poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Dariusz Kwiecień Audycja XXXIII- czyli manipulacja chorego schizofrenika o ograniczonej zdolności do zapamiętywania faktów oraz ich przeinaczanie godne zdrajcy mieniącego się fałszywie patriotą.

Pierwsze co się rzuca w oczy to kawał betonu leżący nie wiadomo gdzie. Podobno w Łodzi!
Kawał owego betonu według Kwietnia jest "truchłem", "truchajłem", albo"trufem" gdzie Polskie krowy czyli Polki były zapładniane jako dziwki pracujące w burdelu!
O ile wiem to organizacja Liebensborn z prostytucją nie miała nic wspólnego w takim sensie w jakim przedstawił to kwiecień. Łatwo to sprawdzić w necie wpisując w google Liebensborn.
Również z eksperymentami o, których kwiecień pieprzy na okrągło mając jak wiemy na myśli eksperymenty genetyczne też nie miała nic wspólnego-wymysł kwietnia tylko chodziło o to by zapładniać  kobiety o cechach aryjskich w celu rozmnażania rasy germańskiej, oraz germanizować dzieci różnych narodowości.
Jeśli zaś chodzi o Polskie i nie tylko Polskie kobiety to organizacja Liebensborn zajmowała się tzw. doborem selekcyjnym tych kobiet, które posiadały aryjski wygląd, którym przydzielano chłopców również o aryjskim wyglądzie i zmuszano do kopulacji w celu uzyskania ludzi o tych cechach. Z Prostytucją nie miało to nic wspólnego w tym sensie w jakim przedstawił to kwiecień bowiem prostytucja to jest wtedy gdy kobieta usługuje wielu mężczyznom w dosłownym tego znaczeniu burdelu, a Liebensborn co jak co takim nie był. To tak w skrócie.
To kwiecień fałszuje historię robiąc z tej organizacji burdel tym samym całkowicie przedstawiając ją w nieprawdziwym i nieprecyzyjnym świetle.
Kwiecień miał właśnie przeprowadzić wywiad z jakąś starą kobietą, a tu nagle okazało się że to Ukrainka! I to w dodatku córka własowca, który był wachmanem w Auschwitz Birkenau!!!
Ja Tomasz i Karol musimy trzymać się mocno bo zapewne niedługo dowiemy się, że jesteśmy też potomkami owego własowca!
Tępy ten kwiecień oj tępy. Ileż kurwa można jechać na tematach anty ukraińskich wplatając je w pseudo -podkreślam-pseudo patriotyczne wywody przy okazji wypowiadając się o Powstaniu Warszawskim rżnąc patriotę? Taki z tego chuja patriota jak z żyda Polak. Co już zapomnieliście jak się chwalił swymi "patriotycznymi" korzeniami wywodzących się z ZSMP i PZPR-czytaj wpisy na blogu wcześniejsze.
Czerwone komunistyczne ścierwo podpina się teraz pod Powstanie Warszawskie. Ja ci skurwysynu dam Powstanie warszawskie czerwona gnido.
Ale trzymajmy się tego kawałka betonu pomalowanego graffiti. Ów budynek według kwietnia został celowo zniszczony by zatrzeć ślady eksperymentalnej działalności Liebensborn gdzie Polskie kobiety pracowały jako dziwki w niemieckim burdelu.
Czy ktoś nie ma ochoty po takim przedstawieniu tematu strzelić tego chuja w pysk?
 GWÓŹDŹ PROGRAMU!
2:15 KWIECIEŃ WYJMUJE KSIĄŻKĘ, KTÓRĄ PIERWSZY RAZ WIDZĘ NA OCZY i nie znam autora i nie znam też jego treści. Temat mi kompletnie nieznany i nagle słyszę ku memu zdumieniu, że ja i Karol obleźliśmy tego autora jak "gówno buta" PODOBNO  snując o owym autorze jakieś nieprawdziwe  teorie podważające pracę tego autora!
Proszę Państwa nic podobnego. Niech skurwysyn poda jakikolwiek na to przykład, że kiedykolwiek i gdziekolwiek cokolwiek ja lub Karol pisaliśmy o Romanie Hrabarnie podważając jego pracę.
MACIE TU EWIDENTNY SKURWIAŁY PRZYKŁAD MANIPULACJI wymyślony w akcie rozpaczy, że odwalam na tym blogu kawał dobrej roboty wykazując krok po kroku kłamstwa tego skurwysyna.
Skurwysyn jak zwykle rzuca jakieś oskarżenie, ale jak zwykle nigdy nie podaje na to przykładu. W przeciwieństwie do mnie i nas tu piszący wyłącznie na podstawie weryfikowalnych i udowodnionych przykładów na tą skurwiałą kreaturę kwietnia.
Po zapoznaniu się z opiniami w internecie i recenzjami o Romanie Hrabarze/chyba tak to się pisze/ już mogę się DOMYŚLAĆ, A NAWET BYĆ PEWNYM, że nigdzie nie pisał o Liebensborn i Polskich kobietach w stricte burdeowym i prostytucyjnym sensie-w pełnym tego słowa znaczeniu tylko wykazywał, że Niemcy zmuszali Polskie kobiety do płodzenia dzieci aryjskich, a nie w celu zaspokajania innych mężczyzn dla celów przyjemnościowych!!!!
To co pierdoli ta skurwiała kreatura jest niezgodne z faktami.
A teraz UWAGA bo taka jest prawda!
Kobiety, które zostały zapłodnione i urodziły takie dziecko z tzw. selekcji dopiero potem stawały sie prostytutkami i z Liebensborn już nie miały potem nic wspólnego. Słano je potem na front jako faktycznie prostytutki dla żołnierzy, ale tego wam ten skurwysyn nie powiedział bo tego nie wiedział, a poprzekręcał fakty błaźniąc się.
By była jasność najpierw kobiety pełniły role rozpłodówek , a dopiero potem Niemcy robili z nich prostytutki i Liebensborn jako taką prostytucją tych kobiet się jak powiedział kwiecień nie zajmował tylko rozmnażaniem dzieci o cechach aryjskich. I o tym pisał Hrabar, a nie o tym, że w Liebensborn Polskie kobiety były prostytutkami w organizacji Liebensborn!!!
Kwiecień poprzestawiał fakty i pomieszał je i wyszła z tego jak zawsze kupa. I robi to już do końca tej pseudo audycji pod psem wyciągając kolejne książki powołując się na nie i opowiadając z nich wyrwane kwestie poprzekręcane i tylko po to by podnieść swój autorytet w oczach matołów, którzy kompletnie nie znają historii, a tylko słuchają kwietnia jak jakiegoś półboga wiedzy historycznej. I co z tego , że kwiecień w kilku zaledwie kwestiach mówi prawdę jak choćby o zdradzie innych narodów skoro wplata w bardzo ważne fakty historyczne fałszywe własne pierdoły?
Kwiecień jest nie tylko psychopatą i schizofrenikiem, ale sprytnym manipulatorem posługującym się odrobiną znanych faktów z domieszką i przekręceniem ich tak by ktoś nieobeznany w historii i faktach, a nadto nie czytający wskazanych książek tego nie zauważył. Słuchanie kwietnia i przyjmowanie tego co mówi to tak jakby chcieć się zapoznać z jakimś tematem kupując książkę w, której tylko co setna strona jest zapisana literkami i to zaledwie w dwóch, a przeważnie jednym zdaniu. Tak to u kwietnia wygląda ten płytki bełkot.
Jednym słowem własne konfabulacje wplata w płytko wspomniane znane fakty i tylko powierzchownie omówione. A to wynika po prostu z tego, że kwiecień jest bardzo oczytanym matołem, któremu te wszystkie fakty się pieprzą w tym zrytym czerepie i z tego powodu ślizga się tylko po tych kwestiach, które zapamiętał, a te kwestie, które zapomniał sam dodał na własną modłę robiąc z tego bełkot półprawd z nieprawdami. W dodatku skacze tematycznie w jednym długim zdaniu tak, że wychodzi z tego wielowątkowy chaotyczny bełkot. Trochę tego, trochę o tym, a tumania brać internetowa krzyczy:
HURAAAA!!!
PANIE DARKU WSPANIAŁA AUDYCJA!!!

prestissimoLIVE Tomasz SidorOSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
31 komentarzy:

 1. Polska Zjednoczona Partia Robotnicza oraz Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej to organizacje do, których Kwiecień jak sam powiedział należał.
  Obie te organizacje działały pod Stalinowską propagandą zwalczającą prawdziwy Polski patriotyzm. To działacze PZPR, a potem ZSMP wstępujący do PZPR zwalczały tak zwanych karłów reakcji, a ściślej żołnierzy AK. W komunistycznych kazamatach prawdziwi patrioci byli więzieni, torturowani, zabijani i niszczeni na wszelkie sposoby przez cały okres istnienia tych organizacji.
  Kwiecień służąc Stalinowskiemu reżymowi służył ramię w ramię z mordercami tej części narodu Polskiego, która przejawiała ten najczystszy Polski patriotyzm.
  Jak ta świnia stalinowska śmie teraz opowiadać o zdradzie innych narodów współpracujących z Niemcami skoro sam całe młodzieńcze i dorosłe życie służył jako zdrajca stalinizmowi?
  Prawdziwy patriota?
  Śmieć i zdrajca narodu Polskiego kontynuujący tą zdradę poprzez fałszowanie faktów historycznych i przedstawianiu ich w prymitywnej i skrajnie zubożonej formie.
  Kwiecień to chodzący umysłowy kicz serwujący gawiedzi potok niespójnych wątków od Sasa do Lasa.
  Na powyższym filmie zamiast mówić o tym budynku coś więcej i działającej w nim organizacji Lebensborn i poświęcić jej większość czasu jak to na początku zapowiedział stojąc niby pod ruinami budynku tej organizacji gadał o wszystkim tylko nie o tym.
  Przyjmując, że to był kiedyś budynek w, którym istniała ta organizacja to z całą pewnością znalazły by się materiały w starych archiwach, które można by wykorzystać do takiego materiału.
  Ale Kwiecień ograniczył się w opowieści o tym budynku do minimum minimum. Niczego tak naprawdę o nim nie powiedział i nic tak naprawdę widz z tego nie wyniesie. Zamiast tego przeleciał się po kilkunastu tematach zapychając nimi czas tego autentycznego bełkotu.
  Kwiecień jest ostatnią osobą od, której warto by czerpać jakąkolwiek wiedzę bo to nie jest wiedza tylko niewiedza ubrana w pewność siebie i wiedzę o niewiedzy innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. //To działacze PZPR, a potem ZSMP wstępujący do PZPR zwalczały tak zwanych karłów reakcji, a ściślej żołnierzy AK.//

   Kwiecień jako PZPRowski działacz dziś staje przed kamerą i biadoli o braku pamięci o Powstaniu Warszawskim,
   KTÓRE PRZECIEŻ PODJĘLI ŻOŁNIERZE AK, KTÓRYCH JEGO BRACIA Z PZPR-u ZABIJALI I NĘKALI PRZEZ CAŁY OKRES KOMUNY!

   Tak czerwone świnie dzisiaj przefarbowują się na biało czerwonych.

   Usuń
  2. Zapomniałeś dodać, koszerne. Bo on się tak nazywa kwiecień jak ja Miller.

   Usuń
 2. Nawet pies już nie może tych bzdur słuchać :-). Ci wszyscy wymyśleni świadkowie to jest hit internetu :).

  Ciągle czekam na wywiad z Otto i Helgą z szybu, zapowiedziany 1,5 roku temu :), czekam też na zapowiedziany wywiad z Otto Szymurą i doktorem Mroczkiem :).
  Czekam na wywiad z Verą Vaculikową.

  Czekam kiedy znów w Alternatywnej Rzeczywistości w studio na żywo kwiecień zasiądzie z Cerą i Witkowskim oraz Figlem i Zagórskim :).

  Czekam na filmik w którym staną obok siebie Dawidowicz, Kwiecień i Szpakowski :) i opowiedzą nam o Włodarzu z wilkołakami :).

  Czekam na materiał z Książa gdzie jest zaproszony kwiecień :).

  Czekam na nowy materiał z Ludźmi z Lubusza z Gubina:).

  Czekam na nowy materiał z Tuczna w którym wystąpi właściciel tej posiadłości wraz z kwietniem.

  Czekam na nowy materiał ze Śląska o bunkrach, w którym znów wystąpią te chłopaki co tam były kiedyś wraz z kwietniem. :).

  Czekam na nowy materiał w którym wystąpi kwiecień razem z Zielonogórską Grupą na MRU. :)

  Czekam na materiał w którym Kwiecień z Boczkiem i Hunterem w jednym filmie znów odkopią Coś w Sowich. :)

  Czekam na materiał na którym kwiecień będzie dokonywał wierceń w sztolni na Osówce razem ze śniadym pasjonatem z Rzeczki.

  Bo jak mówi miszcz Lebespornu, czy Lebensbornu, czy jak mówi klasyk nie ważne " jak zwał tak zwał" .

  Skończyło się sranie w banie.:) kwiecień mój panie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. //Nawet pies już nie może tych bzdur słuchać :-).//

   Czy ktoś policzył ile razy Kwiecień przykopał temu szczekającemu psu i ile razy rzucił w niego kawałkiem budynku po Lebensbornie?

   Usuń
  2. Jaką trzeba mieć schizę i fazę by nie przerwać nagrania i rozpoczętych kwestii i zacząć od nowa po całkowitym uspokojeniu psa?
   Zauważyliście, że jak Kwiecień zaczyna mówić to staje się jak nakręcony i jego monolog prowadzi go do potoku słów.
   To jest jakaś choroba umysłu, że jak się raz zacznie to musi się rozwinąć o poboczne i nie związane z głównym tematem tematy.
   Miałem przyjemność kilka razy spotkać takiego natręta, który z jednej kwestii przechodził do drugiej nie pozwalając sobie przerwać. Nie wiadomo było kiedy się wycofać i odejść bo jeden wątek był szybkim przejściem w drugi i zmuszającym do jego wysłuchania. Już myślisz, że facet kończy wreszcie ten wątek, a tu jeb zaczyna drugi oczywiście bardzo ważny w kontekście poprzedniego w jego mniemaniu.
   Na tę chorobę cierpiał też Hitler. Na mównicy wychodził z niego demagog potrafiący gadać co prawda na jeden temat, ale w odmianach trwających dziesiątki minut. Kwiecień robi to samo tylko inna spokojniejsza forma. Jak raz zacznie to nie może skończyć skacząc po tematach. Dzisiaj skończył bo mu upał dokuczał.
   Innym przejawem tej choroby jest zgoła pewna odwrotność. Otóż jak zauważyłem Kwiecień ma ciągłą i nieodpartą potrzebę bycia na ekranie dla samego siebie. Tylko nie ma tematów w głowie, które pozwoliły by mu być na nim codziennie lub tak często jakby uważał i chciał być. Dla tego w zastępstwie tego zaspokojenia potrzeby parcia na szkło kręci filmiki 1-2 lub góra trzy minutowe mając mało do powiedzenia, ale często.
   I tutej wybaczcie musze obniżyć poziom swej wypowiedzi wchodząc na pewien niesmaczny temat.
   Osobnicy, którzy tak się zachowują a więc na przykład często bez specjalnego powodu i wartości przekazu chcą się pokazać zdradzają tym, że cierpią na nadpobudliwość seksualną, która kończy się przedwczesnym wytryskiem. Dla tego przystępują do spółkowania często, ale nieefektywnie.
   Wypowiedzi Kwietnia przypominają dokładnie takie krótkie i częste przystępowania do spółkowania, które kończą się nie tylko przedwczesnym wytryskiem, ale i bardzo skąpym.
   To tak z punktu widzenia psychologii jego zachowań.
   Większość postów jakie wstawia na bloga to są krótkie bełkotliwe teksty z rzadką zawartością.
   Skwituję, jaki popęd i jego efektywność taka forma przekazu intelektualnego.

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=E6Uu5-WdEHw

   A tu już przeniósł się do Malborka i nam opowiedział że zamek w Malborku był zbombardowany, nie wiadomo tylko przez kogo ?

   Miasto Malbork, zamek i mosty na Nogacie nie były bombardowane. Amerykańskie bombowce zbombardowały lotnisko i Zakłady Montażowe Focke – Wulf w Królewie koło Malborka.

   Dopiero jak szli sowieci i miasto ogłoszono twierdzą to został zniszczony w 60%,
   Więc wg dauna króla internetowych bzdetów tylko ocalała studnia, a ja się pytam gdzie jest 30% ocalałej zabudowy zamku w Malborku? :)..

   Według tego przebierańca widocznie jeśli tylko studnia nie była bombardowana to stanowi ona 30% zabudowy zamku. Ale co tam , ,co tam w Warszawie minęło właśnie V wieków, niezły to kabaret :

   https://www.youtube.com/watch?v=MTsk_V7gYlA

   Tu mamy takiego kwietnia :-)

   Usuń
 3. Nie wiadomo czy ma coś z fiutkiem ale na pewno ma coś z deklem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tam daun coś posłyszy, tu przeczyta dwie linijki, bo toto czytać i pisać przecież po Polsku nie umie.
  Poprzebiera się i lata po jakiś krzakach z jakimś palantem kręcąc z dupy wzięte filmiki co je wrzuca masowo na You Tube. Internetowy świr nic więcej, mało to takich ?. Sam kręci, sam pisze i sam komentuje. Resztę tych jego rewelacji można pozostawić bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=QCkI3ajMtok

  Miny miejscowych chłopaków tych co tam byli , bezcenne.

  Atrapy bunkrów, koniki wyjeżdżające z krzaków, niemieckie doklejane kopuły bunkrów i inne pierdoły wymyślane na poczekaniu.
  kwiecień wróć tam i z tymi samymi chłopakami nakręć następny filmik :). My, widownia twojego obwoźnego cyrku tego się domagamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.youtube.com/watch?v=7LhhHtWagNU

  Dobudowane bunkry :). Adrian zaproś tego szmondziaka i razem filmik nakręćcie, opowie ci więcej niesamowitych dziwadeł.

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=v9dXa-Z1kIM

  Pokazał mi dachówkę z łupka która jest jeszcze na niektórych domach począwszy od D.Ś po centralne Niemcy :),

  Ale daro tam wlazł po raz pierwszy i się zadziwił :), pierwszy raz zobaczył dachówkę z łupka, i stwierdził że to jedyne miejsce w Polsce :).

  Ktoś mu powiedział że to węgiel kamienny a inny mu powiedział że to co ma w ręcach wydobywano w kopalni Malafiru w Wirach :).

  Debil nie wie że w kopalni w Wirach nie ma ani Malafiru ani łupka bo tam wydobywano Magnezyt :).

  Daun nie wie gdzie wydobywano łupek i jakie skały występują w okolicach Ślęży, jak by umiał czytać i wziął książkę do Geologi zamiast latać nachlany Alternatywnie z Zagórskim z gołą dupą po Ślęży to by się dowiedział że :

  występowały złoża fillitowych łupków w Sudetach, gdzie wydobywano go m.in. w Złotnikach Lubańskich, w Górach Izerskich (Czerniawa Zdrój, Orłowice), w Górach Kaczawskich, w Witoszowie Górnym koło Świdnicy, w Jenkowie koło Jawora, w Kotlinie Kłodzkiej między Świeckiem a Czerwieńczycami, w Jarnołtówku i Pokrzywnej koło Głuchołaz oraz Chomiąży koło Głubczyc. Łupek na Śląsku wydobywano jeszcze po 1945 r.

  Nie wydobywano debilu łupka w Kopalni Malachitu w Wirach bo tam wydobywano nie Malachit daunie a Magnezyt. Nie wspominając już o łupku który jest skałą osadową i nie ma go w kopalni w Wirach.

  I takie to są właśnie mondrości dauna przewodnika pana Mikołajczyka z Rzeczki, coś posłyszał na kacu i filmik kręci :).

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejny bełkot którego nie da się słuchać i oglądać. Wnet Kwiecień pokaże jakąś ławkę w parku i będzie rozkminiał jak to na niej siedział Himmler z Hitlerem i planowali misterne otwarcie wrót. W nawiązaniu do linka który ten kretyn zamieścił pod tym filmikiem:

  http://moje-riese.blogspot.com/2013/02/lebensborn-w-odzi.html

  zacytuję jeden z komentarzy:

  Terrence Tall26 lutego 2013 21:54

  Witam, chcialbym uzupelnic powyzsze informacje- ja z kolei widzialem program z wyznaniem czarnoskórego czlonka zespolu Boney M- zdaje sie, ze na history channel, byl taki cykliczny program o slawach- gosc takze przyznal sie do pochodzenia z Lebensborn. Daddy Cool mialo byc podziekowaniem dla papy Himmlera.


  Dopuszczając taki komentarz do swoich wypocin kolejny raz udowodnił że jest ostro pierdolnięty i nieświadomie strzelił sobie anty reklamę ;) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdą jest ze nie murzyn tylko gosciówa z zespołu abba opowiadała , ze była z lebensborn

   Usuń
  2. Gimbus nawet nie wie że murzyn nie mógł być z Lebensborn, szkoda czytać te wypowiedzi kretynów. A zresztą, przecież to pewnie sam sobie znów napisał kwiecień po pijaku :-). Bo chyba nie ma takich idiotów co opowiadają takie debilizmy.

   Usuń
 9. Brawo Tomasz, Genialna robotę zrobiłeś. Martwi mnie jednak że kwiecien nie jest jedynym głupkiem wartym wylania na łeb wiadra gówna. Myśle że powinieneś poszerzyć grono osób do zdemaskowania o takie osobistości jak zagórski, barski, pietroń oraz reszte tych paranormalnych głupków! Wiem ze opisujesz ich na forum swoim ale to jednak nie to samo. Twój blog odwiedzono juz prawie 100 tysięcy razy - gratulacje, jednak mysle że możnaby było go lekko przerobić tak zeby demaskowane na nim były też inne osoby które są tego warte. Świetnie że walczysz z ludzką głupotą ale te wszystkie zagórskie, pietronie, nogale i cała reszta matełów tez ma gigantyczny wpływ na chłonne umysły młodych udzi jeszcze bardziej niz kwiecień i przyznam że czuje że ktoś powinien zrobić z nimi porządek, i wiem że nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie bo jesteś najbardziej obeznany w tym temacie. Pozdrawiam i oczywiście życze Ci dalszych sukcesów w obalaniu kolejnych idiotów bo kwietnia to ty obaliłeś już dawno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za słowa otuchy.
   Tak prowadzę na swoim forum dział pt:
   PARANORMALNI IDIOCI DEZINFORMATORZY OSZUśCI PARANOICY MISTYCY PODEJRZANE TYPY I ABSURDALNI TEORETYCY
   http://ufo-relacje.pl/index.php?c=15

   Myślę, że każdy rozsądny racjonalista po zapoznaniu się z tymi materiałami podzieli zdanie o tej bandzie.
   Na wszystkich jednak nie mam sił i czasu. To co zrobiłem jest i tak wystarczająco dużo by pokazać patologie umysłowa tej w sumie małej i wąskiej grupki w społeczeństwie.
   Ja cały czas liczę, że takich jak ja pojawi sie przynajmniej kilku i podejmie podobną walkę. Wystarczyło by aby taki jeden zjeb miał jednego takiego Tomasza Sidora, który by go punktował jak ja ich lub Kwietnia, a społeczeństwo stało by się nieco zdrowsze poznając patologię jaka te zjeby prezentują.
   Ten blog jest poświęcony Kwietniowi i na nim trudno było by pogodzić krytyke tych innych o, których piszesz bo każdy zajmuje się innym tematem i reprezentuje inny rodzaj upośledzenia umysłowego. To nie znaczy, że łączy ich wszystkich jedno i to samo czyli skłonność do konfabulacji, urojeń i widzenia rzeczywistości nie taką jaką jest.
   Krytyka jednego jak na przykład Kwiecień w sumie godzi też w ich wszystkich z racji tego, że wszyscy oni skupiają te same grono czubów i umysłowych dewiantów, co o ironio zarzucają zdrowym i racjonalnie myślącym ludziom takim jak wielu tutaj z nas.
   Tak więc należało by każdemu takiego bloga założyć, ale to już ponad moje siły i zapał.
   Prowadzenie takiego bloga to w sumie prosta sprawa o ile się orientuje choć trochę w danym temacie. jest sporo materiałów dostępnych w necie pozwalających zweryfikować każda brednię czy to Kwietnia czy takich jak Zagórski. Tak więc pole do popisu Panowie i Panie macie możecie zakładać im blogi i krytykować w pełni merytorycznie i argumentacyjnie co my tu w głównych wpisach i większości komentarzy czynimy.
   Liczę na to od dawna. Taka pomoc była by nieoceniona.
   Dzięki jeszcze raz za te słowa. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Ja myśle że dałbyś rade, poza tym nikt od Ciebie nie dałby zrobic lepiej, bo jak nie Ty to kto? Właściwie to tego bloga dałoby się przebudować delikatnie i nazwać go klamstwa paradebili :) albo klamstwa ufo-imbecyli lub coś w tym guście. Już widze jaką zagórski bedzie miał mine jak się okaże ze płaci swoim "gosciom" za gadanie bzdur w myśl zasady "nie ważne jaką głupote opowiadasz, ważne żeby było ciekawie". W ogóle to zauważyliście jak on świtnie udaje zdziwienia i przejęcie kiedy ktoś z jego "gości" opowiada o mentalnych przekazach od obcych które słyszy we własnej głowie albo o leczeniu energiami kosmicznymi? :D ahhaha, normalnie dobry aktor z niego. Żal mi tylko tych wszystkich naiwnych telewidzów co sie dają wykorzystywac podłemu skórwielowi żerującemu na czyichś dobrych intencjach.

   Usuń
  3. Presti odwalił, odwala i mam nadzieje że będzie odwalał kawał dobrej roboty, nie każdy ma predyspozycję, charyzmę i talent do tego typu działań. Mi się wydaję że wystarczyło by zrobić przekierowanie na Ufo- relacje do działu: PARANORMALNI IDIOCI DEZINFORMATORZY OSZUśCI PARANOICY MISTYCY PODEJRZANE TYPY I ABSURDALNI TEORETYCY. Tam bardzo szczegółowo opisana jest śmietanka tych popierdolonych ezo- oszustów.

   Usuń
 10. Pietroń to ciekawa osobistość, na spędach Zagórskiego pokazująca, jako ukrytą wiedzę, radziecką technologię z lat 60-tych. Taki techniczno-technologiczny kwiecień. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ktoś gdzieś wysunoł teorie że pietroń to reptylianin bo nawet jego kształt głowy przypomina gadoida, o ile w ogóle takowe istnieją w co wątpie :D ten to jest dopiero ściemniacz, pan dionizy :D gada powoli jak jakis autystyczny klaun i nie wiem czy zauważyliście ale on bada ludzkie reakcje. coś mi się wydaje ze on na te wszystkie konferencje i fora jeździ tylko po to zeby weryfikowac czy ludzie łykają te wszystkie kity wciskane przez sitwe zagórskiego. w ogóle to uważam że on jest chujem podszyty.

   Usuń
  2. chujem podszyty to jest Zagórski. Małpy w jego psycho- gaju to tylko narzędzia do nabijania kasy. Działalność tego szubrawcy to sekta w najgorszej postaci która żeruje na ludzkiej głupocie i naiwności. Marionetki typu: Pietroń, Nogal, Karbownicki, Owsianko, Witkowski i wielu innych nawiedzonych psycholi manipulują tępą masą ku uciesze papy Zagórskiego. Najgorsze w tym wszystkim jest to że używa do manipulacji swojej telewizji i spędów na które przychodzą otumanieni ludzie i jeszcze mu za to płacą............

   Usuń
  3. Widzialem to na wlasne oczy.
   W tym roku Noc Swietojanska na Slezy zbiegla sie z organizowana przez papcia Harmonia Kosmosu czy jak tam sie to to nazywalo, zajzalem tam na chwile z czystej ciekawosci… Napomkne ze za bilet nie zaplacilem zeby bylo jasne, znajomy powiedzial ze “on jest od Kwietnia” co samego mnie zabilo na miejscu ale dzieki temu jeden z przydupasow Zagorskiego stojacy na bramce tylko zamyslil sie i wposcil mnie bez biletu i zbednej dyskusji.
   Powiem tak-niezly kurwa cyrk.

   Od ludzi z ktorymi mozna pogadac na ciekawe tematy po totalnie pierdolnietych szajbusow przeskakujacych na bani pomiedzy fraktalymi swiatami. Mialem ubaw po pachy, pogadalem chwile z kilkoma osobami, pogladalem cala kramowo-marketingowa otoczke imprezy zrywajac boki z otumanionych ludzi ktorzy z wypiekami na twarzy kupuja to o czym godzine wczesniej cisl im ktos kity-czy to ksiazke, czy to kursy u jskis swirow, czy to magiczne kamienia i zyciodajne olejki od jakiejs starej oszustki.
   Generalnie wesoly cyrk z ciezka iloscia alkoholu i innych wspomagaczy.
   Mozna spotkac roznych ludzi, jednak najwieksza grupa-moim zdaniem-sa ludzie w srednim wieku (lub we wczesnej jesieni zycia) wkreceni w ten klimat energetyczno-kosmiczny, kasiaste zwykle jednostki ktore nie szczedza kasy na tego typu zabawy oraz mlodzi hipsterzy zakreceni w metafizyczno-energetyczne klimaty, takze nie biedujacy.
   Powiem wam ze zdziwilibyscie sie ile tam bylo osob z nazwijmy to zawodow cieszacych sie szacunkiem np. lekarzy, kilku naukowcow, architektow, biznesmenow.
   Generalnie tluki I patologia spoleczna sa tam malo widoczni, az dziw ze Zagorski tak im mozgi pierze, ludzia ktorzy na co dzien sa czesto autorytetami lub wyroczniami dla innych ludzi a takm ida w totalny odlot, obnazajac to co im tak na prawde we lbie siedzi.

   Dlugo tam nie zabawilem bo bardziej interesowala mnie Sleza niz karnawal cudakow, jednak to bardzo ciekawa obserwacja.

   Usuń
  4. Anonimowywtorek, 5 sierpnia 2014 14:00:00 CEST Bardzo dobry tekst podsumowujący działalność środowiska Zagórskiego. Sam bym lepiej tego nie ujął. Napisałeś kwintesencję tego o czym ja się rozpisywałem na wielu stronach na swoim forum.

   Usuń
 11. Kwiecień znowu najebany spłodził kolejną swoją mądrość :) :)

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/08/czas-bojazni.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Słuchajcie po obejrzeniu materiałów Jerzego Cery do, których linki zaraz podam bo znalazłem je na blogu Wojtka Okiego, dochodzę do wniosku, że Kwiecień większość z tego co mówi i pokazuje w terenie zrzyna z materiałów Jerzego Cery i kilku innych badaczy o, których Jerzy Cera mówi w swoich wywiadach i prelekcjach. Jak przesłuchacie wszystkie materiały Jerzego Cery to sami zobaczycie ile Kwiecień zaczerpnął z nich zwrotów, stwierdzeń i hipotez z tą jednak różnicą, że przerobionych na własną paranoiczna modłę.
  Okazuje się, że kiedy Kwiecień pracował jako kacyk w jakimś urzędzie, a potem bujał się w robocie kamieniarskiej i o Riese wiedział tyle tylko, że istnieje, Jerzy Cera już od lat 70 tych dokumentował i publikował większość informacji z jakich dzisiaj Kwiecień korzysta. Te wszystkie kłamstwa Kwietnia, że niby to od dziecka kiedy to był jeszcze w ZSMP interesował się Riese i kłamstwa, że niby to jakiś jego nauczyciel ze szkoły zaszczepiał mu zainteresowanie Riese jest bałachem i nieprawdą.
  Nie znam wszystkich materiałów Cery jakie opublikował, ale już po tych o, których mówię widzę, że Kwiecień czerpie od niego i kilku innych badaczy informacje, które sobie przypisuje jakoby mając je od jakichś tajemniczych jeszcze żyjących świadków.
  Nie będę wszystkiego punktował co mówi Kwiecień, a jest zbieżne z publikacjami Cery bo każdy obeznany w temacie szybko to wyłapie zapoznając się z tym co i jak opowiada Cera.
  Dodam od siebie tylko jeszcze to, że pomijając wszelkie aspekty o czym mówi Cera i to czy było by się do czegoś przypieprzyć to jego sposób OPOWIADANIA i prowadzenia gawędy jest miły dla ucha i ciekawy w przeciwieństwie do Kwietnia, który nawija jak nawiedzony intonacją typowego słowopotokowca skacząc z tematu na temat jak pchła po wilkołaku.
  Cera opowiada składnie i trzymając się danego tematu długi czas nie skacząc z wątku na wątek gubiąc myśli czy wątki niedokończone jak to robi Kwiecień. Mówiąc inaczej Cera mówi obszernie o czymś i dogłębnie trzymając się ściśle danego wątku, a Kwiecień na odwrót z czego nic nie można zapamiętać. To taka uwaga poboczna była.

  Na blogu Wojtka Oki tutaj:
  http://riese-inne.blogspot.com/2014/04/powrot-ruedigera.html

  znalazłem linki do materiałów Cery. Tylko pierwszy nie jest jego:

  http://tagen.tv/vod/2013/12/tajemnice-gor-sowich-rudiger/

  http://tagen.tv/vod/2014/02/moja-pasja-riese/
  http://tagen.tv/vod/2014/03/poszukiwacze-i-poszukiwania/
  http://tagen.tv/vod/2013/11/tajemnice-gor-sowich-cz-1/
  http://tagen.tv/vod/2013/11/tajemnice-gor-sowich-cz-2/
  http://tagen.tv/vod/2013/11/tajemnice-gor-sowich-cz-3/

  Dodam, że mój kolega kilka dni temu podsunął mi myśl i kilka przykładów tego, że to bydle Kwiecień w swych materiałach wykorzystuje dokładnie te informacje o różnych miejscach i same te miejsca, o których na swych blogach pisali i piszą inni w tym i sam Wojtek Oki. Już dawno to zauważyłem, ale nie byłem tego pewny bo nie korelowałem czasu ukazania się na tych różnych blogach, forach czy stronach w necie informacji o Riese z czasem w, którym Kwiecień mówi o tym samym na swoich żałosnych filmikach czy prelekcjach oczywiście tak to przerabiając i przeinaczając by trudno było się zorientować.
  Można to wszystko skwitować tym, że Kwiecień popełnia plagiaty bywając w miejscach opisanych przez innych i opowiadając to samo co piszą inni ogólnie tyle, że w zmienionej przez siebie formie.

  OdpowiedzUsuń
 13. OSTRZEŻENIE DLA KWIETNIA !!!

  http://wiadomosci.onet.pl/slask/16-latka-zginela-przygnieciona-skala-zarzuty-wobec-opiekunow/tc9xl

  ZAPAMIĘTAJ !!!

  "Zarzuty zostały postawione opiekunom grupy po zeznaniach uczniów, nauczycieli, ratowników oraz opinii biegłego sądowego ds. taternictwa jaskiniowego. Jak podała częstochowska prokuratura, uprawnienia, jakie posiadali mężczyźni w zakresie penetracji jaskiń nie były wystarczające. Nie posiadali również uprawnień do opieki nad osobami małoletnimi.

  Tuż po tragedii, o tym, że opiekunowie wycieczki nie mieli uprawnień, informował Polski Związek Alpinizmu."

  GROZI CI TO SAMO, KTOŚ STRACI ŻYCIE IDZIESZ DO WIĘZIENIA.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jednym z filmów Kwietnia zdaje się, że Riese 1 trwającym ponad godzinę widać jak jedna z dziewczyn włazi i wyłazi z dziury w ziemi. To chyba jest na Soboniu o ile pamietam, nie chce mi się szukać, ale pamiętacie ten moment jak ta dziewczyna siedziała w niej do połowy. To zostało między innymi zgłoszone na policje w zgłoszeniu Tomasza. Ta dziura prowadzi do sztolni/jaskini w, której jeszcze kiedy indziej Kwiecień kręcił film w środku z małą dziewczynką. Musieli też wejść tą dziurą bo tam innej drogi nie ma.
   Co by było gdyby w takim momencie nastąpił zawał?
   Myślę, że napisali byśmy ostatni artykuł i zamknęli byśmy bloga bo było by po sprawie....
   NA CAŁE ŻYCIE ALBO CO NAJMNIEJ NA DŁUGIE DŁUGIE LATA.

   Usuń
  2. PO ŚWIECIE KRĄŻY CAŁA MASA WYŁUDZACZY ODSZKODOWAŃ I ROBIĄ TO Z NIEZŁYM SKUTKIEM. JA ŻYCZĘ KWIETNIOWI I MIKOŁACZAKOWI BY IM SIĘ TAKI CWANIAK TRAFIŁ I NA KTÓREJŚ Z TAKICH WYPRAW UDAŁ JAKIŚ POWAŻNY UPADEK LUB WYPADEK I ZASYMULOWAŁ NA PRZYKŁAD URAZ KRĘGOSŁUPA. NIKT NIE BĘDZIE W STANIE WYKRYĆ CZY PO JAKIMŚ UPADKU KRĘGI NIE PRZESUNĘŁY SIĘ MINIMALNIE TAK, ŻE PRZYGNIATAJĄ LEKKO NERWY I PRZEZ TO CZŁOWIEK MA BÓLE LUB JAKIŚ NIEDOWŁAD. MOŻLIWOŚCI JEST MASA. JAKBY KTÓRYŚ MUSIAŁ ZAPŁACIĆ DZIESIĄTKI TYSIĘCY ZA ODSZKODOWANIE TO BY NIGDY NIKOGO ZE SOBĄ W GÓRY NIE ZABIERAŁ.

   Usuń
 14. Stoimy w obliczu kolejnej wojny i kolejnej okupacji.

  http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Mazowiecki_na_bilordzie_pod_Palacem_Prezydenckim.jpg

  Przez tego żyda i jego POokrągłostołowych żydowskich POpleczników oraz wszystkich bez wyjątku rządzących od 1989 roku jesteśmy bezbronni w razie konfliktu zbrojnego i ataku na Polskę!!!

  Świat stoi przed kolejnym konfliktem zbrojnym. Polska jest BEZBRONNA.
  Zawdzięczamy to ZDRADZIECKIEJ polityce żydów obejmujących najwyższe stanowiska rządowo urzędnicze w Polsce oraz tych Polskich zdrajców, którzy ramię w ramie z nimi doprowadzili do takiego stanu rzeczy.
  W razie kolejnej okupacji nie mamy czym bronić siebie, naszych kobiet i dzieci, naszych domów, ulic, miast i całego kraju. Nie byli byśmy w stanie zorganizować skutecznej partyzantki PONIEWAŻ NIE MAMY PRAWA POSIADANIA BRONI I WOLNEGO DO NIEJ DOSTĘPU-POWSZECHNEGO!
  Tylko powszechny dostęp do broni przez obywateli może zagwarantować, że w razie konfliktu zbrojnego i okupacji byli byśmy w stanie stawić najeźdźcy opór.

  Ten żyd na zdjęciu pokazuje znak zwycięstwa, ale nie naszego!
  To znak zwycięstwa żydów nad Polskim narodem, którego doprowadzili do skrajnie niebezpiecznej sytuacji.
  To zdradzieckie żydostwo zadłużyło nasz kraj na setki lat na niewyobrażalną cyfrę setek miliardów złotych, których nigdy nie będziemy w stanie spłacić.
  Do tego dochodzi ubezbronnienie naszego narodu i doprowadzenie do nie tylko pozbawienia nas szansy na SAMOOBRONĘ, ale i obronę wojskową.
  Całe to żydostwo i zdrajcy mieniący się Polakami zrujnowali nasze wojsko doprowadzając je do kompletnego praktycznie nieistnienia. Nasza armia tak naprawdę nie istnieje i nie ma sprzętu wojskowego by móc stawić czoła najeźdźcy. Nie mamy systemów obronnych, ani nowoczesnej broni na karabinach skończywszy w wystarczającej ilości by móc je rozdać cywilom w razie czego.
  TYCH ZDRAJCÓW WINNYCH TEJ SYTUACJI NALEŻY ODDAĆ POD POLSKI SĄD I WYMIERZYĆ JEDYNĄ SŁUSZNĄ KARĘ-KARĘ ŚMIERCI!
  Każdy z was bez względu na stanowisko, orientację polityczna i koneksje jest zagrożony w takim samym stopniu przez to.
  Garstka bandytów, która doprowadziła do takiego stanu rzeczy w razie konfliktu ucieknie pozostawiając naród na pastwę wroga w OBAWIE PRZED ZEMSTĄ I ZGŁADZENIEM.
  Historia pamięta takie sytuacje gdy rząd Polski emigrował gdy okupant zabijał naród.
  NIE MOŻNA DO TEGO PONOWNIE DOPUŚCIĆ.
  Trzeba zawczasu póki jeszcze czas odsunąć tą ZDRADZIECKĄ BANDĘ od rządzenia i pozbawić możliwości wpływu na losy Polski.
  Jeśli tego nie zrobimy staniemy się ich ofiarami i najeźdźca nas wszystkich wystrzela jak kaczki.
  ZROZUMCIE TO POLACY.
  Natychmiastowy wolny dostęp do broni to jedyna szansa dla Polski i Polaków by nie powtórzyła się sytuacja z drugiej wojny światowej i Powstania Warszawskiego, które wyglądało by całkiem inaczej gdyby naród miał broń w cywilu.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.