piątek, 9 maja 2014

Dariusz Kwiecień działa nielegalnie i nie posiada obowiązkowych zezwoleń na przewodnika górskiego

Wykonałem dzisiaj kilkanaście telefonów do różnych instytucji w celu ustalenia czy Dariusz Kwiecień ma uprawnienia turystyczne pozwalające pełnić role przewodnika górskiego i czy ma uprawnienia do pełnienia roli wykładowcy.
Dzwoniłem do:
Państwowej Inspekcji Pracy
Kuratorium Oświaty
Wydziału Turystyki
Urzędu Marszałkowskiego Dolnego ŚląskaUstaliłem w Urzędzie Marszałkowskim, że Dariusz Kwiecień nie figuruje jako legalny przewodnik górski. Pani Ewelina Bogacz Kaniewska z wydziału turystyki przy Urzędzie Marszałkowskim sprawdziła nazwisko Dariusza Kwietnia i nie znalazła takowego na liście przewodników górskich w całym kraju. Rozmowę nagrałem i zamieszczę ją poniżej w dodatku gdy zgram ją za kilka godzin na komputer i wstawię na wrzutę.
W rozmowie tej dowiedziałem się jakie podjąć kroki w celu zgłoszenia nielegalnej działalności Dariusza Kwietnia. Mogę to zrobić kierując odpowiednie pismo zawierające dowody na jego nielegalną działalność do Urzędu Marszałkowskiego obejmującego miejsce jego zamieszkania lub zwyczajnie na policję o ile miejsca zamieszkania nie znam jako podejrzenie popełnienia przestępstwa.

W świetle prawa obowiązującego i rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 4 marca 2011 r. w sprawie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek Dz.U. 2011 nr 60 poz. 302
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110600302 Dariusz Kwiecień popełnił przestępstwo organizując wycieczki po górach Sudeckich na, które nie ma odpowiednich zezwoleń o, których mówi powyższa ustawa, której fragment zacytuję.

Dz.U. 2011 nr 60 poz. 302 
3. Uprawnienia przewodnika górskiego sudeckiego
nadaje się na obszar Sudetów obejmujący: Karkonosze,
Góry i Pogórze Izerskie, Obniżenie Żytawsko-
-Zgorzeleckie, Góry i Pogórze Kaczawskie, Rudawy
Janowickie oraz Kotlinę Jeleniogórską, Bramę Lubawską,
Góry Kamienne, Góry i Pogórze Wałbrzyskie, Góry
Sowie, Góry Bardzkie, Góry Stołowe, Obniżenie
Nowej Rudy, Obniżenie Ścinawki, Pogórze Orlickie,
Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Masyw Śnieżnika,
Góry Złote, Góry Opawskie i Kotlinę Kłodzką, wraz
z położonymi na północ od nich Wzgórzami Strzegomskimi,
Obniżeniem Podsudeckim, Równiną Świdnicką,
Wzgórzami Niemczańsko-Strzelińskimi, Masywem
Ślęży, Przedgórzem Paczkowskim i Obniżeniem
Otmuchowskim. Obszar uprawnień obejmuje teren
położony na południe i południowy zachód od drogi
Jędrzychowice—Bolesławiec (droga nr 94)—Złotoryja
—Jawor (droga nr 363)—Strzegom (droga nr 374)—
Świdnica (droga nr 382)—Tworzyjanów (droga nr 35)
—Sobótka—Jordanów Śl. (drogi lokalne)—Łagiewniki
(droga nr 8)—Strzelin (droga nr 39)—Sarby—Szklary
—Karłowice Wielkie—Otmuchów (drogi lokalne)—Nysa
(droga nr 46)—Prudnik—Trzebina (droga nr 41). Na
odcinku Trzebina—Jędrzychowice granicę obszaru
uprawnień stanowi granica państwa. Obszar uprawnień
obejmuje następujące miejscowości położone na
granicy obszaru: Bolesławiec, Złotoryję, Jawor, Strzegom,
Świdnicę, Sobótkę, Łagiewniki, Strzelin, Otmuchów,
Nysę, Prudnik.

To samo tyczy się wszelkich masywów górskich wyszczególnionych w innych punktach i paragrafach tej ustawy.
W związku z tym w ramach tej kwestii zamierzam złożyć zawiadomienie o popełnionych przestępstwach przez Dariusza kwietnia po nadchodzącym weekendzie jako, że dzisiaj mamy piątek.

W dalszej kolejności pozostawiam sobie na przyszły tydzień ustalenie dotyczące wymaganych uprawnień dydaktycznych i instruktorskich i zgłoszenie faktu, że Dariusz Kwiecień pełnił nielegalnie role prelegenta i instruktora na ostatniej majówce w Rudzie śląskiej organizowanej przez Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej na terenie Muzeum PRL.

W komentarzach w poprzednim wpisie na tym blogu poddawaliśmy ostrej krytyce skandaliczne i skrajnie niebezpieczne zachowanie Dariusza Kwietnia skaczącego po jadącym czołgu wraz z grupką innych "osobników" jak też skandaliczna formę i absolutnie nieodpowiedzialną pokazu samoobrony w czasie, której Dariusz Kwiecień posługiwał się nożami demonstrując podrzynanie gardła na przypadkowym widzu wykonując niebezpieczne ruchy tym nożem wokół szyi tej osoby przy dzieciach.
To wszystko będzie zgłoszone w najbliższym czasie na policję. Będą dążył do ustalenia legalności jego uczestnictwa w tej imprezie od strony zatrudnieniowej, dydaktycznej i instruktorskiej.

Tomasz Sidor prestissimoLIVE

W dodatku za kilka godzin zamieszczę wspomnianą rozmowę telefoniczną.

DODATEK 1

Kwiecień się wysilił i odpowiedział na naszym blogu poniżej na moje podjęte kroki wobec niego.
Oto jest odpowiedź na twarde fakty, że Kwiecień nie ma żadnych, powtarzam żadnych uprawnień przewodniczych, ani instruktorskich. Kwiecień jak zwykle zamiast się nimi wykazać sięga po kolejną porcję wyzwisk od zboczeńców i kłamstw o mojej niby karalności po raz kolejny wymyślając bajki o jakiś moich pracownicach skarżących mnie o mobbing i molestowanie seksualne.
I właśnie dla tego, że rozpowiada takie absurdalnie nieprawdziwe rzeczy bezczelnie brnąc w swe z premedytacją zamyślone pomówienia tym razem Kwietniowi nie odpuszczę i doprowadzę każdą najmniejszą jego przestępczą kwestie do sądu. Na koniec jak zapowiadałem wytoczę mu sprawę o pomówienia właśnie tego typu.
Zwróćcie uwagę, że posta napisał znów ze swojego konta w osobie trzeciej by potem się wypierać, że to nie on. Ile razy tak było? Dziesiątki razy mam wszystkie jego wypowiedzi tego typu skopiowane poprzez zrzuty ekranów i publikowałem niektóre na swoim forum wraz z jego wpisami na jego blogu zaprzeczającymi temu.

PS
A studio SWD pana Patroniowicza też będzie w swoim czasie sprawdzone jak się z Kwietniem rozlicza.
Tomasz Sidor prestissimoLIVE


DODATEK 2
ROZMOWA Z PANIĄ EWELINĄ BOGACZ KAMIEŃSKĄ Z WYDZIAŁU TURYSTYKI DOLNEGO ŚLĄSKA UDOWADNIAJĄCĄ, ŻE DARIUSZ KWIECIEŃ NIE MA LEGALNYCH ZEZWOLEŃ NA ORGANIZOWANIE WYCIECZEK TURYSTYCZNYCH.

videoDODATEK 3

Jeden z naszych czytelników w komentarzu zamieścił informację o warunkach przyjmowania na przewodników. Pozwalam sobie to zacytować dla pełnego obrazu nielegalnej działalności Kwietnia:


//Kwiecień zgodnie z ustawa nawet NIE MOŻE być przewodnikiem:

"Rozdział 3

Dokumenty dołączane do wniosku o nadanie
uprawnień przewodnika turystycznego
i pilota wycieczek
....
3. Do wniosku, o którym mowa w ust. 1, dołącza
się:
1) kopię świadectwa lub dyplomu stwierdzającego
posiadanie wykształcenia średniego lub wyższego,
potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez pracownika
urzędu marszałkowskiego przyjmującego
wniosek, na podstawie przedstawionego mu oryginału
tego dokumentu, lub odpis tego świadectwa
lub dyplomu;
2) 3 fotografie w formacie 3 cm ´ 4 cm;
3) świadectwo zdania egzaminu przed właściwą komisją
egzaminacyjną dla przewodników turystycznych
lub pilotów wycieczek;
4) zaświadczenie lekarskie, potwierdzające stan zdrowia
umożliwiający wykonywanie zadań przewodnika
turystycznego lub pilota wycieczek w zakresie
objętym wnioskiem, wystawione w trybie i w zakresie
określonych przepisami o badaniach lekarskich
pracowników;
5) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa
umyślne lub inne popełnione w związku z wykonywaniem
zadań przewodnika turystycznego lub pilota
wycieczek."

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110600302Ad.1 Kwiecień nie ma wykształcenia, ponoć wyuczono go kamieniarstwa ale nie skończył żadnej szkoły średniej.

Ad.3 Oczywiście nawet tym się nie interesował.
Ad.4 Kwiecień nie jest zdrową osobą, choruje fizycznie i psychicznie, alkoholizm, lekomania i choroba psychiczna dyskwalifikują go z tej profesji.
Ad.5 Z tym tez miałby problem, owocami jego wcześniejszych wycieczek był szaber za który dostał wyrok w zawieszeniu, gromadził w domu elementy broni, amunicje oraz zwykle fanty które wytargał z ziemi lub zabytków.

Ten osobnik nawet jeśli chciałby legalnie zdobyć uprawnienia to nie ma na to szans. //
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

86 komentarzy:

 1. PIP automatycznie wysyla zawiadomienie do skarbowki czy trzeba zglosic osobno?
  Niech zamkna gnoja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, ale się wszystkiego z czasem dowiem. Wiem od jednej z rozmówczyń Państwowej Inspekcji Pracy, że zawsze jakaś forma zatrudnienia na takich imprezach płatnych obowiązuje. Są różne rodzaje umów o pracę. Oni badają i kontrolują tylko istniejące miejsca pracy, a nie to czy ktoś jest lub był legalnie zatrudniony. To kontroluje inny organ i tego się dowiem w tygodniu kto mógłby skontrolować czy na czas trwania tej majówki Kwiecień miał zatrudnienie i w jakiej formie. Do tematu systematycznie będę wracał bo jak na dzisiejszych kilkanaście telefonów jakie wykonałem w ponad półtorej godziny i informacji jakich się dowiedziałem wszystkiego nie zapamiętałem nawet bo przecież się na tym wszystkim jeszcze nie znam i działam amatorsko. Przesłucham sobie na spokojnie te rozmowy jeszcze i na pewno nie jeden telefon wykonam by każdą kwestię z czasem ustalić i sprawdzić.
   Bez wątpienia będę dążył jak napisałem i zapowiedziałem by skontrolować wszystkie ośrodki w, których Kwiecień uczestniczył jako prelegent i instruktor oraz ośrodki w, których brał udział w zorganizowanych wycieczkach na, których pełnił role przewodnika. To wszystko krok po kroku się załatwi z czasem.

   Usuń
 2. Brawo Tomku, jesteśmy coraz bliżej utrącenia tej szumowiny. Obawiam się jednak że Kwiecień może się zasłaniać żółtymi papierami. Gdyby tak było, pogrążeni by zostali wszyscy dotychczasowi organizatorzy jego wystąpień na forum publicznym. Teraz wypadało by zadzwonić do Pani Żywot żeby odniosła się do wyżej wymienionych faktów. Świadomie zatrudniła przestępcę przez co sama popełniła przestępstwo. Zrobiła to świadomie i z premedytacją mimo Twoich ostrzeżeń jak najbardziej w dobrej wierze.

  p.s. tym sposobem mamy twardy dowód że Zagórski promuje, popiera i wspiera przestępczą działalność Kwietnia. Za takie działanie jest paragraf i za jednym zamachem można utrącić tą całą jego sekciarską działalność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet gdyby miał jakieś dokumenty potwierdzające jego chorobę/oczywistą dla normalnych ludzi/ to nie tłumaczy, nie usprawiedliwia i go nie uniewinnia od popełnionych przestępstw. On nie jest niepoczytalny do tego stopnia by sobie nie zdawać sprawy z tego i dla tego prawo nie będzie miało na to względu. Jeśli uda się doprowadzić sprawę z urzędu na kanwę to myślę, że wyrok będzie taki sam jak dla normalnej osoby. Przestępstwo jest przestępstwem i kropka.
   Co do pani Żywot i organizatorów majówki z MTMiU też będę dążył by wyciągnięto konsekwencje.
   Co do Zagórskiego to w dalszej kolejności jak się uporam z Kwietniem. tez się zrobi odpowiednie kroki, ale później. Z resztą znając siebie jak się rozkręcę to i jemu obok Kwietnia założę sprawę za tą słynną audycję w, której obaj mnie pomówili o niedorzeczne rzeczy. Ta audycja jest na moim forum w temacie Zagórskiego i chyba Kwietnia osobno.

   Usuń
  2. Moi drodzy wybywam od komputera na jakiś czas. Nowe komentarze zatwierdzę po powrocie. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Na jego filmie jest o tym że wykopał siadke maskującą i została pocięta łopatami, po czym stwierdza fakty że jakieś dokumenty zostały spalone w Arkadii, czyli wkopał swoich znajomych. Czyli on wkopie innych, a nie Siebie kolejny dowód jaka to szumowina. Obawiam się że by się tak stało, że by zasłonił się niepoczytalnością (Żółtymi papierami ).

   Usuń
 3. No nareszcie jakieś konkretne kroki. Nie mówię, że poprzednie były niepotrzebne, ale jak widać przemawianie do rozsądku idiotom na nic się zdaje. Kwiecień od tej pory ma świadomość, że wkręcając się w jakieś podobne imprezy naraża tych ludzi na konsekwencje. Na pewno śledzi tego bloga więc już wie co go czeka i każdego kto z nim współpracuje na takich jak dotąd zasadach. Ja mam nadzieję, że Tomasz starczy Ci determinacji i zacięcia by to wszystko doprowadzić do końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. starczy na pewno tym razem mam żelazne postanowienie. Jeszcze wczoraj wymieniałem powody dla, których ociągałem się z założeniem Kwietniowi sprawy, ale teraz myślę, że to się rychło stanie. Poczekam tylko na rozwój tej sytuacji i w odpowiednim czasie dołożę z powództwa prywatnego soją działkę. Myślę, ze skutek wtedy będzie lepszy...

   Usuń
 4. Tabuny lemingów zafascynowane militarką widzą w Kwietniu guru surwiwalowego i speca od tajemnic nazistów. Głąby nie wiedzą, że facet jest nawiedzony i wciska im zwykły kit. W dodatku nie ma pojęcia o szkoleniu samoobronnym zwykłych ludzi. To co pokazał to był szpan idioty, którego byle łepek by skopał. Utrącić niebezpiecznego wariata i to jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tepaku i zboczeńcu karany kilka razy Dariusz Kwiecień działa legalnie , Studio SWD i jego wydawca o to zadbali , a sprawy ty nie musisz zakładać nikomu , twoja była pracownica skarży cie o mobbing i molestowanie seksualne .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwieciuniu nie pultaj się puti, puti bobasku już niedługo będziesz miał okazję się wykazać dowodami na to co wypisujesz na mnie i nie tylko.
   Tymczasem zamiast tu poszczekiwać pomawiać i ubliżać i siać nieprawdziwe plotki parszywy intrygancie o umyśle dauna pokaż ludziom jakiś dowód, że byleś ostatnio w NSR. Może jakieś zdjęcie książeczki wojskowej z aktualnym wpisem czy innego dokumentu aktualnego? Może też skoro jesteś na legalu zrobisz scan jakiejś legitymacji przewodnika turystycznego i pokażesz dyplom jaki musiał byś mieć gdybyś przeszedł całą wymaganą procedurę i egzaminy na przewodnika?
   No tak oczywiście NIGDY tego nie pokażesz bo nie masz. Nic nie masz. Nikim jesteś, a tylko gnojkiem, który zarzucił internet masą swych urojonych audycji by zwodzić podobnych jak ty debili tylko mniej oczytanych i doić na nich kasę.
   Kwiecień tym razem krok po kroku doprowadzę każdą kwestię do końca. Jesteś najgorszą mętą jaka jest w internecie i ja ci to udowodnię w sądzie tym razem.
   Myślisz, że ujdzie ci na sucho uczenie dzieci walenia w jaja i pokazywanie im jak komuś poderżnąć gardło? Mylisz się nie ujdzie ci i zrobię wszystko byś za to odpowiadał i nie tylko za to-za wszystko łajdaku.

   Usuń
  2. Kwiecień znów piszesz ze swojego konta w trzeciej osobie idioto. Ty masz jakieś upośledzenie umysłowe myśląc, że nikt tego nie wie.
   O godzinie 18:02 wstawiłeś dziś posta na swego bloga z arcy wielkimi przemyśleniami politycznymi
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/putin-swietuje.html
   a w kilka minut potem tutaj o godzinie 18:17 napisałeś tu swój żałosny komentarz . Biedny człowieczku w wojskowych gaciorach z finką przy pasku i ciemnych okularach jesteś żałosny z tymi swoimi tekstami. Słyszymy to od dwóch lat może wreszcie coś udowodnisz z tego co mówisz? Żałosny kamieniarzu od nagrobków cmentarnych. Bo mało kto wie, że pracowałeś jako podrzędny kamieniarz i przesiąkłeś tym prymitywnym środowiskiem do szpiku kości. To wyłazi z Ciebie Kwiecień na każdym kroku.

   Usuń
  3. Kwiecień widać ewidentnie, że się wystraszyłeś, że lawina tym razem Cię zasypie dokumentnie. Mały kamyczek drży na szczycie tej kruchej góry i wystarczy wyjąć jeden z podstawy by spadł z hukiem na samo dno choć i tak już na nim jesteś od zawsze.

   Usuń
  4. Kwiecień jest idiotą, który sam w dodatku wyciąga te kamyki z podstawy tej góry.

   Usuń
  5. Panie Kwiecień jest pan dorosłym facetem, a zachowuje się jak gówniarz. Na takie pomówienia i oskarżenia trzeba mieć dowody. Jeśli ich pan nie ma to znaczy, że zniża się pan do poziomu zwykłej łachudry i świadczy to o panu najgorzej. Pomawia pan w ten sposób ludzi od bardzo dawna wyzywając ich od pedałów, cweli, pedryli, zboczeńców i oszustów, a sam pan daje dowody na swe przestępstwa. Bo jeśli działa pan jako przewodnik bez uprawnień to dokonuje pan przestępstw z narażeniem życia innych. A tyo jest karygodne i powinna się tym zając policja i prokuratura. Wykazał się pan skrajną nieodpowiedzialnością wymachując nożem chłopakowi wokół gardła. Na coś takiego nie pozwolił by sobie żaden instruktor z odpowiednim przeszkoleniem. To było niedopuszczalne by jechać nożem jak kosą tak blisko szyi w kółko człowiekowi wziętemu z widowni. Na takich pokazach nie bierze się ludzi z widowni tylko przeszkolonych współpracowników by w razie czego nic się nie stało. Chłopak mógł różnie zareagować uchylając się odruchowo i mógł pan nawet nie poczuć jak przeciął by pan ,mu tętnicę szyjną. Nic by tego chłopaka wtedy nie uratowało.
   Do takich pokazów używa się markerów, a nie prawdziwych narzędzi ostrych. Gdyby pan miał jakiekolwiek przygotowanie instruktorskie to by wiedział o tym.

   Usuń
  6. prawdopodobnie Kwiecień pisał ten komentarz na bani lub prochach, jak mu zejdzie faza to znając życie będzie chciał go wykasować :) :)

   Usuń
 6. Straszył sądami i prokuratorami, grupami paramilitarnymi to teraz będzie miał sam te sądy i prokuratorów na karku. Może przy okazji sąd zaleci badania psychiatryczne i jakieś leczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy pierwszym lepszym kontakcie z organami sprawiedliwości Kwiecień zostanie skierowany na przymusowe badania psychiatryczne. Każdy sąd zapoznając się z materiałem dowodowym nie będzie miał wątpliwości że ma do czynienia z świrem. Jest więcej niż pewne że do sprawy zostaną powołani biegli psychiatrzy. Nie oznacza to jednak że Kwiecień nie zostanie ukarany a razem z nim pośrednio lub bezpośrednio ludzie z nim współpracujący.

   Usuń
 7. Darku, wiem że czytasz tego bloga więc na uspokojenie i na dobranoc dedykuję piosenkę

  http://www.cda.pl/video/4013b5/Perkusista-na-prochach

  OdpowiedzUsuń
 8. brawo Tomek, uciąć tego trola z Głuszycy. Mam znajomych z okolic Głuszycy i Wa łbrzycha i do tego trola nikt się nie przyznaje. Nawet sąsiedzi z zza góry się nie przyznają, że go znają choć wiem że jest inaczej. Przynosi wstyd całej okolicy i środowisku eksploatorów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kwiecień same debilizmy historyczne wygajduje. Znam dwóch historyków z wykształcenia i z pasji którzy o kamiennej górze i okolicach ( środkowe sudety ) wiedzą naprawdę dużo i nie ma tam wzmianek na temat działalności niemców jaką podaje Kwiecień, To już Figiel jest bliższy prawdy o tym co działo się na terenie sudetów środkowych.

  Kwietniem co prawda interesują się już służby od dłuższego czasy. Mam tutaj namyśli policję i najprawdopodobniej ABW oddział Wałbrzych ( jednostka przy Policji w Wałbrzychu - terenowy wydział operacyjny. Nie chodzi tutaj bynajmiej o "tajemną wiedzę" profesora Kwietnia. Chodzi raczej o dostęp do materiałów pirotechnicznych pochodzących najprawdopodobniej z wykopków, i możliwości ich użycia do działań terrorystycznych wszelkiego rodzaju.

  OdpowiedzUsuń
 10. Rozpoczal sie zjazd sankami na samo dno kanionu, Kwiecien zapierdala bez trzymanki na porochach i alaku z prokuratorem na karku.

  Skurwiel zostanie skazany, juz sie miota bo wie w co wdepnal swymi ostatnimi podsrywkami.
  Do paki frajerze bity!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nie rozumiem jak trudno ludziom ocenić działania Kwietnia, że nie widzą, że to uwarunkowany psychopata. To wszystko co do tej pory Kwiecień zrobił i napisał daje podstawy do takiego osądu. Nikt normalny nie wydzwania do kogoś jak Kwiecień do Tomasza i nie wygaduje takich wściekłych wyzwisk i pomówień. Nikt normalny nie wypisuje na blogu takich chorych tekstów i pomówień. Nikt nie nęka ludzi esemesami strasząc ich na różne sposoby. Nikt normalny nie pomawia kogoś o nic jeśli nie może tego udowodnić. I nikt normalny jak już zauważyliście nie pokazuje dzieciom i laikom ciosów w jaja i nie wywija nikomu nożem przy szyi.
  Zbierzmy to wszystko do kupy i zastanówmy się skoro zdolny jest do tego wszystkiego, a wszystkiego nie wymieniłem, to co to oznacza? Że Kwiecień jest psychopatą zdolnym do każdego łajdactwa. Taka szumowina jak widać jest zdolna do każdego pomówienia każdego w kim uroi sobie wroga. Przypomnijcie sobie czasy wojenne i zadajcie pytanie kto kolaborował z nazistami i denuncjował własnych braci? Kto w czasach komuny był kapusiem i kapował ludzi donosząc na niejedną osobę coś nieprawdziwego? No właśnie ludzie pokroju Kwietnia zdolni do takich rzeczy jakie Kwiecień wszystkim pokazał. Dokładnie tacy jak on gotowi byli wymyślić każde kłamstwo byle kogoś wrobić i rzucić na niego cień podejrzeń.
  Musicie ludzie zrozumieć, że zdolność Kwietnia do kłamania na każdym kroku nie tylko w kwestiach historycznych, ale prywatnych to cecha tego najgorszego rodzaju ludzi, którzy sprzedali by każdego z was w razie potrzeby. I tacy jak Kwiecień nie mają tak naprawdę na nikogo względu.
  Ja sobie uświadomicie co napisałem powyżej to zrozumiecie, że kwietnia należy izolować i separować od normalnej części społeczeństwa i absolutnie mu nie ufać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć. Pisałem o tym aspekcie na swoim forum w dziale Kwietnia. Zgadzam się z tym w całej rozciągłości, że ludzie nie zdają sobie z tego co napisałeś sprawy. Kwiecień ma dokładnie taki rys psychologiczny, który wskazuje, że w czasach wojny byłby kolaborantem, donosicielem, denuncjatorem i oskarżycielem. Kto pamięta czasy komuny ten wie, że wśród nas żyła masa takich sprzedajnych kanalii pracujących w ORMO ochotnicze oddziały milicji obywatelskiej, którzy węszyli wszędzie i typowali tych, którzy im się nie podobali robiąc na nich kłamliwe donosy. Kwiecień to w całej rozciągłości udowodnił swoim zachowaniem. Już pisałem na forum, że możecie mnie nie lubić/nie wiem z resztą za co jeśli tak/ ale już pomijając sympatie do mnie czy antypatię oceńcie kwietnia po jego oszczerstwach kierowanych do mnie, nawet tych ostatnio powyżej. To jest absolutna prawda, że człowiek posuwający się do takich oszczerstw to najgorszy SPOŁECZNY ŚMIEĆ. KANALIA, WSZA SPOŁECZNA, PASOŻYT, WRZÓD, CHWAST, SZKODNIK, SZUJA, BYDLE, ŁAJZA I KAWAŁ ABSOLUTNEGO SKURWYSYNA. Każdy z tych określeń ma uzasadnienie w zachowaniach Kwietnia i nie jest to złośliwe wyzywanie tylko najprawdziwsza prawda o tym bydlaku.

   Usuń
 12. Kiedy bedzie ta rozmowa?
  Czekam z niecierpliwoscia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już, już właśnie ja zgrałem na dysk i zaraz ją wstawię. Wczoraj się zagadałem z takim jednym gościem na skypie do późnej nocy i w trakcie rozmowy nie dało się tego zrobić.

   Usuń
  2. Ok, wklej tu tez linka, prosze.

   Usuń
 13. Tomek ja bym umieścił te telefony od Kwietnia na tym blogu i na nowym temacie dla przypomnienia. Dużo osób pewnie ich nie słyszało, a na pewno zwolennicy Kwietnia. Może ktoś się nawróci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobry pomysł już dawno miałem to zrobić. Dzisiaj to zrobię w osobnym poście.

   Usuń
  2. Popieram w 100 %, coraz więcej ludzi czyta naszego bloga. Ktokolwiek ich wysłucha ( nawet wyznawca Kwietnia ) wyrobi sobie o nim zdanie. Ja osobiście odsłuchuje sobie tych rozmów co jakiś czas i zadaje sobie pytanie: jak można być takim skończonym pacanem a zarazem bydlakiem ? No i kultowe : KIM JEST MAX :) :) :)

   Usuń
  3. Fakt, przydaly by sie w jednym miejscu. Gdybym chcial je komus odtworzyc, musialbym szukac dosyc dlugo a zainteresowana osoba najpewniej znudzila by sie w tym czasie.

   Usuń
 14. Randosna tworczosc pana flaszki, czyli jak:
  pogadac z wilkolakiem siedzac w studni,
  nadupczyc sie i zwymiotowac przed 10:00 rano,
  poszybowac w radosnym amoku z pancerza samobieznej haubicy praktycznie pod gasienice,
  wykonac serie pijackich podrygow z nozem przy gardle przypadkowej osoby i symulowac szturchanie w genitalia nazywajac to sztuka waliki przed widownia w ktorej znajduja sie dzieci.

  Nastepnie dac popis prymitywizmu naskakujac z wyssanymi z placa pomowieniami i obelgami na osoby ktore osmielily sie zauwazyc ten zenujacy popis glupoty "prelegenta" i razacego braku odpowiedzialnosci organizatorow.

  OdpowiedzUsuń
 15. No Kwiecień twój czas ściemniania ludzi dobiega końca ! To se ne wrati- jak mawiają pepiki .Kto kłamstwem wojuje ten od prawdy ginie :-) Kwiecień ty szmato ty szczurze ! To napisałem ja J-23 ;-)
  http://www.youtube.com/watch?v=pUPTBJutrO0

  OdpowiedzUsuń
 16. Już jest dodatek 2 z rozmową Tomasza panią z wydziału turystyki Dolnego Śląska

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja pojutro złoże zawiadomienie do Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu i Nowej Rudzie na temat nielegalnej działalności Dariusza Kwietnia nie płacenia podatków i prowadzenia działalności bez zezwoleń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wogóle jaką tępą dzidą trzeba być żeby nie mieć konta w normalnym banku tylko banku pocztowym czyli na poczcie. myślę że kwiecień ma problem z podpisaniem się imieniem i nazwiskiem, obsługa bankomatu to dla niego czarna magia, kartę bankomatową to widział ale na reklamie podczas meczu.
   TAK KWIECIEŃ. twoje konto bankowe będzie prześwietlone przez izbę skarbową we wrocławiu i referat kontroli skarbowej w wałbrzychu.

   Usuń
  2. Bo poczty sa nawet na wydupczyskach gdzie nie na bankomatu, nachalny Daro nie musi jechac do miasta tylko idzie na wiejska poczte, wyplaca kase przelana mu przez frajerow i przechodzi przez dorge z gotowka w lapie prosto do spozywczaka po 0,7 i kiste piwa.

   Usuń
 18. Apel do wszystkich jak ktoś zna adres zamieszkania / zameldowania tego trola ( ulica i numer domu ) byłoby to bardzo pomocne w skutecznym złożeniu zawiadomienia. Policja na pewno takim dysponuje, ale Panie w urzędach mogą mieć utrudnienia w ustaleniu adresu. Na pewno go ustalą, ale szybciej będzie jeśli my namierzymy adres zameldowania tego trola. Czy ten pijacki bełkot mieszka w Głuszycy czy Łodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak policja wszystko ustali. Sprawa trafi na biurko jakiegoś prokuratora, a oni wszystko ustala i prześwietlą.
   Ludzie robią studia, kończą kursy, uczą się historii i języków nie po to by taka menda odbierała im chleb wchodząc w paradę i w dodatku zakłamując tę historię. Kwietniowi wydaje się, że żyje na dzikim zachodzie gdzie wszystko było wolno. Pomyli się tym razem i to sromotnie, a ja wszystkiego krok po kroku dopilnuję. Oczywiście jeśli ktoś z was zechce też się do tego przyłożyć na własną rękę w kwestiach na przykład skarbowych to tym lepiej. Ktoś kto wydał Kwietniowi te płyty i przewodnik i nimi handluje w necie będzie się musiał rozliczyć z tego i wykazać jaka Kwiecień dostawał od tych kwot działkę. A potem on będzie musiał wykazać się czy miał na ten czas zarejestrowana działalność gospodarczą pozwalająca mu z tego czerpać korzyści finansowe i czy odprowadził od tego należyty podatek.

   Usuń
 19. @ dodatek 2.
  Wspaniale dojebanie tego parszywego oszusta, teraz debil wpadl we wlasna pulapke i tak latwo sie nie wywinie.
  Nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka.

  OdpowiedzUsuń
 20. Kwiecien zgodnei z ustawa nawet NIE MOZE byc przewodnikiem:

  "Rozdział 3
  Dokumenty dołączane do wniosku o nadanie
  uprawnień przewodnika turystycznego
  i pilota wycieczek
  ....
  3. Do wniosku, o którym mowa w ust. 1, dołącza
  się:
  1) kopię świadectwa lub dyplomu stwierdzającego
  posiadanie wykształcenia średniego lub wyższego,
  potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez pracownika
  urzędu marszałkowskiego przyjmującego
  wniosek, na podstawie przedstawionego mu oryginału
  tego dokumentu, lub odpis tego świadectwa
  lub dyplomu;
  2) 3 fotografie w formacie 3 cm ´ 4 cm;
  3) świadectwo zdania egzaminu przed właściwą komisją
  egzaminacyjną dla przewodników turystycznych
  lub pilotów wycieczek;
  4) zaświadczenie lekarskie, potwierdzające stan zdrowia
  umożliwiający wykonywanie zadań przewodnika
  turystycznego lub pilota wycieczek w zakresie
  objętym wnioskiem, wystawione w trybie i w zakresie
  określonych przepisami o badaniach lekarskich
  pracowników;
  5) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa
  umyślne lub inne popełnione w związku z wykonywaniem
  zadań przewodnika turystycznego lub pilota
  wycieczek."

  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20110600302


  Ad.1 Kwiecien nie ma wyksztalcienia, ponc wyuczono go kamieniarstwa ale nie skonczyl zadnej szkoly sredniej.
  Ad.3 Oczywiscie nawet tym sie nie interesowal.
  Ad.4 Kwiecien nie jest zdrowa osoba, choruje fizycznie i psychicznie, alkoholizm, lekomania i choroba psychiczna dyskwalifikuja go z tej profesji.
  Ad.5 Z tym tez mialby problem, owocami jego wczesniejszych wycieczek byl szaber za ktory dostal wyrok w zawieszeniu, gromadzil w domu elementy broni, amunicje oraz zwykle fanty ktore wytargal z ziemi lub zabytkow.

  Ten osobnik nawet jesli chcialby legalnie zdobyc uprawnienia to nie ma na to szans.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo celne uwagi wstawiłem je w dodatku nr 3

   Usuń
 21. Urząd Skarbowy w Wałbrzychu
  Izba Skarbowa we Wrocławiu

  Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw karno-skarbowychwg ustawy o ordynacji podatkowej, podatku dochodowym i podatku vat


  Uprzejmie informuję, że Dariusz Kwiecień zameldowany w Głuszycy, posługujący się m.in. numerem konta bankowego : 05132015371189878030000001
  w Banku Pocztowym:

  1) prowadzi nielegalne zbiórki pieniędzy od około roku 2012. Prowadził zbiórkę na rzecz pogorzelca Tomasza Brożka nie wypłacając mu ani 1 zł, całość zgromadzonej sumy przeznaczając najprawdopodobniej na własne potrzeby
  2) prowadzi całoroczne zbiórki pieniędzy na swoją nielegalną działalność ekploatacji i poszukiwań skarbów, nielegalne wycieczki górskie, krajoznawcze, prowadzenie kursów instruktorskich z pierwszej samopomocy, survivalowych sztuk przetrwania, sztuk walki całkowicie bez jakichkolwiek zezwoleń, które w tej działalności są wymagane.
  Swoich darczyńców nagabuje na prelekcjach organizowanych przy imprezach pseudo paramilitarnych oraz w internecie pod adresem:http://www.moje-riese.blogspot.pl/
  3) prowadzi nielegalną działalność gospodarczą związaną z oprowadzaniem i organizowaniem wycieczek turystycznych w całym kraju, bez jakiegokolwiek nadzoru, ( koncesji, bez zezwoleń, bez płacenia podatków )
  4) wydając książki i płyty cd sprzedając je na allegro przez podstawioną osobę
  nie płacąc od tego podatku vat i podatku dochodowego.
  5) od sprzedaży i działalności gospodarczej w rozumieniu przepisów o Ordynacji Podatkowej nie odprowadza podatku VAT i należnego podatku dochodowego, składek na ubezpieczenie społeczne, emerytalno-rentowe i zdrowotne. Od kilku lat działając w szarej strefie narażając Skarb Państwa na duże straty związane z nielegalną działalnością szkodzi i stanowi konkurencję dla Podatników którzy wzorcowo są zarejestrowani, prowadzą firmę posiadają wszelkie zezwolenia i koncesje oraz od prowadzonej działalności odprowadzają wszelkie należne podatki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należało by to jeszcze uzupełnić linkami i nazwami stron handlującymi jego materiałami. Allegro Henryka Patronowicza i to studio FWD czy jak mu tam. Na blogu Kwietnia są linki w zakładkach.

   Usuń
  2. zawiadomienie do urzędu skarbowego zostalo wyslane
   wszelkie infomrmacje na temat nieplacenia podatków przez tego delikwenta
   proszę przesyłać na adres: sobon@interia.pl

   Usuń
 22. właśnie Tomku nie mogę znaleźć tego odnośnika do strony na allegro na jego blogu, jak masz to podaj mi, a swoje zawiadomienie uzupełnie jako nowe zawiadomienie bo to zostało już wysłane .
  Wszystkich którzy mogą mieć informacje na temat nielegalnej działalnosci gospodarczej dariusza kwietnia zachęcam do nadsyłania zawiadomień, może być anonimowo każde będzie przez urząd rozpatrzone

  Izba Skarbowa we Wrocławiu:
  e-mail: is@ds.mofnet.gov.pl

  Urząd Skarbowy w Wałbrzychu:
  e-mail: us0222@ds.mofnet.gov.pl

  Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie
  e-mail: us0215@ds.mofnet.gov.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok zaraz jak pozbieram linki do rozmów z Kwietniem poszukam na allegro konta tego Patronowicza i innych linków.

   Usuń
  2. pozbierałem do jednego miejsca w poście na swoim forum te wszystkie rozmowy telefoniczne i materiały pokazujące psychopatię Kwietnia i chorobę umysłu. Możecie to kopiować i wstawiać gdzie chcecie.
   To jest WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

   Będziemy tę wizytówkę wstawiać pod każdym tutaj nowym wpisem na blogu.

   Usuń
  3. Super robota teraz wszystko w jednym miejscu łatwiej znaleźć. Oj przybędzie teraz uświadomionych, przybędzie Daruś.

   Usuń
  4. Elegancko:) O to właśnie Tomku chodziło. Kwiecień i jego inna rzeczywistość w pigułce. Każdy świadomy lub nieświadomy który miał z nim styczność powinien się z tym materiałem obowiązkowo zapoznać. W pierwszej kolejności powinni odsłuchać tego organizatorzy imprez na które go zapraszali. Jeżeli dojdzie do sprawy w sądzie już widzę minę zespołu sędziowskiego przy odsłuchaniu tych materiałów. Kwiecień oprócz wyroku w bonusie dostanie od szczała kaftan.

   Usuń
  5. Tomek co Ty odpierdzielasz ? Dałeś linka do rozmów z Kwietniem w poście ?A kto to kurwa znajdzie na tym blogu?Nowy temat WIELKIMI DRUKOWANYMI LITERAMI -rozmowy nagrane z Kwietniem ! do roboty ! Chwasta się nie głaszcze tylko wyrywa -więc do dzieła !

   Usuń
  6. Śpokojna gaława :)
   Będzie nowy temat. Na razie Gall uzupełnił ostatnie wpisy na blogu wpisem w dodatku:
   WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

   Tą wizytówka będzie zawsze opatrzony od teraz każdy tutaj wpis na blogu bez względu czy ja będę jego autorem czy ktoś z was.
   :)

   Usuń
 23. publiczne zbieranie pieniędzy bez zezwolenia za to też jest kara. Zezwolenia wydaje Ministerstwo Finansów . Kara nie jest duża bo okolo 1500 zł. Ale trola skutecznie odstraszy od publicznych zbiórek pieniędzy.

  Tomek jak masz screeny z tego jak nawoływał do pomocy dla Tomasza Brożka na swoim blogu to prześlij mi na adres : sobon@interia.pl lub podaj linka na forum.

  Trol od dzisiaj już nie będzie działał spokojnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj masz apel z bloga Kwietnia z dnia 7 lutego 2013
   http://zapodaj.net/ac4c83e30ac17.jpg.html
   Apel ten jeszcze widnieje na blogu Kwietnia pod tym linkiem:
   http://moje-riese.blogspot.com/2013/02/apel-nasza-goraca-prosba.html

   Tutaj masz apel z bloga Kwietnia z dnia 11 kwietnia 2013
   http://zapodaj.net/69ae94712a3e9.jpg.html
   Tego apelu już nie ma na blogu Kwietnia.

   Miałem jeszcze gdzieś ten apel na stronach archiwe pod linkiem, który już nie wiem czemu nie działa, ale go i tak dam bo jest na moim forum tutaj:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7108#7108

   Trzeba by zapytać Tomka Brożka lub Karola jaka wersja apelu na blogu Kwietnia nie odpowiadała wersji apelu nadesłanej przez Tomka Brożka do Dariusza Kwietnia. Tomasz swego czasu kwestionował treść jednego z tych apeli tylko nie wiem, którego bo Kwiecień coś w nim pozmieniał.

   Jeszcze popatrzę w swoich starych archiwach bloga Kwietnia/kopiach tematów/ czy nie znajdę jakiejś innej wersji tego apelu z tamtego czasu bo robię kopie od samego początku.
   Spróbuj na stronach archiwów wpisać tytuł tego apelu z tytułów bloga Kwietnia może coś się znajdzie. Wiem, że ktoś z nas miał te kopie archiwów bo wstawiał je na google. Może się odezwie.

   Usuń
  2. Acha zapomniałem o czymś. Otwóż kopie strony apelu z 7 lutego 2013:
   http://moje-riese.blogspot.com/2013/02/apel-nasza-goraca-prosba.html

   i zjedź do samego dołu tego apelu. Widnieje tam informacja, że Numer konta jest już poprawny.
   Nie wiem jaki był niepoprawny, ale czy to było może konto Kwietnia zamiast Caritasu to trzeba sprawdzić.

   Usuń
 24. Wygląda na to, że pan Patronowicz władował się w niezłe gó...kabałę. Pisałem o tym wcześniej, że jeszcze przyjdzie mu zapłacić za znajomość z Kwietniem. Cóż, zrobił to na własne życzenie, widocznie chęć szybkiego zysku była silniejsza niż uczciwość. Odchoruje tą znajomość i to poważnie. Przynajmniej będzie miał nauczkę na przyszłość, że nie należy ufać pierwszemu-lepszemu człowiekowi z gładką gadką.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ciekawe czy US i inne organy kontrolne łykną bajki o wilkołakach i szklanych trumnach :-) złamasy i inne mądrusie macie przejebane !

  OdpowiedzUsuń
 26. My tu o dziwolągu Kwietniu gadu, gadu, a Eurowizję wygrało dziwoląg kurwa z brodą.
  Jestem za powszechnym dostępem kurwa do broni.

  OdpowiedzUsuń
 27. dokładnie, ja stwierdziłem że popierdoleńców jest wiecej i nigdy w życiu nie obejrze już eurowizji

  zero tolerancji dla popierdoleńców pod każdą postacią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie oglądałem-nie słuchałem tej kiczowatej imprezy lansującej beztalencia lub muzykę o zerowej wartości. dzisiaj przegadałem 5 godzin z takim jednym na skypie i tylko w międzyczasie zerkałem na punktację ze względu na Cleo i Donatana. jak zobaczyłem co wygrało to się we mnie kurwa zatrzęsło. Inny kumpel powiedział mi bo tego nie słyszałem, że z Anglii Polska nie dostała ani jednego podobno punktu. Jak to kurwa możliwe skoro w Anglii tylu Polaków? To były sfałszowane głosowania. To niemożliwe by tak się stało.
   Żydostwo unijne rozpierdala nasza europejską kulturę przyzwyczajając nas do Sodomii i Gomorii robiąc ze społeczeństwa bezwolne i bez tradycji bydło. Młode pokolenia maja być upośledzone moralnie, psychicznie i kulturowo. Takim społeczeństwem łatwiej rządzić i robić z nim co się żywnie podoba z całym spiskowym dobrodziejstwem jakie sobie wyobrazimy włącznie.

   Usuń
 28. Jebać pedalską eurowizję !!! Kumaci głosowali na naszych, Białorusini oddali wiele głosów na nas -a my wolimy dalej lizać rowa tym pedałom z ue ! euroetuzjaśći życzę wam jednego -żebyście się kurwa obudzili rano obok swojej baby co ma brodę :-)Sabaka was w żopu trachał !
  http://www.youtube.com/watch?v=tvxk-1UN_oY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam jeszcze jedno, że w naszym społeczeństwie we wszystkich kręgach społecznych są takie jebane dziwolągi. jedni sami z siebie takich robią czy to ze względu na pleć jak Grodzki, a inni ze względu na umysł jak Kwiecień. Jakby na to nie patrzył temu parszywemu systemowi jest to na rękę by wszelkie dziwactwa żyły w społeczeństwie i miały się dobrze bo to wypacza umysły społeczeństwa, a władzy jest to na rękę jak napisałem wcześniej łatwiej takim społeczeństwem rządzić.

   Usuń
 29. Hehe no to jak? jest tu jakiś pojeb któremu podoba się ten eurokołchoz ?Bo jak jest to mu zrobię kręcenie wora jak bum cyk-cyk w/g nauk miszcza King-Dar-ka, Kwie-tnia :-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz zakaz wstępu na bloga Kwietnia bo zrobi Ci się jeszcze gorzej! :)

   Usuń
  2. Wiecie co? Gdyby chcieć narysować lub namalować jako obrazek psychikę Kwietnia to wyglądała by ona tak:
   http://1.s.dziennik.pl/pliki/6258000/6258856-piosenkarka-conchita-wurst-643-385.jpg

   Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy wyglądem tego czegoś, a umysłem Kwietnia. Jeden dziwoląg i drugi dziwoląg umysłowy jedno i to samo.

   Usuń

  3. Conchita Wurst, której nazwisko komentujący Eurowizję Artur Orzech tłumaczył na język polski (z niem. Wurst=Kiełbasa), to tak naprawdę 26-letni Thomas Neuwirth. Wybór wykonawcy, który mówi o sobie w formie żeńskiej, ale na scenę wychodzi z zarostem, wywołał w Austrii sporo kontrowersji. Określany mianem kobiety z brodą artysta, a właściwie artystka jako Conchita Wurst objawiła się trzy lata temu. W austriackim talent show "Die Große Chance" zajęła drugie miejsce i zyskała ogromną popularność w ojczyźnie, zyskując nawet miano ikony.
   więcej:
   http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/458351,kim-jest-austriaczka-conchita-wurst-piosenkarka-z-broda.html

   Usuń
  4. Lenona zastrzelił jakiś zjeb. A to, to śpiewa i dostaje brawa...

   Usuń
 30. No tak jak myślałem ,nie ma odważnego na tą technikę miszcza King-dar-ka ! I nie podskakiwać mi tu w necie kurwa bo jak dorwę, to tak wora wykręcę że będziecie mieć gały jak chiński pies shih tzu lub jak Daruś po 0,7 ! No !

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonim wiesz co?jakie czasy nastały! A.H austryjak się w grobie przewraca mało tego że baba z brodą to jeszcze ciapaty -Koniec świata ! Jak to mawiał Pawlak !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz wiecie czemu ruchy nazistowskie się odradzają w Europie i mówię to poważnie. Może nie chodzi tu o odrodzenie jako takie III rzeszy czy jakiegoś planu Himmlera, ale o walkę z ta ciapatą patologią z żydowskiej inicjatywy.

   Usuń
 32. Po chuju się odradzają wygrał pedał i ciapaty ! A za rok kto wygra ? No kto ? ja wiem :-))))

  http://www.youtube.com/watch?v=zlct0AcEHW0

  Pozdrawiam Darka wiernego kibica Widzewa !

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja pierdole, ale dno. Wiecie ze ten facet z broda udajacy babe ostatnio doszedl do wniosku ze nie chce juz byc kobieta i chce z powrotem przerobic sie na faceta.
  !!!

  Trans i reverse trans, tego chyba jeszcze nie bylo, masakra!
  Taki "postep" pierdolnietego lewactwa ze az glowa boli.

  OdpowiedzUsuń
 34. Tomek potrzebna mi jest audycja tego drugiego idioty z radia paranormalium co na wrzucie puścił audycje o tobie ?
  masz gdzieś linka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłem tą audycję w dwóch miejscach:

   http://w936.wrzuta.pl/audio/9s7ldayWbFI/radio_paranormalium_-_dziwne_informacje_-_8_listopada_2012

   http://www.youtube.com/watch?v=a8W5ThKgg10

   Na stronie Marka Sęka nie wiem gdzie to jest, ale jest tylko nie pamietam daty.

   Usuń
 35. https://www.youtube.com/watch?v=MAPf_j_lovU

  co on w tej audycji pierdoli, jacy mistycy.... kurwa mać ? czy on jest zdrowy psychicznie ? ja pierdole on chyba nigdy nie czytał opowieści obozowych w riese osób ... z leżakowni dla piwa zrobił mistyczny schron organizacji thule czy ahn...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień jak zwykle wciska głupoty, ale to jeszcze nic. Znalazłem jeszcze lepsze. Tutaj od 38 minuty Kwiecień opowiada o swoim wychowaniu i o tym jak koledzy wrzucili go do tej słynnej studni w, której widział psa-wilka przemawiającego do niego ludzkim głosem 40:45. Zaraz potem opowiada o jakiejś istocie do, której Rosjanie strzelali, a która uciekała po torach do tunelu 47:10
   http://www.youtube.com/watch?v=IojkNb8A3jY

   Bajki, że siedział w studni kilka godzin w lodowatej wodzie to kłamstwo urojone bo z zimna by zmarł już po 2 godzinach. W dodatku w tym urojeniu i bajce opowiada o tym psie-wilku 45:40 kontynuując te brednie. Do tego dopowiada, że widział nad tą istotą wilkiem jak nachylała się do studni księżyc w pełni 45:40 i mówi to z takim przekonaniem, iż nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest to typowy przykład urojeń, które schizofrenik bierze za prawdziwe. Następnie dodaje na uwiarygodnienie swych wymysłów, że w tym miejscu wiele innych ludzi widziało podobne rzeczy. Robi to z resztą za każdym razem gdy opowiada o jakimś przypadku, a potem mówi, że podobnych było gdzieś tam więcej.

   Radzę to gówno przesłuchać w szerszym wydaniu i przeanalizować te urojenia w kontekście wszystkich jakie do tej pory wymyślił.

   Usuń
  2. Najbardziej to mnie rozpierdala ta w dupę uprzejmość Zagórskiego. Na pewno ubolewa że nie wpadł do tej studni z Kwietniem.Trzeba być ostro pojebanym żeby traktować tego typu audycje na serio.

   Usuń
  3. To swir i patologiczny klamca.
   Browar w Sobotce, wejscie do lezakowni a czub robio rewelacje wkrecajac jakies bajki.

   Fakt ze czesc browaru jest starsza, mozliwe ze jest jeszcze nieodkryte pomieszczenie, mi. ZGE zajmuje sie ostatnio profesjonalnym mapowaniem browaru ale z mistyki...to tam tylko piwo wazono choc dla takiego menela jak Kwiecien to pewnie szczyt mistycyzmu.

   Usuń
 36. Daleko szukać, zobaczcie co się dzieje w naszym rządzie, kurwa banda idiotów i zboczeńców, te patałachy reprezentują nasz naród. Gdybym na ulicy zobaczył Grodzkiego to tylko wyczekał bym na moment i mu dopierdolił i nie dla tego że jestem nietolerancyjny tylko dla tego że ten pokurwieniec decyduje o losach moich i mojej Ojczyzny. Jakich czasów dożyłem???? jebać tą całą żydowską sitwę!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Kolejny dzien, kolejna porcja popisow gluszyckiego pijaczka:
  http://moje-riese.blogspot.co.uk/2014/05/fragment-prelekcji-w-poznaniu-10-maja.html

  Znow popisy swira bawiacego sie bronia.

  OdpowiedzUsuń
 38. Jest już nowy temat na blogu wejdźcie na główną.

  OdpowiedzUsuń
 39. mam pytanie: czym zajmuje sie na codzien ten pan? jakie ma wykształcenie i czy gdzies pracuje? bo w zasadzie wygląda jakby był rencista czy jak kilka razy czyta jedna ksiazke a pokazywał ich dziesiatki...:)pozdr

  OdpowiedzUsuń
 40. "człowiek chory psychicznie" a mówi to ten który w krzakach na ufo poluje . Śmiech na sali, żal Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie obserwują różne rzeczy. Ptaki, zwierzęta, samoloty czy NIEZNANE/NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE, KTÓRE SA FAKTEM i, które widziane były setki tysięcy razy, były dokumentowane i o, których donosili ludzie ze wszystkich warstw społecznych od takich zjebów jak Kwiecień po prezydenta USA o setkach pilotów wojskowych nie wspomnę.
   Budowanie czatowni w celu zlania się z otoczeniem i uniknięcia bycia zauważonym przez urządzenia do widzenia w podczerwieni czy innych długościach fal jest jak najbardziej uzasadnione zważywszy na to, że wielu ludzi donosiło, że te NIEZNANE OBIEKTY bardzo szybko się potrafią oddalić od chwili ich zauważenia. Wnioskujemy-my obserwatorzy, że dysponują one jakąś zaawansowana technologią wykrywającą skierowane ku nim obiektywy, a nawet wzrok.
   tak więc szanowny ignorancie radzę wziąć lornetkę do łapy zamiast myszki komputerowej i samemu zadać sobie trud by zobaczyć co tak naprawdę lata czego nie znasz jeszcze i nie śmiać się głupio z czegoś co jest NORMALNYM I JEDYNYM DZIAŁANIEM BY ZOBACZYĆ PRAWDĘ.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.