wtorek, 1 lipca 2014

1945 - Osadnicy Gieszcz Pustych cd.2 - czyli kolejne zmyślone brednie o podziemnym świecie w Górach Sowich

1945 - Osadnicy Gieszcz Pustych cd.2


Upór tego maniaka w głoszeniu oczywistej nieprawdy jest szczytowy. Wszystko co napisał w tej notce jest kompletnie zmyślone i nieprawdziwe.
Ani w okolicach Riese, ani w samej Głuszycy nikt o takich rzeczach nie mówi poza Kwietniem, który od dziecka zadając się z miejscowym włóczęgą o niezrównoważonej psychice nakład mu do głupiego łba takich bredni. Bo wszystkie tego typu brednie Kwietnia mają przecież jak wiemy początek w postaci tajemniczego włóczęgi Jareckiego, którego notabene nikt poza Kwietniem w tamtych rejonach nie widział. Teraz Kwiecień widząc, że historia z Jareckim jest nie do przyjęcia i nie ma potwierdzenia wypisuje, że tego typu opowieści snują WSZYSCY w Głuszycy i okolicach co jest kompletnym kłamstwem. Nikt tam niczego takiego nie opowiada. Ludzie z tamtych miejscowości podchodzą do tematu Riese z realną trzeźwością i nie snuja bajek o podziemnym świecie w, którym grasuje coś co było by zdolne zabić szabrowników czy poszukiwaczy tajemnic.
mamy kolejny parszywy wpis obliczony na wystraszenie każdego kto mógłby chcieć się tam zapuścić w poszukiwaniu czegoś co być może ktoś nie chce by znaleźć. I będę to powtarzał w kółko przy takich okazjach.
A poza tym na YouTube nie raz ludzie z Głuszycy w komentarzach pod bzdurami Kwietnia pisali mu, że jest mitomanem i idiotą i, że ludzie z tamtych okolic mają go za zwyczajnego pierdolca.
Choroba czy umyślna dezinformacja obliczona na zastraszenie poszukiwaczy? Według mnie i jedno i drugie.
Tego typu wpisy Kwietnia jak tez audycje, żałosne wypociny niedouczonego kulawego erudyty, który nieskładnie opowiada kręcąc się tak naprawdę w wąskim zakresie słów, są bezwartościowe i niczego nie wnoszące. Bo ani to edukacja, ani odkrywanie jakiś tajemnic, a już tym bardzie nie fachowa reporterka czy dokumentalistyka.
Bo czy ten pojeb kiedykolwiek uwiarygodnił te swoje żałosne historie chociaż jednym wiarygodnym wywiadem nagranym dyktafonem czy kamerą? Oczywiście, że nie. I nigdy tego nie zrobi zasłaniając się tym, że niby jego rozmówcy chcą zachować anonimowość. No tak to sobie do usranej śmierci można pisać na blogu i budować nimb zasranej tajemniczości wokół każdego tematu nigdy na nic nie dając dowodów.
A na marginesie to nie ukrywam, że chciałbym by ten podziemny świat istniał i by jakieś stwory wreszcie zrobiły z tym niebezpiecznym dla ludzi szaleńcem porządek bo według mnie jego obłęd przybiera do tego stopnia na sile, że jest gotów jeszcze komuś zrobić krzywdę by udowodnić, że coś grasuje po Riese i wiesza ludzi na wiadukcie...


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA

7 komentarzy:

 1. w razie wypadku na jednej z jego nielegalnych wypraw nawet jakby usiłował udzielić pierwszej pomocy jest duża szansa że udzieli jej źle przez co jeszcze bardziej zaszkodzi poszkodowanemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie są bezmyślni. Nie zdają sobie sprawy, że jak się komuś coś stanie to ta menda wyprze się wszystkiego i powie, że to nie jego wina. Coś mi się zdaje, że te ostatnie chwalebne komy na jego blogu to robota tego kretyna koniczyny bo tylko on się udziela najczęściej na blogu Kwietnia. Najlepszy debilny komentarz jakiegoś Reliarth http://moje-riese.blogspot.com/2014/06/audycja-xxx.html?showComment=1404143238139#c3106614429341270480
   zacytuje cały bo potem się do niego odniosę.
   Reliarth30 czerwca 2014 17:47
   Witam serdecznie, Panie Darku kolejna świetna robota, szczerze mówiąc natrafiłem na Riese przypadkiem na YouTube i to na właśnie Pana nagrania, zafascynowało mnie to bardzo i pogłębiam swoją wiedzę w tym zakresie właśnie dzięki Panu za co dziękuję.
   Najciekawszymi lecz z tego co mi wiadomo ryzykownymi działaniami jest eksploracja terenów, lecz Pańskie dowody rzeczowe że się tak wypowiem są pokazane. Proszę działać tak dobrze jak do tej pory.
   Powodzenia życzę oraz sukcesów.

   Pozdrawiam - Reliarth

   P.S. Dla hejterów - pokażcie co Wy osiągnęliście a potem krytykujcie, a z waszych wypocin nic nie wynika jedynie cięty język i głęboka zazdrość, proszę o konkretne odkrycia, eksploracje - ale określać kogoś kto działa jest dla Was ciężką goryczą do przełknięcia.
   OdpowiedzUsuń

   Boki można zrywać! A co takiego Kwiecień odkrył? Jaką to niby wiedzę przekazał zasługującą na tego typu komentarze? Żadną. Zwykły stek bzdur i bełkot analfabety jak to słusznie Gall napisał z wielkimi brakami słownymi "żałosne wypociny niedouczonego kulawego erudyty, który nieskładnie opowiada kręcąc się tak naprawdę w wąskim zakresie słów, są bezwartościowe i niczego nie wnoszące.""
   Ja bym chciał wreszcie usłyszeć od tych wielbicieli Kwietniowych absurdów jaką to wiedzę od niego otrzymali i niech napiszą wreszcie jakie to on ma te dokonania eksploracyjne na koncie? Sam mogę się zapytać tego ciołka Reliarth bu wskazał te niezwykłe osiągnięcia Kwietnia. Sam go mogę zapytać jego własnymi słowami""proszę o konkretne odkrycia, eksploracje"" tego guru eksploracji i wiedzy historycznej. Szanowny Reliarth pisze "Pańskie dowody rzeczowe że się tak wypowiem są pokazane."" Sorrrrry jakie dowody?! Dowodami mają być opowieści z mchu i paproci nigdzie nie potwierdzone i jakaś stara skorupa błędnie zinterpretowana? Żal mi tych ludzi, że tak się dają temu debilowi oszukiwać i trzymać w nadziei, że kiedyś im coś pokaże niesamowitego. On tak już pokazuje od kilku lat i wystarczy cofnąć się do początków jego bloga by się przekonać, że tak było i jest , to jest nie ma nic poza bełkotem i dziwnymi historyjkami co raz ubarwianymi kolejnym nowym motywem niesamowitości. Trzeba być ciężkim głupcem by dawać się nabierać na takie bajki. A, że głupców nie brakuje to zawsze wokół takich jak Kwiecień będzie dreptać grupka takich samych głupków.

   Usuń
  2. Gdyby Kwiecień miał jakieś historyczne wykształcenie i zachowywał się nienagannie wobec innych ludzi oraz prowadził swoją działalność dokumentalistyczną w chociaż półprofesjonalnej formie/wywiady, nagrania itp/ to może te jego rewelacje mogły by być względnie poważnie brane pod uwagę. Ale kwiecień jest niewykształconym analfabetą robiącym błędy ortograficzne i stylistyczne co wskazuje, że chyba nawet nie ukończył podstawówki. To się też przekłada na jego kwiecistość wymowy co już zauważyliście charakteryzującą się małym zasobem słów. Kto choć raz był na wycieczce z profesjonalnym przewodnikiem wysławiającym się normalną polszczyzną ten słuchając Kwietnia będzie miał go dość po 10 minutach.Kwiecień jest bezrobotnym, mieszka u jakiejś dupy która go sponsoruje i ma ciągle pijackie odjazdy na blogu, które potem kasuje. Wypisywanie do ludzi obraźliwych esemesów i wydzwanianie, obrażanie, wyzywanie jak gówniarz, pomawianie jak ostatnie bydle, sianie intryg, wciąganie w swoją schizofreniczną grę różnych ludzi, którzy sobie tego nie życzą i mają go za idiotę, to wszystko dyskwalifikuje każdą jego opowieść i rewelację. Plan Himmlera, otwarcie wrót, biegające małpo podobne stwory po lasach, podziemny świat w Riese, wpływające uboty do kanałów mazurskich i dziesiątki innych idiotyzmów zebrane do kupy dają obraz umysłowo chorego paranoika. Ta lista jest o wiele dłuższa i można by ją poszerzyć o inne durnoty, ale wystarczy tylko jeden z tych przykładów by widzieć, że to cwany świr chcący na tym zarabiać. Nic dziwnego facet jest praktycznie bezdomny i bez szans na założenie normalnego domu więc ima się sposobu na jakiś zarobek kosztem wiedzy historycznej ludzi no i jak się okazuje ich bezpieczeństwa. Ja to widzę tak, że za niedługo ta cała jego sponsorka będzie go miała dość bo to nierób i tuman nie wnoszący nic do jej życia i wtedy kariera Kwietnia się zakończy. Nawiedzony pięćdziesięciolatek nie ustawiony życiowo nie posiadający ani domu, ani firmy, ani pracy dla trzydziestki to gwóźdź do trumny i koniec szans na stworzenie rodziny z kimś w jej wieku. Kwiecień za 10-15 lat będzie starym śmierdzącym zgredem na wykończeniu i taki klops dla względnie młodej kobiety będzie tylko utrapieniem. A biorąc pod uwagę jego postępujący obłęd to będzie miała z nim niezłą jazdę na starość.

   Usuń
 2. Kwiecień na swoim blogu zamieścił filmik gdzie chwali się że zniszczył figurkę dopisując sobie chore teorie. Owa figurka przedstawia Św. Barbarę patronkę górników. Znicz który się tam znajduje świadczyć może o tym iż wydarzył się w tym miejscu tragiczny wypadek. Kwiecień do leczenia !!!!! w trybie natychmiastowym

  ta figurka którą sprofanował ten cymbał jest bardzo podobna do tej:
  http://sprzedajemy.pl/sprzedam-figurke-pamiatke-z-wegla-swieta-barbara,606457

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On jest tak pierdolnięty, że to nawet trudno ująć w jakiś sensowny opis. Bo jak sensownie opisać coś co jest irracjonalnym działaniem? Z premedytacją zniszczył jak powiedział koronę figurki, ale postawił ją w rzekomym miejscu gdzie stała? Z jednej strony mówi, że takie praktyki należy przerywać, a z drugiej stawia na miejsce cała figurkę. Debil. Potem to skomentuje w dodatku jak skończę swoją robotę.

   Usuń
  2. No to zwolennicy/wielbiciele Kwietnia doczekali się kolejnego super materiału z terenu. Myślę, że nawet im tym razem po obejrzeniu go opadły....szczeny :- [ [ [ [ [ [
   do ziemi :-}

   Usuń
 3. Ty to jest obraza uczuć religijnych,...za to grozi kilka lat odsiadki.... czy ktoś poczuł się obrażony?? Jak można ukręcić łeb Św. Barbarze, przecież to jest profanacja wiary katolickiej za to jest wyrok co najmniej w zawiasach, sprawa karna itp

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.