środa, 9 lipca 2014

Przepraszam za to ze znam prawdę o Riese - czyli KWIECIEŃ WIE, ALE NIE POWIE JAKA TO PRAWDA!!!!

Przepraszam za to ze znam prawdę o Riese 


Kilka grup eksploracyjnych od kilkunastu lat głowi się nad zagadką Riese, a miejscowego lumpa oświeciło i poznał prawdę....
Schodzi taki lump w swoich wizjach na poziom -2800m p.p.m w  Kopalni Wałbrzych - ciekawe w obrębie jakiego szybu ??? bo nie podał, tak samo jak nie podał, czy w kopalni Julia, czy Chrobry ??? czy to może jakiś inny urojony rejon? , a może to jakiś nieznany bieda-szyb ???? .
 Jeśli nawet taki by był na tej głębokości to pracowali tam kiedyś górnicy (mimo że takiego poziomu nie ma i nie pracowali) a naszemu flachowcowi bryzgała krew uszami i oczyma, ale czuł się jak w domu. Zapomniał napisać - "w domu wariatów" skąd pewnie pisał ten post.
Ciekawe ile kapliczek świętej Barbary Pan Kwiecień przy okazji zdewastował?
Gall 1

Paranoja Kwietnia poszła w kierunku wychodzenia chyba z ciała skoro dotarł tak głęboko w głąb ziemi, że aż mu krew z oczófff i uszófff tryskała gdy poznawał tajemnice głębin Riese.
Już w pierwszym zdaniu łatwo się domyślić, że Kwiecień musiał mieć niemiłą przygodę z policjantami, którzy zapukali do jego domu i zapytali o kilka przestępstw jakich się ostatnio dopuścił, a które zostały zgłoszone niedawno w maju na policję.
Wszystkiego niedługo się ze szczegółami dowiecie, ale na razie dla dobra sprawy nie chcę zdradzać szczegółów jakich dotyczyło to zgłoszenie i jakich jeszcze kwestii będzie dotyczyć kolejne, bo takowe się szykuje na dniach.

Widać też, że nasz poszukiwacz nie jest skory do wyjawiania swych tajemnic, bo przecież podobno walczy o prawdę. Niestety nikomu tej prawdy nie raczył dzisiaj zdradzić, a to skurwiel samolubny co nie? A jak go jutro zaciukają gdzieś na ulicy to co? To ch....a się dowiemy i ta tryskająca krew z jego uszu i oczu popłynie na marne!
Daruś znów zamachał nam przed oczami "PRAWDĄ" UTAJONĄ"  niczym świstkiem internetowej kartki zapisanej przesłaniem: wiem, ale nie powiem...
A ja w imieniu wszystkich racjonalnych ludzi wiedzących, że nigdy żadnej prawdy od Kwietnia się nie dowiedzieliśmy i nie dowiemy powiem tak:
...a pies go jebał z tymi jego tajemnicami.

PS
Są jeszcze dwa wpisy na jego blogu, ale całkowicie bezwartościowe nie wymagające komentarza co najwyżej w naszych komentarzach poniżej.
Gall 2OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA


38 komentarzy:

  1. on w momencie pisania tego posta jest tak nabity że nie wie co pisze. Dopiero jutro go przeczyta, chwyci się za głowę i zaraz usunie. Standard tyle że coraz częstszy. I jak to nasz Kwiecień skwitował...kce jeszcze raz :) :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to jestem pod wrazeniem, jak udalo mu sie to zrobic skoro kopalnie w Walbrzychu sa zalane woda, po to aby miasto nie siadalo ? Co on jest Kapitan Nemo ? A gdzie zaparkowal swojego Nautilusa ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam pozwolę sobie przetłumaczyć słowa Kwietnia .
    "To boli zejście na taką głębokość" -tak to prawda koleś spadłeś na samo dno !
    "byłem w domu .... kcę jeszcze raz" -powinno być -byłem w domu ,miałem omamy a teraz leczę kaca !
    "krew waliła mi z oczu , uszy" no nie dziwota jak cię Madzia zobaczyła nawalonego jak autobus to dostałeś wpierdol jak talal ! A boken jak widziałem na ścianie wisiał :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Kwiecień jest skończony, facet idzie równo pod samo dno (bo na dnie już się znajduje). Szkoda, że tak długo przysporzał wielu osobom przykrości, pomawiając, obrażając, opluwając, oraz kłamał, kłamie i puszcza to stale publicznie (internet).

    OdpowiedzUsuń
  5. Ten człowiek ma schizofrenię i z tego co powiedziała mi zaufana osoba, od 2lat bierze leki.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dopiero od 2 lat? Zakładam, że po lekach robi mu się lepiej, więc dlaczego nie słyszano o nim wcześniej? Najwyraźniej te leki pochodzą od ruskiego znachora z głuszyckiego zieleniaka.

      Usuń
  6. Hahahaha, krew z oczu i uszu na głebokości 2800m ppm i jeszcze sie tam czuł jak w domu :D No to fajny ma dom, nie mam pytań xD Pewnie mu sie przypomniało jak pijany ojciec go napierdalał aż mu jucha tryskała. W takim razie panie kwiecień skoro czujesz sie tam jak w domu to zamieszkaj tam pod ziemią i już nigdy z tamtąd nie wychodź, tak bedzie najlepiej dla nas wszystkich :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Chciałbym zobaczyć Kwietnia jak się broni swoja kapotą przed takimi ciosami :)
    https://www.youtube.com/watch?v=OgcQ_Al7Yf8

    Nawet by nie zdążył piardnąć, a przypominał by kotlet mielony :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Wydawałoby się, że pod takim ogniem krytyki Kwiecień zmobilizował by swoje szare komórki i odparł by te ataki jakimś sensownym argumentem, wyjaśnieniem lub sprostowaniem. Ale nie, on jeszcze bardziej robi z siebie głupa i idiotę. Większości jeszcze się wydaje, że kiedyś wreszcie Kwiecień ujawni coś niebywałego i kiedy już tajemnicę poznaje okazuje się, że owa tajemnica jest zalana krwią z oczu i uszu. Pewnie pomieszana z łzami i smarkami zaplutego kłamcy i oszusta. Idę o zakład, że teraz debil siedzi i myśli co by tu napisać by uwiarygodnić ostatnie rewelacje. A, że nic mądrego mu do łba nie przychodzi to nic nie napisze, czyli nie napisze jaką to niby tajemnicę poznał.
    No ja myślę, że jeśli Kwiecień by tą tajemnicę raczył zdradzić i naprawdę okazało by się, że odkrył coś NIEBYWALE INTERESUJĄCEGO i ostatecznie wyjaśniającego tajemnice Riese to kto wie może przestał by uchodzić za oszalałego świra. I chyba tak zostanie bo to już jak zliczyłem trzeci raz gdy zapowiada odkrycie tajemnicy Riese i nic.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Schizofrenia objawia się tym, że chory ma nieodpartą potrzebę ciągłego skupiania na sobie uwagi zwodami i obiecankami. Chory usiłuje przyciągnąć uwagę innych wszelkimi sposobami roztaczając wokół siebie nimb tajemniczości i rzekomej wiedzy. kwiecień dokładnie wpisuje się w rys typowego schizofrenika, który opowiada niestworzone rzeczy i kreuje się na posiadacza jakiejś tajemnicy. Oczywiście nigdy jej nie wyjawi, a tylko manipuluje innymi by trzymać ich w niepewności i nadziei, że coś się od niego dowiedzą. Taki facet robi tak ze wszystkimi dookoła i to czasem tak skutecznie, że nawet potrafi utrzymać najbliższych w przekonaniu, że posiadł jakąś wiedzę lub wie coś czego nie wiedzą inni. Tym sposobem może długi czas żerować na ich naiwności pod wieloma względami. Typowy paranoik potrafi też snuć niestworzone plany na przyszłość i to tak skutecznie, że mimo, że ich nigdy nie realizuje to przez wiele lat najbliższe otoczenie oczekuje na ich realizację wierząc, że brak ich realizacji to nie wina chorego tylko przeciwności losu lub złych ludzi, którzy mu w tej realizacji przeszkadzają. Kwiecień niejednokrotnie wykazywał się obarczaniem winy za swe niepowodzenia kogoś z zewnątrz lub ludzi będących przeciwko niemu w spisku. To też typowy przejaw schizofrenii. Jestem pewny, że nie doczekamy się i tym razem by Kwiecień powiedział cóż takiego poznał o Riese i jaką to tajemnicę odkrył.

      Usuń
  9. Tak kurwa 2800m, moze od razu 10000m!

    "Najgłębsze na świecie kopalnie podziemne znajdują się w RPA, których wyrobiska położone są na głębokości ponad 3500 m. pod ziemią. Najgłębszą kopalnią podziemną w Polsce jest KWK Budryk w Ornontowicach na Śląsku, której wyrobiska położone są na poziomie 1290 m pod ziemią."

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopalnia_podziemna

    OdpowiedzUsuń
  10. Standard: wieczorna pora, alko + prochy i mamy :) :)

    cyt. Czy ktoś tego nie zaplanował , czy ktoś nie głosił prawdy o Wielkim Misterium czy Otwarciu Wrót czy nie nadchodzi czas wielkiego umierania w imię , no właśnie czego ....

    http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/to-co-niesie-jutro.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tiaaa.... jak zwykle wizje armagedonu. Jak nie urok to sraczka wróży otwarcie bram. Teraz każda anomalia pogodowa lub oczywisty konflikt wynikający z niedoskonałości międzynarodowych układów będzie Kwietniowi wskazywać na koniec świata.

      Usuń
  11. Trzeba doprowadzić do tego by Kwiecień miał słuszny zakaz poruszania się po terenie "Riese" od prokuratora. Bloga to on dalej będzie prowadził i dalej będzie pisał np. że Tomasz S, jest to pedryl pierdzący na sycząco itp.obraźliwe nieprawdziwe idiotyzmy płynące bez przemyślenia z chorego umysłu. Przyjdzie czas, że go wsadzą do wariatkowa ale musi coś zrobić konkretnego (za samo pisanie o wilkołakach nie wsadzają). Natomiast dewastacja figurki i oprowadzanie nielegalne młodzieży ( i dzieci) w akompaniamencie NOŻA po terenie Riese, jak również dewastacja terenu - może doprowadzić do tego, że prokurator da mu nakaz pod rygorem, że nie wolno mu tam łazić i tyle. To już coś.

    OdpowiedzUsuń
  12. Tomek ! kiedy gosc sie rozkreca ty go gasisz zanim dowiesz sie jak daleko moze tym razem sie posunac. Wciaz ten sam blad ! Obszczekujesz jak pikus zamiast poczekac i ugrysc jak bernardyn kiedy gosc bedzie w zasiegu klow. Tak robia madre piesy ktore nie szczekaja ze strachu ze im skroca lancuch albo jutro nie dostana michy. Naprawde zaspokaja Twoja ambicje takie obszczekiwanie ? Giem.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Weź nie irytuj mnie i innych, bo tu nikt nikogo nie obszczekuje tylko trafnie dementuje wszystkie jego debilizmy. A skoro Ty to nazywasz obszczekiwaniem to może zademonstrujesz na czym niby miało by polegać ugryzienie bernardyna? Bo jak na razie kwiecień nie tylko został pogryziony przez stado bernardynów, ale i znokautowany dziesiątki razy przez pięściarzy wagi ciężkiej intelektualnej więc co niby mamy jeszcze zrobić by tacy jak Ty zauważyli, że to nie obszczekiwanie tylko ciężkie nokauty dla Kwietnia-nokauty umysłowe.
      Tak idiotycznego posta dawno nie czytałem masz chyba taką sama naturę jak Kwiecień skoro wypisujesz takie złośliwe debilizmy. Robimy wszystko jak najbardziej prawidłowi i rzeczowo nic tu nie ma błędnego, a wręcz przeciwnie nasz blog ma służyć naiwnym w poznawaniu prawdy. I my ta prawdę odkłamujemy pokazują nieprawdy Kwietnia.
      Nie wysilaj się więcej w tym tonie dyskutować nie będę i nie będą tu publikowane takie durne więcej komentarze. A jak Ci się nie podoba to Kwiecień przyjmie Cię z otwartymi rekami.

      Usuń
    2. Blog ten spełnia swoje zadanie, coraz więcej naiwnych i nie potrafiących myśleć samodzielnie ludzi odwraca się od kwietnia po zapoznaniu się z faktami przedstawianymi na tym blogu, przestają mu bić hymny pochwalne w komentarzach i brodek też chyba już nie pokazuje się w znim w terenie. Być może przy kwietniu będą trwały do końca tylko debile niereformowalne.

      Usuń
    3. Te mundrek to sam go ugryź jak takiś mądry, a nie pierdol tu głupot.

      Usuń
  13. Witam Was.
    Widzieliscie dzisiaj lakoniczny tekst o Riese na onecie?
    Juz odzywaja sie tam sekciarze Kwietnia, wiec jest okazja aby go prawidlowo przedstawic przed milionami Polakow, ostrzegajac przed tym chorym osobnikiem.

    link:
    http://wiadomosci.onet.pl/prasa/jedna-z-najwiekszych-zagadek-ii-wojny-swiatowej-tajemnica-kompleksu-riese/leypr

    Jest szansa do dotarcia z tym blogiem jak i prawda o Kwietniu do milionow ludzi!
    Dzialajcie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Te wszystkie dociekanie czym miał być Riese są śmieszne. Wystarczy zapoznać sie z faktami na ówczesne czasy i sytuacja naukową by wiedzieć do czego miał ten kompleks służyć i dla czego akurat tam go wybudowano. To nie miała być żadna kwatera Hitlera tylko fabryka broni atomowej. Dla tego wybrano na jej budowę tak oddalone miejsce od głównego terytorium Niemiec, ze względów bezpieczeństwa. Przed wojną w Niemczech żyło najwięcej naukowców pracujących nad rozszczepieniem uranu, a Einstein był pierwszym chyba, który ogłosił, że ten pierwiastek zawiera najwięcej energii w niewielkiej masie.
      Wystarczy obejrzeć ten film by wiedzieć o co tak naprawdę wtedy chodziło Niemcom:
      Einstein: Równanie Życia i Śmierci
      https://www.youtube.com/watch?v=M39nm-0ijdk

      Produkcja tak śmiercionośnej broni wymagała dyskrecji i bezpieczeństwa dla tego akurat tam rozpoczęto prace nad odpowiednimi fabrykami. W dodatku na wypadek bombardowań lub innych wydarzeń rozpoczęto tę budowę w wielu niedaleko oddalonych miejscach od siebie by nie było to wszystko w jednym miejscu. Każdy kompleks był przeznaczony do tego samego, a prace nad pozyskiwaniem materiałów rozszczepialnych miały być prowadzone w każdym niezależnie jakby analogicznie i równolegle. Dyktowane to było też chęcią wyprodukowania większej ilości tego materiału dla tego tyle kompleksów podziemnych. Jedna fabryka miała by ograniczone możliwości. Hitler wiedział, że jak zrobią jedna bombę i ja użyją to cały świat zareaguje natychmiast. Dla tego musiał dysponować kilkoma by jednocześnie przeprowadzić atak na różnych frontach i mieć jeszcze w zapasie kilka do obrony i powstrzymania odwetu. Stąd prace rozpoczęto w kilku miejscach naraz. Poza tym tylko w górach Sowich są złoża uranu potrzebne do tej produkcji i wszystko się ładnie składało Niemcom.
      Tak więc bzdurą jest, że w Riese kiedykolwiek Niemcy chcieli wybudować kwaterę dla Hitlera.
      Do dziś w kilku miejscach promieniowanie jest podwyższone w Riese, a to dowodzi, że gdzieś jeszcze są składy materiałów radioaktywnych. I to nie jest naturalne promieniowanie jakby niektórzy chcieli wciskać ludziom, jak Igor Witkowski, tylko promieniowanie wynikające z pozostałości tych materiałów radioaktywnych.

      Usuń
    2. Acha i jeszcze jedno. Pisałem już o tym przy innej okazji i to powtórzę. Niemcy w Riese pracowali do ostatniej chwili. To co nie miało trafić w ręce Rosjan zabrali ze sobą podczas wycofywania się. To co zabrali, a to co stanowi największa tajemnicę ukryli tylko w jednym możliwym miejscu na trasie ucieczki czyli w podziemiach zamku Książ, które są dzisiaj strzeżone przez ośrodek PAN jak twierdza niedostępna dla zwykłych ludzi. Instytut PAN rzekomo badający trzęsienia ziemi umieszczono w podziemiach zamku Książ w chwili gdy nie dokończono oficjalnie CAŁKOWITEGO BADANIA TYCH PODZIEMI. CZY TO NIE JAKIŚ NONSENS? Oznacza to, że tam jest to coś za czym wszyscy się oganiają po Riese. Być może nawet to coś wymaga nieustannego nadzoru aparatury naukowej nie koniecznie sejsmicznej co jest tylko przykrywką.
      No to tyle na te chwile :)

      Usuń
  14. Chciałem cos wam pokazać. Zobaczcie temat na blogu Kwietnia pt.Dowódca saperów por. Czesław Turek 1954-64 http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/dowodca-saperow-por-czesaw-turek-1954-64.html

    Kwiecien opisuje ,że ów Porucznik Czesław Turek opisywał Riese w swoich pamietnikach. Szukałem tego Czesława. I co znalazłem. Oczywiscie był taki porucznik, ale został zamordowany w Katyniu w 1940 roku. Wiec pytam sie skad mogl cos wiedziec o Riese jezeli zaczeto jego budowe od 1943 roku. A tu link do strony o owym poruczniku http://nekropole.info/pl/Czeslaw-Turek

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No dokładnie. O to trzeba by zapytać tego zjeba na jego blogu, ale on na to nie odpowie bo te wszystkie jego wpisy są tak kurwa niejasne, że sam diabeł nie dojdzie o co temu popierdoleńcowi chodzi. Ja przynajmniej jako zwykły czytelnik nie wiem co on w tym wpisie pierdoli. Co wy na to? Nic na to bo nikt nie wie o co chodzi, a ta kurwa niczego nie wyjaśnia.

      Usuń
  15. Witam.
    W przeszłości z chęcią wchodziłem na blog Kwietnia i jeszcze chętniej ogladałem jego filmiki (szczególnie te, w których schodzili pod ziemię). Muszę przyznać, że nawet mi do głowy nie przyszło żeby weryfikować to co mówi Kwiecień. I to jest istotne. Człowiek, który choć trochę interesuje się tą tematyką wcale nie chce sprawdzać niesamowitych opowieści - przynajmniej na początku - chce wierzyć, że naziści prowadzili niesamowite eksperymenty, że interesowali się okultyzmem i rytuałami, że mieli dostęp do pozaziemnskiej technologii. Może śmieszne i smutne, ale w wielu wypadkach prawdziwe. Szczególnie wśród młodych ludzi jak ja. Kibicowałem Panu Kwietniowi, ale stopniowo wychodziły na jaw niepokojące fakty. A to przekłamania, które dementowano w komentarzach pod filmikami na YT, a to na forum niezależnej telewizji. W pewnym momencie trafiłem na forum ufo-relacje i byłem zszokowany. Swoją naiwnościa najbardziej. Odsłuchałem słynne już w środowisku rozmowy Kwietnia z T.S. Przeczytałem chyba wszystko co o Kwietniu napisał T.S. W pierwszej chwili stwierdziłem, że Kwiecień to taki niegroźny fantasta z kłopotami. Uważałem, że przesadzacie. Że uwzieliście się na człowieka bo kiedyś czymś komuś podpadł. Że cała ta kampania rozpoczęta przez T.S. to jedna wielka zemsta za coś co zaszło między nimi w przeszłości. I podejrzewam, że na początku tak było. Później dowiedziałem się o innych aferach z jego udziałem. Cięższych już gatunkowo oszustwach i kłamstwach. Zacząłem śledzić jego wpisy, które w 99% były po prostu bełkotem. Ktoś mógłby powiedzieć, że Kwiecień jest niegroźnym, śmiesznym małym człowieczkiem. Że lepiej go zostawić w spokoju niech sobie działa (i ja tak uważałem do niedawna). Ale to błąd. Ten człowiek jest jak chwast. Zostawić w spokoju, a w błyskawicznym tempie się rozrośnie wyrządzając wiele szkód. Szkód trudnych nawet do przewidzenia. Dlatego trzeba jego działalność tępić. Taki człowiek nie powinien organizować wypraw, w których uczestniczą małe dzieci. Nie powinien prowadzić kursów samoobrony czy obsługi broni. Najgorsze jest jednak to, że ten człowiek nie ma wstydu. Żadnej godności ani honoru. Jest gotowy sprzedać największe kłamstwo, najbardziej niewiarygodną historię za kilka groszy czy sławy. Bo to, że Kwiecień jest znany (sławny) nie ulega wątpliwości. Tylko, że on chyba wyznaje zasadę: "Nie ważne, że mowią o mnie źle..ważne, że w ogóle mówią."
    Chyba wszystko co miałem do powiedzenia napisałem. Pozdrawiam szczególnie T.S. Nie zawsze zgadzam się z Twoimi środkami, ale intencje popieram z całą mocą. Życzę wytrwałości.
    Młodziak z Warszawy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za dobre słowa. mogę tylko powiedzieć, że liczę na takich ludzi, że kiedyś również napiszesz jakieś małe opracowanie dementujące brednie Kwietnia, które ukaże się tu na blogu. Ja wiem, że to żmudna i trudna robota wymagająca zapoznawania się z wiedzą na co dzień mało znaną, ale warto by dać innym przykład jak z takimi chwastami jak Kwiecień walczyć. Bo słusznie zauważyłeś, że Kwiecień to chwast i to taki najgorszy coś pomiędzy kującym ostem, a trującym barszczem Sosnowskiego, który należało by wycinać z tkanki społeczeństwa skalpelem do cna.


      I z innej beki.
      Przed chwila TVPinfo podało, że Janusz Kurwin Mikke przypierdolił w pysk żydowi Michałowi Boniemu za jakieś pomówienia czy obelgi. Nie znam szczegółów, ale liczy się fakt, że jeśli ktoś na kogoś śle nieprawdziwe oszczerstwa to nie ma innej drogi jak temu komus po prostu przypierdolić, a że Boni jest znany z dwuznacznych określeń wobec nie jednej osoby i insynuujących nieprawdę to mu się zapewne należało.
      Ja kiedyś obiecałem, że jak spotkam tego skurwysyna Kwietnia to zrobię to samo i nie wycofuje się z tego. Kwiecień ma szczęście, że mieszkamy w innych miastach i nasze drogi się nie schodzą na jego szczęście bo już dawno zbierał by zęby z ziemi. Zobaczyli byśmy na ile te jego chwyty za jaja by się sprawdziły gdyby mu przyszło bronić swego parszywego pyska przed utratą wszystkich zębów.

      Usuń
    2. http://www.wprost.pl/ar/457227/Korwin-Mikke-uderzyl-boniego-w-twarz-To-nie-jest-normalne/

      Szef Kongresu Nowej Prawicy zapowiadał wcześniej w wywiadzie dla "Do Rzeczy", że zamierza uderzyć Michała Boniego.
      - Gdy zro­bi­łem usta­wę lu­stra­cyj­ną, on po­ja­wił się na mów­ni­cy sej­mo­wej, na­zwał mnie idio­tą i oszo­ło­mem, że mogę go po­dej­rze­wać. Parę lat póź­niej przy­znał się, że był agen­tem. Nie prze­pro­sił mnie, więc gdy go spo­tkam, dam mu w mordę. Sta­nie się to pew­nie w Par­la­men­cie Eu­ro­pej­skim, bo wcze­śniej nie będę się z nim wi­dział. Le­piej więc niech się trzy­ma ode mnie z da­le­ka - mówił Kor­win-Mik­ke.

      MSZ ma wydać w związku z incydentem komunikat. "Najprawdopodobniej przedstawiciele MSZ złożą zawiadomienie w prokuraturze ws. tego skandalicznego incydentu" - napisał Konrad Niklewicz

      Usuń
    3. Boni dostał w ryło! Jak miło!!!
      Mam nadzieję że niebawem oklep dostanie kolejne koczownicze ścierwo! Tyle że nie zapominajmy, że tu koczownik pobił koczownika. Zatem być może to tylko spektakl dla gojów.

      Usuń
    4. Mam prawdziwe zrodlo beki z tej akcji Korwina, ale sie klika zdziwila ze ktos z nich dostal w ryja zamiast byc wielbiony jako “autorytet”.
      Pierwszy szok salon przezyl gdy mlody kuc Oskar (tez zwiazany z Nowa Prawica) spoliczkowal faryzeusza Miecugowa na brudstokowej akademii lewactwa, teraz Korve odstawil nizla scenke.
      Boni jako komuszy kapus, konfabulant, zdrajca i zwykle bydle powinien byc rozstrzelany zaraz po wyjezdzie sowietow, jednak po 20 latach dostal teke ministra i forsowal nam ACTA, podsluchy i wszedobylska inwigilacje w sieci. Na sznur z bydlakiem a Korwin odwalil swietna scene.

      Usuń
  16. Kwiecień ma kolejne zwarcie zwojów w swojej zrytej pale. O co mu tym razem chodzi??? Jak na rasowego odkrywce tym razem pokazał klasę :) :)

    http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/1936-pierwsze-opisane-masakry.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja to zacytuję bo nie ma sensu na blogu robić z tego wpisu osobnego:

      ///W 1936 we wsi Wustegiersdorf coś zabiło 20 owiec , 1 krowę , kilka psów .
      Pastor , oraz miejscowy przywódca duchowy , ostrzega ....
      Następny rok 1937 , kilka wiosek się odludzia.... giną bez śladu ...
      W tym samym roku rodzą się tylko bliźniaki - Bad Charlotte Brun ( dzisiejsza Jedlina Zdr) - miejsce , azyl ANIOŁA Śmierci - Ojca Eugeniki - Ścierwa nazizmu - Józefa Mengele ///

      To, że ludzie giną bez wieści i to w bardzo dużych ilościach w całej Polsce to jest fakt niepokojący, zastanawiający i zadziwiający. To niestety fakt.
      Ale Kwiecień tutaj kładzie nacisk na coś co niby zabiło 20 owiec i jedne krowe i kilka psów w 1036 roku. Czyli to "coś" to pewnie to coś z filmu "coś" o takim tytule. Był taki horror kiedyś w TV i może to coś?
      :)

      Usuń
    2. Skąd ten idiota bierze te bzdury? Skąd ma te cytaty? Wymyśla jakieś głupoty. Brak słow normalnie. I kurwa naprawde nie rozumiem,że ci idioci co są za nim nawet sie nie zastanowia co ten nasz kwiecien pierdoli za kocopoły.

      Usuń
  17. Czyli że Zagórski też powinien dostać od Korwina w pysk skoro tak się nad szują rozpływa w zachwytach i go przedziwnie wybiela. A jak się szuja wypiera wszystkiego. Warto obejrzeć. http://www.youtube.com/watch?v=HQHtzRUsvno

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie tylko za to. Przede wszystkim za to co robi ludziom czyli robi ludziom wodę z mózgów kreując bezsmakową paranormalno debilną papkę dwulicowo-dwuznaczną, nic nie znaczną i chuj znaczną.
      Tak samo jak ten żyd boni narobił tyle szkód w naszym kraju, że dziwię się iż do tej pory tylko kurwin zdobył się na odwagę by mu przypierdolić w ten klapciowaty pysk. Tak więc i zagórskiemu też by się należało jak z resztą każdemu jednemu szkodnikowi, złodziejowi, oszustowi i zdrajcy narodu.

      Usuń
  18. A ten nowy wpis http://moje-riese.blogspot.com/ . A najlepsze zdanie tam to to cytuję "A Ploski żołnierz płaci za jego uszkodzenie , zniszczenie , lub co kol wiek 1800 PLN , niby wszystko za darmo ......."
    No kurwa mam kilku kolegów co pracują w wojsku sa po kilku misjach i pytałem sie ich i jakos nikt nie płaci tylko jeszcze im płaca mundurówki. Co za debil i jeszcze 1800 zł hehehe. Chyba on w tych swoich urojonych eneserach tyle płaci pajac i dlatego sie zali na blogu bo pewnie tyle zabulil bo pewnie zapierdolil taki mundur co latał w nim po malborku i pierdolił głupoty.

    OdpowiedzUsuń
  19. https://www.youtube.com/watch?v=yE_e_KVLqx0

    Kolejna książka o tajemnicach Riese.Niby był to gigantyczny przekręt finansowy...

    OdpowiedzUsuń
  20. http://www.youtube.com/watch?v=9HX2viwwcSQ#t=52

    OdpowiedzUsuń
  21. Leon tutaj? Leona znamy i czytamy od dawien dawna, ostatnio widzę, że Leon na YT pojawił się, a do kwietnia nie ma co go przyrównywać, Leon to insza inszość i klasa sama w sobie.

    OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.