wtorek, 18 marca 2014

Depopulacja czy my jesteśmy następni

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/depopulacja.html

Oh Hitler tylko postawił kropkę nad i.
Cóż to jest 70 milionów ludzi, którzy zginęli w czasie IIwś w porównaniu z wymienionymi liczbami przez naszego Pinokia.
Wiecie co? Większego debila nie widziałem. Dla niego Hitler to tylko niewinne tylko i.
Nasz pinokio pomieszał jakieś statystyki nie wiadomo skąd wzięte z zamierzchłej historii i poplątał to wszystko z jakimś planem depopulacji świata, który wyziera z jego podtekstu.
No tak zaiste mamy do czynienia z depopulacja w chwili gdy z dekady na dekadę przyrost naturalny na świecie rośnie w zastraszającym tempie i już niebawem osiągnie 9 miliardów zdepopulowanych ludków.
Kwiecień w takim razie nie daj się zdepopulować i szoruj te swoja szpetną może jeszcze cos z tego wyjdzie. Przyczynisz się do odrobienia strat w populacji i dasz wyraz walki z depopulacyjnym NWO .

Myślę, że na tej majówce powinieneś koniecznie przeprowadzić kurs jak się nie dać depopulacji przy pomocy swojej pikności.
5 komentarzy:

 1. Na najbliższej majówce zapowiada się niezły program. Nauka robienia nożna z blachy i ćwiczenia depopulacyjne ze szpetna Madzią. Kwiecień będzie uczył każdego po kolei jak szybko i skutecznie nie bać się depopulacji poprzez kopulację. Szpetna Madzia będzie tu jako rekwizyt do ćwiczeń :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Pinokiowi skończyły się tematy związane z Riese, a że odkąd tam szlaja się to nic nie odkrył to zabiera się za komentowanie wydarzeń politycznych (pogodynkę już mieliśmy) oraz szkolenia pseudosurwiwalowe (jak podpalić wersalkę też już było).
  Z bloga Pinokia nic już nowego nie dowiemy się, chyba że będzie przełom i ujawni nam Pan Pinokio jakie tabletki miał zażywać, a odstawił.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarz z antyhejtera, który ten czub własciciel tego bloga usuwa.

  Witam, bardzo dziękuje za wczorajsze maile, było ich ponad 6 tyś. wiele osób dziękuje iż przewidzieli na oczy i zrozumieli kim jest p. Kwiecień , wstyd im wielki i przyznać się nie wypada że mogli kiedykolwiek w cokolwiek mu wierzyć. W konsekwencji tego są już świadomi i ogromnie zirytowani tym jak kłamie , mataczy, p.Kwiecień , jak niski poziom sobą prezentuje i jakich gromadzi dookoła siebie ludzi. Wiele osób w podeszłym wieku zapoznawszy się z tym co publikuje Kwiecień nie mogła opanować złości ,Oni przechodzili przez to piekło w obozach koncentracyjnych , to do nich strzelano i gazowano a ten nie zrównoważony typ robi sobie z tego komedie wypisując tak niestworzone bzdury, opowiadając tak groteskowe bajki i głosząc to jeszcze młodzieży . Jak można opowiadać takie banialuki, jedna kobieta mówiła że Kwietniowi to by się poprawiło z głową jak by sam przeżył to co Ona przeszła. Dziękuję kochani za słowa które piszecie i macie świadomość tego że ludzie chorzy powinni być izolowani od reszty, jak widać Kwietnia zaczyna się izolować od publiki co uczynił p. Zagórski .
  Gratuluje gnojkowi który usilnie tu udowadnia dno moralne jakie prezentuje, mnie jednak przeraża fakt iż wydaje mu się że jest ok a co jeszcze gorsze brak mu świadomości że czytający te treści widzą iż jest po prostu gnojkiem ( nie mylić z gnojem ) . Synku smarkaty, odstaw papieroski, nie pij piwa a zacznij się uczyć, bez nauki nic nie będziesz znaczył to ze jesteś smarkaczem popisującym się słownictwem z rynsztoka nie zmieni Twojej sytuacji życiowej a to że piszesz te pierdoły bez końca pokazuje ze nie masz normalnego życia i jedyna satysfakcja następuje jak coś komuś tu starasz się dosrać ( niestety ale z tego co wyrywkowo tu przeczytałem jakoś Ci się to nie udało ) . Ciulowe życie wiedziesz i ciulowe masz rozrywki ( jak to widać na tym blogu ) . Nie jest mi cie szkoda bo głupich ludzi nie żałuję, przeczytaj choć jedną książkę , poprawi się wtedy styl twoich wypowiedzi , przeczytaj o wojnie to przewidzisz na jedno oko i poznasz co bredzi Kwiecień . Jedna książka a ile dobrego wniesie w twoje życie, zmuś się do tego, nawet jak miesiąc Ci zejdzie to będzie to czas słusznie wykorzystany, odpoczniesz od pisania bzdur, oczy ci odpoczną od monitora. Ja będziesz czytał to biegaj wieczorami tak około 45min bo po tym czasie zaczyna się spalanie tkanki tłuszczowej i będziesz dodatkowo dobrze dotleniony co pozwoli Ci pojąc co czytasz . Jak się już przełamiesz i zaczniesz czynić dobre uczynki dla innych a książki cię wciągną , rozum zacznie pracować i zobaczysz świat jakim jest naprawdę , napisz do mnie, podam Ci wtedy kolejne wskazówki by Twój rozwój zdecydowanie poszedł do przodu. Masz problem jak alkoholik ale jak się przyłożysz możesz na kogoś wyrosnąć . Pozdrawiam Cię serdecznie Patryczku.
  Super Niania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Petla wokolo kwietniowych psychopatow zaciesnia sie.
  Na "wyklad" kwietnia,warto zabrac osobe ktora przezyla oboz po wczesniejszym zapoznaniem jej z jego dorobkiem.
  Niech stary dziadek obije mu ryj przy jego sekcie i zywyzwa od klamcow, moze wtedy bydlactwo otworzy oczy.
  Trzeba by te najbardziej razace brednie kompilowac w kilka minut i wyslac kolesiowi od kanalu na YT "przeciwko antypolonizmowi", on z checia zrobi o nim ostrzezenie demaskujace typa tak ze pol Ruch Narodowego bedzie na niego plowac a reszta bedzie miala z niego wieczna beke.

  Pracuje ktos aktywnie nad adresem tego calego Patryka, bo tez chcialbym go odwiedzic?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.