niedziela, 6 lipca 2014

Wrzesień 1939 analogia do 2014 - czyli jeden wielki bełkot przedstawiający ówczesne fakty i wydarzenie w nieprawdziwym świetle i nie w kolejności wydarzeń-czyli kolejna apokaliptyczna wizja militarnego najazdu obłąkanego schizofrenika.

Wrzesień 1939 analogia do 2014

Kwietniowi to się chyba pomyliły wojny światowe. Ktoś kto sobie nie zada trudu zweryfikowania pierwszej bzdury dotyczącej taboru pancernego Niemców gotów byłby sądzić, że Niemcy dokonali najazdu na Polskę na furmankach. A w rzeczywistości było całkiem inaczej co wystarczy przeczytać choćby tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wehrmacht To właśnie dzięki przewadze w uzbrojeniu i przewadze w taktyce Niemcom udało się pokonać Polskie wojska. Już wtedy Niemcy posiadali więcej uzbrojenia pancernego lekkiego i dobrze zorganizowane lotnictwo co dało im przewagę nad siłami Polskimi o czym przeczytasz sobie tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kampania_wrze%C5%9Bniowa cytat:
Niemcy skoncentrowali przeciwko Polsce 1,8 miliona żołnierzy uzbrojonych w 2800 czołgów, około 3000 samolotów i 10 000 dział. Słowacja wystawiła Armię Polową „Bernolak” i nieliczne lotnictwo. Polska zmobilizowała około miliona żołnierzy (spośród 2,5 miliona wojskowo wyszkolonych rezerwistów[38]), 880 czołgów, 400 samolotów i 4300 dział.
Co nie oznacza, że w pierwszych miesiącach wojny nie zadaliśmy Niemcom poważnych strat opóźniających ich ekspansje na inne kraje, ale to nie pozwoliło ich zatrzymać. Gdyby dołączyły do naszej walki inne kraje to Niemcy zostali by pokonani w pierwszym roku wojny...

Kolejną bzdurą kwietnia jest sugestia, że nasze dowództwo generalne nie istniało i, że prowadzone były jakieś niezrozumiałe działania taktyczne? W takim razie jakie? Wypadało by napisać co się ma na myśli w tym zrytym czerepie bo nikt nie wie o co mu chodzi.Znalazł się taktyk zasrany by po 70 latach pisać o jakiś niezrozumiałych działaniach taktycznych wojsk Polskich w czasie najazdu Niemiec.

Kolejny absurd i nie wiem czy ten debil napisał to w ironii czy jako stwierdzenie, że major Henryk Dobrzański-Hubal był zdrajcą odmawiającym złożenia broni?
Postawa Hubala była ze wszech miar godna naśladowania i chwały bo gdyby takich majorów było więcej to Polska stawiała by Niemcom bardziej zdecydowany opór, a ci czuli by respekt przed Polakami, co mogło by nawet zmienić losy wojny. Polecam przeczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Dobrza%C5%84ski
Z dalszej części jego wpisu na blogu wynika, że to jednak była ironia, bo kwiecień wymienia kilka wydarzeń z czasów II wojny światowej jednak okrywających się chlubą dla naszego kraju.
Niemniej cały jego tekst jest napisany w formie typowego schizola, niejasno i enigmatyczne z chorą ironią w tle. Pisanie o tych wszystkich sprawach tak ważnych dla historii Polski wymaga języka przejrzystego i klarownego, a nie bełkotliwej ronini okraszonej nawet ostatecznie dość trafną konkluzją, że żyjemy niejako w analogicznych czasach do tamtych pod względem sytuacji polityczno-militarnej. Kwiecień widzi w tej sytuacji kolejną militarną apokalipsę dla Polski, ale nie widzi, że ona jest kompletnie nie potrzebna bowiem już stoimy w obliczu, i to od kilku dekad, apokalipsy gospodarczo-politycznej, w której rządzą nami tak naprawdę obce mocarstwa.
POLSKA FORMALNIE NIE ISTNIEJE...
Znamy te słowa z ostatnich taśm prawdy. I to jest prawda. Jesteśmy wyprzedani do cna i jesteśmy własnie w stanie okupacji ekonomiczno-politycznej.
OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych. 
Jeśli płacisz Kwietniowi za udział w wycieczce żądaj paragonu.
art. 60 KW
§ 1. Kto wykonuje działalność gospodarczą bez wymaganego zgłoszenia do ewi-dencji działalności gospodarczej, wpisu do rejestru działalności regulowanej lub bez wymaganej koncesji albo zezwolenia, podlega karze ograniczenia wol-ności albo grzywny.
(...)
§ 4. Kto:
1) wykonuje odpłatnie zadania przewodnika górskiego bez uprawnień wyma-ganych dla określonego obszaru górskiego,
– podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny. 

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA


43 komentarze:

 1. co za skończony kretyn !!!! cyt. Gdy w 1939 roku niemieckie wojska za pomocą zagonów pancernych (które w rzeczywistości nie istnieją - 75% taboru to konie), prowadzone są w Polsce bardzo dziwne i niezrozumiałe działania taktyczne.
  Totalnie zakłamany i przekręcony bełkot. Próba zrozumienia całości tekstu doprowadziła mnie do szału. Jak można tak chaotycznie i bez sensu bełkotać ??!!!!
  http://www.1939.pl/uzbrojenie/niemieckie/
  http://www.1939.pl/uzbrojenie/polskie/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malizna Kwietnia jest faktem,
   ale też faktem jest, że we wspomnieniach z 1939 roku ludności Prus Wschodnich żniwa wtedy u nich odbyły się tylko w 30% w związku z rekwizycją koni rolniczych na wojnę z Polską - gugluj "Cezary Bazydło zbiór wspomnień z Prus Wschodnich - niestety strony jego projektu historycznego w jęz. polskim i jęz. niemieckim "zginęły" z netu!

   Znamiennym jest też fakt "wymieniania" w III Rzeszy 1 szt. polskiej konserwy wojskowej z 1939 roku za 7-10 szt. wermachtowskich konserw lub potem 4 butelki francuskiego wina. Oraz fakt, że polskie konserwy z 1939 roku były w obiegu żywieniowym III Rzeszy do końca II WŚ.

   Jak konfrontuje się wspomnienia z "tamtych lat" zwykłych ludzi bez "propagandowych ich redakcji" to obraz Kampanii Wrześniowej w której ZACOFANI POLACY skonfrontowali się z NOWOCZESNYMI NIEMCAMI i jeszcze bardziej NOWOCZESNYMI SOWIETAMI jest pełen TAJEMNICZYCH ZAGADEK.
   Dlaczego Polska w tamtej kampanii nawet nie wykorzystała nawet 30% swojego potencjału militarnego i gospodarczego?

   Usuń
  2. i "dopytam" jeszcze "bieglejszych ekspertów w historii II ws":
   "Skutkiem jakich zdarzeń taktycznych TCR (Transatlantycka Centrala Radiotelegraficzna http://pl.wikipedia.org/wiki/Transatlantycka_Centrala_Radiotelegraficzna) wpadła w 100% sprawności i 100% kompletacji w Niemieckie ręce, co umożliwiło im militarne operacje na Atlantyku i współpracę militarną z Japonią?"

   Dopowiem, że w marcu 1939 roku stała obsada TCR z "2-ki SG" została wymieniona na "nową", zaś ta "stara obsada" po ewakuacji na zachód zginęła "w zwykłych śmiertelnych wypadkach" w Londynie w czasie zamachu na Gibraltarze.

   Ja historię znam tylko z wiarygodnych przekazów rodzinnych lub innych , więc może "eksperci" tak pewni głoszonych "prawd historycznych" rozwieją mroki mojej niewiedzy?

   Usuń
  3. Dopytam dalej jeszcze:
   - jakim "cudem" razem ze strategicznym TCR również Niemcy dostają kompletne akta osobowe Wojska Polskiego łącznie z aktami "2-ki SG"?

   - jakim "cudem" tymi aktami obdarowują na "sesjach przyjaźni z NKWD" Sowietów (patrz na gezę Katynia)?

   - jakim "cudem" w bitwach pozycyjnych kampanii 1939 roku "straty" Wojska Polskiego wynoszą 5-10% stanów względem kilkakrotnie większych strat w "manewrach odwrotowych"?
   - jakim cudem w prywatnych albumach fotograficznych "oficerów 2-ki" z przedwojennych z rodzinnych wycieczek krajoznawczych są zdjęcia z późniejszego szlaku "Armii Andersa" na Bliskim Wschodzie?
   - dlaczego ewakuowane w 100% zasoby Banku Polskiego wylądowały w "afrykańskiej pipidówie" a zaś Oficerowie, którzy z sukcesem dokonali tej ewakuacji znaleźli się we Francji na karnej liście "zdrajców" stworzonej przez "Rząd gen. Sikorskiego"?
   - dlaczego w "zawierusze wojennej" >bez śladu zaginęły< tylko AKTA zlikwidowanej wcześniej przez Piłsudskiego MASONERII w Polsce?

   Panowie tych "historycznych dlaczego" jest tak wiele, że przekomarzanie się z Kwietniem stawia WAS na poziomie poniżej jego malizny - Dyshonor to i Wasza Infamia, bo Bajdy pana Wajdy lud prosty duraczą!
   Czuwaj!

   Usuń
 2. http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/ciekawe-miejsca-odz.html

  kurwa kolejna jazda :) :) 2 filmik totalnie mnie doprowadził do łez ( ze śmiechu )
  oczywiście nie powie gdzie :) :) jak nic nie widać to po buca zamieszcza taki film :) równie dobrze mógł wejść do byle jakiej ciemnej piwnicy i nagrać sam bełkot :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rżnie bezczelnie i nieudolnie znawcę historii, a jedynie ślizga się po temacie. Każdy głupi potrafi stanąć pod jakimś pomnikiem i pierdolić to co tam jest napisane tylko w przeinaczonej formie. Kwiecień ma problemy z odróżnianiem obozów pracy z obozami koncentracyjnymi. Dla niego to jedno i to samo. Tym samym oba tematy sprowadza do jednego przyczyniając się do zacierania różnic co czym było i wprowadzania ludzi w błąd. Szkoda, że nie powiedział, że ta tablica to dzięki niemu tam powstała bo chyba chciał to powiedzieć. A mordę od przepicia to ma coraz bardziej czerwoną.
   http://www.youtube.com/watch?v=htwSMn4Pstk&feature=player_embedded

   Usuń
 3. poprawcie proszę ostrzeżenie na końcu każdego posta z "widać i słuchać" na "widać i słychać" - to tylko taka uwaga nie do publikacji - pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dzięki faktycznie kali słuchać i poprawić :)
   Czasem te dwie litery obok siebie wskoczą nie w tym momencie co potrzeba.

   Usuń
 4. Wyciekły do sieci materiały z przemysłowej kamery jak Kwiecień walczy z himlerami zimą w mieście Łodzi (ponoć poszło o mamrota)!!! Poznacie Pinokia po wojskowej kurce ,co prawda czepeczka inna ale zima była więc proszą o wyrozumiałość:-) Gdy moc mu spadła nie omieszkał się doładować mocą nazi hybryd w tajemniczych podziemiach odsuwając zamaskowany właz ,który był tak tajny że dla niepoznaki przypominał zwykłą studzienkę kanalizacyjną (we wrocku sam kwiecień pokazywał na filmie że takowe istnieją :-) !Strach się bać tego typa !No chyba że się ma osikowy kołek :-)
  http://www.youtube.com/watch?v=ORCaVah3tNU

  OdpowiedzUsuń
 5. To co ze swojego parszywego ryja wypuszcza kwiecień ma wydźwięk kupy wpadającej do kibla...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale się uśmiałem :-) to też coś dodam ,oglądając techniki samoobrony Kwietnia nasuwa się jeden wniosek ,jak nauczyciel taka walka :-)
  http://www.youtube.com/watch?v=H7zvmmRaLcY

  OdpowiedzUsuń
 7. Słuchajcie a może należało by powiadomić jakieś odpowiednie organy państwowe, żeby go zawinęli w kaftan z terenu i poddali diagnostyce na obecność nielegalnych środków psychoaktywnych np., bo ja mam wrażenie, że ten facet jest po prostu mniej lub bardziej naćpany w zależności od dnia.Jeżeli się okaże, że nie ćpa tylko jest zwyczajnie nienormalny, to też muszą coś z tym zrobić bo przecież on w końcu zrobi komuś krzywdę (odpukać jakiemuś dziecku), nie można dopuścić by wariat latał niekontrolowanie po lesie oprowadzając dzieci !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, ze coś bierze jest więcej jak pewne. Jego gęba z każdym miesiącem jest coraz bardziej czerwona, gada coraz bardziej od rzeczy no i te niektóre wpisy na blogu pisane w spontanicznym amoku bełkotem niezrozumiałym, które potem kasuje to wszystko świadczy, że coś musi brać. Do póki nikomu nic się nie stanie nic mu nie można zrobić. Chociaż nie wiem czy odpowiednie zgłoszenie faktu zbezczeszczenia figurki św.Barbary mogło by go doprowadzić na lawę oskarżonych. Ten akt jest równy zniszczeniu bibli na scenie przez Nerdala za co miał procesy.

   Usuń
  2. Co fakt to fakt. Powiedziałem dzisiaj po kosciele mojej babci że jeden pan urwał głowe świętej barbarze to babcia musiała wziąść jakąs tabletke na uspokojenie i widać było po jej minie że jest jej przykro. Jasno z tego wynika że uczucia religijne mojej babci zostały "zgwałcone". Czy z tym czlowiekiem jest wszystko ok?

   Usuń
  3. Do prokuratury mogą zgłosić te osoby, które tą figurkę tam zostawiły, np. jeżeli jest to jakieś stowarzyszenie historyków zajmujących się martyrologią więźniów pracujących w tych chodnikach lub nawet osoby z jakiegoś nadzoru górniczego (w sumie nie wiadomo kto tę figurkę tam zostawił). Tak czy owak skończyło by się to procesem Pinokia i być może dostałby sądowy zakaz pod rygorem do wchodzenia do tego typu obiektów. To już było by coś, choć osobiście widziałbym go na stałe w jakimś psychiatryku.

   Usuń
 8. Kwiecień straszy tymi wszystkimi pro-militarnymi scenkami bo wiadomo, żeruje na tym, co dzieje się akurat na Ukrainie. Nie wiem tylko jaki ma w tym cel. Wystraszyć nas przed ewentualną agresją Rosji? Bzdura totalna. Ale fakt jeden pozostaje niezbity: POLSKI JUŻ NIE MA. Stanowimy jedynie obszar na mapie, podzielony przez nowych zaborców. Jesteśmy niewolnikami i wyrobnikami pracującymi za grosze dla kapitału obcego. Ale to temat na inną rozprawkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. WIADOMOŚĆ DLA KWIETNIA I JEGO PRZYJACIÓŁ Z DWORKU STRZELECKIEGO, MUZEUM PRLu i MTMiU

  Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Oraz ewentualnie jeśli ma zezwolenie Kto, mając zezwolenie na posiadanie broni palnej lub amunicji, udostępnia lub przekazuje ją osobie nieuprawnionej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Posiadanie to stan faktyczny jest czyli władanie rzeczą w danym czasie//

  Tak więc będzie się działo, oj będzie niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 10. A co możecie powiedzieć na temat wypowiedzi takiego pana jak Mirosław Figiel? Tak odskakując od Kwietniołaka....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To człowiek z tego samego oddziału szpitalnego co Kwiecień.

   Usuń
  2. Dzięki!!! hahhha tak myślałem że jest ich więcej ;)

   Usuń
  3. Jeszcze dobry jest Witkowski. Kupilem kiedys jego ksiazke Hitler i odessa w argentynie. Czy cos takiego nie przytocze oryginalnego tytułu bo pozyczyłem koledze do przeczytania, a w necie nie chce mi sie szukac. Ale do celu. Jest tam płyta. film trwa 30 minut. I nasz autor rozwala mnie na koncu stoi nad rzeka i mowi tu działy sie ciekawe rzeczy poczym rzuca kamien w wode i mowi ale czysta. No kurwa co to ma do nazistów.

   Usuń
 11. CZĘŚĆ 1
  Dziękuję za odpowiedz na mój komentarz odnośnie tego co pisałem pytając o to co jest kłamstwem kwietnia, a co jest faktem. -Anonimowysobota, 5 lipca 2014 14:33:00

  - Po pierwsze, bardzo dziękuję za tak liczne odpowiedzi. Dziękuję także za podanie mi adresu bloga, który dostarczył mi bardzo wiele wartościowych i potwierdzonych informacji. Chciałbym zaznaczyć że nie słyszałem o wilkołakach, i tego typu innych bredniach, widziałem jedynie ten filmik do którego dałem linka we wcześniejszym komentarzu. Pragnę zaznaczyć, że nie jestem znawcą Riese takim jak Wy, a słysząc od niego takie rzeczy że chodzi tam od zawsze, jego ojciec też tam chodził i szabrował pomyślałem sobie że może faktycznie facet wie takie rzeczy, o których mało kto wie. Dlatego postanowiłem zapytać was o prawdę. A teraz najciekawsze. Z braku czasu dopiero dziś mogłem wejść na tą stronę, aby zobaczyć czy ktoś odpisał mi na moje pytania i gdy zobaczyłem to co zostało dziś opublikowane przez tego (wszystkie polskie przekleństwa jakie przychodzą na myśl nawet tego nie oddadzą) gościa, poczułem wielki wstyd, niedowierzanie i niewyobrażalny gniew. Chciałem studiować historię, jednak pieniądze są najważniejsze więc to niemożliwe, niemniej jednak na historii Polski znam się bardzo dobrze, przeczytałem mnóstwo opracowań historyków, książek, analizuje prawie całą naszą 1000-letnią, chwalebną i dumną historię od wielu lat. W każdym razie nie zanudzając - To co ten człowiek napisał o II wojnie światowej po prostu kwalifikuje się, aby zamknąć go w pokoju bez klamek bo według mnie to wybitny przykład schizofrenii paranoidalnej, otępienia umysłowego i Bóg jeden wie czego jeszcze. Jeżeli jednak ten człowiek jest w pełni zdrowy umysłowo - To należało by (zapewne wiecie co mam na myśli, jednak nie mogę tego napisać gdyż jest na to paragraf i mógłby mnie ścigać prokurator).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CZĘŚĆ 2
   JAK MOŻNA NAPISAĆ O TAKICH BOHATERSKICH ŻOŁNIERZACH KTÓRZY BILI SIĘ DO ŚMIERCI ZA POLSKĘ, ŻE TO ZDRAJCY !!! O Hubalu - który jest dla mnie wielkim wzorem i stoi według mnie w panteonie narodowych bohaterów, który nigdy nie ściągnął polskiego munduru, o którym edukuję wielu znajomych od lat aby taki przykład niezłomności przetrwał na wieki wieków że jest ZDRAJCĄ !!! Kiedyś obiecałem sobie, że odnajdę miejsce gdzie spoczywa major Dobrzański. Byłem w wielu miejscach, pytałem wielu ludzi którzy także mogliby cośkolwiek wiedzieć na ten temat czego ja nie wiem i też szukają miejsca w którym jest major, czytałem wiele prawdopodobnych hipotez tego gdzie mógłby leżeć, o ile niemcy nie spalili jego ciała, jednak jak sami pewnie wiecie, odnalezienie ,,Hubala" jest niestety raczej rzeczą nieprawdopodobną i niemożliwą. Niemniej mam wielką nadzieję, że ktoś kiedyś odnajdzie jego grób,wcale nie muszę to być Ja. To co napisał Kwiecień - to się w głowie po prostu nie mieści. Przepraszam was wszystkich za to że nie znając do końca tematu, pytałem was o to czy ten człowiek mówi prawdę i traciłem wasz czas. Dziś w sekundę wyrobiłem sobie zdanie na jego temat. Proszę, nie traćcie zapału w odkrywaniu polskich tajemnic, gdyż zapewniam was że nasi przodkowie są z wam dumni, że poświęcacie swój wolny czas na odkrywanie tajemnic ,,Riese" dla przyszłych pokoleń. Boli mnie to co się stało z tym krajem, zwłaszcza patrząc na jego historię, jest to bardzo przygnębiające. Prawie wszyscy młodzi wyjeżdżają za granicę, bo jak tu godnie żyć i założyć rodzinę? To co wyprawiają politycy od przynajmniej 15 lat to tragedia. Że tylko napomknę, o mediach typu tvn i GW, ale także wiele innych związanych z polityką (mądry człowiek różni się tym od głupiego, że potrafi wyciągać własne wnioski a nie powtarza wszystko co usłyszy,dlatego mam nadzieję że coraz więcej polaków otworzy oczy).Jest to bardzo smutne, pozostaje mieć nadzieję że dzięki prawdziwym polakom i patriotom kiedyś nadejdą lepsze czasy na które ten naród niewątpliwie zasługuje. Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz i serdecznie po bratersku pozdrawiam. POLSKA NA WIEKI !!! CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!! Ps. Panu Kwietniowi co do tego że Powstanie Warszawskie to hańba wyślę ten filmik po którym łezka kręci mi się w oku i takiemu durniowi typu Kwiecień może coś da do myślenia (wpiszcie sobie w youtube ,,Śląsk - Helsingborg (patriotyczna oprawa) -- 01.08.2012 " . I oczywiście spie****ę go jak burą sukę za to co napisał na temat naszych bohaterskich żołnierzy. -PATRIOTA-

   Usuń
  2. Dzięki za tak obszerny wpis na naszym blogu. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż własnie poznałem kogoś z samej Łodzi kto świetnie się orientuje w bredniach Kwietnia jakie wygłaszał ostatnio w tym mieście i na przestrzeni ostatnich lat. Mamy obiecane małe opracowanie i wypunktowanie tych bredni w najbliższym czasie. To co usłyszałem dzisiaj będzie doskonałym gwoździem do trumny dla tego debila. Na przykład na ostatnim filmiku Kwiecień p...ł, że jakiś budynek stoi i ma kształt swastyki co jest bzdurą. Takich bzdur będzie więcej, których przeciętny nie Łodzianin nie jest w stanie wyłapać. Tak więc za niedługo będziesz miał garstkę wypunktowanych bredni Kwietnia na naszym blogu.

   Usuń
  3. Dziękuję, będę te brednie z wyjaśnieniami rozpowszechniał wszem i wobec. Napisałem Kwietniowi bardzo długi komentarz, jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że nie mogę napisać jako anonim :/ Afiszować się mu nie chcę, dlatego dałem sobie spokój. Powiem szczerze, że to co przeczytałem co pisał o II wojnie i żołnierzach, i pamiętając jak pisaliście że jest niespełna rozumu, krew mnie zalała i przystąpiłem do pisania komentarza. Później dopiero przeczytałem że ktoś sugeruje że to była ironia Kwietnia. No cóż, jeżeli pisał ten tekst o żołnierzach i Hubalu jako ironię, to oczywiście całkowicie rozgrzesza go to z tego co pisałem myśląc o tym że on to pisze wierząc w to. Jednak pierwsza część jego komentarza o wojskach niemieckich i dysproporcji sił to oczywiście kompletna bzdura, po czym wnoszę że macie rację chcąc powstrzymać tego człowieka przed jego kłamliwym i nie mającym potwierdzenia w faktach edukowaniem ludzi. Bo jeżeli to co napisał później nie było ironią - to błagam powstrzymajcie tego człowieka bo jeszcze jeden jego komentarz tego typu i będę miał wylew krwi do mózgu. Pozdrawiam, od dziś będę tu często zaglądał i w miarę możliwości was wspierał,w dążeniu do prawdy. Wierze wam już całkowicie o wszystkim, co pisaliście o tym człowieku. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!! -PATRIOTA-

   Usuń
  4. No to masz pierwszy zwiastun dementi bredni Kwietnia. To dopiero początek. resztę opublikujemy w osobnym jednym opracowaniu zebrawszy wszystko w jedną dłuższą całość. Dotyczy materiału:
   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=htwSMn4Pstk

   //
   Odnosząc się do filmu zarejestrowanego przez DK, na temat obozu koncentracyjnego znajdującego się na stacji Łódź Olechów, informuję iż takiego obozu nie było. Nie ma tam śladów świadczących o tym, nie było tam żadnego pieca krematoryjnego. Fałszem jest również to, że w obozie tym nie było nacji żydowskiej. Główną siłę roboczą stanowili właśnie żydzi, polacy i rosjanie, którzy budowali i rozbudowywali w latach 1940-1944 stację kolejowejową Łódź Olechów, ta z koleji miała być głównym węzłem kolejowym ze względu na położenie w centralnej Polsce i na szybki przerzut wojsk na front wschodni. Kolejną wzmianką świadczącą o niewiedzy Pana Kwietnia jest to iż nie jest w stanie poprawnie wskazać kto gdzie i kiedy umieścił tablicę upamiętniającą istnienie tego obozu. Zrobił to ksiądz proboszcz parafii w Andrzejowie ks. Mirek Jagiełło bodajże 4 lata temu. Ta tablica została poświecona przez ks. proboszcza.

   Żydzi i inni pracujący i przebywający w tym obozie owszem mięli dużą śmiertelność ale nie byli spalani, byli chowani w okolicznych lasach oraz niestety byli grzebani w powstających nasypach kolejowych. "Pracownicy" byli dostarczani z łódzkiego getta oraz z obozu dla więźniów politycznych Radegast. (Czyli Pan Kwiecień mija się z prawdą, prawda ??). Są na to dokumenty w archiwum w Łodzi. Był to obóz typu AL a nie KL. Niedaleko tego obozu był obóz dla więźniów głównie francuzkich na obecnej dzielnicy przylesie. Ośrodek Lebensborn nie istniał na Wiśniowej Górze i nie ma tam budynku w kształcie Sfastyki.

   Linki do stron o Olechowie i przylesiu:

   http://www.facebook.com/l/WAQHOuSOtAQHuC-RolvKoM2LnSirZQqBgM8EmfPNbOAiHPg/mapa.targeo.pl/Miejsce-pamieci-Zakladowa-Lodz~5711226/Pomnik-Obelisk/adres
   http://www.facebook.com/l/nAQGhzE31AQEHsyRUFgMuGbB0LJhyl_rnuEnHHdtaN0aL7Q/bi.gazeta.pl/im/6/7444/m7444606.pdf
   http://www.facebook.com/l/CAQGJrDOzAQF0lIfcjKSSl2NApFf98Yqrj25LV4QNchsWzg/www.bunkierbanda.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=1183
   http://www.facebook.com/l/YAQHo1J-PAQHl2Eb4yheWz5xTmQDDwR-dXh0Y8MHR_WzrLA/www.lodz-eksploracja.org/forum/post-NASYP-NA-OLECHOWIE
   http://www.facebook.com/l/oAQEa08OwAQHX1uYMLP9C2_II1-m-BKaR6yv4dQpvFoonRg/pl.wikipedia.org/wiki/Stalag_Luft_II
   http://www.facebook.com/l/tAQEYgXHZAQHacraFk-fSFaFm9PuhnkhDL9pGJwsRHBhShA/forum.tradytor.pl/viewtopic.php?f=20&t=1521

   Usuń
  5. Kwiecień każdym swoim materiałem dobija sam siebie i coraz bardziej się pogrąża. Praktycznie każde jego kretyństwo jest na bieżąco prostowane. Coraz więcej komentarzy pod jego wypocinami jest przeciwko jego bredniom, ludzie zaczyna się budzić z letargu Kwietniowej krzywej jazdy. Dzięki naszemu blogowi a w szczególności Wizytówce Kwietnia nawet najbardziej zatwardziały jego wyznawca mięknie bo twardych argumentów popartych dowodami nie można podważyć.

   Usuń
  6. Jest coraz więcej ludzi widzących szkodliwość jego działania. Dla tego zmieniłem nieco treść ostrzeżenia by każdy kto zobaczy tego debila w roli przewodnika zadzwonił na straż miejską i policję i powiadomił o nielegalnej działalności za co jest grzywna 500zł.

   Usuń
  7. bardzo dobrze Gallu zrobiłeś, to ostrzeżenie trzeba rozpowszechniać gdzie tylko się da, ludzie muszą wiedzieć z kim mają do czynienia i jakie niebezpieczeństwo im grozi. Oczywiście znajdą się idioci typu Koniczyna którzy ślepo idą za Kwietniem ale też do czasu bo wcześniej czy później dojdzie do nieszczęścia i co wtedy??? poszkodowany ma przejebane. Najebany Kwiecień bez przeszkolenia udzielając pierwszej pomocy bardziej zaszkodzi niż pomoże. Do tego zero odszkodowania, ogólnie lipa. Najgorszym jest to że ten pacan wciąga dzieci w to swoje szambo i gwałci im umysł swoimi chorymi urojeniami. Mam nadzieje je ktoś zobaczy Kwietnia ze swoją wycieczką powiadomi odpowiednie organy celem weryfikacji jego uprawnień, licencji itp.Wtedy bankowo go zawiną do wyjaśnienia i na pewno zostanie ukarany przede wszystkim zakazem prowadzenia takiej działalności.

   Usuń
  8. Mamy dalszy ciąg informacji-prawdziwych informacji o stacji Olechów, o której tyle głupot powiedział Kwiecień. To kolejny materiał dementujący jego brednie i demaskujący jego niewiedzę. nasz korespondent napisze jeszcze o innych kwestiach, a wtedy wszystkie w jednej całości zamieścimy w osobnym temacie. Dotyczy materiału: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=htwSMn4Pstk

   ///
   Łódź Olechów to jedno z osiedli, które podlega lub jest poddzielnicą osiedla Widzew we wschodniej części Łodzi. Sąsiaduje ono z wieloma innymi min. Przylesiem, Wiskitnem, Andrzejowem, Janowem Augustowem.
   Kolonia rolnicza Olechów została założona na terenach leśnych majątku Wiskitno, będącego częścią Klucza Pabianickiego stanowiącego własność kapituły biskupiej z Krakowa. Obecna nazwa pochodzi od nazwiska ostatniego administratora dóbr biskupich – kanonika Pawła Olechowskiego, który założył kolonię między rokiem 1788 a 1794, dając osadzie pierwotną nazwę Olędry Wiskickie. Olechowski sprowadził pierwszych osadników, zwanych Olędrami, którzy rozpoczęli karczowanie lasu i uprawę roli na karczowiskach.

   W 1796 dobra pabianickie przejął rząd pruski a lokalni administratorzy dóbr kontynuowali akcję osadniczą, sprowadzając kolonistów z krajów niemieckich. Kolonia Olechów składa się odtąd z dwóch rozległych rzędówek:
   Olechów Mały (zwany dalej Nowym), rozciągnięty wzdłuż obecnej ulicy Olechowskiej,
   Olechów Duży (zwany dalej Starym), wzdłuż obecnej ulicy Zakładowej.
   Około 1900 liczba domów wynosiła 67, aby w 1927 wzrosnąć do 101. W 1940 hitlerowcy, na podstawie polskich planów sprzed 1939, rozpoczęli budowę największej kolejowej stacji rozrządowej w środkowej Polsce, która była wznoszona przez Polaków i Żydów pod przymusem armii niemieckiej a budowa tego dworca trwała jeszcze w latach PRLu. W ówczesnych latach stacja to była jednym z największych węzłów kolejowych dla pociągów towarowych w Europie . Ludzie do pracy byli brani z czterech obozów na terenie Olechowa. Jeden z obozów był przeznaczony dla Rosjan i znajdował się w pobliżu hal głównych PKP Cargo. Drugi i trzeci był przeznaczony dla Polaków i Żydów, drugi znajdował się przy ul. Dyspozytorskiej a trzeci przy ul. Olechowskiej. Czwarty również przeznaczony dla Polaków i Żydów lecz ten znajdował się przy ul. Tomaszowskiej.
   Na terenie stacji znajduje się lokomotywownia obecnie stacja naprawcza pociągów, kotłownia, wieża ciśnień. Znajdowały się tu również :przepompownia paliw, obecnie doszczętnie rozebrana oraz posterunek policji poźniej SOK a obecnie popadający w ruinę. W okresie drugiej wojny światowej na terenach Olechowa stacjonowała policja kolejowa lub gestapo do dziś tego nie wiadomo do końca. Obecnie na Olechowie jest osiem schronów typu Luftshutz Deckungsgraben ( LSD). Zachowały się one w dość dobrym stanie, pomimo, że od upadku socjalizmu w Polsce (choć niektórzy mówią, że trwa on nadal ), nikt o nie nie dba. W budynku policji, który jest nieźle zachowany są podziemia, które mogą przypominać więzienie gestapo ale jest to tylko mój domysł, gdyż nie sprawdzałem tego. Pomiędzy torami (jest to rozległy teren), znajduje się najprawdopodobniej schron przeciwatomowy z okresu Zimnej Wojny, nie wiadomo tylko czy jest on jeden czy dwa i czy są połączone ( między dwoma wejściami do niego jest odległość około 2 km).
   Na Olechowie i samej Stacji Łódź Olechów napotkać można wiele elementów żelbetowych. Na stan dzisiejszy zachowane są trzy, niektórzy mówią cztery linie -tory kolejowe które Niemcy położyli przy ulicach Polskich Koleji Państwowych, Zakładowej, Gajcego, Przylesie. Znajdują się tam studnie głębinowe, budynki pomocnicze i inne budowle, które są usytuowane w linni prostej. Stara kanalizacja niemiecka znajduję się również lesie Olechowskim, którym porobione odwodnienia i tunel odwadniający przechodzący przez linię torów kolejowych.
   Olechów Stary zbudowany jest z kamienic które powstały w okresie drugiej wojny światowej które były przeznaczone dla żołnierzy pilnujących obozy pracy.

   Usuń
  9. cd:

   Były tam również magazyny broni i lotnisko polowe (ale tej informacji nie sprawdziłem).
   Tak w skrócie informacja na temat Osiedla Olechów i Samej stacji a co to bredni, które przedstawia Pan Kwiecień na swoim blogu odnoszę się w tej chwili. Stwierdza on, że Schrony na stacji Łódź Olechów zostały przebudowane w czasie PRL przez wojska Sowieckie a za chwilę pokazuje "Sracz", o którym mówi, że jest on jeszcze poniemiecki. Skoro Socjaliści przebudowali schron to nie zmienili tego "sracza" ?? Uznali go za zabytkowy ?? Ten "Sracz" jest tam do dziś. Gdyby był z okresu II WŚ., byłby pognity i zbutwiały jak obudowa na soboniu. Ponad to Pan DK mówi, że działa pod osłoną nocy ponieważ grasują tam Sokiści, którzy gonią każdego kto tam podejdzie. Jest to nieprawda. Wielokrotnie przebywałem w tych schronach i nie było najmniejszego problemu aby do nich wejsć uprzednio pytając sokistów czy można. Bez pytania gonią ale jak zaczyna się im opowiadać jaką mają perełkę nie stawiają oporów. Oni mają tylko za zadanie pilnować infrastruktury kolejowej. Być może Pan Kwiecień został schwytany przez nich jak buszował w kontenerach. Również Sokiści nie robią problemów kiedy zapaleni amatorzy kolejnictwa chcą porobić zdjęcia pociągów, pod warunkiem, że zapyta się ich o pozwolenie. A Kwiecień tworzy historię grozy, jakie to niebezpieczne. Co do informacji, że po prośbach Kwietnia i jego ekipy na stacji Łódź Olechów postawili tablicę pamiątkową, tej informacji nie sprawdziłem ale zrobię to i dokładnie powiem kto i kiedy tą tablicę wmurował.

   Jutro dalszy ciąg o obozach i SS w obecnej gminie Łódź Wschód.

   Niech się Kwiecień dowie czego nie wie .//

   Usuń
 12. CZĘŚĆ 2
  JAK MOŻNA NAPISAĆ O TAKICH BOHATERSKICH ŻOŁNIERZACH KTÓRZY BILI SIĘ DO ŚMIERCI ZA POLSKĘ, ŻE TO ZDRAJCY !!! O Hubalu - który jest dla mnie wielkim wzorem i stoi według mnie w panteonie narodowych bohaterów, który nigdy nie ściągnął polskiego munduru, o którym edukuję wielu znajomych od lat aby taki przykład niezłomności przetrwał na wieki wieków że jest ZDRAJCĄ !!! Kiedyś obiecałem sobie, że odnajdę miejsce gdzie spoczywa major Dobrzański. Byłem w wielu miejscach, pytałem wielu ludzi którzy także mogliby cośkolwiek wiedzieć na ten temat czego ja nie wiem i też szukają miejsca w którym jest major, czytałem wiele prawdopodobnych hipotez tego gdzie mógłby leżeć, o ile niemcy nie spalili jego ciała, jednak jak sami pewnie wiecie, odnalezienie ,,Hubala" jest niestety raczej rzeczą nieprawdopodobną i niemożliwą. Niemniej mam wielką nadzieję, że ktoś kiedyś odnajdzie jego grób,wcale nie muszę to być Ja. To co napisał Kwiecień - to się w głowie po prostu nie mieści. Przepraszam was wszystkich za to że nie znając do końca tematu, pytałem was o to czy ten człowiek mówi prawdę i traciłem wasz czas. Dziś w sekundę wyrobiłem sobie zdanie na jego temat. Proszę, nie traćcie zapału w odkrywaniu polskich tajemnic, gdyż zapewniam was że nasi przodkowie są z wam dumni, że poświęcacie swój wolny czas na odkrywanie tajemnic ,,Riese" dla przyszłych pokoleń. Boli mnie to co się stało z tym krajem, zwłaszcza patrząc na jego historię, jest to bardzo przygnębiające. Prawie wszyscy młodzi wyjeżdżają za granicę, bo jak tu godnie żyć i założyć rodzinę? To co wyprawiają politycy od przynajmniej 15 lat to tragedia. Że tylko napomknę, o mediach typu tvn i GW, ale także wiele innych związanych z polityką (mądry człowiek różni się tym od głupiego, że potrafi wyciągać własne wnioski a nie powtarza wszystko co usłyszy,dlatego mam nadzieję że coraz więcej polaków otworzy oczy).Jest to bardzo smutne, pozostaje mieć nadzieję że dzięki prawdziwym polakom i patriotom kiedyś nadejdą lepsze czasy na które ten naród niewątpliwie zasługuje. Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz i serdecznie po bratersku pozdrawiam. POLSKA NA WIEKI !!! CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!! Ps. Panu Kwietniowi co do tego że Powstanie Warszawskie to hańba wyślę ten filmik po którym łezka kręci mi się w oku i takiemu durniowi typu Kwiecień może coś da do myślenia (wpiszcie sobie w youtube ,,Śląsk - Helsingborg (patriotyczna oprawa) -- 01.08.2012 " . I oczywiście spie****ę go jak burą sukę za to co napisał na temat naszych bohaterskich żołnierzy. -PATRIOTA-

  OdpowiedzUsuń
 13. art. 60 KW
  § 1. Kto wykonuje działalność gospodarczą bez wymaganego zgłoszenia do ewi-dencji działalności gospodarczej, wpisu do rejestru działalności regulowanej lub bez wymaganej koncesji albo zezwolenia, podlega karze ograniczenia wol-ności albo grzywny.
  (...)
  § 4. Kto:
  1) wykonuje odpłatnie zadania przewodnika górskiego bez uprawnień wyma-ganych dla określonego obszaru górskiego,
  – podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę mi powiedzieć czy osoba Jarecki o której Kwiecień często wspomina na swoich filmikach istniała naprawdę czy była tylko projekcją umysłu Kwietnia (tak jak w tym filmie "Piękny umysł") świadcząca o postępującej schizofrenii paranoidalnej ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istnienie postaci Jareckiego ma taką samą historię jak istnienie ludzi hybryd. Gdyby ktoś taki istniał w okolicach Głuszycy gdzie ten zjeb się wychował i wpadł w dzieciństwie do studni to zapewne było by tego wielu świadków. Tymczasem postać Jareckiego zna tylko Kwiecień, nikt inny z tamtych okolic, a przecież podobno Kwiecień często z nim w dzieciństwie się tam spotykał...w górach w tajemnych miejscach znanych tylko jemu i Jareckiemu....

   Jak Ci się chce wertować bloga Kwietnia w poszukiwaniu opowieści Jareckiego to masz:
   http://moje-riese.blogspot.com/2012/09/brednie-jareckiego.html

   Usuń
  2. Dzięki, to mi wystarczy za odpowiedź. Skoro jak szeroka i długa Głuszyca wraz z okolicami i nikt tam nie widział i nie znał Jareckiego, to sprawa jest jasna..(Jarecki nie istniał). Pozostaje pytanie czy kwiecień kłamał czy faktycznie go "widział" (tak sugestywnie opowiada o jego istnieniu). Mam wrażenie, ze to drugie. Następnie kwiecień "uśmiercił" Jareckiego, ale zaznaczył, że nie ma pewności czy to był Jarecki, w każdym razie Jarecki zniknął i kwiecień przestał go widywać, ale wg Kwietnia nadal pojawiały się w lesie symbole tzw. umówione znaki od Jareckiego, że chce się z Kwietniem spotkać.. - tak mówił kwiecień na jednym ze swoich filmów. Być może za jakiś czas Jarecki "powróci", i znowu kwiecień zacznie się z nim "spotykać i rozmawiać" ale wtedy to już Kwietnia zamkną na pewno (do wariatkowa).

   Usuń
  3. Przecież Jarecki powrócił! Kilka tygodni temu gdy Kwiecień bawił w okolicach Malborka i rozpytywał pod sklepami spożywczymi o tajne tajemnice nazistów dowiedział się, że Jarecki był widziany gdzieś na wałach. Opisywaliśmy to gdzieś tu na blogu i w komentarzach.

   Usuń

  4. Znalazłem. Tu na blogu Kwietnia kwiecień pisze, że widziano jego Jareckiego. Temat "Trupy co noszą skrzynie "
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/panie-gdy-tak-staysmy-to-lod-nam-nogi.html

   a tu na naszym blogu to opisaliśmy:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/04/nadrabiamy-zalegosci-kwietniowych-bzdur.html

   Usuń
 15. Okej, dziękuję za linki, nie czytałem jeszcze całego bloga (ani jednego ani drugiego). Jarecki "powraca" czyli są symptomy, że się znowu się ostro pogarsza. "Mój Jarecki" tak o nim mówi, ale on nie tylko Jareckiego widywał (i widuje). Widział wilkołaki, duchy, itp. i według mnie to co widział jest dowodem, że jest poważnie chory (schizofrenia paranoidalna, w której przebiegu występują halucynacje tak rzeczywiste, że osoba chora nie odróżnia ich od rzeczywistości). Pinokio nie ma poczucia choroby (co jest kolejnym dowodem na przebieg schizofrenii), do tego dochodzą narkotyki. Po zażyciu takowych (zwłaszcza gdy ma akurat okres epizodów psychotycznych) pod jego czaszką sytuacja wygląda tak jak w pracującym młynku podczas mielenia kawy. On oprowadza dzieci po lasach, niech odpukać któreś zaneguje istnienie Jareckiego to gotowy się na nie rzucić z pięściami lub z nożem (ma do opukiwania betonu). Jak zobaczę go w lesie z grupą turystów od razu dzwonię po straż leśną i policję, niech go wylegitymują, sprawdzą uprawnienia (których nie ma), zrobią badanie alkomatem i na obecność narkotyków oraz zapytają jakim prawem biega zimą po lesie z nożem w obecności dzieci. Trzeba działać, nie można stać bezczynnie i się tylko przyglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do listy przewidzeń dodaj latający obiekt świecący niebieskim światłem nad Wielka Sową w górach Sowich, kilku mnichów wędrujących w nocy na Ślęży i odczuwanie mocy od tajemniczych magów z, którymi Kwiecień miał swego czasu konszachty dzięki, którym poznał prawdziwą moc.

   Usuń
  2. właśnie tą moc możemy odczuć zaglądając na jego bloga. Kwiecień znowu ma akcje pt. alko + prochy

   http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/przepraszam-za-to-ze-znam-prawde-o-riese.html#comment-form

   Usuń
 16. Panowie ja wnioskuję (poznając coraz bardziej treść obu blogów), że mamy tu problem złożony: po pierwsze debil, po drugie schizofrenik (osoba z niedorozwojem umysłowym może być chora również psychicznie, z resztą tu mamy najlepszy tego dowód), po trzecie alkoholik po czwarte narkoman. To osoba sumarycznie bardzo niebezpieczna (potencjalnie zdolna do wszystkiego złego). Raz jeszcze podkreślam, że będę reagował powiadamiając odpowiednie organa gdy tylko zobaczę, że ta osoba ma jazdę w terenie (oprowadzanie ludzi bez stosownych zezwoleń i uprawnień, dewastacja terenu i zabytków, stan upojenia i zażywanie narkotyków, molestowanie nieletnich) do czego zobowiązuję każdego, żeby nie stał i biernie się nie przyglądał tylko REAGOWAŁ.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.