wtorek, 20 maja 2014

Zawiadomienie o przestępstwach dokonywanych przez Dariusza Kwietnia 20 maja 2014

Jak powiedziałem tak zrobiłem.
Złożyłem w sumie 6 zawiadomień o jego przestępstwach. Dzięki temu, że dysponuję kopiami starych materiałów z jego kanału na YT oraz kopiami wszystkich wpisów z jego bloga mogłem złożyć zawiadomienie dotyczące też starych wybryków i jego niebezpiecznych działań. Wszystko to co opisałem we wstępie zawiadomienia ma rozwinięcie , uzasadnienie i wsparcie materiałami dowodowymi w postaci scanów stron jego bloga i kopi filmów pokazujących jego przestępczą działalność. Całość w postaci sześciostronnicowego pisemnego zawiadomienia w raz załączoną płytą DVD na, której zgrane były materiały dowodowe złożyłem dziś w biurze podawczym komendy policji warszawa Praga Południe.
Zapewniam, że materiały dot. narażania bezpośredniego życia innych osób są mocne, więc spodziewam się poważnej z tego sprawy.
Tomasz Sidor prestissimoLIVE

DODATEK 1

Jeden z naszych czytelników złożył zawiadomienie do Ministerstwa Finansów o domniemanej nielegalnej działalności finansowej Dariusza Kwietnia.

Nie ulega wątpliwości, że materiały Kwietnia są od dwóch lat w sprzedaży na internecie. Za pewne Kwiecień czerpie z tego dochody. A skoro tak to musi płacić i podatki i ZUS i mieć działalność gospodarczą. No bo jakieś zasady rozliczeń między nim, a czary mary i innymi, którzy handlowali jego materiałami muszą istnieć. I to myślę, że będzie sprawdzone.
Za jakiś czas następnym będzie Zagórski i okaże się czy przez te wszystkie lata wykazywał cały dochód ze swej działalności.


Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA


109 komentarzy:

 1. Przyszla kryska na matyska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O rok za późno. Mógł kogoś już dawno pozbawić życia oprowadzając po niebezpiecznych miejscach. Może jak mu się prokurator dobierze do skóry to przynajmniej skończy się ten nielegalny proceder wodzenia ludzi za nos i narażania ich życia. Kwiecień nic nigdy nie pokazał za co należał by mu się szacunek, Nic nie odkrył i nic nie wyjawił takiego czego znawcy tematu by nie znali. W dodatku rzucił negatywne światło na prawdziwych pasjonatów eksploratorów. Kwiecień to szkodnik i mąciciel. Zapomniałem, błazen i komik.

   Usuń
  2. Szacun Tomku. Twoje poświęcenie i zaangażowanie w słusznej sprawie jest godne podziwu. Mam nadzieje że w końcu to konfabulujace bydle zostanie utrącone. Koniec jego szkodliwej i podłej działalności jest bliski. Oby został ukarany za wszystkie szmatławe intrygi a w szczególności za bezpodstawnie podłe ataki na Twoją osobę oraz innych ludzi dobrze mu życzących. Następny w kolejce powinien być Zagórski, promujący i wspierający takie sparszywiałe dno. Życzę powodzenia.

   Usuń
  3. Intrygi jak intrygi, ale być może jak go wezmą w obroty to może zaprzestanie organizowania niebezpiecznych wycieczek i komuś się życie uratuje.

   Usuń
 2. A pamiętasz film jak ze sztucera z synem walił w lesie? Na bank nie mają pozwolenia na broń, kto w ogóle im ostrą amunicję udostępnił i broń - jakas nieodpowiedzialna osoba, jaka zmoczy dupsko przez bałwana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam Kwiecień kiedyś wstawił film, na którym strzelał z ostrej poza strzelnicą, ale go usunął. Za to była by niemała grzywna lub nawet kara.

   Usuń
 3. Policja zanim to wszystko ogarnie to minie troche czasu, pomyslcie ile godzin trzeba poswiecien n ate filmiki i “wyklady”, plus lektura material, odsluchy nagran…
  Wiem jedno - oni wpierdola buty ze smiechu przy tym czubie i jego wybrykach, ale na pewno utraca skurwiela.
  Bedzie mial pewnikiem wjazd kryminalnych na madziowa chate, potem trzepansko u jego parobasow, kontrole w frajerow ktorzy go promowali, zaplaca za swoja glupote, ignorowanie ostrzezen i brak odpowiedzialnosci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może wreszcie dotrze do ludzi, że Kwiecień to zwykły oszust i naciągacz. W jego audycjach nie ma nic konkretnego. Jak to Gall napisał 100% bełkotu i 100 wątków oderwanych od siebie i niedokończonych. Kwiecień nie ma zdolności do rozwinięcia żadnego tematu, więc gdy mu w danym brakuje kontynuacji wchodzi na inny i robi się z tego niepowiązany bełkot. Tylko matoły tego nie zauważają bo gdyby któremuś zależało na dogłębnym zapoznaniu się z dowolną wypowiadaną kwestią Kwietnia to to zauważyli by, że żadna nie jest rozwinięta. Kwiecień robi te swoje audycje jedynie ślizgając się po tematach.
   A co do zgłoszenia popieram. Niebezpiecznego psychopatę należało by izolować i poddać przymusowemu leczeniu. Bo Kwiecień nie jest normalny, a ten blog w 100% to udowadnia.

   Usuń
 4. Obawiam sie tylko jednego-wsrod czubow najscie policji moze go uwairygodnic jako niby przesladowanego ze strony wladzy. Zrobi kolejny program u Zagorskiego gdzie przedstawi sie jako ofiara rezymu przesladowana niby za "odkrywanie tajemnic" i nachodzona ze wzgledu na posiadanie "wiedzy tajemnej". Paranormalne czuby beda “och-achowac” I “trzymaj sie D~arek, jestesmy z toba” po czym rzuca sie na jego plyty jako na sekretna wiedze z ktora walczy policja.
  :)


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma obawy, tak się nie stanie bo ja wszystkiego dopilnuję by tak się nie stało i by poniósł wszelkie możliwe konsekwencje swej przestępczej działalności. Ludzie muszą pojąć i kiedyś pojmą, że to oszust i wydrwi grosz gotowy narazić ludzkie życie na niebezpieczeństwo byle stworzyć wokół siebie aurę największego autorytetu od tajemnic Riese. Mam nadzieję, że przy okazji poniosą konsekwencje też ci co pomagali mu organizować te wszystkie wycieczki. Bo wiadomo, że niektóre z nich były udziałem i innych osób.

   Usuń
 5. Działalność Kwietnia jest skandaliczna. Dziwne, że nikt do tej pory nie zainteresował się tym osobnikiem wcześniej. Oprowadzanie wycieczek gdzie są dzieci po jakiś nieutartych szlakach i to bez zezwolenia jest stwarzaniem bezpośredniego zagrożenia dla ich życia. Kwiecień nie mając odpowiedniego przeszkolenia nawet by nie wiedział jak się zachować w razie jakiegoś poważnego wypadku. Do tego trzeba przejść szereg specjalistycznych szkoleń, a ten osobnik ma tylko co najwyżej powierzchowną wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy o ile w ogóle ją ma. Trzeba być skończonym idiota by organizować tego typu jak on wycieczki bez odpowiednich zezwoleń. Gdyby komuś coś się stało na jednej z nich to miałby murowane kraty. A może się już stało tylko o tym nie wiemy? Ja słyszałem, że na jednej jakiś chłopak nadział się na wystający pręt i pokaleczył. Podobno trafił do szpitala. Szczegółów nie znam bo czytałem to na YT. Może ktoś coś wie o tej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecień ma przecież zawiasy, a nielegalną działalność przewodnika uprawiał w trakcie ich trwania. No to mamy Kwietnia z głowy na długi czas. Ku chwale ojczyzny.

  OdpowiedzUsuń

 7. No nie jest to takie pewne a sanki jesli nie sa z tego samego paragrafu to nie koniecznie na nich zjedzie, ale moze, fakt.
  Zobaczymy co powie na to to bydle, na razie zmaknal mode ale dlugo nei potrwa jak znow czyms zablysnie.
  Kopiec kreta, co za debil patentowany hehehe.

  OdpowiedzUsuń
 8. dobra wiadomosć urzad skarbowy już namierza tego skur,,,,iela i jego znajomych i ich firemki

  OdpowiedzUsuń
 9. Tomek lub Gall podajcie maila to wyślę Wam do publikacji pismo w sprawie działalności z Ministerstwa Finansów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 10. naskrobałem wcześniej to pismo w kształcie roboczym opublikowałem kilka dni wcześniej w komentarzach, to jest pismo w sprawie ruszenia lawiny kontroli czyli przekazania sprawy konkretnej jednostce która przetrzepie darmozjadów ... jak to Kwiecień zawsze gada,,,, tej sprawy się już nie da zatrzymać !!!

  Tak Kwiecień tej sprawy się już nie da zatrzymać !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maile dostałem zapoznam się w ciągu godzinki dwóch bo mam tu jeszcze coś do ogarnięcia.

   Usuń
  2. To co mi wysłałeś jest tylko potwierdzeniem przekazania informacji o jego działalności do departamentu Administracji Podatkowej.

   Usuń
 11. jeszcze trzeba sprawdzić jak można spowodować żeby była możliwość nałożenia przez sąd obowiązku badań psychiatrycznych
  w jakich przypadkach można coś takiego zgłosic co musi dana osoba zrobić, żeby sąd mógł pozytywnie przyjąć wniosek o badania psychiatryczne

  koniec tych publicznych bredni,

  jeśli ktoś ma materiały w których flachowiec propaguje nazizm, był świadkiem głoszenia treści nazistowskich, faszystowskich, został w jakikolwiek sposób skrzwydzony prosimy o informację : sobon@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadania psychiatryczne są obowiązkowe w przypadku gdy ktoś łamiąc prawo zagraża życiu innym osobom.

   Usuń
  2. Badania psychiatryczne są obowiązkowe w przypadku gdy ktoś łamiąc prawo zagraża życiu innym osobom. Tak więc Kwiecień musi je przejść i to w ośrodku zamkniętym.

   Usuń
 12. No to parobas dostal to na co pracowal, zobaczymy jaka bajke wcisnie swoim kultysta.
  Nagle wezwanie do NSR?
  :)

  OdpowiedzUsuń
 13. następny w kolejce jest Zagórski, a potem firmy i osoby które współpracują lub współpracowały z Dariuszem Kwietniem będą prześwitetlone przez wszystkie organy i służby ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. mam pomysł jak zbojkotować każde następne publiczne wystąpienie. Jeszcze przed wystąpieniem Kwietnia zawiadamiać , izbę skarbową, prokuraturę, urząd miasta, ministerstwo kultury i wszystkie podległe jednostki pisać donosy prześwietlać działalność wszystkich osób i firm które będą chciały współpracować z Kwietniem. Jak do takiej firmy jeszcze przed wystąpieniem Kwietnia wpadnie niezapowiedzianie jedna lub druga kontrola to się wszystkim odechce zapraszania tego cepa co głosi takie idiotyzmy

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiedzi
  1. dla mnie bomba te działania!!, a ze nie pozostanę( pozostałem) tylko na pochwałach to w ciągu 2 dni wrzucę mój mały donosik dotyczący publicznego obnażania się ( nie tylko chodzi mi o fotki na tym blogu) oraz promowania wychwalania gestów faszystowskich

   Usuń
  2. brawo!! dorzucę jeszcze coś w ciągu dwóch dni- takie dwa małe donosiki o publicznym obnażaniu się oraz gestach i czynach wychwalających faszyzm

   Usuń
  3. To, że zahajlował w towarzystwie i pokazał siusiaka liściom to nie jest chyba temat dla prokuratury. Co innego gdyby zrobił to publicznie. Niemniej obciach jest obciachem i to dla niego jest wstyd.

   Usuń
  4. Poczytajcie komentarze na blogu Kwietnia. Niektórzy trafnie wytykają mu jego debilizmy.

   Usuń
  5. chyba Gall zapomniałeś co wspominał Karol jak się kiedyś nawalił i latał goły za jakąś panienką, a to chyba już jest sprawa

   Usuń
 16. Zaczyna sie jednostronna kanonada jak pod Verdun. Kwiecien z madzia cali obsrani chowaja sie w ziemiance ale nie ma bezpiecznego miejsca, teraz bekna za te walki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Art. 238. Kto zawiadamia o przestępstwie lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Jeżeli zarzuty zostaną oddalone osoba która jest podmiotem donosu może odbić piłeczkę powołując się na artykuł kk.212

  Takie pismo z urzędu skarbowego nic nie znaczy bo dostaje je każdy donosiciel.

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zona-z-sasiadem-doniosa-do-skarbowki-2568158.html.

  Przy okazji warto znać podstawy handlu. Nie można podwójnie opodatkować Kwietnia i księgarni jako że automatycznie od każdej sprzedanej płyty i książki jest odprowadzany podatek VAT. To czy go płaci Kwiecień nie ma znaczenia bo nie musi po prostu. To jak jest rozliczany jest rozpatrywane już na zupełnie innych zasadach autorskich które nie mają nic wspólnego z Urzędem Skarbowym. Złożyliście donos na opodatkowane płyty DVD czyli bezpodstawnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co jeśli ktoś domniemuje, że ktoś czerpie dochody i ich nie wykazuje i nie wie, że osoba podejrzewana ma wszystko ok? Nie znam się na tym prawie, ale z tego co wiem kwota wolna od podatku to jakieś 3.5 tysiąca złotych w skali roku. I każdy dochód powyżej tej kwoty winien być wykazany. Po drugie Kwiecień sprzedaje swe książki i DVD po każdej prelekcji, a to jest działalność handlowa na, którą trzeba mieć zarejestrowana działalność i kasę fiskalną. To samo tyczy się wszystkich jemu podobnych oszołomów co działali przy Zagórskim i sprzedawali swe książki na jego imprezach.
   Co do zawiadomienia jakie złożył nasz czytelnik nie znam treści bo mailem dostałem tylko to co jest w dodatku 1.
   Gdybym to ja składał takie zawiadomienie, dotyczyło by ono właśnie tej kwestii czy przychody Kwietnia z tej sprzedaży jaką prowadzą mu inni są większe niż kwota wolna od podatku, czy Kwiecień ma jakieś umowy z tymi sprzedawcami i jaka jest faktyczna ilość sprzedanych jego materiałów. To wszystko US bardzo łatwo jest w stanie sprawdzić poprzez sprawdzenie wpływów na jego konto.
   Dla tego ja zaczekał bym w ogóle z takim zawiadomieniem do czasu, aż wyjaśnią się kwestie przeze mnie złożone na policji.
   Możemy naszego czytelnika zapytać czego dotyczyło jego zawiadomienie?

   Usuń
  2. "Po drugie Kwiecień sprzedaje swe książki i DVD po każdej prelekcji, a to jest działalność handlowa na, którą trzeba mieć zarejestrowana działalność i kasę fiskalną."

   Tak tutaj już nie płaci podatku VAT jak wydawnictwo i to już jest nielegalne. Tutaj faktycznie on jest sprzedawcą. Pewnie istnieje kwota wolna od podatku. Dlatego z urzędem skarbowym bym się wstrzymał bo to broń obosieczna i oni tylko patrzą aby kasę wyciągnąć nie tylko od podatnika. Mają prawo też nałożyć grzywnę za fałszywy donos. Na tych sprawach trzeba się znać bo można sobie samemu zaszkodzić.

   Maksymalny dochód osoby fizycznej niepowodujący obowiązku zapłacenia podatku PIT za 2013 rok wynosi 3091 zł i osobiście wątpię czy tyle płyt sprzedał aby to przekroczyć. Jeśli nikt nie ma na to dowodu że było inaczej to sprawa przegrana.

   Usuń
  3. No to dla tego te kwestię postanowiłem pozostawić na później, ale skoro ktoś to już zrobił to poszło.
   Tez mam wątpliwości czy sprzedał tych płyt i DVD tyle, ale wszystko jest możliwe. Przecież to gówno sprzedawane jest nie tylko na jego imprezach, ale jak się domyślam na stoiskach na imprezach Zagórskiego. To, że Zagórski wycofał się z promowania jego osoby fizycznie nie oznacza, że nie kładzie jego książek na swych straganach przy każdej imprezie. Tego nie wiem bo nie bywam na tych spędach, ale dla Zagórskiego ważne jest ile się sprzeda badziewia, a nie jakiego.

   Usuń
  4. Tak jak napisałem wcześniej, podatek jest opłacony od sprzedanych książek i płyt. Ktoś kto sprzedaje książkę na straganie tez ją kupuje skądś np od hurtowni i tutaj już zapłacono podatek...chyba ze książki albo płyty się ukradnie albo spiratuje. Kwiecień jako "autor" ma do nich prawo i choćby nie wiem jakie bajki opowiadał prawo handlowe jest po jego stronie. Tutaj niewiele wygracie albo nic. To tak jakby składać donos na sprzedawce truskawek przy drodze. Co innego jakby miał działalność gospodarczą wtedy jest łatwiej. Każdy sąd odrzuci tą sprawę z braku dowodów na przekroczoną kwotę. Co innego Zagórski. Proponuje bardziej się skupi na tym jakie stwarza niebezpieczeństwo z bronią itp. Jeśli chcecie bawić się z Urzędem Skarbowym potrzeba porady prawnej.

   "To wszystko US bardzo łatwo jest w stanie sprawdzić poprzez sprawdzenie wpływów na jego konto. " - Tylko w przypadku zgody prokuratury dla osób prywatnych. Skarbówka ma prawo zajrzeć tylko do Twojego konta związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, pod warunkiem, że im je udostępnisz(a nie musisz tego robić). Wtedy mogą oni wystąpić do banku z wnioskiem o ujawnienie, ale bank również nie koniecznie musi ten wniosek uwzględnić.

   Usuń
  5. No to dla tego mówię, że sprawa wymaga odrębnego sprawdzenia. Czyli ile Kwiecień uzyskał dochodu z tych sprzedaży i czy cała ta sprzedaż jest w świetle prawa prawidłowo prowadzona.

   Usuń
  6. Zapytam wszystko swojej księgowej to będę wiedział co tu gadać niepotrzebnie.

   Usuń
  7. widać że tego posta pisała Madzia księgowa Kwietnia Brednia. Kochana Madziu ja wiem że próbujesz bronić swojego tarmosiciela,ale te brednie które tu wypisujesz ni jak mają się do rzeczywistości. Kwiecień będzie przetrzepany od A do Z. Ty zresztą też jako jego sponsorka

   Usuń
  8. Nie tego nie pisała żadna Madzia. To są proste logiczne prawa i może je sprawdzić każdy w przepisach. Z tego co sprawdzałem wszystkie przepisy obowiązują tak jak napisałem zupełnie bezstronnie opisując fakty. Mniej "trzepania" przed monitorem a więcej książek i nauki proponuje.

   Usuń
  9. Rozmawiamy tu o dość istotnej kwestii, NA KTÓREJ NIKT NIE MUSI SIĘ ZNAĆ, A NAWET DZIWNE BYŁO BY GDYBY SIĘ ZNAŁ, a ty chamie i prostaku wyjeżdżasz z tekstem // Mniej "trzepania" przed monitorem a więcej książek i nauki proponuje//
   Słuchaj mądralo z takimi tekstami to sobie możesz wyjeżdżać do członków własnej rodziny, a nie do nas. Widać, że zwolenniku Kwietnia w 100% odrobiłeś lekcje jaką ci dał w zwracaniu się do innych w normalnej rozmowie. Zakończyłeś z takimi tekstami konwersację na tym blogu.

   PS
   http://www.torun.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/_portal/120427728547c7d0254ca03/Informacja_o_pope%C5%82nieniu_przest%C4%99pstwa.html

   cytat:
   //Zgodnie z art 238 KK - "kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2//

   Tylko to się tyczy sytuacji gdy ktoś napisze na kogoś, że ten coś zrobił na co nie ma żadnych DOWODÓW. W przypadku Kwietnia jest ich tyle, że chyba tylko idiota mógłby w nie wątpić. Opisaliśmy je tu dość dokładnie.
   Tak więc zawiadomienia wszelakie do powyższych organów w dobrej wierze i z podaniem faktów wskazujących na popełnianie przestępstwa nawet jeśli okazały by się ostatecznie mylne, nie podlega temu przepisowi, bo nie można kogoś karać, że nie wiedział, że ktoś nie popełnia przestępstwa gdy wszystko na to wskazywało. Kwiecień posługuje się swym kontem do zbierania pieniędzy/wpłat za później organizowane wycieczki. Nigdzie nie pisze o rachunkach czy fakturach. Można więc z cała pewnością przypuszczać, że prowadzi działalność bez opodatkowania i takie zgłoszenie jest uzasadnione. Nawet gdyby się okazało, że na jego konto nie wpływały żadne pieniądze, a Kwiecień tylko dla picu pisał, że organizuje wypady i czeka na wpłaty, to organ skarbowy nie uzna takiego zawiadomienia jako przemyślne wprowadzanie go w błąd.

   Usuń
 18. Kwiecień przede wszystkim powinien beknąć za publiczne podżeganie ludzi przeciwko Tomkowi, Karolowi oraz innym osobom na forum publicznym ( audycja u Zagórskiego, jego blog oraz filmiki )

  Podżeganie polega na nakłanianiu innej osoby do popełnienia czynu zabronionego. Przez nakłanianie rozumie się namawianie, zachęcanie drugiej osoby do popełnienia przez nią czynu zabronionego. Namawiać można jednak nie tylko za pomocą słów, ale i w inny sposób. Za nakłanianie rozumie się zatem każdą czynność, która wywołuje w psychice drugiego człowieka wolę popełnienia czynu zabronionego. Podżeganie może być tylko i wyłącznie umyślne (tzw. zamiar bezpośredni). Podżegać można tylko indywidualną osobę (osoby). Tytułem przykładu, zwracanie się do tłumu może wypełnić znamiona publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A trochę tej kwestii nie rozumiem? Co masz na myśli? Kwiecień mnie obrażał i pomawiał, ale podżegał do przestępstwa wobec mnie? Możesz napisać co masz na myśli czyli jakie jego działanie bo może ja coś źle zinterpretowałem?

   Usuń
  2. Między innymi swego czasu gdy jeszcze żył dobrze z Karolem podżegał jego grupę do odwiedzin (wiadomo w jakim celu) u Ciebie w domu. Wystąpienie u Zagórskiego też było ze swego rodzaju podżeganiem Zagórskiego przeciwko Tobie czego wynikiem była audycja pełna pomówień, oszczerstw i kłamstw co jest przestępstwem, tym bardziej że było to zrobione na forum publicznym.

   Usuń
  3. To oto trzeba zapytać Karola. Co do audycji z Zagórskim to bez CIENIA WĄTPLIWOŚCI sprawa trafi na wokandę tylko jak niedawno napisałem niech najpierw wyjaśnią się te kwestie jakie złożyłem w zawiadomieniu bo to są odrębne tematy.

   Usuń
  4. zapomniałem dodać że publiczne wystąpienia przeciwko innej osobie są poniekąd psychicznym oddziaływaniem na odbiorców. Skutkiem tego mogą być pośrednie lub bezpośrednie ataki na daną osobę np. Kwiecień jedzie po Tobie publicznie u Zagórskiego, ogląda to jakiś świr, upierdala sobie coś w głowie bo uważa że kwiecien ma racje i zaczyna działać przeciwko Tobie, pośrednio lub bespośrednio

   Usuń
  5. No tak fakt jest faktem, że pomówienia Kwietnia czasem skutkują tym co napisałeś. PMcK jest tego najbardziej widocznym przykładem. Chłopak sobie przez pomówienia Kwietnia umyślił o mnie negatywne zdanie gdy tymczasem sam stał się ofiarą tego samego co ja.
   Kolejnym jest koniczyna bijący rekordy zidiocenia i maniactwa na moim punkcie, co było widać w jego emailach jakie ja zamieściłem w jednym z dawniejszych komentarzy, a potem on na blogu Kwietnia szczycąc się ich prostackim i kretyńskim poziomem.

   Usuń
  6. daleko szukać. W obronie Kwietnia powstał blog anty heiter gdzie jego wyznawcy odgrażali się Tobie i to dość ostro. Takie zachowania wynikają miedzy innymi z audycji u Zagórskiego gdzie Kwiecien płakał jaki on to biedny przez Ciebie. Odzew był szybki w postaci tego zjebanego bloga który założyli właśnie pierdolnieci obroncy kwietnia

   Usuń
 19. A Darek se pisze w najlepsze: " Gierłoz , Ketrzyn , Banie Mazurskie
  Nie spodziewałem się takiej ilości uczestników , to jest najazd .... Miało być 15 osób a jest przeszło 54 . Dajemy rade jak to mówi Madzia . Miejsce śmierci Wilhelma Todta to dzisiaj tzw szczalnia meneli , ale jest super ....
  Miejsce gdzie Speer został przydupasem Hitlera zobaczycie za trzy dni .
  Stacje gdzie Hitler 9 godz po zamachu witał Mussoliniego także zobaczycie , tylko jest małe kuukuuu to jest nie możliwe .....
  No i grobowiec w Baniach Mazurskich ....
  Tu debile słowem pisani , czyli nigdy nie byli i nie będą "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Parszywy pozer i przechwalca. Zobaczymy czy będzie taki przechwalczy gdy dostanie wezwanie na spowiedź i zarzuty spowodowania zagrożenia życia.

   Usuń
  2. Kwiecień jest skończonym idiotą i po raz kolejny daje na to dowód. Nie dość, że pisze jakimś mało zrozumianym bełkotem to jeszcze zafałszowuje dość znamienny fakt. Cytuję tego zjeba z jego bloga:

   http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/gieroz-ketrzyn-banie-mazurskie.html
   //Stacje gdzie Hitler 9 godz po zamachu witał Mussoliniego także zobaczycie , tylko jest małe kuukuuu to jest nie możliwe...//

   Kwiecień nieuku, analfabeto, schizofreniku i konfabulancie do głoszenia prawd historycznych trzeba mieć pamięć i wiedzę i przy okazji umieć myśleć logicznie tłuku tępy z obu stron.
   Zamach na Hitlera w Wilczym Szańcu przeprowadzony przez Stauffenberga miał miejsce o g. 12:45. W trzy godziny później Hitler lekko tylko poturbowany przyjmował Mussoliniego, a nie w 9 godzin jak debilu napisałeś. Wystarczyło wysilić nieco logikę i wiedzieć, o której miał miejsce zamach i pamiętać obrazy z chwili przybycia do Gierłoży Mussoliniego czyli za dnia. Gdyby Hitler przyjmował Mussoliniego jak kretynie napisałeś w 9 godzin po zamachu to była by to już noc, a wiemy, że Mussolini przyjechał za dnia i oglądał miejsce zamachu w świetle dziennym. LOGIKA I ZNAJOMOŚĆ FAKTÓW SIĘ KŁANIA DEBILU.

   Tutaj jest film, który rozwiewa te wątpliwość:
   32:25 https://www.youtube.com/watch?v=rFlBPEkThAU#t=1946

   Ucz się Kwiecień, ucz bo nauka to do nie obciachu klucz.

   Usuń
  3. "Miejsce śmierci Wilhelma Todta to dzisiaj tzw szczalnia meneli"

   On zawsze jest gdzieś na melinach, kręci sie z menelami i od nich dostaje przy winku tajemnice III Rzeszy. Ile to juz w filmikach swoich mówił,że Info ma od "pijaczków spod sklepu", info ma od "tutejszych meneli". TO menele ze stacji kolejowych, to menele z krzaków to znowu menele z bunkrów. Wszedzie gdzie Kwiecien to menele. I jak tu wierzyć w jego sensacyjne odkrycia (chociaż żadnego jeszcze nie pokazał) jak on słucha tylko informacji od meneli.
   PS DK powinien chyba zmienić temat na np.:

   "Szlakiem bunkrowych meneli".
   "Menele Inna rzeczywistość"
   " Zasłyszane u meneli"
   "Bić czy pić - historia byłego członka SS"
   "Co w butelce piszczy - Tom 1i 2"
   "Riese Walim czy nie walim"

   Usuń
  4. ^To ja zamawiam pakiet DVD “Kolekcja Menelska”, po ile to to i czy jest juz dostepne w sklepie czary-mary?

   Usuń
  5. UWAGA!!!
   w komentarzu z czwartek, 22 maja 2014 13:04:00 CEST wstawiłem linka do bloga Kwietnia i tematu w, którym napisał, że Hitler w 9 godzin po zamachu w Gierłoży witał Mussoliniego co jest bzdurą. Kwiecień całą tę notkę wyedytował i usunął ten ośmieszający go tekst i dowodzący, że nie ma pojęcia o czym mówi. Zamieszczam skan tej jego notki by można było zobaczyć co napisał i co usunął:

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Gierloz__Ketrzyn__Banie_Mazurskie_1a.jpg

   Usuń
 20. Autor tego bloga robi dobrą robotę. Domniemam, że nie działa sam, a ma sztab ludzi do pomocy. Oj, Pan kłamczuch Pinokio wpadł w poważne tarapaty a jego wiarygodność jako eksploratora równa się zero.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm... Kwiecień jak pamiętacie w jednej z rozmów ze mną/schizofreniczych rozmów prowadzonym przez niego w pijackim amonku/ bełkotał, że stoi za nim kilkunastu prokuratorów...
   No niestety role się odwróciły i teraz ja mogę powiedzieć, że to za nami stoją prokuratorzy, którzy dobrze zbadają jego działalność. Tak więc chciał mieć prokuratorów to będzie ich miał.

   Usuń
 21. Absolutny HIT!
  Piosenka o Dariuszu Kwietniu, troglodycie zachwyconym NS, Himmlerem i obrzucaniem adwersarzy od 'homo':

  https://www.youtube.com/watch?v=wd8n0ZnBc4A&feature=youtube_gdata_player

  To by wiele tlumaczylo.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziala, wlasnie to zobaczylem, ale beka a tekst o Kwietniu:

   Biała Pięść - Być NS
   https://www.youtube.com/watch?v=wd8n0ZnBc4A&feature=youtube_gdata_player

   Nic tylko wstawic miedzy te zdjecia fotki Kwietnia jak hajluje.
   :D

   Usuń
 22. Kwiecień rozważa ucieczkę na emigrację. Wybiera albo Norwegię (ma w notesie spisany alfabet runiczny, więc są już podstawy) albo USA (połączeniem lądowym w ramach zielonych papierosów, jakie posiada oid dawna).

  OdpowiedzUsuń
 23. - Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu, SOR słucham ?
  - dobry wieczór mój konkubent pijany goły gania mnie z nożem po domu, wykrzykując niemieckie słowa. Juden sweine,,,
  Możecie go zabrać.. Zamknęłam się w łazience, boje się o siebie. Powiedział jak nie otworze to mnie zagazuje jak żydów hitler.
  - A gdzie Pani mieszka ?
  - Przebywam w Głuszycy...
  - Proszę podać adres...
  - Głuszyca ul.xxxxxxxxxxxxxxxxx

  Dobry Wieczór Pogotowie Wałbrzych się kłania. Czy rozmawiam z dyżurnym policji w Nowej Rudzie ?
  - Tak. Słucham
  - Dostaliśmy wezwanie o jakimś niezrównoważonym człowieku, który grozi dziewczynie.
  - Proszę podać adres.
  - Głuszyca ul. xxxxxxx
  - A to my znamy tego Pana. Często u niego bywamy. Ostatnio wrócił z leczenia psychiatrycznego w szpitalu w Bolesławcu, wcześniej był w Zawidowie stamtąd uciekł.
  - aha.
  - To my wysyłamy tam patrol, lub dwa proszę wysłać też karetkę.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo by się taka analiza przydała. ja wszystkiego nie ogarniam. Przyda się ktoś do pomocy. A tak w ogóle gdyby na każdego takiego zjeba jak Zagórski czy Kwiecień przypadało takich prestissimów jak ja przynajmniej dwóch trzech i każdy by obrał sobie za cel któregoś z nich to cała ta ezoteryczno-energetyczno-paranormalno-hochsztaplerska banda uzdrowicieli dusz i głosicieli prawd wszelakich miała by ciężki żywot.
   Drodzy czytelnicy rozważcie tę propozycję. Jakby wielu z was założyło podobnego bloga co ten na różnych oszołomów i wzorem naszego bloga obnażało oszustwa i naciągactwo poszczególnych tych POPIERDOLEŃCÓW to myślę, że w dwa trzy lata dało by się wyczyścić choć skrawek tej przestrzeni z tej mitomańskiej patologi .

   Usuń
  2. martin dabrovsky piątek 23 maja 2014 00:58 CEST
   Dla czego usunąłeś swego posta? Nieładnie tak, a napisałeś tak ładnie cytuję:

   Co do Zagórskiego to trzeba się przyjżeć sie promowanej przez niego akademi boreliozy. W jeden z audycji pluł się że niby ma być współpraca między Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia sp. z o.o. a nowoczesnymi technikami współczesnej medycyny tymczasem : 1) Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia sp. z o.o. jest zwykłą firmą 2) Dla wiarygodności podają link do znanego lekarza aby się uwiarygodnić "terapeuci" podają się za lekarzy medycyny naturalnej - wprowadzają w błąd ludzi ponieważ nie są lekarzami z prawem wykonywania zawodu, równie dobrze można powiedzieć że jestem lekarzem medycyny astralnej. 3) podają na swoich stronach że współpracuja z szpitalem przychodnią - http://naturoterapia.net/onas a prawda jest taka że za kase można sobie zrobić badanie moczu lub usg to też w celu uwiarygodnienia się. Wnioski tak jak napisał prestissimo Janusz Zagórski czyli liczy się tylko kasa , jeżeli będzie temat szedł do przodu to za pozwoleniem prestissimo napiszę u niego na forum moje obserwacje co do skrobania kasy z ludzi chorych BTW cały ten rezonans to nic innego jak mierzenie oporu elektrycznego skóry i latająca strzałka na aparacie którym zachwycają się idioci

   Usuń
  3. sorki trochę mi się popierdzieliło gdyż nie jestem oblatany w forumowo blogowych sprawach ale obiecuje że jak będe miał dłuższą chwilkę to skrobnę więcje z materiałami skanami linkami itd. Bo nic mnie nie wkurwia jak dymanie chorych ludzi na kasę.

   Usuń
 25. Co do Zagórskiego to trzeba się przyjżeć sie promowanej przez niego akademi boreliozy. W jeden z audycji pluł się że niby ma być współpraca między Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia sp. z o.o. a nowoczesnymi technikami współczesnej medycyny tymczasem : 1) Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia sp. z o.o. jest zwykłą firmą 2) Dla wiarygodności podają link do znanego lekarza aby się uwiarygodnić "terapeuci" podają się za lekarzy medycyny naturalnej - wprowadzają w błąd ludzi ponieważ nie są lekarzami z prawem wykonywania zawodu, równie dobrze można powiedzieć że jestem lekarzem medycyny astralnej. 3) podają na swoich stronach że współpracuja z szpitalem przychodnią - http://naturoterapia.net/onas a prawda jest taka że za kase można sobie zrobić badanie moczu lub usg to też w celu uwiarygodnienia się. Wnioski tak jak napisał prestissimo Janusz Zagórski czyli liczy się tylko kasa , jeżeli będzie temat szedł do przodu to za pozwoleniem prestissimo napiszę u niego na forum moje obserwacje co do skrobania kasy z ludzi chorych BTW cały ten rezonans to nic innego jak mierzenie oporu elektrycznego skóry i latająca strzałka na aparacie którym zachwycają się idioci

  OdpowiedzUsuń
 26. https://www.youtube.com/watch?v=EQ5AQskgvhA posłuchajcie tego co pieprzy zwłaszcza na początku o skłócaniu środowisk przez Niemców

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jebany skurwiel, sam naskłócał wszystkich ze wszystkimi, a wciska ludziom takie kity. Trzeba dosłuchać m/w do 1:30

   Usuń
 27. posłuchajcie tego co mówi na początku o skłocaniu środowiska przez Niemców pozdro. ps. chyba przejrzałem na oczy https://www.youtube.com/watch?v=EQ5AQskgvhA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na taki wykład, co ja mówię to nie jest wykład tylko jebany bełkot czuba z własnymi wizjami, trzeba by przyjść i puścić temu chujowi jego nagrania na sekretarkę Tomasza z megafonu i porozdawać CD z jego nagraniami uczestnikom tego bełkotu. I zadać chujowi pytanie dla czego wydzwaniał do Tomasza i zachowywał się jak pierdolnięty. Liczę, że zawiadomienie na policję zaowocuje skazaniem skurwysyna na pudło.

   Usuń
  2. To właśnie Kwiecień jest idealnym przykładem na skłócanie środowisk eksploratorskich! Popatrzcie tylko, posłuchajcie co gada do Tomasza w rozmowach. Kwiecień wykazuje w nich prawdziwe jak to Tomasz określił skurwysyństwo i schizofrenię. Kwiecień jest zwykłym psychopatą bez skrupułów zdolnym do pomówień i obelg nie dając na to żadnych dowodów. To jest dowód, że jego moralność jest skrajnie patologiczna. I to właśnie on z takimi cechami jest jedynym znanym typem mogącym być opłacanym po to by skłócać środowiska eksploracyjne. Zobaczcie Kwiecień miał do czynienia już chyba ze wszystkimi znanymi grupami i środowiskami eksploracyjnymi i został z nich odtrącony. Ludzie z tematu szybko się zorientowali kto jest Kwiecień choć to trochę trwało. Teraz skurwysyn jeździ po Polsce i fałszuje fakty historyczne wciskając ludziom własne przypuszczenia i domysły. Na przykład na tym pseudo wykładzie pierdolił, że Hitler zginął w zamachu w samolocie i zastępowali go do końca wojny jego sobowtóry. Takich bredni bez dowodu wciska wiele. Komu to służy i czemu? Tylko temu by tak naprawdę zamącić prawdy historyczne i znane fakty. Czy on to sam wymyśla czy może ktoś mu daje scenariusz o czym ma mówić?
   Odpowiedź jest BARDZO PROSTA! Kwiecień to jebany półinteligent mający tylko gadane, a i to w stylu niedouka i erudycyjnego kretyna. Nie potrafi składnie pisać i wdawać się na necie w dyskusje bo zaraz się okazuje jaki z niego matoł. Jaki z tego wniosek? Taki, że ktoś mu daje scenariusz bzdur jakie ma wygłosić i Kwiecień je powtarza. Bo każdy debil za dobrą kasę jest w stanie jak mu ktoś wskaże palcem co i jak ma nawijać będzie to potrafił. Kwiecień jest zbyt mało inteligentny by to wszystko samemu wymyślić. Dla mnie jest oczywistym tego skurwysyna ktoś opłaca by robił z siebie bydle i fałszował historię.
   Zapytam was, czy znacie jakiegoś człowieka działającego w przestrzeni publicznej, który z jednej strony nagrywa się komuś na sekretarkę i wydzwania w stylo ostatniego bydlaka i popierdoleńca, a z drugiej nic sobie z tego kurwa nie robi i jeździ po kraju by wygłaszać jakby nigdy nic swoje brednie?
   Musicie zrozumieć, że to jest szkoła dawnych perlowskich służb rób swoje nie przejmuj się i tak większość nie wie, że jesteś skończonym skurwysynem i sprzedawczykiem nawet jeśli niektórzy to wyniuchają to większość tego nie ogarnie, nie zrozumie, nie uwierzy. I Kwiecień według tej zasady działa. Nie ważne, że setki razy udowadniano mu fałszerstwa historyczne i popełnianie kardynalnych błędów obnażających niewiedzę i urojenia. Nie ważne, że ktoś pokazał jaka z niego jebana świnia szczająca na balkon w ciągu dnia przy ludziach. Nie ważne, że ktoś opublikował jego nagrania dowodzące skurwionej psychiki i natury.
   Ważne byś działał Kwiecień jak Ci zlecono i dezinformował tę większość, która nie zna Cię z tej strony tak długo jak to się tylko da.
   Czy teraz już rozumiecie skąd Kwiecień się wziął i że na 100% jest opłacanym dezinformatorem?

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=EQ5AQskgvhA
   Nawet to co mówi w tych pierwszych minutach jest niczym innym jak zasiewaniem wśród eksploratorów fermentu. To co on mówi to manipulacja oszczerstwo rzucone na wszystkich eksploratorów. Tylko kwiecień wkręcał się we wszystkie te grupy i tylko Kwiecień siał w nich ferment. Dla mnie też jest oczywistym, że Kwiecień skłóca tym eksploratorów by nikt nikomu nie ufał i się nie organizował. To rzeczywiście szkoła służb specjalnych radzieckich. W Rosji radzieckiej czerwonogwardziści, czekiści pod kierownictwem Feliksa Dzierżyńskiego byli szkoleni do szpiegowania i inwigilacji środowisk opozycyjnych. szkolono szpiegów by wchodzili w struktury wroga i prowadzili akcje skłócania lub wrabiania poszczególnych działaczy. Kwiecień odstawia dokładnie taka robotę. Wkręca się w jakieś środowisko, a potem rzuca na poszczególne osoby pomówienia i fałszywe oskarżenia. jednocześnie jak na tym materiale mówi, że to ktoś tak robi z tych grup. Tego typu działania charakteryzowały wszystkich zakonspirowanych komunistycznych kretów. Kwiecień w pełni wyczerpuje znamiona takiego kreta i jednocześnie odgrywa rolę demaskatora. Stara postkomunistyczna szkoła, którą łatwo zauważyć mając jako takie pojęcie o komunizmie w Rosji. Niestety jak widać ta szkoła nadal jest podstawą działalności takich jak Kwiecień. Mamy jeszcze wielu jemu podobnych w każdej partii i rządzie. A że żyją jeszcze dawni komunistyczni zbrodniarze znający niejedną tajemnicę to i robią wszystko by nie wyszły na jaw. Kwiecień tutaj pełni rolę opłacanego dezinformatora i co nikomu do głowy nie przyszło szpiega, którego celem jest poszukiwanie niedobitków mogących te tajemnice jeszcze znać. Jak myślicie po co on się wkręca w te wszystkie środowiska i jeździ po kraju rozpytując wszędzie i szukając ludzi coś potencjalnie wiedzących? Dla mnie to oczywiste, to jest facet, który wyszukuje ostatnich świadków, którzy mogli by przed śmiercią zdradzić dawne nazistowskie i komunistyczne sekrety. Resztę sami sobie dośpiewajcie...

   Usuń
  4. ja od zawsze twierdze ze kwietnia sponsorują służby, jak najlepiej opłacać idiotę ? podsunąć mu agentkę, będzie miał seks, będzie go sponsorować a debil nawet nie będzie o tym wiedział że z tym pierdoleniem tych bredni działa dla służb. Kwiecień jest za durny żeby współpracować ze służbami, to służby specjalne wykorzystują go jak szmatę.
   Popatrzcie kto zawsze przy nim jest, kto kręci te jego chore i urojone filmiki, audycje. Myślicie że z jednej pensji marnej księgowej utrzymała by siebie, jego jego wyjazdy i pijaństwo ? Kwiecień oficjalnie bezrobotny jezdzi po Polsce jak Cejrowski po świecie. Na to trzeba mieć kase.

   Usuń
 28. Nie znam i NIE znalem ZADNEJ osoby ktora by tak sklocala, dezinforamowala i osmieszyla srodowisko eksploratorow i historykow jak Dariusz Kwiecien, oczywiscie Kwiecien jest poza tymi srodowiskami mimo jego prob zblizania sie i wnikania w nie-zawsze dostal kopa gdy blizej zapoznano sie z ta osoba.
  Dareczek robi z siebie nie wiadomo jak wielkiego weterana Riese a kto slyszal o nim przed 2010?
  Kiedy zaczal pisac tego bloga i zamieszczac filmy? W 2011, 2012?
  To ze byl gluszyckim pijaczkiem i po prostu urodzil sie na terenach Riese nie czyni go zadnym ekspertem w temacie, tylko patentowanym globem ze przez cale dekady nawet nie ogarnal oficjalnej historii obiektow i projektu, ciagle wszystko myli i przekreca.

  OdpowiedzUsuń
 29. podobnie jest z Zagórskim, on po 1989 r . wcale nie przestał współpracować ze służbami, zmienił tylko charakter. Teraz Zagórski znalazł kolejnego znawcę tematu ukrytych skarbów - Figla, gada takie urojone historie nawet lepsze od kwietnia. więcej na www.szukamyprawdy.pl to ich oficjalne stowarzyszenie. Figiel troche mądrzejszy od kwietnia zalegalizował tą działalność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to widzę, że niektórzy zaczynają przeglądać na oczy. Bo po co ja pisałem o Zagórskim o tej czerwonej komunistycznej świni prawdę na swoim blogu?
   Kto jej nie zna niech czyta i wyciąga wnioski. Doborowe komunistyczne towarzystwo skrywania tajemnic:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=623&sid=6043f862665fe0408587eb5475129346

   Usuń
 30. Człowiek racjonalnie myślący dobrze wie że Zagórski i jego cyrk to celowe działanie ogłupiające i dezinformujące społeczeństwo. Ta czerwona wsza działa z nadania służb specjalnych. Jego zadaniem jest skupianie koło siebie debili i popierdoleńców. Pacanami łatwo jest manipulować w celu osiągnięcia zamierzonego celu.

  Zagórski !!!!!! łachmyto !!!! wiem że czytasz tego bloga, wiesz dobrze że największą porażką szui takiej jak ty jest ZDEMASKOWANIE !!!!!! wiedz o tym że wiemy kim jesteś i co prezentujesz. Podzielisz losy Kwietnia i bekniesz za całą swoją nielegalną i sparszywiałą działalność. Kwestia czasu.............

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zagorski wraz ze swoja baba tworza prawdziwy konglomerat medialno-uslugow-handlowy z ktorego siezko sie wyplatac wplatanym w nie osoba.
   Ona handluje nieruchomosciami, specjalizuje sie w okolicach Wroclawia i Slezy a on nakreca jej klientow, razem nakrecaja klientele najrozniejszym znachora, wieszcza i uzdrawiacza.

   Sytuacja mniej wiecej wyglada tak-przypadkowa osoba wchodzi na audycje NTV na youtube, zaczyna ogladac materialy ktore rozbudzaja jej ciekawosc, czesto osoby szukajace tego typu tematow maja roznego rodzaje choroby (fizyczne lub psychiczne) i ze wzgledu na slabosc medycyny szukaja alternatywnych metod leczenia, co nie jest jeszcze niczym zlym.
   Napotykaja program z gdzie Zagorski promuje jakiegos szarlatana ktory akurat ma remeduim na bolaczki widza, ogladaja kilka audycji i rozpalaja swoja ciekawosc, chca wiedziec wiecej w danym temacie.
   Na NTV dowiaduja sie o zlocie ktory bedzie w okolicach Slezy, decyduja sie wybrac na takowa impreze. Gdy sa na miejscu spotykaja mase podobnych sobie osob, wszelakie ekscentryczne osobowosci w roznym wieku, dziwacznych wykladowcow, relaksuja sie na lonie natury, mozliwe ze pierwszy raz w zyciu sprobuja medytacji czy metod oddechowych, jednak najbardziej cieszy ich spotkanie osoby ktora ma rozwiazac ich problemy zdrowotne.
   Zagorski polaczy ich, pogawedzi, poudaje dobrego papcia-dziadunia ktory kazdemu pomoze, da dobra rade, przy okazji sprzeda ksiazke oraz wstep na jakis kurs w jego "szkole" czy zamkniete spotkanie z "uzdrowicielem", nawiaze blizsza znajomosc.
   Po calej imprezie sa wypoczeci, ucieszeni i z glowa napchana najdziwaczniejszymi pomyslami, bagaznikiem plenym nowych nabytkow i duzo cienszym portfelem.

   Nastepnie przyjada na zlot, wyklad czy sesje uzdrawiania, znow Zagorski bedzie ich dobrym dziadziuniem ktory zawsze pomoze, doradzi, da telefon, tworzy sie nic zaleznosci.
   Po jakims czasie obracania sie w tym srodowisku, szczegolnie gdy osoba zauwazy zmiany w swoim zyciu, uznaje ze "to dziala", choc czesto po prostu zwiazane jest to z zwiekszeniem aktywnosci czy trybu zycia czy diety lub efektem placebo.
   Na kolejnym spotkaniu dobry dziadzunio Zagorski daje w koncu takiej osobie bardzo okazyjna oferte, szanse na zmiane zycia, jako "przyjaciel" oczywiscie, jego baba moze "zalatwic" ziemie w super-hiper atrakcyjnym miejscu i to "po znajomosci" taniej niz z folderach wroclawskich agencji nieruchomosci, wszek to "po znajomosci". Niepowtazalna szansa na nowe, zdrowe, wspaniale zycie tuz u boku srodowiska ktore nakreca, teraz bedzie mozna co tydzien zjawiac sie na sesjach i kursach naszych "kolegow".

   Tak wiec osoba wplatana w pajecza siec zaleznosci, oddaje swoje zycie temu sprytnemu manipulatorowi, oddaje oszczednosc lub bierze kredyt aby zyc na postPGRowskim polu ktore kupiono za gorsze a sorzedano po horrendalnej cenie i jezdzic na platne sesje, zloty, kupoiwac materialy i wpadac w coraz to wieksza obsesje, odrealnienie i uzaleznienie od srodowiska w ktore wciagnal swa ofiare jadowity pajak Zagorski.

   Usuń
  2. Kiedy Presti zaczyna obnażać prawdę Zagórskim, ten czując zagrożenie celowo zaprasza do swojej audycji imbecyla Kwietnia żeby pomówieniami i kłamstwami zaatakować Tomka i obrócić kota ogonem. Zagórski jest sprytną kurwą która po trupach osiąga zamierzony cel. Co najgorsze poprzez swoją telewizje puszcza w eter tylko takie informacje które są mu wygodne i przynoszą zysk. Jestem pewien że nasz blog jest dla niego niewygodny. My rośniemy powoli w siłę i to tylko kwestia czasu kiedy Zagórskiemu się ten cały burdel sypnie.

   Usuń
  3. Anonimowy sobota, 24 maja 2014 12:03:00 CEST
   Dobrze napisane trafnie i dosadnie, sam bym lepiej tego nie ujął.

   Usuń
 31. sorki ale nie jestem ogarnięty w sprawach blogowo forumowych obiecuję że skrobne coś więcej jak będe miał chwilkę odnośnie medyny wg Zagórskiego uzupełnione o linki screeny itd. ale muszę to ogarnąć bo materiał jest spory a nic mnie nie wkurwia jak dymanie chorych ludzi. Bo widzę brak konkretów tylko manipulacje że wszystko co złe to big farma. pzdr

  OdpowiedzUsuń
 32. https://www.youtube.com/watch?v=YjNvFny8cHA

  Jeśli nie wiecie co jutro zrobić to proponuję wziąć przykład z tego człowieka. To wojownik, który bije nas wszystkich na głowę w walce z patologia tego całego systemu i wszelkimi skurwysynami.

  OdpowiedzUsuń
 33. Kwiecien gdzie się zbukrowałeś świrze ? patryzantka w lesie ? czy znów w "wojsku" ? buahahahhahahhaa
  Wiem że czytasz to obszczymurze jeden. Jestem prawie codziennie na soboniu w walimiu i ciebie tam niema. Pierdolisz bzdury na swoim urojonym blogu ze tam nocujesz. Siedzisz żydku skitrany w Łodzi i boisz się na Dolnym Śląsku pokazać. A jak przyjeżdzasz to tak żeby nikt nie widział o. Zbieramy informacje o twoim barwnym życiu w głuszycy, walimiu, wałbrzychu. Najwięcej można się dowiedzieć od meneli za 5 zł. Wszak to twoje doborowe i jedyne towarzystwo. A jak ta twoja piękna już zdała nowy raport do centrali ? Może dodatkowe środki dostaniecie na dezinformowanie i skłucanie środowiska ? Za pewne za jakiś czas dostaniesz medal od Zdrojewskiego, wszak to ten sam kaliber debilizmu i upaprania w gówno co ty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre i prawdziwe.
   Nie zdziwiloby mnie to jakby znaleziono tego czuba powieszonego w lesie, oczywiscie przez "seryjnego samobojce" a nastepnie TW Zagorski zrobilby z niego swietego wsrod paraczubkowatych, uwairygadniajac w ten sposob jego dezinformacje i wpuszczajac mlodych poszukiwaczy w maliny na kolejne lata, bo zrobili by z niego ikone ktora miajla jakas tajemna wiedze i przez to "zawisl".

   Sluzby upieklyby w ten sposob dwie pieczenie na jednym ogniu.

   Usuń
 34. Kwiecień stwarza tylko pozory poszukiwania prawdy przy jednoczesnym sianiu kłamstwa i nieprawdy. To samo robił Hitler przed wojną. Głosił pokój i dążenie do jedności narodów przy jednoczesnym planowaniu ataku na inne państwa. jaki był przebieg tego planu wszyscy wiemy.
  Proponuję obejrzeć ten świetny dokument i zobaczyć przy okazji co stało u podstaw antysemityzmu w III Rzeszy. Żydzi wtopili sie we wszystkie struktury państwa Niemieckiego i prowadzili politykę antyniemiecką. To samo żydzi robili w każdym jednym państwie w jakim tworzyli diaspory. I tak jest do dzisiaj. Żydoswo pookrągłostołowe, pokłosie grubej kreski żyda Mazowieckiego doprowadzili nasz kraj do całkowitej bezbronności.
  Koniecznie to obejrzyjcie:

  https://www.youtube.com/watch?v=lVNUgsgZi6k

  OdpowiedzUsuń
 35. utwór o Kwietniu

  https://www.youtube.com/watch?v=KaCPB8tF1EU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tez do niego pasi, szczeegolnie ze on ma silna fiksacje noszaca znamiona dewiacji na NS i IIIRzesze:

   https://www.youtube.com/watch?v=wd8n0ZnBc4A

   ;)

   Usuń
  2. Tak z muzy co pasi do opisywania skurwialosci Kwietnia i jego chorych przekonan to tez jest adekwatne:
   https://www.youtube.com/watch?v=vEt253Yy1c0

   A to oczywiscie z przymruzeniem oka, to stan umyslu a nasz Disnej jakie ma poglady kazdy wie, u nas to on moglby byc wykladowca jakims socjalistycznym osrodku wciskania kitu:
   https://www.youtube.com/watch?v=RE5d5-xyHQw

   No i cos ku pokrzepienu serc:
   https://www.youtube.com/watch?v=RFpXcJmW3mQ

   https://www.youtube.com/watch?v=PlsWx72I49c


   Usuń
 36. Strzelanina koło Muzeum Żydowskiego w Brukseli. "To była egzekucja"
  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/459885,strzelanina-w-brukseli-zginely-trzy-osoby.html

  Strzały w Muzeum Żydowskim w Brukseli. Nie żyją trzy osoby
  http://www.tvp.info/15341167/strzaly-w-muzeum-zydowskim-w-brukseli-nie-zyja-trzy-osoby

  Strzelanina w centrum Brukseli. Trzy osoby nie żyją
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/strzelanina-w-centrum-brukseli-trzy-osoby-nie-zyja/2tck3

  Belgijska minister spraw wewnętrznych uważa, że w///szystko wskazuje na to, że atak miał podłoże antysemickie. Media przypominają, że 3 tygodnie temu belgijskie władze nie zgodziły się na kongres Dysydentów, nazywany antysemickim i rozpędziły jego uczestników. Organizatorem kongresu była skrajnie prawicowa grupa "Powstańcie Belgowie".///

  To do czego doprowadziła unia pod przewodnictwem żydowskich decydentów będzie moim zdaniem budzić coraz większe oburzenie i tego typu ataki będą się powtarzać. Rządy Brukseli i ich sługusów w poszczególnych krajach coraz bardziej dają się we znaki zwykłym europejczykom. idę o zakład, że to dopiero początek tego typu wydarzeń. Już dawno pisałem, że nienawiść do żydów w Europie jest tak wielka, że tylko patrzeć jak znów ktoś zechce całkowicie usunąć ich z życia publicznego w całej europy. Historia się powtarza, a żydzi niepomni między wojennych i wojennych wydarzeń nadal wkręcają się w życie polityczne i społeczne w każdym kraju. Znów dojdzie do tego, że się ludzie wk...wią i fala antysemityzmu będzie narastać. Już narasta tylko żydowskie media nie nagłaśniają tego udając, że antysemityzm to zjawisko w Polsce i Europie jest marginalne. Nic bardziej błędnego. 99% społeczności Europejskiej nienawidzi żydów i żadne branie na litość, że był Holokaust tego nie zmienia. Prawda jest taka, że mało kto współczuje rasie żydowskiej, a wręcz przeciwnie. Powody tego są aż nazbyt oczywiste. Wystarczy zapoznać się z pewnymi kartami historii by wiedzieć co leży u podstaw ogólnoświatowego antysemityzmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wyborach do PE we Francji partia antysemicka zdobyła 25% GŁOSÓW!!!
   Sprawdza się scenariusz, że żydów pomału oficjalnie zaczyna nie tolerować większa część społeczeństwa. U nas w Polsce jeszcze działa hossa żydowskiego lobby na antysemityzm, ale i to się pewnie zmieni. Wystarczy poczytać na przykład komentarze pod artykułami opisującymi Tadeusza Mazowieckiego na internecie. 99.9% to komentarze antysemickie pełne nienawiści do tej nacji. I bynajmniej nie jest to rasizm wynikający z odmienności rasowej, a wynikający z nie akceptacji polityki i działań tej nacji w Polsce i na świecie.
   Patrząc na to wszystko z perspektywy przyszłych lat dojdzie zapewne kiedyś do ponownego wyrzucenia żydów z Europy, ale obawiam się, że tym razem będzie to definitywne pozbycie się ich.

   Usuń
 37. https://www.youtube.com/watch?v=8z4op6g8OyQ
  Nawet Korwin ma w swych szeregach dziwnych ludzi...

  Dlaczego ci dwaj z lewej mają tak rażąco odstające uszy i nieproporcjonalnie duże nosy....?
  LUDZIE przejrzyjcie na oczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He, niezle im Pan Wilk zarecytowal.
   :)
   Swoja droga polecam zobaczyc dwa docinki programu (tfu!) "Kropka nad i" TW Olejnik, jak przeprowadzono atak na dwie osoby z ww ugrupowania politycznego, dzien po dniu, dla podpowiedzi podam ze w pierwszym odcinku poza prowadzaca "Stokrotka" byl agent WSI o pseudonimie "Pallad" a w drugiej lewacka aktywistka na panstwowym zoldzie (najslabsze ogniwo literackie w Polsce) ktorzy dostali za zadanie dokonac wspolnego, bezpardonowego, manipulacyjnego ataku na gosci.

   Jesli widzieliscie te programy to zerknijcie na Karte Etyczna Mediow i odpowiedzcie na poszczegolne punkty w odniesieniu do tych programow:
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Karta_Etyczna_Medi%C3%B3w

   Usuń
 38. Miejmy nadzieję że w Polsce też dojdzie do stopniowego wyrywania tych skurwiałych, mocno zakorzenionych żydowskich chwastów. Ta zaraza mocno przeniknęła we wszystkie struktury naszego życia. Powoli zaczyna się to wszystko sypać, propaganda żydowska traci moc. Ludzie nie mogą już znieść tego żydowskiego ucisku .Ostateczne zdemaskowanie tej swołoczy oznacza ich definitywny koniec. Oby jak najszybszy.................

  OdpowiedzUsuń
 39. NARESZCIE ZDECHŁA KOMUNISTYCZNA ŚWINIA, BANDYTA, ZBRODNIARZ I MORDERCA LUDZI WALCZĄCYCH O DEMOKRACJĘ.

  DLA CZEGO TAKIE ŚCIERWO ŻYŁO TAK DŁUGO?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego takie scierwo jak Kwiecień, Zagórski i inne oszołomstwo robiące ludziom wodę z mózgów zyją tak dlugo? Dlaczego takie ziejące fałszem, obłudą i chciwością, a nadto pogardą dla ludzkiej inteligencji gnidy nie zdychają z pianą i jękiem na ustach?
   Gdyby nie GENERAL nie było by teraz tego całego parszywego barachła wychowanego na komunistycznej propagandzie i ubeckich metodach dezinformacji. Nie było by, bo to są post komunistyczno-faszystowskie świnie dążące do ogłupienia narodu i podporządkowania go tej poskomunistyczno nazistowskiej klice szkolone w starej komunistycznej szkole ogłupiania ludzi!!

   Usuń
  2. Komuna wychowała całą masę męt o przetrąconym kręgosłupie moralnym. Kwiecień i Zagórski są tego najlepszym przykładem. Musi wymrzeć stare pokolenie i muszą narodzić się nowe, które wykreują być może inny wzorzec moralności. Ale jak patrzę w, którą to stronę zmierza to obawiam się, że zanim dojdzie do wykreowania nowych pozytywnych wzorców kolejne pokolenia będą dziećmi kobiet z brodami...
   Ktoś tu niedawno napisał, że ten pedał z brodą co wygrał eurowizję jest takim samym dziwolągiem fizycznym i psychicznym co Kwiecień w kwestii szerzenia kłamstw historycznych, i się nie pomylił. Najgorsze jest w tym to, że wielu z młodych pokoleń i jedno i drugie uzna za normalne wyrastając w takiej kulturze i chłonąc te fałsze jakie Kwiecień po sobie pozostawi. Wielu takich prestissimów Tomaszów Sidorów będzie musiało zaistnieć jeszcze by ten fałsz zdemaskować i odkłamać. Ale obawiam się, że będzie ich za mało kiedyś o ile teraz nie zaczniemy u zarodka dementować i piętnować tych dziwolągów. Miejmy nadzieję, że jednak normalność wygra.

   Usuń
  3. Zdechła sowiecka sobaka przez, którą mamy to co mamy. A tak jej dziękujemy i żegnamy:

   Bluzg w wykonaniu Emiliana Kamińskiego na Generała Jaruzelskiego
   https://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo

   Usuń
 40. Ogladam wideo z tegorocznej Bitwy Wyrskiej a tam wsrod masy roznych grup rekonstrukcji historycznej i tym podobnych stowarzyszen nasi znajomi od przewozenia Kwietnia na Gozdziku, tak ok. 4:30 minuty:
  http://www.youtube.com/watch?v=RycYya3fTnE

  Tym razem oczywiscie w pozytywnej spolecznie i edukacyjnie roli, bez czuba od wilkolakokangurow, jednak niesmak po tym ze pozwolili mu na harce po swoim terenie pozostaje. Tak czy siak pewnie beda mieli kontrole zwiazana z tym zgloszeniem do skarbowy, ciekawe czy rozliczali sie z nim na legalu nie mowiac juz o zwyklym wstydzie w srodowisku...
  :)


  Zreszta bitwa wyglada na udana, na razie jest tylko jeszcze malo materialow ale na dniach ludzie umieszcza tego pelno na YT (bitwa byla wczoraj):
  http://www.youtube.com/watch?v=rmpkdWWVW58

  Relacja (slabe audio):
  http://www.youtube.com/watch?v=zz4W6krsZ4o

  Relacja (lepsze audio, slabsze video):
  http://www.youtube.com/watch?v=NUsVZDP7nMQ

  Panzerkampfwagen I - ausf B - PzKpfw I - Wyry - Gostyń
  http://www.youtube.com/watch?v=zQbv9DE5gNE


  Oczywiscie gnidy polityczne musialy uzyc umprezy do podlansowania sie, zaznacze ze impreza jest oddolna inicjatywa pasjonatow historii choc od lat gmina jak i lokalny biznes wspiera inicjatywe, dzien przed wyborami zlecialy sie hieny:
  http://www.youtube.com/watch?v=xaiN2nV74_Y  Dla zainteresowanych wiecej materialow dotyczacych bitwy (historia):
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_wyrska
  http://www.muzeum-slask1939.pl/content/50
  http://www.muzeum-slask1939.pl/content/53
  http://www.muzeum-slask1939.pl/content/54
  http://bitwawyrska.profort.org.pl/

  Ciekawe co by ci z muzeum powiedzieli jakby w towarzystwie takim jak na tej bitwie wypomniec im Kwietnia (Mam tu na mysli pasjonatow historii) ?
  Chcialbym widziec ten ubaw.
  Swoja droga to mogli zapodac wyklad Kwietnia Buzkowi, niech w tym eurokolhozie nad nim debatuja bo to poziom zblizony.
  ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Materialy o bitwie, np. powyzsze z strony muzeum-slask1939 swietnie obnazaja wiedze Kwietnia o Wrzesniu 39' na Slasku ktorej dawal pokazy w kilku "audycjach", miedzy innymi w oddalonej o kilka km Rudzie Slaskiej.
   Przypomnijcie sobie jak hasal po bunkrach i pierdolil glupoty.

   Usuń
 41. kurwa, te wybory to jeden wielki wał, jak parę minut po wyborach wiadomo jaki jest wynik????? a najbardziej rozpierdala mnie ta parszywa propaganda mediów reżimowych w których te zajebane łby na pewniaka dziękują wyborcom za głosy. Kosa się sama w kieszeni otwiera !!!!!!! Dziwota że taki kwiecien, czy zagórski robią to co robią i bezczelnie się z nas śmieją...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To sa dopiero wyniki ankietowe z exit polls, nie sa wiec ostateczne jednak doswiadczenie pokazuje ze ta metoda jest dosyc trafna.
   Pelne wyniki beda chyba jutro.

   Usuń
  2. ale to nie zmieni faktu ze wygra PO gdzie 80-90 % to żydzi. Jeżeli ktoś myśli racjonalnie to wie że nie jest możliwe żeby partia znienawidzona przez większość Polaków była na 1 pozycji w rankingu. Najbardziej mnie wkurwia ta ich pewność siebie w zmanipulowanych mediach.
   Ciekawe na kogo głosował pinokio?

   Usuń
  3. Pisalem zeby sie wstrzymac bo to wyniki szczatkowe, ponizej wyniki z 91% komisji:
   "Sędzia Andrzej Mączyński zwrócił uwagę, że w miarę obliczania głosów z kolejnych obwodów przewaga PiS-u nad PO zmniejsza się. Według cząstkowych, nieoficjalnych danych przedstawionych przez Państwową Komisję Wyborczą, PiS uzyskało 32,35 procent głosów, zaś PO 31,29 procent.

   Trzecie miejsce utrzymuje Sojusz Lewicy Demokratycznej z poparciem na poziomie 9,55 procent, co daje SLD pięciu parlamentarzystów. PSL mógł liczyć na 7,21 procent głosów, o 15 setnych więcej od Kongresu Nowej Prawicy. Oba komitety tym samym wprowadziłyby po 4 posłów do Parlamentu Europejskiego.

   Progu wyborczego nie przekroczyły: Solidarna Polska z poparciem na poziomie 4,04%, Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch 3,45%, Polska Razem Jarosława Gowina 3,08, Ruch Narodowy 1,4."

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-i-po-na-razie-wysylaja-do-brukseli-po-19-poslow/kctx5

   Tu nie chodzi tylko o puste % tylko o ilosc zdobytych mandatow, przy tak malej roznicy PIS i PO zdobeda taka sama ilosc.

   Zwroc uwage ze PIS nie robi praktycznie zadnej roznicy, partia Kaczynskiego (Kalksteina) Zyda z Odessy wypchana syjonistami, socjalistami i bylymi czlonkami PZPRu.

   Szkoda tylko ze RN nie wszedl, liczylem przynajmniej na madat Bosaka i Kowalskiego. Za to przynajmniej Korwin wesprze blok eurosceptykow w UE, razem z Faragem z UKIP, francuskim Frontem Narodowym, Austriacka Partia Wolnosci i innymi.

   Usuń
  4. Pinokio pewnie glosowal na SLD albo TREP, jak patrzec po jego wypowiedziach to by pasowalo-prymitywny jezyk, proste obietnice chwytne dla nieroba, chwalenie komuny, antyklerykalizm, belkot o blokowaniu faszystow (gdzie??!) w Polsce.

   Usuń
 42. po wejściu na niezaleznatelewizja.pl mam taki komunikat.

  " Usługa zablokowana!
  Twój serwer został zablokowany z powodu przekroczonego limitu lub braku płatności. Więcej informacji uzyskasz po zalogowaniu się do panelu. W razie problemów skontaktuj się z biurem obsługi klienta HVS POLSKA."

  Kurwa ludzie płacą debilowi datki co miesiąc ponad 3 tysiące a menda nie potrafi zapłacić paru złotych za hosting. Gdzie ta kasa Zagórski co ? Pytam ? Co z nią robisz ? Bo teraz mamy ostateczny dowód na pewno nie idzie to na utrzymanie kurwa NTV...robisz w chuja własnych ludzi.

  I ty masz być wiarygodny ?

  OdpowiedzUsuń
 43. To prawie jak historia o Kwietniu, też żerował na tragedii innych ludzi. Może onet i policja zamieści jego historię

  http://biznes.onet.pl/zeruja-na-chorych-wyludzaja-od-wrazliwych,18490,5637046,1,news-detal

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.