piątek, 4 lipca 2014

Plan spotkan, Kolejny z tysiacy listów /tytuły wierne z oryginałów/- czyli analfabeta wielbi analfabetę, analfabeta przyciąga analfabetów i jak analfabecie i tępakowi Dwór Strzelecki w Poznaniu udziela azylu = czyli dwór strzelecki w Poznaniu azylem dla tępaków i idiotów.

Ledwo otrzaskaliśmy się ze skandalicznym i bezmyślnym zachowaniem Kwietnia kiedy to urwał z pełną premedytacja i świadomością głowę św. Barbary dając tym samym ostateczny dowód na swą niekompetencje i kretynizm, który potrafią odczytać tylko normalni ludzie, a już mamy kolejne popisy bałwochwalczosci i obnoszenia się ze swoją sztucznie nakręcana popularnością.
UWAGA!!!
DWÓR STRZELECKI W POZNANIU UDZIELA AZYLU WSZELKIM DEBILOM, ŚWIROM, DEWIANTOM PSYCHICZNYM, KŁAMCOM, OSZUSTOM, PARANOIKOM, KRETYNOM, IDIOTOM, etc.
Jeśli masz jakieś zaburzenia, jesteś nierobem, chlejesz zbyt często i masz odjazdy schizofreniczne, prowadzisz idiotycznego bloga gdzie nie ma nic wartościowego, a tylko same brednie i jeśli masz zamiłowanie do zmyślania historii, przeinaczania faktów, masz braki w słownictwie i kulejesz krasomówczo, strugasz z siebie totalnego idiotę, a nadto jesteś ostatnią świnią zdolną do pomawiania innych, ich wyzywania od pedałów, dewiantów seksualnych i mówiąc krótko jesteś ostatnią szują to DWÓR STRZELECKI W POZNANIU jest dla ciebie właściwym miejscem do poznania podobnych sobie:
Plan spotkan  
PS-to samo się tyczy każdego jednego ośrodka, który przyjmuje w swe progi Kwietnia z tymi jego bzduro-prelekcjami.


Nie ma nic gorszego jak publikowanie peanów i pochwał na własny temat, na własnej stronie, w tak prostackiej oszukańczo formie. Tak robią tylko oszuści, no chyba, że są to ludzie wiarygodni i na antenie jakiegoś programu pokazują stertę listów z dobrymi życzeniami. Poza tym pisał to taki sam analfabeta jak Kwiecień/ o ile nie on sam / bo błędy stylistyczne i ortograficzne mówią same za siebie na jakim intelektualnym poziomi są czytelnicy Kwietnia. Z resztą zastanówmy się czy ktoś w ogóle mógł taki list napisać po zaledwie kilku dniach edukowania się na materiałach Kwietnia? No może o ile nie zapoznał się z naszym blogiem i nie zrozumiał jego treści pokazujących coś całkiem odwrotnego niż to jest w tym wspaniałym liście:
Kolejny z tysiacy listów 
A jaka jest prawda? Prawda jest taka, że nie ma żadnych tysięcy listów bo gdyby były to przekładało by się na merytoryczne komentarze na blogu tego kretyna i na kanale YT, a tam jak na razie jest coraz więcej negatywnych lub prostackich pochlebczych bez merytorycznej dyskusji w podobnym tonie pisanych jak ten powyższy "list"
A jak jest naprawdę? naprawdę to powinno brzmieć tak i to nie tylko odpowiada prawdzie i faktycznemu stanowi rzeczy, ale i przekonaniom coraz większej ilości ludzi wchodzących w ten temat nie po to by słuchać kulawego bełkotu nawiedzonego ograniczonego pseudo erudyty tylko by naprawdę się czegoś dowiedzieć i poznać prawdziwe fakty, a nie zmyślone, przerobione, przeinaczone i pomieszane na wszelkie sposoby.
Tak to jest naprawdę, mała transpozycja oddająca rzeczywistość:

Witam "nie serdecznie" Panie Darku
Od momentu kiedy przez przypadek "wpadłem" na pana filmy na youtube a było to w ostatni czwartek wszedłem na Pana bloga na którym oglądłem już wszystkie Pańskie filmy. Opowiada Pan kulawo i nie ciekawie do tego stopnia że ogromnie mnie to zbulwersowało i wzburzyło jak mozna taki kawał poważnego tematu przedstawiać w tak absurdalnie niepoważny sposób!. Prelekcje w Tucznie też już mam
oglądniętą i z przykrościa stwierdzam, że nagadał Pan tam tyle bzdur, że nawet ja matoł nie znający sie na rzeczy to zauważyłem. Nie posiada Pan żadnej istotnej wiedzy na temat II wojny światowej a tym bardziej okolic w których Pan się wychował. Imponujące jest to, że poświęca Pan ogromną uwagę na dewastację miejsc naszej historii np pocięte wagony w Łodzi, a sam Pan niejednokrotnie na swych filmach dopuszczał sie dewastacji tych miejsc i znalezionych przedmiotów/ostatnio figurka św.Barbary/. Dzięki Pana filmom i blogowi nie  dowiedziałem się żadnych ciekawych informacji dotyczących tamtych lat. Częstą w filmach tych mówi pan o perełkach historii dla mnie pan też jest taką perełką wśród debili, ognorantów i kretynów.  Dlatego w kur..... mnie to że taki jak Pan ch...... struga wielkiego znawcę tematu, przewodnika i odkrywcę lansując się na takiego na blogu. Nie ma Pan uprawnień przewodnika i kursu pierwszej pomocy i to całkowicie dyskwalifikuje Pana jako takiego.
Ja jestem dyplomowanym ratownikiem medycznym pracującym w zawodzie więc z troski o los tych przyszłych ludzi, których może Pan wmanewrować w jakieś niebezpieczeństwo fizyczne i psychiczne radzę zaprzestać tej szkodliwej działalności bo się Pan ośmiesza i naraża na niebezpieczeństwo innych.
Ja jestem z Podbeskidzia więc lepiej by w moim rewirze nie działał taki debil jak Pan.
Nie pozdrawiam
P.S. Audycje zajebiście debilne.
-- 
Łukasz

Kwiecień jest absolutnie skompromitowany i tylko debile mogli by uważać go za kogoś poważnego, interesującego i wiarygodnego.
Pod jego ostatnim wyczynem z figurką św.Barbary pojawiły się dwa komentarze, które całkowicie kłócą się z tymi pochlebstwami wyciągniętymi jakoby z tysięcy listów:
komentarze do tematu: Czarna magia Riese ciąg dalszyOSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA


23 komentarze:

 1. Kwiecień, zamieść jeden z tysiąca :) :) :) komentarzy pod Twoimi filmikami, zdecydowana większość obrazuje faktyczny stan twojej zrytej psychiki. Nawet Twoi wyznawcy zaczynają się motać w gównie twojego absurdu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież on te listy pisze sam do siebie... czy ktokolwiek może być tak tępy żeby nie zauwżyć że "styl" pisania jest taki sam? Przecinki zamiast kropek, łączenie dwóch zdań w jedno, identyczne słownictwo... ten debil nawet pozorów nie potrafi stwarzać :D osioł/baran/kretyn/idiota/debil/matoł myśli że ktoś mu sie da nabrać na te jego psychiczne aberacje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd przeświadczenie, że Kwiecień nie dostaje tych listów?
   Ja myślę że dostaje. Nie brakuje osób żywo zainteresowanych jego historiami i opowieściami z "mchu i paproci". Wbrew pozorom ma dużo wielbicieli i nic z tym się nie zrobi. Ci ludzie po prostu CHCĄ w nim widzieć guru, bez względu na to, jakie bzdury wygaduje.

   Usuń
  2. Przeświadczenie wynika stąd, że na te niby tysiące listów nie ma ŻADNEGO przekonującego dowodu co napisałem w głównej notce. Ilość odwiedzających - piszących komentarze na jego blogu lub YT nie przekłada się na te niby zasrane tysiące listów. Poza tym jeśli wziąć pod uwagę, że każdy kto śledzi te jego kretyńskie poczynania na blogu i YT wchodzi na każdy jego materiał średnio po około 20 razy by prześledzić nowe komentarze to ilość odsłon poszczególnego filmu ze średnio kilkuset do 2 tysięcy drastycznie spada. Wychodzi na to, że ilość wejść na jego YT i bloga nabija niewielka grupka kilkudziesięciu ludzi z czego on sam poprzez odświeżanie bloga nabija liczbę wejść setki razy dziennie.
   No i najważniejsze! Znając mentalność tego skurwiałego oszusta gdyby dostawał te tysiące listów to by to nie omieszkał pokazać-udowodnić, a są na to sposoby poprzez wysypanie z worka tony listów przed kamerą lub pokazanie tej ilości w skrenie skrzynki mejlowej.

   Usuń
 3. Witam serdecznie. Od bardzo młodego wieku interesuję się historią, jestem Patriotą a wręcz nacjonalistą, który jednakże wyklucza rasizm po prostu wielbię mój kraj. Bardzo zainteresowałem się tematyką ,,Riese", i chciałbym się od was dowiedzieć (skoro zarzucacie Panu Kwietniowi kłamstwa, zmyślanie i chorobę psychiczną) ile z tego filmiku- http://www.youtube.com/watch?v=oisor_8unBM - jest prawdą, a ile jest tam obłudy? Nie znam ani Was, ani Pana Kwietnia więc nie jestem ani za pierwszą ani za drugą stroną. Chciałbym się jedynie dowiedzieć jak najwięcej o tym kompleksie i jego tajemnicach. Czy według was wszystko co mówi tam Pan Kwiecień jest fałszem? Prosiłbym o selekcje prawdy i fałszu według Was z tego filmiku, ponieważ jestem już w kropce i nie wiem co o tym myśleć. Wiem że wielu badaczy odwiedza ten blog, proszę więc o pomoc w weryfikacji tego, co tam jest prawdą a co kłamstwem. Wiem, że filmik jest długi, ale zapewne każdy z was go oglądał żeby ocenić Pana Kwietnia i ewentualnie jego kłamstwa:) Proszę was o wspomnianą wyżej selekcję faktów i mitów z tego filmiku i tego co mówi tam Pan Kwiecień, i gdyby ktoś był jeszczę na tyle uprzejmy, proszę także aby wstawiać czas, w którym Pan Kwiecień pokazuje te rzeczy i co jest kłamstwem (abym mógł zobaczyć to o czym mówi i według was kłamie). Wiem, że to troszkę czasochłonne, nie mniej jednak jeżeli walczycie z jego rzekomymi kłamstwami na pewno mi pomożecie:) Pozdrawiam wszystkich badaczy, podziwiam was za próby rozwikłania zagadki, zapewne sam zapisałbym się do jakiegoś stowarzyszenia poszukiwaczy, mieszkam jednak niestety nad morzem i jest to niemożliwe przede wszystkim z mojej bardzo trudnej sytuacji materialnej... Z góry dziękuję wam za poświęcanie wolnego czasu na odkrywanie tajemnic, i oczywiście za odpowiedz na moje pytania:) Ps.Czy to prawda, że Niemcy wysadzili jak to określił Pan Kwiecień ,,pół góry"?. To jedna z wielu rzeczy które mnie nurtują w tym filmiku. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No więc tak....
   po pierwsze polecam zapoznać się ze wszystkimi materiałami od początku tego bloga punktującymi brednie naszego bohatera. Już samo to zapewne wystarczy by całkowicie wyrobić sobie zdanie o jego wiedzy i dać sobie odpowiedź na zadane powyżej pytania.
   My tez nie jesteśmy takimi alfami i omegami by od razu dać odpowiedź co do wybranej kwestii. Bo żeby dać musimy czasem pogrzebać u źródeł, czyli odpierdzielić ciężką robotę za wielu patentowanych leni, którym się tego nie chce robić. Dla tego proponuję samemu poszukać w wiarygodnych źródłach odpowiedzi na własne pytania i napisać opracowanie, które jeśli będzie dobrze zrobione sam tu zamieszczę na tym blogu. Tak więc zakasuj rękawy, czytaj co już tu zostało ustalone i sam się do tego przyłóż
   KU CHWALE OJCZYZNY!

   Usuń
  2. dokładnie tak jak napisał Gall. Analiza bredni Kwietnia jest na tyle uciążliwa że trudno niekiedy zweryfikować jego wywody bo nikt na poczekaniu nie jest w stanie stwierdzić faktów historycznych i ich zakłamania przez Pinokia, trzeba czasami kopać żeby wyłapać jego bajko- bełkotanie. Gdy poczytasz naszego bloga nakreślisz sobie schemat jakiego używa Kwiecień do prezentowania swoich zakłamań.

   Usuń
  3. jeszcze jedno kolego Patrioto. Jeżeli przeanalizowałeś sobie pierdolenie Kwietnia i wyciągnąłeś odpowiednie wnioski, zadaj sobie pytanie: czy ta szlajanka z dziećmi była bezpieczna? czy zachowanie przewodnika było odpowiedzialne? twierdzę że ten film da Ci odpowiedź......

   Usuń
  4. że jeszcze się wtrącę, wejdź na forum Prestiego, poszukaj w dziale Kwietnia postu dotyczącego tego bełkotu o który pytasz. Tam Tomasz skomentował te brednie więc jak tak bardzo Ci zależy na weryfikacji to masz podane na tacy

   Usuń
  5. Po pewnej refleksji to ja się w ogóle dziwię, że po takiej ilości druzgocących kompromitacji Kwietnia ktoś może w ogóle zajmować neutralne stanowisko. Bo tak na prawdę są tylko dwie możliwości, albo się jest mądrym człowiekiem i umie sobie wyrobić już po kilku materiałach zdanie, że Kwiecień jest debilem, albo jest się debilem i pełnym zachwytów nad jego debilizmami. Bycie po środku jest raczej nie możliwe bo, albo widzi się ten debilizm, albo nie bo się jest debilem. Sorry, ale tak to widzę.

   Usuń
 4. Czy ktoś dzwonił do tego Dworu Strzeleckiego w Poznaniu? Może Kwiecień tylko bajkę taką puścił w eter, żebyście nie dzwonili tam i nie pytali o kwietnia. A prawda może być taka że ten dwór strzelecki bladego pojęcia nie ma co sie dzieje tak naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostanie wyczyny popisowe jak posługiwać się bronią, czyli zaglądanie do lufy pistoletu w celu ustalenia czy jest naładowany :) Kwiecień demonstrował właśnie w tym Dworku, więc chyba wiedzą skoro maja z tym kretynem takie dobre.... stosunki :]

   Usuń
 5. Słuchajcie nawiązując do ostatniego wyczynu Kwietnia, który niszcząc figurkę św.Barbary patronki górników i ludzi chodzących pod ziemią/eksploratorów również/ naraził się tak tym górnikom i eksploratorom, że nawet sobie w swym debilizmie nie zdaje sprawy. Już widzę jak ten film obejrzy jakiś prawdziwy Ślązak górnik i spotka Kwietnia w terenie to mu tak wpierdoli, że kwiecień popamięta na całe życie. Zniszczenie świętości wszystkich górników jest profanacją najwyższej miary i za to na Śląsku Kwiecień jest i będzie absolutnie spalony. , a mówiąc inaczej Kwiecień na Śląsku ma przejebane. Tym razem zrobił coś co nie spotka się z akceptacją nie tylko katolików, ale i faktycznych satanistów, którym co prawda nic nie zniszczył, ale chciał. Tak więc wyjście od tej pory w teren Kwietnia to moim zdaniem wielkie ryzyko bo nie będzie wiedział kto mu zechce po prostu wpierdolić. A, że tak się prędzej czy później stanie po tym co zrobił to jest więcej jak pewne.

  OdpowiedzUsuń
 6. jak stary fan MRU i innych umocnień trafiłem na kilka filmów z Riese i OWŚ z tym typem. Powiem wam że takiego bajkopisarza i tak niekompetentnej osoby dawno nie widziałem. Facet chyba nie kontroluje swojego bełkotu bo co drugie zdanie sam sobie przeczy i sadzi takie babole że włos się jeży na głowie. Najbardziej mnie zabił tekst że Niemcy wykopywali kawałki bunkrów i doklejali do innych.jak dla mnie to facet nie jest normalny

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Młody człowieku interesujesz się Riese i jesteś nacjonalistą i pytasz o prawdę?! Bardzo dobrze ! Biblioteka pozycji książkowych odnośnie Riese jest pokazna .Ale rozumie brak czasu ,brak kasy -dzisiejsze zjebane czasy :-) wpadnij na tego bloga ,jest merytoryczny i daje swobodę wypowiedzi o ile nie są to wypowiedzi zjebów typu Pinokio :-)
  http://riese-inne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ten blog: http://riese-inne.blogspot.com/
   jest naprawdę bardzo profesjonalny w swej tematyce i chyba jedynym w całym necie zawierającym najwięcej informacji o Riese-prawdziwych informacji. Poza tym każdy przeciętny człowiek, który zechciał by zapoznać się z tajemnicami Riese ma oprócz tego taka masę ciekawych i wartościowych materiałów o tym kompleksie w necie, że już po miesiącu ich czytania sam zapewne dojdzie do pewnych ciekawych wniosków-byle nie typu pinokiowych-o ile będzie myślał racjonalnie i opierał swe konkluzje na sprawdzonych udokumentowanych i wiarygodnych faktach. A w nich nie ma nawet cienia czegokolwiek co głosi zjeb Kwiecień. Od wojny minęło 70 lat i wszystko co było by możliwe do ujawnienia przez naocznych świadków zostało już ujawnione i udokumentowane w pierwszych latach powojennych kiedy to świadkowie jeszcze żyli i byli w pełni władz umysłowych. Natomiast teraz po 70 latach przychodzi nagle jakiś zjeb w wojskowym ubranku i czapce marinesce i nagle zaczyna opowiadać o uciekających przed ruskimi małpoludach do, których strzelano, o wpływających u-botach do kanałów mazurskich, o otwarciu jakiś qrfa mać bram i innych absurdalnych bzdurach. To jest tylko dowód, że im dalej od wojny tym więcej legend i tym więcej zjebów typu Kwiecień. Już samo to powinno każdemu zapalić światełko ostrzegawcze, że mamy do czynienia ze świrem i szaleńcem opętanym myślą eksperymentów genetycznych na ludziach i stworzeniu przez nazistów armii wilkołako-żołnierzy. Wystarczy się tylko zapoznać z historią III Rzeszy i stanem nauki na tamte czasy by wiedzieć, że takich eksperymentów nijak nie mogli prowadzić i w tak krótkim czasie wyprzedzić epokę odkryć naukowych, która dopiero dziś tworzy podstawy do ewentualnie takich eksperymentów i to nie do końca bo do tego jeszcze zapewne daleka droga choć nie niemożliwa. Wystarczy sięgnąć z kolei do czasów starożytnych i przypomnieć sobie czyje wizerunki były zamieszczane na ścianach wnętrz piramid by wiedzieć, że jeśli nie były to li tylko wytwory ludzkiej wyobraźni to jest wielce prawdopodobne, że niegdyś istniała na tyle rozwinięta medycyna, że być może jakieś hybrydy tworzono. Ale to tylko domysły i wcale nie jest powiedziane, że akurat naziści chcieli tą technologię i wiedzę odtworzyć. Co nie jest wykluczone, ale z braku środków i zaawansowanej wiedzy nie mogli nic w tym kierunku zrobić. Jeśli już co wszyscy wiedzą to naziści prowadzili eksperymenty czysto medyczne na potrzeby rozwoju własnej wiedzy lekarskiej, że tak to ujmę. Były to eksperymenty wirusologiczne, chemiczne, eugeniczne, ale nie genetyczne. I te wszystkie okrutne eksperymenty na ludziach zostały tak dokładnie opisane i udokumentowane, że każdy po zapoznaniu się z ich historią będzie wiedział, że z genetyką nie miały nic kompletnie wspólnego, a już tym bardziej z tworzeniem jakiś hybryd ludzi i zwierząt.

   Usuń
 9. Nowy wpis na blogu kwietnia pełny bełkotu mieszającego fakty, terminy wydarzeń i przedstawiający obraz tamtej rzeczywistości w nieprawdziwym świetle. Czy ktoś się podejmie opisanie tego bełkotu?

  Wrzesień 1939 analogia do 2014
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/wrzesien-1939-analogia-do-2014.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co za skończony kretyn !!!! cyt. Gdy w 1939 roku niemieckie wojska za pomocą zagonów pancernych (które w rzeczywistości nie istnieją - 75% taboru to konie), prowadzone są w Polsce bardzo dziwne i niezrozumiałe działania taktyczne.
   Totalnie zakłamany i przekręcony bełkot. Próba zrozumienia całości tekstu doprowadziła mnie do szału. Jak można tak chaotycznie i bez sensu bełkotać ??!!!!
   http://www.1939.pl/uzbrojenie/niemieckie/
   http://www.1939.pl/uzbrojenie/polskie/

   Usuń
 10. Kwiecień to nic innego jak -hałaśliwa dwunożna ,parszywa ,samobieżna fabryka gówna niszcząca kapliczki św Barbary !

  OdpowiedzUsuń
 11. http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/ciekawe-miejsca-odz.html

  kurwa kolejna jazda :) :) 2 filmik totalnie mnie doprowadził do łez ( ze śmiechu )
  oczywiście nie powie gdzie :) :) jak nic nie widać to po buca zamieszcza taki film :) równie dobrze mógł wejść do byle jakiej ciemnej piwnicy i nagrać sam bełkot :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest już nowy post na naszym blogu piszcie Panowie już tam komentarze.
   Kwiecień jak zwykle poślizga się po temacie przez minutkę z okładem i uważa, że wyczerpał temat.

   Usuń
  2. Dżon przenieś swe komy w następny temat będzie dobry początek.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.