wtorek, 18 marca 2014

Czy to prawda .

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/czy-to-prawda.html


Tajemniczy William T. Still wreszcie okazał się sprawcą niezwykłych odkryć naszego pinokia.
Do Pana Williama T.Stilla, Panie no dej Pan spokój! No weź Pan zaprowadź wreszcie tego Kwietnia do tej bursztynowej komnaty, a nie ciągle go wleczesz po jakiś dołkach, dziurach i barakowych fundamentach, które znają miejscowe dzieciaki. To było na marginesie.
Nasz pinokio dzisiaj objawił kolejną hipokryzję.
Biedactwo ile mógł tyle się bronił przed teoriami spiskowymi, aż wreszcie uległ i zobaczył, że świat się zmienia i idzie z postępem, który dla Kwietnia jest nowym porządkiem świata. Ano i jest i każdy to widzi. Nie jest tajemnicą też, że są kręgi ludzi, którzy kreują ten system poprzez finansowe machinacje i wpływy będące w rękach finansowej elity tego świata w prostej linii mającej żydowskie i syjonistyczne korzenie.
Nasz Kwiecień nagle spostrzegł, że żydowska rodzina Rokefelerów/jedna z wielu/ była inicjatorem i fundatorem II wojny światowej, a co za tym idzie odpowiedzialna za Holokaust i zagładę żydów. Zaiste niezwykłe przebudzenie. I to musiało sprawić, że nasz pinokio uwierzył w spiskowy plan stworzenia nowego porządku świata. A co z planem Himmlera? Przecież nasz pinokio wierzy w niego od zawsze. No to teraz będzie wierzył w dwa plany Himllerowski i Rockefelerowski, a samoobrona przed spiskowymi teoriami naszego pinokia już nie działa.
Kolejny łyk piwa i nasz Kwiecień widzi na zakończenie jakieś tajemnicze wydarzenie w Europie/ostatnie zdanie w poście/Oczywiście jak każdy rasowy i szanujący się wizjoner wieszczy asekuracyjnie nie pisząc co konkretnie. A po co? Cokolwiek się wydarzy powie potem, a nie mówiłem?! Plan Himlefelera zaczyna się sprawdzać. A jak!
Wulkan pierdolnie, giełda pierdolnie, grom z jasnego nieba pierdolnie, a Kwiecień powie no i co? Mamy nowy porządek świata. A nie mówiłem!?

PS
Panie W.T. Still jakoś dziwnie Pana nazwisko kojarzy mi się z jakimś żelastwem. Czy aby Pan nie jest przypadkiem tym słynnym WilliamemMcBlachą z, której to Kwiecień chce zrobić noże na swojej majówce?
Idę o zakład, że to Pana sprawka i to Pan podsunął naszemu pinokiowi ten pomysł.

2 komentarze:

  1. To świnia z tego Kwietnia no. Tyle lat opowiadał nam o Jareckim, ale o Williamie T. Stillu ani słowem. Idę o zakład, że kwiecień ma jeszcze nie jednego asa w rękawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. To spiskowy pojeb, idol w sam raz dla Kwietnia i jego autystycznych pierdolcow. Czytaja strony dla wariatow gdzi pisza pierdy dla ludzi bez szkoly i rozumu, lykajac to jak mlode pelikany.

    OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.