czwartek, 13 marca 2014

Soboń...Sajdak


)

Tymi słowy nasz pinokio uraczył widzów i słuchaczy i tych co mogą go w dzwona pocałować...

Jeżeli robimy prace użytecznie...... społecznie użyteczną każdy może nas głęboko w dzwona pocałować.
Nasz wielki eksplorator stanął nad jakąś dziurą nad, którą może każdy dureń stanąć i wymyślać niestworzone rzeczy i opowiada co tam pod ziemią może być. Nie trzeba być geniuszem i alfą omegą by na podstawie trzech rozkopanych dziur skręcić materiał na, którym papla się trzy po trzy para dziewiętnaście, aż w pewnym momencie oświadcza się inteligentnie, że....

Jeżeli robimy prace użytecznie...... społecznie użyteczną każdy może nas głęboko w dzwona pocałować.


Nie ma co powiedzenie na poziomie światowej klasy eksploratora i przewodnika wycieczek. /rechot/
Oprócz tego Daruś uraczył nas dwoma kurwami i takimi powiedzeniami jak "o kant dupy rozbić" "rozpierduchy" "burdelu" "bym się wkurwił" "

 Zwróćcie uwagę, że raz mówi, że ktoś robi tu burdel, ktoś potem mu zasypuje te dziury gruzem, a za chwilkę dowiadujemy się, że to chłopaki od Kwietnia odkopywali te dziury. Tak więc nasz pinokio ot tak pochwalił się chłopakami, które od niego robią eksploracje. Co za zawód chłopaki się napracowały, a ktoś "debil" jakiś przyszedł i zasypał to gruzem, a potem było na Kwietnia.
Ale kwiecień niezrażony zapowiada, że nikt go nie powstrzyma przed odgruzowaniem tych kanałów po mimo, że wokół są same kamery! KIERUNKOWE!!!
Ja się nie znam, ale taka zapowiedź to chyba nie jest zgodna z prawem bo na kopanie w miejscach tego typu trzeba mieć chyba pozwolenie? Nie mówiąc o sprzęcie, którego gołodupiec nie ma poza latarka i saperką. .No, ale co tam Kwiecień ma to gdzieś bo mogą go w dzwona pocałować...
Buńczucznie brzmiały te zapowiedzi, ale wiecie co, albo powiem za ulubionym powiedzonkiem naszego pinokia, słuchajcie Kwiecień jest za cienki Bolek by cokolwiek odgruzować. Na zapowiedziach się skończy zobaczycie tak samo jak już kilka podobnych zapowiedzi gdzie sadził się, że będzie eksplorować Włodarz!
Kwiecień łopata do ręki i dawaj kopać cała Polska czeka na wyniki.
Kwiecień zapowiada, że tego się już nie da zatrzymać, że jest nas bardzo dużo....ale za chwilkę zaprasza każdego chętnego do pracy przy tych odgruzowaniach. No to skoro jest was Kwiecień tak dużo to po co zapraszać każdego chętnego? Przecież chłopaki pracują podobno?

DODATEK O SOBONIU
To co chrzani pinokio o Soboniu jest całkowicie wyssane z palca.
Pod poniższym linkiem można to wszystko zweryfikować i porównać co bredzi Kwiecień ze stanem faktycznym:
http://www.sgpsztolnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=351:sobo-zamknity-&catid=3:strona-gowna&Itemid=1

10 komentarzy:

 1. Daun jest na terenie Lasów Państwowych i bredzi, że za siatką leśną chroniąca sadzonki jest teren lasów, a wśród 30 letnich sosen już nie jest i mogą kopać bez zezwolenia bo wykonują prace społecznie użyteczne. Czy ten klaun wie coś o własności prywatnej, działaniach na takiej własności i pozwoleniu? Czu odróżnia granicę LP od tymczasowego ogrodzenia z siatki leśnej? Żenada. Ze zbiornika na wodę służącego jako wieża ciśnień zrobił schron atomowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pinokio na siłe by nie powiedzieć rozpaczliwie szuka jakiegos tematu, którym mysli, że zmyje z siebie ten cały syf jaki się do niego przylepił przez jego podłości. Nic z tego Kwiecień ludzie nie sa głupi pamiętaja i będa pamiętac. I choćbyś wykopał bursztynową komnatę to nie zmieni faktu, że bydle z Ciebie jakiego w necie nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czym i kiedy oni to mają odkopywać? Na wyjazdach stopem Łódź-Głuszyca?
  Kto działał pod ziemią wie, że postęp przy drążeniu szybu to ok 1 m3 na dobę, odgruzowanie to max 2 m3 na dobę przy 8 godzinowym systemie pracy. Inaczej zarżniesz się po dwóch dniach, a praca na 3 zmiany nie wchodzi w grę, żadna grupa nie ma tylu ludzi do pracy za free. Ponadto w takich czystych polarkach młodzież to może sobie za monetami pobiegać, a nie popracować w szybie. Żaden z tych tam na filmie nie ma pojęcia o BHP pracy w szybie, ani o tym jak się do tego zabrać. Pierdolenie i odkopywaniu to można ciemniakom i amatorom wciskać, ale nie tym co takie rzeczy robią Panie Pinokio. Jedyne co kłamczuch może to kilka kawałków gruzu ze studzienki ściekowej wybrać i pieprzyć, że wejście do sztolni odkopuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czyż to, że pinokio namawia i zaprasza do tego kopania to nie jest próbą narażenia na niebezpieczeństwo ludzi? Powiedział kto chce i jest chętny to może z nim kopać. Mamy więc kolejny dowód na to, że Kwiecień namawia nie tylko do przestępstwa, ale i nie zważa na czyjeś bezpieczeństwo Co więcej sam na filmie wyraźnie stwierdził, że to jego "chłopaki" tam kopały i wywozili gruz-chyba w plecakach :)
   Kwiecień chyba nie zdaje sobie sprawy, że przyznanie się do kopania tych jego chłopaków jest przyznaniem się do przestępstwa. Nie wydaje mi się by każdy tam mógł sobie ot tak przyjść i pokopać bo uważa, że pod ziemią jest bursztynowa komnata. Dla mnie to przestępstwo i w dodatku głupota Kwietnia, że rżnie wielkiego eksploratora w taki sposób. Juz pomijając legalność i bezpieczeństwo takich prac to jaki szanujący się eksplorator rozpoczyna kopanie i daje spokój na rok po odkopaniu jakiegoś małego fragmentu dołka? Widać kwiecień nie ma pojęcia, że jak już coś robić to od początku do końca bo wiadomo, że ktoś, albo to zasypie, albo pierwszy dokończy dzieło. A tak w ogóle jeśli na tym terenie trzeba pozwoleń na kopanie to te materiały są dobrym dowodem na to, że przyznał się do nielegalnej eksploracji. A nie to nie on, to jego chłopaki...

   Usuń
 4. Ten facet nawija jak nawiedzony. Zwróćcie uwagę na emocjonalną stronę jego wypowiedzi. Pominę słownictwo, ale w jego głosie słychać wyraźnie nerwowość i chaotyczność wypowiedzi. Jego monologi są wypowiadane w tonie ekscytacji emocjonalnej. Ten facet stając przed kamerą zaczyna odczuwać przypływ wyraźnego podekscytowania i gada jak nakręcony i bezrefleksyjny, podniesionym głosem jak by mówił do słuchawki telefonicznej w, której rozmówca miał by niedosłyszeć go. Widać wyraźnie, że miota się pomiędzy tym co mówi, a tym co chce powiedzieć. Dla tego wyrywają mu się określenia prowincjonalne, chamskie i ordynarne. To są typowe objawy i przejawy choroby umysłowej usilnie kontrolowanej i świadomej co powoduje tak widoczne napięcia w jego osobowości.
  Dla przeciętnego Kowalskiego tacy ludzie z początku wydają się ciekawi i interesujący, ale dość szybko przekonują się, że to tylko niedorozwój emocjonalny ukrywany pod płaszczykiem słowotoków-monologów obliczonych na zrobienie wrażenia i rozbudzenie ciekawości słuchaczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cała działalność Kwietnia to jedno wielkie pasmo przestępstw z, które powinien być ścigany z urzędu. Udawanie przewodnika, narażanie ludzi nieopodatkowane zarabianie pieniędzy czego jeszcze trzeba by się nim poważnie zainteresował prokurator? A dowody są na blogu i yutubie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ucz się Jasiu.
  Jasiu zapisz,oni mogom pana majstra w głębokiego dzwona pocałować..Jasiu! No jak piszesz głembokiego?! No jak!? Jak?! Jak?! No tak, tak tak... No mozie i dobzie. Wężykiem wężykiem, a jak!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecien daje kolejne popisy swojej glupoty i klamstw zmyslanych na poczekaniu.
  W filmiku Kwiecien bredzi o jakis bijatykach i tajemniczym zasypywaniu "jego ciezkiej pracy" przez tajemnicze osoby:
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/sobonsajdak.html

  Oczywiscie jak zwykle to klamstwa i pijacki belkot, nikt nikogo nie bil i nikt nikomu nic nie zasypuje, Kwiecien w swym chamstwie i prostactwie nie pyta nikogo o nic i nie respetkuje praw nadzorcow terenu pomawiajac Lasy Panstwowe. Jedyna osoba dzialajaca na dziko, bez pozwolen i prezentujaca zenujaca amatorszczyzne to wlasnie Kwiecien. Pytanie czy to on podszywal sie pod SGP, robiac chlopakom czarny PR?
  Znajac jego dzialania....

  A oto jak wyglada RZECZYWISTOSC:

  "Soboń zamknięty !
  Wpisał artur
  Niedziela, 02. Luty 2014 12:30
  Z uwagi na "dziką eksploracje" sztolni nr3 na Soboniu, bez uprzedniego zgłoszenia odpowiednim organom państwowym (konserwator zabytków, lasy państwowe), oraz podszywanie sie pod naszą grupę, w dniu 1 lutego 2013 r. szyb wydrążony przez nas rok temu , został zabezpieczony poprzez powtórne zasypanie.

  Powyższe kroki spowodowane były, troską o zdrowie i bezpieczeństwo "dziko" wchodzących i przeciwdziałaniu dewastacji stanowiska archeologicznego i miejsca pamięci. W pewnym stopniu bylibyśmy odpowiedzialni za ew. wypadki, jako twórcy szybu. Jak widać dotychczasowe zabezpieczenie nie pomogło.
  Podczas naszych prac sztolnia w żaden sposób nie została naruszona i jest w pierwotnym stanie, został zasypany tylko szyb. Jednocześnie oświadczamy , że nie uzurpujemy sobie żadnej wyłączności, co do tej sztolni i wszyscy chętni, po uzyskaniu wszelkich wymaganych pozwoleń mogą ją eksplorować, prawdziwym eksploratorom zawsze pomożemy naszą wiedzą. Z powyższych działań zostanie sporządzony raport i przekazany odpowiednim organom."

  http://www.sgpsztolnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=351:sobo-zamknity-&catid=3:strona-gowna&Itemid=1

  Tyrada Kwietnia to wysmienity przyklad jego KLAMSTW i przeinaczen, to on rozpierdzielal SGP stanowisko dzialajac nielegalnie a teraz robi z siebie ofiare. Kwiecien nawet nie stara sie o legalne dzialanie, bredzac ciagle bajki o tym jaki to on nie jest przesladowany a na prawde pijus nawet nie zakrecil sie nigdy nad legalizacja dzialania a osoby ktore mu zaufaly udostepniajac teren (np. Wolfsberg) wykopaly go przy pierwszej demaskacji jego machlojek, zlodziejstwa i lewego dorabiania na boku.


  Kwiecien, przestan klamac, zmyslac bajki i podszywac sie pod prawdziwych eksploratorow, pospolity zlodzieju i szkodniku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejne wlamanie I akt wandalizmu w wykonaniu gangu Kwietnia, zadziwiajaca jest jego hipokryzja w biadoleniu na dewastacje i niszczenie zabytkow podczas gdy...to wlasnie Kwiecien jest wandalem dewastujacym stanowiska. Ten cyrk ktory odstawial przed kamera na Wiezy Bismarcka podczas gdy to on po pijaku rozpizdzil miejscowe myslac ze znajdzie cos wiecej niz z chlopakami.
  Skurwiel.

  Teraz znow klamie, tylko ze w swej glupocie nawet nie sprawdzil co sie dzieje z obiektem a SGP zamiescilo material na dlugo przed Kwietniowymi bajkami w ktorych to przyznal sie do dewastacji miejscowy nawet tego nie wiedzac.
  Debil, debil, straszny debil.

  Wystarczy przeczytac o akcji SGP a potem zobaczyc Kwietniowe opowiesci w ktorych to tajemniczy wandal przyznaje sie do dzialalnosci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ile jeszcze klamstw i wszczynanych przez niego awantur, pomowien i dezinformacji zanim wsadza go do zakladu zamknietego?
  Puscie sobie filmik "Sobon" Dareczka z ostatnich dni, nastepnie wejdżcie na ponizszy link i zobacz jak sprawa wygladala w rzeczywistosci.

  http://www.sgpsztolnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=351:sobo-zamknity-&catid=3:strona-gowna&Itemid=1

  Nawet imbecyl posklada to do kupy i dojdzie do wniosku ze Dareczek lze jak pies, w dodatku to on jest wandalem i nie robi zadnej pozytecznej pracy tylko wprost przeciwnie-szkodzi. Nie kompromituj sie wiecej czlowieku, bo brniesz w taki absurd ze nie wiem jak ty mozesz na siebie spojzec stojac przed lustrem.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.