poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Audycja XXVII

http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/audycja-xxvii.html


video


AUDYCJA XXVII 

CZYLI MASA KŁAMSTW, ZAFAŁSZOWAŃ I NIEDOUCZENIA W 27:39 MINUT.

Kwiecień już na samym początku karmi nas absurdami i kłamstwami. Poniżej wyszczególnię co mówi, a po myślniku skomentuję. Zanim tego posłuchacie zwróćcie uwagę na charakterystyczny niespójny bełkot, szybkie zmiany wątków nie dokończone myśli oraz masę przekręconych terminów dowodzących o kompletnej nieznajomości tematów na jakie się wypowiada. Od razu mówię, że skomentowanie tego bełkotu by było to jakoś spójne i uporządkowane jest wręcz niemożliwe bo Kwiecień w jednym zdaniu potrafi zmienić 3 razy wątek i przeskoczyć do całkiem innego wymagającego odrębnego komentarza nie związanego z komentarzem poprzednim. 

0:10 był wojsku z czego jest bardzo dumny – oczywiście jakiegokolwiek dowodu w formie zdjęcia jak to każdy w wojsku robi nie pokaże, a przy okazji gdy wypowiada, że był wojsku i jest dumny robi te oto minę: 
 
Mina typowego paranoika i kłamcy.
0:20 Materiałów przybyło nie jest w stanie wszystkich pytań ogarnąć, dziękuje za zaufanie, w jego wiedzę ludziom – czysty bełkot niegramatycznie skonstruowany i w dodatku kłamliwy bowiem gdyby ludzie do niego pisali i zadawali pytania oraz prosili o nowe tematy to z całą pewnością statystycznie roiło by się od takich w komentarzach na jego blogu i było by to zaufanie w wiedzę Kwietnia w nich widać, a tymczasem od dość dawna takowych komentarzy na jego blogu nie ma, co sugeruje, że ludzie po prostu przestali interesować się jego kłamstwami, a Kwiecień kłamie, że dostaje jakieś maile w takich ilościach, że nie może tego ogarnąć.
0:37 nowych tematów nie będzie rozpoczynał bo starych rozgrzebanych jest tak dużo, że nie jesteśmy w stanie zakończyć i dać na nie jakiejkolwiek odpowiedzi – znów czysty bełkot. Nowych tematów nie będzie rozpoczynał bo są stare rozgrzebane bez odpowiedzi, a co ma jedno do drugiego? Skoro stare tematy nie mają odpowiedzi to czemu akurat to by przeszkadzało poruszać nowych, które pewnie też nie znalazły by odpowiedzi? Odpowiedź jest prosta bo wymyślanie nowych tematów jak i starych spotkało by się z kolejną falą krytyki i śmiechu i wymyślanie nowych tematów ma jakiś kres w ich wymyślaniu. Trudno dać odpowiedź na wymyślony niczym nie poparty temat. To jest kwintesencja działalności Kwietnia rzucić temat i wiedzieć, że i tak nikt go nie rozwikła bo jest czystym wymysłem lub żadne źródła nie podają jego rozwiązania.
0:57 Kwiecień dziękuje wszystkim, którzy są przy nim od 5-6, a nawet więcej lat, którzy wspierają go w tym co robi – kolejne kłamstwo i to łatwe do udowodnienia ponieważ na przestrzeni ostatnich niemal trzech lat na jego blogu w komentarzach widać coś kompletnie odwrotnego, że ludzie, którzy kiedyś się udzielali w dyskusjach piszący z rejestrowanych loginów po prostu się wykruszyli, a nowych jakoś nie przybywa. To samo dzieje się na YouTube gdzie komentarze piszą idioci, którzy dopiero trafili na stronę Kwietnia, nie maja żadnej wiedzy historycznej i jeszcze się nie zorientowali w tych bredniach. Ci co się orientują nie są po kilku miesiącach już widzami i po prostu odchodzą.
1:24 Ludzie zadają Kwietniowi masy pytań, ludzie, którzy ostatnio spotkali się z nim w Malborku /brak dowodów, że takie spotkanie się w ogóle odbyło/ zadawały mu pytania na temat krwawych księżyców,/UWAGA KWIECIEŃ ZACZYNA ZMYŚLAĆ, ŻE/ w tym roku mamy kulminacyjny punkt tych krwawych księżyców bo 3 wystąpią w ciągu tego roku, Jeden był w Kwietniu, drugi będzie w Lipcu, a trzeci w grudniu. – To jest kompletne kłamstwo i nieprawda bowiem w 2014 mają być tylko dwa, a nie trzy zaćmienia Księżyca, a drugie nie ma być jak to mówi Kwiecień w lipcu tylko 8 października 2014. Zaćmienie Grudniowe Kwiecień sobie sam wymyślił bo takowego nie będzie. Oto dowód: http://halloween.friko.net/kalendarze/fazy-ksiezyca.html Tak więc mamy kolejny przykład urojeń i wymysłówi na to, że Kwiecień kompletnie nie ma pojęcia w tym temacie a mimo to posługuje się nim w stworzeniu pseudo audycji. Czy już zauważyliście po raz nie pierwszy, że co mówi Kwiecień to wymysły schizofrenika i kompletnego matoła w dziedzinie w jakiej się wypowiada?
2:00 według Kwietnia zaćmienie lipcowe/przypominam nie mające miejsca/ będzie się wiązało z ustawieniem GWIAZD NASZEGO UKŁADU SŁONECZNEGO!!! – coś takiego mógł wypowiedzieć kompletny idiota nie mający pojęcia z zagadnieniami astronomii. Układ słoneczny po pierwsze nie ma gwiazd tylko planety, a gwiazdy się nie układają w żadne zmienne konfiguracje tym bardziej jak to twierdzi Kwiecień w kształt gwiazdy Dawida - /śmiech ironii i rozkosznej drwiny hehehe/
2: 16 takie układy odbywają się od setek, a może nawet milionów lat /według Kwietnia/ i to jest cykl i te symbole /na niebie ma się rozumieć/ mają wpływ na to co się dzieje na Ziemi, w 1939 roku mieliśmy dwa czerwone księżyce i to /według Kwietnia/ skończyło się II wojną światową – Kolejna bujda i kolejne kłamstwo, otóż w 1939 roku istotnie były dwa zaćmienia Księżyca z czego pierwsze było 3 maja 1939, a drugie dopiero 28 października 1949 roku a więc już po wybuchu II wojny światowej. Oto dowód: http://halloween.friko.net/kalendarze/fazy-ksiezyca.html?rok=1939 – Zaćmienia Księżyca są na tyle częstym zjawiskiem i powtarzającym się niejednokrotnie po dwa razy w ciągu jednego roku, że przypisywanie temu zjawisku jakichś większych wydarzeń na Ziemi jest czystym wymysłem schizofreników i ludzi opętanych rządzą wieszczenia apokaliptycznych tragedii. W przypadku roku 1939 mamy do czynienia ze zwykłym zbiegiem okoliczności wybuchu wojny z dwoma zaćmieniami Księżyca tego roku, które to występowały w latach poprzednich i następnych i jakoś w tych latach nic się nie wydarzało co wskazywało by na cykliczność wydarzeń dyktowaną taką cyklicznością zaćmień księżyca.
2:30 Egipcjanie, Majowie, Aztekowie inne wielkie cywilizacje wierzyły w taką KONIUNGTURĘ gwiazd – Kwiecień wymyślił nowe pojęcie astronomiczne „koniunkturę gwiazd” i gdyby miał jakieś pojęcie o astronomii to wiedział by, że takowego określenia w astronomii nie ma za to jest KONIUNKCJA i tyczy się układu nie gwiazd z gwiazdami tylko planet z planetami lub planet z gwiazdami, zaś koniunktura to jest na rynku gospodarczym, a nie na niebie – matole do entej potęgi.
2:45 naziści wierzyli w układy planet i gwiazd dla tego Kwietnia to interesuje, naziści przyjęli tą wiarę w układy ciał niebieskich według Kwietnia opierając się na podwalinach różokrzyżowców, zakonu najświętszej Marii panny, który podobno według Kwietnia się właśnie reaktywował i z przedstawicielami, którego to zakonu Kwiecień miał okazję właśnie teraz rozmawiać na spotkaniu w Malborku z prawdziwymi Krzyżakami, którzy są to rycerze najświętszej Marii Panny, z jednym z nich Kwiecień się spotkał na zamku w Malborku, a ten pozwolił mu obserwować pewną ceremonię z okazji czerwonego księżyca o, której mało kto wie i mało kto mógł ją widzieć, za dosłownie chwilkę Kwiecień mówi, że obserwował te ceremonię wraz z kilkudziesięcioma osobami co jest sprzeczne z tym, co przed chwilką powiedział, że ceremonii nie mogło oglądać wielu ludzi i o niej wiedzieć, a okazuje sie, że oglądało je jednak wielu ludzi. Odprawiający ową ceremonię według Kwietnia emanowali potężną aurą, mocą i energią.

Przepraszam, ale Kwiecień od tego momentu zaczyna taki bełkot, że trudno to wszystko powiązać.

4:05 Według Kwietnia to wszystko trudno jest ze sobą powiązać i zgłębić i należy to dopracować i dociągnąć do swoich potrzeb. Według Kwietnia Himmler i nazistowscy okultyści skupili się na tym zagadnieniu/czerwony Księżyc/, że Kwiecień się tym przez to interesuje.
4:20 Kwiecień zaczyna opowiadać o tym jak jeździł po Prusach wschodnich i odkrył jakieś niebywałe wielkie umocnienia, których potęga przewyższa MRU, Wał Pomorski czy schrony i bunkry Śląska – oczywiście zdjęć czy jakiś materiałów dowodzących tego nie pokazał, jak zwykle. Do tego dochodzi jeszcze wymienienie jakiś kamiennych kręgów, które nie wiadomo jaki mają związek z tym co mówi i wymienienie wielu miast i wiosek wokół Malborka, które też z jego wypowiedzi nie wiadomo jakie mają mieć znaczenie w wątku jaki wypowiada- czysty niespójny bełkot paranoika.
4:50 według Kwietnia rejon umocnień w Prusach Wschodnich jest najmniej zbadanym rejonem w Polsce – Zajęło mi kilkanaście sekund wpisanie w Google hasła „ umocnienia Prusy wschodnie” by znaleźć całą masę materiałów poświęconych tej tematyce: http://ostpreussen.freetzi.com/ostpreussen.html I tu już widzę jak Kwiecień na bazie tej tematyki w przyszłości ukuje kolejne własne interpretacje i wymysły. A NA MARGINESIE kilka minut wcześniej na początku audycji mówił, że nowych tematów nie będzie poruszał bo stare są rozgrzebane i niedokończone. Sami zobaczcie w jednym kwadransie mówi jedno i za kilka minut mówi coś całkiem innego podejmując nowy temat.
5:50 Kwiecień twierdzi, że jest w Riese co tydzień poza tymi momentami w, których jest w wojsku – wszyscy wiedzą, że paranoików do wojska nie biorą, a kwiecień wykazał się dziesiątkami zachowań świadczącymi o jego chorobie psychicznej.
7:00 Kwiecień zaczyna opowieści o tym jak Albert Speer w grudniu 1941 roku DOKONAŁ ZAMACHU na Frotza Todta w wyniku, którego Todt zginął !!!! – PO PIERWSZE Todt zginął w wypadku lotniczym nie w grudniu jak to twierdzi Kwiecień 1941 roku, a w 1942 roku 8 lutego. Po drugie nikt oficjalnie nie wie jak doszło do tej katastrofy i dla tego tacy jak Kwiecień wciskają ludziom Kit, że za zamachem stał Speer. Po trzecie Wołoszański nigdy nie mówił, że Speer stał za tym zamachem, co najwyżej mógł wymienić jego nazwisko jako jedno z wielu nie lubiących Todta. I takie bzdury, banialuki, kłamstwa, przeinaczanie faktów, a nadto zafałszowywanie dat Kwiecień chce ludziom opowiadać na zbliżającej się majówce w Bytomiu i zapowiadanej wycieczce po Kętrzynie, Gierłoży.
Przed chwilką udowodniłem tylko jedno z dziesiątek podobnych idiotyzmów jakie opowiada ten niedouczony pseudo prelegent i pseudo przewodnik. I jeśli ktoś nadal chciałby stracić swój cenny czas na wędrówkę z tym idiotą i wysłuchiwanie tych kłamstw to jest ciężkim idiotą takim samym jak Kwiecień.
8:14 Kwiecień twierdzi, że więcej dowiedział się o Dolnym Śląsku z ust mieszkańców Prus Wschodnich niż gdy mieszkał 45 lat na dolnym Śląsku od tamtych mieszkańców jako, że według Kwietnia w czasie wojny gdy wkraczali Rosjanie na Dolny Śląsk mieszkańcy jego emigrowali na północ do Prus Wschodnich i dziś mu tyle opowiadają o Dolnym Śląsku. I tu Kwiecień kuje kolejne „dementi” jakoby nie prawdą jest, że na Dolnym Śląsku Rosyjskie zagony przejechały przez Kotlinę Kłodzką walcząc z Niemcami i zmuszając tym samym ludność do ucieczki na północ – ja nie wiem skąd Kwiecień bierze takie bzdury przez siebie wymyślane, a potem sam je dementuje by stworzyć wokół siebie nimb wiarygodności i znawstwa tematu.
14:43 Kwiecień tłumaczy się, że wiele osób mu zarzuca, że przekręca fakty i kombinuje i dodaje, że owszem ZABARWIA tą historię by zaciekawić i jest dumny z tego, że masa ludzi zaczęła się interesować historią poprzez jego audycje i to co robi – no niestety efekt jest całkowicie odwrotny masa ludzi zorientowawszy się, że Kwiecień ubarwia i zakłamuje fakty przestała się nim interesować i jego opowieściami czego dowód jest jak wspomniałem wcześniej w tym, że na jego blogu nie ma praktycznie nikogo już z tych co jeszcze dwa lata temu podejmowali z tymi bzdurami polemikę.
15:00 Kwiecień opowiada jakie to niby tłumy waliły na spotkania z nim w Malborku, Gdyni i Sopocie/zapowiadane na blogu/, a nawet był zaskoczony tym, że gdy przychodził na zamek w Malborku to odłączało się po kilkanaście osób od legalnych wycieczek i przewodników i dołączało do niego by słuchać jego opowieści!!! Do tego stopnia, że musiał przestać przychodzić na zamek bo był zbyt dużą konkurencją dla innych przewodników!!!
15:25 Kwiecień namawia by samemu sobie zdobywać wiedzę i ją pogłębiać i by nie brać na słowo wszystkiego co on mówi i by to weryfikować bo on nie jest jak mówi alfą omegą wiedzy i wszystko na co nie ma dowodu i ktoś mówi ma rację czyli według Kwietnia każdy kto mówi cokolwiek na co nie ma dowodu ma rację – Właśnie według zaleceń Kwietnia zweryfikowałem kilkanaście rzeczy o, których mówi i dzięki temu okazało się, że kwiecień jest niedouczonym idiotą i kłamcą zafałszowującym kardynalnie znane powszechnie fakty.
16:10 Kwiecień opowiada, że będzie musiał podobno przeprosić Niemców za to, że używa określenia „niemieckie obozy koncentracyjne” ponieważ jakiś ktoś bliżej nieznany pisze na niego donosy do różnych organizacji Niemieckich, które zapowiedziały, że jeżeli Kwiecień nie zmieni frontu działań to podobno podejmą jakieś kroki przeciwko niemu- czysty wymysł. Nikt nigdy nie kwestionował określenia niemieckie obozy koncentracyjne. Kwiecień kuje taką bzdurę, że za te określenie Niemcy mają do niego pretensje tylko po to by stworzyć po raz kolejny wokół siebie mit nękanego przez jakieś organizacje i mit jaki to on nie jest prawdomówny posługujący się określeniem o, które musi walczyć. Nie musi bowiem to określenie jest uznane i przyjęte na całym świecie i Niemcy wcale go nie kwestionują.
17:00 Kwiecień rekomenduje książkę pt: ”Rozdarty Naród” tutaj recenzja: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/64480/rozdarty-narod-polska-brygada-spadochronowa-w-bitwie-pod-arnhem Książkę naprawdę warto przeczytać bo definitywnie wyjaśnia rolę Stanisława Sosabowskiego w dziejach historii. Niemniej dla Kwietnia książka ta jest pretekstem do kolejnego postawienia się jako obrońca faktów o, których jakoby kiedyś tam, gdzieś tam mówił. /nie przypominam sobie by kiedyś temat Sosabowskiego Kwiecień poruszał/ Ale UWAGA Kwiecień od tematu Sosabowskiego ni z gruchy ni z pietruchy przechodzi do tematu energetycznego wplatając przy okazji opowieści, że Polska jest pomiędzy Rosją, a Niemcami z, których to stron grozi nam niebezpieczeństwo. Owszem słusznie bo chcąc się uniezależnić od kupowania gazu od Rosji musimy przejść na gaz Niemiecki, który i tak pochodzi z Rosji, tylko niech mi ktoś powie jaki to ma związek z osobą Sosabowskiego od, którego Kwiecień zaczął tę opowieść? Ameryki to Kwiecień nie odkrył, że byliśmy zawsze między młotem, a kowadłem i wplatanie w obecny problem energetyczny postaci Sosabowskiego jest czystą manipulacją schizofrenicznego maniaka bełkocącego trochę o wojnie, trochę powołującego się na wielką postać historyczną, a trochę plącząc to z dzisiejszą sytuacją ekonomiczno-polityczną Polski. Na koniec tego wywodu Kwiecień porównuje/niestety słusznie/ dzisiejszą sytuację obronnościową Polski do tej z przed wojny znajdując trafne porównania i mamy niezły wywód obliczony na uwiarygodnienie całej reszty wypowiedzianych bzdur od początku tej pseudo audycji. Do tego dodaje kilka również trafnych słów opisujących sytuację paliwowo-gazową na naszym rynku i już nikt nie może się czepić, że Kwiecień nie mówi prawdy. Czyli mamy audycje o wszystkim i o niczym czego byśmy nie znali i nie rozumieli.
20:25 Kwiecień zaczyna interpretować sytuację na Ukrainie zaznaczając, że jest to tylko jego własna interpretacja. Twierdzi on, że to co dzieje się na Ukrainie to jest próba zakamuflowania bankructwa Unii Europejskiej posiłkując się porównaniem z sytuacji w Niemczech przed wojną w, której Niemcy były na skraju bankructwa i gdyby nie rozpętały wojny to państwo by całkowicie zbankrutowało. Na kilometr śmierdzi wywodami Korwina Mikke Żyda Ozjasza Goldberga, który podobnie jak Kwiecień tylko na polu politycznym sieje jeszcze lepsze absurdy i nonsensy. Kwiecień sugeruje nam tą opowieścią, że Unia Europejska chce rozpętać wojnę by ukryć swe bankructwo? Jak widać w Kwietniu odzywa się po raz kolejny głos apokalipsy wieszczący nadchodzącą wojnę w oparciu o nietrafne przewidywania– nie tylko pożyjemy i zobaczymy, ale przekonamy się, że to nie prawda bowiem zasoby unii Europejskiej są na tyle ogromne, że są w stanie pokryć każdy kryzys ekonomiczny. Bierze się to ze złodziejskich podatków w całej unii i ogromnych niewykorzystanych środków. Kryzys o jakim chrzani Kwiecień jest sztucznym i tworzonym wyłącznie na potrzeby ubożenia obywateli. Ale o tym wie każdy, kto bacznie przygląda się polityce finansowej żydowskiej Europejskiej władzy.
21:13 Kwiecień krytykuje polityków/niestety dość słusznie/ obarczając ich o obecną zagrażająca naszemu Państwu sytuację. Nie ma to jak wcisnąć trochę krytyki na władze dla podniesienia notowań w oczach tępych słuchaczy. Ale zaraz dodaje, że my Polacy/słusznie znów niestety/ nie wyciągamy lekcji z przeszłości jak czasy dawnej komuny. I znów nie ma to jak odwołać się do obywatelskich postaw dla kolejnego pozyskania punktów w oczach tępych słuchaczy. Przy okazji Kwiecień krytykuje „nasz” konsumpcjonizm, którym zostaliśmy ogłupieni jak na przykład Internetem, a PRZECIEŻ nasz Kwiecień korzysta z tego konsumpcjonistycznego dobra w pełni DLA OGŁUPIANIA LUDZI I SIANIA NIEPRAWDY I ABSURDALNYCH WIZJI o, których piszę już od kilkudziesięciu minut.
22: 15 Kwiecień zaczyna się tłumaczyć z nietrafnych wizji dotyczących ostatniej zimy. Przypomnę, że w zeszłym roku zapowiadał mrozy powyżej 40 stopni na minusie i kolejne otwarcie wrót, gdy tymczasem tylko w USA zima dość mocno zaatakowała, co jest tam dość częstą normą, i to w dodatku nie było jak zapowiadał Kwiecień -40 stopniowych mrozów tylko grubo poniżej, a tam gdzie temperatura oscylowała około -40 stopni było takich miejsc niewiele. Ledwo wypowiada słowa, że USA nie uporała się jeszcze ze skutkami tej zimy, a już zapowiada w dwóch słowach dosłownie, że będą mieli w Stanach ogromną suszę! Nie kijem go to pałą zawsze coś się musi sprawdzić z tego bełkotu.
22:53 Kwiecień od pół minuty wymienia zimowe kataklizmy na Ziemi, które nie są niczym nadzwyczajnym w tych krajach o jakich mówi i dochodzi do tematu wysp „Makronezji”- tak powiedział Makronezji. Otóż małe sprostowanie-Mikronezji, a nie Makronezji, ale to się wie nie tylko z lekcji geografii, ale i oczytania. Kwiecień twierdzi, że tydzień temu-UWAGA- niektóre wyspy Mikronezji przestały istnieć!!! – przekopałem cały Internet by zweryfikować tę opowieść i nigdzie nie natrafiłem na taki fakt! Ale to nie wszystko według Kwietnia w Indiach i Pakistanie w strefach namorzynowych podnosi się poziom wód w oceanach – niebywałe odkrycie! Od lat o tym wiadomo i jest to proces naturalny powodowany ocieplaniem się klimatu.
23:24 Kolejny temat osunięcia ziemi na Górnym i Dolnym Śląsku Kwiecień traktuje jako kolejny wątek dopełniający jego wizji apokaliptycznej związanej ze zjawiskiem czerwonego Księżyca, a co za tym idzie sytuacją polityczną na Ukrainie co według niego ma być zapowiedzią wojny wywołanej przez Unię Europejską. Wszystko to Kwiecień wiąże w jedną bardzo skądinąd niespójną całość mającą oddać jego chorą wizję przyszłości świata.
24:20 Kwiecień na koniec –na koniec tego eklektycznego bełkotu- nawiązuje do Achne Nerbe i Lebensborn i w kontekście tego tematu o, którym od zawsze kitował niestworzone bzdury i zakłamywał te tematy znów kuje i snuje obawy o własne bezpieczeństwo, że jakoby ktoś z wyżej postawionych władz czyli ze świecznika politycznego w Polsce mu zagraża przez to, że Kwiecień dotyka niewygodnych tematów i niby odkrywa niewygodną o nich prawdę? A jakaż to prawda według Kwietnia jest niewygodna dla polityków? Otóż jak sam Kwiecień SUGERUJE, że tak zwani bezpaństwowcy czyli ludzie będący według Kwietnia ludźmi/dziećmi/ pozbawionymi tożsamości w 1945 roku zrabowanymi Polakom, Czechom, Ukraińcom i Białorusinom są dzisiaj na stanowiskach w Niemieckich firmach i nie mają według Kwietnia narodowości Niemieckiej. Kwiecień twierdzi, że w ośrodkach Lebensborn germanizowano dzieci z wyżej wymienionych krajów i one dzisiaj są przedstawicielami Niemieckich firm. – Nie trzeba być inteligentnym człowiekiem by wiedzieć, że aby mieć takie informacje kto jest rodowitym Niemcem w Niemieckiej firmie, a kto nie jest trzeba mieć dostęp do źródeł pochodzenia danej osoby, której Kwiecień nie posiada i nie ma. Snucie takich przypuszczeń bez żadnych/jak zwykle/ podstaw dowodowych i udokumentowanych jest z punktu widzenia historycznego li tylko domysłem i do pewnego stopnia bezpodstawnym oskarżeniem i wcale się nie dziwię jeśli to prawda, że za sianie takich domysłów ktoś mógłby się ze strony Niemieckiej poczuć urażony i chcieć wytaczać Kwietniowi sprawy.
26:10 Kwiecień zapowiada, że nie będzie od tej pory zapowiadać gdzie będzie i nie będzie podawać namiarów na miejsca w, których bywa ponieważ obawia się grup szabrowniczych, które po nim przybywają w te miejsca i szabrują. Ma tu na myśli między innymi tereny Ślężańskie i dawną grupę jego „przyjaciół” która dokonała jakoby po jego wskazaniach jakiegoś bliżej nie określonego szabru pod Ślężą. – wiadomo jest, że Kwiecień nigdy nikomu niczego pod Ślężą nie pokazał, a tylko był gościem grupy Karola od, której się zawsze wszystkiego dowiadywał i wyciągał informacje. Dziś ten łachudra pomawia swych dawnych kolegów/nie po raz pierwszy z resztą/, że dokonali jakiegoś szabru pod Ślężą w Tucznie i Drezdenku po wskazaniu miejsca przez Kwietnia. Dalej Kwiecień opowiada, że na Sajdaku ktoś dokonał potężnych zniszczeń, które według Kwietnia ktoś zrobił po to by uniemożliwić Kwietniowi eksplorację.
26:55 Kwiecień wreszcie przyznaje, że jest zwykłym pikusiem i nie ma wielkiej siły przebicia – i tu nareszcie Kwiecień powiedział prawdę! Nie wymagającą komentarza.
26:10 Igor Witkowski powiedział, że środowisko eksploratorów jest patologiczne - no tak tylko Igor Witkowski nie raczył jak dotąd zauważyć, że największą patologią jest sam Dariusz Kwiecień, który nie raz dawał dowody SZABROWNICTWA, które ja osobiście opisywałem na tym forum we wcześniejszych postach z roku i dwóch lat wstecz. Igor Witkowski nie czytał mojego forum gdzie swego czasu łowiłem wypowiedzi Kwietnia na jego starym forum w, których SAM SIĘ KWIECIEŃ CHWALIŁ, że a to oderwał jakąś tabliczkę z runami z jakiegoś obiektu zabytkowego, a to musiał coś zdewastować by dostać się do jakiegoś środka itp. przygody. Pan Witkowski nie zna wszystkich Kwietniowych opowieści na przykład tej jak to swego czasu Kwiecień pracował dla jakiegoś Niemca znosząc mu szabrowane po sztolniach i innych miejscach fanty, które potem sprzedawał na jego stoisku po giełdach staroci. Jest tych patologicznych opowieści jeszcze więcej i dziś Kwiecień posługując się cytatem Witkowskiego innych nazywa patologią kiedy to on sam ją tworzy nie tylko na tych przykładach, ale przede wszystkim na przykładzie zafałszowywania historii, faktów, dat i wszelkich wydarzeń?

I tym akcentem Kwiecień kończy swój wywód pełen błędnych terminów, absurdów, kłamstw, zafałszowań, pomówień i nieprawdziwych oskarżeń wobec dawnych kolegów wrzuconych do jednego garnka.
A gdy skończyłem pisanie tego artykułu spojrzałem na komentarze pod tym bełkotem jakie przybyły od godzin południowych i za głowę się łapię ludzie, za głowę! 9 komentarzy typu świetna robota, dzięki, podziwiam pana itp.! I myślę sobie jak to ludziom o ograniczonej wiedzy niewiele do szczęścia potrzeba by ktoś taki jak Kwiecień im imponował czymś co zasługuje na absolutną krytykę, a nie na pochlebstwa.
Kwiecień to totalny nieuk jedynie troszkę oczytany nie mający żadnej większej wiedzy ponad to co przeczyta w książkach i to w większości wątpliwej wiarygodności z pominięciem tej dzisiaj rekomendowanej. Nie ma żadnej tez wiedzy mogącej rzucić jakiekolwiek nowe światło na cokolwiek co w kartach historii jest niewyjaśnione, a tylko własne błędne przypuszczenia jak to sam nazwał /i słusznie/ wymagające własnego wyprostowania i interpretacji. A w tym Kwiecień jest mistrzem. Jak czegoś nie wie to sam dopowiada, koloryzuje, ubarwia i to wcale nie jest jak twierdzi zachętą dla ludzi do zgłębiania tajemnic tylko wręcz przeciwnie „zniechętą” całym tym tematem gdy ludzie połapią się w tej kakofonii bełkotu niepowiązanych faktów i nie mających miejsca wydarzeń, a co za tym idzie sugestii, domysłów, chorych przypuszczeń i błędnych interpretacji.

PS
A teraz coś od serca. Straciłem na tego skurwysyna dziś 6 godzin czasu by co kilkanaście-kilkadziesiąt sekund robić stop i na bieżąco komentować i weryfikować te bzdury. Nie miałem siły na weryfikację kwestii karabinu Kałasznikowa i Księżniczki Deizy. To pozostawiam tym co śledzili te bzdury od początku, bo to wymaga wyszukania ich na jego blogu i w innych audycjach, a na to jak mówię nie miałem dzisiaj siły.
Czas jaki wymagał tego artykułu to ciężka robota i nie dziwi dla czego nikt tak naprawdę poza mną nie chce się babrać w tych Kwietniowych absurdach z taką dokładnością. Ci co mogli by z jeszcze większą niż ja łatwością wytknąć kwietniowi te bzdury po prostu go olewają i nie interesują się tym karłem moralności i wiedzy ceniąc swój czas na bardziej pożyteczne rzeczy. Jedynie tylko głąby wpatrzone w tego debila i kłamcę pieją pod jego adresem peany i dziękczynienia. A ci co z tym idiota współpracują pozwalając mu na swym terenie lub podczas swych imprez wygłaszać te absurdy sa na równi z nim godni potępienia i krytyki i co zapowiadam już dziś godni uhonorowania w dziale Kwietnia jako PROPAGATORZY KŁAMSTW I SAMEGO KWIETNIA jako patologicznego kłamcy i łajdaka dopuszczającego się podłych pomówień i oskarżeń wobec uczciwych ludzi.

Autor artykułu prestissimoLIVE http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7220#7220

41 komentarzy:

 1. Znowu był w wojsku ;-). Mundur był biały z długimi rękawami, w menażce tabletki , a dowództwo serwowało elektrowstrząsy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle pierdoły. A.Kałasznikow nie był kowalem, co do AK i STG44 - przede wszystkim, różnią się zasadniczo konstrukcją i sposobem ryglowania zamka – w StG44 odbywa się ono przez przekoszenie zamka, w AK przez jego obrót. Pociąga to za sobą dalsze różnice w konstrukcji obu broni. Wspólne jest rozwiązanie napędu zamka - tłok gazowy i łukowy kształt magazynka wymuszony kształtem naboi. Oczywistym jest, że A.Kałasznikow znał rozwiązania stosowane przez H. Schmeissera, ale generalnie poza wyglądem zewnetrznym są to odmienne konstrukcje. Buty "Jareckiego" to nic innego jak zimowe buty wartownicze, zakładane na wojskowe buty. Nie nadają się do chodzenia na dłuższym dystansie, a raczej do stania , jako nakładki na obuwie są w dużych rozmiarach. Można w nich chodzić, ale na dystansie 1 km odciski murowane. Co do "szabru" tego co rzekomo Kwiecień pokazywał na Śleży to Ci co byli dobrze wiedzą, że jego wiedza jest z dupy wzięta i nic realnego nie był nam w stanie D.Kwiecień pokazać poza opowieściami bez pokrycia w terenie. Po odsianiu z tych opowieści mitów nie pozostawało zupełnie nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. To, że obie konstrukcje są wizualnie do siebie podobnie nie musi oznaczać, że M.T Kałasznikow bezczelnie skopiował niemiecki karabinek. Zdarzają się oczywiste przykłady kopiowania (np. Tu-4, który w istocie był kopią B-29) i naruszania rozwiązań patentowych, ale historia rzekomych "niemieckich konstruktorów pracujących w łagrach dla Rosjan" mających stać za konstrukcją AK-47 to czysto zimnowojenny wymysł, mający za celu zdyskredytować (ówczesnych) radzieckich inżynierów i konstruktorów. Co ciekawe, na początku lat 90tych na fali wydawniczej zachodnich publikacji, można było jeszcze spotkać podobne "fakty" zamieszczane przez tamtejsze "autorytety" w dziedzinie broni palnej. Każda osoba powtarzająca te brednie jest zwyczajnym ignorantem. Co do "chemicznych" butów Jareckiego, to Karol w zasadzie powiedział wszystko. Od siebie tylko dodam, że buty posiadały drewnianą podeszwę pokrytą syntetyczną gumą. Wytwarzano je w warszawskim getcie. "Jarecki" musiałby mieć stopę i kondycję Yeti by móc swobodnie chodzić w tym obuwiu. Kwiecień bardzo często myli się w nazewnictwie, udając znawcę tematów wszelakich.

   Usuń
 3. No to Tomek odwaliłeś kawał dobrej roboty. Sam chciałem jak Ty minuta po minucie napisać taki artykuł. Ale mówie ludzie ile to czasu i dałem sobie spokój. Dodam tylko dwie sprawy:
  0:10 - oprócz miny mówiąc o wojsku pokazuje palcami cudzysłów. Chyba nie trzeba komentować.
  4:20 - Mówi,że będzie badał prusy. A to pewnie dlatego, że tam go jeszcze nie znają i może sobie pohasać w miare swobodnie , ale wszystko do czasu.

  Co do Daisy. Nie chce mi się szukać ale z tego co pamietam to jak tu mowi, wcale nie mial na mysli Księżny Daisy tylko Irme Grese strażniczkę z obozów która to Kwiecien nazywa Daisy.( na poczatku chodziło mu o ksiezna Daisy pozniej zmienił ja na Irme) Co jest bzdura bo Irma nigdy nie była nazywana Daisy i nie była strażniczką na Dolnym Śląsku. Kolejnosć słuzby Ravensbruck, Auschwitz-Birkenau,Ravensbruck, Bergen-Belsen. Żaden obóz nie znajduje sie na Dolnym Śląsku.

  PS Tomek dla przejżystosći jakbyś mógł to w swoim artykule mógłbyś poprawić na kolorowo minuty lepsza by była widoczność

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam, że kiedy Pinokio mówił o Daisy w Książu jak w Dolinie Pełcznicy kręcił film o rzekomych jej orgiach z SSmanami, mówił Daisy Von Ples , a teraz odwraca kota ogonem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bydle zmysla. Swoja droga z Daisy von Pless to takie kocopoly zmyslal juz ze az strach. Bydle nie zna jej zyciorysu i szarga pamiec.

   Usuń
  2. Jeden z YouTubowiczów napisał pod tą pseudo prelekcją mądre słowa:

   //TheHuaquero
   Ależ pan pięknie kłamie ;) historia powstania AK47, sześciometrowe zaspy w Norwegii kilka dni temu, wielka zima w USA.... no no no, rzeczywistość alternatywna widzę ;) Na szczęście są filmiki na kanale - mówił tam pan o Daisy ewidentnie jak o księżnej i to wielokrotnie. Bez jakiegokolwiek zająknięcia o strażnice obozowej Irmie. Niech ludzie sami sprawdzą jakie pan ma rozdwojenie jaźni.//

   Usuń
 5. Brawo. Jak dokladnie zanalizowac "audycje" to nic z niej nie pozostaje, kilka,ogolnikow ktore kazdy wie oraz stos bredni, klamstw i przeinaczen.
  Belkot paranoika.
  Sam z usmiechem autysty powiedzial ze byl w "wojsku" robiac mache orangutana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wycieczka po Głuszycy Stacja Daisy2

  http://www.youtube.com/watch?v=R8CElQw9xS8

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Daisy von Pless Kwiecien zmyslal juz niestworzone bajki. Gdyby zamiast chlac w rowiach i okradac ludzi posluchal madrzejszych, ponoc szlajal sie po Slasku to mogl wstapic na:
  http://m.mikolow.naszemiasto.pl/artykul/mikolowskie-towarzystwo-historyczne-wyklad-o-ksiezniczce,2174499,t,id.html

  Dowiedzial by sie prawdziwej historii i nie pierniczyl takich bzdur jakimi karmi swych wuznawcow bredzac o Daisy niestworzone kalumie oczerniajace ta postac.

  " Po dojściu do władzy nazistów i Hitlera (1933) nie poddała się uwielbieniu dla jego polityki. Podczas II wojny światowej starała się pomagać więźniom usytuowanego w pobliżu Wałbrzycha obozu koncentracyjnego Gross-Rosen, dostarczając im paczki żywieniowe. W związku z tymi działaniami księżna Daisy von Pless i z powodu wrogości lokalnej ludności niemieckiej została w 1941 r. przez nazistów wysiedlona z Książa, który został zarekwirowany. Zamieszkała w wilii przy Friedlandstr. (ob. St. Moniuszki) 43 w Wałbrzychu. Ostatnie lata życia spędziła na wózku inwalidzkim, prawdopodobnie cierpiąc na stwardnienie rozsiane. Pozostała przy niej tylko pochodząca z Anglii służąca Dolly [1] . Zmarła 29 czerwca 1943 roku o godz. 19:30 w miejscu zamieszkania."

  W banialukach Kwietnia ksiezna to nazistka i krwawa morderczyni skladajaca ofiary z ludzi i bioraca udzial w SSmanskich orgiach w wieku 80 lat...

  Czujecie czuba?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe co powie na te kalumie i pomowienia Fundacja Ksieznej Daisy von Pless?

  Wolontariuszka, antynazistka, lokalna patriotka, filantrop, wzor dobroczynnosci.
  A wg Kwietnia???
  Szok.

  OdpowiedzUsuń
 9. Debil (Kwiecien) z pewnoscia nie wie ze na Slasku, szczegolnie w powiatach Pszczynskim i Mikolowskim, Daisy von Pless to bardzo popularna postac na temat ktorej organizuje sie odczyty i spotkania przyblizajace postac. Glupi ryl z Lodzi nie zdaje sobie sprawy jakim debilem jest w oczach tych ludzi ktorzy sa znawcami w temacie poniewaz byli poddanymi Ksieznej ktorej popularnosc rosnie ostatnimi laty.

  Pewnie debil przeczytal w jakiejs ksiazce z glebokiego stalinizmu ze ksiezna to nie urodzila sie w Polsce wiec na pewno to faszystka lub reakcjonistka i powtarza brudna propagande.

  Ten czlowiek mowi prawde wylacznie PRZYPADKOWO poniewaz cala jego wypowiedz to jedna wielka konfabulacja zmyslona na poczekaniu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kacap porusza kilkanascie tematow a ktorego sie nie tknie, to spierdoli.
  Kupy trzymaja sie jedynie ogolniki i banaly, jak to ze Polska lezy miedzy Rosja a Niemcami-to prawdziwy sukces Kwietnia ze to zauwazyl.
  Reszta to pierdolenie potluczonego matola, stek bzdur i klamstw.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pan Tabletka nadrabia obecnosc w psychiatryku, widoc dopadla go werbalna biegunka:
  "wtorek, 22 kwietnia 2014
  Wyprawy po Ślęży
  Chętnych na wypad po masywie Ślęży zapraszam do szybkiej rezerwacji miejsc .
  Autor: Darek o 14:18 Brak komentarzy:
  Majówka nie tylko Riese 2014
  Jak tak dalej pójdzie wprowadzimy limitacje miejsc . Dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie jednak , ktoś , także w Riese organizuje jakiś zlot lub spotkanie . Nie opuszczam Riese lecz historia nie znosi stagnacji wiec zapraszam wszystkich chętnych do Rudy Sl . Z tego co wiem ma Was być przeszło tysiąc czy dam rade to się okaże .... Jak mówi Madzia damy rade i za to ja kocham .
  Autor: Darek o 14:02 Brak komentarzy:
  Trupy co noszą skrzynie
  Panie gdy tak stałyśmy to lód nam nogi ścinał , i wtedy ony wjechały . Cały pociąg trupów .I te trupy nosiły skrzynie po lodzie do hydromaszyny (statek bądź łódź ), i one ich potem zabiły to znaczy niemce i wszytkich pod lód schowali .
  Cytat ze wsi Szawałd gdzie takie opowieści pod sklepem można usłyszeć . Tysiące takich i innych bajań można posłuchać w okolicach Malborka . Miejscowi sa bardzo serdeczni wobec swoich inaczej traktują władze z zamku , a inaczej swoich . Mam zaszczyt być swoim , poznałem kilkadziesiąt opowieści , kilka z nich jest iście z Riese . To wszystko opowiadają ludzie po 70 . Np o oficerze w niemieckim mundurze co na bagna zaprasza , lub o mnichu co cierpienia skraca gdy dusze mu się sprzeda , jednak słowa o Groźnym ciary na plecach powodują . Facet w ciężkich buciorach , niemieckim płaszczu i czapce wermachtówce po wałach powodziowych chodzi . Po kilku godzinach rozmowy znałem owa postać to był mój Jarecki .
  Autor: Darek o 11:50 Brak komentarzy:"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co tego nawet komentować. Kwiecień zapodał dwa nowe tematy dla odwrócenia uwagi od kompromitującej go audycji XXVII myśląc, że zaraz coś nowego napiszemy na naszym blogu. Nie napiszemy bo to co jest napisane teraz powisi do końca tygodnia jako pierwsza notka by każdy ja dobrze widział nim ten debil odważy się przyjechać do Bytomia na te majówkę.
   To jest chory facet nie będzie żadnego tysiąca ludzi i tylko głupcy mogli by po tym wszystkim chcieć tego okurwieńca za przewodnika. A ta jego Madzia musi być jeszcze bardziej od niego jebnięta, że po tym wszystkim mu pomaga.

   Usuń
  2. No ale to chyba bedzie tez normalny piknik militarny i bynajmniej nie pod auspicjami Kwietnia, on jest tam na podczepe dla wlasnej grupy naiwnych ktorzy mu zaplaca, wiec na glownej imprezie moze byc tysiac lub wiecej ludzi jak to na festynie.
   Na Kwietniu to bedzie max kilkadziesiat osob, miejcie na uwadze ze Slaskie to prawie 5mln ludzi, prawie jak taka slowacja a wiecej niz kazda republika baltycka wiec nawet najwiekszy czub znajdzie kogos chetnego wsrod tylu osob.

   Usuń
 12. Panowie znowu jakaś dezinformacja i szum informacyjny zamiast propagowania prawdziwej historii Polski. Otóż prawda jest taka że podczas II wojny (i po niej) nie tylko Niemcy eksterminowali Polaków ale również sowieci i Ukraińcy. Warto też wspomnieć o rabunkach, gwałtach i zbrodniach gwardii ludowej. Jeśli chodzi o Ukraińców to na kresach wschodnich RP wymordowali minimum parędziesiąt tyś naszych rodaków.

  OdpowiedzUsuń
 13. Chory czlowiek, zmysla, klamie, przeinacza.

  OdpowiedzUsuń
 14. To sa opowiesci Czarodziejki z Ksiez…Kwietnica.
  Bajki dla imbecyli ktorzy nie skonczyli podstawowoki i nie maja nawet podstawowej wiedzy z historii.
  Ogolniki o polozeniu geopolitycznym Polski zna kazdy wioskowy idiota, to nic nadzwyczajengo, reszta to klamstwa, zmyslenia, przeklamania.
  Jeszcze te bredzenia o Jareckim w “ciezkich butach” truchtajacym po walach przeciwpowodziowych w Prusach, banialuki pijaka chorego umyslowo przemieszane w bredzeniami lokalnych pijakow.
  Kwiecien-w sam raz dla idiotow.

  OdpowiedzUsuń
 15. Przecież on sam już z tego pobytu w wojsku się śmieje pokazując cudzysłów w 9 sek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, ale dalej sa czuby ktore go biora na powaznie.
   Dareczko z mina downa robiac lapami cudzyslow gada ze jest w wojsku samemu majac z tego beke a ponizej debile wykrzykuja "brawo!" "swietna audycja!" lykajac kity jak mlode pelikany.

   Usuń
 16. Kolejna rojenia swira udajacego przewodnika i organizujacego spedy:

  " Wyprawy po Ślęży II
  Wszystkich chętnych nie jestem w stanie " przygarnąć " . Nadpłaty odsyłam do nadawców . Grupa jest już zamknięta . Są jeszcze miejsca w marcu na wypad -
  Czocha - Leśna - Książ - Riese - Srebrna Góra - Kłodzko czas trwania 6 dni koszt 600 pln od osoby zostało tylko 5 miejsc . Wystawiamy faktury VAT .
  Autor: Darek o 17:33 Brak komentarzy:"

  Teraz juz na fakturke mozna, ciekawe pod jaka firme sie podczepil a moze jego Magda wystawia lewe faktury?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież ten skurwysyn nie ma uprawnień do organizowania wycieczek, uprawnień przewodniczych przeszkolenia i papierów BHP, nie ma działalności gospodarczej i niczego co w świetle prawa pozwalało by mu pobierać opłaty pieniężne w świetle prawa legalne i zgodne z przepisami skarbowymi. Nawet takie publikowanie numeru konta i prośba o wsparcie może robić legalna firma, fundacja itp, a nie osoba prywatna. Wystarczy zainteresować urząd skarbowy tym kontem i szybko się skończy kwietniowe naciąganie ludzi na kasę.
   Ta wredna menda nie tylko sieje idiotyzmy, ale i naraża życie innych nie posiadając niezbędnych kwalifikacji do pełnienia roli przewodnika!!!
   Kwiecień nie jestem donosicielem, ale spodziewaj się mendo okurwiała, że napisze do US na ciebie, że nielegalnie wyciągasz od ludzi pieniądze. Nie interesuje mnie co teraz niektórzy o mnie pomyślą, ale faktycznie kwiecień to największy jebany szkodnik w Polsce i trzeba go tępić każdą metodą.

   Usuń
  2. Kwiecien twierdzi ze nie bierze wiecej niz 15 osob, niech bedzie 10 osob platnych a reszta ze stalej ekipy pomagierow Kwietnia (darmowi), załapie tak 6000pln minus koszta (pytanie czy noclegi w cenie czy tez nie). Jak naciagnie frajerow to moze tak nawet z 3 razy w miesiacu robic przez caly sezon, odpali kilka tysi Zagorskiemu a ten w swojej TV zrobi mu reklame i w wakacje napedzi mu gimby oraz swirow na wycieczki.
   Calkiem niezle mozna zarobic na wciskaniu ludzia pierdow, do czasu az ktos ulegnie powaznemu wypadkowi lub zginie pod kwietniowa "kuratela". Wtedy wyjdzie lewizna i beknie.

   Usuń
 17. Fragment ostatniego wpisu Patricka McKanzie z blogu Anty Hejter (całość wciąż dostępna w sieci) : "Ostatnie słowa jakie padły pod moim adresem ze strony Darka K. udowodniły mi tylko że nie było warto. Zero wdzięczności, zero uznania, zero ludzkich odruchów, przykre to ale prawdziwe. Niestety ale kto nie docenia ten sam ma niską cene i nie jest wart." Jak widać, nawet najbardziej wierni obrońcy Kwietnia w końcu doszli do wniosku, że ten baran nie jest wart ich czasu i energii, a tym bardziej jakiejkolwiek bliższej znajomości. Osoby takie jak on, działają destrukcyjnie na ludzi i otoczenie. Zapewne przekonają się o tym niedługo organizatorzy pikników militarnych, którzy zaprosili tą jakże wątpliwą personę, w charakterze "jednej z atrakcji" (chyba, że zdają sobie sprawę z tego kim jest, i wszystko ma charakter "czarnego PR"). Mam nadzieję, że to ostatnia z jego "prelekcji", choć widać, że sława uderzyła mu do głowy. Czego pokłosiem jest oferta p. Patronowicza, właściciela studia "Mariaż" http://patronowicz.pl/riese.htm . Cóż, każdy ma prawo prowadzić własny biznes na sposób jaki mu odpowiada, ale radziłbym panu Henrykowi zweryfikować znajomość z Kwietniem, póki jeszcze nie doszło do jakichkolwiek zgrzytów. A znając wcześniejsze wybryki tego chorego człowieka, to wcześniej, czy później do tego dojdzie. Radziłbym także wszystkim, zapatrzonym w działalność D.K, aby przejrzeli na oczy i zobaczyli kim naprawdę jest Dariusz Kwiecień. Sam należę do "nawróconych" dzięki Tomkowi Sidorowi, który wykonał kawał dobrej roboty. Nie mam zamiaru nosić go na rękach i pisać pochwalnych peanów na jego temat, ale na dziś dzień przyznaję uczciwie, że dobrze robi walcząc z kwietniową patologią. Nie ma nic niebezpieczniejszego niż schizofreniczny fantasta, walczący z ludźmi którzy stoją po jego stronie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zliczy ktos ile razy Kwiecien robi kurwe z logiki w tej "audycji"?

  OdpowiedzUsuń
 19. Widzieliście, D,K usunął z bloga wpisy o tym ,że ma być 1000 osób, i o tej imprezie czerwonkowej co miała trwać 6 dni za 600zł i dodał nowe dwa wpisy, beka z typa hehe Cytuje: " To nie niemcy tylko ruscy
  Zaczęło się Plan Himmlera wypełnia się co do joty . Teraz o niemieckich zbrodniach i matactwach wszyscy zapomną , teraz to ruscy są tymi złymi , tylko dla czego rosja i niemcy robią teraz interesy życia . A gdzie my jesteśmy coraz głębiej w czarnej murzyńskiej dupie . Kilku Francuzów , trochę Marins i Putin teraz na pewno uzbroił rakiety wycelowane w Polskę .Teraz dopiero zacznie się jazda jak Putin zakręci kurek z gazem dla Polski , niemcy zapobiegawczo zrobili sobie rurociąg na dnie Bałtyku i od ruskich mają gaz , a my z ERYTREII zajebiście teraz jest mi lepiej . " oraz " Ktos to zaplanował .
  Ktoś na ukrainie rosjanom przecina brzuchy , zakłada plecaki obciążone kamieniami na plecy i wrzuca żywych do rzeki.Skąd my to znamy czy nie z powstania Warszawskiego gdy dzielni Własowcy tłumili Wolę lub partyzanci z UPA nie stosowali takich metod wobec Polaków czy to nie RONA dokładnie tak mazała Lachy .....
  Zaczęło się i tego nie da się powstrzymać . " Mam nadzieję ,że autor robi na bieżąco skany, aby mieć co na przyszłość pokazać :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam miało być: "imprezie Czerwcowej" - sorry za błąd :P

   Usuń
 20. Kwiecien rozposciera apokaliptyczne wizje, stara,sie zagospodarowac wyznawcow 2012 ktorzy zostali osieroceni przez roznorakich wieszczow i szarlatanow po tym jak...gowno bylo a nie przebiegunowanie.
  Oszerocone swiry szukaja kolejnego guru ktory bedzie ich karmil swymi rojeniami a oni obsypia go kasa jak wczesniej sarlatanow 2012 za krysztalki, magiczne olejki i bilety na statki matki.
  Kwiecien nie od dzis czesze sekciarzy Zagorskiego, bo naiwniejsze owce trudno znalezc a po rozczarowaniu 2012 wielu wisi na jego TV czekajac na nowych guru ktorzy sprzedaja im nowa bajke, tacy frajerzy beda placili 100pln za dzien latania po szlakach i sluchania rojen pijaka, jakby sami nie byli sobie w stanie ogarnac wycieczki.
  Glupich nie sieja...

  OdpowiedzUsuń
 21. Co on wypisuje na moje-riese? GAZ Z ERYTREI???
  Wie ktos o co mu chodzi?

  Moze kurwa z Nowej Szwabi przywozony latajacymi dyskami i skraplany przez wilkolaki z Walimia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gaz wydobywają kontynuatorzy prac Ahnenerbe w swojej tajnej placówce badawczej w Erytrei. Sam gaz powstaje w wyniku atramentyzacji rtęci i odfiltrowanej krwi skrzypłocza, przez co nazywany jest "gazem bogów" i dla bezpieczeństwa składuje się go w kryształowych zbiornikach. Podobna instalacja do wydobycia i transportu gazu znajdowała się w Riese i na Soboniu. Ale wiele osób to neguje mówiąc, że tego nie ma. Wspominał o tym Jarecki, podczas jednej z wędrówek. Mówiąc o tym, wpadł w szał i rzucił się na ziemię, leżąc i wierzgając kończynami niczym karaluch. Cały czas powtarzając w kółko, że "to wszystko jest częścią Większego Planu". Obecnie dystrybucją gazu zajmuje się niemiecka spółka "Schwarze hand", która za logo firmy obrała sobie pradawne bóstwo - "Orga", ze sterczącym, półmetrowym fallusem. W rzeczywistości, spółka ta jest we władaniu neonazistowskich okultystów, chcących przejąć władzę na światem. Wkrótce, dopiorą się do gazu łupkowego w Nowej Szwabii. Prezesem spółki, jest prawnuczka księżniczki Daisy, która oddawała się orgiom seksualnym z ss-manami... Daisy Młodsza, na co dzień chodzi ubrana w obcisły lateks, z pejczem w ręku, kontrolując czy wydobycie gazu przebiega bez problemów... Ale niektórzy mówią, że to niemożliwe, że tego nie ma. To całe zajście z gazem z Erytrei, to znak, że plan Heinricha Himmlera stopniowo wchodzi w rzycie...

   Usuń
  2. No to lepiej podsumować Kwietnia się nie da :]

   Usuń
  3. Jeszcze podłapie wątek i napisze o tym na swoim blogu ;)

   Usuń
  4. Dobre, to kwintesencja kwietniowych historyjek.

   Usuń
 22. Proponuję adminowi utworzyć odrębny wątek ze skanami wpisów jakie Kwiecień pisał na bani i zaraz je kasował ze swojego bloga ( można je znaleźć u Tomka w temacie o Kwietniu ) .
  Link do takiego wątku powinni otrzymywać organizatorzy imprez na które zapraszają tego człowieka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. te wpisy można zapodać w dziale Smród

   Usuń
  2. Bardzo dobre pomysły na podsumowanie działalności Kwietnia. Na pewno trzeba się za to wziąć, ale Panowie nie wiem jak wy, ale użyję brzydkiego określenia- ja tym Kwietniem rzygam i kilka dni przerwy się przydadzą. Czekają jego nowe absurdalne posty do opisania i to zrobię tylko po weekendzie niech jeszcze ten temat powisi bo jest mocny i na pewno Kwiecień by chciał by go szybko nadpisać by mniej ludzi widziało tę jego kompromitację. Zajmiemy się tym jak tylko wróci wena i ochota.
   Nie opisujemy przecież tego debila z czystej przyjemności bo nie ukrywam, że gdy muszę ja o nim coś napisać to flaki mi się przewracają. Na razie idiota sam się kompromituje swymi Himmlerowskimi wizjami i dobrze im więcej tych bzdur od ponad 2 lat powtarzanych tym więcej ludzi będzie widziało w nim jeszcze większego zjeba.

   Usuń
 23. Slyszeliscie o maksymalnie skurwysynskiej akcji jaka odstawil lokalny pleban na Slezy?

  Zdemontowano schodki i zamknieto betonowa wieze widokowa akurat w momencie gdy ukonczono platforme widokowa na wiezy kosciola-wstep platny.
  Stara wieza byla darmowa, nie stla na sakralnym gruncie wiec mozna bylo sie tam napic i podziwiac widoki ktorych nie widac z nowej wiezy (to inna czesc gory).
  Dodatkowo to budynek zabytkowy, wychowaly sie na nim cale pokolenia odwiedzajace Sleze a teraz jeden osobnik przez swoja pazernosc che zniszczyc 100 lat symbiozy tego obiektu ze Slezanskim otoczeniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisał o tym na swym blogu Karol:
   http://zobten.blogspot.com/2014/04/wieza-triangulacyjna-na-slezy.html

   Usuń
 24. Kochamy Kwietnia za to że możemy wieszać na nim psy, ja sadze że on taki jest przez te CHEMTRAILS w atmosferze które nam funduje rząd już któryś rok z kolei, zastanówmy się bo po tych opryskach większość z nasz prędzej (Kwiecień) czy później (My) każdy prawie taki będzie Schizofrenia. Zainteresujmy się tym... UTS

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.