piątek, 27 czerwca 2014

Z cyklu: Pan Wersalka i jego surwajwel

Jeden z naszych stałych czytelników/imię znane redakcji/ sięgnął do historii bredni naszego susfivalowego poszukiwacza i napisał dla nas artykuł:

Z cyklu: Pan Wersalka i jego surwajwel 

Zaczynamy od 7:00, bo wcześniej jakieś kocopoły o ludziach zamkniętych pod ziemią…
Jako, że troszeczkę interesuję się sztuką przetrwania, chciałbym trochę sprostować ten film.
7:05 – cyt. „ile jest tutaj osób – nie widzę, bo mi  „LEFLEKTORY” świecą w oczy…”
czyżby wina „leflektorów”? czy to wina przepicia lub innych używek, dzięki którym zwężają się źrenice?
kontynuując – Kwiecień stawiasz uczestnikom wyzwanie, kto pójdzie w nocy na Ślęże i wróci. Sądzę, że widownia jest w większości z okolic tego całego spędu, co teren zna na pamięć i bez latarek i innych elektrycznych gadżetów z zamkniętymi oczami i na rękach tyłem by poszła i wróciła. Jedynie takie barany, co zjechały się z całej Polski i co wierzą w twoje brednie mieli by problem z wyjściem z terenu tej imprezy. Zapewniam cię że każdy normalny człowiek z mniejszymi lub trochę większymi problemami dotarłby na miejsce. Pokaż kierunek, albo górę, bo nie każdy musi wiedzieć gdzie to jest, a zobaczysz że kto myśli ten pójdzie i wróci.
7:30 – Kwiecień gada jak to jest trudno przetrwać noc w lesie… zwłaszcza tę drugą noc bo człowiek musi zdobyć pożywienie.. echh a mi cały czas wpajano, że człowiek bez jedzenia nie umiera po dwóch nocach. CYT.: „My nauczamy jak sobie dać radę” – My? Czyli kto??
„My nie uczymy na przykład twardych sztuk bojowych” – I całe szczęście bo to mogło by się skończyć zbiorowym mordem wśród uczestników… poza tym jak oglądałem twoje sztuki bojowe to strach z domu wyjść normalnie, żeby nie zabić kogoś śmiechem.
8:10 – Kwiecień opowiada, że był na jakimś wypadzie, gdzie osoba jakaś nie potrafiła się załatwić co skutkowało rozwaleniem jelit. A może to było tak, że ta osoba miała zaparcia? I nie mogła się wypróżnić?? Jeszcze nie słyszałem o tym nigdy,  że zdrowa osoba BEZ ZAPARĆ, bez żadnej choroby mogła wstrzymywać aż do tego stopnia, że rozsadziło jej jelita… Kwiecień proponuje spróbować ci to zrobić. Zobaczysz że prędzej zasrasz sobie gacie niż coś ci tam pęknie… no chyba że masz zaparcia (w mózgu na pewno, ale czy tam niżej to już nie wnikam) Pewnie dziewczyna wam o tym mówiła, lecz wy zbagatelizowaliście sprawę i zrobiliście wymówkę, że wstyd jej nie pozwalał. Gdybym był kobietą to w sumie też bym się ciebie wstydził/a :D
Kolejna osoba dostała szału po 13 godzinach z braku laptopa, komórki… cóż za precyzyjne wyczucie czasu. Przyznaj się że urządziłeś zlot bez elektryczności a w kieszeni chowałeś zegarek i inne pierdoły :D W obu przypadkach wezwaliście pogotowie. Czyli jednak kontakt jakiś ze światem zewnętrznym był.
9:19 -  Kwiecień gada że po 6h braku prądu w Salonikach ludzie zaczęli plądrować sklepy. A ja myślę że po prostu okazja czyni złodzieja. Tu nie było miejsca na panikę, a chęć zdobycia łatwego łupu. Mądry człowiek zapalił sobie świeczkę w domu i czekał na włączenie prądu. Ja ze swoich doświadczeń siedziałem w domu przez prawie 2 dni i okolica moja też nie miała prądu i żadnej wielkiej paniki nie było. Straty były, bo chłodnie przestały działać itp… ale żadnych kradzieży itp. Kwiecień coś usłyszał jednym uchem, dorobił historyjkę i ma gotowy „fakt”. Co do zamieszek z powodu braku prądu to ma się tak samo jak opisałem. OKAZJA czyni złodzieja. Brak prądu zaczynałby nam doskwierać dopiero po 4-5 dniach.
10:49 Kwiecień i ktoś tam jeszcze wyjechali w 4 osoby… dwie osoby doświadczone, a dwie nie.. Kwiecień skoro opowiadasz że dwóm osobom doświadczonym zdarzyła się przygoda z osami, to pozostałe dwie (NIEDOŚWIADCZONE – czyli TY KWIECIEŃ i ktoś jeszcze) gdzie były? Chyba że nie chcesz ujawnić że to ciebie osy pożądliły, albo że to ty jesteś taki kozak i uciekłeś w las zostawiając kompana na pastwę losu.. Stawiam na to drugie. Bo po opisie co dałeś to pasuje (sztuki walki uprawiał) Burza i rozwścieczony rój os? Kwiecień gdzie ty się schowałeś do ula przed burzą? Bo wątpię że podczas burzy sobie rój leciał. Pytasz się ludzi ile osób potrafi obcować z przyrodą? Sam na widok roju os (o ile tam były) spierdzielasz gdzie pieprz rośnie i zostawiasz ludzi na pastwę losu.
12:20 – Wracasz znowu do rajdu dookoła Ślęży i mówisz że 70% ludzi nie dojdzie z powrotem do punktu wyjścia w CIĄGU 6 GODZIN (to ważne) Chciałbym pokazać, ale kamera niestety nie pokazuje widowni, że 70% ludzi to twoje ślepo wierzące przygłupy, a reszta to ludzie nowi i nieświadomi twoich kocopołów. Tak więc tu się z tobą zgadzam, tyle ludzi nie dojdzie powrotem razem z tobą. Pozostałe 30% doszłoby ale nie po 3 GODZINACH… Kwiecień nie pamiętasz ile czasu przedtem dałeś? Reszty byś szukał przez 2 dni… czyli tych 70%. I wcale się nie dziwię, bo to pewnie przygłupy takie jak ty. Pijani leżą gdzieś po rowach i lasach. Ty pewnie nie lepszy i to też by spowolniło by twoje poszukiwania.
12:57 cyt: „Survival i sztuka nowoczesna przetrwania polega na tym, żeby zapewnić bezpieczeństwo nie tylko sobie, żeby nie tylko sobie zapewnić przetrwanie, ale wszystkim tym, którzy znajdują się dookoła nas. Nikt nas na dzień dzisiejszy tego nie uczy”
Kwiecień ty już pokazałeś w 10:49 jak zapewniasz bezpieczeństwo kompanów i ludzi dookoła ciebie.. cóż chcieć więcej. Mając takiego opiekuna jak ty to człowiek wrogów nie potrzebuje. Skarżysz się na korporacje i bogatych, że dbają tylko o siebie? A ty co? Święty? Matka Teresa? Sam robisz ludzi w chu…a i jeszcze za kasę.Od samego początku pierdolenie o Szopenie… O tym jak to on ma znajomego w Londynie i ten mu każe bunkier wybudować, o awariach na dworcu centralnym, o skokach na bungee itp.. nie warto słuchać, chyba że dla śmiechu.
5:50 - Kolejna historyjka z bójką w tle :D ludzie z zepsutego autobusu zaczęli się bić o kurtkę bo wysiadło ogrzewanie. Jestem na 200% pewny że to historia z jakiegoś amerykańskiego filmu. Tytuł jak sobie przypomnę to napiszę.
9:40 – Znowu śmieszny „eksperyment” Kwietnia.. Czy jeżeli wam powiem żebyście przynieśli coś jakby był koniec świata, to każdy z was złapałby się za pralki, lodówki itp?? Szczerze wątpię. Jeżeli jednak ta historia jest prawdziwa, to świadczy o tym jacy kretyni są ci wyznawcy Kwietnia. Kwiecień powiedział, że „JAKBY MIAŁ BYĆ KONIEC ŚWIATA LOKALNY”, a nie że KONIEC ŚWIATA NASTĄPI NAPEWNO… bo wtedy tych kretynów bym troszeczkę zrozumiał. Gallu wziąłbyś lodówkę do lasu, żeby zaraz ją odwieźć do domu? :D
11:06 – cyt: „Jestem żołnierzem NSRu” – Aż korci mnie zapytać NSR o niego czy faktycznie taki idota u nich występujeJ
12:25 – W miastach czeka nas zagłada.. Coś Ci powiem Kwiecień… Ktoś kto nigdy nie był w lesie w dziczy, lepiej sobie radę da w mieście, niż poza nim. Naoglądałeś się za dużo filmów o partyzantce z IIWŚ  i teraz pieprzysz kocopoły. Przy dzisiejszej technologii nawet w lesie się nie schowasz.

Podsumowując..
Nie jestem wielkim Sen-Sei w sprawie survivalu, jestem samouk, moja nauka survivalu polega na wymianie wiedzy, z ludźmi o tych samych zainteresowaniach, czytanie fachowej literatury, a także na PRAKTYCE a nie tylko na pieprzeniu głupot.
Kwiecień dałeś popis już z wersalką i błagam cię nie bierz się za survival bo naprawdę szkoda twojego czasu i czasu ludzi, którzy będą ci wytykać błędy.

Mający w poważaniu twoje wypociny:
Anonimowy leśny człowiek J


DODATEK 1
Się pośpieszyliśmy z zapodaniem powyższego materiału, bo Kwiecień zapodał kolejny swój na blogu.
Ale to nic. Brednie Kwietnia z materiału z przed dwóch lat idealnie komponują się do bredni z dzisiaj ukazując postępujący stan niedowładu umysłowego i totalnego szaleństwa. Zatem:

 Riese - czas honoru - czyli stadium umysłowego opętania w oczekiwaniu na otwarcie wrót
Co do filmu-serialu czas honoru nie będę się wypowiadał bo go nigdy nie oglądałem. Ale odniosę się do tego czym Kwiecień skwitował ten serial:
 Rozumiem kasa .... ale w imię czego .
No właśnie Kwiecień kasa! To samo, a właściwie dokładnie to samo można powiedzieć o Twojej zjebie twórczości historycznej i tych wszystkich banialukach jakie wymyśla twój upośledzony umysł. Nie wiem gdzie kręcą ten serial, ale z tego co sugeruje nasz odkryfka/pokrywfka to chyba w Krakowie. Jeśli tak było to nic dziwnego. W Warszawie praktycznie nie ma już gdzie kręcić takich filmów. Wszystko prawie wyburzone i odnowione. Jeszcze na starej Pradze może by się i znalazło kilka starych przedwojennych podwórek, ale nie ma już takich ulic. Nie dziwi więc, że takie filmy kręci się w innych miejscach. Z resztą jakie to ma znaczenie gdzie się kręci serial?
I idąc za ciosem spokojnie mogę przejść do skomentowania ostatniej części tego niejasnego bełkotliwego wpisu:
Niemcy mogą spać spokojnie ich tajemnice są dobrze strzeżone , sprzedaliśmy wszystko   jednak pozostało coś co mnie trzyma na duchu    - Polscy Archiwiści - ... 
Jasne Kwiecień Niemcy mogą spać spokojnie dzięki takim jak Ty. Mam tu na myśli i tych co też z tematu Riese robią popelinę.

A teraz tak WPROST.
Kolejny durny bełkot Kwietnia. Frędzel nie napisze wprost o co mu chodzi tylko ima się jakiś niedopowiedzianych niedomówień sugerując, że ma jakieś informacje od Polskich Archiwistów!
Jasne Kwiecień. Dotarłeś zapewne do tajnych archiwów dzięki swej popularności, które to udostępnili Ci tajemniczy archiwiści, a na blogu raczyłeś tylko poszczuć czytelników możliwością doczekania się, może kiedyś w odległej przyszłości, wyjawieniem owych tajemniczych archiwów.
Ojoj ileż to już razy nasz pan pinokio odkryfka/pokryfka zapowiadał wprost lub w zawoalowanej formie, że ma dostęp do tajemniczej wiedzy i ją nam odkryje.
Pamiętam jak ze dwa lata temu pewnego razu tak się nawalił, że na jeszcze istniejącym swoim forum zapowiedział, że w kilka dni wyjawi tajemnice Riese i faktyczne jego przeznaczenie.
No cóż w miarę oczekiwania na otwarcie wrót narasta schizofreniczne  napięcie potęgowane jakimś odurzaczem. Typowy objaw paranoika, który odstawia grę pozorów poznania skrywanej tajemnicy, o której tylko wspomina, że ją zna, ale niczego nie wyjawia. Stara sztuczka zwodników z upośledzeniem umysłowym obliczona na przykucie na sobie uwagi innych i zebranie wokół siebie kolejnej grupki naiwniaków za 100 zeta od osoby, którzy będą liczyć, że może gdzieś w ciemnym lesie na tylko swojskiej wyprawie dowiedzą się tego czego nie przeczytamy na jego blogu...

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA


15 komentarzy:

 1. Nowy wpis u D.K.
  A tu fragment:
  "Jakiś Zakościelny zażyczył sobie aby po Riese oprowadzał go ten od Wilkołaków jakiś Kwiecień , a ja pytam kim jest jakiś Zakościelny , przepraszam nie oglądam TV ."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie skomentowałem to w dodatku.

   A co do bredni z powyższych dwóch materiałów to są to takie absurdy, że szkoda gadać. Miałem to skomentować uzupełniając wpis naszego "tajemniczego" korespondenta, ale mi się nie chce na dzisiaj. Jedno wiem to co pierdoli jest w większości znane i całkiem bezwartościowe jako temat prelekcji nie uczący słuchaczy nic. Brednie wymyślone i wyssane z palca przykłady sytuacji.

   Usuń
 2. A kto to jest qr....wa Kwiecień??? Noooo "Persona" jak ...uj .....pijaczysko,bajkopisarz i męda albo menda....Coś widzę że cały ten dolny śląsk to....popi...erdoleńcy....łącznie z Kwietniem i panem Miterą

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmęczyłem te dwa filmy z prelekcji Kwietnia. Kulawa nawijka pełna głupot. Ze wam się chce to komentować. Facet ma odjazdy i fazy na kataklizmy. Na samym początku jak Zagórski coś do niego mówił to Kwiecień stał jak przygłup z miną debila.
  No dobra, ale żeby nie było, że niemerytorycznie nastaję ad persona na Kwietnia.
  Temat tego żałosnego wykładu miał być" jak przetrwać w razie kataklizmu" I co? I chuj dupa i kamieni kupa. Przez cały czas Kwiecień wymyśla bajki sytuacyjne śmiechu warte, że ludzie by zabierali ze sobą pralki czy lodówki, ale ANI SŁOWEM nie mówi co zabrać ze sobą w razie kataklizmu. Tyle pierdolenia o niczym i dowiadujemy się, że zabieranie do lasu lodówki jest bez sensu!
  Motto tej prelekcji powinno brzmieć:
  CHCESZ PRZETRWAĆ W CZASIE KATAKLIZMU NIE ZABIERAJ PRALKI, LODÓWKI ANI WERSALKI DO LASU
  :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co ty jesteś jakiś dziwny? nie wiesz co zabrać ze sobą do lasu na wypadek kataklizmu? flaszke wódki albo dwie! Albo 20 od razu a najlepiej nie wódki tylko spirytusu! To ty nie wiesz że hybrydowy człowiek-wilkołak za procenty zrobi wszystko? Jemu wystarczy dać flaszke a on cie za to oprowadzi po riese, zaprowadzi do jaskini gdzie będziesz bezpieczny i w ogóle sprawi że żadnego kataklizmu nie będzie... A co do samego wykładu to bardzo interesujący. W ogole to rozkminiłem jak poznać kiedy kwiecień kłamie. Wystarczy sie wsłuchać w to co on mówi. Kiedy pieprzy wymyslając bzdury "na żywo" to za każdym razem zawiesza głos jakby w pół zdania i przeskakuje do następnego wątku. Juz lepiej by było jakby publicznie na żywca z ksiązki czytał to by sie przynajmniej można było czegoś pewnego dowiedzieć a nie takie pitolenie o dupie maryny. I on jeszcze twierdzi że ma zdolności oratorskie...

   Usuń
  2. Wersalkę trza zabrać bo bez wersalki się ognia nie rozpali w Europejskim lesie :-), ogień bez wersalki rozpala się na Bora Bora :).

   Usuń
 4. Jak to nie zabierać wersalki? Przecież właśnie wersalka to obowiązkowe wyposażenie surwiwalisty. A propos tematyki meblowej to jeżdżąc jakiś czas temu rowerem po lesie (Podlasie) napotkałem takie coś: http://zapodaj.net/images/d7ae831d9a402.jpg
  Wygląda na robotę Kwietnia albo któregoś z jego uczniów.

  OdpowiedzUsuń
 5. tego się nie da słuchać, król AGD i jego wywody powodują w normalnym człowieku tylko wkurwienie i zadziwienie jak ktoś to może traktować poważnie. To jest kolejny dowód jak sekciarz Zagórski trzepie kasę na idiotach za pomocą idioty.

  Zobaczcie jakie perełki przygotował Zagórski w tym roku dla kretynów którzy za to z przyjemnością zapłacą. To się w pale nie mieści jak ktoś może być tak naiwny i głupi żeby to łykać i co gorsze w to wierzyć.

  http://niezaleznatelewizja.pl/2014/05/info-o-xii-zlocie-wolnych-ludzi-harmonia-kosmosu-19-22-06-2014/

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecień jedzie ostro po bandzie, w końcu weekend :)

  Strzelnica + szkolenie
  Kolejne szkolenie w przyszłą sobotę jest parę wolnych miejsc kontakt tak jak zawsze , Samo Zło zadzwoń .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałes dać linka :)
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/06/strzelnica-szkolenie.html

   Jak widać cykor Kwietnia oblatuje, że pisze z partyzantki bez podania miejsca szkolenia. Czekaj Kwiecień już niedługo będziesz sie tłumaczył z poprzednich nielegalnych uciech kosztem naiwnych.

   Usuń
 7. Tomek ogarnij się i olej złamasa kwietnia !Szkoda życia ! Jest lato ,więc rusz dupę i zrób coś na co cię stać !
  http://www.youtube.com/watch?v=egs53_MXboY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pitol gdyby nie Tomka roboto to komus mogło by się cos stać. kwiecień musi miec bat nad głowa by komus nie zrobic krzywdy.

   Usuń
  2. dokładnie tak, dzięki Prestiemu ludzie zaczynają przeglądać na oczy, Jego determinacja i poświęcenie przynoszą efekty. Przypomnijcie sobie jak Kwiecień zaczął szykanować Tomka i innych ludzi którzy mu dobrze życzyli. Takie podłe i zbydlone zachowanie Kwietnia nie może pozostać bez reakcji. Kwiecień to szkodnik i bydle pod każdym względem a takich trzeba tępić. To samo tyczy się Zagórskiego i jego sekty.

   DOŚĆ INTERNETOWEGO SKURWYSYŃSTWA !!!!!! Koniec z ogłupianiem i naciąganiem na kasę !!!!!!

   Miejmy nadzieje że to całe szmatławe gówno wcześniej czy później się sypnie... oby wcześniej.

   Usuń
 8. http://moje-riese.blogspot.com/2014/06/audycja-xxx.html, kolejne brednie kwietnia, mój mały komentarz na youtube resztę pozostawiam autorowi tego bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już sam styl i sposób rozpoczęcia tej żałosnej "audycji" wskazuje na jego chorobę umysłową i nieodparte parcie na szkło, ale o tym w kolejnym wpisie.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.