wtorek, 26 sierpnia 2014

Jako jedyny już mieszkam w lesie - Przewodnik po Riese 2014 - drugie, rozszerzone wydanie - CZYLI ŚWIROSTWA ZENIT W ROZSZERZONYM WYDANIU.


No co zwolennicy kwietnia? Czy taki wpis na blogu może być dziełem normalnego człowieka? Jak widać obsesja kwietnia na punkcie mnie Tomasza i Karola sięga już takiego zenitu, że musi uciekać przed nami do sztolni. Szajbus jakich mało i w dodatku po raz kolejny nazywa nas złodziejami, ale spokojnie kwiecień będziesz się z tych pomówień niedługo tłumaczył w sądach, a jak się nie stawisz bo będziesz myślał, że nasiadówa w sztolniach cie usprawiedliwi to ci dowalą za niestawiennictwo. 

Szanowni Państwo macie kolejny dowód na nie tylko świrostwo, ale i kłamstwo. Kwiecień nie był żadne trzy noce w sztolni bo z tego tekstu wynika, tak przynajmniej można się domyślać, że chodzi o ostatnie trzy noce, a jak wiadomo dziś mamy wtorek, a w niedzielę kwiecień siedział w domciu kochanicy i pierdolił do kamery kolejną audycję XXXVI zaś w poniedziałek wstawił na bloga reklamę swego nowego rozszerzonego przewodnika co widać poniżej. Tak więc raczej wciska kit, że był trzy noce w jakiejś sztolni.
Z resztą nie jest to istotne jak to, że przed publicznością internetową czyli tą ilością kilkunastu najbardziej zagorzałych jego zwolenników chce odegrać rolę jakiegoś jaskiniowca twardziela. Świr, pozer i mierny intelektualnie aktorzyna, tyle.

I jeszcze jedno zdanie zacytuję:
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZyd i Ukrainiec , nasze państwo , Polacy gdzie WY jestescie .....

Że niby to ma chodzić o mnie i Karola. Tylko, że ja co wszyscy widzą mam słowiańskie stuprocentowe rysy i nazywać mnie żydem to tak jak nazwać czarnuchem. Więc tłumaczyć się wcale nie muszę poza małym oświeceniem dla porządku.
Widzę, że kwiecień odczuwa mój wysiłek w niszczeniu go jako oszusta, łobuza, chama, drania, SKURWYSYNA, kłamcy i mówiąc wprost LUDZKIEJ ŚWINI bo kwiecień jest zwykłą ludzką świnia najgorszego pokroju co dał wyraz tyle już razy, że chyba każdy to wie.


I ta ludzka świnia po mimo tylu kompromitacji i ośmieszeń się nadal chce brylować w internecie jakby nigdy nic udając pisarza i znawcę historii. 
No cóż stary przewodnik marnie się sprzedawał bo zawarte w nim były dokładnie te bzdury jakie znamy z kwietnia filmików z tych miejsc gdzie wygadywał nieprawdziwe o nich historie i przypuszczenia, więc trzeba było go rozszerzyć o kolejne brednie i z tego co się domyślam bo wszyscy znamy kwietnia, informacje ze starych PRL-owskich książek i znanych broszurek przewodniczych jakich pełno na Śląsku w księgarniach, kioskach i turystycznych straganach. A co może nie? Wy myślicie, że co jest w tym przewodniku? Jakaś wiedza nigdzie nie publikowana? Żeby napisać 120 stron trzeba mieć poza własnymi wymysłami jakiś materiał. Skąd ten materiał? Właśnie z PRL-owskich książek i broszurek turystycznych. Przecież kwiecień tych miejsc sam nie odkrył. Musiał o nich dowiedzieć się właśnie z takich źródeł i na 100% część z nich wykorzystał w tym swoim dziele. Zaręczam, że jak pojedziecie do Riese to znajdziecie masę informatorów turystycznych z nie tylko tymi miejscami o jakich mówi kwiecień, ale i wieloma innymi o wiele ciekawszymi, a jak wynajmiecie zawodowego przewodnika to za te same pieniądze co bierze kwiecień oprowadzi was w te same miejsca i przynajmniej nie będzie nawijał językiem bełkocącego czuba z zadyszką.

I TAKI MAŁY APEL
może ktoś z was zaryzykował kupienie tego przewodnika? Jeśli tak to prosimy o informacje czy jakieś w nim treści nie pokrywają się z informacjami w znanych przewodnikach?
I również prośba zgoła odmienna, jeśli w tym przewodniku Kwietnia jest jakaś naprawdę niespotykana informacja, której nie ma w innych przewodnikach, a BĘDĄCA WERYFIKOWALNĄ to też prosimy o informację o tym. 
Chcemy udowodnić, że kwiecień w tym przewodniku nie napisał nic godnego uwagi i wartego poznania. 
Mnóstwo amatorów eksploratorów na swych blogach i stronach opisało wszystkie te miejsca i ładnym tekstem opisało obszernie na długo przedtem zanim kwiecień wpadł na pomysł wydania tego czarnego kruka przewodników.
Wystarczy pogrzebać w necie i macie tyle dobrych materiałów, że żaden przewodnik schizofrenika nie jest wam do niczego potrzebny.

Kwiecień wiele razy pisał na swym blogu, że nie idzie w komercję, że to co robi robi z pasji-pamiętacie te wpisy są na naszym blogu- również mówił to przed kamerą szydząc z tych co chcą na komercji zarabiać-pamiętacie to na pewno- a co się okazuje? Sam wydał gniota opartego na swoich chorych internetowych wywodach na, którym chce zarabiać. Co może to nie jest komercja?
Sami widzicie, że to kłamliwe bydle co innego mówi i co innego robi tylko po to by od naiwnych wyrwać kilka groszy. 
presti.


DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA


22 komentarze:

 1. Łaził przez dwa lata po jakiś dziurach pokazując w sumie nic szczególnego i nigdy nie odpowiadał na pytania co to za miejsca i gdzie one są po to by wydać przewodnik z tymi miejscami. Jak się znam na wędrówkach to bez dobrej znajomości obsługi mapy i kompasu nigdzie się nie trafi z mapki jaką wyrysował w tym swoim przewodniku. Łatwo się zgubić patrząc tylko na jakies kreski narysowane bez odpowiedniej skali. W dzisiejszych czasach przydało by się podać współrzędne geograficzne dla GPS a nie jakieś nieczytelne mapki.
  Z resztą przypomnijcie sobie co Kwiecień mówił na jednej z poprzednich audycji, że podobno spotyka w Riese na szlaku grupki ludzi wymachujących do niego jego przewodnikiem i krzyczących panie Darku jak stąd wrócić!!!!
  He ha he ha! Takie te mapki czytelne były, że wywiodły w las turystów.

  OdpowiedzUsuń
 2. a ze tak zapytam kto jest tym zawodowym przewodnikiem po riese którego można wynająć za pieniądze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wpisz sobie w google odpowiednie hasła to Ci tyle wyskoczy ofert, że nie będziesz mógł się zdecydować. Poza tym na miejscu masz w każdym kiosku tyle przewodników, że chyba sobie każdy poradzi. To co pokazywał Kwiecień na filmach w połowie jest znane i opisane, a w połowie nieciekawe i nie warte chodzenia. Co chcesz iść do lasu by postać nad jakimś miejscem gdzie są jakieś resztki drogi czy torów, albo obejrzeć worki z cementem? Myślę, że do tych wszystkich miejsc jeśli już tak bardzo ktoś chce zaprowadzi każdy zawodowy przewodnik pracujący na Osówce, Włodarzu czy Walimiu.

   Usuń
  2. Przewodnikow jak psow, tylko raczej nie w kiosku bo tam o kiosk trudno a w wszelkich centrach turystycznych, w kazdym muzeum sztolni Riese, na Zamku Grodno czy w wielu miejscach noclegowych.

   Prawdziwych przewodnikow tez sporo, polecam google tak jak przedmowca.

   Usuń
  3. dobra dobra, juz z przewodnikiem wszystko jasne. a Oki i Lupo to co za jedni bo Kwiecien już ich przy najmniej 2 raz od miesiaca wypomina. Sawiak i Sidor to znamy, ale teraz zaczyna dochodzic Oki i Lupo ?

   Usuń
 3. Taki fajny chłopak z Ciebie był. A teraz całą energię tracisz na innego świra. Tomku wróć !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal jestem fajny chłopak jeżdżę motorem, gram na gitarze, mam długie włosy i nie lubię takich jak kwiecień. To nawet sprawia, że nie jestem fajnym chłopakiem tylko super chłopakiem.
   A czasu dużo nie tracę na innego świra bo coraz częściej pomaga mi w tym coraz więcej osób.

   Usuń
  2. w przeciwieństwie do tego bydlaka którego pasją są chore obsesje i szkodzenie wszystkim których napotka na swojej drodze. Jego hobby to szykanowanie innych a w szczególności tych którzy mu dobrze życzyli i bezinteresownie pomagali. Najbardziej się spełnia w miejscach odosobnienia ( bo publicznie nie można spożywać alkoholu) gdzie wczuwa się w lokalnego Wołoszańskiego i wieszczy swoim kompanom o misternym otwarciu wrót i kontakcie astralnym z papą Himmlerem. Kwiecień to super bydle na co są dowody poparte twardymi argumentami.

   Usuń
 4. Kurwa ale faza, Kwietnia bez kitu powinni zawinąć do psychiatryka gdziekolwiek by nie był. Ta jego obsesja na punkcie Tomka i Karola nabiera na sile, jeszcze przedstawił jakiegoś Okiego i Lupo? Ciekawe czym im ten matoł zaszkodził skoro ich wymienił bo nie wierze że to oni mu coś zrobili a jeżeli już to w pozytywnym sensie. Te jego sztolnie to z pewnością piwnice w których trzeźwieje przed powrotem do Magdy bo pewnie zajebany nie ma do niej wjazdu.
  Ten niby gość którego spotkał to kolejny żul o którego się wyjebał w jego ciemniej urojonej sztolnio- piwnicy gdzie jest zimno, mokro i gdzie gryzą komary :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień nie dorasta do piet tym, których wymienia w swym żałosnym poście. Jego blog w porównaniu z blogiem Okiego to zeszyt pierwszoklasisty pisany kostropatym pismem przypominający zeszyt ucznia szkoły specjalnej:

   http://riese-inne.blogspot.com

   Blog okiego to pełna profeska dziennikarska pod każdym względem. Są zdjęcia, relacje pełne opisy i masa ciekawych informacji. Dla kwietnia to niedościgniony wzór jak się powinno prowadzić bloga i rzetelnie opisywać fakty, miejsca i wydarzenia.
   Dla tego kwietnia zżera zazdrość, że są tacy na tle, których wygląda jak wymięty fifrak znoszony przez jakiegoś zapyziałego esesmana.

   Usuń
  2. Kwiecien znow podsyrywa lepszym, bardziej doswiadczonym eklsploratorom.
   Gul mu skacze jak zobaczy na trzezwo te debilizmy ktore wypisuje na bani, podwojny gul mu skacze jak widzi nasze kpiny z jego debilizmow a potrojny gul mu skacze i dostaje stanow padaczkowych gdy widzi jak zrywa z niego boki srodowisko eksploratorow ktorzy maja na koncie solidny dorobek, solidne znaleziska, wystapienia na festiwalalch, posluch i szacunek.
   Zwykly zazdrosny, podstarzaly zyciowy nieudacznik, alkoholik, klamca i menel, tak mozna strescic Dariusza Kwietnia.

   Usuń
  3. Dobrze, już wiem kim jest Oki (prowadzi blog lepszy niż Kwiecień i Kwiecień go za to nie nawidzi, ok mamy motyw u psychola), ale kim jest Lupus ?

   Usuń
  4. Lupo to taki fajny gość możecie tylko żałować, że go nie znacie. Facet idealny na długie wieczorne rozmowy, twardy charakter i charakterek :)

   Usuń
 5. A skąd on ma internet w lesie? Ale mu już odwala to już chyba początek końca. Nawet nie wiem co napisać brak słów!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to skąd...z Pleya...ponoć z Himllerem będą reklamować od przyszłego tygodnia w TV hahahhahahahaahahha

   Usuń
  2. Nie początek końca,tylko Wielkie Otwarcie ...teraz to dopiero będzie pier....dolił haha

   Usuń
 6. Ta książka to żart chyba. Kwiecień mówi w audycji, że ten przewodnik został poszerzony o kilka informacji a chce zeby z takiego cienkiego byl taki gruby. Czyli co np. 10 rozdziałow z poprzedniego są takie same a 2 dodał. To nie lepiej poczekać i kupić juz jak on mowi bedzie taki gruby niż czytac to samo z dodatkami??

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj Kwiecien, Kwiecien…
  Pewnie znow siedzi w polotwartej czubkowini, dostal ataku, zazygal i zasral cale mieszkanie Magdzie a teraz ‘Nie ma tu żadnych poszukiwaczy weekendowych , nie spotykam tu notorycznych złodziei...’ oraz ‘Trzy noce na Soboniu i nikogo” – czytaj trzy dni w izolatce lub samotnie na sali, nowe leki, starch i paranoja schiziola przed nowa terapia. ‘Pocztę do mnie kierować Soboń sztolnia nr 3 wielki kamień pod Dębem .’ – czubarotti chowa jakies fanty przed lekarzami, najpewiniej pod materacem lub pod szafka, pewnie telefon komorkowy dzieki ktoremu wysyla te schizy lub przesyla Magdzie ktora to publikuje w trosce o to ze jeszcze bardziej mu odjebie jak mu odmowi; dalej mamy ‘jest zimno, mokro , nie da się spać , koszmary meczą ‘ – czyli zaszczany wariat na prochach nie umie zasnac w szpitalnych betach, wijac sie we wlasnych schizach; ‘jednak kogoś spotkałem , stary człowiek , który tak ja mieszka w lesie .... ‘ – widac zagadal go doctor lub gadal z woznym spratajacym jego zaszczana sale, opiekunowie wykazali sie empatia, wcielajac sie w urojone role aby dotrzec do pacjenta, przyznali ze tez mieszkaja w lesie i Kwiecien lyknal tabletki lub wyproznil sie do nocnika zamiast we wlasne bety.

  Na podstawie:
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/08/jako-jedyny-juz-mieszkam-w-lesie.html

  OdpowiedzUsuń
 8. a Oki i Lupo to co za jedni bo Kwiecien już ich przy najmniej 2 raz od miesiaca wypomina. Sawiak i Sidor to znamy, ale teraz zaczyna dochodzic Oki i Lupo ?

  Blog Okiego
  http://riese-inne.blogspot.com/

  Grupa w której działał Lupo
  http://www.podziemia.eu/

  Poczytajcie porównajcie -wnioski wyciągniecie sami .

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzieliście nowy wpis kwietnia ? on naprawdę oszalał, tzn. szalony był zawsze ale teraz co pisze cyt:
  ,,Joanna Lamparska jest tylko nadzieniem w pączku Sawiaka , chciałem , aby pani Joanna została Kryształowa ... Lecz przyjaźń z Sidorem to neguje . Joanna Lamparska i Sidor oooochhhyddda , ale takie są fakty ..."

  ohyda to pinokio od ciebie jedzie na sto km. tabletki przestaly dzialać czy zmiana psychiatry ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwietniowi podczas tych pijackich przechadzkach już całkowicie odjebało, podejrzewam że z tym pustelnikiem którego spotkał opracowali nektar w plastikowym flakonie i oto mamy efekt:

  cyt. Przepraszam Joannę Lamparską
  Joanna Lamparska jest tylko nadzieniem w pączku Sawiaka , chciałem , aby pani Joanna została Kryształowa ... Lecz przyjaźń z Sidorem to neguje . Joanna Lamparska i Sidor oooochhhyddda , ale takie są fakty ...

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/08/przepraszam-joanne-lamparska.html

  szajba totalna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzięki za wszystkie komentarze. Ostatnio wracam późno więc nie na czas je zatwierdzam. Szkoda, że musimy te wasze komentarze moderować, ale wiecie jak by tego nie było to tu zrobił by się rynsztok :)
  Nie oznacza, że nie przyjmujemy krytyki-owszem, ale pod jednym warunkiem musi być napisana grzecznym tonem bez zjadliwych docinek i prostackich obelg.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.