi z dupy.

I myślę co pisałem wyżej, że najlepszym podsumowaniem ostatnich materiałów kwietnia i ogólnie całej tej jego zasranej działalności będzie tekst Wojtka Stojaka z jego wspomnianej książki:

kliknij w zdjęcie by powiększyć
OSTRZEŻENIE PRZED OSZUSTEM I NACIĄGACZEM!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.


62 komentarze:

 1. Słuchajcie, właśnie wyszedłem na ulicę, jestem pod blokiem w którym jest piwnica, wszyscy zaprzeczają że tu jest piwnica, ale ja wam pokażę że ta piwnica jest, usłyszałem od wujka Cześka że miał tam ziemniaki , właśnie tam teraz wchodzę i widzicie naocznie, że jest worek po ziemniakach, nie ujawnię jak nazywał się ojciec Cześka, ale jest worek i okienko na zewnątrz, a wszyscy zaprzeczali że ziemniaków nie było.

  Ojciec Czeska był z lebensbornu dawał mu zastrzyki Himmler i Mengele, a potem uciekli tym okienkiem do Argentyny, ale jak wam pokazuję.... jest worek i siekiera w kącie. Tą siekierą odrąbano głowę ojcu Cześka, ale on żyje bo mu przyszyli w Bad Jedlinka, potem dostał dokumenty w Frankenstein. Pozdrawiamy Ząbkowice Śląskie i Ciotkę Cześka zwaną Brunhilda. Nikt temu nie zaprzeczy.

  O tu za zakrętem widać zawiasy od drzwi, za tymi drzwiami była trzymana w kartonie marchewka z Lidla, widać jeszcze ślad na podłodze, nikt temu nie zaprzeczy, wszyscy zaprzeczają ale sami widzicie.

  Idę teraz w drugi korytarz piwnicy. Tu stoi flaszka, wszyscy mówili że Brunhildy nie było, ale ta flaszka mówi mi że ktoś tu coś spożywał, na pewno były to Czeska ziemniaki i zagryzał marchewką a popijał z flaszki, w której był eliksir wytworzony przez hitlerowców. Ma to związek z Riese bo pod monopolowym Zośka mówiła że widziała symbol Riese na ścianie w piwnicy u ojca Cześka. mam książkę w której są tysiące obozów to jest dowód i nikt temu nie zaprzeczy, dlaczego zaprzeczają jak ja mam książkę ??, mówią że mam coś z deklem, może i mam , ale jak widzicie piwnica jest.

  Dlaczego tak mówią to ja nie wiem ale to ma związek z Mengele i Himmlerem. Oni tu przed chwilą byli i uciekli na klatkę schodową, ale ja tam nie wejdę bo mogę mieć kuku od ojca Cześka, wszyscy mówią że on nie żyje , ale jak widzicie żyje bo jest ślad po kartonie z marchewką i worek jest i okienko. Dlaczego oni zaprzeczają tego nie wiem ale słuchajcie przecież mam w ręku książkę.

  Mówią w Głuszycy że zwariowałem i zaprzeczają że Głuszycy nie ma, ale przecież jak pojechałem do Łodzi tłuc kamienie i wróciłem to jest. Mam dowód na starych mapach Głuszyca to Gieszcze Puste właśnie się o tym dowiedziałem od ojca Cześka i Zośka pod monopolowym też o tym mówiła.

  Słuchajcie, słuchajcie, słuchajcie oni temu zaprzeczają ale przeglądy techniczne z bazarku w Łodzi i atlasy, nikt temu nie zaprzeczy. Nie wiem skąd to wiem ale wiem. jutro już nie będę wiedział.

  Jakiś głos w mojej łysej pustej głowie mówi mi żebym zabił Lenona, wszyscy mówią że Lenon nie żyje. ale te kartony po marchewce i worek po ziemniakach , sam widziałem. To spisek historyków i cyklistów. Ja wiem że zwariowałem , ale słuchajcie to okienko w tej piwnicy to wejście podziemne do Riese. Jezuuu, zapomniałem o Jareckim.....przecież on żyje to on był ojcem Cześka, a Zośka jest z lebensbornu. jak byłem w Malborku to widziałem takie same zawiasy.

  Kurwa, gdzie moje piwo, Czesiek mi zajebał, a doktor Mroczek mówił że mam popić tabletki, słuchajcie ja zwariowałem, ale to nie prawda bo spotkałem w Rzeczce takich samych wariatów, a oni mówią że to nie prawda, a tamci zaprzeczają. Więc jak to jest, a te symbole na cmentarzach, Schwarce Thule to jest wyjaśnienie, słuchajcie oni mi coś dosypują do gorzałki. To sam Himmler i Otton IV mi dosypują , ale przecież kręcę filmiki na You Tube i mam panterkę z demobilu.

  Ale kurwa czy ja jestem sierżantem, czy kapralem ? . Przecież nie skończyłem szkoły bo Pani w klasie mówiła że mam coś z główką.

  Ale jakiś głos w głowie mi mówi że jestem komandosem z Afganistanu. I na You Tube piszą dobra robota panie darku, moja dziunia mi to czytała. To musi w tym coś być. Jutro spotkam się z Himmlerem i Ottonem z bloku VI , ale to średniowiecze, ta szóstka w mojej głowie to Riese. ....Mamooo ratunku. Kurwa kto mi zrył tak beret ????

  OdpowiedzUsuń
 2. To niesamowite jak taki ograniczony tępak jak Kwiecień o takim przygnębiającym słownictwie zadaje sobie tyle trudu żeby pod pretekstem odkrywania tajemnic wprowadzać do obiegu dziesiątki dezinformacyjnych informacji i nieprawdziwych faktów. To jest możliwe bo, albo jest świrem, albo opłacanym przez syjonistyczno nazistowski układ, któremu zależy by faktyczna prawda i prawdziwe fakty nigdy nie ujrzały światła dziennego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wykluczone że jedno i drugie, manipulacja świrem nie jest trudna tym bardziej że bydlak jest na wiecznej fazie. Wystarczy go lekko podkręcić żeby zaczął snuć swoje urojone wywody. Myślę że ten cały jego zjebany i urojony bełkot nie sprawia mu jakiejkolwiek trudności. On sam nie wie do końca co mówi. W jednej audycji pierdoli jedno a w następnej temu zaprzecza i do tego papla jak najęty. Prochy + alko dają mu pewnie speeda. Co gorsze w swoje chore gierki wplątuje niewinnych ludzi którzy w jego urojeniach są wrogami całej ludzkości :). Kretyn ma już tak sprany beret że sam uwierzył w to że jest naczelnym historykiem przy którym Wołoszański to pikuś. Do tego jego wiara w dar przepowiadania daje mu napęd do kolejnych porcji gówna które serwuje coraz częściej kretynom typu koniczyna.

   Usuń
  2. Z jego zimowych przepowiedni, że już we wrześniu miały przyjść apokaliptyczne mrozy wyszła niezła wiosna +10 C w początkach listopada. Nieźle jak tak dalej pójdzie to nawiedzeniec da na blogu ogłoszenie, że teraz potrzebuje kąpielówek, krótkich spodenek i klapków bo mu w tej grocie za gorąco.
   Żałosny jest obraz kwietnia i żałosny jest obraz naszego durnego społeczeństwa, któremu można wcisnąć każdy idiotyzm.

   Usuń
 3. Jest świrem i nieukiem, tak samo jak jego audytorium :).

  OdpowiedzUsuń
 4. cytat z forum Tomasza: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7349#7349

  Ten kretyn jebany, sorry inaczej nie moge wymyslil sobie w nowym filmiku mniej wiecej 5.20 ze byli wiezniowie Auschwitz chodza sobie pod brama obozu z naszyta litera P a wladze obozu ich stamtad przeganiaja i ze niektorzy maja 70 lat (sic!) ręce opadaja !
  Nastepnie kwiecien od pewnego czasu zauwazylem ze sobie wymysla ze ktos cos powiedzial ( z reguly glupiego ) albo sobie wymysla problemy a potem mowi ze to ktos tak mowi a on ten znawca historyczny to dementuje !!
  Potem mowi ze dzwonia do niego ludzie od Woloszanskiego potem chyba ze nawet sam Woloszanski jest po jego wrazeniem...
  Potem 28.40 ni stad ni zowad wymysla ze nie mozna pic na wycieczkach !! zeby o tym zapomniec !! tylko kurwa baran juz chyba zapomnial ze to on chlał wszedzie gdzie sie dalo i ostatnio swoim ze tak powiem podopiecznym po pijaku kazal szwedac sie po lesie bez latarek....
  Nastepnie kolejny cymes...... Nasz gieroj stwierdza ze wszystkie te wyprawy to nic bo teraz na wyprawie trzeba isc z punktu a do pkt b 72 godziny !! kurwa przeciez jak by nawet przyjac ze czlowiek idzie 4-5km/h to kwiecien chce zrobic trase kolo 300km !!

  OdpowiedzUsuń
 5. http://historia20wieku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest dekiel, wyciąga książkę i pieprzy coś trzy po trzy o inwentaryzacji Dolnego Śląska, że niby ktoś coś zaprzecza a on obala, kto zaprzecza tego nie wie nikt łącznie z daunem co to pierdoli.

  Potem otwiera i pokazuje listę ludzi którzy byli pierwszymi tymczasowymi administratorami w podanych miastach z ramienia tymczasowego Rządu J.N, jakiś to ma być dowód że to byli ludzie odpowiedzialni ?... ale kurwa za co ??. tego nikt nie wie łącznie z daunem. Potem pieprzy, że po raz kolejny coś powtarza, o co mu chodzi ?? tego nie wie nikt łacznie z durniem.

  Ale gęba mu się nie zamyka, i wciąż pieprzy że jakiś "mityczny ktoś" coś zaprzecza. Kto zaprzecza ? , jacyś historycy ?, ale jacy ?? kto to wie co mu się tam kiełbasi w tej łysej pale. No jest książka, jest, jest autor, no i co z tego wynika ??

  Wynika z tego, że daun kupił książkę i wie że ją ktoś napisał, wziął ją otworzył, pokazał że jest tam lista powojennych administratorów.....to jest dla niego jakiś dowód na coś co sobie uroił w pustym łbie. Tym samym udowodnił że książka jest i napisał ją autor, o którym ktoś ma znów zaprzeczyć, że autora Andrzeja Bolewskiego nie było. Na podstawie tej książki czubek stwierdził że Świdnica jest blisko Głuszycy. I tu ma czubek małe kuku w deklu bo w zapadłej wiosce Głuszyca nie było administratora . Ten czub się dziwi, że coś jest o Jedlinie a nie ma o Gieszczach Pustych, nawet nie wie, że w Jedlinie była stacja kolejowa z peronami:-). To jakiś dom bez klamek.

  Kwiecień idioto , P.Jaroszewicz nie podlegał Prawinowi bo był daunie w 1945r. Generałem Brygady w randze III wice Ministra Obrony Narodowej w kwatermistrzostwie. A J.Prawin był w randze pułkownika w tym czasie na mazurach, a w 1945r. był już w Berlinie Szefem Misji Wojskowej.

  Wracaj daunie do szpitala i weź leki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień znowu zajebał bełkotem

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/11/kajam-sie-po-raz-kolejny.html
  o co mu tym razem chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaroszewicz w 1945 był porucznikiem, tak jak bociany odlatują na wschód. :)
  Inna rzeczywistość według matołka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeden z naszych czytelników w dziale stalking napisał przed chwilka komentarz, który tu zacytuję:

  A ja znam drugiego takiego kwietnia (taki April II)... Gość jest "osadzony" w trochę innym okresie, średniowiecze - wczesny renesans. Jest historykiem sztuki z wykształcenia, posiada renesansowy dwór w którym mieszka (!!!), ponadto widzi duchy, wieczorami przechodzi w inny wymiar, na zamku odbywają się zgromadzenia lóż masońskich a to wszystko przekazuje turystom zwiedzającym jego dom/zamek. Pan April nawet w którejś audycji wspomina o nim (nie podając naturalnie nazwiska). Szkodliwość typa taka sama, choć, moim zdaniem, o wiele większa, facet operuje argumentami naukowymi (z racji wykształcenia) mieszając je z całym tym okultystycznym przekazem.
  I drodzy Państwo, to nie schizofrenicy (ja pracuję ze schizofrenikami) , to bardzo niebezpieczne typy, za których nikt się nie zabiera, bo mamy demokrację a śmietnik pt. internet, umożliwia w pełni ich działalność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze by było upublicznić dane tego pacana tym bardziej że trzepie kasę na ludzkiej głupocie i jednocześnie gwałci umysły młodych ludzi. Niech wszyscy wiedzą że takich jak kwiecień jest więcej. Takie chwasty trzeba wszystkimi dostępnymi środkami zdecydowanie wyrywać. Nie zdziwił bym się jak by kwiecień, zagórski ze stadem swoich małp współpracowali z tym gościem.

   Usuń
 10. Ja k nie ma schizy ? ma schizę. Dzwonia do niego nawet profesorowie Lekarze psychiatrzy ( on myśli że to historycy ).
  To świetny obiekt do zrobienia habilitacji.

  Ten gościu to jeden z wielu świrków z You Tube, jedni kręcą sobie filmiki na kiblach, a ten w śmietnikach i podczas podpalania wersalek, dzwonią doktorzy bo chcą zbadać ten przypadek :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten matoł nie ma żadnej historycznej wiedzy i pierdoli takie głupoty, że nóż się w kieszeni otwiera... Ja nie rozumiem jak ludzie mogą słuchać tych bzdur, łykać je jak małpy gips... i jeszcze za to płacić... Czekam na filmik, w ktorym stwierdzi, że Cytadela w Warszawie jest częścią kompleksu Riese... :D

   Usuń
  2. .....i Żuławy to też część Riese połączona tunelem którego nie wskaże żeby demolki nie było.....buuuuhahahahahahaa!!!!!!!

   Usuń
  3. Podobno już w XIII wieku Krzyżacy przez studnię którą pokazywał Darek w Malborku przechodzili tunelami na Dolny Śląsk. I tu ciekawostka niektórzy podobno jeszcze idą mają dotrzeć na Wielkie Misterium niosą klucze do otwarcia Wrót

   Usuń
  4. Hhaha "słuchajcie,ktoś mi powiedział pod sklepem" że nie idą,staneli na bramkach na podziemnej A4,coś tam z walutą nie tak,czy SKRZYNIE im się wysypały,czy koń kapcia złapał już nie pamiętam...hehehe

   Usuń
 11. Wkrótce się doczekacie :), już był na Ślęży, w Kłodzku, w Tucznie, nad Morzem, na Westerplatte, w Gierłoży, w Krakowie, w Gubinie, w Malborku, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Łodzi, w Górach Sowich, na Górnym Śląsku, może coś ominąłem :).

  Nasz szalony Obeżyświat i jego wędrowny cyrk się przemieszcza po całym kraju , tak że niedługo Riese zawita na pewno też do Warszawy :-) i odkryje połączenie Pałacu Kultury i Nauki z Moskwą :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Połączenie Pałacu Kultury i Nauki z Moskwą jeeest...i "słuchajcie nikt temu nie zaprzeczy ani nie potwierdzi,oczywiście nie wskaże gdzie jest wejście bo politycy i szpece od Wołoszańskiego by to zdemolowali" ;)))))))))))) ale beka....

   Usuń
  2. A własnie, że zaprzeczy! Są według kwietnia tacy co temu zaprzeczają i sa historykami, którzy go atakują, nazwisk nie wymienię wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi. Niedawno taki jeden podobno polemizował z kwietniem i okazało się, że kompletnie nic nie wie! W dodatku ma moc i złą energię co ani chybił wskazuje na konszachty z członkami Thule i tymi co odprawiają na zamku, wtajemniczeni wiedzą na jakim zamku, czarne msze uprawiając magię Riese.

   Beka to mało powiedziane. Cała sterta bek. :)))))))

   Usuń
  3. ...Thule...to ci od tych bagażników na tajnych Land Roverach w Riese??? hahahahahahhahahaa......

   Usuń
  4. Ten z Thule miał taka energie i moc ,że Darkowi "różdzka" stawała

   Usuń
  5. i wcale bym się nie zdziwił jak za miesiąc kwiecień ogłosił na forum publicznym finalizację rozmów w sprawie instalacji wrót na kosmodromie Bajkonur do którego prowadzą korytarze z samego Riese które oczywiście sam odkrył. Nawiasem mówiąc pinokio jest ewenementem w środowisku ezoteryczno- wróżbiarskim bo jako jedyny jest w stanie przepowiedzieć co było wczoraj :) :) :)

   Usuń
 12. A pod opieką ma Riese jakiś niewidzialny Kay Muller co lata niewidzialnym helikopterem z całą niewidzialną ekipą DELTA FORCE, z cyganami z Transynwalni.
  Ich armia to niewidzialne wampiry i wilkołaki :-), dowodzi nimi Himmler który żyje i jego sekretarz umarły Jarecki, co też ożył jako zombi i się rozklonował :-).

  Daun ma inny stan świadomości i to widzi, potem ten bełkot zapodaje w Innej Rzeczywistości :) tym co mają kisiel zamiast mózgu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie, i Panowie w mniejszym %procencie chcę na coś zwrócić waszą uwagę.

  Otóż by wyłożyć tę kwestię "fenomenu" kwietnia muszę nieco napisać by potem wyłożyć puentę tego kontekstu.

  Czy kwiecień jest fizycznie ułomny? Czyli czy jest cherlawy, niski, gruby, spasiony, odrażająco brzydki, albo w ogóle nietypowo "zrobiony"?
  Nie.
  Jest wysoki co może wielu kobietom się podobać, nie jest za gruby, nie jest za chudy, mordę ma taka jaka ma ani szpetną, ani piękna, typową dla faceta. Jednym słowem fizycznie mozna uznać, że jest w oczach kobiet atrakcyjny, a w oczach mężczyzn bez większych zażutów i nie jeden chciałby wygladać z postury jak on. To wielu może imponować. Teraz jak wiemy każdy strój na nim pasuje i dobrze leży czyli przy tych warunkach fizycznych łatwo kwietniowi odgrywać rolę maczo, wysportowanego osiłka sprawiającego wrażenie instruktora walk i ogólnie sprawnego chłopa.
  I tak bardzo wiele ludzi go postrzega.
  Jak wiadomo w stadzie, społeczeństwie i w każdej grupie społecznej ludzie instynktownie skłaniają się pozytywnie w pierwszym rzędzie do jednostek fizycznie rozwiniętych bardziej niż większość, a kwiecień te cechy posiada.
  Dla tego na drugim planie ludzie zwracają w takich przypadkach uwagę na cechy intelektu tym bardziej, że kwiecień to pozer i nie tylko potrafi grać ciałem, ale i pozorować znamiona wiedzy i inteligencji. To tyle w tej kwestii na chwilkę.

  A teraz wyobraźcie sobie, że kwiecień robi to samo co robi, to samo mówi co mówi i wymyśla z tą różnicą, że jest mały, gruby, brzydki, chudym wątły, i nie posiada żadnych męskich cech jakimi mógłby się posłużyć by chociaż w połowie zrobić wrażenie swą fizycznością.
  Okazało by się, że tylko dzięki tym niedorobionym cechom fizycznym ludzie negatywnie odnosili by się do tych bredni i to z jeszcze większą zaciętością niż robimy to my.

  Puenta.

  Znamy wiele przykładów w, których ludzie intelektualnie nieźle rozwinięci, mądrzy i inteligentni nie maja siły przebicia w społeczeństwie jeśli brak im właściwych fizycznych atrybutów. Natomiast wysocy, pewni siebie, bezczelni, bezwstydni, chamscy, prostaccy głupi i pojebani ogólnie mówiąc zdobywają posłuch i aplauz tylko wtedy gdy grają maczo z pozorami fachowości i znawstwa w danym temacie.
  Przykładów mogę mnożyć. Rozejrzyjcie się wśród polityków, urzędników, kierowników, dyrektorów, i wielu innych jednostek tego typu. Większość to ludzie wyłącznie posiadający walory fizyczne, których brakuje większości w społeczeństwie. Oczywiście są wyjątki, ale ogólnie tak mniej więcej jest, że mali, grubi, cherlawi itp nawet przy tęgim intelekcie nie znajdują zbytniego posłuchu i uznania w oczach większości społeczeństwa.

  A teraz zamknijcie oczy.
  Zapomnijcie jak wygląda kwiecień. Nie ważne jaki jest fizycznie tylko go posłuchajcie nie patrząc na niego i postarajcie ocenić jego tęgość intelektualną nie poprzez pryzmat postaci na jaką się zgrywa.
  Okaże się, że stwierdzicie, że jest idiotą i znajdziecie setki cech emocjonalno, umysłowo, psychicznych wskazujących na niedorozwój w sensie intelektualny.
  Zapomnijcie, że ma ciemne okulary, fajową czapkę marineskę, dobrze leżącą kurtkę i spodnie składającą się na wizerunek mocnego gościa na jaki pozuje. A zobaczycie kretyna i umysłowego dewianta, co zarzuca innym bo sam te dewiacje posiada tylko żeby je dostrzec trzeba skupić wyłącznie uwagę na jego dokonaniach i jakości tego co mówi, a nadto formie intelektualno werbalnej w jaką ubiera to co chce przekazać wam drodzy "wielbiciele" kwietnia.

  :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu się pomyliłeś kolego, to nie kwestia Kwietnia tylko kwestia przekazu, już dawno udowodniono naukowo że reklama nie ma być rzeczowa i cos argumentować. Na wyspach był ranking werbalnego odbioru. Pięć największych sieci komórkowych sie reklamowało i walczyło o klienta.

   I była sobie taka sieć wchodząca na rynek.
   Wszyscy w reklamach przekonywali rzeczowo i z konkretnymi argumentami. A więc " jesteśmy najtańsi, mamy wszędzie zasięg " i tym podobne. A tu nagle wchodzi o2 z reklamą "muzyczka, niebieskie tło, bąbelki w wodzie, muzyczka i tylko napis o2 " znaleźli sie nagle na trzecim miejscu wszystkich sieci komórkowych pod względem sprzedaży.

   Analitycy oczywiście zaczęli gonić w piętke i zadawać pytania dla czego o2 ???. odpowiedzi jakie uzyskiwali zdumiewały.....bo była fajna.

   Ludzie chcą coś fajnego, oni nawet to piszą w komentarzach, nie ważne że głupie, wręcz debilne ale dla nich jest fajne. To obnaża poziom intelektualny audytorium dauna, i nie o wygląd tu chodzi bo "różowy dupek śpiewający o odchodach :
   https://www.youtube.com/watch?v=BuiG1qM5ZMw

   Chyba nie powiesz że ten hit internetu jest męski :-), a popatrz ile wejść :)

   Usuń
  2. Zacznę od końca, głupek śpiewający o odchodach nie robi z poważnych rzeczy cyrku dla głupich małp, a kwiecień to robi. Poza tym głupek z linka śpiewający o odchodach od początku jawnie bez zadęcia robi z siebie idiotę i jest wszystko ok. Poza tym dla ścisłości ma pół na pół pozytywnych łapek i negatywnych. Kwiecień zaś jest na tym samym poziomie co on robi taką samą kupę jeno na poważnie i serio i to jest różnica i ma więcej łapek pozytywnych niż negatywnych.

   I masz absolutną rację, że 90% społeczeństwa świadomie chce przyjmować taka kupę czy to podawaną na poważnie czy jawnie na niepoważnie. I teraz zachodzi pewna korelacja półgłówków aprobujących jedną i drugą formę. Głupek śpiewający o kupie jest brany przez wszystkich za głupka bo każdy za takiego go ma. Głosy negatywne i pozytywne są równo podzielone bo jednym to się i tak podoba po mimo, że maja go za głupka, a drugim nie.
   Z kwietniem jest zgoła odwrotnie. Ci co go mają za głupka dają negatywy lub w ogóle nic nie dają rozkładając ręce i stąd taka mała ilość negatywów zaś ci co dają mu łapki w górę wcale go za głupka nie maja i dają na serio pozytywy.
   Czy widzisz tę zależność?

   Reasumując kwiecień robi z siebie głupka stwarzając pozory autorytetu i tym wzbudza autentyczną aprobatę u wielu, a głupek srający kupę w nikim nie wzbudza autorytetu co najwyżej sympatię ludzi, którzy odbierają to za niezłe żarty.
   To tak mniej więcej wygląda.

   Usuń
 14. Dokładnie jakby go nikt nie widział ale słyszał tylko jego głos jak np w radio to kazdemu wlacza sie myslenie jak typ wyglada. Kazdy by mial inna postac przed oczami. A pozatym to by mysleli co ten baran gada. A tak stanie przy jakiejs jamie wykopanej przez jego psa i powie ze tu jest zakopane wejscie do podziemi na ludzi to dziala chca to zobaczyc i jada do tego dekla. Nawet juz mi sie pisac nie chce bo o nim to juz wogole powinni wszyscy zapomniec a tu lgna jak dzieci w czasie porodu do latarki. Jego wycieczki dzialaja tylko dlatego ,ze ludzie jada zobaczyc tylko te miejsca i nie przywiazuja wagi do tego co on pierdoli i taka jest prawda. Jak je zobacza to wiekszosc z nich wróci do domu siadzie przed kompem czy kupi ksiazke i bedzie na ten temat wiecej poczytac i co sie okaze ze kwecien wali kity jak miły. I mam nadzieje ze w koncu z nim skoncza

  OdpowiedzUsuń
 15. Eeeee chwila,chwila...Kwiecień nigdy niczego nie odkrył!!!!!!!!!! Wszystko o czym gada (pierdoli) to ktoś mu pokazał....i stąd właśnie wziął się cały młyn z tym PIERDOLCEM....koniec kropka. Zawsze w każdym miejscu znalazł się ktoś co coś mu pokazał a Daruś przepierdolił to na swoją modłe...a kto mu pokazał bunkry w Gdyni????????? a co za film odpierdolił....ONNNNN QRWA ODKRYŁ, w Poznaniu to samo ON QRWA ODKRYŁ hahahahaha a co na Helu ON ODKRYŁ HEL....PIERDOLI AŻ KIPI!!!!!! Chłopaki zabrali Kretyna na MRU-ON ODKRYŁ MRU-tylko trochę pobłądził hehehhee....bunkry w Malborku-ON ODKRYŁ....studnie na zamku-ON ODKRYŁ-wcześniej nikt jej nie widział....hahahaha Gratulacje dla "mnientko-mózgowców" "super panie Darku,świetna audycja" Wypirdalać gamonia zewsząd,bo tylko syf sieje i nic poza tym....

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak się prześledzi niektóre blogi to zaraz się okaże że jest temat na blogu u kogoś a tydzień później nasz złotousty daun to głosi jako swoje odkrycie :-), coś napiszą na wirtualnej i już daun wieszczy koniec świata. Zresztą ten głupek czekał na koniec świata w 2012 r jako jedyny na Ślęży :), potem wieścił w 2013 apokalipsę zimową w lecie , wyglądał przez okno w lipcu i widział lodowiec. Teraz od lata w 2014 znów biega w jakiejś baranicy bo widzi epokę lodowcową.
  No cóż świat pełen jest wariatów :).

  OdpowiedzUsuń
 17. "Kwiecień zaś jest na tym samym poziomie co on robi taką samą kupę jeno na poważnie i serio i to jest różnica i ma więcej łapek pozytywnych niż negatywnych."

  I niech sobie ma tych sześciu czy dziesięciu fanów co mu te łapki dają, nikt poważny nie traktuje kwietnia poważnie, więc nawet do tego się nie odnosi.

  OdpowiedzUsuń
 18. kWIECIEN xl
  https://www.youtube.com/watch?v=Y2NDusi_F90

  biedny utrzymuje państwo hahhaha , kurw.... bezrobotny obibok.... musi w hu... podatku placic od spędów i mamrotania hahha

  OdpowiedzUsuń
 19. Najlepsze zakonczenie sam przyznał, ze powiedział moze 2 proc prawdy hahhah

  OdpowiedzUsuń
 20. 12-43..."sam jestem żołnierzem"...hahahahahahaha...,ale przyrost formy nad treścią....zwykły NSR,czyli mięso armatnie,aleeee,allleeeeeeee,jaki ja jestem ważny z cyklu "leży generał na stole operacyjnym bez mózgu...adiutant-panie generale ważny telefon....generał się zrywa,ubiera i wybiega...adiutant-panie generale,ale mózg został!!! Po chój mi mózg,dowodzić trzeba!!!!" W przypadku DK "po chój mi mózg,pierdolić głupoty trzeba" ;))))

  OdpowiedzUsuń
 21. NSR to takie grupy "starszoharcerskie" :)
  http://forum.poranny.pl/praca-w-nsr-wojsko-przyjmuje-kazdego-t55472/

  OdpowiedzUsuń
 22. Nic nie znaczące Szeregi Rezerwy=NSR ;)))

  OdpowiedzUsuń
 23. to tak jak Straż Miejska = niedoszli policjanci
  NSR= niedoszli żołnierze :) oprocz sierzanta aprila hehehh

  OdpowiedzUsuń
 24. O a tu
  http://pressmix.eu/index.php/tag/dariusz-kwiecien/
  sierżant aprill ma SWD... o kur.... to on jest snajperem.... no to wojny sie nie boje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hhahahahhahhaaaaaa!!!!!!! A od kiedy jakiś "dowódca" czytaj "przywódce" tłumaczy się jakimś chujoplątom typu Kwiecień gdzie jest jego amunicja i to na piśmie hahahahahahhahaahahahahhahah ja pierdole ale ma kolo jazde,a kłłłłłaaaaaaaamieeeeeeeeee szybciej niż myśli i pisze...a sierżantem to chciałby być jak odkrywcą RIESE....czyli i tu i tu pizda blada,zwykła zapiździała,zachlana, kapralina i to wszystko tak samo jak zwykły chujopląt po wszelkiej historii usłyszanej pod wiejskimi sklepami itd.

   Usuń
  2. kwiecien ma kategorie CDD ( całkiem do dupy) " w razie zagrozenia bądz wojny zastrzelic, zeby nie przeszkadzał"

   Usuń
  3. kwiecien ma kategorie CDD ( całkiem do dupy) " w razie zagrozenia bądz wojny zastrzelic, zeby nie przeszkadzał"
   :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
   :):):):):):):):):):):):)

   Usuń
  4. CFDD-całkiem Fest do dupy-czyli pełna utylizacja ;)))))

   Usuń
  5. " zachlana, kapralina i to wszystko tak samo jak zwykły chujopląt po wszelkiej historii usłyszanej pod wiejskimi sklepami itd."

   Sorry ale żadna kapralina, kapralina musi mieć średnie wykształcenie i ukończyć szkołę podoficerską. bo kapral to podoficer po półrocznej szkole z dyplomem ukończenia. Do szkoły podoficerskiej nie brali i nie biorą po podstawówkach, lub zawodówkach.

   Tak że to jest przebieraniec z tej piosenki :

   https://www.youtube.com/watch?v=a_XzjPjaHl4

   Usuń
 25. cytat z aprilla
  . NSR to nasza jedyna nadzieja i jestem dumny iż zasilam szeregi tego czegoś .(NSR to był sarkazm )
  Autor: Darek o 12:35

  Ciekawe czy wie co to znaczy sarkazm , ?
  wikicytaty- Sarkazm – spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuacje lub zachowanie czy stan.

  czyli ironizuje NSR , a cieszy sie ze do nich nazlezy hehehhe

  -Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni.

  Autor: Cassandra Clare, Miasto kości

  OdpowiedzUsuń
 26. Komentarz do ostatnich intelektualnych popisów kwietnia za dzień dwa. A może drodzy czytelnicy ktoś tym razem pomoże nam w opisie ich i wstawi szerszy tekst w komentarz, który wykorzystamy w nowej notce? Juz kilka komów napisaliście, które wykorzystamy, ale przydało by się krótkie treściwe opracowanie.

  OdpowiedzUsuń
 27. No ludzie poszli po rozum do głowy heheh

  Trzecie spotkanie w Rzeczce - wolne miejsca
  UWAGA! Zwolniło się trochę miejsc na ostatnie listopadowe spotkanie. Część wystraszyła pogoda, część zatrzymały sprawy osobiste. Jeśli zastanawiacie się czy jeszcze w listopadzie do nas dołączyć to serdecznie zapraszamy, a na miejscu rozwieją się Wasze wątpliwości ;)
  Do zobaczenia!

  a jeszcze chwile temu było,ze kaja sie brak wolnych miejsc hehhehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):):):):):):):):):):)::)
   ):):):):):):):):):):):):):):):):)
   :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

   Usuń
  2. to oszust facet naprawdę żyje w innym świecie i myśli, że wciągnie w niego setki ludzi, a tu raptem kilkanaście plus kilkadziesiąt z YT matołów urojonych wychowanych na gwiezdnych wojnach i filmach typu zmierzch.

   Usuń
  3. Buhahahaa!!!!!! -wolne miejsca na pierdolekcji Pinokia to jak bilet na Gustlofa...wszyscy wiedzą że poszedł na dno jak Pinokio DK

   Usuń
 28. hej Gall! Ja też się wychowałem na Gwiezdnych Wojnach i nie jeżdżę na spotkania z Aprilem :) he,he. Wiem jedno. April i NSR to wielka bzdura. Parę lat temu wmawiał mi, że był w GROM-ie. Siedzę "trochę" w tej branży więc kilka pytań i wiedziałem, że facet co najwyżej widział GROM w TV i to też nie wiadomo bo prąd mu pewnie wyłączyli za nie płacenie rachunków. Więc...mam jedno skojarzenie ....film "Piękny umysł" :) Ma swój świat kolega. Nauka radziecka zna takie przypadki.

  OdpowiedzUsuń
 29. Cytat z komentaza
  Szybki30012 listopada 2014 14:43

  Witam uczestników i chętnych do uczestnictwa w prelekcjach Pana Dariusza, chciałbym uprzedzić wszystkich przed zwiedzaniem "Zamku" w Gogołowie od Pana, który tytułuje się jako Hrabia.
  Proszę Was abyście uważali, ponieważ Pan Hrabia stosuje dziwną praktykę zamykania uczestników zwiedzania w Zamku jednocześnie pozostawiając uchylone szyby w swoim samochodzie.
  Słyszałem, że jest to praktyka powszechna.
  Życzę dobrych wyborów

  Moze ktos wytlumaczyc co ma zamykanie kogos w zamku , z uchylaniem szyb w samochodzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To te tajne wentylacje.....w tajnym Landku otwierasz okno a w "zamku" się wietrzy dla zamkniętej gawiedzi....taki pokaz tajnej wentylacji...a jak w Lanku pierdniesz to masz wszystkich zagazowanych....,rozwiązanie tajemnicy wg DK i Szybki30012

   Usuń
 30. Jemu się śni że jest jakimś najemnikiem :-), piszą do niego z jakiejś jednostki na Marsie że już mu przygotowali amunicję he he. Pewnie do wszystkich NSR-owców piszą:

  Drogie dziadki właśnie nadejszła dla was amunicja i manierki z łyżkami, tudzież buty i onuce, czapki dostaniecie w innym terminie, śrut do wiatrówek w piątek, a wyciory w poniedziałek, na granaty musicie poczekać do następnego roku jak się nauczycie liczyć do pięciu .....czuj czuj czuwaj, wasz druh drużynowy :-).

  Niezły ubaw, a do tego to jest snajperem bo amunicja jest do SWD :-), odleciał całkowicie. Popieram powyżej. Nauka radziecka zna takie przypadki :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jemu się nie śni,tylko napierdala na alku i prochach...kiedyś na prelekcji walnął że do Tybetu już nie jeździ bo go tam pobili w studni,ale Madzia go uratowała... Hahaahhahahahaa!!!!!!!!!!

   Usuń
 31. znowu przedawkował...

  Starzy wariaci mieli rację
  Jak by tematu nie poruszyć to Jarecki , Ruska Wojciechowska , Psiuk , Bocian , Szczepański , oraz inni wariaci Riese mieli rację , Wielkie misterium już trwa teraz tylko czekamy na Otwarcie Wrót , tylko kto je pierwszy otworzy Obama czy Putin ......
  Autor: Darek o 17:04 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
 32. Jak to kto otworzy Wrota ??, wiadomo Dariusz Świriusz II , namiestnik i pierwszy piewca bzdetów :-). Pierwszy odkrył Riese i pierwszy otworzy Wrota :-).

  OdpowiedzUsuń
 33. nie wiem czy ktoś wie ale Ci ludzie co tam chodzą za Kwietniem to jest część jego rodziny i znajomi, mój znajomy właśnie zna Kwietnia i p.Henryka dostał zaproszenie za darmo i pojechał tam razem z narzeczoną, właściwie to i ja miałem jechać ale nie dostałem urlopu, dopiero co to wszystko czytam od jakiegoś czasu bo ogólnie zaproszenie dostałem 3 miesiące temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli Wielkie Misterium-sraja muchy, bydzie deszcz.
   Czubek zaprasza rodzine aby robic sztuczny tlok i naruchac kilku frajerow ktorzy mu zaplaca oraz zeby ponaganiac klientow znajomym restauratorom i hotelom w okolicy za co dostaje hajs, alk i noclegi.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.