środa, 19 marca 2014

Spotykamy sie na Slęży - Polskie miasta nie maja podziemi - O ty jak zazdrość doprowadza do debilizmu .

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/spotykamy-sie-na-slezy.html

Kwiecień, a z której strony Ślęży bo to duża górka i nie wiadomo czy ludzie Cie tak od razu znajdą...
Oczywiście relacja pokazująca tłumy stawiające się na wezwanie będzie prawda? Musisz przecież pokazać, że po mimo debilizmów jakie wygadujesz, łajdactw jakie robisz każdemu kto dłużej z Tobą przystawał i tak Twoi zapatrzeni w Ciebie zwolennicy przyjdą.


http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/polskie-miasta-nie-maja-podziemi.html


Znów naszemu pinokjuowi przychodzą natrętne myśli zagłady Europy i niechybnego realizowania planu Himmlera z depopulacją włącznie i biedaczysko przeżywa, że nasze miasta nie maja podziemi gdzie mógłby sie schować przed bomką D. /depopulation nuklear himmler/
No tak gdyby sie dobrze zarabiało to by się kupiło bilecik do profesjonalnego depopulacyjnego schronu gdzie ciepełko i luksusy, a tak pozostają dziury w ziemi na Soboniu czy Osówce chłodne, zimne i ciemne.
Nie będzie grzanka w czasie nuklearnej zawieruchy w eleganckich podziemiach z elitami tylko wilgoć i chłód z plebsem gdzieś w kazamatach kompleksu Riese.
No cóż ponarzekać każdy może, że elyty są uprzywilejowane, a taki Kwiecień nie.
A w ogóle to bardzo ciekawe skąd nasz pinokio wie, że za drobną opłata można sobie wykupić jakis miesięczny abonament w schronie? A co po miesiącu jak termin minie? Kop w d... i na zewnątrz na nuklearny deszcz bo skończył się wykupiony czas?
Oj Kwiecień Ty jak coś wymyślisz. Wyobrażasz sobie by w takiej sytuacji ktoś dał się z takiego schronu wykopać na pewną śmierć?/tak na marginesie absurdu/
Ciekawe czy wspomniany pan z Poznania, który słusznie naszego pinokia nazwał niedoukiem naprawdę handluje jak to sugeruje pinokio jakimiś biletami"przetrwania" przed zbliżającym się czasem otwarcia wrót apokalipsy?
Oj miałby się nasz pinokio z pyszna gdyby ten pan dowiedział się, że Kwiecień pomawia go o potajemna sprzedaż biletów na czas nuklearnej wojny do schronów.
Uroiło się naszemu pinokiowi, że jakiś facet niechybnie chce się dorobić na elicie i sprzedaje bilety. No tak rozumiemy ten żal, że Kwiecień może tylko o takim bilecie pomarzyć niestety trza pinukjiowi emigrować w góry Sowie, trza nie ma rady.
Nasz pinokio w każdym widzi spiskowca. Teraz oberwało się panu z Poznania, że handluje biletami do podziemi...

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/o-ty-jak-zazdrosc-doprowadza-do.html


Absolutnie nieprawda!!!
To ja jestem podnóżkiem Pana Sidora i nigdy w mojej podnóżkowej karierze nikt poza mną nie był jego podnóżkiem. Niechby qrwa spróbował to sam stałby się moim podnóżkiem.
A pan panie Kwiecień sam uważaj by się nie stać czyimś podnóżkiem i to całkiem poważnie. Z resztą niedawno pisał pan, że na wszelkie niesamowite tropy w górach Sowich naprowadza pana niejaki tajemniczy William T. Still więc niech pan nie udaje, że sam nie jest podnóżkiem.
Pan byleś takim podnóżkiem kilka lat pana Zagórskiego, który na panu trzepał kasiorę na tych prelekcjach za, które pan dostawałeś marny ochłap sałaty, którą kosiła ta czerwona gnida. Tak więc nie wypominaj pan innym, że są podnóżkami bo sameś pan jest podnóżkiem od urodzenia zawsze gdzie się na dłużej do roboty załapiesz.

A ten blog kutasie nie powstał z zazdrości idioto bo nie ma Ci czego zazdrościć tylko w obronie prawdy, którą szmacisz i profanujesz.

DODATEK
I jeszcze jedno. Zwróćcie uwagę jak ta podła szmata w swych postach wymienia nazwę miejsca pracy Karola Sawiaka. To jest kontynuacja tego skurwysyństwa jakim straszył Karola pisząc do niego esemesy, że mu zrobi bydło w pracy.
Z kwietnia wyłazi na każdym kroku w najczystszej postaci bydło. Kwiecień by ugryźć człowieka zdolny jest do największych skurwysyństw i podłości, które potem obraca przeciwko innym i o takie same innych pomawia. To typowe zachowanie schizofrenika z całym skurwysyńskim zasobem cech i mentalności.
A o dziadku Karola to ta kanalia wie tyle co o tych dziurach w ziemi nad, którymi staje i się wymądrza. Tyle bydlak wie ile uroi i wymyśli.
Macie czarno na białym, a właściwie białe na zielonym dowody, że z Kwietnia to podłe, parszywe i skończone bydle gotowe posunąć się do wszystkiego.
Siedzi nierób pijany od rana w domu zamiast się wziąć do roboty i obmyśla plany jak ugryźć i ukąsić.
I jemu się wydaje, że miliony czytelników i widzów przytupną mu gdy wymienił nazwę firmy Karola i napisze coś o jego dziadku.

Przytupną, a przytupną by wdeptać w ziemię jak się menda napatoczy w terenie tym na kogo pluje i nie tylko.

DODATEK2
Nasz biedny pinokio co kilka godzin coraz bardziej świruje i miota się w wymyślaniu linii obrony dopisując do swojej notatki na blogu coraz to nowe hasła. Własnie sobie dopisał hasło stop zazdrosnym Debilom typu Sawiak i Sidor.
Widać musi go cholernie parzyć ten nasz blog bo biedaczysko już obawia się cokolwiek na swoim napisać by tu nie było skrytykowane i wyśmiane. A będzie, będzie bo wiadomo jest, że Kwiecień nie powstrzyma się od posadzenia klocka w każdym temacie więc czekamy na kolejny powód do krytyki i pokazywania, że nasz Kwiecień jest zdrowo szurnięty. Z resztą my tego nawet nie musimy pokazywać. Wystarczy zerknąć na kolejną modyfikacje tego tematu na jego blogu i zobaczyć co pisze w komentarzach sam ze sobą

1000 razy Sawiak i Sidor logowali się na jego stronie? Biedulek siedzi sobie tam po kolejnym piwku i roi, że ktoś mu na bloga włazi już tysiąc razy. Ciekawe po czym nasz pinokio poznaje, że ktoś wchodzi mu na bloga 1000 razy. No tak jak się ma kilka odświeżających zakładek otwartych, które się odświeżają co kilkanaście sekund to i zrobiło się z tego tysiąc i Kwiecień już nie pamięta, że sam to robi jak rasowy autysta paranoik podejrzewa innych. Sam ma włączone odświerzanie co 15 sekund, a zwala to na Sawiaka i Sidora.
Debil Sidor funduje mi od dwóch lat niezłe wczasy?
Wczasy to dopiero będą. To co masz Kwietniu teraz to przygotowania do dalekiej podróży w coraz większe mroki psychicznych zakrętów co już zaczyna być widać z nasilającymi się objawami.

DODATEK 3
18:00 z minutami Kwiecień kasuje ostatni wpis na blogu. Zachowanie debila co innych wyzywa od debili.

14 komentarzy:

 1. Okazuje się, że nasz pinokio świetnie radzi sobie sam w prowadzeniu bloga. Zdziwicie się jak okaże się, że autorem bloga antyhejter może być on sam.
  Widać bardzo go boli ten wasz blog. Co nie napisze to szczyt absurdu. Ciężkie dni musi przeżywać bidak. Niedługo pewnie się dowiemy, że te bilety wykupili wszyscy w zmowie przeciwko niemu, a on został sam na górze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na blogu kwietnia w komentarzu:
  krótko: są żałośni. Tak jak nie ekscytujemy się zabawami dzieci w piaskowinicy, tak nie zwracajmy uwagi na tych biednych ludzi./

  No właśnie widzimy jak nie zwracamy uwagi. Nie przejmujemy się i nie wchodzimy na klamstwa-riese. No to skoro Kwiecień nie zwracasz uwagi i się nie przejmujesz to po co zakładasz temat o naszym blogu?

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha!!! Kwiecień napisał - Sylwester jeżeli Sidor lub sawiak pachołek maja stałe łącze to automat co kilka sekund nalicza wejścia .To Ufo dewiacje i sawiak napędzają mi słuchaczy . link- http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/o-ty-jak-zazdrosc-doprowadza-do.html#comment-form

  I to mówi czub, który sam tak robi, któremu licznik skacze co 10 sekund i który korzysta z licznika blogowego, który własnie tak można nabić jak to zarzuca nam. My własnie żeby było uczciwie pojebany Kwietniu założyliśmy licznik stat4u by się nie dało tak nabijać licznika głąbie zakichany. Jeśli zajdzie potrzeba pokażemy zliczenia z jego silnika i skorelujemy z tym blogowym. Na razie jest nieco ponad 4 tysiące wejść i to jest norma od tych kilkunastu dni.
  Skoroś taki uczciwy to załóż taki licznik i ustaw go w ustawieniach tak by eliminował wielokrotne wejścia na stronę z tego samego IP. Wtedy okazało by się ile ludzi wchodzi na tego Twojego bloga. Na pewno wchodzi dużo bo ludzie są ciekawi jakiego kloca znów posadzisz na stronie, ale na pewno nie są to setki tysięcy, ani ponad 2miliony jak masz teraz. Bo ty myślisz, że ludzie są debilami i jak zobaczą u Ciebie w tym momencie 2353277 wejść to od razu pomyślą, że taki jesteś wielki eksplorator i sława. Jesteś sławą spłukanego kibla. O tyle zostaje wiedzy jaką masz i przekazujesz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmieniłem treść w ostatnich zdaniach posta bo kwiecień znów się popisuje dodatkami.
  Kwiecień napisz na blogu gdzie dokładnie pod tą Ślężą w sobotę o 7 rano.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor ty debilu przecież wszyscy wiedza ze ta strona to tylko ty i sawiak . Sidor to debil netowy to nawet dzieci wiedza . Gall Anonim to nick sidora z przed roku zanim przeleciał sawiaka .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień bydlaku nawalony tanim winem ZGADŁEŚ!!! Tego bloga tworzą wszyscy, którzy nie zgadzają się na szarganie Polskiej historii i profanacji dziedzictwa narodowego. Wszyscy w komentarzach tutaj maja swój wkład w tworzenie tego bloga, a kto go naprawdę prowadzi to gówno wisz stary napierdzielony schizofreniku. Wytłumacz dla czego McZagórski wypierdolił cie z imprezy, wytłumacz się ze wszystkich chorych wpisów na antyhejterze, wytłumacz się ze wszystkich skurwielskich esemesów do Karola, Tomasza, drugiego Tomasza, i całej grupy ZGE i SGE i wielu innych ludzi, którzy poznali się na twoim skończonym łajdactwie. Wytłumacz się z podłych kłamliwych telefonów do Caritasu by nabruździć Tomkowi Brożkowi i wytłumacz się z pogróżek pod adresem nas wszystkich jakie parchu wysyłałeś z bramki internetowej myśląc, że się nie zorientujemy, że to ty śmieciu śmierdzący. Jesteś skończony. Wstyd cie parzy i nikt normalny i szanujący nigdy ci już ręki nie poda. I to jest sukces każdego kto kiedykolwiek w jakimkolwiek poście, komentarzu czy formie wykazał twoje kłamstwa i łajdactwa. I każdy z nas może być tylko z tego dumny, że ma swój mały wkład w walkę z takim łachmyta jak ty.

   Usuń
 6. 5 minut śledzenia licznika tego pojeba kwietnia 2353836 - 2353856 = 20 wejść co 15 sekund strona jest odświeżana
  To samo jest w nocy i o każdej porze. Wychodzi na to, że tego debilnego bloga odwiedza więcej ludzi niż jego kanał na YT w całej historii razem wzięte. Z Kwietnia jest ciężki pierdolec skoro to robi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilość wejść na bloga tego oszołoma nijak się nie przekłada na ilość komentarzy. Kwiecień dałbyś jakiś temat co do, którego można by napisać coś konkretnego bo na razie faktycznie walisz na tym swoim blogu klocki śmierdzące. Byś pokazał jakieś stare mapy, komunistyczne książki no i tę blachę naszykowana na majówkę. Pewnie przytargasz na tę majówkę plecak puszek po piwie, które dzisiaj wypiłeś.

   Usuń
 7. Nawet w przegladarce da sie ustawic automatyczne odswierzanie, otwierasz strone w np. 5ciu zakladkach, zostawiasz a przegladarka je odswierza.

  Ten cukorowaty cwel McPojeb wylaczyl anonimy na stronie, widac przerosla go skala niecheci internautow do Kwietnia i jego sekty.

  Ciekawe czy pierdoli z ta Sleza? Nie wydaje mi sie ze cykor pojawi sie w rejonie, poza tym co ten fiut wie o Slezy?
  Gowno wie, null, zero.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pijus pierdoli o 1000 prob logowania przez Sidora i Sawiaka na swoim blogu od rana.
  Co za czub, to tak jak z tymi tysiacami mailow ktore wysylaja mu jego fani, czub dostanie jednego maila od psychotycznego autysty albo gimbazy i juz pierdoli o tysiacach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sidor pisze i podaje miejsce oszołomie tylko to opublikuj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień pijaczyno o skrzywionej psychice już zaczynasz robić tu bydło.bydlaku. Popisuj się dalej woda na młyn odwetowców.

   Usuń
  2. Do pana Darka. Panie Darku szanowny ja myślałem, że pan jest spoko gość i że pookaże nam pan jakieś tajemnice, a okazało się, że to pan jest największą zagadka dla psychiatrów. Taki kreator tajemnic i takie bydło robi ludziom. Nieładnie nieładnie. Jak pan myśli czy po tym wszystkim ludziki uznają pana za porządnego człowieka? Wstydził by sie pan takich numerów. Te telefony do ufofryzjera esemesy do ludzi i te wpisy na necie to wszystko Pana zachowanie niestety przypomina takiego pijaczka męża, który nęka swoją bitą żonę telefonami do pracy obgadywaniem i pomawianiem, że jest dziwką. Pan masz własnie taka mentalność SKURWYSYNA i fryzjer słusznie pana tak nazywa od początku. Pan mi przypomina takie patologiczne typy jakie czasem pokazują w reportażach telewizyjnych z patologicznych rodzin. Nierób pijak i awanturnik, a jak co do czego przychodzi to niewiniątko ułozone i poprawne. Podejrzewam, że dla kobiety z, która ma pan tego syna takim pan był niestety tak to widzę.

   Usuń
 10. Znów musiałem uzupełnić notkę bo pijakowi się znów coś uroiło i dopisał co dopisał w tekście.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.