wtorek, 10 czerwca 2014

News - przegrałem sprawę w sądzie - Reklama z Ufo Dewiacje - Czyli gorzki smak porażki + upały = czarna rozpacz

News - przegrałem sprawę w sądzie .

Oj gdyby to była prawda miałbym naprawdę wielki powód do satysfakcji! Tak nie ukrywam, że ten news ucieszył mnie i to bardzo, ale tylko częściowo bo z tego co wiem nikt żadnych oczywiście donosów na Kwietnia z osób przez niego podejrzewanych  nie pisał. Oczywiście doniesienie do prokuratury z przed kilkunastu dni to tak i czekam z wielką niecierpliwością na wynik śledztwa, ale to zupełnie inne kwestie dotyczące nielegalnej działalności i stwarzania zagrożenia życia. I jeśli przez to Kwiecień dostanie wyrok skazujący to wtedy będę jawnie się z tego cieszył. Tutaj zapewne jak się domyślam kłopot Kwietnia wynika z działania kogoś kto zgłosił Kwietnia jako naruszającego czyjeś dobra osobiste czy firmowe, a w tym ja mocny nie jestem. Niemniej temu co doprowadził do tej sprawy i skazania Kwietnia GRATULUJĘ!!!
Natomiast co do kwestii śmieci żyjących na tym naszym łez padole to oczywistym jest, że to Kwiecień zalicza się do tej grupy pasożytów społecznych żerujących na ludzkiej niewiedzy, naiwności i głupocie, bo czy nie dowodem na to jest efekt działalności Kwietnia przez ostatnie lata? Efekt oczywiście zerowy jeśli chodzi o odkrywanie tajemnic i sukces w ich zaciemnianiu i zadeptywaniu.
Co do mojego semickiego pochodzenia... mam uśmiech na swym słowiańskim ryju kiedy to piszę i chyba tego ryja nikomu nie muszę opisywać bo każdy widzi kim zacz jestem :)
Kwiecień ma urojenia i obsesje i jeśli by doszukiwać się u kogoś semickich rysów to prędzej Kwiecień spełnia kilka ich norm.
Co do kwestii Ukraińskiego nacjonalisty to osoba tak nazwana zapewne się do tego odniesie w komentarzu pod wpisem.

Tomasz Sidor-prestissimoLIVE

Reklama z Ufo Dewiacje


Szajba Ci Kwiecień odbija i wóda zamgliła Ci oczy. Te tytuły nie pochodzą z forum Tomasza tylko z tego bloga. A dewiacje to Ty uprawiasz umysłowe co widać w każdym Twoim poście na Twoim marnym i żenującym blogu. 
Poza tym jak zwykle okazujesz się skończoną świnią. Podajesz tak wspaniałą nowinę radującą wielu z nas, ale z drugiej strony pastwisz się nad nami psychicznie trzymając w niewiedzy/jak zwykle/nie podając najważniejszego ile grzywny - odszkodowania Ci dopieprzyli za te brednie? 
Z resztą co to dla Ciebie! masz przecież taką wielką grupę wiernych fanów, że wystarczy zapłakać na blogu i wyciągnąć łapę po zrzutkę. Z tych tysięcy-dziesiątek tysięcy widzów i miłośników bez trudu wydoisz i na odszkodowanie i jeszcze Ci zostanie.
A kit, że ktoś Cię sądził za określenie "Niemieckie obozy koncentracyjne" to wciskaj takim samym debilom jak Ty sam. Nikt tego zwrotu nie neguje i nikt nikogo za takie zwroty nie podaje debilu do sądu.
Gall/

DODATEK 1
Jorgen Klaus 1943 - pamietniki 
Obsesja na punkcie zmutowanych-zhybrydyzowanych ludzi podczas trwających upałów u Kwietnia narasta. Kwiecień nie po raz pierwszy nawiązuje do książki Fanfary i Werble Ireny Bednarek i Stanisława Sokołowskiego wyrywając z kontekstu tylko te fragmenty, które można naciągnąć na jego urojoną teorię istnienia ludzi zmienionych genetycznie w jakieś stwory. Książka opisuje ludzi zmordowanych pracą, brudnych, zarośniętych i głodnych, a nie jakieś jak to on ciągle sugeruje stwory hybrydy.To nic, że genetyka nie pozwala na takie machlojki i to nic, że Niemcy przed jak i po wojnie nawet nie wiedzieli co to są geny. Kwiecień uparcie brnie w swoje urojenia nie bacząc na to, że postęp naukowy w tym zakresie jest tak naprawdę jeszcze przed nami-co nie oznacza, że kiedyś nie nastąpi.
Co więcej starożytne ryciny z egipskich piramid wskazują, że już kiedyś istniała technologia dzięki, której takie cuda były dokonywane, ale najwyraźniej tej technologii nikt od tamtej pory nie zdobył, ani nie wypracował, a już tym bardziej naziści i to z bardzo prostego powodu. Do takich genetycznych eksperymentów potrzebna jest cała nowoczesna infrastruktura, komputery, super mocne mikroskopy elektronowe i cała masa przyrządów jakie nie istniały przed, ani tuż po wojnie. Organizm ludzki to nie jabłonka w, która można wszczepić gałązkę z innym gatunkiem jabłka i poczekać, aż wyrośnie.
No, ale co tam, upał nie tylko wzmaga fiksację Kwietnia, ale i doprowadza do tego, że tak prostej rzeczy jak zapamiętanie prostego tytułu książki nie jest w stanie zapamiętać. Książka nosi tytuł Fanfary i Werble, a nie Werble i Fanfary. Szczegół, ale jednak potwierdzający, że nawet w tak błahej kwestii Kwiecień dopuszcza się przekręcenia. A przecież ma tę książkę przed nosem.
A skoro ją ma to dziwne, że zamiast przepisywania i przeinaczania tekstu nie sfotografował w pełnym kontekście tego wyrwanego tekstu. Mogli byśmy przynajmniej poznać jego zamysł autora, a nie sugestię tego kretyna.
Przy okazji polecam jego starego bloga: http://riese.bloog.pl to dopiero jest kopalnia absurdu i obsesyjnego naciągactwa warta osobnego skomentowania.
Gall/

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
14 komentarzy:

 1. Kwiecień nie może się zdecydować czy Karol i Tomasz to agenci służb specjalnych, czy opłacani szpiedzy przez Klausa Mullera, czy donosiciele. Bo jedno wyklucza drugie. Kwiecień powinien skorzystać z koneksji w PiSie i swej erudycji na sali sądowej. Jak widać Kaczor się na niego wypiął i mu nie pomógł.Może Kamiński pomoże dzisiaj uratował immunitet. Kwiecień napisz o ułaskawienie do prezydenta. Jak prezydent się dowie o otwarciu wrót i nazistowskich eksperymentach nad wilkoludźmi to Cię ułaskawi i poprosi o wejścówkę do tajnej sztolni zanim wrota się otworzą. Jeszcze będzie Ci wdzięczny za uratowanie przed niechybnym wypaleniem przez słońce, zamrożeniem przez mróz i utopieniem przez armagedonowy potop.
  A na marginesie ciekawe ile Ci wlepili? Księgowa będzie musiała wydać całe oszczędności życia.
  Ty Kwiecień, a może Ty jesteś oszust matrymonialny? Może ta sprawa w sądzie to taki kit by księgową wziąć na litość i wyrwać od niej kilkanaście tysiaków? Tak robią własnie oszuści matrymonialni. Tworzą wokół siebie fałszywy obraz zaszczucia i kłopotów sądowych, a głupie baby dają i to grubą kasę. Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Kwiecień miał taki plan...

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje dla Tomka i Karola za usidlenie świra, a tak poważnie bo nie wierze że to wy Kwietnia podje..baliście jeśli chodzi o te firmy oczywiście. Kwietniu pletniu płacisz za swoją chorobę, już niedługo urząd skarbowy siada ci na dupsko - pomogłem znaleźć twoją dziuplę to już kwestia dni kiedy będziesz miał kontrolę, stale współpracuję z US Łódź żeby wpieprzyli ci taka kare, że się nie pozbierasz , prokuratura za sprawą Tomka też już działa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z dedykacją dla Pana Dariusza Kwietnia od kilku jego znajomych
  https://www.youtube.com/watch?v=zNNYsNUHO5w
  Panie Darku - pora chyba odejść ze sceny politycznej, jest Pan żenujący.
  Chłopaki z ZGE i Tomasz z Warszawy odwalili kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Księgowa będzie musiała wnioskować do służb o specjalny dodatek na spłacenie wszystkich kar jakie ten mitoman dostanie. Niemieckie firmy świra gnoją bo przesadza i szkaluje ale za polskie służby specjalne opłacają żeby z tematu trzeciej rzeszy robić w Polsce pośmiewisko. A nasze w tym czasie kradną to co jeszcze można ukraść....

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Tomku, to że chwilowo jest cisza, nie oznacza, że nic się nie dzieje. Co raz to szersze grona dowiadują się, jaką krzywdę im samym, a także w sensie ogólnym, wyrządza Pan Kwiecień. Myślę, że ten news to totalna bzdura, nie oznacza to jednak, że z nie jednym podmiotem ten mitoman po sądach nie będzie się bujał, bo MUSI w tym kraju wreszcie zamieszkać świadomość, że demokracja nie oznacza, że wszystko wolno. Że można bezkarnie nabijać ludzi w butelkę pier....c bzdury i czerpać z tego korzyści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=N9hrryEYZlw#t=405

   patrzcie cały film, ale w 6:45 kolega pokazuje ucięta lufę tego czołgu. To Kwiecień ją uciął brzeszczotem co się kiedyś chwalił. I to nie była Pantera tylko ten!

   Usuń
  2. i pogonił tą lufę na złom żeby mieć na kręgle :) :)
   (kręgiel- tanie wino, gra w kręgle- konsumpcja tegoż nektaru )

   Usuń
 6. DO DARIUSZA KWIETNIA
  Ty chuju jebany nie kpij z ludzkiego nieszczęścia! Ludzie w obozach przeszli piekło za życia, a ty łachmyto robisz z tego cyrk na kółkach. Obejrzyj ten film i jebnij się ciężką saperką w ten głupi wyłysiały łeb.

  https://www.youtube.com/watch?v=SBtjBIA3R8k

  OdpowiedzUsuń
 7. Darowi zeszła faza bo po postach na jego blogu ani śladu

  OdpowiedzUsuń
 8. No i gorzała wyparowała wpisy jak zwykle usunięte. Za to pojawił się kolejny znów o dzikich ludziach:
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/06/jorgen-klaus-1943-pamietniki.html

  Kwietniowi jak widać upał coraz mocniej się rzuca na mózg. książka opisuje ludzi zmordowanych pracą, zarośniętych i głodnych, a nie jakieś jak to on ciągle sugeruje stwory hybrydy.

  OdpowiedzUsuń
 9. O nie Panie Kwiecień...TO TWOJE NAZWISKO ZDRADZA POCHODZENIE ŻYDOWSKIE !!! to proste i miałem napisać to dawno.

  http://pl.gloria.tv/?media=356438

  fragment:

  "azwiska – pochodne imienia Abraham (ojciec narodu żydowskiego) np. Abramowski, Abramski, Abramowicz itp.

  nazwiska od nazw miesięcy i dni tygodnia – typu Poniedzielski, Czerwiński, Lipski albo będące wprost nazwami miesięcy lub dni tygodnia – Maj, Poniedziałek, Środa itp.

  wszelkie nazwiska na „nowo” – typu Nowak, Nowicki, Nowakowski itp.

  nazwiska „z dobrej woli”, np. Dobrowolski,

  nazwiska od „krzyż”, np. Krzyżanowski, Krzyżowski, Krzyżak

  nazwiska od „nawracania się”, np. Nawrocki, Nawrot itp.

  Pisał też o przypadkach z czasów zaborów, kiedy dokonując przymusowej rejestracji Żydów nieposiadających rodowych nazwisk, urzędnicy nadawali takie, jakie przyszły im w danym momencie do głowy, często z gatunku tych pospolitych typu „Słoma”, „Woda”, „Guma” (po wojnie ich odpowiednikami stały się np. „Śledź”, „Dusza”, „Światło”) itp. Albo pochodzące od nazw miast lub regionów – typu Poznański, Wojewódzki, Gdański, Warszawski itp."

  nie mogę wytłuścić tego fragmentu to niech to moderator zrobi:

  nazwiska od nazw miesięcy i dni tygodnia – typu Poniedzielski, Czerwiński, Lipski albo będące wprost nazwami miesięcy lub dni tygodnia – Maj, Poniedziałek, Środa itp.

  Dariusz Kwiecień = Żyd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem już o tym jakiś czas temu na swoim forum punktując wszystkie semickie cechy Kwietnia tak pod względem osobowościowym jak fizycznym:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7042#7042

   Usuń
  2. to fajnie, nie widziałem tego jednak warto było przypomnieć

   kolejna sprawa, dlaczego mam wrażenie że go wybielacie wmawiając ludziom że to tylko pijak i chory psychicznie oszust ? skoro stosuje WSZYSTKIE metody wywiadowcze np używa trzynastu technik zwalczania prawdy wg Davida Martina. Mamy doczynienia tutaj z dezinformacją PSYOPS (operacje psychologiczne).

   orginał:
   http://www.proparanoid.net/conspiracy.htm

   https://marucha.wordpress.com/2010/04/28/dezinformacja-i-dezinformatorzy-wytnij-zachowaj/

   Zasady te są używane głównie przez przywódców i silnych graczy albo organizatorów przestępczych spisków i akcji tuszowania prawdy.

   1. Nie widzieć, nie słyszeć zła, nie mówić o nim.
   2. Udawaj niedowierzanie i oburzenie.
   3. Stwórz pogłoski.
   4. Wykorzystuj wątłe argumenty.
   6. Uderzaj i uciekaj.
   7. Zakwestionuj motywy.
   8. Powołaj się na autorytet.
   9. Udawaj głupka.
   10. Mów, że oskarżenia oponenta to stare sprawy.
   11. Ustanów odwroty i odwołuj się do nich.
   12. Zagadki nie mające rozwiązania.
   13. Logika Alicji w Krainie Czarów.
   14. Domagaj się kompletnych rozwiązań.
   15. Naginaj fakty do innych wniosków.
   16. Znikające dowody i świadkowie.
   17. Zmieniaj temat.
   18. Rozbudzaj emocje, antagonizuj i podpuszczaj przeciwników.
   19. Zignoruj prezentowane dowody i domagaj się dowodów niemożliwych.
   20. Fałszywe dowody.
   21. Wezwij Sąd Najwyższy,
   22. Stwórz nową prawdę.
   23. Stwórz większe zamieszanie.
   24. Uciszaj krytyków.

   itp itd jest tego sporo a Kwiecień tutaj ZA BARDZO PASUJE W SCHEMAT i to nie jest TYLKO taki sobie zwykły pijak i żyd

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.