czwartek, 15 maja 2014

16 . 08 . Festiwal Osobliwosci Książ - Badacz Riese miotany zazdrością, czyli georadar którego nie ma ;-)

http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/16-08-festiwal-osobliwosci-ksiaz.html


Kolejny bełkot pijaka. Już się Kwiecień zwiedział, że Karol jest zaproszony przez Panią Lamparską na Dolnośląski Festiwal Tajemnic zamku Książ w sierpniu i już sieje intrygi i zazdrość go zżera pomieszana z obawą, że przy okazji sam zostanie wyśmiany gry Karol wspomniał by o nim jako szkodniku i dezinformatorze.

Tak się składa, że jest zupełnie na odwrót, to Kwiecień jest uważany za debila, a nie Karol czy Tomasz. No, ale intrygi Kwietnia znane są z odwracania kota ogonem i pokazywania się w korzystnym i fałszywym świetle.
Osobiście nie mam nic wspólnego z tą imprezą i się tam nie wybieram. Kwiecień sobie znów coś ubzdurał.
A z Panią Lamparską to ja mam tyle wspólnego co z lampartami grasującymi w afryce. W ogóle jej nie znam. Wiem tylko tyle, że Kwiecień wypowiadał się o niej niezbyt pochlebnie na swoim blogu i musiał bym przekopać wszystkie dawne kopie jego tematów, które zdążył pokasować z bloga, które ja zdążyłem skopiować przedtem by znaleźć to co o niej pisał i to pokazać. Jak zajdzie taka potrzeba to zakaszę rękawy i poszukam by uciąć ten Kwietniowy bełkot intryg i pomówień.
Co do Karola i mnie to ani my przyjaciele, ani już wrogowie. Po prostu wyjaśniło się kilka spraw i nie pałamy do siebie taką nienawiścią jak kiedyś kiedy Kwiecień robił wszystko by tak było. Wyjaśniłem jasno i czytelnie na swym forum co stało u przyczyn mojego i Karola konfliktu i koniec.
Zapewne Karol nadal uważa mnie za kitkowca drwiąc sobie ze mnie w towarzystwie, a ja go za łysą pałę. Ale to nie znaczy, że w kwestii Kwietnia się nie zgadzamy. Zgadzamy się i to bardzo bo obaj dostaliśmy od niego to na co żaden z nas nie zasłużył czyli skurwysyństwo.
Kwiecień oczywiście tego nie rozumie bo jak ma rozumieć skoro ma obsesje na punkcie swych wrogów i upatruje w każdym kto jest przeciwko niemu opłacanego przez Niemców agenta z misja zniszczenia Kwietnia. Dla tego każdy przejaw wspólnej naszej krytyki interpretuje jako przyjaźń, a nawet MIŁOŚĆ HOMOSEKSUALNĄ !!!
No cóż taki to już poziom tego Kwietnia. Kiedy brak argumentów sięga po zboczone epitety urojone w tej jego nie homoseksualnym łbie.
Nie znam Pani Lamparskiej, ale mam nadzieje, że w przeciwieństwie do osób niedawno opisywanych na tym blogu, które promowały Kwietnia, nie popełni tego błędu bo jak myślę byłby to dla niej kolosalny i wielce wstydliwy błąd.
Z Pozdrowieniem dla całej rodziny Lampartów

Tomasz Sidor - prestissimoLIVE

DODATEK 1

Tomasz nie odniósł się do pewnej znamiennej kwestii więc ja to zrobię.
Otóż kwiecień wspomniał coś o zabijaniu:
Zapraszam wszystkich chętnych poznać talent oratorski sawiaka  oraz umiejętności zabijania oraz sztuk walki 15lat doświadczenia  Tomasza Sidora , który z racji swojego doświadczenia zadba o bezpieczeństwo uczestników
A skoro mowa o umiejętności zabijania to z całą pewnością Kwiecień ją posiada pokazując i popisując się nią przed wszystkimi na tym nieszczęsnym pokazie samoobrony, który już znacie z poprzednich wpisów na tym blogu. Sami zobaczmy jak Kwiecień popisuje się tą umiejętnością pod pretekstem pokazania jak by to mógł zrobić potencjalny napastnik:

1 do takich pokazów nie używa się prawdziwego ostrego narzędzia jakim jest nóż tylko markera.
2 do takich pokazów nie bierze się postronnej osoby, która mogła by w niekontrolowanym odruchu zachować się nieprzewidywalnie i natknąć się na ten nóż co mogło spowodować przecięcie tętnicy szyjnej i szybką śmierć.
3 w takich pokazach nie mogą brać udziału osoby nie posiadające jak Kwiecień żadnych uprawnień pozwalających mu prowadzić takie pokazy, oraz osoby nie przeszkolone jako strona druga.

Mamy bezsprzeczny przykład na to, że Kwiecień stworzył zagrożenie życia osoby postronnej manewrując tak blisko szyi tej osoby bez uprzedniego uzgodnienia z nią ruchów jakie wykona, co mogło doprowadzić do odruchu cofnięcia się tej osoby, a w konsekwencji zranienia jej przez Kwietnia.
Tak więc jeśli Kwiecień coś insynuuje o zabijaniu to niech wpierw sam spojrzy na siebie i swoje postępowanie bowiem jest jedynym człowiekiem w internecie, który dopuścił się tak niebezpiecznego zachowania zagrażającego potencjalnie życiu tego chłopaka.

DODATEK 2
PARSZYWA I NIEBYWAŁA KOLEJNA INSYNUACJA I INTRYGA CHOREGO UMYSŁOWO UROJENIOWCA


kwiecień przechodzi sam siebie w swej zazdrosnej wściekłości. Zaczyna mieszać do walki ze mną ludzi mi kompletnie nie znanych, o których nigdy nigdzie się nie wypowiadałem. Ale powiem tak, Kwiecień popełnił tym wielki błąd, bowiem mieszanie do tej wojenki Pani Lamparskiej z pewnością na dobre mu nie wyjdzie z bardzo prostego powodu. Pani Lamparska z tego co zdążyłem się zapoznać w ostatniej dosłownie godzinie cieszy sie uznaniem i poważaniem w środowisku ludzi uczonych i na pewnym poziomie do, którego kwiecień nigdy nie dorówna. Mieszanie jej w jakieś jego wstrętne intrygi i posługiwanie się jej osobą z całą pewnością spotka się z dezaprobatą. Kwiecień tym samym skreślił się w oczach tych wszystkich, którzy z cała pewnością wnoszą większy niż on wkład w odkrywanie, a przynajmniej przybliżanie tajemnic, które on zaciemnia i wypacza.

Kilka słów wyjaśnienia.
Po pierwsze cały tekst w żółtej ramce to wymieszane cytaty z tekstu jaki ukazał się na tym blogu w poprzednim wpisie tutaj:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/05/przepraszam-iz-tak-rzadko-teraz-pisze.html
Kwiecień nawet nie raczył skopiować całości tylko powyrywał z kontekstu cytaty i zlepił je w jeden nie racząc też podać źródła skąd je zaczerpnął. łatwo porównać to co on zlepił z oryginalnym tekstem z linka. To pierwsza ważna kwestia świadcząca o manipulatorstwie tego...-nie użyję innego określenia jak skurwysyna.
Kwiecień tym sposobem insynuuje, że ja piszę o przyjaźni Karola Sawiaka i Pani Joanny Lamparskiej. Nigdzie tak nie pisałem, ani nie sugerowałem jakkolwiek, że Pani Joanna Lamparska przyjaźni się z Karolem Sawiakiem. Nie mam bladego pojęcia o relacjach Pani Lamparskiej i Sawiaka więc insynuacje Kwietnia, że ja coś gdzieś pisałem o ich przyjaźni są OCZYWIŚCIE NICZYM NIE UZASADNIONE I NIGDZIE NIE MA NIC CO BY MOGŁO SŁOWA TEGO OSZOŁOMA POTWIERDZIĆ.
Na tym blogu było tylko napisane, że Karol jest zaproszony na imprezę przez Panią Lamparską, ale nic poza tym, o żadnej ich przyjaźni jak insynuuje ten umysłowy zwyrodnialec nie ma słowa. I nie ja to pisałem tylko akurat autor tego bloga/na marginesie.

Kwestia kolejna, nie po raz pierwszy Kwiecień insynuuje, że dziadek Karola był Ukraińskim nacjonalistą mordującym Polaków.
Jak mam się do tego odnieść?
Po pierwsze to nie prawda. Po drugie nawet gdyby to była prawda to CO KURWA Z TEGO?
Zaznaczam to nie jest prawdą, ale jeśli by było to czy mieli byśmy za to winić człowieka, który nie odpowiada za to co robił dziadek?
WŚRÓD NAS żyją potomkowie ludzi, którzy nie wsławili się chwalebnie w dzieje naszego kraju i losy Polski i co? mamy ich za to wieszać bo mieli dziadków czy rodziców uwikłanych w całkiem inne narodowe czy polityczne relacje? Absurd.
Kwiecień zanim po raz kolejny rzuci na kogoś tego typu pomówienie niech sam zapozna się z własnymi korzeniami bo może okazać się, że mogą być dla niego, według jego kryterium oceny nieciekawe.

Kolejna kwestia. Nie po raz pierwszy kwiecień pisze o mnie w zjadliwy antysemicki sposób, że jestem żydem. Nie tylko wyraża tym swój najczystszy jad antysemicki-rasistowski, ale i głupotę bowiem mój wygląd bardziej wskazuje, że mam koligacje z białymi niedźwiedziami polarnymi niż z Żydami.
A skoro tak, skoro ktoś komuś mówi ty "żydzie" chociaż ten nim nie jest to oznacza tylko jedno, że w kwietniu gotuje się nienawiść do rasy żydowskiej jako rodzaju ludzkiego.
Kwiecień pisząc o mnie jako o żydowskim pokurczu wyraża rasizm w najczystszej formie. I nie jest to forma kierowana przeciw poglądom Judaistycznym, polityce, mentalności czy cechom nie związanym z rasą tylko przeciw rasie żydowskiej.
Ja do żydów jako takich nic nie mam. Ale z ich religią, polityką czy mentalnością wynikająca z ich uwarunkowań kulturowych polemizować bym mógł. Nie oznacza to, że jestem rasistą/antysemitą nic podobnego. taka sama nacja jak każda ludzka inna, a że nieco kulturowo odmienna i chcąca górować nad innymi to inna sprawa i z tym nie musimy się zgadzać.

Kolejna sprawa. Zacytuję słowa tego parszywego intryganta:

PS. czy to nie Sidor I Sawiak publikowali informacje iż Joanna Lamparska jest żydówką?
A teraz wyobraźcie sobie, że dzieje się to w realu. Podchodzę do Kwietnia i pytam: gdzie publikowali, dowód....
Kwiecień milczy, milczy bo nie ma dowodu, bo to pomówienie oczywiste i wtem!
JEBUT, PLOMBA W TEN PARSZYWY PYSK.
O tak by wyglądała rozmowa w realu gdybym mu zadał pytanie gdzie to pisali?

Kolejna sprawa.
Nazwa grupy ZGE Zielonogórska Grupa Eksploracyjna została wymyślona przez Karola Sawiaka i była używana jako skrót ich jedynej działającej grupy pod tą nazwą. Nikt nikomu nie kradł żadnej nazwy, to INSYNUACJA kwietnia.
Nazwa ZGE została zmieniona na ŚGE Ślężańska Grupa Eksploracyjna z prostej przyczyny bowiem Karol mieszka niedaleko Ślęży i tam koncentruje swe działania. I by było precyzyjniej nazwali się tak jak nazwali. Tej nazwy też nikomu nie ukradł jak znów insynuuje kwiecień.

Macie teraz doskonały przykład na to kim jest kwiecień.
A jest najbardziej sparszywiałą moralnie i umysłowo osobowością jaka wszyscy znamy w całym internecie.
Nazwę to adekwatnie bo znany jestem z tego. Kwiecień to parch ociekający ropą i zakażoną krwią.

PS
Niestety musiałem użyć tak obrzydliwego porównania bo tylko takie oddaje to co reprezentuje kwiecień.

Tomasz Sidor - prestissimoLIVE


DODATEK 3
Nie od dziś wiadomo i to nie jest jakiś kit, że kwiecień nawet w dawnych kręgach popisywał się sympatią do nazistów. Z tego powodu został z nich wydalony...

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:

WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA


36 komentarzy:

 1. Gościem to on będzie ale specjalnej troski.
  Chłopaki, jak tak mu zazdrość dupe ściska to wpuśćcie go wejściem od kuchni, niech podłogę po Was umyje hehe, bo tylko się do tego nadaje. Tylko niech ze swoją Madzią nie przyjeżdża bo pomyślą, że mumię jakąś przywieźli z Egiptu i sensacja będzie na całą okolicę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwietniowi gull skoczył, nie mylić z gallem, że w poprzednim wpisie pokazał Gall, że Kwiecień kity wciska, że działa w Riese z georadarem i teraz się piekli wciskając zapewne kolejny kit, żembył na zamku Książ i z kimś rozmawiał. W dodatku chwali się, że i on został zaproszony przez bliżej nieokreślonego kogoś na tę imprezę co Karol. Nie mam jak sprawdzić tego bo nie wiem do kogo zadzwonić by zapytać czy tak było faktycznie, ale z czasem się wszystko okaże. Nie wyobrażam sobie by po ostatnich wyczynach i w ogóle wszelakich jego wyczynach znalazł się jakiś głupiec i zechciał by go gdziekolwiek zapraszać.

   Usuń
 2. Od kiedy ZGE przestało tego jełopa zabierać na wyprawy i dostał od nich kopa w dupe to świra naprawdę nosi. Papuga zobaczyła u chłopaków na stanie georadar i już sama rozpisuje się że tez ma ;-). Ciekawe kiedy ogłosi że ma płetwy bo widzę, że ZGE też nurka mają na składzie. Kwiecień, co jeszcze wymyślisz hehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien to szmbonur wiec mozemy spodziewac sie filmiku z reklamowka na lepetynie i w pletwach z biedronki.

   Usuń
 3. Darkowi Kwietniowi przepisuje:
  http://img.sadistic.pl/pics/33241865a913.png

  Zwija szczura z zazdrosci i zawisci wiec znow produkuje brednie i pospolite kalumie.

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie kwietnia boli że karol sawiak i prostisimo normalnie łączy pasję i pracę, z której finansuje swoje hobby natomiast kwiecień ze swoim bredni chce zrobić biznes
  kiedyś lubiłem słuchać jego audycji ale teraz wiem że to oszust no to że jak twierdzi louise amstrong był pierwszym człekiem na księżycu

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby jaka szanująca się ekipa z georadarem chciała by łazić z takim śmieciem jak kwiecień?Rozumiem jak by on był kopalnią wiedzy,ale on nic nie wie,zero doświadczenia w poszukiwaniach,kupił by sobie wykrywacz to może coś by nakopał a tak to wydaje wszystko na chlanie.Dla mnie jest on zwykłym chlorem i menelem,zarobić i przechlać,zero perspektyw na życie.Kwiecień jest po prostu zazdrosny i dlatego takie pierdoły wypisuje,taka zawistna i fałszywa gnida,zwykły dziad i biedak.No kwiecień jeszcze jakiś czas temu zbierałeś ludzi żeby odkopać całe Riese,może zamieścisz filmik z tego kopania,prosimy o odpowiedź,zdaj relacje z tych prac,chociaż jakieś foto.Nie ty nic nie odpiszesz bo jesteś zwykłą kłamliwą szmatą!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. dodatek 1 jak Kwiecień potrafi poderżnąć komuś gardło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień nożownik zasrany chciał się popisać techniką zabijania. Trafi kiedy na prawdziwego nożownika to będzie miał pozer za dychę.

   Usuń
 7. Wypowiem sie tak. Do kurwy nędzy weżcie sie za normalne posty, a nie o kotach, masciach na ból dupy, swieczkach psach gromnicach i wogóle. Bo to z nas w tym momecie robicie głupków idiotów i ludzi typu Kwiecien i jego zwolennicy. Bo kurwa jak zaczna to czytac to obróca te teksty wobec nas. Robicie sie jak ta banda Kwietniowców. Kurwaaaa sprowadzam was do pionu. Dobrze Karol pierwszy to zauważył. Popuścić lejce i gadacie jak oni. Fakty, historia dopierdalanie idiocie czysta prawda, a nie wymyslacie pierdoly jak on.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie gadaj niektóre koty są odważniejsze od Kwietnia. Sam zobacz jak Kwiecień po przeobrażeniu w psa atakuje dzieciaka, a kot go ratuje:
   https://www.youtube.com/watch?v=CYzNzwwaFR8

   Usuń
  2. Ten pies to nawet ma łeb podobny do Kwietnia w tej czapce. A kot to pewnie prestissimo ubrany na czarno :)

   Usuń
 8. https://www.youtube.com/watch?v=DRFIq7wiqkQ na samym końcu Szpakowski już bez Kwietnia robi to co Kwiecień tak zapowiadał ponad rok temu. I dobrze, że tego zjeba nie ma na tym materiale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i jeszcze to https://www.youtube.com/watch?v=CnTtUPvikqc

   Usuń
 9. Kwiecień Ty sobie chyba kpisz, albo o drogę pytasz. Tytułujesz wpis na blogu festiwal osobliwości Książ jak Ty sam jesteś największą osobliwością Riese. Te Twoje pierdy opowieści, że ruscy strzelali do istoty wyglądającej jak pies i o tym jak Cie koledzy wrzucili do studni za dzieciaka to Twoje kłamstwa i wymysły. może Cie i wrzucili, a potem ktoś założył maskę wilka i zajrzał do studni by sobie z Ciebie jaja zrobić. A Ty idioto się nie połapałeś i rozpowiadasz debilizmy, że Ci psowilkołak do studni zajrzał i mówił do Ciebie. Chłopie lecz się bo sam jesteś osobliwością z wypaczoną psychiką.

  Mało kto wie, że tuż po wojnie jeszcze długo bandy żołnierzy Niemieckich i Ukraińskich uciekały po dolnym śląsku przed wojskami Rosyjskimi i Polskimi. Nie mieli nic do jedzenia i napadali na wsie rabując by zdobyć to jedzenie. Byli zarośnięci brudni i obszarpani i mogli wyglądem budzić strach szczególnie u dzieci. Nie trudno sobie wyobrazić jak może wyglądać brudny i zagłodzony żołnierz z zarośniętą brodą na gębie po kilku miesiącach koczowania po lasach i norach. Jak wiemy niektórzy Niemcy i tak urodą przypominali karykatury. Wielki nos, odstające uszy, szczerbate zęby, obfity długi zarost i brudna twarz. Niech taki się natknie na jakieś dzieciaki to mamy murowane legendy o istotach w mundurach za kilkadziesiąt lat uciekających do tunelu przed ruskimi.
  Kwiecień stuknij się w ten osobliwy łeb i to najlepiej ciężkim młotkiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień w dzieciństwie doznał szoku w tej studni. Koledzy zrobili kawał i postraszyli go wilkołakiem. Z wiekiem w młodym Kwietniu narastało przekonanie o istnieniu istot wilkopodobnych. Po tym wydarzeniu Kwiecień doznał trwałej traumy na tym punkcie. Przez całe dzieciństwo musiało to wywoływać w nim lęki i fobie. Otoczenie w jakim dorastał tylko temu sprzyjało. Góry, lasy różne zakamarki podsycały wyobraźnię o wilkołaku, który zajrzał mu do studni. Kwiecień bał się sam chodzić po górach i dla tego zawsze szukał towarzysza lub jakiegoś grona, wśród którego czuł by się bezpieczny. Żeby je pozyskać i skłonić do wspólnych wędrówek zaczął opowiadać o istotach wilko podobnych chcąc wytworzyć w towarzyszach obawę i strach. Liczył przez to, że inni podzielą jego lęki i staną się jego towarzyszami wędrówek. Otoczenie jednak nie akceptowało tych opowieści uważając Kwietnia za odmieńca i dziwaka, by nie powiedzieć dziwoląga umysłowego. Przez to w Kwietniu narastało poczucie wyizolowania od środowiska i otoczenia wraz z narastającą traumą i lękami. W wieku dorosłym dziecięce lęki i obawy przerodziły się w mocne przekonanie o realności dziecięcych doznań. Kwiecień musiał toczyć wewnętrzną walkę pomiędzy dziecięcymi doświadczeniami i traumą, a brakiem ich wyjaśnienia. W końcu stało się tak, że trauma wygrała, ale poczucie wyizolowania w swych doświadczeniach i osamotnienia w swych przekonaniach była nie do zniesienia. Kwiecień by nie odczuwać tego osamotnienia i dezaprobaty ogółu zaczął doszukiwać się w starych podaniach i legendach wszystkiego co mogło by potwierdzić jego dziecięce doświadczenia. Nie znajdując ich trafił na doskonały grunt na, którym mógł wreszcie dać upust swej wyobraźni i wpasować weń swe wizje. Tym gruntem był nazizm wraz z całym bagażem jego zbrodniczych działań na ludziach. Kwiecień upatrzył w tym temacie doskonałe miejsce do ulokowania swych wizji rozpoczynając opowieści o nazistowskich eksperymentach na ludziach doprowadzających do mutacji i deformacji. Brakowało tylko jeszcze kogoś kto potwierdził by te jego wymysły. Dla tego Kwiecień znalazł i na to sposób opowiadając, że różni starzy ludzie, świadkowie wojennych wydarzeń widywali podobne istoty w wielu miejscach na terenie Dolnego Śląska. I tym sposobem Kwiecień przekuł dziecięce doświadczenia zrobione mu dla żartu w historię w, którą sam zaczął jeszcze bardziej wierzyć. Z czasem wymyślone opowieści o starych ludziach, którzy jakoby widzieli takie istoty przerodziły się w mocne przekonanie i wiarę w ich prawdziwość. Kwiecień tym sposobem pogodził swój wewnętrzny niepokój i schizy tworząc fikcyjną rzeczywistość i fikcyjnych świadków. Dzięki temu znalazł wielu naśladowców i przekonanych, że mówi prawdę. Nie rzadko znalazł się ktoś kto nawet potwierdzał prawdziwość jego opowieści, co pozwalało Kwietniowi wreszcie poczuć się pewniej w swej wymarzonej grupie podzielających jego schizę. Znajdując wreszcie pewien grunt akceptacji wezbrał w Kwietniu pewien silny i dojmujący imperatyw nakazujący mu głosić swoją wizję i przekonania. Przy okazji zobaczył, że można na tym nieźle, a przynajmniej trochę zarobić na książce, płycie lub prelekcjach. Te ostatnie za każdym razem ten imperatyw wzmagały, bo nigdy nikt na nich nie miał odwagi lub dostatecznych argumentów by obalić te jego wymysły. No bo jak obalić opowieści o istotach przypominających wilkołaki ganiających po Riese będących wynikiem nazistowskich eksperymentów? Nie da się, za to Kwietniowi udawało się dość długo zarazić takim przekonaniem sporą grupkę ludzi podobnie jak on podatnych na tworzenie nierzeczywistych wizji i wyobrażeń.

   Usuń
  2. No, a teraz w kwietniu rodzi się kolejny imperatyw pokazania, że każdy kto go krytykuje to pedał i opłacony przez Niemców wróg.

   Usuń
  3. A Sidor i Sawiak staną się jego kolejną fobią "SS" Niedługo dowiemy się, że faszystowski skrót SS pochodzi od pierwszych liter ich nazwisk :)

   Usuń
 10. Powiedzmy że dopuszczą na tej imprezie Kwietnia do wygłoszenia swojego bełkotu. Wtedy tam obecni będą mogli na forum publicznym gasić jego chore wywody. Dobrze by było nagrać z tego relację i publikować gdzie się da obnażając prawdziwe oblicze tego bydlaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dopuszczą bo na tej imprezie nie ma w harmonogramie wystąpienia Kwietnia
   http://www.ksiaz.walbrzych.pl/ksiaz-i-dolnoslaski-festiwal-tajemnic.html
   Nie ma też grupy Karola no chyba, że czegoś nie doczytałem i Karol weźmie udział razem z panią Lamparską.

   Usuń
  2. Rozkładówka na 2013 rok, dlatego ich nie ma.

   Usuń
  3. A to przepraszam nie zwróciłem psia kość uwagi faktycznie na 2013.

   Usuń
 11. Kolejna porcja urojen szalenca, miota sie i kreci piruety w tym alkoholicznym amoku:
  http://moje-riese.blogspot.co.uk/2014/05/16-08-festiwal-osobliwosci-ksiaz.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TO SKURWYSYN PIERDOLONY no.

   No niech no ja cię skurwysynu kiedy spotkam.
   Ale dobrze, że piszesz tego typu rzeczy bo dajesz mi i nam wreszcie argumenty do ręki, że jesteś najgorszym szumowiną intelektualnym jakie nosiła ziemia.
   KWIECIEŃ TY KURWO MORALNA.
   Proszę Państwa wszystko co tam napisał jest nieprawdą. Nikt z nas nigdy na Panią Lamparską nic takiego nie pisał co insynuuje Kwiecień. Osobiście zadzwonię do Pani Lamparskiej i jej to powiem.

   Usuń
  2. Dzwon i publikuj bo gnojek czuje sie bezkarny, mysli ze moze ciskac gownem we wszystkich, wciagajac kolejne niewinne osoby w swoje szambo.

   On chwyta sie kogo tylko moze, wylacznie po to aby narobic bydla i poroznic ludzi. Kawal gnoja z Kwietnia, trzeba przyznac.

   Usuń
  3. Już dzwoniłem, nie rozmawiałem z Panią Joanną bo wyjechała na jakiś czas, ale rozmawiałem z Panem Krzysztofem Góralskim. Wystarczyło kilka słów by tonacja tej rozmowy rozwiała wszelkie wątpliwości co do Kwietnia. Oczywiście przeczytałem Panu Góralskiemu co napisał na swym blogu Kwiecień i to wzbudziło jego politowanie i zniesmaczenie. Nawet nie musiałem za bardzo tłumaczyć, że nigdy nigdzie ani ja, ani Karol nie pisaliśmy o Pani Lamparskiej tego co insynuuje Kwiecień. Powiedziałem, że Kwiecień robi to pewnie z zazdrości o możliwość wystąpienia Karola na tej imprezie gdzie i ona będzie co spotkało się ze zrozumieniem. Pan Góralski jest dość dobrze zorientowany w kwestii Kwietnia więc jak mniemam zaraz sobie to dzieło intelektu tego złośliwego i zazdrosnego łobuza na jego blogu przeczyta.

   Usuń
 12. Kwiecień wiem że to przeczytasz ! OK, jedziesz po Tomku i Karolu równo (co tak na marginesie słabo ci wychodzi) ale to co teraz zrobiłeś mieszając w to twoje bagno J.L to nie wiesz w co wdepnąłeś ! Jak byś wlazł na minę miałbyś mniejsze obrażenia, nie masz pojęcia co może J.L ! Ale spoko, czas pokaże czy moja przepowiednia się sprawdzi :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobrze,więcej takich wpisów ze strony kwietnia,sam na siebie kręci bata,coraz więcej ludzi poznaje go od strony prawdziwego bydlaka i kłamcy,według mnie już jest skończony,dlaczego z ostatnich prelekcji nie pokarze na zdjęciach lub filmach swojej licznej widowni???Bo ludzie wiedzą że szkoda pieniędzy na te jego balaniuki i nie przychodzą.Miesiąc czasu się ogłaszał o spotkaniach w Malborku no i co?Nikt nie przyszedł,bo jak by było trochę ludu to od razu by fotek napstrykał i by wstawił na blog,więc sprytny kwiecień dochodząc do wniosku że faktycznie już go wszyscy olewają zaczyna się podpinać pod większe imprezy bo tam zawsze naciągnie kilku naiwnych osłów na parę złotych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwiecień masz przesrane.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tomasz zrobiłeś wielki błąd, że tej wizytówki na swoim forum nie skleciłeś już dawno. Nie miałem pojęcia o tych wyczynach Kwietnia. Byłem jego słuchaczem bo uważałem, że coś się może dowiem o tajemnicach Riese, ale już dawno w to zwątpiłem. Dzisiaj się zapoznałem z tymi nagraniami i za głowę się złapałem. Takiego idioty nigdy nie słyszałem. Kwiecień ma we mnie odtąd kolejnego przeciwnika. A tyle plusów mu dałem na YT. Przy okazji to zmienię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kazda osoba ktora przejzala na oczy to zwyciestwo w walce z tym oszustem, jesli masz znajomych ktorzy interesuja sie tematem to pokaz im materialy ujawniajace prawde o tym sowiogorskim bajkopisarzu.

   Usuń
 16. Nowy wpis na blogu.
  ZAGADKA NA WEEKEND CZYLI CO ROBI KWIECIEŃ NA BALKONIE?

  OdpowiedzUsuń
 17. Hahahhahaaaaa!!!! Co za kretyn! Co ten czlowiek chce tym osiagnac!?

  Kwiecien-powiem ci bezposrednio bo wiem ze to czytasz onanizujac sie w upojeniu alkoholowym na prochach-jestes SKURWYSYN pierwszej wody.
  Ty myslisz pacanie jeden ze ktos uwierzy w te brednie po tym jak starasz sie skompromitowac jedna z bardziej znanych postaci Polskiej eksploracji, samemu bedac zapijaczonym zerem?
  No przyjedz na tren festiwal to GWARANTUJE CIE SKURYSYNIE ze cie z tamtad wyniosa i kazdy wie ze nie masz na tyle odwagi i jaj aby stanac w twarz przed kilkudziesiecioma/kilkuset ludzmi z ktorych wiekszosc zostala przez ciebie obrazona lub pomowiona na jakims etapie twojej bandyckiej dzialanosci.
  Cienki bolku zyjacy w maligmie wlasnych urojen, od bani do bani na ktorej nic nie kontaktujesz pomiedzy oszukieaniem ludzi a wciskaniem kitu i zwyklym zlodziejstwem.
  Dalej kradniesz kamienie i fragmenty elewacji ktore sprzedajesz niemcom na pchle targi za granica? Slyszalem skurwielu ze kiedys tak przyrobiles jak ci osoby pokazaly ciekawe miejsce, potem-jeb-kamienia nie ma a ty zaczynasz pierdolic niby o ludziach co jezdza za toba i dewastuja miejsca ktore pokazales.
  Sam je gnoju dewastujesz i ci LAPY POLAMIE jak cie przylapie na demontazu zabytkow, bedziesz kurwo w gipsie popierdalal po lesie z lapami usztywnionymi jak ta mumia.

  Dobra, szkoda nerwow, zasrancu lysy w brylkach, mamozliwe ze spotkamy sie w terenie w tym sezonie to bedziesz inaczej spiewal, mam nadzieje ze cie policja do tego czasu przymknie i nie bede musial sie toba brudzic, kanalio, obszczymurze pijany.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.