poniedziałek, 9 czerwca 2014

Na dwoje babka wróżyła czyli albo prawda, albo mit, oraz budujące tajemnicze listy, mamo tato chwalą nas, nie poddawaj się!

Eksperymenty Hitlera w Puszczy Białowieskiej ..

Oczywista bzdura do entej potęgi zrodzona w umysłach, albo chorych mitomanów, albo rządnych sensacji dziennikarzy chcących napędzić sobie poczytność swego szmatławca. Ale Kwiecień od razu podchwyca temat i ani nie dementuje, ani nie broni tej bzdury, za to pisze tak by podtrzymać mit sensacyjności doniesienia od czego jak wiemy jest specjalistą:
Kolejne sensacje publikuje BBC , źródło info TV Toya  Łódź , ciekawe kto namieszał dziennikarzom w głowie lub otworzył oczy .
I weź bądź mądry i domyśl się co ma ten nasz nawiedzony mitoman bardziej na myśli, czy to, że to brednia, czy to, że prawda otwierająca dziennikarzom oczy?
Najlepiej napisać tak by może kiedyś z tej bredni zrobić kolejny temat. 

Po długiej nieobecności na swym pinokiowym blogu nasz wielki naczelny mitoman IIIRP wysilił się pochwalić relacją ze spotkania z jakimś wyimaginowanym oczywiście pułkownikiem pisząc, że tajemnice trzeciej rzeszy są bezpieczne dzięki jakoby chciwym odkrywcom. 
Bynajmniej jest zupełnie na odwrót bowiem owi chciwi odkrywcy więcej mogą w rzeczywistości odkryć niżby się wydawało. Fak, że nie zawsze to co znajdują trafia we właściwe ręce lub opinia społeczna się dowiaduje, ale zapewne jeśli trafili by coś naprawdę nie do udźwignięcia, że tak określę dowiedzieli byśmy sie na pewno o tym.
Zać tajemnice trzeciej rzeszy są bezpieczne dzięki takim jak Daruś Kwiecień, który wodzi wszystkich zidiociałych naiwniaków za nos obiecując od kilku lat wyjawienie prawdy o Riese, a gdy przychodzi co do czego to pisze na swym blogu jak dziś w pijackim amoku i schizie kolejne dwa posty o absurdalnej treści, które owej prawdy o Riese, ani trzeciej rzeszy bynajmniej nie odkrywają, a wręcz przeciwnie ją zakłamują i robią z tematu małpi cyrk. A właściwie nie małpi bo cyrk z PRADAWNYMI BESTIAMI na wpół ludźmi na wpół hybrydami.
I to jest odkrywanie tajemnic według Dariusza Kwietnia. Poczytać coś na necie, zacytować jedno zdanie całkowicie fałszujące obraz nazistowskich dążeń i zapowiedzieć: Niebawem nowe historie spisane w całej Polsce jednak najwięcej związanych z Riese .
Nie możemy się doczekać! Pewnie będzie kolejne DVD lub kolejna absurdalna audycja? Czekamy!


List jak list, historia jak historii takich wiele nic specjalnego. Od takich historii roi się w całej literaturze drugowojennej. No, ale jak się nie ma co pisać to się przytacza jakąś historię nie koniecznie z listu lub emaila tylko z literatury, przerabia się miejsce i czas i tekst na bloga gotowy. Tekst, który gdyby faktycznie pochodził z jakiegoś listu? raczej chyba emaila bo kto znałby adres naszego odkyfcy by pisać listy, to powinien znaleźć się w komentarzach, a nie na skrzynce pocztowej. 
Tak sobie tylko gdybam, bo gdyby historia była prawdziwa to jej autor zapewne zechciał by się nią podzielić na forum publicznym, a nie pisać do zjeba, który nie wiadomo czy to opublikuje. Ja tam gdyby mi babcia takie rzeczy opowiadała uznał bym, że jeśli już to wypadało by i nawet należało by opisać ją w komentarzu by wszyscy ją poznali, a nie pisać do Darusia. 
Dla tego myślę, że historia zaczytana, przerobiona i wstawiona na blogu jako zapchaj dziura, której notabene celem jest rzucić światło na fakt? że w Ludwikowicach produkowano pociski do broni?
Ale czy tak było dowiemy się na co liczę z komentarzy pisanych przez bardziej obeznanych ode mnie znawców.Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA13 komentarzy:

 1. Jako pierwszy komentarz pozwalam sobie przekleić jeden z poprzedniego tematu jednego z naszych czytelników, który napisał go zanim ja opisałem te najnowsze tematy:

  tabletki przestały działać i kolejna dawka urojeń
  zacytuje :

  Przez kilka dni jeździłem po dolnym śl ukazując politykom na co wydaję się dotacje z urzędu marszałkowskiego , pan pułkownik był bardzo rozczarowany tym co zobaczył oto jego słowa -

  -Tajemnice Trzeciej Rzeszy jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne i to dzięki naszym przekupnym i chciwym 'odkrywcom ' .... słowa bez komentarza

  Kwiecień zrozum schizolu, gdybyś ty stwarzał choć cień zagrożenia dla wyjaśnienia i odkrywania prawdy o Riese i trzeciej rzeszy dawno już byś wąchał kwiatki od spodu dwa metry pod ziemią. Nikomu tego nie życze ale taka jest prawda. To samo tyczy się Figla. Gdyby stwarzał cien zagrożenia dla środowisk post nazistowskich i niemieckich służb już by dawno nie żył. Te brednie o nieudanych atakach. 10 lat już Figla ścigają i nie mogą go zabić... Brednie następnego schizofrenika.

  Wystarczy posłuchać audycji pierwszych badaczy Riese, jak mordowano im świadków. Niezależnie od narodowości, włącznie z Niemcami. To było prawdziwe zagrożenie dla wyjaśnienia prawdy i zostało zlikwidowane. Ludzie przypłacili to życiem. Ludzie którzy wiedzieli naprawdę dużo.

  A ta zgraja karierowiczów i żadnych pieniędzy specjalistów ?

  witkowski, kwiecień, figiel, zagórski
  ANO Kwiecień, Figiel, Witkowski i Zagórski żyją i mają się dobrze ponieważ temat trzeciej rzeszy sprowadzają do mitomaństwa i groteski.
  Z tego niezły kabaret można by nakręcić i w to gra służbom specjalnym republiki niemieckiej
  gdyby stwarzali zagrożenia dawno by zgineli, jak pierwsi świadkowie którzy wiedzieli naprawdę dużo zgineli z rąk służb specjalnych post nazistowskich

  OdpowiedzUsuń
 2. wiem że nie ta tematyka bloga, więc nie musi ten komentarz być wyświetlony. Sprawę mam do Tomasz Sidora, gdyż czytam jego forum także.

  http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Bedzie-kolejny-dzien-wolny-od-pracy-Zaczyna-sie-dyskusja,wid,16666346,wiadomosc.html

  Zaczyna się usuwanie świąt narodowych i zastępowanie ich komuszymi świętami. Mi wcale nie chodzi o to czy dni takie jak 11 listopada są wolne i nie trzeba pracować. Chodzi o to, żeby Polak zapomniał o tych świętach, o swojej Polskości chodząc właśnie do pracy. Wcale się nie zdziwię, jak powstanie niedługo kolejny pakt podobny do paktu Ribentroph - Mołotow! Ludzie obudźcie się! Polska jest sprzedawana, a na dodatek tego Polacy stopniowo pozbawiani są swojej Polskości! Przecież to obrazek z zaborów. Pewnie niedługo zamienią Hymn Polski na jakiś utwór Bethowena! A nasz Orzeł zamiast na czerwonym godle, będzie otoczony gwiazdkami... Tomek napisz coś na ten temat na forum i niech jak najwięcej ludzi to zobaczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakaś kurwa wymyśliła, że 11listopada można zamienić na 4 czerwca, a dla czego nie 1 maja, który jest pieprzonym komunistycznym świętem lub któreś kościelne święto jakich pełno?
   Od dawna piszę, że Polakami rządzi mniejszość wiadomego pochodzenia i to stanowi dla Polski i Polaków zagrożenie. Ludzie już to zdążyli zauważyć, ale na razie tylko się tej chucpie i potajemnej okupacji przyglądają pomni wydarzeń w okresu międzywojennego w Niemczech. A jak było w Niemczech w tamtym okresie poprzedzającym wojnę i Holokaust wszyscy wiedzą. W całej Europie owa mniejszość rozpleniła się we wszystkich strukturach życia społecznego, urzędniczego i politycznego, a przede wszystkim gospodarczego doprowadzając dany naród do kryzysu i konfliktu z innymi narodami. Zawiłe to dzieje historyczne, ale prawda jest taka, że na powrót zaczyna się to dziać znów w Polsce i innych krajach Europejskich.
   W Polsce prowadzona jest polityka destrukcji wartości narodowych, kulturowych i politycznych między innymi przez takie pomysły jak zlikwidowanie święta 11 listopada, stawiania tęczy przed kościołem, czy lansowanie w mediach anty Polskiej propagandy przyjaźni z tymi, których de facto naród Polski nie znosi z racji ich ogólnej polityki wobec innych państw.
   Po II wojnie światowej jedyne co osiągnęliśmy to kruche pozory wolności oparte o równie wątpliwe koalicje z zachodem. jesteśmy tak samo jak przed wojną za sprawą głupich lub zdradzieckich przywódców totalnie bezbronni i biedni, zadłużeni i ogłupieni fałszywa propagandą względnego pokoju, za co odpowiadają wszystkie komunistyczne i post komunistyczne władze bez wyjątku.
   Nie udało się zniszczyć Polaków zaborami siłą i przemocą, drugą wojną światową to ktoś wpadł na pomysł by ja zadłużyć i wcielić do ogólnej struktury w, której ich tożsamość narodowa będzie z roku na rok niszczona i usuwana w cień. A tożsamość narodowa to pamięć o prawdziwych patriotach, a nam się w to miejsce wtrynia pamięć o zbrodniarzach komunistycznych i proponuje zlikwidowanie jednego z najważniejszych świat.
   Ja mówię to się nie uda i źle skończy dla tych co ten "plan" realizują.

   Usuń
 3. Widać że ludzie z którymi Kwiecień ma do czynienia pośrednio lub bezpośrednio zaczynają się budzić z letargu i mieć na niego wyjebane. Skoro Pinokio stwierdza że woli swoje hybrydy i wilkołaki które są dla niego przyjemniejsze od niejednego poznanego człowieka to musi być coś na rzeczy. Krótko mówiąc wszyscy zaczynają mieć dosyć jego urojonych bredni. Inną opcją jest jeszcze możliwość że kolejny raz kogoś wyjebał i sobie wkręcił że to on jest pokrzywdzony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem,że to niezwiązane z tematem ale kurwa rece opadaja. Polska bedzie płacic co miesiac po 100 euro żydom na całym swiecie ocalałym w holocauscie. Obliczono że chodzi o 50 tys ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to link bo zapomniałem dodać http://wgospodarce.pl/informacje/13851-polska-wyplaci-odszkodowania-za-holocaust-polska-a-nie-niemcy

   Usuń
  2. a skurwysyńskie powtarzam SKURWYSYŃSKIE reżimowe media cały dzień pierdolą o kierowcy który piracił w Warszawie. Jebany temat zastępczy który łyka co 2-gi peliks. Znaczące tematy dotyczące naszej Ojczyzny są perfidnie tuszowane. Jebać żydowską sitwę !!!!!!!!!

   Usuń
  3. Mają kolejny rozdmuchany temat, który posłuzy im do uzasadnienia kolejnych podwyżek za mandaty i wstawienia na ulice jeszcze większej liczby kamer. za komuny mieliśmy 100 razy więcej swobody niż teraz. Wtedy brałeś plecak, graty i jechałeś w Polskę i żaden komuch nie wiedział gdzie jesteś. Mogłeś jeździć po kraju i nigdy nie być namierzonym. teraz masz telefon i miliony kamer na ulicach i co ulica patrol policji. Dojdzie kurwa do tego, że całkowicie kurwy zlikwidują płatność żywym pieniądzem i wtedy nikt nie będzie miał wolności. Gdzie nie zapłacisz kartą tam Cię namierzą, sprawdzą gdzie byłeś i ile czasu byłeś poza domem. I o to kurwa walczyłem z tą jebaną żydokomuną?

   Usuń
  4. Zapomniałem wam napisać czego większość z was jeszcze nie wie, że w ciągu kilku lat każdy z was będzie miał w domu tzw. inteligentny licznik prądu. Operator będzie mógł wam wyłączyć w każdej chwili energię jeśli spóźnicie się z płatnością i będzie wiedział czy jesteście w domu czy nie, jaki program w TV oglądacie, i jakie urządzenia w danej chwili używacie. I za to wszystko będziecie płacić jak z resztą teraz nie Polskiej firmie tylko zagranicznej, która tak was wyprognozuje, że sam diabeł nie dojdzie ile faktycznie powinniście płacić.

   Usuń
  5. O tych licznikach było info rok temu w necie.
   Chodziło o prywatność ludzi http://www.uwazamrze.pl/artykul/1005857.html?print=tak&p=0

   Usuń
 5. http://www.natgeotv.com/pl/eksperymenty-hitlera-w-puszczy

  Na dwoje babka wróżyła czyli albo prawda, albo mit, ale tak krytyczne stwierdzenie że to bzdura ;-) ... chyba nie powinno paść

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I masz babo placek. Poczekamy do premiery i zobaczymy jakie to eksperymenty. jeśli się okaże, że Niemcy wyhodowali czupakołaka to se chyba palnę w łeb.

   Usuń
 6. Oglądał ktoś ten cały film w końcu o eksperymentach w Białowieży?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.