środa, 5 marca 2014

http://antyhejter.blogspot.com/

http://antyhejter.blogspot.com/   strona prowadzona przez Marka Sęka Iveliosa na prośbę Darka Kwietnia.
Wspomaga go i broni jak może "Koniczyna", czyli Magda K, partnerka Darka oraz syn Adrian.
W zasadzie skazani są na sukces ;-), wszak inaczej być nie mogło.
Strona mająca na celu wybielić Dariusza Kwietnia, przyniosła mu więcej szkody niż pożytku.
Pan Darek zrozumiał, że robienie śmietnika na stronie o Riese mu nie przystoi, więc przeniósł swoją działalność na "Antyhejtera". Poziom sięgnął dna już w pierwszym dniu po zarejestrowaniu strony.

DODATEK Z DNIA 16SIERPNIA2015

Dawwno miałem to poprostować.
Blog antyhejter okazało się, że prowadził chłopak zafascynowany osobą kwietnia. Okazało się jednak, że sam poznał się na kwietniu i usunął bloga.
Koniczyną okazał się pewien skurwysyn z Krosna, a właściwie jego okolic, ktorego początkowo brałem za Dariusza Jastrzębia wlaściciela firmy KROSOFT, ale po ustaleniach ślad prowadzi jak na razie do kogoś innego, co nie oznacza, że Dariusz Jastrząb nie uczestniczy w tej hucpie przeciwko mnie. Śledźcie kącik koniczyny bo tam będzie wyjaśnione kim jest koniczyna: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/ktory-w-sieci-brata-sie-z-pedofilami.html
Ów koniczyna założył na mnie skurwysyńskiego bloga pełnego nieprawdziwych i szkalujących mnie pomówień mających na celu ośmieszenie mnie: http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/
Na blogu tym jest kilkaset bandyckich komentarzy dariusza kwiiietnia pomawiających mnie o gwałty, kradzieże i setki najpodlejszych rzeczy. Pomaga mu w tym ów koniczyna i Marek Sęk ukrywający się pod praktycznie każdym loginem który pisze na mnie paszkwile.
Robi to w odwet, że ujawniłem o nim prawdę o jego pedofilii i zoofilii, autyzmie i wszelkich zboczeniach tak seksualnych jak umysłowych na swoim forum.
TUTAJ JEST WSZYSTKO-CAŁA PRAWDA O TYM ZBOCZEŃCU MARKU SĘKU:

Gdyby ktoś chciał wiedzieć więcej i miał jakieś wątpliwości pisać na maila lub tu w komentarzach.


tagi: Marek Sęk Ivelios radio paranormalium www.paranormalium.pl radio@paranormalium.pl
GG: 36088002 Tel: 327460008 SMS: 517986778
pedofil w sieci, pedofilia, zjawiska paranormalne, zoofil, zoofilia, zboczeniec, zboczenia, dewiacje, dziecko autystyczne, dziecko neostrady, autyzm, autysta, Dziennikarz obywatelski: Marek Sęk - Silesia

27 komentarzy:

 1. Jako właściciel strony antyhejter.blogspot.com nie życze sobe cytowania czy podawania afresu mojej strony na tym blogu. Adres strony ma zostać usunięty a jesli nie to sprawa zostanie załatwiona na drodze prawnej. Milego dnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co? Widze ze nie masz pojecia o prawie ani o wlascicielu strony.
   Kwiecien otacza sie samymi imbecylami?

   Usuń
  2. Podstawa prawna? Jeżeli nie ma to powodzenia.

   Usuń
 2. Jako właściciel szamba zwanego antyhejterem możesz tą niesprawiedliwość społeczną opisać gdzie sobie chcesz, możesz nawet zgłosić to na Policję lub Milicję. Jest jednak jeden warunek - musisz mieć skończone 18 lat.

  OdpowiedzUsuń
 3. HA;-) i musi być zdrowy psychicznie, a nie jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. Informacja jakobym miał coś wspólnego z tym (tfu!) blogiem jest nieprawdziwa. Żądam natychmiastowego (podkreślam: N A T Y C H M I A S T O W E G O ! ! ! ) usunięcia mojego nazwiska z tej notki, w przeciwnym wypadku spotkamy się w sądzie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sęk chyba zapomniałeś wziąć psychotropów na swój autyzm. Sadzisz się nie pierwszy raz nie śpisz po nocach pilnujesz bloga antyhejter kasujesz wpisy piszesz jako anonim i rzniesz głupa myśląc, że ci anonimowa sieć TOR pomoże. Tylko popełniasz dziecinne błędy dzięki czemu każdy wie, że założyłeś antyhejtera. Myślisz, że nie da się tego dowieść-grubo się mylisz.

   Usuń
  2. Sęk to złośliwy i wredny autysta nie ma co sobie takim psycholem zawracać głowy. Jak autysta może być normalny? Sęku możesz sobie szczekać i się odgrażać z tym swoim autyzmem sie lepiej nie odzywaj.

   Usuń
 5. Zmyślna intryga Sęku. Sądzę, że to ty założyłeś ten blog, by dolać oliwy do ognia i skłócić Darka Kwietnia z Tomaszem Sidorem. Nieźle wymyśliłeś to sobie. Brawo.
  Potem chciałeś wmieszać w to Sawiaka, ale ze strachu skasowałeś to swoje kopiuj wklej i ich strony. Marek Sęk - prowokator!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Marek, możesz na chwilę poprosić mamę do komputera?

  OdpowiedzUsuń
 8. Marku Sęku założyłeś antyhejtera tylko i wyłącznie po to by pod pretekstem obrony Kwietnia atakować Tomasza Sidora i mieć gdzie wstawić swoje teksty ze swojej strony internetowej, które napisałeś w odwet przeciwko Tomaszowi Sidorowi kiedy ten pokazał wszystkim twoją chorobę autystyczną i twoją szkodliwą paranormalną działalność kierowaną do młodych ludzi i nieletnich. Natychmiast po założeniu tego szamba antychejter pojawiły się obszerne cytaty nie skądinąd tylko z twojej strony Marku Sęku http://antyhejter.blogspot.com/2014/01/sidor-to-pedofil-nekrofil-i-dendrofil.html . Trzeba być skończonym debilem by już po tym fakcie nie wiedzieć, że za wszystkim ty stoisz Mareku Sęku udając raz PatrykaMcKenzy, a raz pisząc z własnego konta i pisząc jako anonimowy. Nikt inny poza tobą Marku Sęku nie ma takiej kurwicy na Tomasza Sidora za to co Sidor o tobie pokazał. Nawet Kwiecień po mimo swej bydlęcości chyba nie pała taką wściekłością jak ty do Sidora. I możesz się debilu zarzekać, że to nie ty, grozić i się odgrażać, ale ja ci mówię, że nie wszyscy są takimi debilami jak ty i są pewne fakty, które poskładawszy do kupy mówią, że to ty Sęk za tym stoisz. Konto na YouTube MRlechtaczka to ty też założyłeś gdzie w jednym z materiałów przyznałeś, że do niedawna uważałeś Kwietnia za debila bo to prawda Sęku, że na forum Infra pisałeś o kwietniu, że jest debilem, ale teraz zmieniłeś zdanie i będziesz go bronił. Stąd we wszystkich tematach gdzie coś napisałeś pod własnym loginem Kwiecień z konta Darek też się dokładał i wcale mu nie przeszkadzało, że pisze obok Ivelliosa Marka?! Który go wyśmiewał na infrze? Dwa wściekłe dauny się pogodziły w swej paranoi i założyły antyhejtera i naprawdę trzeba być idiotą by tego się nie domyślać.
  I powiem ci Sęk, że nic takimi atakami nie wskórasz tylko jeszcze bardziej pogłębisz swój stan i sprawisz, że jeszcze więcej ludzi zobaczy twoje oblicze. A gdy będzie znany twój adres zamieszkania, IP twojego komputera i kilka innych informacji to autystyczny zajobie inaczej będziesz gadał. Tobie wydaje się, że jak używasz TORA by zgubić swój IP w sieci i nikt nie zna twego adresu zamieszkania to jesteś bezkarny i nie namierzalny?

  OdpowiedzUsuń
 9. Odpowiedzi
  1. A kto inny jak nie Sęk i Kwiecień? Do tego można dodać jeszcze każdego kto znalazł się na czarnej liście ufo-relacje. Miazga z Podkarpacia, Zagórski z Wrocławia, Barski z Włocławka, Tomasz Karbownicki współpracownik Zagórskiego prowadzący mu strony i forum i ci wszyscy, których nie wymieniłem, a których Sidor równo opisał na swym forum. Bernatowicz też nie taki święty więc i jego bym doliczył do tej plejady debili. Wam się wydaje, że wyżej wymienieni to takie święte krowy? Na bank każde z nich siedzi tak samo jak ja i wy na necie i napierdala pod innymi nikami i z anonimów w odwet za to co pisał Sidor. Bo komu by się chciało innemu jak nie im wszystkim? A jak sie logicznie zastanowić to ta chęć jest wprost proporcjonalna do stanu umysłu i tego co Sidor napisał na swym forum i tu sa tylko dwie osoby, które najbardziej muszą być wściekłe. To Kwiecień i Marek Sęk. Tylko ci dwaj zbłaźnili się w starciu z Sidorem. Kwiecień esemesami i telefonami, a Sęk swymi wypocinami na swojej stronie o Sidorze, które potem cytował na antychejterze. Stylistyka tych wypocin jest jota w jotę podobna do tej koniczyny i wielu innych z anonima pisanych. Dla mnie jest pewnym, że to Kwiecień i Sęk. Pewnie reszta zacierając ręce też dołożyła swoje trzy grosze korzystając z możliwości anonimowego zamieszczania wpisów ale ci dwaj na 100% stoją za antyhejterem. Z resztą wystarczy zobaczyć z jakim zaangażowaniem Kwiecień poszczekiwał na antyhejterze ze swego konta potem wmawiając ludziom na swym blogu, że nigdzie nie pisze poza swym blogiem i zawsze się podpisuje Dariusz Kwiecień. Trzeba być naprawdę skończonym debilem by pisać ze swojego konta na blogspot.com i zarzekać się potem, że to nie on.
   Co tu pierdolić trzy po trzy każdy widzi kto co pisał i już na tyle jest oczytany w całej sprawie by wiedzieć komu by się chciało nabradziej zakładać takie szambo. A na koniec można tylko powiedzieć, że dzięki temu szambu wyszło jeszcze inne szambo jakim jest Kwiecień. No to co zrobił Tomkowi Brożkowi w takiej życiowej chwili to jest skrajne zbydlęcenie. Kwiecień to jeden chodzący przekręt, kłamca, oszust, złodziej, intrygant i pierdolnięty maniak wypisujący seriami esemesy do Sawiaka i Sidora co jest objawem jakiś napadów szału i takie zero pisze na swym blogu niczym nie poparte kłamstwa na temat Brożka? To samo zrobił wespół z Zagórskim w jednej z audycji gdzie obaj posądzili Sidora o jakieś niedorzeczności. To jest dokładnie ta sama metoda parszywych ataków Kwietnia. W dodatku jak dobrze przeanalizować na poziomie debila bo każdy wie, że jak coś się komuś zarzuca to trzeba to udowodnić, a Kwiecień nigdy na nic żadnego dowodu na to co pomawiał ludzi nie pokazał.

   Usuń
  2. Zapomniałeś napisać o Marcinku Mizerze takim samym nawiedzonym wierzącym w duchy jak Marek Sęk. Jeden i drugi ta sama kategoria paranormalnych nawiedzonych świrów. Sęk prowadzi stronę i forum gdzie gada z duchami, a Mizera za nimi ugania się po starych nawiedzonych kamienicach. Ale co ciekawsze oni wszyscy uważają się za normalnych. Miałem kiedyś prywatnie do czynienia z Mizerą jego stopień zidiocenia na punkcie duchów jest tragiczny.

   Usuń
 10. Bloga antyhejter prowadzi Marek Sęk. To jest przebiegły schizofrenik dobrze znający się na informatyce, ale ma mentalność niedorozwoja. Nie szukajcie poza nim innych osób bo to tylko on jest autorem tego bloga. Wyślę na maila informację na pewno pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sidor, nie masz po co pisać jako "anonim", bo i tak wszyscy wiedzą, że to Ty. Jesteś po prostu za głupi na to, aby ukryć lub zmienić nie do poznania styl swoich wypowiedzi. Skoro uważasz, że to ja założyłem "antyhejtera", to to udowodnij wreszcie!

  Co? Nie masz dowodów? Wobec tego bezpodstawnie szkalujesz moje dobre imię, a na to jest paragraf.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do kogo ta mowa autystyczny kretynie? Ty masz czelność komukolwiek mówić, że jest głupi gdy sam urodziłeś się z zachwianą psychiką i skazami na umyśle? Ty, który całe życie musi brać leki by nie ześwirować jeszcze bardziej gnoju bezczelny mówisz, że ktoś może być głupi?
   No twoja głupota to już jest skrajny przypadek by samemu mniemać, że jak będziesz pisał pod kilkoma loginami i zmieniał stylistykę to nikt się nie pozna , że to ty. To ja ci powiem autystyczny niedojebie, że ten kto ma poznać, że to ty to i tak pozna i bez udowadniania ci czegokolwiek i będzie wiedział co zrobić jak pozna twój adres. I ci nawet TOR nie pomoże by zgubić w sieci IP. Mocny jesteś zza komputera, ale ja ci mówię szpital na długo cię niedługo czeka i skończysz marnie jak każdy z genetycznymi błędami umysłu.
   A paragrafem to ty autysto debilu nie strasz bo po tym co pisałeś na antyhejterze z loginu PatrykMcKenzy to paragraf ciebie czeka.

   Usuń
  2. Sęk od tego napierdalania łbem po ścianach w dzieciństwie to Ci się tak popierdoliło we łbie jak Kwietniowi od wpadnięcia do studni. Obaj macie te same schizy. Jeden o otwieraniu wrót drugi o magii i duchach. Idź się lecz i nie zapominaj brać tabletek bo całkiem ześwirujesz. Bardzo Cie pieni, że Sidor wykopał z neta dowody, że jesteś psychiczny i teraz co byś nie napisał to jest to ch... warte.
   Sęku jesteś jedynym debilem, który w sieci pozostawił masę dowodów na swój autyzm biedne dziecko neostrady. Weź lekarstwa i nie produkuj się bo Ci sie pogorszy.

   Usuń
  3. Ja czytałem co Sęk pisał na swojej stronie internetowej na Sidora i czytam co jest pisane na antyhejterze. Identyczny styl i ta sama zawziętość. A to czy Koniczyna i Patryk mc to ta sama osoba to nie wiem, ale widac gołym okiem, że teksty Sęka pojawiaja sie pod różnymi loginami. Wnioskuję, że Sęk albo sam pisze pod tymi loginami udając kogos innego, albo kumplowi podsyła i ten je zamieszcza. Jeden chuj wiadomo, że jakby nie było to Sęk ma cisnienie za to co Sidor pisał na niego. Z autystą trudno wygrać bo świr ma manie prześladowczą i musi odreagowac pisząc coraz nowe posty. Świra nie skasujesz argumentem bo świr nie zrozumie, ze jest pierdolnięty. Świr chce być normalny i nie dopuszcza, ze jego choroba jest stanem nienormalnym. To on uważa normalnych za nienormalnych. Mieliśmy w szkole takiego skurwysynka co się kazdemu odszczekiwał do czasu. Dostał kilka kopów ktoś mu ukrecił ucho i naderwał a potem jeszcze wytargał za włosy jak szczeniaka przeciągając po trawie. Od tamtej pory skończyło sie odszczekiwanie. Sękowi przydała by sie taka lekcja. Idę o zakład, że jak by spotkał Sidora to miałby taka lekcje bo ja bym się nie wahał.

   Usuń
  4. Sękwysyn łbem o ścianę.

   Usuń
  5. Sęk Ty parchu genetyczny pojebie jak matka się dowie co wyprawiasz to ci komputer zabierze i znów wylądujesz w szpitalu. Idę o zakład, że wszystkie groźby jakie pisał PatrykMcKenzy na antyhejterze to robota Sęka. Na forum ufo relacje są teksty Sęka jak chciał siekiera ludzi skracac o głowe i dorwac nauczycielke bo go wywaliła ze szkoły za schizy. Sęku na Twoim miejscu zamknął bym ryj i z tym autyzmem nie robił z siebie wiekszego debila niż jesteś.

   Usuń
  6. zapomniałem podlinkować
   ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=906&sid=4cc2bdbc7409adf9e282360c05e9d720
   Sidor zapowiedział, że dzisiaj pokaże coś nowego o Tobie Maruś, a znając jego zwyczaj pisania o faktach to juz widzę jak Ci daunie jebany ciśnienie skoczy na kolejne miesiące :)

   Usuń
 12. Sęk jest pod stałą kontrola lekarzy psychiatrów i leczy się jak każdy autysta. Zażywa leki bez, których by kompletnie ześwirował. Kto miał do czynienia z autystami ten wie, że maja napady szału i nerwic, a w przypadku Sęka przejawia się to poprzez uzależnienie od internetu i wypisywanie dziecinnych postów.
  Wystarczy dowiedzieć się gdzie mieszka i napisać do jego matki co robi na internecie. Matka jakby weszła na antyhejtera od razu by poznała jego pisanie i zakazała by mu korzystać z neta. Do tego doszło by przymusowe leczenie i kilka innych ograniczeń domowych. Znalezienie adresu Marka Sęka w Katowicach to robota na 10 minut. Ciekawe czy rodzina w ogóle wie, że ten świr prowadzi to całe radio paranormalium i stronę. Wiadomo, że tego typu dziedzina jak zjawiska paranormalne u zdrowych ludzi wywołują psychozy, lęki i inne psychiczne problemy, a co dopiero u kogoś kto cierpi na wrodzone schizy i natręctwa. Jakby jego lekarz dowiedział się czym się zajmuje to na bank wydał by mu zakaz na internet, a rodzinka by już dopilnowała by mu to uniemożliwić. Myślę, że pan Sidor będzie wiedział co z tym pomysłem zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 13. Marku Sęku mamy już Twój IP 83-238-76-131.ip.netia.com.pl 14. marca 2014 godziny przedpołudniowe...
  reszta to już dziecinna zabawa. Ij jak się matka i lekarze dowiedzą to krucho będzie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Całe to kwietniowe i Sękowe towarzysrtwo to psychole. Sęk zdiagnozowany czubek jakos przycich. Co tam Sęku brak argumentów gdy ktoś Ci mówi, że masz zryte geny?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.