środa, 26 marca 2014

Tylko nie politycy oraz przywódcy duchowi

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/tylko-nie-politycy-oraz-przywodcy.html

To jest szczyt. To jest apogeum idiotyzmu i szczytowa manifestacja schizofrenii.
Facet wyznający szereg absurdalnych teorii i tworzący paranoiczne mity pisze, że teraz całkowicie oderwał się od takich środowisk gdy tymczasem sam jest ich twórcą, przewodnikiem i liderem. Niebywała hipokryzja i zakłamanie pomieszana z najczystszym obłędem w, którym nie widzi własnego obłędu stawiając się ponad tych z, którymi jest na równi, a nawet wyżej w hierarchii absurdu.
Po pierwsze pindebil od nikogo się całkowicie nie oderwał tylko został z tych środowisk ostatecznie i całkowicie wykopany.
Nawet paranormalni debile i idioci, wyznawcy kontaktów z galaktycznymi federacjami światła, uznali go za debila i poddali krytyce.
Nie został już nikt, kompletnie nikt kto nie wątpił by w normalność naszego pinokia.
Pewnie jeszcze gdzieś w iluś tam ograniczonych umysłowo szajbusach tli się cień sympatii i nadziei, że Daruś jeszcze powstanie jak Feniks z popiołów i wyjawi wreszcie tajemnice Riese i nazistowskich tajnych planów, ale nadzieja to płonna i nigdy się nie ziści. Choć nadzieja jak mawiamy matką głupich. I o tym nasz pinokio wraz z całym orszakiem paranormalnych paranoików dobrze wiedzą i wiedzieli. I po mimo, że wszyscy wzajemnie maja się za debili i szczerze nienawidzą nadal prowadzą ten teatr nadziei, każdy na swoja modłę wizji rzeczywistości. Jeden wciska to inny tamto, ale wszyscy kupczą nadzieją i konsumpcyjnym chłamem wyssanym z paranoicznego palca w celu... dorobkiewiczostwa na ludzkiej głupocie.68 komentarzy:

 1. Każdy świr, paranoik, schizofrenik, autysta, skurwysyn, kurwa, moralne dno, etc, będzie Cie pomawiał dokładnie o to czym sam jest.
  Będzie wylewał na Ciebie wiadra własnych pomyj bez uzasadnienia i bez żadnych podstaw wyciągając z kontekstu Twoje wypowiedzi i przeinaczając je tak by zrobić z Ciebie to czym sam jest.
  Jego mentalność jest na poziomie niedorozwiniętego dziecka, ale w skórze dorosłego często wyrachowanego i oczytanego bydlaka. Taki nie stanie z Tobą do równej walki na argumenty bo poległ by już po pierwszej wymianie zdań więc atakuje na poziomie niedorozwoja umysłowego sięgając po prostackie epitety i określenia przy jednoczesnym pomawianiu Cię o szereg cech nie mających pokrycia w Twojej realnej i prawdziwej osobowości.
  Cała ta banda debili jakie opisane są na forum ufo-relacje w dziale "PARANORMALNI IDIOCI DEZINFORMATORZY OSZUśCI PARANOICY MISTYCY PODEJRZANE TYPY I ABSURDALNI TEORETYCY" są środowiskiem w, które Kwiecień się w pełni w pisuje ze swą schizofreniczną skurwysyńską mentalnością szczura.
  Bo to są szczury umazane w duchowym gównie zdolni, co na forum UR zostało wykazane, do najpodlejszych zachowań.
  Każdy tam opisany wyznawał i wyznaje pseudo duchowy rozwój, a mimo to pokazuje swoja drugą stronę nie pasująca do głoszonych tez i kierunków jakiegoś pseudo duchowego rozwoju.
  Dam kilka przykładów.
  1 Zagórski, z jednej strony propagator duchowego rozwoju i alternatywnego sposobu myślenia mającego ulepszyć osobowość człowieka, a z drugiej strony pospolite bydle promujące kłamce Kwietnia i oszusta i paranoika o łajdackiej naturze. Sam wespół z nim dopuszczający się wobec wspólnego wroga Sidora do podłych nieudowodnionych pomówień i oskarżeń. Nie trzeba kochać założyciela forum ufo-relacje, ale nie można nie zauważyć, że Zagórski dopuścił się kiedyś wobec niego wespół z Kwietniem łobuzerskiego pomawiania w jednej z audycji. I to jest propagator miłości do bliźniego i alternatywnego rozwoju? Zwykła szuja i łachudra.
  2 Stanisław Barski propagator tego samego z elementami nawiedzonego kontaktu channelingowego podszytego miłością do ludzi i wszystkich istot w kosmosie. Wystarczy wejść na forum UR i znaleźć o nim dział w, którym są materiały zaprzeczające kreowanej przez niego wokół siebie sylwetki dobrodusznego gawędziarza rozwiniętego duchowo. Prostackie emaile do Sidora pełne obrzydliwych treści o zboczonym i perwersyjnym charakterze. To jest prawdziwa natura Barskiego.
  3 Marek Sęk Ivellios twórca radia paranormalium również propagator alternatywnych ścieżek rozwoju duchowego, głosiciel istnienia świata duchów i rozmów z nimi w stanach innej świadomości. A tak naprawdę autysta o łajdackiej naturze nie ustępującej wyżej wymienionym zdolny do wszystkiego włącznie do zabicia człowieka co pisał już kilka razy na internecie, a co na forum UR zostało wyciągnięte na światło dzienne.
  4,5,6,7,8,9 itd nie będę wymieniał bo są na tamtym forum wyszczególnieni.
  Łączy ich wszystkich jedno i to samo choroba psychiczna o różnym stopniu odmienności i wrodzone skurwysyństwo objawiające się tym co zawarłem w początkowych zdaniach tego komentarza.

  Pisałem w trzeciej osobie byście przez chwile mogli spojrzeć na sprawę obiektywnie.
  Cały popis tych wyżej wymienionych aktów skurwysyństwa i schizofrenicznej podłości na mnie i nie tylko na mnie bo i tych co przejrzeli na oczy i widzą z kim walczę, daje założyciel szamba antyhejter w swych podpisanych postach jak też anonimowych w atakach na mnie. Znacie tę osobę jeszcze nie z nazwiska, ale mentalności i charakteru zawartego w jego postach. Nazwisko wkrótce poznacie i bardzo się zdziwicie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczynam się domyślać kto jest autorem bloga antyhejter.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podzielisz sie domyslami?

   Usuń
  2. Myślę, że nazwisko zostało już wymienione...

   Usuń
 3. Nie można poniżać innych ludzi ze względu na ich zainteresowania, nie ważne jakie, to co robicie jest nieetyczne wobec bardzo wielu wspaniałych ludzi.Nie wolno w ten sposób szerzyć nienawiści wobec ludzi jakby dość problemów nie było. Oczywiście piętnowanie zachowań socjopatycznych i aspołecznych rozumiem. Nie mniej zarabianie w tym kraju nie jest zabronione kiedy coś jest robione uczciwą pracą opłacaną pracownikom jak w przypadku wydawnictw. Sam nie żebram o niczyje pieniądze dotacjami. Jak mówił Tasrion w Architektach Kontroli"

  "Musisz pojąć różnicę|między pytaniem: "Czy ktoś sprzedał mi kłamstwa"? a "Czy kupiłem te kłamstwa"? Bo oba te zdania się bardzo różnią. Sprzedaje ci się kłamstwo. Ale to święte prawo sprzedawcy, by sprzedawać ci kłamstwo. Uniwersalna Siła o to nie dba.Ocena Uniwersalnej Siły tak naprawdę nie operuje na tych poziomach. Oceny i wynikłe duchowe konsekwencje opierają się na tym, czy kupiłeś te kłamstwa. Na tym polega różnica. Zasady niczym się nie różnią od zakupów na mieście. Nawet nie wiem, jak mogłyby być inne. Jeden woli Gucci zamiast Versace. Jeden lubi Levisy, inny Wranglery. Mają prawo ci sprzedać cokolwiek chcą. Mają też prawo wierzyć w to, co myślą. Ktoś woli Cappuccino,a inny latte, czy mocca. Wybór musi być, ale decyzja należy do ciebie, ale kwestia moralna dotyczy tego, co kupiłeś. W co włożyłeś energię i co dałeś w zamian."

  Co dajecie w zamian w kwestiach moralnych ? Takie same wyzwiska skierowane w drugą stronę, podwajacie nienawiść co przeradza się w skrajną nietolerancję a potem w fanatyzm. To walka bez końca sam to wiem bo bez względu ile razy obalam mit Nibiru na podstawie dowodów historycznych to pojawiają się co chwila nowi fani tej bzdury...i co mam ich wyzwać od najgorszych ? To nazywacie postępem ? Nie tak nie jest bo to ten sam medal, jeden stop choć ma dwie strony. Nie potraficie się uczyć, trzymacie się kurczowo swoich przekonań ignorując prace badawcze profesjonalistów. Każdy ma prawo do własnych zainteresowań i przekonań, do wolności słowa.

  Czemu kolego Gallu Anonimie nie dopuściłeś mojego posta z linkami do artykułów o innych istotach ? Przestraszyłeś się profesjonalizmu czy nie pasuje to do wzorca że nic nie maa wszyscy to paradebile ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cz1
   Rogala
   1 mylisz poniżanie z obnażaniem kłamstw i zakłamywaniem faktów.
   2 nieetyczne jest kłamanie, wciskanie ludziom kitu i robienie im wody z mózgów, a Ty i Kwiecień w tym przodujecie.
   3 Nikt nie szerzy nienawiści do nikogo jak to sugerujesz gadając retoryką syjonistycznych ścierw, którzy każdy przejaw krytyki interpretują jako szerzenie nienawiści i rasizmu.
   4 Skoro rozumiesz piętnowanie zachowań socjopatycznych i aspołecznych to powinieneś zrozumieć skąd bierze się to piętnowanie na Kwietnia. Ty również przejawiasz takie zachowania kreując rzeczywistość, której wpływ na psychikę młodych ludzi może mieć negatywne skutki.
   5 Nazywasz swoja działalność i sugerujesz, że działalność Kwietnia jest uczciwym zarabianiem pieniędzy uczciwą pracą i to już jest symptom, że masz skrzywioną psychikę nie widząc, że to nie jest uczciwa praca tylko nieuczciwe oszukiwanie ludzi i zerowanie na ich niskich pobudkach i niewiedzy.
   6 Ty może i nie żebrzesz o dotacje, ale za to czerpałeś i czerpiesz zyski z reklam na swych stronach serwisów i organizacji o sekciarskich podstawach będących niebywałym zagrożeniem w wymiarze społecznym.
   7 Ty uważasz, że wolno Ci sprzedawać ludziom co Ci się żywnie podoba bo nie ma na to paragrafu. Za kupowanie tego obarczasz kupującego i tym samym wybielasz się moralnie mniemając, że masz do tego święte prawo sprzedawcy. Takim myśleniem usprawiedliwiasz nie tylko sprzedawanie kitu własnego, ale i całej tej zgrai oszustów w panteon, który się wpisujesz wespół z Kwietniem. I nie prawdą jest, że Twój towar można przyrównać do każdego jednego towaru sprzedawanego w sklepie ponieważ Twój towar jak tez takich jak Kwiecień można przyrównać do najniebezpieczniejszych narkotyków typu heroina. Ty doskonale i perfidnie zdajesz sobie sprawę z zagrożeń jakie wynikają z Twojej działalności w wymiarze społecznym i usiłujesz swój towar przyrównać do dropsów lub śmiej żelków sprzedawanych w sklepie w niewinnym opakowaniu. Tymczasem to nie sa dropsy tylko narkotyk uzależniający i wypaczający psychikę ludzką, i Ty na tym zerujesz i zarabiasz. Tak więc mylisz się mniemając, że każdy może każdemu sprzedać bezkarnie cokolwiek chce. I ty sprzedając ten kit niebezpiecznie kreujesz czyjeś wierzenia, a na koniec wmawiasz mi, że każdy może wierzyć w co zechce cedując odpowiedzialność za te wierzenia na tych co je od Ciebie nabyli. Podłość, cynizm i łajdactwo na polu psychicznym wyziera z Ciebie w typowy sposób dla ludzi pozbawionych moralności i odpowiedzialności za konsekwencje sprzedawania najcięższych narkotyków.
   8 Co dajemy poprzez krytykę w zamian w kwestiach moralnych? Takie pytanie mógł zadać tylko człowiek nie rozumiejący negatywów swej działalności. Dajemy oczywisty zysk w postaci zwalczania dilerów narkotykowo-duchowych i utrącamy ich z pożytkiem dla społeczeństwa ku ochronie ofiar wpadających w sidła moralnego dna i najniższych wartości jakimi epatujecie swą działalnością. I to jest wartością samą w sobie pozwalającą wykreować prawidłowe postawy wobec wszelkiej patologii, której Ty i Kwiecień i wszyscy inni tworzący ten fałszywy obraz rzeczywistości tworzycie.
   9 Nikt też nie wyzywa nikogo jak sugerujesz z naszej strony, a jedynie posługuje się określeniami adekwatnymi do obrazu danej postaci poddanej krytyce z głębokim uzasadnieniem owego określenia i podaniem dowodów potwierdzających adekwatność każdego wyrażenia.
   To właśnie z Twojego środowiska płyną ku nam/krytykom wiadra pomyj na poziomie prostackich obelg i sformułowań obliczonych na knajackie zniesławienia. My nikogo nie wyzywamy od pedałów, psycholi, świrów i całej masy innych wyzwisk wplątanych w zdania śmierdzące patologiczną retoryką. My posługujemy się językiem ostrym niekiedy, ale uzasadnionym i uargumentowanym dowodem, przykładem, cytatem i zachowaniem krytykowanego uzasadniającym dosadne określenie. Dostajemy w zamian zaś to samo tyle, że bez poparcia tym co sami pokazujemy. I skoro tego nie widzisz to nie dorastasz do tego poziomu, który ja i inni reprezentują.

   Usuń
  2. cz2
   10 Sadzisz się, że obaliłeś mit Nibiru?! Dobre sobie. Mit Nibiru jest takim samym mitem jak Twoi reptalianie i w identyczny sposób można by go obalić posługując się tymi samymi sposobami. Zaiste masz powód do dumy!
   11 Cały czas usiłujesz w swej retoryce wmówić czytelnikom, że my kogokolwiek wyzywamy bez podstawnie i w ogóle. Już to wyjaśniłem, ale powtórzę nigdzie nie znajdziesz w naszej krytyce, krytyki okraszonej bezpodstawnie wyzwiskami od najgorszych. My pokazujemy, że ci, których krytykujemy plasują się wśród najgorszego elementu moralnego zajmując miejsca w najgorszych i najniższych warstwach społecznych.
   12 Usiłujesz też wmówić ludziom, że Twoje wciskanie kitu im to jakieś profesjonalne prace badawcze sugerując tym samym przyczynianie się do postępu w nauce? Jednocześnie zarzucając nam, że nie potrafimy się uczyć. My się uczymy i to bardzo na takich przykładach jak Ty, Icek i Kwiecień, których teorie i bzdury coraz częściej takimi się okazują i upadają w konfrontacji z coraz to nowymi faktami i realną rzeczywistością. Każdy z was ma na koncie ośmieszenie i wtopy, ale zawsze każdy z was potem usiłuje to obrócić na swoją korzyść i ponownie zacząć kreację nowego absurdu tylko w innej formie. Kwiecień i Icek, którego jesteś wyznawcą skompromitowali się wielokrotnie udowadniając swoją schizofrenię, ale ze względu na pęd do zarabiania kasy i zdobywania poklasku wymyślali nowe banialuki by ukryć dawne kretynizmy. No jeśli Ty to nazywasz postępem badawczym to sorry.
   13 Owszem każdy ma prawo do własnych zainteresowań i przekonań, wolności słowa, więc skoro tak to czego się czepiasz? Tak samo jak Ty i my mamy do tego prawo i z niego korzystamy w walce z takimi jak Ty i Kwiecień. Ale oprócz tego wiemy, że nie wolno z ludzi robić idiotów i mamić ich dla własnego zysku materialnego tym czy Ty i Kwiecień kupczycie.

   14 Twojego posta z linkami do artykułów o innych istotach nie dopuściłem z prostych powodów. By uniemożliwić Ci wciąganie ludzi w jałową dyskusje w, której lasując swe absurdy będziesz się zasłaniał szeregiem nazwisk i opracowań kompletnie nic nie wartych i nie posiadających żadnej wiarygodnej wartości. Tacy jak Ty stosują metodę powoływania się na szereg nazwisk i autorytetów w Twoim mniemaniu i na ich pseudo opracowania by na koniec powiedzieć, no widzisz nie znasz zagadnienia więc nie możesz nic powiedzieć. Na to ja odpowiadam na zaś: nie zemną te numery, wsadź se te autorytety w…

   Usuń
  3. Redmulcu Krzysztofie rogalu WYPIERDALAJ Z TEGO BLOGA PRODUKOWAĆ SIĘ Z TYMI SWOIMI PIERDOLONYMI BREDNIAMI NA TE SWOJE JARMARCZNE FORUM. Do ciebie paranoiku nie dociera, że tacy jak ty to zakała społeczeństwa i jak słusznie nazwał Gall dilerzy narkotyków. Ty dla kasy zdolny byłbyś sprzedawać heroinę dzieciom. To samo ta menda Kwiecień i cała ta wasza banda okurwieńców paranormalnych z Zagórskim na czele. Kupczycie bzdurami i nonsensami wodząc ludzi na manowce. Do was nie trafia grzeczny argument i polemika więc ja mówię wypierdalać czuby do wariatkowa.

   Usuń
  4. Krzysiek, nie będę z Tobą więcej dyskutował na tym blogu bo to jest blog o Kwietniu, a nie Twoich dokonaniach. Ostatnie trzy posty jakie napisałeś, a jakie nie dopuściłem sprowadzają naszą rozmowę do właśnie licytacji co jest, a co nie jest badaniem naukowym, kto jest, a kto nie jest naukowcem i co jest, a co nie jest wiarygodnym źródłem. Ty poprzez wciąganie ludzi w te ugaduchy przemycasz swoje szkodliwe sugestje sprytnie wciągając czytelników w zainteresowanie tematem, a ja na to nie mam ochoty by Ci to umożliwiać. Tym samym niestety zakańczam o tym dyskusję bo jak pisałem to ma być blog o szkodliwej działalności Kwietnia, a nie Twojej. Na dyskusje z Tobą może będzie inny czas i miejsce...

   Usuń
 4. Rogala ma swój wkład w promowanie bredni Kwietnia więc nie widzę żadnego sensu dyskutowania z nim. Ten sam poziom i te same bzdury. Szkoda czasu na utarczki z kimś kto nie rozumie, że jest nawet gorszy niż Kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rogala myslal ze,zablysnie a tu jeb-szybki lisc dla sekciarza chcacego wciskac czaj.

  Rogala, czym ty niby roznisz sie od Kwietnia, sprzedajac ludzia pierdy wyssane z palca lub chorej lepetyny Icka, mieszajacego mity, polprawdy z zupelna fantastyka?

  Ty to cisniesz niczym prawde objawiona i realna wizje swiata, oszukujac ludzi. Nie mialbym nic przeciwko gdybys to sprzedawal jako sf, fantasy, fikcje literacka jak mity Cthulhu a wy sie podszywacie pod badaczy i naukowcow ktorymi nie jestescie i nie byliscie.

  To tak samo jak sprzedawac tanie gary jako cudowne zdrowotne garki, wciskajac kity starszym ludzia na wioskach. Taki "rogala i kwiecien" kupuja na pod Lodzia na bazarze zestaw garnkow od chinczyka za 80 pln i jada na wioski wcisnac jako cudowne zdrowotne garnki przedluzajace zycie za "jedyne" 1000pln, z mozliwiscia splaty na raty.

  Takich jak ty i Kwiecien powinni stawiac pod sciana i likwidowac bronia maszynowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ""Takich jak ty i Kwiecien powinni stawiac pod sciana i likwidowac bronia maszynowa.""

   Działalność wszelkich sekt, lanserwów absurdalnych teorii oraz hien żerujących na ludzkiej naiwności i niewiedzy jest do tego stopnia niebezpieczna, że powoduje u ludzi kłopoty natury psychicznej, problemy emocjonalne, życiowe i wiele innych niesie skutków ubocznych. Ludzie zarażeni ta patologią umysłowa nie radzą sobie w życiu, sa łatwym celem dla innych oszustów i podstępnych "dilerów" kłamstw i naciągactwa. Patrząc na to z tej strony zaiste żałuję, że za to nie ma kary stawiana pod mur.

   Usuń
  2. Nasze społeczeństwo jeszcze nie wykształciło mechanizmów samoobronnych przeciwko sprzedawcom kłamstw. Mamy już prawo zdolne karać oszustów i złodziei, ale na polu materialnym nie duchowo umysłowym. Kiedyś to się zmieni i tak samo jak za sprzedaż narkotyków będzie grozić proces i kara tak za wciskanie kłamstw i fałszów szkodliwych dla społeczeństwa. Dziś wszelcy guru duchowi, przywódcy sekt, nawiedzeni liderzy ruchów alternatywnych jeszcze bezkarnie żerują na tej bezkarności. Ale gdy społeczeństwo zrozumie jakie płynie z ich strony zagrożenie to się to skończy. Oszołomstwo zasłaniając się wolnością słowa i wyznania i wolnością wyboru stwarza ludziom pułapki duchowe wciągając ich w swe światy. Czerpią przy tym niemałe profity idące w miliony. Zagórski jest tego przykładem jak doskonale na grupce kilkuset osób można jechać finansowo wiele lat. Kwiecień miał podobny plan tylko został utrącony. Krzysztof Rogala podpiął się pod teorie Icka bo zobaczył, że temat chodliwy i można na nim wyżyć sprzedając książki i propagandę reptaliańską. Niczym to się nie różni od handlu produktami wątpliwej jakości, które psują się szybko, ale kosztują masę pieniędzy. Handel takimi bzdurami prowadzą ludzie o wątpliwej moralności skłonni wcisnąć każdy kit byle zarobić. Rogala chełpi się obaleniem teorii Nibiru tylko na pokaz by wcisnąć się po chamsku w szeregi ludzi zdrowych na umyśle myśląc, że tym się z nimi zrówna. Niezły trik. Jestem świrem, ale żeby to ukryć zaatakuję jakiś debilny temat by pokazać jaki to jestem racjonalista. A z tyłu wystaje ogon jaszczurzy.

   Usuń
 6. /Zawsze i wszędzie kłamcy i paranoicy wiedzą najlepiej jak ma być . Teraz całkowicie oderwałem się od takich środowisk . /

  A teraz pocałujcie misia w dupę i chwwd.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba by napisać, że to forum dla ludzi zdrowych psychicznie. Nie dla Reptylian ;-).

  OdpowiedzUsuń
 8. A tak w ogóle to ciekawe kto by wygrał wilkołak czy reptylianin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stawiam na wilkołaka. Wilkołak ma długie kły i pazury rozszarpie reptyliana.

   Usuń
  2. Etam, reptalian jest jaszczurem jadowitym i jak ukąsi wilkołaka to wilkołak kaput hai hitler :)

   Usuń
  3. No to jest temat na dyskusje Rogali z Kwietniem. Niech sobie usiada na swietlicy z banda czubow praz ludzi niestabilnych psychicznie i rozwazaja walke wilkolakow z reptylianami.
   Potem niech wspolnie napisza o tym ksiazke, wywolujac wypieki na twarzach skolowanych autystow ktorzy beda mieli co czytac z latarkami pod posciela w psychiatryku, jak to Sek opisal w swym "Pamietniku Autysty".

   Usuń
  4. Jak wilkołak będzie miał nóż z blachy to utnie reptalianowi język i reptalian mu skoczy.

   Usuń
  5. Chyba prędzej mu jaja wytnie nożem z blachy po kursie u kwietniołaka :)
   Kwietniołak jest specjalistą od obchodzenia się z worami już on nauczy wszystkiego wilkołaka.

   Usuń
  6. A skąd wy wiecie czy to będzie wilkołak z Riese? Może to ten z filmu Saga Zmierzch? W dodatku zmiennokształtny. Wilkołaki od Kwietnia nie umieją zmieniać kształtów.

   Usuń
  7. No to jak to ten z Sagi to jest problem bo reptylianie też są zmiennokształtni i jak się spotkają to jeden może nie poznać drugiego. Obaj mogą przybrać postać Kwietnia!

   Usuń
  8. Akurat. Kwiecień mówił, że jego wilkołaki też potrafią zmieniać kształty.

   Usuń
  9. Kwiecień kłamał jak zawsze. Wilkołaki z Riese to początkowa faza, prototypy nazistów jeszcze nie mające tej zdolności.

   Usuń
  10. No widzicie jaki z tego Kwietnia farmazon. Zawsze do jakiejś prawdy musi dodać swoje 3 grosze.

   Usuń
  11. No dobra chłopaki,ale nadal nie wiadomo kto by wygrał?

   Usuń
  12. Wygra Drakula :)
   Pod warunkiem, że wilkołaki i reptalianie nie zawiążą rozejmu i przymierza.

   Usuń
  13. Przymierza nie będzie. Środowisko skłócone. Rogalianie i kwietniołaki się nie lubiom szanse rosą Drakuli.

   Usuń
  14. Chyba CZUBAkabra DARKULA.

   Usuń
  15. Czupadrulla? No chyba, że Drakula przeleciał czuba i wyszła czubadrulla :)

   Usuń
  16. Zawialo kolegami z oddziału Sęka...

   Usuń
  17. Czupbadrulla.No to już się wyjaśniło nad czym pracowali naziści w Riese. Uwięzili w Riese Drakulę i kazali mu posuwać bezpańskie psy by rodziły czupadrulle.
   Biedny Drakula pewnie siedzi gdzieś tam zasypany w sztolni przebity kołkiem.
   Jak go ktoś odkopie i wyjmie ten kołek to mu powiedzcie, że to Kwiecień mu tak zrobił. 70 lat pewnie niewiele z tego pamięta. Na pewno poprosi o adres Kwietnia....
   :)

   Usuń
  18. I zdejmcie Drakuli wora z głowy bo gotów pomyśleć, że to jego płaszcz!

   Usuń
  19. Jak Drakula dorwie Kwietnia to z Kwietnia zostanie Darkulla. Chociaż jemu i bez tego niewiele do Darkulli trzeba.

   Usuń
  20. W takim razie kto wygra? Darkulla czy Drakulla?

   Usuń
  21. Złapiemy Drakulę, złapiemy Kwietnia zamkniemy ich w jednej sztolni na tydzień i się obaczy.

   Usuń
  22. A pozwolimy Kwietniowi zabrać ze sobą nóż z blachy?

   Usuń
  23. O nie! Niech se sam zrobi. Ja mu swojego nie oddam. W sztolniach jest dużo blachy na pewno sobie poradzi.

   Usuń
  24. No, a jak nie zdąży i Drakula go dopadnie?

   Usuń
  25. Da se radę. Zacznie Drakuli opowiadać o Riese to zyska na czasie.

   Usuń
  26. No tak Darek ma taki dar opowiadania, że i Drakula wymięknie. Nie takich jak Drakula Daruś potrafi zamotać opowieściami. Może na przykład Drakuli opowiedzieć, że w jednej zasypanej sztolni stoją cysterny ze świeżutką krwią i pokazać ścianę z zawałem. Drakula jak to Drakula pazerny na świeżą krew zacznie kopać i zapomni o Kwietniu. Stary numer Kwietnia wywieść kogoś w pole.

   Usuń
  27. A na koniec przyjdzie gajowy i powie wypierdalać :)

   Usuń
 9. Astronomowie oglaszaja tydzien Kwietnia, populacja wilkolakow podwaja sie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie Drakula tylko Darkula

  OdpowiedzUsuń
 11. Właśnie skończyłem lekturę komentarzy no i pierwsze skojarzenie to uderz w stół a nożyce się odezwą. No i proszę pojawił się pan Rogala ze swoim jakże płaczliwym apelem "Panowie proszę nie tak ostro, nie tak mocno my przeciez tylko chcemy trochę zarobić, to przecież legalne, nas to krzywdzi". Te wiele skrzywdzonych wspaniałych osób to pan Rogala jak mniemam, który notabene na swoim podwórku już oczywiście nie jest tak wspaniałomyślny i z konsekwencją godną prawdziwego dyktatora, wyzywa, banuje i niszczy userów którzy nie podzielają zachwytu nad naszym wszechwiedzącym guru.

  Co tam pan Rogala jeszcze spłodził w swym apelu do ludu, aha coś tam o handlu, że niby dżinsy sobie każdy może kupić, jakie chce, czy coś w ten deseń. Czyta się ten wywód strasznie, jakby nasz icekowy champion ledwo technikum skończył i określeń zbrakło. Akurat w temacie wolnej woli jest pan stosunkowo mało obeznany, skoro przyrównujesz pan to do zakupów. Ale guru tak podobno mają.

  Na koniec pana apelu czytamy coś o moralności, ...oj panie Rogala nie znasz pan litości.
  Gall Anonim trafił tu w 10kę i na nic rozpisywać się tu więcej. Jest tylu inteligentych ludzi w necie którzy zrewidują i pańską moralność prędzej czy później.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja napisałem, że ludzie kupczący kłamstwem, bzdurami i tym wszystkim co cała ta zgraja wciska ludziom mają mentalność dilerów narkotykowych najgorszego rodzaju. Oni dla kasy i łatwego zarobku są zdolni do sprzedawania nawet narkotyków i byli by zdolni do wszelkich nieuczciwości wobec ludzi. Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi to widzi, a przede wszystkim to, że szerzy się bezkarnie od dekad trend do ogłupiania ludzi na polu alternatywnym. Nie dość, że społeczeństwo okłamywane jest i dezinformowane na polu politycznym, ze system robi z ludzi ciemnogród religijny i ekonomicznie niewolniczy to jeszcze te środowiska ezoteryczne i alternatywne są pełne świrów i nawiedzonych hochsztaplerów dokładających swoja działkę do ogłupiania mas. Wydawało by się, że to właśnie z tych środowisk powinni wywodzić się ludzie racjonalnie myślący dążący do obnażania kłamstw tego systemu i w ogóle kłamstw i zafałszowań tematów z tzw. pogranicza, a tymczasem okazuje się, że to z tych środowisk płynie największe społeczne zagrożenie polegające na podtrzymywaniu i tworzeniu w społeczeństwie mitów, chorych teorii i wszelkich wypaczeń umysłowych. Wystarczy popatrzeć na poziom tych liderów i ich sympatyków by widzieć, że to ludzie po prostu głupi i ciemni szukający w podtykanych banialukach przez tych hochsztaplerów jakiś nie wiadomo jakich ścieżek rozwoju duchowego i rozwiązania wszelkich tajemnic życia doczesnego. Daleko sięgać? Ostatni zlot sympatyków NTV jaki organizował Zagórski przy udziale fundacji Dariusza Kryzy "Dobre Wibracje" pokazuje na jakim niskim intelektualnym poziomie ludzie zebrali się na tym zlocie i jakiego niskiego lotu ludzie go organizują. Zobaczcie przynajmniej sam początek
   https://www.youtube.com/watch?v=-vkw-HE2EHQ

   To, że Zagórski z tymi swoimi idiotycznymi minami potrafi lać wodę przez 30 minut do zdurniałej gawiedzi to każdy normalny człowiek wie i widzi, ale teraz dobrał sobie do kompanii kolejnego debila w postaci tego Dariusza Kryzy założyciela fundacji "dobre wibracje" Popatrzcie na jego wypowiedź zaraz na początku. No większego pajaca w życiu nie widziałem. Jakiś zakompleksiony, zawstydzony, oszołomiony tym, że stoi na scenie, dukający i nie potrafiący się wysłowić strojący idiotyczne miny i uśmieszki, no jednym słowem OFIARA LOSU o zachowaniach w 100% odpowiadających chorobie umysłowej. Popatrzcie na niego gdy Zagórski pierdoli te swoje miłosierne przesłanie do tej durnej gawiedzi. Obraz nędzy i rozpaczy.
   A do tego dochodzi nasza słynna podróżniczka duchowa poszukująca najwyższych energetycznych wibracji Krysia Maciągowa.
   Poziom całej trójki zaiste na najwyższych wibracjach nie osiągalnych dla normalnych zdrowych ludzi, a prawda jest taka, że to banda oszustów nastawionych na organizowanie takich spędów by dorabiać łatwą i szybką kasę na cały rok. Ta fundacja tego przygłupa została założona tylko po to by pod jej przykrywka zarabiać na takich imprezach pieniądze i wyciągać od państwa dotacje na swą wątpliwej jakości sekciarska działalność. Obliczcie sobie tam było około tysiąca w sumie osób na tych dwóch imprezach. Każdy dał za bilet 100 złotych. To jest równe 100 000 słownie sto tysięcy złotych. Do tego dochodzi sprzedaż książek i dodatkowych bzdetów w holu i mamy taka forsę, że można się opierdalać cały rok, a jak się takich imprez w roku zrobi 2-3 to sami sobie policzcie. Nie muszę mówić, że koszty takiej imprezy to mała część wydatków. Sala co najwyżej 2-4 tysiące prelegentom wciśnie się po parę stów, a reszta do podziału na tych, których w tym wystąpieniu wymieniał Zagórski. I szafa gra, biznes się kręci na najwyższych duchowych kurwa mać wibracjach.

   Usuń
  2. No tak to mniej wiecej wyglada. Tak samo w Sulistrowiczkach na osrodku, wystarczy ze,Zagorski zrobi sped a teren ma za darmo, bo nagania setke czy dwie klientow, do tego niebotyczny utarg w barze, hektolotry piwa i kielbasy, kramy z ksiazkami i DVD, gadzety. No a za bilety placa osobno, noclegi tylko Zagorski wskazuje palcem.
   To kopalnia zlota, takie stado czubow do golenia.

   Usuń
  3. HaHaHa zajebisty komentarz. No bo jak tu się z tobą nie zgodzić. Cyrk na kółkach. Kolega powiedział kiedyś - Tam gdzie nędza, wszędzie panoszy się kurestwo i pijaństwo - kiedy zobaczyłem danteńskie sceny na ulicach w Brazylii. Na naszym rodzimym podwórku w ten folklor nędzy i rozpaczy wpisuje się jeszcze ezoteryka która sieje niektórym większe spustoszenie w mózgach niż alkohol. A te podłe pijawy sprzedają ludziom te magiczne kurwa kryształy wiecznego szczęścia zdesperowanym ludziom za ostatnie grosze. Potem szmaciarz z pełnym kontem jeszcze poucza o moralności i odnowie duchowej, Boże widzisz i nie grzmisz.

   Rozpleniło się to cholerstwo niemiłosiernie, jak gangrena infekując rozumy tych naiwnych, nieogarniętych i słabych.
   Oczywiście czują się bezkarnie bo nikt ich nie krytykuje i nie tępi, a ciemnota i zabobon sprzedaje się w najlepsze, kurwa jak w średniowieczu.

   Dzięki za linka obejrzę sobie w sobotę przy drinku, uwielbiam oglądać tą błazenadę para-oświeconych idiotów, lepsze od kabaretu bo na serio hehe

   Usuń
  4. Dowodów na hochsztaplerstwo Janusza Zagórskiego i jego kilku najbliższych współpracowników nie trzeba szukać daleko.
   Ani Zagórski, ani jego współpracownicy nigdy w najmniejszym stopniu nie kierowali się głoszonymi przez siebie zasadami rozwoju duchowego jaki wciskają swym naiwnym ofiarom.
   Dowodem na to jest wiele faktów, ale skupmy się tylko na jednym, jedynym dobitnie to udowadniającym.
   Tym dowodem jest Dariusz Kwiecień.
   Dariusz Kwiecień ponad wszelką wątpliwość pokazał swą najbardziej ciemną i podłą naturę. Pierwszym, który to pokazał był Tomasz Sidor, który na swym forum jako pierwszy rozpoczął jego obnażanie podłej natury. Potem na tej parszywej naturze Kwietnia przejechał się Krzysztof Rogala, Mikołaj Rozbicki, Marek Sęk ivellios, pan Szpakowski z Włodarza, kilka innych jemu podobnych osób, potem Karol Sawiak i również wielu innych z podobnych grup eksploracyjnych. Po mimo to, że w środowisku Kwiecień zaczął się sławić coraz gorszą opinią dzięki swym łajdackim zachowaniom nasz Janusz Zagórski dokąd się dało, dokąd Kwiecień był wabikiem dla jego ofiar kupujących bilety przymykał na to oko i promował go zapraszając na prelekcje. Dopiero skomasowany atak na Kwietnia ze wszystkich tych stron nie koniecznie wzajemnie się lubiących sprawił, że Zagórski dopiero wtedy odstąpił od "WYSTAWIANIA" Kwietnia na swym zlocie. Gdyby nie nasz wspólny atak na Kwietnia, Kwiecień w zeszłym tygodniu stał by na miejscu Zagórskiego i nadal święcił triumf wciskania wraz z nim ludziom kitu za grube dziesiątki tysięcy złotych, a Zagórski miałby o kilka tysięcy złotych więcej za bilety od naiwnych fanów Kwietnia.

   Jak więc możemy w ogóle mówić o jakiejkolwiek duchowej uczciwości Janusza Zagórskiego skoro wykorzystywał takiego pijaka i łajdaka Kwietnia do zbijania kasy?
   Każdy jeden z was, którzy kiedykolwiek stali w obronie Dariusza kwietnia jest nie tylko ofiarą jego naciągactwa, ale ofiarą oszustwa finansowego Janusza Zagórskiego, który czerpał z was pieniądze za bilety, książki, płyty i inne gadżety jakie zakupiliście od tej całej bandy współdziałających oszustów nie mających nic wspólnego z żadnym rozwojem duchowym, ani z odkrywaniem jakiejkolwiek prawdy. Kupowaliście zwykły kit taki czerwony jakim kiedyś się kitowało okna. I ten kit Zagórski nadal sprzedaje. I jeśli byłeś na ostatnim zlocie sympatyków NTV i wydałeś 100 złotych i może jeszcze cos kupiłeś w kuluarach to wiedz, że Twoja kasa zasiliła portfele całej tej oszukańczej bandy, a Ty jesteś frajerem, który został zubożony o sto złotych, ale nie wzbogacony o żadne duchowe wartości.

   Usuń
  5. Ja powien cos z innej strony. Moim zdaniem to 100pln to mogly byc dobrze,wydane pieniadze, wsrod zgrai pojebusow znalazly sie tam tez wartosciowe osoby, ktore medialny mainstream odrzuca a ktore glosza niewygodne dla niego fakty lub rozwiazania, ze wymienie Figla, kolesia od odnawialnej energii I off-gridu jak i rozwiazania z ekobudownictwa.
   To jest warte wysluchania, nie ma w tym zadnego sekciarskiego pierdololo.
   Dla kilku osob warto bylo poswiecic czas, mimo ze kase przecpie teraz Zagorski.
   Reszta prelegentow to czysty kabaret, przednia beka i godzinne spazmy smiechu, wiec traktowac ich mozna jako czesc rozrywkowa a 100 za kabaret to wcale nie za duzo.

   Potrzeba widac czasu aby pojedyncze wartosciowe osoby wykrystalizowaly z takich srodowisk odlam ludzi racjonalnych a gloszacych alternatywne rozwiazania bez tej calej otoczki duchowo-paranoicznej, to kwestia czasu. Jak na razie siedzi to wszystko w jednym garze.

   Zastanawia mnie czy Zagorski bierze kase z dotacji rzadowych i UE na edukacje, bo to w nazwie ma jego fundacja...

   Usuń
  6. Ależ oczywiście że kaska i więcej kaski. Ten ezoteryczny biznes jest wart wiele więcej niż myślimy, dlatego tyle szumowin garnie się do tego torcika by coś dla siebie ukroić. A że to ma tyle wspólnego z duchowością co szambo z perfumerią, to już inna sprawa.
   Nie trzeba mieć doktoratu z psychologii żeby dostrzec z kim tak naprawdę mamy do czynienia.
   Weźmy na przykład prezesunia Zagórskiego, to takich Zagórskich w KC było setki. Siedzieli w zadymionych salach plenarnych, czerwone mordy spoconej gawiedzi, krawaty uciskające grykę skutecznie utrudniające dopływ powietrza do zlasowanej głowy. Siedzieli i pierdolili godzinami o niczym, codziennie, latami. Kazałbyś takiemu nauczyć się budowy trabanta, to nazajutrz pierdoliłby o trabancie przez 8 godzin bez zadyszki. System się zmienił, trzeba się było przetransformować, ale talenty komunistycznej demagogii zotały.
   Trzeba było tylko zmienić temat na bardziej chodliwy i undergroundowy żeby nie wyszły konotacje z przeszłości. Ogłosić się prezesem, zrobić schizTV i jesteśmy w terażniejszości. Robota ta sama tylko gruba kaska jeszcze jest, a kiedyś tylko "Dziękujemy towarzyszowi". Dlatego ten zblazowany uśmieszek na jego mordzie, w końcu te lata pierdolenia w KC nie poszły na marne. Moralność i rozwój duchowy hehe oczyszczenie kurwa astrala hehe...

   Usuń
  7. Widzisz tępy matole to był cytat z filmu a co mojeow wykształcenia do do pięt nie dorastasz i dla ciebie gówniarzu Pan Rogala i napisze podobnie pajacu...możecie mi skoczyć. A banuje debili którzy jak widać mają tutaj swój kącik niedorozwojów.

   Usuń
  8. Rogala powiem krótko stul pysk i nie pisz tu więcej bo ktoś ujawni nagraną rozmowę z Tobą w, której mówiłeś, że Twoja matka była psychicznie chora i miałeś przez to całe życie z nią kłopoty. To jedno nagranie położyło by kres całej Twojej wiarygodności i tak samo jak w przypadku autysty Marka Sęka skreśliło by Cię w oczach większości jako normalnego. Normalni ludzie i tak wiedzą, że jesteś psychicznie chory, a Twoje wyznanie rozwiało by co do tego resztki wątpliwości. Zaczynasz mnie wkurwiać i to bardzo poważnie więc raz jeszcze stul pysk. Jeszcze raz będę musiał tu kasować Twój chory komentarz a spodziewaj się, ze nagranie trafi do sieci.

   Usuń
 12. Czub autyste downem pogania.

  Wspaniale ogladalo sie skomasowany szturm na Kwietnia, synek do dzis sie nie otrzasnal i nie powiedzial niczego konkretnego w temacie, widac dalej ma paniczna trzesawke dupy. Jest skonczony tak jak i jego spierdoleni czeladnicy.

  OdpowiedzUsuń
 13. A co powiecie na zorganizowanie akcji ośmieszającej Zagórskiego przy najbliższej podobnej okazji jaka organizował na zlocie?
  Gdybyśmy sie wszyscy zebrali, wszyscy, którzy są przeciwnikami kupczenia kłamstwem i oszustwem i wyłudzaniu od ludzi pieniędzy i pojechali na taki paranoiczny spęd i zadali Zagórskiemu pytanie wprost dla czego oszukuje ludzi i wprowadza ich na manowce jakiś duchowych paranoicznych ścieżek? Dla czego kłamie, lansuje paranoików, sekciarzy/łobosowa/, dla czego udaje uduchowionego lidera, a zachowuje się jak ostatni łajdak i obłudnik naciągając ludzi na swoje brednie o rozwoju duchowym?
  Pytań było by znacznie więcej i należało by mu to zadać publicznie niech pokaże te swoje uduchowienie. Bo jak na razie nic poza kłamstwami i wciskaniem banialuk nie widzę.
  I tak jak kilku chłopaków przyjechało rozprawić się z Kwietniem na ten zlot tak trzeba by pojechać i rozprawić sie z Zagórskim.
  To przecież on jest winny, że w tym całym alternatywnym środowisku miejsce znajdowali najwięksi idioci jakich sobie można wyobrazić. To on swego czasu wylansował wszystkich tych debili, którzy dzisiaj na własna rękę robią ludziom wodę z mózgów żerując na ich głupocie trzepiąc kasę.
  Przypomnę tylko niektóre nazwiska, które większości uchodzą uwadze.
  Zagórski jeszcze nie tak dawno współpracował z Marcinem Mizerą, Markiem Sękiem, Krzysztofem Rogalą, Stanisławem Barskim, Arkadiuszem Miazgą, Robertem Leśniakiewiczem, Igorem Witkowskim, Mikołajem Rozbickim, Mirosławem Figlem, i cała masą mniej znanych, a równie trzaśniętych badaczy pseudo zjawisk niewyjaśnionych lub badaczy tajemnic na czele z Dariuszem Kwietniem łachudrą najcięższej wody.
  Każdy z nich ma swe zasługi w uczestnictwie w tym cyrku jaki tworzy zagórski i chętnie po mimo oczywistych absurdów jakie nawzajem propagują pomagał Zagórskiemu w dorabianiu się na głupocie ludzkiej. To są wszystko ludzie tolerujący debilizmy, absurdy, kłamstwa, wypaczenia i wszelkiego rodzaju mówiąc krótko bzdury.
  To Zagórski ich wszystkich wypromował tworząc z ich absurdalnych teorii i pseudo tajemnic środowisko, którego jedynym celem jest ogłupianie ludzi i czerpanie z tego kasy.
  Dla tego myślę, że dobrze zorganizowana akcja przeciwko Zagórskiemu i jego oszukańczej działalności była by z pożytkiem dla ogółu, a temu oszustowi odebrała by możliwość zarabiania w taki nikczemny i podły sposób pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Figla to ty szanuj, to jedna z nielicznych osob podchodzaca do eksploracji metoda naukowa, akademicka. On nie pierdoli 3po3 jak nie ma powaznych przeslanek.
   Figiel to konkretny koles, nie jakis czub.

   Usuń
  2. Nie zmienia to faktu, że Figiel stoi obok Zagórskiego. Co on ślepy w dupę jest, że nie widzi, że Zagórski to oszust i diler? To samo tyczy się Witkowskiego. I co z tego, że może i mają obaj jakiś wkład w odkrywanie tajemnic, ale kolegują się z dialerem narkotyków- w przenośni mówiąc i sprzedawcą kitu. Przecież chyba mają swój rozum i co nie widza kim był do niedawna Kwiecień i kim tak na prawdę jest Zagórski? Widać kompletnie nie cenią sobie własnego wizerunku, że do tej pory stawali z nimi ramię w ramie na jednej scenie. To samo tyczy się ich prac. No nie wyobrażam sobie kurwa mać sorry za ostry język bym ja chcąc propagować swoje prace i ceniąc je handlował nimi na tym samym stoliku co Kwiecień czy Zagórski. No wybaczcie, ale są pewne granice skurwienia się.

   Usuń
  3. Wszystko fajnie tylko jak sie ma obowiązki to ciężko zaplanować coś na jutro a co dopiero to. Ja szczerze bym wolał zrobić ranking wszystkich para- takie TOP 10, gdzie można dawać oceny od 1 do 10 albo gwiazdkować swoich "ulubieńców". Klikając na zakładkę możnaby było się dowiedzieć o odtychczasowym dorobku i umieścić jakiś komentarz. Takie mają parcie na szkło że śmiało można je traktować jako osoby publiczne. Mamy juz niezależną TV to jestem w szoku że taki niezależny ranking jeszcze nie powstał. HeHE w końcu każdy ma swojego faworyta, jak widzę twoim jest D.K. Dla mnie ktoś inny okupuje 1 miejsce.

   Usuń
  4. Na dobrą sprawę takiego bloga dementującego kłamstwa tych wszystkich czubów każdemu trzeba by założyć. Gdyby z pośród nas każdy wziął na cel po jednym takim i prowadził przeciwko niemu takiego bloga szybko to całe alternatywne szambo by padło.
   Jak na razie z całym tym barachłem walczy jeden fryzjer i myślę, że warto było by mu pomóc.

   Usuń
  5. Pomysł z założeniem bloga dla Zagórskiego i innych oszustów bardzo mi się podoba. Kto jest chętny niech się zgłasza. Jak go prowadzić widzicie. Uczciwie i rzetelnie. Wszystko olinkowane w źródłach, kopie postów czy wstawione materiały opisane prosto i trafnie wykazując kłamstwa czy manipulacje. Dbałość by w komentarzach nie było takiego bydła jak na antyhejterze. Eliminowanie z dyskusji debili wichrzycieli grających na dwa frony raz chwalących was, a raz poddających w wątpliwość waszą walkę. Wy wiecie, że ona jest niewątpliwie pożyteczna i słów krytyki nie musicie poddawać pod popierdolone dysputy i tłumaczenia. W razie czego służę pomocą. Ja sam wszystkiego prowadzić nie dam rady. Wasza pomoc była by bezcenna.

   Usuń
 14. A kto to jest Zagórski i ta ciała pierdolnięta Maciągowa? To mają być wzory duchowego rozwoju? Jak ich słucham to mam wrażenie, że są na jakiś prochach i na przepustce z psychiatryka. Ja się w ogóle dziwię, że takich bredni ktoś w ogóle słucha. Wyjścia w plener i medytacje ciekawe nad czym? Chyba nad tym ile baranów polazło na trawnik i kupiło bilety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zagórski to były szybkozmieniacz opcji politycznych i coś jeszcze (vide austriacki łącznik). Jego muza Krysia M. ma we Wrocławiu biuro nieruchomości (specjalizacja w wyszukiwaniu podślężańskich działek naładowanych energetycznie). Dla idiotów (czyli dla większości) to bardzo niebezpieczni ludzie.

   Usuń
 15. "Ale Figla to ty szanuj, to jedna z nielicznych osob podchodzaca do eksploracji metoda naukowa, akademicka" oczywiście że podejście jest na poziomie,tylko to już trochę trwa,a wciąż stoją według mnie w tym samym punkcie,nie licząc zalegalizowania stowarzyszenia czy jak to tam się nazywa i utworzenia konta bankowego.Na początku mieli 3 bardzo ważne tematy do rozwiązania a teraz są już 4,przyjdzie czas że do tych czterech dojdzie jeszcze kilka innych niby bardzo ważnych tematów a finał będzie taki że żadna z tych tajemnic nie będzie rozwiązana.Zauważyliście że ci co wchodzą z wielkimi planami w internet(chodzi o eksploracje,poszukiwanie depozytów,odkrywanie tajemnic itp) zazwyczaj kończą pośmiewiskiem,nie będę tutaj porównywał do kwietnia,bo on tak jakby spadł z 30metrów pyskiem we własne gówno,nie wydaję mi się żeby ktoś z poszukiwaczy skończył tak jak on.Według mnie takie ogłaszanie się w necie jako wielki odkrywca ma na celu tylko dwie rzeczy: 1Naciągnięcie jeleni na szmal 2wyciągnięcie jak najwięcej informacji o danych obiektach bo sam nie ma o nich wystarczającej wiedzy potrzebnej do dalszej eksploracji. Zapomniałem dodać że zawsze na tych stronach jest podawany numer konta na wsparcie prac,po to żeby jelenie wpłacały szmal.Co do bloga o Zagórskim i innych oszustach to jestem na tak,za dużo tych szuji w sieci,najpiękniejsze w tym jest to że wystarczy pisać o nich prawdę i to wystarczy.pozdro

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.