piątek, 5 września 2014

Kolejne urojenia zazdrosnego człowieka czyli trzy urojenia w jednym naraz.

Komentarz aktualnych wypocin Pana z Łodzi już dziś wieczorem.

Wszyscy Gallowie byli dziś w terenie i nie zdążyliśmy zrobić screena tych kwietniowych wypocin zanim je usunął. Jeden z nas jednak zrobił screen, ale na razie wyjechał i nie ma jak nam ich przesłać. Tymczasem posłużę się cytatem, który zdążył skopiować z bloga kwietnia jakiś czytelnik zamieszczając na blogu Karola. Jak dotrze do nas screen tych wypocin to go zamieścimy tu:
link do posta, który kwiecień już usunął:
http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/uwaga-uwaga-uwaga-sawiak-zozy-pozew.html

link do posta, który kwiecień już usunął:
http://moje-riese.blogspot.com/2014/09/jak-pani-joanna-lamparska-poznaa.htmlMoi drodzy czytelnicy to wszystko to oczywiste kłamstwa, kompletne, absolutne i absurdalne.
Tomasz Sidor nie zna Pani Lamparskiej o czym pisaliśmy wcześniej zamieszczając jej oświadczenie.
Kwiecień nazywa ludzi złodziejami bezpodstawnie nie mając na to owe złodziejstwo żadnych dowodów. To nie po raz pierwszy gdy tak pisze odgrywając się za to, że całe eksploracyjne środowisko odsunęło tego psychopatę jak śmiecia właśnie za takie pomówienia, plotki i oskarżenia-taka jest prawda.
Kwiecień jest maniakiem umysłowo chorym co po raz kolejny daje dowód pisząc coś czemu zaprzeczyła Pani Joanna Lamparska!!!
Kwiecień pisze, że Karol i Tomasz wymyślają nowe strony, że nasz blog ma inny adres, że Karol zmienia nazwy strony, a Tomasz domeny, że Karol i Tomasz zganiają na siebie ich autorstwo. To oczywiste pijackie brednie i kompletna nieprawda jak i cała reszta z tego posta.
A teraz drodzy czytelnicy zadam wam kilka pytań:

1
DLACZEGO NIE ŻĄDACIE OD KWIETNIA DOWODÓW NA COKOLWIEK O CZYM MÓWI?
2
DLACZEGO NIE WERYFIKUJECIE W ŹRÓDŁACH HISTORYCZNYCH TEGO CO KWIECIEŃ BREDZI W SWYCH WSZELKICH WYPOWIEDZIACH?
3
DLACZEGO AKCEPTUJECIE TE WSZYSTKIE WYBRYKI KWIETNIA-nie wiem jak je nazwać by dosadnie to określić, a nie użyć wulgarnych słów, ale WYBACZCIE nie da się inaczej jak nazwanie ich skurwysyńskimi, podłymi, prostackimi, bandyckimi, łajdackimi, drańskimi itd!!!, a nadto umysłowo chorymi.
4
JAK DŁUGO BĘDZIECIE APROBOWAĆ TE WSZYSTKIE ZACHOWANIA, POMÓWIENIA, KŁAMSTWA HISTORYCZNE, i jak długo będziecie ślepi na to wszystko i będziecie dawać mu na YT pozytywne oceny? ZA CO SIĘ PYTAM? ZA TO, ŻE JEST KŁAMCĄ, WCISKA WAM KIT I DAJE NEGATYWNY PRZYKŁAD POSTAWY MORALNEJ I ABSOLUTNEGO CHAMSTWA I ŁAJDACTWA?
5
CO MUSI ZROBIĆ KWIECIEŃ BYŚCIE PRZEJRZELI NA OCZY, ŻE TO SZUJA JAKICH MAŁO? 
6
CZY NIE DAŁ WYSTARCZAJĄCO DUŻO POWODÓW BY STAĆ SIĘ INTERNETOWYM CZARNYM TROLLEM? Bo przecież cała jego działalność to działalność trolla, który zrobił sobie z własnych urojeń źródło dochodu WASZYM PSIA MAĆ KOSZTEM!
7
CZY SĄ JAKIEKOLWIEK POWODY BY KWIECIEŃ MIAŁ ZA CO CIESZYĆ SIĘ UZNANIEM KOGOKOLWIEK? Jeśli tak to proszę mi je wskazać WRAZ Z MERYTORYCZNYM UZASADNIENIEM I WSKAZANIEM NA TE WARTOŚCI, KTÓRE NA TO ZASŁUGUJĄ!


Drodzy państwo kiedy zmądrzejecie i zaczniecie potępiać tego szkodnika? Czy nie pokazaliśmy na tym blogu setek ku temu powodów udowadniając je?

the end.

DODATEK 1
Na YouTube kwiecień pisze pod loginem Dariusz Kwiecień czemu zaprzecza gdy mu to ktoś
napisze, mało tego pisze on w osobie drugiej o kwietniu, że pan darek to, tamto, owamto, czyli mamy dowód kolejny, że to psychol nie potrafiący nawet ukryć tego, że to on sam ma taki login:


a tu pełny screen komentarzy: http://zapodaj.net/2372e80095739.jpg.html

A teraz przypomnijcie sobie na jakim poziomie kwiecień z tego loginu polemizuje z innymi. Wystarczy przejrzeć wszystkie komentarze i zobaczyć jak sam sobie zaniża poziom własnej strony prostackimi docinkami, pomówieniami, urojonymi widzeniami w każdym krytyku Tomasza Sidora lub Karola Sawiaka.
pytanie:

CZY TAK SIĘ ZACHOWUJE NORMALNY CZŁOWIEK - DOROSŁY CZŁOWIEK - OJCIEC - I PROPAGATOR HISTORII ?-notabene historii urojonej.
CZY NADAL NIE WIDZICIE, ŻE TO UMYSŁOWO UPOŚLEDZONY UROJENIOWIEC I PSYCHOL?
Jemu się zdaje, że jak założy sobie konto Dariusz Kwiecień, a będzie wpierał we wszystkich jak w żyda chorobę, że to nie jego to nikt się nie zorientuje.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#724013 komentarzy:

 1. Wpis zaktualizowany o screeny kwietniowych pijacko-schizofrenicznych bredni.

  Prośba do czytelników.
  Nie zawsze trzymamy rękę na pulsie i nie zawsze siedzimy w domu pilnując co ten idiota nawypisuje na swoim blogu i nie zdążamy czasem zrobić screenów tych idiotyzmów. Dla tego prosimy byście jeśli je zobaczycie natychmiast kopiowali do formatu jpg cała stronę takiego tematu na wypadek gdybyśmy nie zdążyli tego zrobić i o to poprosili.
  Jeśli zdążymy i ktoś z was też to zrobi to sobie zachowa do archiwum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. z tymi przesłuchaniami Karola i Tomka to prawda czy też zmyślony bełkot flachowca ? czy ten id...ta ma już takie jazdy samoistnie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przeca napisałem, że to nieprawda. Poza tym co jest prawda na co ten skurwiel nie daje żadnych dowodów? jakiś wyrok, papier potwierdzający sprawę itp. Nic. Ludzie nauczcie się wreszcie, że to co kwiecień pisze nie jest ani na jotę zgodne z prawdą, a to co my tu piszemy jest ta jedyną bez żadnego ściemniania. No po to jest ten blog by pisać tylko prawdę, a jak ktoś to neguje to niej wykaże, że jest inaczej.

   Usuń
 3. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596203940501971&set=p.596203940501971&type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba już wszystkim nie chce się komentować tych głupot Kwietnia bo jego poziom jest tak niski, że ręce opadają ze świstem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Drodzy państwo kiedy zmądrzejecie i zaczniecie potępiać tego szkodnika? Czy nie pokazaliśmy na tym blogu setek ku temu powodów udowadniając je?"

   Mądry wie z kim ma do czynienia, głupi i tak nic nie zrozumie :).

   Usuń
 5. Do Marka Sęka: Czemu nagle opis zachowań Darka zniknął z głównej strony http://www.paranormalium.pl/ ? Czyżbyś, jednak olał temat? Ciekawe ... a zarazem głupie zagranie, a już miałem o Tobie lepsze zdanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ludzie truli mu dupe na czacie ze ma to zdjac bo nie wypada zeby swir Kwiecien tak dlugo wisial na glownej

   ale z tego co widze to news jest caly czas dostepny wystarczy wejsc w linka

   Usuń
 6. Wy się klucicie a ZA WASZYMI PLECAMI NIEMCY ROBIĄ CO CHCĄ

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Tomaszu, chcialbym z toba porozmawiac przez P.w. czy jest taka mozliwosc?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.