środa, 7 maja 2014

Przepraszam inaczej nie mogę - Kolejne dni w Riese - Czyli kolejne urojenia i pomówienia BEZ DOWODÓW


//"Mimo spraw sądowych" //  - Nie mam żadnych spraw sądowych to urojenie i wymysł Kwietnia. Nie muszę chyba tego udowadniać bo gdyby było inaczej Kwiecień już by pierwszy na to pokazał jakiś dowód.


//"oraz ponownych badań psychiatrycznych"// - Nie mam żadnych badań psychiatrycznych i nie cierpię na żadne przynajmniej znane schorzenie psychiczne. To kolejne urojenie i życzenie Kwietnia, które już samo w sobie z racji stylu opowiadania świadczy, że to Kwiecień ma chorobę psychiczną czego również chyba nie trzeba udowadniać bowiem wystarczy prześledzić jego wizje dotyczące otwarcia wrót jakiś bram, i wypełnienia się jakiegoś domniemanego planu Himmlera nie wspominając o całej reszcie bzdur jakie zapewne napiszą czytelnicy/nie po raz pierwszy/ w komentarzach i je wymienią jak w poprzednich.

//"koneksje rodzinne wujek w Tworkach jest ordynatorem"// - Nie mam żadnego wujka, a już tym bardziej bedącego ordynatorem w Tworkach, ale dalibóg bardzo z tego powodu żałuję bo gdybym miał już dawno wykorzystał bym wszelkie kanały by zamknąć Kwietnia w tych Tworkach.

//"Mimo wyłudzeń finansowych "// - Nie mam na swym koncie żadnych wyłudzeń finansowych jest to oczywiste pomówienie Kwietnia jak zwykle na, które nie ma żadnych dowodów. Nie muszę chyba udowadniać, że tylko człowiek chory umysłowo mógłby coś takiego napisać o kimś nie mając na to żadnych dowodów, ani bliższych informacji. Już za samo takie pomówienie w razie sprawy sądowej wygrał bym śpiewająco gdybym zdecydował się mu takową wytoczyć. 
Nie muszę chyba tego udowadniać, że to co pisze na swym blogu Kwiecień jest kłamstwem bo gdyby było inaczej już dawno by przedstawił na to dowody lub wiarygodne informację. Nie muszę chyba też pisać, że każdy normalny człowiek teraz powinien zapytać Kwietnia o te dowody/na wszystko z resztą co mówi/ i jeśli ich nie przedstawi powinien wreszcie pojąć, że jest to łajdak i kłamca zdolny do najpodlejszych pomówień i chwytów poniżej pasa, co ostatnio zademonstrował na swej nieszczęsnej pokazówce samoobrony przeprowadzonej bez należytych pozwoleń i środków ostrożności na terenie nie nadającym się do takich celów. To nie była pierwsza taka sytuacja w, której Kwiecień pomawia mnie o oszustwo. Przypomnę, że prawie trzy lata temu również nakłamał Karolowi Sawiakowi, że posługuję się jego nazwiskiem i pod pretekstem zbierania pieniędzy na jego działalność sam podstawiam swój numer konta w ogłoszeniu i czerpię zyski z wpłat kierowanych przez nieświadomych ludzi do Kwietnia, które wpływały jakoby do mnie. Przypomnę tę historię, którą opisałem tu na swym forum pt. :
KAROL SAWIAK VS TOMASZ SIDOR PRZYCZYNA KONFLIKTU. 
PARSZYWA INTRYGA KWIETNIA

/"oraz oskarżeń o pedofilie nadal działa w necie"// - Oczywiste pomówienie również nie poparte żadnymi dowodami w odwet za to, że jako pierwszy zauważyłem, że Kwiecień zaczął kierować swe negatywne "przesłanie" do dzieci coraz częściej się nimi otaczając w czasie swych prelekcji i wędrówek po Riese i nie tylko. Zwróciło to moją podejrzliwość i zaprotestowałem przeciwko temu widząc co się święci. Widząc, że Kwiecień nie mogąc zebrać wystarczającej ilości dorosłych słuchaczy i widzów nie poddających jego bredni nieustannej krytyce zaczyna celować swymi urojeniami w dzieci. Tym samym dokonując jawnego i bezczelnego gwałtu na ich psychice swymi odrażającymi opowieściami o eksperymentach medycznych w wyniku, których w podziemiach Riese roi się od zmutowanych wilkołaków. 
Do tego zauważyłem swego czasu, że Kwiecień przymierza sie do organizowania wycieczek i wędrówek własnie dla dzieci i młodzieży i odebrałem to jako niepokojący sygnał czy aby nie jest to preludium do ich wykorzystania seksualnego. Po namyśle i analizie zachowań Kwietnia i jego dążeń w tym kierunku zapaliła mi się czerwona lampka i uzmysłowiłem sobie czym jego zamysł może się zakończyć i do czego zmierza. Opisałem to i udowodniłem w merytoryczny sposób oraz z zachowaniem podstaw psychologii tutaj na moim forum pt:
KWIECIEŃ TO PEDOFIL. 
NIE MAM CO DO TEGO NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI 
ZA CHWILE TO UZASADNIĘ I POSZLAKOWO UDOWODNIĘ. 
Nie muszę chyba pisać, że każdy zdrowy i normalny człowiek znający drogę do wykorzystywania dzieci u znanych seryjnych pedofilów o, których w mediach nie raz było głośno zgodzi się z moimi argumentami i zobaczy podobieństwo działań Kwietnia do tych co już zostali zdemaskowani. Zaczynało się od otaczania dziećmi i wytwarzania w ich oczach nimbu tajemniczości, autorytetu oraz ciekawości. Kwiecień zaczął iść tą drogą, a ja uważam, że pokrzyżowałem mu swymi analizami plany i uchroniłem jego niedoszłe ofiary nie tylko przed fizycznym gwałtem i uwiedzeniem, ale i przed psychicznym uwiedzeniem, któremu jeszcze niestety ulega wielu młodych ludzi i jak się okazuje i dorosłych, którzy chyba nie dojrzeli do tego by zobaczyć jakimi metodami i technikami manipulacji Kwiecień ich uwodzi poprzez swe niedorzeczne opowieści.

//"Wszyscy znacie Tomasz Sidora jako człowieka o 1000 ników. No tak nie robię nic innego jak zakładam konta na google i atakuję Kwietnia wszędzie gdzie się da. Na to mogę już teraz powiedzieć, że.... chciałem podziękować tym trzeźwo myślącym za pomoc w obnażaniu Kwietnia kłamstw, ale nie mogę nie zakrzyknąć:
DO DIABŁA CIĘŻKIEGO DLA CZEGO JEST WAS JESZCZE TAK MAŁO!? PRZECIEŻ NAPRAWDĘ POWINNY BYĆ WAS TYSIĄCE ROZSĄDNYCH LUDZI.!

//"Szukam kogo kol wiek kto może ukrócić krucjatę wariata"// - jeszcze wczoraj w komentarzu na swym blogu pisał, że go to nie rusza co ja piszę. Dziś apeluje by mnie ukrócić. Widać w tym jakiś sens?
Do tego dochodzi zaprzeczenie tego co napisał przed chwilą, że toczą się wobec mnie jakieś sprawy sądowe. No to skoro się toczą to czemu nie jestem ukrócony jeszcze? Acha najwyraźniej stoją za mną wszyscy sędziowie i prokuratorzy w Polsce, a bezradny Kwiecień musi na blogu apelować o pomoc.Tym razem nie będę cytować zdania po zdaniu tylko ogólnie napiszę.
Oczywiście Kwiecień nie był w żadnym pałacu u Janka. Puste kłamstwo obliczone na pokazanie, że grupa ZGE Karola Sawiaka w tym sam Janek/hrabia/ tchórzy przed Kwietniem. 
Kwiecień nie miałby po tym wszystkim co zrobił wobec członków grupy ZGE pokazać się im na oczy. Przypomnę pomówienia Tomasza Brożka czytaj wcześniejsze wpisy na tym blogu i na moim forum, strachy na lachy, że zrobi Karolowi bydło w w pracy/skąd my to znamy/ i pomówienie wreszcie Tomasza Brożka o oszustwo po spaleniu się mu domu/skąd my to znamy/ czytaj o tym również wcześniej na tym blogu i moim forum. O nękaniu esemesami i telefonami Karola i kilku innych członków grupy ZGE/patrz na moim forum scany tych esemesów/ nie wspomnę oraz do ludzi spoza tej grupy/.../ I po tym wszystkim ktoś ma uwierzyć, że Kwiecień bez obaw zawitał by w siedzibie grupy ZGE?
To kozak z tego Kwietnia nieprawdaż?

W kolejnym zdaniu Kwiecień ponownie insynuuje szabrownictwo i jakąś/niejaką komerchę grupie ZGE wymieniając z nazwy nie po raz pierwszy nazwę firmy Karola i jego tytuł magistra. Nie znam się na komercji w eksploracjach, ale jako eksploracyjny laik jakkolwiek nie patrzeć na ludzi z łopatami i kilofami poszukujących skarbów to nijak nie widzę w tym żadnej komercji w przeciwieństwie do Kwietnia, który tę komercję pokazał i pokazuje cały czas tworząc mity i legendy na potrzeby wygłaszanych prelekcji i robienia płyt CD i przewodników by je potem komercyjnie wciskać ludziom gdzie się da. O to jest komercja, a nie jakieś kopanie za skarbami.

Kwiecień pisze, pyta gdzie są ci z ZGE gdy on tam jest codziennie?
No to ja odpowiem za nich. Kwiecień nierobie i oszuście chłopaki pracują nie jak ty opierdalasz się i jedziesz na krzywy ryj po wszystkich szukając noclegów w lesie lub pod ziemią i jedzenia po naciąganych frajerach, którym naopowiadasz niestworzonych rzeczy kim Ty nie jesteś. 

Po raz kolejny Kwiecień afiszuje się z jakimiś grupami do, których nie przyłącza już nikogo innego. No właśnie widzieliśmy te jego grupy na ostatniej majówce w liczbie zaledwie kilku kolesi. I to w dodatku wcale nie będących jego grupą tylko zwykłymi uczestnikami majówki. Kwiecień wystarczy, że pobędzie w jakimś gronie kilka godzin, a już na blogu zalicza ich do swej grupy i potem pisze z wielką duma i zadęciem, że ma jakieś /k.../ grupy. Tylko jakoś nie widzimy tych grup w terenie, a przecież tyle razy ostatnio były okazje by pokazał jakieś zdjęcia. Trafiło mu się kilku debili z Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej i teraz będzie się afiszował jakimiś grupami.

No i ostatnie wersety paranoika w tym dzisiejszym wpisie Kwietnia kierowane do mnie i Karola. Zacytuję:
//"Uwaga  - Sidor Tomasz  były nie doszły ZOMO - wiec z UFO Dewiacje dostaje kasę od Niemców ( Kay Muller sam o tym opowiada w Riese )  i za to kupił Karola Sawiaka właściciela CtKomina z Zielonej Góry to dwa gnomy sprzedające się niemcom tylko po to aby oczernić Dariusza Kwietnia -
 - słowa Klausa Mullera ojca Kaya -

-  Nie my cie nie  zniszczymy lecz sprzedajne Polskie męty -.......................... dwie już poznaliście "//

/15 minut przerwy w pisaniu/
Właściwie to zamiast pisać powinienem w tym miejscu wstawić nagrany swój śmiech.
Ludzie to ręce opadają. 
jestem byłym czy niedoszłym ZOMOWCEM? Niechże ten Kwiecień się zdecyduje. Paranoiczno-dziecinne docinki. Równie dobrze mógłbym się odciąć gdybym był takim samym jak on zjebem, że Kwiecień jest byłym... /namysł kilku minutowy/ ? Nie no z byłym niedoszłym ZOMO-wcem nic się nie zrówna dla tego odbiję piłeczkę. To kwiecień jest byłym niedoszłym ZOMO-wcem!
Widzicie teraz jaki to poziom intelektualny trzeba mieć by coś takiego wykombinować?
W dodatku po raz kolejny Kwiecień brnie w urojenie, że ja i Karol jesteśmy opłacani przez jakiegoś Kaya Mullera, który UWAGA! opowiada Kwietniowi o tym w Riese!!! 
czujecie czaczę? Jesteśmy opłacani przez Kaya Mullera, który o tym rozpowiada na dokładkę w Riese. No cóż spanie po lasach i pod ziemią skutkuje wizjami podobnymi do tej jaka Kwiecień miał gdy jako chłopak wpadł do studni i widział na WŁASNE OCZY WILKOŁAKA, KTÓRY DOŃ GADAŁ LUDZKIM GŁOSEM!
Tak więc już znacie prawdę, że ja i Karol jesteśmy dwoma gnomami/ dwiema mętami opłacanymi przez Niemców by oczernić Dariusza Kwietnia. 

Czy trzeba więcej na dowód obsesji Kwietnia i manii prześladowczej?

Tomasz Sidor-prestissimoLIVE
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

44 komentarze:

 1. Te wpisy Kwietnia to kumulacja jego wściekłej jazdy. Teraz tylko czekać jak zacznie wydzwaniać i smsować do Tomka i Karola. Ten zjeb coraz bardziej pogrąża się w swojej schizofrenicznej bani tracąc poczucie rzeczywistości. Nie omieszkał wymienić składu śmietanki oszołomów która działa razem z nim. Nie zdziwię się jak w nie długim czasie ukaże się w NTV program w którym to Kwiecień zacznie wylewać pomyje na Tomka i Karola za przyzwoleniem a nawet przyklaskiem samego Zagórskiego. Szlag mnie trafia że ludzie dążący do prawdy mają cały czas pod górę a takie zakłamane i zdrowo popierdolone szumowiny mają posłuch i poparcie oraz wsparcie medialne. Wiem że walka z tymi szkodnikami jest niczym walka z wiatrakami, powoli jest nas coraz więcej, i to dzięki takim ludziom jak Tomek który odwala kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 2. ręce opadają jak się czyta blog-a pinokia, nie jestem lekarzem ale moim skromnym zdaniem ta jego huśtawka nastrojów, oskarżanie innych to poprostu problemy z nieregularnym zażywaniem leków.
  Nie mam zdolności przewidywania ale za parę dni się okaże pinokio znowu w trybie pilnym został wezwany do wojska i wskoczy w taki własnie " mundurek"
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d056f62647644f85.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raz nie weźmie prochów w ogóle, innym razem zapoda podwójną dawkę do tego alkohol i mamy efekty

   Usuń
  2. Dokladnie, Kwiecien wpierdala prochy i chleje a potem pierdoli takie farmazony.
   Belkot jebnietego schizofrenika o skurwialej naturze.
   Jak ma taki bol dupy to niech zadzwoni kolejny raz do Fryzjera i uraczy nas swa inteligencja mowiac co ma na sercu.
   ;)

   Usuń
 3. ZAPRASZAM NA DODATEK 5 W NOTCE MAJÓWKA FOTO RELACJA:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/05/majowka-2014-w-rudzie-slaskiej-relacja.html

  w, którym napisałem:

  SKOŃCZONY DEBILIZM KWIETNIA I KOMPLETNY BRAK WYOBRAŹNI I DOŚWIADCZENIA

  Znalazłem film pokazujący to co napisałem wcześniej w głównej notce, że przed atakiem nożownika nawet nie doświadczonego NIE MA OBRONY!
  Kwiecień na tym durnym i żałosnym pokazie pokazywał, że można odeprzeć atak nożownika kurtką machając nią jak damską torebką lub owiniętą wokół nadgarstka i odpychać ciosy. napisałem, że jest to skończony idiota bowiem przy takiej obronie nożownik zadał by Kwietniowi szereg ŚMIERTELNYCH ciosów już w pierwszych sekundach ataku. I kwiecień czegoś takiego uczył zwykłych ludzi zamiast poradzić wpierw jak najszybszą ucieczkę lub wykorzystanie gazu z uprzednim potrenowaniem jego użycia w celu zachowania bezpiecznego dystansu od napastnika.
  Sami teraz zobaczcie co stało by się z Kwietniem gdyby zechciał swoje metody zastosować w praktyce:
  http://www.youtube.com/watch?v=XmW82bOZ79U
  Film ten dobitnie pokazuje, że Kwiecień nie ma żadnego pojęcia czym jest walka z nożownikiem, a zatem pokazuje jego skrajna nieodpowiedzialność w swych twierdzeniach i poradach mogących narazić na utratę życia tych, którzy zechcieli by skorzystać z jego porad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydało by się zrobić dodatek i napisać:

   //Codziennie oprowadzam grupy po Riese oraz Ślęży//
   Żeby oprowadzać grupy to trzeba mieć uprawnienia to po pierwsze, a po drugie z zebraniem zorganizowanych i legalnych wycieczek po tych okolicach mają trudności nawet legalni przewodnicy i to wcale nie jest łatwy chleb. Tak więc Kwiecień zwyczajnie kłamie bo gdyby nie kłamał to już dawno pokazał by się na tle tych wycieczek. Poza tym przeczy sam sobie pisząc, że oprowadza grupy, a w kilka zdań później, że:
   //Uwaga-do grup moich nie przyłączam nikogo innego-przepraszam zawiedzionych.//

   Wychodzi na to, że Kwiecień ma swoje grupy i codziennie te same-tą samą oprowadza po Riese i Ślęży. KTO W TE BREDNIE UWIERZY?
   Napisał tak by pokazać, że ma rzeszę wielbicieli i by w razie czego mieć wymówkę na nieodpowiadanie na emaile i zapytania o te wycieczki. Jak zadzwonicie do niego to wam, albo nie odbierze telefonu, albo nie oddzwoni, albo odpowie, że ma komplet. HAHAHA ze śmiechu można się polać.
   Jest to totalny oszołom grający i blefujący jak paranoik myśląc, że tymi
   zagrywkami zdobędzie uznanie i poważanie. Każdy kłamca jak Kwiecień tworzy mity i nieprawdziwe sytuacje by zrobić na innych wrażenie. Facet żyje w świecie marzeń i własnych kłamstw. Nie ma żadnych grup, nie bywa codziennie w Riese, ani na Ślęży i jest to czysta schizofreniczna zagrywka.

   Usuń
 4. Witam wszystkich! Tomku i Karolu, czemu nie skończycie tej farsy Kwietniowej i nie tylko raz i porządnie, a mianowicie wytoczcie mu, i innym na co macie dowody sprawę sądową o pomówienia etc. i będzie cisza! Przecież jak inni podobni by się dowiedzieli iż D.K i załóżmy ktoś jeszcze przegrał z wami sprawę na pewno by nie podawał takich głupot jak on ... Nie lepiej raz a oficjalnie ten chwast/y wyplewić? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z bagażem wyroku nikt go nie powinien zaprosić na żadną prelekcje. Jeżeli ktoś by jednak zaprosił Kwietnia jako prelegenta musiał by się liczyć z poważnymi konsekwencjami za współudział w przestępstwie

   Usuń
  2. jeśli chodzi o mnie to jest kilka powodów dla, których mu jeszcze sprawy nie wytoczyłem.
   1 to obrzydzenie jego osobą i myśl, że miałbym z nim ucierać się na ławie sądowej napawa mnie zwykłym wstretem.
   2 to taki, że często dochodzę do wniosku, że najlepszym sedzia jest czas i przybywająca ilość ludzi, którzy i bez tego zaczynają widzieć, że kazde pomówienie kwietnia nie ma podstaw dowodowych bo kwiecień na nic co mówi i pisze ich nie pokazuje.
   3 to lenistwo. Najczystsze lenistwo.
   4 to czas. Mam dużo jeszcze czasu na podjęcie tej decyzji i nie muszę się spieszyć. te wszystkie nękające mnie telefony, nagrania na sekretarkę, esemesy z groźbami i pomówieniami o niedorzeczne i absurdalne rzeczy bez cienia wątpliwości były by dla każdego sądu podstawą do wyroku skazującego.
   5 kwiecień doskonale wie, że to wszystko wisi nad nim jak bat i dzięki temu żyje w niepewności. Wie też, że w każdej chwili może dostać pozew i to jest na pewno nie miłe uczucie.
   6 A poza tym on już został ukarany tym, że ludzie widząc jego wybryki/ci normalni oczywiście/ odwracając się od niego lub po cichu mają go za oszołoma tak jak to powiedział założyciel MTMiU Roman Ploch. I to, że wysługują się nim czasem tylko dla kasy by zarobić na biletach i wtrynić w swe imprezy wątpliwej jakości Kwietniową atrakcję nie przeszkadza im mieć go za debila, co z czasem wychodzi na jaw i Kwiecień nie powinien mieć powodów do dumy.

   A sprawę może założę. Mam na to dużo czasu.

   Usuń
  3. Te jego grupy to widać było na ostatniej majówce w muzeum PRL na prelekcji. Raptem 10 osób.
   Kwiecień na swojego bloga wstawił w temacie majówka fotorelacja zdjęcie na, którym widać słuchaczy tak by wydawało się, że jest ich dużo

   http://2.bp.blogspot.com/-_ddT3Ynugtc/U2YEBlSjFrI/AAAAAAAAA8A/owL4vCcagXY/s1600/SAM_0084.JPG

   Ale na portalu Rudy Śląskiej widzimy już co innego, że kilka osób wyszło z tej prelekcji
   http://rudaslaska.com.pl/fotoreportaz,1-maja-w-muzeum-prlu,1006532,1006528,12.html

   Dwoje starszych ludzi po prostu wyszło nie chcąc słuchać tych bzdur i została garstka z czego 1 to dupa Kwietnia, 6 to tych zjebów co siedzieli z nim na czołgu, a 4 osoby wpierwszym i drugim rzędzie to jacyś naiwniacy, którzy do tej prelekcji dotrwali.
   Oto grupy pana Kwietnia.
   Gdyby Kwiecień miał jakieś grupy, które oprowadzał by po Riese i Ślęży to z cała pewnością na tej prelekcji było by ich o wiele więcej. A tu raptem 4 osoby z czego dwoje wyszło.
   To się nazywa popularność i przyciąganie grup. Każdy kto raz posłucha Kwietnia nigdy więcej na taka prelekcję nie przychodzi. Kwietnia słuchają tylko idioci nie znający historii, ale i ci jak połapią się, że Kwiecień pieprzy głupoty to się odwracają i śmieją z jego farmazonów.

   Usuń
  4. Bez cienia wątpliwości ten blog pokazuje kłamstwa Kwietnia i dzięki temu Kwietniowi ubywa naiwniaków. Znajdują się jeszcze idioci, którzy go wystawiają na swych imprezach, ale już niedługo.

   Usuń
 5. Daruś przetrzeźwiał i znikneły dwa tematy z jego bloga ( NORMA ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale dzięki naszemu blogowi ślad pozostał jako twardy dowód na jego podłe i szkodliwe działanie, kwestia czasu, pierwsza lepsza bania i znowu zabłyśnie nowym hitem na jego parszywej liście przebojów

   Usuń
 6. Jeśli Kwiecień oprowadza wycieczki komercyjne po Górach Sowich nie mając uprawnień przewodnika sudeckiego, to można tę sprawę zgłosić do wydziału turystyki w Dolnośląskim Urzędzie Marszałkowskim. Za takie wykroczenie nieźle się płaci - tylko ten urząd może kontrolować uprawnienia przewodnickie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czub i schiziol. Jakim lukiem trzeba bylo omijac szkole aby wierzyc w te bajki ktore opowiada?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzwoniłem dzisiaj do Państwowej Inspekcji Pracy i przeprowadziłem kilka wstępnych rozmów mających na celu ustalenie czy organizatorzy płatnych imprez mają obowiazek na czas ich trwania zatrudnienia na legalną umowę takich jak Kwiecień. Jutro jestem umówiony z kimś kto mi udzieli szczegółowych informacji na ten temat. Jeśli okaże się, że Kwiecień musiał by mieć taka umowę za każdym razem gdzie występuje na płatnych imprezach zgłoszę wniosek o skontrolowanie wszystkich organizacji jakie do tej pory przyjęły go jako prelegenta, wykładowcę i instruktora.
  Następnie też jutro zadzwonię do działu BHP by skontrolowała warunki w jakich Kwiecień prowadził zajęcia samoobrony na terenie muzeum PRL i czy miał właściwe ku temu kwalifikacje. Oprócz tego postaram się ustalić czy prelegent-wykładowca dydaktyczny czy historyczny musi mieć ku temu uprawnienia czy każdy ot tak może sobie organizować takie spędy bez należytych kwalifikacji.
  Wszystko w swoim czasie. To wymaga szeregu telefonów i czasu, ale te wszystkie kwestie doprowadzę do wyjaśnienia.
  Tak więc Kwiecień nie radzę brać udziału w takich imprezach bo jeśli się okaże, że na to musisz mieć pozwolenia, licencje, umowy czy inne legalne uprawnienia to nie tylko ty bodziesz miał kłopoty, ale i ci co cię zatrudniają na ten czas, bo zgłoszę to gdzie należy i wtedy się okaże jakie to ty masz uprawnienia i kwalifikacje.

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu
  W poniedziałki i piątki w godz. - od 8.30 – 18.00
  w pozostałe dni od 8.30 – 15.00

  osobiście:
  ul. Św. Marcin 46/50
  61-807 Poznań
  pokój nr 1 - I piętro
  telefonicznie
  od 10.00 - 14.00:
  61 859 90 05

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu
  61-807 Poznań, ul. Św. Marcin 46/50
  tel.: (61) 859 90 00, (61) 859 90 01; fax: (61) 859 90 15

  Dzwoniłem do tych Poznańskich inspektoratów jako, że Kwiecień ma zamiar wystąpić jako prelegent na Poznańskiej strzelnicy po jutrze.
  Będę dzwonił do innych inspektoratów obejmujących inne miejsca w, których występował Kwiecień i tam zgłaszał co trzeba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zagnac szkodnika do naroznika i znokatowac, zero litosci dla kanalii i jego promotorow.
   Niech mu wpadnie PIP, Sanepid, Policja, Straz Pozarna i kto tam to jeszcze kontroluje.

   Usuń
  2. Brawo Tomku.To się nazywa dobra dyplomacja. Bez żadnych zbędnych i bezsensownych przepychanek z idiotą sprawę załatwiasz w oficjalny i zgodny z przepisami sposób. Dzięki temu miejmy nadzieje że utrącone zostanie to całe zdegenerowane Kwietniowe szambo.

   Usuń
  3. Słuchajcie ja doszedłem do wniosku, że inaczej nie można. ja się w najbliższych dniach wszystkiego dowiem na jakich zasadach ktoś może przeprowadzić zajęcia dydaktyczne wszelkiego typu, co musi mieć by to robić itd. Wszystkiego się dowiem. Dowiem się gdzie należy zgłaszać tego typu działalność itd i ta drogą z tym zjebem zawalczę. I każdy kto go zatrudnia lub dopuszcza na swe imprezy od tej pory niech sie liczy z kontrolami wszelkiego typu bo tym razem mam mocne postanowienie wszystko będę zgłaszał drogą oficjalną. Żadne tam telefony do jakiś idiotów, którzy z jednej strony mówią, Kwiecień jest oszołomem, a z drugiej pozwalają mu występować czy do jakiś idiotek co rżną głupa. Od tej pory będziemy inaczej tańczyć z tymi zjebami i albo to się skończy, albo nie. Zobaczymy.

   Usuń
  4. Skakanie po czołgu w trakcie jazdy to zagrożenie życia i to powinno być zgłoszone.

   Usuń
  5. Oczywiście będzie na 100% jak też warunki w jakich została prowadzona przez tego kretyna popisówka samoobrony. Takie pokazy należy prowadzić na macie a nie na betonie i trzeba mieć właściwe przeszkolenie i zezwolenia na prowadzenie takich zajęć. Niechby ktoś walnął łbem o tę posadzkę, a nie muszę mówić co by się stało. O obtarciach rak czy złamaniach nie wspomnę.

   Usuń
  6. I to będzie najlepsza metoda na tego szkodnika.

   Usuń
  7. No to odpalamy gownobombe, zaraz Kwiecien wraz ze swymi promotorami bedzie brazowy po same uszy i zrozumieja co to znaczy zadawac sie z tym lumpem-oszustem.

   Usuń
  8. Co lepsze Kwiecień sam sobie strzelił w stopę upubliczniając filmiki z jego wyczynami które mogą być twardym dowodem na jego sparszywiałą działalność

   Usuń
  9. Samo machanie kosą na tego typu pokazach z przypadkowymi nieprzeszkolonymi ludźmi jest niedozwolone. Zamiast noża powinien użyć zmywalnego fluorescencyjnego markera który pokazuje ewentualne ciosy noża na przeciwniku.

   Usuń
  10. Brawo Tomku za determinację w celu dążenia do prawdy, oby w Polsce i na świecie było takich ludzi jak Ty - wielki szacun, chylę czoła! Pozdrawiam! :)

   Usuń
 9. http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110600302

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 4 marca 2011 r. w sprawie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek

   Dzięki przyda się.

   Usuń
  2. Zapoznałem się z tym rozporządzeniem. Wynika z niego jasno, że każdy rodzaj przewodnictwa musi mieć odpowiednie zezwolenia, kursy itp. To jest cały proces szkoleń różny dla przewodników górskich i miejskich. Nikt ot tak sobie nie może ogłosić organizowania wycieczki i to w dodatku płatnej i zabrać bez zezwolenia grupy ludzi w teren. Są różne klasy uprawnień przewodników górskich w zależności od warunków w jakich przewodnik chce pracować.
   Do tego dochodzi jeszcze aspekt kwalifikacji edukacyjnych.
   jeden z punktów tego rozporządzenia mówi na przykład:

   // Wiedza ogólna kandydatów na pilotów wycieczek
   powinna być oparta na bazie programów szkół
   ponadgimnazjalnych, których ukończenie umożliwia
   uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu
   maturalnego//

   Kwiecień nie spełnia żadnego z tych wymogów i jego wykształcenie zakończyło się na podstawówce.

   Usuń
  3. Popieram ten pomysł. Kwiecień jest nieodpowiedzialny i może kiedyś dojść do tragedii. Żenujący pokaz samoobrony pokazuje, że to bezmyślny gość, który może spowodować tragedię.

   Usuń
  4. Obowiązek sprawdzenia kompetencji, licencji, certyfikatów legalności oraz wiarygodności osoby która prowadzi działalność taką jak Kwiecień spoczywa na organizatorach zapraszających tego typu ludzi na swoje imprezy. Pani prezes Żywot nie dopełniła tego obowiązku wynajmując osobę pierdolniętą przez co naraziła uczestników majówki na poważne niebezpieczeństwo (dowody na filmikach Kwietnia). Na podstawowe pytania Prestiego wykręcała się słodkim pierdzeniem przez co dała do zrozumienia że coś jest nie tak z nią i organizacją całej tej imprezy. Podobne karygodne sytuacje miały miejsce w przeszłości. Ciekawe co by zrobili ludzie organizujący z nim imprezy gdyby doszło do jakiegoś poważnego wypadku właśnie przez Kwietnia????

   Usuń
 10. czwartek, 8 maja 201468 raz Dzień Zwyciestwa
  Niestety system oraz jego psy usunęły w niwecz ten dzień . Tylko kilka osób wspólnie , czyli na Soboniu uczciło ten dzień . Było nas tylko 23 , lepiej gryźć z za monitora niż oddać hołd pomordowanym . Polacy to dumny naród tyko gdzie są ci Polacy czy tylko w necie .....
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/68-raz-dzien-zwyciestwa.html

  Kto wie o co Kwietniowi kaman?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haloperidol, klonozepan plus wysokoprocentowy aklohol, o to chodzi.

   Usuń
 11. Hahahaha! Badnijcie to:

  "sla868 maja 2014 08:17

  Darek zabezpiecz lepiej tę stronę, bo ktoś kasuje Twoje posty
  Odpowiedz"

  http://moje-riese.blogspot.co.uk/2014/05/10-maja-zapraszamy-do-poznania-na.html#comment-form

  No jasne ze kasuje, jak tylko Kiwecien wytrzezwieje i przeczyta co naplodzil na bani to to kasuje.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja mu kasuję. Włamuję się na jego bloga i kasuję komentarze, a Sidor i Sawiak zmieniają treść pozostałych. Mamy wtyki w serwisie blogspot.com i pełny dostęp do serwerów. Posługujemy się też kontem Kwietnia by wypisywać z niego rożne groźby i pomówienia na necie na siebie samych.
   Wszystko to po to by Kwiecień był ośmieszony.

   A na serio.... kolejny zjeb z urojeniami i węszący spisek przeciwko Darusiowi. Ja myślę, że niedługo przeczytamy na blogu Kwietnia, że Sidor wyskoczył z jego kibla i go zaatakował, a Sawiak siedział w jego pralce i czyhał by wyskoczyć na niego kiedy ten chciał zrobić sobie masaż wibracyjny. Do szafki w kuchni nie zagląda bo armia pacynek zacznie w niego rzucać sucharkami i herbatnikami.

   Usuń
  2. Moze to przyblizy nas do zagadki Kwietnia?

   "1. Objawy schizofrenii paranoidalnej

   Schizofrenia nie jest zaburzeniem jednorodnym, a między poszczególnymi typami psychozy więcej występuje różnic niż podobieństw. Obok schizofrenii zdezorganizowanej, rezydualnej, prostej, schizofrenii katatonicznej, występuje schizofrenia paranoidalna. Jej obraz kliniczny został zdominowany przez objawy wytwórcze (pozytywne), takie jak halucynacje i urojenia. Dodatkowo pacjenci wykazują objawy negatywne, np. zaburzenia myślenia czy spłycenie afektywne. Czasami jednak symptomy te nie są wyraźnie wyrażone. Schizofrenia paranoidalna to w skrócie usystematyzowane urojenia plus nasilone omamy słuchowe.

   Schizofrenik paranoidalny cierpi na urojenia prześladowcze lub urojenia wielkościowe o bardzo złożonym charakterze, przypominającym często intrygi z powieści kryminalnych. Przeżycia schizofrenika są zwykle zrozumiałe tylko dla niego samego, będąc nieprzeniknionymi dla zewnętrznego obserwatora. Poza urojeniami prześladowczymi lub/i urojeniami wielkościowymi schizofrenicy paranoidalni ulegają również często urojonej zazdrości – głębokiemu przekonaniu, że partner seksualny jest im niewierny. Ich postępowanie bywa bardzo sztywne, formalne albo wręcz przeciwnie – bardzo gwałtowne."

   http://portal.abczdrowie.pl/schizofrenia-paranoidalna

   Ten fragment to samo sedno:

   "Schizofrenik paranoidalny cierpi na urojenia prześladowcze lub urojenia wielkościowe o bardzo złożonym charakterze, przypominającym często intrygi z powieści kryminalnych. Przeżycia schizofrenika są zwykle zrozumiałe tylko dla niego samego, będąc nieprzeniknionymi dla zewnętrznego obserwatora. "

   Usuń
  3. Kwiecień ma ewidentną schizofrenię. Podsumowując jego wszystkie wybryki na necie i kierowane do ludzi pomówienia, obelgi, o podejrzenia nie ma co do tego żadnych wątpliwości. A jego debilna Madzia podsyca jego paranoje podpuszczając go do tego. Zwróćcie uwagę na jej komentarz podczas filmowania go jak popisywał się samoobroną. Ona sobie z niego tak naprawdę jajca robi i podśmiechujki. To go czasem zapewne drażni i chce się wykazać, że jego tematy i on sam nie są powodem do żartów dla tego potem wyładowuje się we wpisach na swym blogu.

   Usuń
  4. Dzięki Gallu że przedstawiłeś opinię o mnie :D

   Usuń
 12. Jak już Tomasz Sidor napiernicza Kwietnia tą drogą to polecam zainteresować siętym:

  "WYDAWNICTWA (4)

  Zapraszamy do zakupu (koszt przewodnika 15,00 PLN):

  vincenty_d@o2.pl
  www.sswd.pl
  *********************************  Zapraszamy do zakupu (koszt książki 39,90 PLN):

  vincenty_d@o2.pl
  www.sswd.pl
  *********************************


  Zapraszamy do zakupu (koszt DVD - 1 płyta 30,00 PLN):

  patycjusz4@wp.pl
  www.patronowicz.pl
  *********************************


  Zapraszamy do zakupu (koszt DVD - 2 płyty 40,00 PLN):

  patycjusz4@wp.pl
  www.patronowicz.pl"

  http://moje-riese.blogspot.co.uk/p/przewodnik-po-riese.html

  Skarbówka nie odpuszcza i interweniowanie tam spowoduje niechybne upierdolenie Kwietnia, na 100%.
  Szach-Mat.

  http://www.xdpedia.com/upload/images/chuck_norris_szach_mat_w_zero_ruchach_2013-11-14_20-26-15.jpg

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobry komentarz więc go tu zamieszczam kogoś kto to słusznie zauważył. Na koniec dodam cos od siebie:
  //Obowiązek sprawdzenia kompetencji, licencji, certyfikatów legalności oraz wiarygodności osoby która prowadzi działalność taką jak Kwiecień spoczywa na organizatorach zapraszających tego typu ludzi na swoje imprezy. Pani prezes Żywot nie dopełniła tego obowiązku wynajmując osobę pierdolniętą przez co naraziła uczestników majówki na poważne niebezpieczeństwo (dowody na filmikach Kwietnia). Na podstawowe pytania Prestiego wykręcała się słodkim pierdzeniem przez co dała do zrozumienia że coś jest nie tak z nią i organizacją całej tej imprezy. Podobne karygodne sytuacje miały miejsce w przeszłości. Ciekawe co by zrobili ludzie organizujący z nim imprezy gdyby doszło do jakiegoś poważnego wypadku właśnie przez Kwietnia???? //

  Kwiecień do swego pokazu wziął osoby postronne. Na dokładkę wywijał jednemu nożem wokół szyi co jest z punktu widzenia instruktorskiego ZABRONIONE i skrajnie nieodpowiedzialne. Ten fakt też zostanie zgłoszony w odpowiednim czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do takich pokazów nigdy nie używa się prawdziwych noży tylko atrap. Kwiecień zrobił coś niedopuszczalnego w dodatku demonstrując podrzynanie gardła na oczach dzieci. Wyobrażacie to sobie? Pokazywać dzieciakom jak się podrzyna gardło? To jest naprawdę nieodpowiedzialny idiota i będę się cieszył jeśli Tomasz doprowadzi sprawę do końca i zgłosi to do tej inspekcji pracy czy gdzie tam jeszcze się da.

   Usuń
  2. CZeść jestem na tym blogu od kilku dni i po zapoznaniu się z tym co piszecie nie powiem bym przejrzał na oczy bo juz dawno wiedziałem, że Darek koloryzuje fakty i naciąga, ale jak się zastanowiłem nad pewnymi kwestiami to nie sposób się nie zgodzić z waszymi opiniami. On naraża ludzi na niebezpieczeństwo i działa nielegalnie stwarzając zagrożenie życia. Już dawno po obejrzeniu jego materiałów do tego doszedłem. Kiedyś pozwolił jakiejś dziewczynie wchodzić do dziury w ziemi co mnie dziwiło bo ziemia mogła się osunąć. teraz wiem, że żaden licencjonowany przewodnik nie pozwolił by na to. Na jednym z ostatnich filmów chyba z Sobonia pokazywał też jakąś dziurę mówiąc, że tam kopali jego chłopaki. Jak to jego chłopaki? Przecież on nie miał zezwoleń na to bo nikt by mu ich nie wydał. A co jeśli któremuś by sie coś stało? Siedział by jak nic.
   Od kogoś słyszałem, że na jednej z wycieczek, które gdzieś oprowadzał jakiś chłopak wpadł na metalowy pręt i coś sobie uszkodził tak, że wylądował na pogotowiu czy w szpitalu. Nie pamiętam było o tym na jakimś forum dość dawno. Ktoś wie coś o tej sytuacji może? Bo jeśli to prawda to poszkodowany mógł go zaskarżyć. Patrząc na ostatnie jego popisy z tym nożem i ciosami w genitalia łapię się za głowę i stwierdzam, że to jest nieodpowiedzialny facet stwarzający zagrożenie. Podzielam opinię, że organizatorzy ostatniej majówki są za to odpowiedzialni i należało by to zgłosić.

   Usuń
  3. Tylko czekac jak jakis dzieciak ktory ogladal pokaz bedzie go nasladowal i poderznie gardlo rowiesnikowi. Na policji bedzie "bo instruktor w moro mnie nauczyl na pokazie".
   Za ten pokaz w Rudzie Slaskiej moze miec niezle bagno, od spadania po pijaku z jadacego Gozdzika po przykladanie ludzia noza do gardla i machanie nim przed gapiami udajac Rambo.

   Usuń
 14. Przybiciem gwoździa do trumny przez organizatorów całej tej farsy jest publiczne podziękowanie Kwietniowi za przybycie i udoskonalenie tej majówki. Właśnie przez ten szczegół Kwiecień został podbudowany i podkręcony w słuszności tej jego popierdolonej krucjaty. Pinokio jest jak bomba z opóźnionym zapłonem. Rejestruje w tej spranej łepetynie wszystkie informacje, konwertuje je na swoje chore wersje i wizje i w pewnym momencie eksploduje np. wywnętrzając się na swoim blogu. Zapalnikiem są prochy i wóda po potęgują wielkie Kwietniowa BUM

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.