czwartek, 25 września 2014

Kolejna garść kłamstewek, wymysłów i kwietniowych pierdółek-czyli ćpamy, pijemy i na blogu piszemy na pokaz.


Nadrabiamy małe zaległości w, których nasz april cały czas pisze teksty pasujące do prima aprilis.

Przepraszam , ale brakło miejsc .

No to nasz kwiecień znów jedzie po bandzie przecząc w żywe oczy czemuś co własnie robi. A robi nic innego jak komerchę zbudowaną na kłamstwie obliczoną na zarabianie kasy i nabijaniu w słoik idiotów łykających każde schizofreniczne gówno jakie im podetknie na tych swoich pseudo prelekcjach i wycieczkach w teren.
Pisaliśmy już kilkanaście razy, że kwiecień wymyślił dziesiątki własnych sensacji i nieistniejących faktów wplatając je w te znane i istniejące, notabene również nie raz poprzekręcane, i to wpasował w swój przewodnik i kilka płytek DVD, które z marnym skutkiem usiłował wciskać gdzie się dało naiwniakom. I cała ta jego działalność to nic innego jak parszywa ordynarna komercha ubrana jedynie w hasła temu przeczące. A mówiąc wprost co też nie raz pisaliśmy świr umyślił sobie trochę bajek z mchu i paproci oraz opowieści dziwnych treści po to by stanowiły-niedoczekanie psia mać twoje kwiecień-źródełko jakiegoś tam dochodu pozwalające się staremu obibokowi obijać za darmochę po Polsce.
Co do donosicielstwa Sawiaka i Sidora to oczywista nieprawda i kolejne pomówienie bowiem Karol złożył na tego skurwysyna pozew do sądu za oskarżenia nie mające podstaw w rzeczywistości, a Tomasz jak wiemy złożył zawiadomienie na kwietnia w kwestiach popełnianych przez niego przestępstw i wykroczeń o czym wcześniej pisaliśmy na naszym blogu.
I tu zacytuję mój komentarz z poprzedniego tematu dot. powyższego posta kwietnia:

ha ha ha kto w to uwierzy? Chcemy zobaczyć ten brak miejsc na filmie. te same głupie zapowiedzi były przed prelekcją w muzeum PRLu, a były dwie osoby plus sześć znajomych w tym cała suka. 
W każdym razie cieszy, że sam kretyn przyznaje, że jego możliwości organizacyjne są ograniczone. Nasz blog jednak działa na korzyść potencjalnie nabitych w butelkę, a jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieliśmy. Poza tym kwiecień donosząc do Caritas nieprawdziwe rzeczy jakoby Tomasz Brożek dopuścił się jakiś nieuczciwości sam jest kapusiem i to tego najgorszego sortu. To ludzka świnia, parch, wsza, śmieć, kurwa, szmata i co tylko można pomyśleć jak można pisać, że ktoś jest donosicielem skoro sam skurwysyn dzwonił do Caritas i pomawiał Tomka Brożka o coś co kompletnie nie miało miejsca? na szczęście prawda okazała się na korzyść Tomasza, a kwiecień sam okazał się śmieciem kapującym z zawiści i zazdrości. Przypominam co pisaliśmy tygodnie temu w tej sprawie. To właśnie tacy ludzie jak kwiecień donosili Niemcom w czasie wojny na własnych rodaków. My z tego bloga to wiemy i widzimy w kwietniu takiego konfidenta z takimi cechami wrodzonymi, ale jeszcze nie widzi tego spora cześć niezorientowanych internautów. Kwiecień to przedstawiciel tego pokroju mendy ludzkiej, której należało by 100 razy dziennie pluć w twarz. 
I tyle tytułem tego żałosnego kwietniowo primaaprilisowego wpisu.Swiatła nad Riese 


Światła nad Riese- no widzicie jak się robi komerchę. Wystarczy wcisnąć kiedyś kit, że się widziało niebieskie światło nad Wielką Sową gdy się nocowało w lesie na jakimś cmentarzu, potem nagrać film nad morzem pokazującym wojskowe flary przeciw lotnicze by mieć kolejny temat na pseudo prelekcję na, którym z całą pewnością dowiecie się, że już w czasie wojny ludzie obserwowali nad Riese dziwne światełka o czym oczywiście kwiecień wie od jeszcze żyjących anonimowych świadków, których nie może ujawnić.
Kolejny temat to hybrydyzacja-dziwne legendy, czyli hybrydyzacja umysłu kwietnia rodząca hybrydy myślowe o okultyzmie nazistów pracujących nad nadprzyrodzonymi mocami zmutowanych ludzi w wilkołaki jako narzędzie do otwarcia wrót piekielnych zwiastujących wielkie misterium będących planem Himmlera mającym na celu zagładę ludzkości jako ofiarę dla.... no właśnie dla kogo?
Ufff, długie to zdanie, ale chyba zawiera kwintesencję kwietniowych przekazów.
Kolejny kit-temat to masowe samobójstwa w rejonie Riese. Jak wiemy na ostatnich materiałach kwietnia zapodanych na YT kwiecień puścił kit-pisaliśmy o tym w poprzednim temacie-, że 8 jego kolegów z rejonu Riese popełniło samobójstwo wieszając się na drzewach. A nie, nie to tylko jeden się powiesił przedtem upodobawszy sobie okazały solidny dąb podczas wódzianej libacyjki z kwietniem. Reszta popełniła jakoby samobójstwo w tajemniczych okolicznościach, o których z całą pewnością dowiecie się za jedyne 20 złotych wykupując bilet wstępu na listopadowe spotkania.

A co do pytania, które zadał kwiecień:
 I podstawowe pytanie czy Ja nadal jestem normalny czy tylko kolejnym Wariatem z Riese ...
to odpowiedź jest tylko jedna, oczywista, logiczna i niezaprzeczalna:
TAK!

Schleswig-Holstein Stanowiska dział 406 mm baterii Schleswig-Holstein - HEL 

Mogę napisać dokładnie to samo co powyżej:
Światła nad Riese-Wystarczy wcisnąć kiedyś kit, że się widziało niebieskie światło nad Wielką Sową gdy się nocowało w lesie na jakimś cmentarzu, potem nagrać film nad morzem pokazującym wojskowe flary przeciw lotnicze by mieć kolejny temat na pseudo prelekcję na, którym z całą pewnością dowiecie się, że już w czasie wojny ludzie obserwowali nad Riese dziwne światełka i to w dodatku takie same jak te, które z suczką nagrał nad morzem koczując na helu o czym oczywiście kwiecień wie od jeszcze żyjących anonimowych świadków, których nie może ujawnić.


Ostatnio włócząc się po Riese usłyszałem taki tekst 

Już o tym poście pisaliśmy, ale nic nie stanie na przeszkodzie dodać, że to typowy przejaw manii prześladowczej każącej pacjentowi w każdym widzieć ukrytego wroga, I tyczy się to również tych wobec, których z pozoru kwiecień takich podejrzeń nie przejawia. O czym prędzej czy później wszyscy się przekonają jedni szybko drudzy z opóźnieniem.
Zaś co do drugiego zdania to jeśli chodzi o kontekst kwietniowej działalności, kwiecień usiłuje nam-wam przekazać, że celowo nie raz kłamie by ukryć jakąś prawdę tłumacząc tym samym własne skłonności do konfabulacji za, którymi tak naprawdę nie stoi żadna skrywana prawda.
Tym sposobem kwiecień rozsiewa nimb tajemniczości na bazie prostackich kłamstw.

DODATEK 1  25.09.2014
Doba nie minęła, a kwiecień z groty pod rogowcem odziany w baranicę i skórę z byka pisze na blogu kolejna porcyjkę idiotyzmów i to takich, że nawet nie mam konceptu na ich skomentowanie:


tekst dokładnie odzwierciedlający poziom umysłu słuchaczy zagórskiego i wszystkich prelegentów jacy u zagórskiego kiedykolwiek występowali w roli nawiedzonych mistycznych świrów. 
Widać kwiecień sam ma takie skłonności skoro takie bzdury publikuje na swym blogu. Powoli My Normalni poznajemy zrypaną psychikę kwietnia w całej okazałości. 


Ostanie noce bynajmniej wcale nie są zimne, a skoro dla kwietnia 9 stopni to niebywałe zimno to co to będzie gdy przyjdzie ta polarna zima przez niego zapowiadana? Nawet baranica i skóra z byka nie pomoże.
Oczywistym kłamstwem jest to powyżej kwiecień napisał bo nie siedzi w grocie tylko u suki w domu i pisze na blogu, a po drugie po Riese wcale nie włóczą się żadni Niemcy i to w dodatku po nocach i jeszcze w dodatku z Thule.
Co do pozwu na jaki czeka kwiecień w rzekomej grocie pod Rogowcem to ani siedzenie w grocie, ani szwendanie się po Riese nic nie pomorze. Prawo będzie wyegzekwowane, a jak nie odbierze pozwu i wezwania na sprawę i się nie stawi to dostanie dodatkową karę. 

Same zmyślone kłamstwa i brednie. Nic takiego nie miało miejsca, żadni świadkowie nigdy o czyms takim nie mówili, a gdyby tak było to by mówili bowiem takich faktów nikt z żyjących świadków i nie chciał by ukrywać i nawet by nie dał rady-zaznaczam, że gdyby cos takiego miało miejsce.
tak więc kolejna brednia zmyślona i wpasowana w postać jakiejś pani Tarnowskiej. A gdzie źródło oryginalne owych wspomnień, zapisków, relacji?
No i kwestia żywego ognia no takiego wiecie z nikąd, czyli z dupy :) Bo wszystko co kwiecień pisze jest z dupy.

***

No to się nasz kwiecień coraz bardziej rozpływa w imaginacjach i aberracjach umysłowych, tylko ja się pytam na kim on chce takimi bredniami zrobić wrażenie bo na normalnych dorosłych ludziach, zrównoważonych i oczytanych w temacie na pewno nie da rady.
Ale chyba te wszystkie wpisy na kwietniowym blogu to taka manifestacja jego własnych oczekiwań i przekonań. Ale niestety nic z tego się nie sprawdzi tak więc siedzenie w grocie opatulonym w baranicę na legowisku z byczej skóry w oczekiwaniu, aż księżyc wyleci z orbity Ziemi i aż zgaśnie słońce jest na próżno.
Oczywistym kłamstwem jest, że siedzi w jakiejś grocie i kłamstwem jest, że dostał od kogoś te skóry.


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:
Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.


47 komentarzy:

 1. @ Przepraszam , ale brakło miejsc .Znowu Kwiecień wkręcił sobie jakieś wycieczki. Co gorsze pewnie w te urojenia uwierzył i tym żyje. Już widzę tego typa ze stadem kretynów. Totalnie rozpierdoliło mnie ostatnie zdanie :) :) Kwiecień jako organizator sam nie wie gdzie będzie szła wycieczka :) :) to jest szczyt imbecylstwa do kwadratu :) :) Totalna faza :) hipotetycznie: Kwietnio- maniacy jadą na wycieczkę z Kwietniem nie wiedząc do końca gdzie ta wycieczka będzie :) :) Po za tym Kretyn znowu wmieszał Tomka i Karola w swoje urojenia, zbiera mu się oj zbiera, w końcu trafi kosa na kamień i pinokio będzie miał przepierdolone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On już ma od dawna przewalone. Tak że nie będzie miał, a ma przepierdolone. Coś tam mu w tym zlasowanym czerepie pewnie świta ale zwoje nie pracują, więc nie zaskoczył do końca co z nim jest.

   Usuń
 2. Kwiecień !!! tak ujadasz na swoim blogu na Tomka, Karola i innych a nie masz jaj żeby się z nimi bezpośrednio skonfrontować, no chyba że......
  https://www.youtube.com/watch?v=fbIH5FG0y_0

  OdpowiedzUsuń
 3. Dżonie Rambo również uważam że powinno dojść do konfrontacji face to face Kwietnia z Tomaszem Sidorem, mowiac krótko Kwicień powinien te wyzwanie w końcu przyjąc jak mężczyzna bo Tomasz już mu je rzucił ! Konfrontazja winna odbyć się na sportowych zasadach, nie trzeba być sportowecem żeby rywalizować sportowo wiec nikt nie będzie się czepiał wydarzenia. Do konfrontacji winno dojść na terenie riese, wiadomo ze Tomasz juz tam bywal i jest to miejsce gdzie Kwiecien rodzi najwiecej klamstw. Niech miejscem spotkania będzie szesciokątne pomieszczenie betoniarni na Osówce, jeden wejście jednym korytarzem-wejściem drugi z naprzweciwka drugim i w tym pomieszczeniu szesciokątnym sie zetrą. Kibice i fani będą mogli oglądac te zmagania patrzac z góry. Jest duzo miejsca. Stawiam na Sidora, ma pomyslunek i plan na Kwietniaka. Oby tylko nie dal sie zapędzic w kozio róg bo Kwiecien pewnie ruszy z kopyta....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale ty musisz sekundować.Certyfikat jakiś ma?

   Usuń
  2. Ja wam mogę opisać jak będzie wyglądała walka. Żadna tajemnica mało kto potrafi się przed tym obronić na to trzeba lat ćwiczeń.
   Ja trenowałem ful kontakt czyli walkę z zadawaniem maksymalnej ilości ciosów w maksymalnym zbliżeniu. Mówiąc krótko jest to natychmiastowy atak zmierzający do skrócenia dystansu i znalezienie tego jednego decydującego ciosu w pierwszych starciach i tak do skutku. To nie będzie tak, że byśmy stanęli, gong i kicanie wokół siebie. A może się któremuś uda trafić. Tylko atak. Jeśli kwiecień tego nie trenował to marne jego szanse. Jeśli źle stanie za wąsko lub za szeroko rozstawi nogi i ograniczy sobie tym ruchy do tyłu lub przodu leży na glebie i ma obitą mordę. Przyjmie źle gardę, źle się zasłoni to ma problem. Będzie usiłował mnie złapać i przytrzymać odsłoni to w co będę celował. na to liczę. Znam kilka sztuczek wyzwalających niekontrolowane odruchy przez, które przeciwnik staje się workiem treningowym i nie panuje nad linią obrony. Przeważnie albo cofając się sam się przewraca, albo prąc do przodu na ślepo dostaje ten jeden lub kilka szybkich ostatecznych z poprawka na kopa tu i tam.
   Ja się z kwietniem pierdolić nie będę. Mam go za takie moralne zero i kawała skurwysyna, że już teraz wiem, od dawna wiem, że jak bym go w realu zobaczył to dostał bym takiej kurwa adrenaliny jak ukąszony przez szerszenia byk. Ten skurwiel działa mi tak kurwa na nerwy, że gotów byłbym go nawet zagryźć własnymi zębami jakby nic nie pomogło.
   Tak go kurwa ajlawiu.

   Usuń
 4. Szanowni koledzy, tym razem Kwiecień pojechał na całego :) :) :) musiał zapodać jakiegoś mocniejszego procha zapitego nektarem że takie coś spłodził :) :)

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/czarne-sonce-czesc-2.html

  o mało się nie popłkałem ze śmiechu :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodatkowo wisienka na torcie:
  czwartek, 25 września 2014
  Jako jedyny i byc może ostatni wariat Riese piszę .
  Ostatnie noce są bardzo zimne , dziękuje za baranice i skórę byka dzięki wam nie marznę . Nikogo z polskich poszukiwaczy tu nie widuję żadnych sawiaków , sidorów , i innych rozpadłych grup , tylko Niemcy - Schwartze-Thule ... tylko ich po nocach spotykam . Karolu Sawiaku mieszkam jak zawsze w grocie pod Rogowcem i tu przyślij mi pozew .
  Autor: Darek o 10:52 Brak komentarzy:

  :) :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie pojechał i jedzie coraz bardziej :) :) :)
   Siedzi w grocie pod Rogowcem w baranicy i skórze byka, a w ścianie groty ma kontakt i internet :) :) :)

   O matusiu kochana....

   Usuń
 6. Macie problem z policją,nie z Kwietniem,bo skoro zgłaszacie jego nielegalne działania jako przewodnika,a on dalej to robi ,to znaczy może to robić,albo brak wam odwagi skarżyć bezczynność policji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz w dwa tygodnie temu był na dosłuchaniu na policji właśnie w sprawie tych nielegalnych wycieczek. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Dosłuchanie miało na celu ustalenie kilku szczegółów w zlokalizowaniu kwietnia miejsca zamieszkania. Policjant prowadzący szukając kwietnia w kilku wskazanych przez Tomasza miejscach znalazł w bazie danych kilku dariuszów kwietniów i był mały problem. Tomasz dostarczył wtedy adres jaki kwiecień publikował onego czasu na swoim forum jako adres do korespondencji. To prawdopodobny adres kwietnia i jego suki. Śledztwo się toczy tak więc ta sprawa na 100% znajdzie swój finał.
   A biorąc pod uwagę ostanie wpisy na blogu kwietnia w, których napisał poprzednio, że ma pewne ograniczone możliwości organizacyjne domyślam się, że już go namierzyli i był przesłuchiwany na tę okoliczność i stąd taka podziemna zabawa w organizowanie wycieczek niby to poprzez kogoś a nie jego.

   Mamy DODATEK 1 z nowymi wypocinami naszego grotozłaza.

   Usuń
  2. To pewnie z tego powodu Kwiecień szaleje na blogu atakując Karola i Tomasza. Wzięli Kwietnia w obroty dowalą grzywnę i będzie siedział cicho. Albo go w ogóle zamkną bo ma przecież zawiasy.

   Usuń
 7. Są tylko dwie możliwości. Albo Kwiecień jest normalny a to wszystko robi dla kasy i zgrywu, albo jest nienormalny i nie zdaje sobie sprawy, że jest skompromitowany. Jeśli to drugie to i jego towarzyszka musi mieć również równo zrypany czerep, że tego nie widzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalny nie był i nie jest, od dziecka wszyscy w Głuszycy wiedzą że coś nie ten teges z głową. Potem wina marki siara i są efekty.

   Usuń
  2. Wkrótce i ona będzie siedziała w baranicy jak im wyłączą wodę i gaz, utrzymanie nieroba trochę kosztuje a i po sprawie jak zacznie go komornik ścigać to i z robotą będzie miał pozamiatane.

   Usuń
 8. Game is over , przygłup jeszcze bredzi że jakiś pozew ktoś mu będzie doręczał. Dostanie wezwanie na sprawę dwa razy, jak nie odbierze to będzie i tak jak doręczone, na sprawę się nie stawi to i tak się odbędzie. Tak że może sobie tam w tej baranicy siedzieć przy wyłączonym ogrzewaniu i klepać w klawiszki. Jak wyłączą im prąd to przestanie klepać, jednego cymbała będzie w necie mniej. Teraz niech sprzeda flaszki po jabolach i leci do tych swoich trzydziestu adwokatów :-), już na niego czekają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panowie a któż sponsoruje Waszą zabawę w procesy sądowe??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta jee, i Klaus Muuler czy Muller jakkolwiek się nie pisze jego nazwiska :)

   Usuń
  2. Spokojnie, wszystko w porządku. Po prostu myślałem, że płacą za to podatnicy. Ale skoro Izrael...

   Usuń
  3. No bo płacą podatnicy!
   Przecież Polacy są okradani przez żydowską sitwę na biliony złotych, które gdzie idą na utrzymanie jakiego kraju wśród ugorów i suchych stepów? Bo skąd Izrael ma takie pieniądze na utrzymanie garstki 20 milionów? Przecież cały świat ich utrzymuje dzięki ich bankowcom i lichwiarzom działającym wszędzie. Tak więc i Ty i każdy łozy na tę koczowniczą cwaniaczą bandę...

   Usuń
  4. Oczywiście nie jesteśmy opłacani przez Izrael, ale nie jest wykluczonym, że dezinformator kwiecień tak. Sami widzicie jak stara się zaciemnić prawdziwy obraz wydarzeń z czasów IIwś i tajemnic Riese. Komu na tym zależy? No komuś musi zależeć, a dywagując metodą nitki i kłębka czyli wojnę wywołali żydzi i de facto ja sponsorowali to i tajemnice tejże wojny strzegą sami żydzi.

   Usuń
 10. Idziemy po was żydzi :-)
  http://www.youtube.com/watch?v=YeBz4cu233U&list=PLF78D121302FF9970


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie utożsamiam się z żadnymi arabskimi nacjami, religiami czy racjami, ale bez cienia wątpliwości przyjdzie czas, że araby staną się silniejsi i zagrożą żydom. Żydzi okopują ziemie Palestyny pod pretekstem wskazań jakiegoś boga i to kiedyś na pewno się skończy. Mówiąc krótko jeśli arabom uda się pozyskać atom Izrael przestanie istnieć. Dla tego Izrael włożył w swoją tarczę taką masę pieniędzy i środków, ale na nic to się zda jeśli pewnego razu zawiedzie. Wystarczy, że wokół Izraela wybuchną 2-3 atomówki i całe to terytorium stanie sie pustkowiem. Araby do tego dążą, a że ich jest więcej to sprawa w przestrzeni kilkudziesięciu lat jest przesądzona. Jedyną szansą zydów jest napuszczenie Europy na arabów co robią od tysiąca lat. Przypomnijcie sobie wyprawy krzyżowe organizowane przez żydów emigrujących z ziem Palestyny w 11-16 wieku. Dziś robią to samo tylko bardziej podstępnymi i nowoczesnymi metodami. Jedną z nich jest wkręcanie się w rządy światowych mocarstw w tym przede wszystkim Europejskich i prowadzenie polityki liberalnej dla uchodźców islamskich. To prowadzi do konfliktów społecznych, a zatem wrogości Europejczyków do islamistów. Tylko patrzeć jak znajdzie się pogromca arabów i ruszy na nich ciągnąć narody przeciwko arabom. To tak w skrócie.

   Usuń
  2. Żydzi chcą by to samo co ich spotkało z rąk hitlerowców spotkało arabów. Przed I wojną światowa, a potem przed II żydzi stanowili w Niemczech i Europie mniejszość narodową tak samo jak teraz arabowie w poszczególnych krajach. Z tą różnicą, że araby to lenie i nie garną się jak żydzi do władzy i biznesu. Żydzi prowadząc liberalną politykę emigracyjną i socjalną chcą doprowadzić do podobnej więc sytuacji jak przed II WŚ by arabowie stanowili tę znienawidzoną grupę społeczną przeciwko, której staną kraje Europejskie. Tak się już pomału dzieje. W poszczególnych krajach araby zaczynają być coraz bardziej nietolerowani, ale to jeszcze za mało by powtórzył się scenariusz z Niemiec z roku 1937-1938 gdy to żydów niszczono i zmuszano do wyjazdu, a potem zabijano w obozach. Ten plan nieco nie wypalił, ale wypala inny. Żydowska Ameryka i jej pro żydowska polityka prowadzi wojnę przeciw arabom i cały czas szuka pretekstu do ostatecznego ataku nuklearnego. Tylko, że i ten plan zawodzi przez to co się dzieje na Ukrainie. Jeśli Ameryka lub Europa podjęła by ostateczne kroki wobec państw islamskich to Putin podjął by takie same wobec Ukrainy i kilku innych ościennych państw, a jak wiemy to w nich najwięcej jest żydostwa. I kółko się zamyka. Pat. Z resztą w samej Rosji we władzach i w drugim tzw. szeregu władzy żydów jest cała masa i oni też mają w pewnym sensie związane ręce. A wszystko dla tego bo od XI wieku żydostwo rozpełzło się po całej Europie i Rosji i mamy to co mamy.

   Usuń
 11. A kwiecien niech cos pisze tworzy, bo cicho jakos, człowiek przyzwyczaił sie do bloga o pinokiu. Rano zawsze była lektura do sniadania , a tak lipa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krótko i na temat :
   http://www.sztolnie.fora.pl/swiat-gor-sowich,3/riese-linki-do-stron-o-kompleksach-i-obiektach,1891-60.html

   Usuń
 12. UWAGA!
  Albo kwiecień wrócił z jaskini, albo TPSA doprowadziła mu do niej internet bo uaktywnił się na swoim blogu akceptując komentarze po kilku dniach przerwy.
  Rogal mu dobrze napisał, że nawet jakby zgasło słońce to i tak księżyc będzie się kręcił wokół ziemi choć w ogóle te rozważania Kwietnia o czarnym słońcu są tak samo czarne jak czerń w jego dupie pełnej hemoroidów :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Niee,no,qrwa debili nie brakuje....Tu qrwa rzeczywiście wojny potrzeba,wtedy polaczek jest zadowolony że ktoś go jebie i potrafi się zorganizować i ostatnią kromke chleba odda żeby było ok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo Kwiecień to ojciec wszystkich debili. jak Rydzyk ojcem wszystkich rozmodlonych do żydowskiego boga. Ludziom nie potrzeba prawdy tylko demagogii i mistyki. A Kwiecień jest w tym dobry. Gdyby był inteligentny, wykształcony, gadał językiem poprawnej Polszczyzny i pisał bez błędów to nikt by go nie słuchał bo mało kto byłby na takim poziomie. A tak jak się jest niedouczonym prostakiem to większość w nim widzi kawałek siebie i nie ważne co pierdoli. Ważne, że ma strój moro i pokazuje się w terenie. Większość z jego fanów to ludzie pracujący nie mogący sobie pozwolić na takie podróże po kraju i dla tego mu kibicują bo sami by tak chcieli. Nie interesuje ich jaki płynie przekaz od Kwietnia tylko marzą by tak samo móc bywać tu i tam. Recepta jest prosta na to. Przejść na rentę inwalidzką najlepiej mieć jakieś upośledzenie umysłowe i znaleźć sobie sukę do mieszkania i żyć po części na jej koszt. Potem nawstawiać jej kitu o jakiejś tajemnicy, którą się ma, a na której zrobi się kiedyś kasiorę i lata lecą w dostatku i przygodzie.

   Usuń
  2. Bo ludzie chcą być okłamywani. Zobaczcie jak jest w polityce sami kłamcy i złodzieje wyprzedali nasz kraj i zadłużyli, a poparcie mają nadal? Jak to jest? To tylko dowodzi tego, że ten kto kłamie ma popularność, a ten co chce prawdy nie. Kwiecień oczywiście kłamie i zmyśla, ale to się ludziom jak widać podoba. Ludzie to po prostu w 90% głupcy.

   Usuń
 14. Nowe wpisy Kwietnia :D
  "Nie przeczytałem ani jednego posta itp" a za chwilę "jak przeczytam coś o sobie to wybucham" coś źle zrozumiałem czy juz Pan się gubi w tym co powiada? 

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co kwiecień pierdoli w ostatnim materiale to szczyt debilizmu i kretyństwa. Ale komentarz dopiero po jutrze i nowy temat na blogu. Dzisiaj nie mamy weny do jego napisania i mamy kwietnia na 40 godzin w dupie.

   Usuń
 15. Widać "ekipa" Pana Darka nie, marnowała czasu i przy kilku %% chętnie słuchała "tego czegoś" XD Co innego opowiadać na trzeźwo ...

  OdpowiedzUsuń
 16. No niezle Kwiecien znow dal w czambol, boki przy tym zrywam.

  1.Bredzi ze to co dostal za darmo oddaje za darmo-w odniesieniu do jego "wiedzy" o Riese-no oczywiscie Kwiecien, napierdzielasz tam za darmo i wcale nie skasowales za wjazdy calej gawiedzi i nie "zalatwiles" im noclegow+wyzywienia, sam tez nie spales, zarles i chlales za darmo, no i oczywiscie nie zorganizowaliscie tego razem z wlascicielem w celach zarobkowych. Wiadomo ze pensjonaty buduje sie charytatywnie aby Kwietnie mogly w nich udzielac darmowych wykladow.
  2. Nie wiem skad mam wiedzie, nie wiem co wiem. Mijaja 2-3 miesiace tego juz nie pamietam.
  Faktycznie gowno wiesz i glownie zmyslasz a pamiec po wodzie slaba.
  3. Nigdy nie obejzalem zadnego filmu na yutube. Nigdy nie przeczytalem ani jednego posta ktory zamiescilem u mnie na blogu. Ja w ogole nie istnieje w internecie.
  Zaraz gada ze wybucha na ataki na jego otoczenie w internecie. Co za pojeb, to juz radykalna wersja klamliwego patola ktory w trzech zdaniach dwa razy klamie i jednoczesnie potwierdza ze wczesniejsze zdania byly klamstwem.
  4.Notes mu octem polewali zeby ziknelo pismo, w ktorym sa wspomnienia pijakow, lumpow, zuli i dziwek.
  Oczywiscie przez to ze boli to innych posukiwaczy, no na pewno spedza im to sen z powiek i bodzie w bok kazdego poranka.
  5.Swiala, opowiesci eee dziwne hybrydy, ufo nad Gluszyca i dwukrotne przesiedlenia swiatkow bo widzieli ufo.
  No Kwiecien czesto widzi swiatla i dziwne hybrydy jak mu wchodzi slepota z alku czy tablety na swirowanie wchodza w interakcje z wodziom, wtedy na galkach ocznych ma takie cisnienie ze widzi te swiatla.
  6.Ufo nad Rzeczka i masowe fale samobojstw tym spowodowane w czasie II WS, projekt cheops, sekty i czary mary zwiazane z rzadem a w tle wymachiwanie lugerem-to raczej replika lub jakas zabawka srutowa zrobiona pod wzor aby zaszpanowac na "wykladzie".

  Pierdolenie bzdur, chlanie i atrapa broni przed dziecmi machanie, czyli kolejna porcja popisow Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 17. nawet nie za bardzo wie gdzie się urodził, a urodził się w budynku :0, Jakiegoś podobno Otto Mintery , zapomniał tylko dodać ,że od czasów wojny jak się urodził minęło 23 lata, A jak był pacholęciem i poszedł do podstawówki to było już 30 lat po wojnie. Jak zaczął cokolwiek kumać i miał 10 lat to było 33 lata po wojnie
  I co taki pierwszoklasista może powiedzieć o jakimś Otto ??

  Betoniki przed drogą na Osówkę są najmniej znane chyba tylko kwietniowi :), zerwał się jak zwykle z choinki, pajacowanie i pieprzenie głupot to mu najlepiej wychodzi.
  On wygląda mi na pajaca co dopiero dupnął z Marsa na Ziemię i odkrywa ze zdziwieniem to co już było dawno opisane i odkryte :-). Trzeba być wyjątkowym laikiem z tematyki Riese aby słuchać ze spokojem tych głupot.

  OdpowiedzUsuń
 18. To ja poproszę jakieś zdjęcie kwietnia z kimkolwiek w Sowich sprzed roku 2012 :).
  Ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Zapewne jak jest takim znawcą i odkrywcą wszystkich znającym to ma jakieś zdjęcia. No chyba że w latach 80 aparatów foto nie było tylko gęsie pióra którymi zapisywał te swoje słynne notatki z pod budki z piwem :.). Poszukiwane są wszelakie osoby które przed rokiem 2012 eksplorowały cokolwiek z kwietniem. Kto go zna, kto z nim kopał i szukał ??, jakieś choć jedno zdjęcie kwietnia ze sztolni z przed 2012 roku :-). jakiś choć jeden żyjący świadek. Bo jak na razie to Helga zmarła, Otto zmarł, kumple się powiesili , Jarecki jedynie żyje bo teleportuje się z Czech pod
  Malbork a z tamtąd na Hel :). Auuuuuuuu, Auuuuuu wilki wyją :), a mózg się kwietniowi lasuje .

  OdpowiedzUsuń
 19. Debil nawet nie wie że tam nie grzały żadne ściany, to zwykła cegła dziurawka, stosowana na całym świecie , on co nie nie zobaczy to nie ma bladego pojęcia do czego jest. Zobaczył cegłę i już puszcza jakąś parę od dołu, a to tylko jest para w pusty gwizdek .

  OdpowiedzUsuń
 20. O zaprasza wszystkich wartkich poszukiwaczy :), kwiecień to daun i kto normalny pojedzie z daunem gadać ?. Chyba taki sam daun jak on. Komu by się chciało tracić czas na prostowanie tych głupot.

  OdpowiedzUsuń
 21. https://www.youtube.com/watch?v=BR9dF1FgGSs

  kwiecień już za nami przyszła jesień, czas na naukę :).

  OdpowiedzUsuń
 22. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gOh78RQfesc

  OdpowiedzUsuń
 23. https://www.youtube.com/watch?v=0trwO1xbv6E&feature=em-hot
  :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Hhahhahahhhaa!!!!!! Pierwszy raz to oglądałem,ale wypas hahahahahah ojjjjj,łezka pociekła,jaaaa pier....ole......szkoda że nie dodał "słuchajcie potrzeba 20litrów benzyny inaczej słuchajcie sobie nie poradzicie" hahhahahaha

  OdpowiedzUsuń
 25. ....i jak zwykle "finka betonomierna" hehhheheheehehe

  OdpowiedzUsuń
 26. Finka jak finka teraz april będzie występował z pokazem surviwalu w Akademi Bosej Stopy w Mazurach Garbatych, gmina Gołdap :).

  Będzie w laboratorium hodował hybrydy i doświadczy hybrydyzacji. Pewnie wstrzykną mu tam krew skrzypłocza i będzie podpalał wersalki :-), żyjąc radośnie. Będzie też rozwijał technologje nabijania frajerów w butelkę.

  Akademia będzie otwartym labolatorium doświadczalnym dla wszelkich przyjaznych, życzliwych i praktycznych technologi, rzemiosł, sztuk i dziedzin, takich jak: budownictwo naturalne, survival, tradycyjne i współczesne rzemiosła użytkowe, permakultura, głęboka ekologia, zdrowy styl życia, niezależność żywnościowa, wolna kultura, sztuka, alternatywna edukacja, i wszystko co jest przydatne człowiekowi do twórczego, wolnego i radosnego życia.

  OdpowiedzUsuń
 27. https://www.youtube.com/watch?v=ATshiv5yppA

  :-)

  OdpowiedzUsuń
 28. Kwiecień popada w coraz większa apokaliptyczne szaleństwo tego sie nie da powstrzymać to się już dzieje itp pierdolenie.

  https://www.youtube.com/watch?v=wJJXH5RqnS8#t=242

  Do końca tygodnia nadrobimy zaległości choć przyznam, że wszyscy Gallowie rzygają tematem kwietnia jak po kwaśnym winie.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.