niedziela, 11 maja 2014

Prelekcja Poznań Dworek Strzelecki 10 maja 2014 - czyli kolejne przestępstwo karanego Dariusza Kwietnia bezprawnie i bez uprawnień udzielającego szkolenia obsługi broni

http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/fragment-prelekcji-w-poznaniu-10-maja.htmlKwiecień jest karany za nielegalne posiadanie części broni z wykopków i wyrokiem sądu dostał za to wyrok więzienia w zawieszeniu. Nie jest to moje złośliwe pomówienie tylko prawda. Kto pamięta cała sprawę z audycji Zagórskiego ten pamięta, że Policja w domu Kwietnia znalazła części broni i w związku z tym miał sprawę w sądzie po, której dostał zawiasy.
Jako osoba karana nie może mieć, ani zezwolenia na posiadanie broni, ani ŻADNYCH UPRAWNIEŃ pozwalających mu prowadzić szkolenia w zakresie obsługi i posługiwania się bronią.
Powyższy materiał jest dowodem przestępstwa, które będzie zgłoszone przeze mnie wraz z wcześniejszymi przestępstwami polegającymi na uprawianiu nielegalnie profesji przewodnika górskiego, udzielania bez uprawnień szkoleń z zakresu samoobrony, posługiwania się na tym szkoleniu prawdziwym nożem w niebezpieczny sposób przy szyi przypadkowej osoby. Patrz poprzedni i poprzednie wpisy na tym blogu.

Co do bzdur dotyczących jego wypowiedzi w czasie tej nielegalnej prelekcji nie będę się teraz wypowiadał tylko w komentarzach pozostawiając wam miejsce na wasze opinie. 
Tomasz Sidor-prestissimoLIVE

DODATEK 1
Przeprowadziłem dwie telefoniczne rozmowy na policji w celu ustalenia kilku spraw. zapytałem o regulacje dot. znalezionej broni na co odpowiedź była taka, że nie należy takowej brać do ręki lub zabezpieczać na własną rękę tylko zadzwonić na policję i dowiedziałem się jak dokonać zgłoszenia o przestępstwach Kwietnia. Uczenie ludzi nie mających nawyków w obsłudze broni i żadnych praktycznych doświadczeń jest kompletnym idiotyzmem nie dającym tym ludziom kompletnie nic, bo nic z tego nie zapamiętają. Taka osoba nawet po kursie miała by trudność po roku przerwy w zapamiętaniu co do czego i jak. W razie gdyby chciała skorzystać z porad Kwietnia mogła by sobie zrobić krzywdę lub komuś. Zasada podczas znalezienia broni o ile się nie ma przygotowania w jej obsłudze jest jedna i tylko jedna nie dotykać, zadzwonić na policję. Żadne tam jej rozbrajanie i chowanie po kieszeniach. Nie znamy się, nie dotykamy, nie dopuszczamy dzieci jeśli są w pobliżu i dzwonimy na policję, a nie zabezpieczamy na własną rękę.
Posłuchajcie sobie tych niedługich rozmów:
video

I jeszcze coś na zakąskę:
video
Tomasz Sidor prestissimoLIVE
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240


55 komentarzy:

 1. 23:37 http://www.youtube.com/watch?v=2VysqpMoSgg
  Przez kilka minut Kwiecień opowiada o wpływie fluoru na otępienie ludzi mówiąc, że sam ma dni otępienia przez fluor zawarty w wodzie.

  Ja piję i moi znajomi ta samą wodę i jakoś nie mam otępienia. Jestem ciągle aktywny i nic mi nie dolega. Macie teraz kolejny przykład urojeń Kwietnia w, których swoje paranoidalne i schizofreniczne stany tłumaczy fluorem w wodzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 36:10 Ten zjeb twierdzi, że nie było niemieckich obozów koncentracyjnych tylko nazistowskie lub faszystowskie, albo hitlerowskie.cytat:
   //nie ma słuchajcie, nie ma niemieckich obozów koncentracyjnych, są nazistowskie, faszystowskie i są hitlerowskie//

   Wszędzie w całym internecie i w każdej pogadance mówi się o NIEMIECKICH OBOZACH ZAGŁADY z dodatkiem częstym nazistowskich, faszystowskich lub hitlerowskich, ale poprawnie jest niemieckich.
   Większego idioty nie widziałem jak Kwietnia.

   Usuń
  2. Gallu, Kwiecień jak zwykle przekręcił. Tu nie chodzi o wodę tylko o wódę. Prelekcją w Poznaniu podkopał pod sobą i tak już dość głęboki dół.

   Usuń
  3. Nawiązując jeszcze do tematu wody to Kwiecień jako As rozwiązał hydrozagadkę, potrzebuje do spłukania 1 gówna 200 litrów wody 26:00, kurwa to jakie on ma to gówno że tyle wody potrzebuje???

   Usuń
 2. Kwiecień gdzie w pistolecie jest "dzyndzelek" i do czego służy ?instruktor kurwa mać się znalazł :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny popis idioty. Poprzednio pokazał, że jest nożownikiem i umie w razie czego poderznąć komuś gardło, a teraz, że potrafi trzymać pistolet. To jest pokazówka chorego maniaka chcącego wam tylko zaimponować i postraszyć, że może w razie czego komuś tak zrobić. Gdyby nie te wszystkie materiały w jego wizytówce to można by sądzić, że facet może i chce coś nauczyć ludzi, ale to jest obłąkany świr i to co pokazuje na necie to nic innego jak to co napisałem.
  Facet ma lęk przed niektórymi ludźmi wobec, których zachował się jak to Tomasz określa jak ostatni skurwysyn i tymi pokazami chce dać im przestrogę.
  Mam nadzieję, że zgłoszenie na policję tych wybryków poskutkuje jego ukaraniem, a może i zamknięciem w psychiatryku. Na pewno jak lekarze zapoznają się z wizytówka Kwietnia nie będą mieli wątpliwości by go zamknąć na leczenie przymusowe.
  kwiecień na Twoim miejscu srał bym po gaciach za swoja głupotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też potrafię się posługiwać bronią i nieźle strzelam:
   https://www.youtube.com/watch?v=CzcPqaEb6SE

   Sam wiem ze swojego doświadczenia i innych wytrawnych strzelców, że czasem coś się zapomina, a co dopiero ci co tylko wysłuchają takiego bełkotu Kwietnia. Jego pokaz był kompletnie bezwartościowy dla przeciętnego człowieka. Ktoś nieobeznany choć trochę z bronią nie byłby w stanie zapamiętać tego co pokazał Kwiecień i należycie zabezpieczyć broni. Jeśli by jednak chciał spróbować to mógłby sobie lub komuś zrobić krzywdę.
   Ja chodzę na strzelnicę raz do roku czasem na półtora roku dla przypomnienia sobie wszystkich czynności i sprawdzenia ręki. mimo to czasem /wstyd przyznać/ nie mając wyszkolonych w codziennych treningach ruchów coś się na ułamek sekundy zapomni. Ktoś kto rzadko trenuje lub wcale nic nie zapamięta z tego co pokazał Kwiecień. Nie będzie pamiętał jaki "dzyndzelek" do czego służy i może sobie lub komuś zrobić krzywdę.
   Nie raz widziałem jak świeżo upieczeni po kursie strzeleckim popełniali mrożące krew w żyłach błędy. Sam tego doświadczyłem jak mi jeden taki skierował broń na dół w bebechy. Kto tego sam nie doświadczy nie nauczy się tego by nigdy nawet w czasie pokazów nie kierować w stronę ludzi broni.
   A co Kwiecień pokazał?
   Wymachiwał tym pistoletem jak ścierką i to nie ważne, że był nie naładowany. Na takim pokazie od samego początku do końca instruktor zachowuje się tak jakby broń była naładowana po to by kursanci nabrali nawyków na przykładzie jego zachowywania ostrożności.
   To zdradza, że Kwiecień nigdy nie miał żadnego przeszkolenia dot. bycia instruktorem tylko co najwyżej sam był kursantem w dodatku takim, który nie ma we krwi wszystkich podstawowych ruchów i zachowań w czasie trzymania broni.
   To była zwykła popisówka taka sama jak z nożem na poprzednim pokazie samoobrony.

   Usuń
  2. Zauważ Tomku, że jego sposób posługiwania się z bronią wskazuje na to że on jako takiego obycia z nią nie ma. Akcja z magazynkiem to pieczętuje. Ten imbecyl podobnie jak i ta laska wystrzelił magazynek a co najlepsze chłopak który nigdy nie miał do czynienia z bronią wyciągną go poprawnie do zaistniałych warunków. Kwiecień coś przeczytał, coś zobaczył na necie i zgrywa znawcę tematu a co gorsze instruktora.Pinokio nie ma prawa kogoś szkolić nie mając kwalifikacji oraz praktycznego doświadczenia w tej kwestii. Organizując tego typu pokazy powinien na swoim blogu do ogłoszenia dodać skan certyfikatu oraz uprawnień instruktorskich w celu uwiarygodnienia swojej osoby jako prelegenta i instruktora. Natomiast organizator powinien Kwietnia zweryfikować i w tym przypadku zabronić mu udziału w tej imprezie. Najbardziej zbulwersowało mnie to że dopuszczono osobę pierdolniętą i nieprzewidywalną na obiekt gdzie do czynienia mamy z bronią. Tak jak by małpie dać brzytwę do zabawy. Kolejny raz naraził ludzi na niebezpieczeństwo bo nie wierze że będąc na strzelnicy nie strzelał. Ten człowiek powinien być leczony i izolowany. Oby nie doszło kiedyś do nieszczęścia z jego udziałem................

   Usuń
  3. Też chodzę na strzelnicę i nigdy nie widziałem by któryś instruktor trzymał pistolet jak banana. Kwiecień na pewno ma manię prześladowczą boi się ludzi w terenie za te łajdactwa. Chce pokazać jaki to on jest obeznany z nożami i pistoletami. Biedny człowieczek upośledzony i łajdak.

   Usuń
  4. Organizując tego typu pokazy powinien na swoim blogu do ogłoszenia dodać skan certyfikatu oraz uprawnień instruktorskich w celu uwiarygodnienia swojej osoby jako prelegenta i instruktora.

   No własnie. Każdy kto by miał zezwolenia na prowadzanie wycieczek po górach i udzielanie lekcji samoobrony czy obsługi broni już dawno by się tym wykazał. Dla tego myślę, że sąd wjebie mu niezły wyrok nie mam żadnych co do tego wątpliwości.

   Usuń
  5. Jak by broń w rękach tej laski przez przypadek była naładowana to pan dzyndzelek lub ona sama stracili by stopę. Nawiasem mówiąc ciekawe ilu ludzi było na tej prelekcji, bo kamera nie pokazała :) :) zastanawia mnie też czemu tylko fragment prelekcji jest pokazany??? przecież Pinokio zawsze prezentuje całe swoje wykłady :) :) pod koniec tego materiału rozkręcał temat II wojny. Celowo nie zamieścił dalszego ciągu bo wiedział że znowu udowodnimy mu że kłamie.

   Usuń
  6. Przecież on tych prelekcji nie robi po to by zgromadzić wiele osób tylko po to by potem mieć materiał na YT i to wycięty bo najgłupsze rzeczy nie pokazuje.
   Jak zaczyna pierdolić od 6:40 że w Polsce są teraz grupy co rozrzucają broń wcześniej użytą w trakcie napadów czy innych akcji to myślałem, że zaniemówię. no taką brednię mógł wymyślić tylko obłąkany zjeb. Dalej twierdził, że w Europie takich przypadków jest niby więcej, a w Polsce było niby kilkanaście takich przypadków. Gangsterka porzuca broń w różnych miejscach wyobrażacie to sobie? W 7:20 Kwiecień mówi, że ostatnio był przypadek, że gdzieś tu w Poznańskim dzieciaki znalazły Glocka, którego użyto gdzieś do napadu na terenie Niemiec!
   Moi drodzy większego WYMYSŁU nie słyszałem. No taka absurdalna bzdura, że w pale się nie mieści. Jak świat światem broń z napadów gdzie ktoś ginie zawsze jest niszczona lub wyrzucana by właśnie nikt nie znalazł. jeszcze nie słyszałem o takim przypadku NIGDY.
   Można by tego idiotę dalej punktować i dalej i znalazło by się jeszcze kilkanaście debilizmów jakie tam wygłosił.

   Usuń
 4. nie no jak zobaczyłem ten magazynek to jebłem...

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaha, co za glebinowa kopalnia beki, Kwiecien orbiutje coraz wyzej.

  Wszystkie partie polityczne bija sie o Kwietnia, Jezusie!
  Niemcy nie sa zadluzonym panstwem, aha, bardzo ciekawe ze maja 80% zadluzenia w relacji do PKB bedac najwieksza gospodarka Europy.
  Generalnie stos bredni, konfabulacji i przeinaczen czyli norma.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stwierdzam, że facet jest niebezpieczny i ma coraz większą obsesję na punkcie wojny i wszelkich zagrożeń. Jak nie nożownicy to fluor mu zagraża. Myślałem, że się poleję jak tego słuchałem. Wychodzi na to, że cały naród co kilka dni zapada w stan otępienia. Tylko, że te stany to chyba tylko on ma. Jakim trzeba być zjebusem by coś takiego publicznie mówić? Tam było nie więcej jak 5=10 osób i słuchało tych bredni bez sprzeciwu.
  W dodatku nikt nie zareagował na Polskie obozy śmierci i na pytanie ile z pamięci jest w stanie wymienić obozów na terenie Polski nikt się nie odezwał. Nie dziwi mnie, że Kwiecień mając taką ciemną publikę rozkręca się w swych bredniach. Nie wiem jak wy, ale ja liczyłem po cichu, że jak ta prelekcja odbędzie się na terenie tej strzelnicy to przynajmniej znajdzie się tam ktoś na tej prelekcji kto zna trochę historii i zjebie Kwietnia czasem za jakąś brednię. A tu okazuje się, że same matoły i tumany na niego przychodzą.
  Ukarać sk...ela.

  OdpowiedzUsuń
 7. Specjalista od zadluzenia miedzynarodowego, wybitny znawca w dziedzinie hydrologii i splukiwania stolca oraz dydaktyki smrodu w wspolczesnych niemieckich domach Dariusz Kwiecien kolejny raz uchylil nam rabka tejemnicy.

  Latajace magazynki, okultyzm oraz informacje o tym ze Krieg Trwa byly jednymi z licznych atrakcji wybitnego pokazu ktorym zaszczycil nas pan Kwiecien, uslyszycie tez sporo o balonach, obozach koncentracyjnych po opis ataku schizofreni ktory leczy woda mineralna a to wszystko okraszone relacjami miedzynarodowymi zmieszanymi z alternatywna historia.

  Calosc niebawem do nabycia na DVD w sklepie internetowym czary-mary oraz u zaprzyjaznionych demagogow.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja was nie rozumiem. ja sie nauczylem od pana Darka jak sie obronic przed nożownikiem. Od wczoraj zawsze mam damską torebke przy sobie i reke owinietom kurtką. Wiem dzieki panu darkowi jak przyfandzolic komus w jaja i poderżnąć gardlo. A jak znajde pistolet to wiem jak go schowac do kieszeni by dzieci sobie krzyfdy nie zrobily. Wiem od pana Darka inne bardzo przydatne rzeczy, ale nie bede ich wszystkich wymieniał bo wy sie nie znacie na profesjonaliźmie pana Darka.
  Powiem tylko, ze pan Darek to jest KTOŚ, a jesteście psie wory jak on to mawial i macie sprawy w sadach i lubicie chlopcow.

  OdpowiedzUsuń
 9. Magazynek jak się zwalnia to amortyzuje się dłonią by nie upadł. Większego idioty nie widziałem powinien to tak pokazać by mu ten magazynek nie upadł na blat tylko wpadł do dłoni i tak wszyscy by wiedzieli o co chodzi, że wyskakuje jak sie go zwolni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolego jestes w wielkim bledzie pusty magazynek jest bezuzyteczny wiec najlepiej uczyc sie od poczatku nawykow ktore moga ci uratowac zycie .zamiast martwic sie o lapanie pustego magazynka w dloni powinnes miec pelny magazynek gotowy do wlozenia zanim ktos cie odstrzeli gdy ty zajety jestes lapaniem magazynka . Dodam ze nie jestem obronca Kwietnia to czytajac te wypowiedzi jedno przychodzi do glowy Polska mentalnosc czyli zaszczuwanie i glosne szczekanie .tak wiele osob pisze o zgloszeniu ale najlepiej wyslac tam kogos innego a samemu jedynie podjudzac na forum

   Usuń
  2. Ale tych nawyków uczy się na profesjonalnym kursie ludzi już obeznanych co nieco, a nie grupkę lemingów nie wiedzących gdzie jest lufa, a gdzie kolba. I nawet gdyby nikt nie uczył nikogo akurat tego jednego nawyku szybkiego zmieniania magazynka bez jego łapania to i tak w czasie zagrożenia człowiek sam i bez tego zrobił by tak by go nie łapać. Tego nikogo nie trzeba uczyć. Dla tego akurat ta kwestia w wydaniu tego idioty Kwietnia była kompletnie nikomu tam nie przydatna, nie istotna, bezwartościowa i KOMPLETNIE nie potrzebna. Nic to nie wniosło, że pokazał jak wyskakuje magazynek po zwolnieniu. Nic absolutnie. Nikt tak nie uczy ludzi siedzących w ławce bo nauka tego wszystkiego co w ogóle w kwestii broni pokazał Kwiecień odbywa się wyłącznie na strzelnicy przed torem gdy instruktor przed pierwszym strzelaniem pokazuje podstawowe manewry bronią i jej ładowaniem, rozładowaniem i posługiwaniem się, a nie w sali wykładowej z boku biurka. jak przy biurku sali lekcyjnej przekazać kursantowi i zaszczepić mu najważniejszą kwestię by kursant nie kierował poza tor broni? Nijak. A co pokazał Kwiecień i nauczył dziewczynę? Stania obok tego biurka i wymachiwania tym pistoletem we wszystkie strony wraz z ciepłym jego przytulaniem. I Ty sądzisz, że ta dziewczyna nauczyła się tej najważniejszej rzeczy stojąc obok tego DEBILA i kierując pistolet to tu to tam na widownię, na Kwietnia i siebie przy okazji samą? Kwiecień jedynie jak dziewczyna nieodpowiednio skierowała broń w końcu gestem MACHO bez słowa jak gestem jaki się popycha psa-sukę skierował jej ten pistolet inaczej gadając dalej do widowni. No debil, debil i jeszcze raz qrwa debil.

   Usuń
  3. Do anonima z 12 maja 2014 10:30:00 CEST

   I wszystkich obserwatorów.
   Włączacie materiał dokładnie od 3:10.
   Kwiecień uczy wyjmowania magazynka i poleca dziewczynie upozorować zachowanie podczas znalezienia pistoletu. Dziewczyna chwyta delikatnie pistolet samymi palcami. Międli go chwilkę w obu rękach jakby pierwszy raz trzymała w rękach męskiego penisa i po poleceniu Kwietnia by wyjęła magazynek naciska zwolnienie magazynka, który wyskakuje i upada na ziemię. Dziewczyna w odruchu się zgina manewrując tym pistoletem na wszystkie strony przekładając ten pistolet w drugą dłoń do pozycji niemal prawidłowego uchwytu wkładając palec na spust. Gdyby Kwiecień się nie schylił mogła to i pewnie zrobiła by to w trakcie schylania by zwolnić jedną dłoń potrzebną do podniesienia magazynka. W tym momencie istnieje potencjalne zagrożenie, że mogła niechcący musnąć ten spust i oddać strzał w każdą stronę raniąc potencjalnie siebie lub kogoś. Po mimo, że Kwiecień potem odbiera jej broń i pokazuje jak odciągnąć suwadło by sprawdzić komorę nabojową nie zmienia to postaci rzeczy, że po takiej lekcji gdy ta panna znajdzie pistolet i tak z tego nic za kilka miesięcy nie będzie pamiętała i może popełnić jeszcze więcej błędów niż gdyby wcale nie miała do czynienia z bronią. Wtedy pewnie instynkt by jej nakazał jej wcale nie dotykać.
   To co napisał Gall, że tego wszystkiego uczy się na torze przed strzelaniem jest prawdą. Nie na lekcji w sali tylko na TORZE gdzie od samego początku i pierwszego kontaktu z bronią nie uczy się pieszczot i przytulania broni tylko prawidłowej jej obsługi i nią kierowania.

   Usuń
  4. Kwiecień te zajęcia prowadzi chaotycznie.
   3:40 Kwiecień pokazuje jak przeładować pistolet. Dziewczyna go przeładowuje na jego polecenie po czym Kwiecień jej ten pistolet-przeładowany odbiera, ale natychmiast oddaje z poleceniem i odstrzel. Dziewczyna naciska, naciska i nic. Kwiecień mówi "pistolet jest zabezpieczony" dziewczyna próbuje odbezpieczyć nie wiedząc co nacisnąć. Kwiecień w jej rękach przekręca go i pokazuje "ten dzyndzołek" samemu odbezpieczając. Dziewczyna przeładowuje drugi raz i oddaje strzał. kwiecień od razu mówi, że //"zobaczcie popełniła największy błąd jaki można zrobić, położyła palec na języku spustowym, odciągnęła suwadło naciskając język spustowy"//
   No tak tylko jej błędy jakie popełniła były wynikiem nieprawidłowego pokazywania jej tego przez Kwietnia. To wszystko co pokazał w tej minucie Kwiecień jest po prostu nie tylko chaotyczne, ale i karygodne. Nie dopuszcza się by kursant popełnił takie błędy bo się mu cały czas mówi co ma zrobić! Słowo-ruch, słowo, ruch itd.
   Nie czeka się, aż kursant się zestresuje patrząc jak się mota tylko zawczasu omawia się jego ruchy wyprzedzając poleceniami co ma zrobić.
   Kwiecień jesteś idiotą.

   Usuń
  5. Oczywiscie z tym sie zgadzam tego pokazu nie powinno byc a tym bardziej tej broni o i le jest prawdziwa hehehehe. Dla takich ludzi wystarczylo by pokazac to na tablicy lub rysunkach .podczas tej prezentacji kilka razy ktos by stracil zycie jesli ta bron byla by sprawna i zaladowana a ta dziewczyna mysle ze sama by sie odstrzelila przy podnoszeniu broni z biurka tak jak to zademonstrowali celuiac sobie prosto w glowe moze wtedy by dotarlo ze takie szkolenia to tylko zagrozenie zycia ludzkiego .do gal anonim wbrew temu co wiekszosc mysli o tym ze nie trzeba uczyc lapania magazynku bo to samo przychodzi to wlasnie jest w wielkim bledzie bo wiekszosc ludzi ciezko tego oduczyc bo zajadle probuja go zlapac . To odruch wrodzony ze jesli cos spada czy tez cos leci w nasza strone probujemy to zlapac ale takich rzeczy tak jak napisal gall to uczy sie gdzie indziej nie na takich pokazach ktorych powinni zabronic bo moze sie kiedys stac nieszczescie

   Usuń
 10. Popieram złożenie zawiadomienia na policję na tego szkodnika. Tomasz być może uratujesz tym komuś życie. Może też wreszcie ukróci się jego działalność dezinformacyjna i sianie apokaliptycznych wizji.
  Wysłuchałem tego bełkotu i jestem porażony jego bezdenną głupotą. Chłopina naoglądał się teorii spiskowych o chemtrails i fluorze i ma faktycznie obsesję na tym punkcie. On jest cały czas pod wpływem tego fluoru chyba. Nie wiem co to za głąby siedziały na tej prelekcji, ale gdyby był tam ktoś spełna rozumu to powinien mu kilka razy przerwać i wyjaśnić rzeczy jakich nie rozumie. mniej więcej od 27:30 zaczyna bajać o okultyzmie i satanizmie chrzaniąc, że elity pławią się w luksusie i wyznają jakieś kulty. No we wszystko mogę uwierzyć, że elity naszym kosztem pławią się w luksusie, ale nie są idiotami wyznającymi jakieś okultystyczne idiotyzmy. To raczej elity tworzą nam kulturę w, której lud ciemny ma być ciemny i kultywują politykę chrystianizacji społeczeństwa właśnie po to by nim manipulować wiarą i dogmatami.
  Kwiecień stwierdzam jest deinformatorem i chyba jakimś wynajętym przez te elity by społeczeństwu wciskać nieprawdziwy obraz o tych elitach. Brednie to są 100% brednie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest wynajęty, tylko po prostu chory psychicznie. Mitomania to choroba, a w dodatku facet zwyczajnie nie akceptuje, że jest prostakiem i dlatego kreuje się na specjalistę od wersalek i dzyndzelków. :-)

   Usuń
 11. Również, mam bekę z Kwietnia no takie jaja na żywo odstawiać to trza mieć tzw. tupet .. Również apeluje do Tomasza aby jak najszybciej na dniach w tym tyg. dostarczył wszystkie dowody jakie ma na D,K i zapodał je policji, niech się kurde wreszcie odpowiednie służby za niego wezmą!! Ciekawe co wtedy wszyscy debile, jak np. jakiś typ broniący Darka, przed wpisem Galla na yt, zareagują jak ich kochany Guru poległ haha ... Tomek do dzieła!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem w trakcie pisania zawiadomienia. Idzie wolno jak krew z nosa, ale idzie bo sporo materiału jest do opisania i podania. mam już wszystko na dysku do zgrania na płytę teraz trzeba to przelać na papier.
  Jak macie jakieś propozycje co do merytoryki tego zawiadomienia to piszcie. Na razie wygląda to tak:

  Komendant Rejonowy Policji
  Warszawa Praga Południe

  ZAWIADOMIENIE

  Zawiadamiam, że osoba Dariusz Kwiecień dopuszczała się szeregu przestępstw polegających na organizowaniu wycieczek turystycznych w górach Sudeckich bez posiadanych zezwoleń i uprawnień pobierając za to pieniądze od ludzi uczestniczących w tych wycieczkach. Materiały dowodzące tego zamieszczę w dalszej części zawiadomienia w postaci linków do stron z tymi materiałami oraz w postaci zgrania ich na nośnik elektroniczny.
  Zawiadamiam też, że Dariusz Kwiecień uczestniczył i był najmowany lub dopuszczany do różnych imprez społecznych jako instruktor samoobrony i posługiwania się bronią palną bez niezbędnych do tego uprawnień przez organizatorów tych imprez. Materiały dowodzące tych faktów zamieszczę w dalszej części zawiadomienia w postaci linków do stron z tymi materiałami oraz w postaci zgrania ich na nośnik elektroniczny.
  Z moich ustaleń w Wydziale Turystyki Dolnego Śląska wynika, że osoba nazywająca się Dariusz Kwiecień nie figuruje na liście licencjonowanych przewodników uprawnionych do pełnienia funkcji przewodnika górskiego.
  Warunki uzyskania uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika turystycznego/górskiego są określone w dzienniku ustaw:
  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)
  z dnia 4 marca 2011 r.
  w sprawie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek Dz.U. 2011 nr 60 poz. 302 §13 punkt 3 , który mówi, że:

  3. Uprawnienia przewodnika górskiego sudeckiego
  nadaje się na obszar Sudetów obejmujący: Karkonosze,
  Góry i Pogórze Izerskie, Obniżenie Żytawsko-
  -Zgorzeleckie, Góry i Pogórze Kaczawskie, Rudawy
  Janowickie oraz Kotlinę Jeleniogórską, Bramę Lubawską,
  Góry Kamienne, Góry i Pogórze Wałbrzyskie, Góry
  Sowie, Góry Bardzkie, Góry Stołowe, Obniżenie
  Nowej Rudy, Obniżenie Ścinawki, Pogórze Orlickie,
  Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Masyw Śnieżnika,
  Góry Złote, Góry Opawskie i Kotlinę Kłodzką, wraz
  z położonymi na północ od nich Wzgórzami Strzegomskimi,
  Obniżeniem Podsudeckim, Równiną Świdnicką,
  Wzgórzami Niemczańsko-Strzelińskimi, Masywem
  Ślęży, Przedgórzem Paczkowskim i Obniżeniem
  Otmuchowskim. Obszar uprawnień obejmuje teren
  położony na południe i południowy zachód od drogi
  Jędrzychowice—Bolesławiec (droga nr 94)—Złotoryja
  —Jawor (droga nr 363)—Strzegom (droga nr 374)—
  Świdnica (droga nr 382)—Tworzyjanów (droga nr 35)
  —Sobótka—Jordanów Śl. (drogi lokalne)—Łagiewniki
  (droga nr 8)—Strzelin (droga nr 39)—Sarby—Szklary
  —Karłowice Wielkie—Otmuchów (drogi lokalne)—Nysa
  (droga nr 46)—Prudnik—Trzebina (droga nr 41). Na
  odcinku Trzebina—Jędrzychowice granicę obszaru
  uprawnień stanowi granica państwa. Obszar uprawnień
  obejmuje następujące miejscowości położone na
  granicy obszaru: Bolesławiec, Złotoryję, Jawor, Strzegom,
  Świdnicę, Sobótkę, Łagiewniki, Strzelin, Otmuchów,
  Nysę, Prudnik.

  Wyżej wymieniona ustawa opisuje tereny wyszczególnione na tłusto na, których Dariusz Kwiecień oprowadzał wycieczki bez zezwoleń i z narażeniem ludzi na niebezpieczeństwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodał bym jeszcze zawiadomienie o czerpaniu korzyści finansowych ze sprzedaży książek i płyt bez legalnie zarejestrowanej działalności.

   Usuń
  2. można też zamieścić wzmiankę o obrażaniu, zastraszaniu, groźbach i pomawianiu na forum publicznym ( audycja Zagórskiego ) dołożył bym jeszcze nękanie poprzez chore telefony i smsy w których osobiście potwierdza że jest pierdolnięty i nalega żeby to upubliczniać. Można też nadmienić że podczas swojej parszywej działalności jest przeważnie pod wpływem alkoholu przez co podwójnie naraża ludzi na niebezpieczeństwo

   Usuń
  3. Również uważam ,że jak już na poważnie zawiadamiasz organy ścigania o Darku K, to powinieneś a nawet wypadałby!! ,abyś dodał jak koledzy wyżej pisali, to ,że Cię publicznie obrażał, nękał itp. - przyszła pora aby Kwiecień zmierzył się z całym swoim piwem, jakiego sobie sam nawarzył! :)

   Usuń
  4. Nie wiem czy to licuje z zawiadomieniem o przestępstwach, które ścigane są z urzędu. Pomówienia i nękania to raczej sprawa cywilna, ale może nadmienię o tym fakcie w zawiadomieniu. Kończę pisanie tego zawiadomienia dzisiaj skończę jutro złożę na komendzie.

   Usuń
  5. Nie wiem czy to licuje z zawiadomieniem o przestępstwach, które ścigane są z urzędu. Pomówienia i nękania to raczej sprawa cywilna, ale może nadmienię o tym fakcie w zawiadomieniu. Kończę pisanie tego zawiadomienia dzisiaj skończę jutro złożę na komendzie.

   Usuń
 13. Przeleciałem na podglądzie film kwietniowy - jak zwykle godzina bełkotania o niczym. Raz Pinokio mówi, że broni znalezionej nie dotykać, a otem, że wyjmujemy magazynek i przeładowujemy. Nie wiem o jakiej broni ekspert wszelaki mówił, ale jeśli miał na myśli broń z pobojowisk, to koroz uniemożliwia swobodne przeładowanie, odryglowanie itp, więc lepiej generalnie tego nie dotykać, nie wspominając, że broń to najlepszy wabik a pod nią "mina pułapka".
  W jakim on wojsku był, chyba organizacji paramilitarnej z naciskiem na para i pominięciem militarnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dwóch lat oglądam i słucham Kwietnia i do tej pory nie doczekałem się żadnej sensacji. Nic nie wnoszą te jego pokazówki przed kamerą. facet szwenda się po znanych miejscach i nagrywa krótkie filmiki tylko po to by się w jakimś miejscu pokazać. Zero wiedzy połowa zmyślona nie do sprawdzenia część przekręcona z własnymi nadinterpretacjami. Nie dokończył żadnej akcji poszukiwawcze bo żadnej tak naprawdę nigdy sam nie zorganizował jak to czasem opowiadał kłamiąc. Otworzyłem jego kanał i rozwinąłem wszystkie filmy by były na jednej stronie. Nie znalazłem nic kompletnie co było by dla niego powodem do dumy. Sam bełkot, łażenie po znanych miejscach i bredzenie w tonie psychola. Słuchajcie, jesteśmy w... Słuchajcie w tym miejscu... Słuchajcie to, słuchajcie tamto i gówno z tego wynika. Ostatnie wybryki tego człowieka zakrawają na jakąś farsę. nauka samoobrony to żenada. Skakanie po czołgu to skrajna nieodpowiedzialność. Tak się zachowuje gość mieniący się starym wygą wojskowym? Nauka obsługi bronią to już totalne nieporozumienie. No i te wszystkie audycje w, których nie ma nic wartościowego co konkurowało by ze znanymi faktami. masa bzdur, których nie sposób rozpoznać jak się nie ma wiedzy.
   Największym znaleziskiem Kwietnia i to nie dzięki niemu był kawał łańcucha i fragment torów kolejki w Riese http://www.youtube.com/watch?v=IeixEbr4f-A Ale odkrycie. Pokopali chłopacy ledwo pod skórą ziemi i mają się czym szczycić. Poza tym powiedzcie mi szczerze na jaki siusiak mi taka działalność Kwietnia skoro pokazuje jakieś miejsce jak na tym filmie i mówi, że nie powie gdzie to jest? Na diabła mi taka grupa eksploracyjna co kopie nielegalnie, ale afiszuje się z tym na necie i nie pokaże wszystkiego co może i znalazła? To już wole by takich osobników w necie nie było by nie drażnili wyobraźni czy ciekawości. Jeśli już sobie chcą pokopać to niech sobie kopia dla siebie, a nie szpanują przed kamerami połowy albo więcej nie pokazując. Dla tego uważam, że działalność Kwietnia dla nas zwykłych ludzi jest bezwartościowa bo jak widać na przykładzie i tak nikomu nie pokazał by czegoś naprawdę wartościowego. tak więc to co robi to robi wyłącznie na pokaz bo ma parcie na szkło, a nie po to by społeczeństwu pokazywać jakieś faktyczne tajemnice. To samo tyczy się innych jak Cera, cały ten Boczek, Witkowski i kto tam jeszcze. banda cwaniaków i pozerów niczego nigdy nie pokazała i nie doprowadziła do końca.
   Dla tego jestem za piętnowaniem takich typów bo nic nie wnoszą do odkrywania jakiś tajemnic i nic naprawdę nie pokazują ciekawego.
   A, że pisze to pod komentem Karola to powiem, że na jego blogu jest wiele ciekawych zdjęć i odkryć i jest przynajmniej co oglądać.

   Usuń
  2. To co napiszę zapamiętajcie sobie na całe życie.
   Podsumujmy dokonania Kwietnia na polu odkrywania tajemnic. Efekty zerowe. jakie inne więc dokonanie mu się udało? Skłócenie środowiska eksploratorów i poróżnienie potencjalnych przyszłych, którzy mogli by się włączyć do niejednej akcji i coś naprawdę odkryć. Kolejny udanym działaniem Kwietnia jest ośmieszenia każdego z kim współpracował poprzez robienie z siebie idioty. I to jest fakt bo wiele grup w, które usiłował się wkręcić lub na tle, których się afiszował odmówiły mu współpracy odsuwając od swego środowiska. Jaki był i jest tego cel? Cel jest tylko jeden tak zagmatwać te wszystkie tajemnice wystawiając przy okazji ludzi je badających na pośmiewisko by żadna tajemnica Riese tak naprawdę nie wyszła na jaw. Kwiecień systematycznie z tematu Riese robi cyrk. Wprowadza masę dezinformacji, nieprawdziwych tropów, wymyślonych historii i fałszywych interpretacji by nikt nie wpadł na właściwy trop, a te tropy jakie już są znane mogące doprowadzić do wyjaśnienia jakiejś kwestii zagmatwać i przeinaczyć. Prześledźcie całą jego działalność od początku istnienia jego bloga i kanału na YT. Masa bezwartościowych materiałów, dezinformacji, zafałszowań, chorych wymysłów nic poza tym.
   Nie zastanawialiście się czemu to służy, a może komu?
   Kwiecień zarzucił Tomaszowi i Karolowi, że pracują dla jakiegoś Kaya Mullera, co jest bzdurą i idiotycznym zarzutem, ale co gdyby odwrócić ten zarzut i zadać pytanie czy Kwiecień nie pracuje dla kogoś komu zależy by Riese było ciągle owiane nieodkrytą tajemnicą?
   Przyglądając się jego wypowiedziom i zachowaniom dochodzę do wniosku, że gościu, albo jest pierdolnięty mówiąc potocznie, albo ktoś go opłaca by takim był i robił to co robi. Jego bezczelność i pewność siebie nie bierze się z nikąd. Tak się zachowuje ktoś kto ma za sobą kogoś kto go wybroni z opresji lub w razie czego opłaci adwokata. Kwiecień jest więc jedynym znanym w internecie człowiekiem, który dopuścił się takiej masy pomówień i obelg wobec innych i nic tego nie zatrzymało. Cały czas prowadzi tą bezczelną formę walki z wrogami i nic sobie z tego nie robi. Powtarzam, albo jest pierdolnięty, albo jego bezczelność i pewność siebie wynika z tego co powyższe. Może być też i tak, że jest walnięty i przy okazji pracuje na rzecz kogoś kto mu zleca działalność dezinformacyjną. A wszystko na to wskazuje potarzam biorąc pod uwagę wszystkie jego dokonania i zachowania.

   Usuń
  3. Jest coraz więcej ludzi go krytykujących i zniecierpliwionych bezskutecznością działania. Ja już to dawno wyczułem, że Kwiecień nawet jakby coś znalazł lub odkrył to tego nie pokaże. I to z bardzo prostej przyczyny. Bo działa nielegalnie i nieoficjalnie. Załóżmy, że coś odkrywa w Riese i co? Jako amator jeśli pokaże, że coś odkopał wsadzą go za nielegalne prowadzenie prac. I to zamyka sprawę. Naiwni są ci co oczekują, że może wreszcie Daruś coś odkryje i obwieści światu. Nigdy nic nie obwieści z tego powodu, a poza tym i tak nic nie odkryje bo nawet jeśli pracuje dla kogoś to i ten mu na to nie pozwoli. I kółko się zamyka.
   Proste logiczne i oczywiste. kwietniowi pozostaje tylko pole wyobraźni i tworzenia mitów o istotach przypominających pso-człowieka.
   Ja przytoczę to co już napisał Tomasz w tym komentarzu:
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/05/dariusz-kwiecien-dziaa-nielegalnie-i.html?showComment=1399802669174#c5585075904692451678

   Kwiecień snuje bajdy o takich istotach co biegały po torach w Riese i strzelano do nich. I PODOBNO RELACJI O TAKICH PRZYPADKACH JEST DUŻO!!!

   Usuń
  4. Skąd się biorą historie rozpowszechniane przez Kwietnia? Tu jest wyjaśnienie http://www.youtube.com/watch?v=oLdv8rfLoeE
   Kwiecień reklamuje swój przewodnik i wyraźnie mówi, żeto nie jest zbór informacji historycznych tylko historie zasłyszane od dwudziestu lat-czytaj wymyślone. Ani jedna z tych historii nie jest udokumentowana dziennikarsko lub reportersko. Kwiecień nie przeprowadził nigdy wywiadu z ani jedną osobą opowiadająca którąkolwiek z tych wszystkich historii. Jak można wierzyć w jego opowieści skoro daje tyle dowodów na swoje obłąkanie? Mity jakie rozpowszechnia w kwestii otwarcia jakiś wrót z dodatkiem tych wszystkich wizji apokaliptycznych końca świata dyskwalifikują go jako wiarygodne źródło informacji. Z resztą wszystko co pisze, mówi i pokazuje dyskwalifikuje go jako wiarygodnego człowieka. Ja nie wierzę w ani jedną jego relację i bajkę. Wszystko jest obliczone na stworzenie zbioru kłamstw zawartych w jego przewodniku by na tym zarabiać. I tylko to było i jest powodem wymyślania tych historii. Ja tego bym nigdy nie kupił. Ale warto by zdobyć jego CD i przewodnik z jednego tylko powodu by zamieścić w sieci by ludzie, którzy później mieli by się wkurzyć na te brednie po zmarnowaniu kasy mogli sobie to zdobyć za darmo.
   I tu mały apel może ktoś ma ten przewodnik i jego CD? Trzeba to pokopiować i wrzucić na internet po co ludzie mają się dawać temu oszustowi naciągać.
   Podaję mój email racjonalista@onet.pl Jak ktoś ma te materiały to niech napisze już ja się postaram by trafiły za darmo do sieci. Przynajmniej pijak będzie miał mniej kasy na wódę.

   Usuń
 14. Odpowiedzi
  1. SŁUCHACIE stwierdzam, że ludzie są pierdolnięci. Obliczyłem, że na jednego niepierdolnietego przypada około tysiąca pierdolnietych. Łatwo to obliczyć podsumowując statystycznie ilość odsłon każdego filmiku Kwietnia. Przeciętnie ma tych odsłon od 800 do 2000. Uśredniając z poprawką, że niektórzy pierdolnięci oglądają jego filmy po dwa razy wychodzi mniej więcej 1000 pierdolniętych + Kwiecień. Liczba ta może się wahać progresywnie w zależności od stanu otępienia kwietnia po przedawkowaniu fluoru i po ilości chemitrals na niebie. W dni opylania, pierdolniętych przybywa. Potem następuje ogólnospołeczna stagnacja i otępienie wszystkich pierdolniętych i pierdolnięci czekają na kolejny zew. Z pierdolniętymi jest jak z wilkowampirami. jedyny skuteczny na nich środek to jest to:
   https://www.youtube.com/watch?v=Uh5W0JA-jo0

   Usuń
  2. SŁUCHACIE stwierdzam, że ludzie są pierdolnięci. Obliczyłem, że na jednego niepierdolnietego przypada około tysiąca pierdolnietych. Łatwo to obliczyć podsumowując statystycznie ilość odsłon każdego filmiku Kwietnia. Przeciętnie ma tych odsłon od 800 do 2000. Uśredniając z poprawką, że niektórzy pierdolnięci oglądają jego filmy po dwa razy wychodzi mniej więcej 1000 pierdolniętych + Kwiecień. Liczba ta może się wahać progresywnie w zależności od stanu otępienia kwietnia po przedawkowaniu fluoru i po ilości chemitrals na niebie. W dni opylania, pierdolniętych przybywa. Potem następuje ogólnospołeczna stagnacja i otępienie wszystkich pierdolniętych i pierdolnięci czekają na kolejny zew. Z pierdolniętymi jest jak z wilkowampirami. Jedyny skuteczny na nich środek to jest to:
   https://www.youtube.com/watch?v=Uh5W0JA-jo0

   Usuń
  3. I jak my niepierdolnięci mamy żyć?

   Usuń
  4. Jednego nie rozumiem. Pod tym żałosnym wystąpieniem Kwietnia
   http://www.youtube.com/watch?v=2VysqpMoSgg&feature=player_embedded
   Jest kilka komentarzy poddające w wątpliwość jego niektóre kwestie. Pisane są w bardzo łagodnej formie. Tego właśnie nie rozumiem dla czego ludzie są tacy mdli i ugrzecznieni w momencie kiedy takiego oszołoma należało by zjebać i ostro skrytykować. Czy to jest wynik już takiego zbydlęcenia narodu w sensie bydlęcego otępienia czy to wynik wzrostu kultury społeczeństwa? A może wynik obojętności na skandalizm we wszystkich sferach życia społecznego? Panie Darku, panie Darku i kurwa panie Darku to tamto owamto. A tu trzeba przypierdolić w stół i powiedzieć Kwiecień co ty pierdolisz?! To nie było tak tylko tak!
   Uważam, że do póki ludzie nie będą zdolni wykrzesać z siebie podstawowego gniewu w drobnych sprawach tak będą dymani w poważniejszych przez władze i wszelkiej maści decydentów.
   Tacy ludzie jak Kwiecień nie zasługują na grzeczny ton tylko na mocnego kopa w dupę i wygonienie od przysłowiowego ogniska.
   U mnie za młodu w szkole takie farmazony jak Kwiecień miały ciężkie życie. Albo dostawali wpierdol bo drażnili swymi kitami wszystkich, albo nikt się z nimi nie przyjaźnił. Widać współczesne pokolenia nauczone poprawności politycznej i poprawnych form językowych rośnie na bezwolnych baranów, którym wszystko można wcisnąć, a one beeee, beeee, beeee panie dajku bjawo.

   Usuń
 15. kot nigdy nie był na dworze ,nie wie co pani chce zrobić czy go wyrzócić z domu ,to jest taka bezmyślność wychowanie,dziewczyna chce dobrze dla kota ,ale może go zabić zobaczcie bezrozumnośc na przykładzie yuppies małżeństwa,ten kot może w każdej chwili dostać zawału serca z tego stresu ,on pwinien z mieśiąc pod samymi drzwiami oswoić teren korytarza klatki ,zobaczyć jego zachowanie ,czy go coś interesuje wyjście ,czy ma jeszcze jakiś instynkt ,przecież on został kaleką ,ale jebnięty człowiek tego nie widzi

  http://www.youtube.com/watch?v=nYWnorRBaAE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyprowadzanie tak kota na ulicę z nieznanymi hałasami to błąd. Kot w każdej chwili może się spiąć i wywinąć z szelek i uciec. Miałem tak kiedy swojego kiedyś chciałem na trawę wyprowadzić. Była późna noc i pomyśleliśmy, że zrobimy swemu kocurowi radochę na trawie. Był w szelkach. Wyniosłem go na rękach i wszystko było ok. Połaził ostrożnie po trawie kilka chwil ni nie wiadomo co go spłoszyło. tak się wystraszył, że wywinął się z szelek i uciekł pod zaparkowane samochody. Tylko szczęście sprawiło, ze go w końcu dopadłem pod jednym z samochodów od tyłu mocno łapiąc za fraki. Mógł uciec tak daleko, że było by po kocie. A fajny był i przyjacielski.
   Tylko to jest temat o Kwietniu, a nie o kotach w szelkach :)

   Usuń
  2. ale zawsze powtarza ,że on jest mały pikuś , zamysł bloga znam,ale oszołomów wszelkiej maści trzeba wytykać ,ale zobaczymy jak się rozwinie blog tematycznie

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karolu, koty były małym przerywnikiem w tym kocim cyrku jaki Kwiecień odstawia.
   Przypomnę linka z filmem do jakiego się odnosisz bo noi czytelnicy nie będą wiedzieli o co chodzi:

   http://www.youtube.com/watch?v=IeixEbr4f-A

   Usuń
  2. Witam wszystkich jestem tu nowy pisze pierwszy raz. To jest skandal by takiego kogoś jak Dariusz Kwiecień dopuszczać do publicznych wystąpień. Kim są ludzie pozwalający tak skrajnie nieodpowiedzialnemu człowiekowi występować i dawać lekcje samoobrony? Kto to są ci ludzie co dopuszczają go do tych prelekcji? To co reprezentuje sobą Dariusz kwiecień to jest kompletne dno. Ten człowiek nie ma żadnej wiedzy o żadnych tajemnicach tylko porusza się po znanych tematach dodając do nich własne historyjki. Czuć na kilometr od nich paranoję ze wszystkimi ubocznymi skutkami. Zapoznałem się z wizytówką tego jegomościa i szczena mi opadła. Tak się nie zachowują przeciętnie cierpiący na choroby umysłu. Tak się zachowuje psychopata z ciężką chorobą umysłu.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  3. 1:48 w hongkongu...https://www.youtube.com/watch?v=6l7FUvFCMfc

   Usuń
  4. Karolu kwestia kotów jest taka że w syfie Kwiecień był wiecznym kotem. Nie ma się co dziwić że do tej pory jest zawieszony i dowartościowuje się takim zjebanym sposobem egzystencji.

   Usuń
 17. Kolejny popis zapijaczonego czubka:
  " Przepraszam iż tak rzadko teraz piszę
  Cały czas jestem w terenie , chyba jako jedyny śpię prowadzę życie towarzyskie na terenie Riese . Mimo zapowiedzi karłów intelektualnych typu Sidor i Sawiak cały czas działam i to nie źle . Jako jedyna grupa georadarem prześwietliliśmy Sajdak i Górę Niczyją . Samo nasze pojawienie się z takim sprzętem wywołało panikę wśród poszukiwaczy Riese . Nie tylko Włodarz , Rzeczka i Osówka to Riese .....
  Od tygodnia co dziennie jestem na Ślęży i w Gogołowie Sawiak ktos po raz kolejny cie olał w imię pieniędzy tak jak ty traktujesz innych tak inni traktują ciebie .....
  PS ...
  16 sierpnia w Książu jesteśmy wszyscy jeżeli Sidor potwierdzi swój udział to mamy niezły Festiwal Osobliwości , dowiecie się jak dwóch największych wrogów zostało kochankami , czyli Sawiak i Sidor , Joanna Lamparska już pęka z dumy iż takich zacnych gości będzie protegować .
  Pełny program za kilka dni ...
  Autor: Darek o 17:37 "

  Nie wiem od czego zaczac...
  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lamparska z ZGE dzialala, Kwiecien znow judzi byle kogos wciagnac w swoje gowno.

   Usuń
 18. Kwietniowi znowu odpierdoliło, jego nowe posty rozjebały mi konstrukcję. Jak zwykle jedzie po Tomku i Karolu a w bonusie mega bełkot który ciężko rozkminić. Masakra na maxa :)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.